Czerwcówki 2019 cz.5 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-19, 16:44   #91
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Witamy się już we dwójkę. Kuba ur 16.06. 8:20, 3800 i 56 cm. Poród szybki dobrze że 3 minuty od szpitala mieszkam. 6:15 zaczely się skurcze regularne co 5-4 minuty a nie bardzo bolesne. O 7 tż chciał jechać na szpital, ale stwierdziłam że nie będę się spieszyć i tam siedzieć za długo. O 7:25 dostałam tak mocnego bólu już co 3-2 min że kazałam mu dzwonić po matkę żeby przyszła do Kacpra. O 8:02 wyszłam z domu, 8:06 byłam w szpitalu. Z progu wzięli mnie odrazu na fotel bo miałam już parte, odeszły wody i za chwilę mały był już z nami😉

Gratulacje! faktycznie poród ekspres


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Super szybki poród gratulacje


Jak tam u was dziewczyny? Ktoś jeszcze w dwupaku? Jak tam dzieciaczki?
U nas dziś mała 2 tygodnie już ma.... A ja się pytam jakim cudem...

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Mój w piątek będzie miał 4 tygodnie- zaraz przestanie być noworodkiem, kiedy to minęło?


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Tak tak. To robie. Trochę pomaga ale nie dużo
Masowanie odbytu tez.
Dzisiaj dostałam strzała z kupy
Cala sukienka i podłoga

To jest coś, czego się boję, a zwłaszcza mój TZ


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak często przychodzi do was położna?
U nas była pierwszy raz tydzień temu i miała być dziś ale nie da rady i będzie dopiero w piątek i trochę zawiedziona jestem bo chciałam sprawdzić czy młoda dobrze przybiera itd...

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

U nas była dwa razy i zapowiedziała 3 wizytę (pewnie chce odbębnić wszystkie 6- więcej kasy dla niej).
Dużo nie robi, bo ani nie patrzyła jak karmię (ku wielkiemu zdumieniu w poradni laktacyjnej), ani nie waży (bo wagi nie nosi), więc w sumie nie wiem po co są jej wizyty... Mnie też nie oglądała, a szwy to w szpitalu zdejmowałam...



Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja w poniedziałek idę do szpitala, a we wtorek bede miała cc. Także jeszcze tydzień. Młody juz ma 3400g więc malutki to on nie bedzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie będzie takim gigantem znowu, nie bój żaby spakowana już i przygotowana psychicznie?


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie też bez problemu z dwojka. Chociaż ogarnąć wyjście z dwójką takich maluchów to wyzwanie. Zwłaszcza że Pestke trzeba jeszcze trzymać za rękę na schodach, a my nie mamy windy i drugie piętro. Ale już mam opanowane trzymanie jej, młodego, torby, lalki i butów dla niej

Dziś jesteśmy we wro bo miałam stomatologa.

Wizytę u pediatry mamy w przyszłym tyg. Usg bioder i tak zrobimy w luxmed. Czas jest do 3 Mc wiec spokojnie zdążymy dopisać młodego do pakietu.
Za 2 Mc mamy też ponowne badanie słuchu w szpitalu.
Szczepienie tez juz mamy umówione za miesiąc. Ale ja szczepie teraz tylko hexe. Pneumokoki po roku.
Wczoraj czytałam o tym Miłoszu co zmarł ... serce mi pękło.

Mała dziś nie chciała iść do żłobka. Płakała biedna. Właśnie jadę na spotkanie z dyr. Dwa razy już ją ugryzlo inne dziecko. Nie satysfakcjonuje mnie samo gadanie do niego. Skoro nie pomaga to niech zastosuja inne kroki. Nie chodzi już o sam fakt ugryzienia tylko o to ze mała dostaje teraz histerii przez to.

Mrofka z facetami juz tak jest
Mój się obudził i dostałam prezent za urodzenie Bubu. Przy Pestce to złote serduszko czekało w kołysce jak wróciłam ze szpitala. Tutaj poślizg 2 tyg :P

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------



No to super! A widzisz tak się martwilas

Ja na prezent czekam- miał być łączony z urodzinowym- 30 i urodzenie syna





My dzisiaj byliśmy w poradni laktacyjnej w szpitalu gdzie rodziłam i zostałam generalnie uspokojona


Dziedzic koncertowo przybiera na wadze- 610g od wyjścia ze szpitala (3 tygodnie temu) i waży obecnie 4060 g
W 5 minut wypił 80ml z piersi, więc się nie martwię że krótko ssie, to się nie najada skoro takie wyniki wagowe osiąga
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 17:09   #92
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Hej,
My dzisiaj mieliśmy kontrolną wizytę. Młoda jutro kończy 3 tygodnie i od spadkowej wagi przybrała już prawie kilogram. Śmiejemy się, że zawodnika sumo trenujemy a tak to wszystko super. W nocy ładnie śpi. Wczoraj był dzień marudki, ale dzisiaj odsypia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 19:43   #93
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Hej,
My dzisiaj mieliśmy kontrolną wizytę. Młoda jutro kończy 3 tygodnie i od spadkowej wagi przybrała już prawie kilogram. Śmiejemy się, że zawodnika sumo trenujemy a tak to wszystko super. W nocy ładnie śpi. Wczoraj był dzień marudki, ale dzisiaj odsypia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



No u nas od najniższej spadowej 780g, ale twoja to rekordzistka kp, mm czy mieszane?
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 19:49   #94
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
No u nas od najniższej spadowej 780g, ale twoja to rekordzistka kp, mm czy mieszane?
Kp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 20:21   #95
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Mój Brunek przy wyjściu ze szpitala w zeszły poniedziałek ważył 3250g, wczoraj ważony przez położną 3720 Czyli w 8 dni 470g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 21:57   #96
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Mój Brunek przy wyjściu ze szpitala w zeszły poniedziałek ważył 3250g, wczoraj ważony przez położną 3720 Czyli w 8 dni 470g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kolejny zawodnik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 22:36   #97
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie też bez problemu z dwojka. Chociaż ogarnąć wyjście z dwójką takich maluchów to wyzwanie. Zwłaszcza że Pestke trzeba jeszcze trzymać za rękę na schodach, a my nie mamy windy i drugie piętro. Ale już mam opanowane trzymanie jej, młodego, torby, lalki i butów dla niej

Dziś jesteśmy we wro bo miałam stomatologa.

Wizytę u pediatry mamy w przyszłym tyg. Usg bioder i tak zrobimy w luxmed. Czas jest do 3 Mc wiec spokojnie zdążymy dopisać młodego do pakietu.
Za 2 Mc mamy też ponowne badanie słuchu w szpitalu.
Szczepienie tez juz mamy umówione za miesiąc. Ale ja szczepie teraz tylko hexe. Pneumokoki po roku.
Wczoraj czytałam o tym Miłoszu co zmarł ... serce mi pękło.

Mała dziś nie chciała iść do żłobka. Płakała biedna. Właśnie jadę na spotkanie z dyr. Dwa razy już ją ugryzlo inne dziecko. Nie satysfakcjonuje mnie samo gadanie do niego. Skoro nie pomaga to niech zastosuja inne kroki. Nie chodzi już o sam fakt ugryzienia tylko o to ze mała dostaje teraz histerii przez to.

Mrofka z facetami juz tak jest
Mój się obudził i dostałam prezent za urodzenie Bubu. Przy Pestce to złote serduszko czekało w kołysce jak wróciłam ze szpitala. Tutaj poślizg 2 tyg :P

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------



No to super! A widzisz tak się martwilas
Pochwal się co dostałaś ehh powiem szczerze, że mam ostatnio tak że sama nie wiem co bym chciała. Z jednej strony wiem, że malutki mnie mega potrzebuje i dziś mieliśmy dzień tulasków itd i z jednej strony to wiem, że on bardzo tego potrzebuje i ja bardzo chce mu to dać, bo drugiego dziecka nie mam, więc cała reszta rzeczy w domu może zaczekać. A z drugiej strony codziennie poranki są tak ciężkie że jestem fizycznie zmęczona... Np z jednej strony wiem, że ma potrzebę zasypiać mi na rękach i chce ją zaspokoić i mi to też sprawia przyjemność, a z drugiej chciałabym go czasem odłożyć do łóżeczka i żeby tam spał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 08:36   #98
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Śliczna I 7 tygodni jak szybko to przeleciało.

Nam wdrozyli antybiotyk w poniedziałek wieczorem. Robili badania i crp spada także musi wybrać 5 dni i w niedzielę do domu. Cieszę się, że wszystko jest dobrze, ale też strasznie tęsknię za Kacprem. Jeszcze tyle czasu bez niego on też źle to znosi.
Oby was szybko wypuscili.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Gratulacje! faktycznie poród ekspres





Mój w piątek będzie miał 4 tygodnie- zaraz przestanie być noworodkiem, kiedy to minęło?





To jest coś, czego się boję, a zwłaszcza mój TZ





U nas była dwa razy i zapowiedziała 3 wizytę (pewnie chce odbębnić wszystkie 6- więcej kasy dla niej).
Dużo nie robi, bo ani nie patrzyła jak karmię (ku wielkiemu zdumieniu w poradni laktacyjnej), ani nie waży (bo wagi nie nosi), więc w sumie nie wiem po co są jej wizyty... Mnie też nie oglądała, a szwy to w szpitalu zdejmowałam...






Nie będzie takim gigantem znowu, nie bój żaby spakowana już i przygotowana psychicznie?





Ja na prezent czekam- miał być łączony z urodzinowym- 30 i urodzenie syna





My dzisiaj byliśmy w poradni laktacyjnej w szpitalu gdzie rodziłam i zostałam generalnie uspokojona


Dziedzic koncertowo przybiera na wadze- 610g od wyjścia ze szpitala (3 tygodnie temu) i waży obecnie 4060 g
W 5 minut wypił 80ml z piersi, więc się nie martwię że krótko ssie, to się nie najada skoro takie wyniki wagowe osiąga

Moja tez nie patrzyła na szwy ani karmienie. Waży i wypelnia papiery

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
No u nas od najniższej spadowej 780g, ale twoja to rekordzistka kp, mm czy mieszane?
U nas 750g na plusie. Ale głównie mm. Prawie juz nie daje piersi
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 08:39   #99
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Pochwal się co dostałaś ehh powiem szczerze, że mam ostatnio tak że sama nie wiem co bym chciała. Z jednej strony wiem, że malutki mnie mega potrzebuje i dziś mieliśmy dzień tulasków itd i z jednej strony to wiem, że on bardzo tego potrzebuje i ja bardzo chce mu to dać, bo drugiego dziecka nie mam, więc cała reszta rzeczy w domu może zaczekać. A z drugiej strony codziennie poranki są tak ciężkie że jestem fizycznie zmęczona... Np z jednej strony wiem, że ma potrzebę zasypiać mi na rękach i chce ją zaspokoić i mi to też sprawia przyjemność, a z drugiej chciałabym go czasem odłożyć do łóżeczka i żeby tam spał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem Cię bo ja Pestkę non stop nosiłam. Borys więcej jest w łóżeczku. Czasami go sama biorę zeby pogłaskać. Itd.

Kolczyki i charmsa do bransoletki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg YES-Zlote-kolczyki-KX15938-Z0000-000000-000-1.jpg (62,4 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg YES-YES-Charms-zlota-zawieszka-CX16106-Z0000-000000-000-2.jpg (53,4 KB, 95 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 08:56   #100
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Ja po wczorajszej wizycie mały 3300 g, u mnie już 3 cm rozwarcia i dziś mam się wstawić na oddział bo mój lekarz ma dyżur. Chce mieć mnie pod swoją opieką i ma przypilnowac znieczulenia. Mam mieć podaną kroplowke z oksytocyny i rodzimy Kubusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 10:15   #101
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Super! Trzymamy kciuki!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 14:11   #102
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię bo ja Pestkę non stop nosiłam. Borys więcej jest w łóżeczku. Czasami go sama biorę zeby pogłaskać. Itd.

Kolczyki i charmsa do bransoletki
Ale ładne!
ahh to takie marudzenie z racji zmęczenia fizycznego trochę. Jeszcze dziś jest dzień marudki i jak wstał o 6 to zasnął dopiero po 13 na pierwszą drzemkę. Był zmierzły, bo zmęczony i zmęczony bo zmierzły. Ale jakoś ogarniemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:03   #103
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Ale ładne!
ahh to takie marudzenie z racji zmęczenia fizycznego trochę. Jeszcze dziś jest dzień marudki i jak wstał o 6 to zasnął dopiero po 13 na pierwszą drzemkę. Był zmierzły, bo zmęczony i zmęczony bo zmierzły. Ale jakoś ogarniemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem znam to
Potem on się uśmiechnie świadomie do Ciebie i zapomnisz , że spałas 1h w nocy :P
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 15:06   #104
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Rozumiem znam to
Potem on się uśmiechnie świadomie do Ciebie i zapomnisz , że spałas 1h w nocy :P
Nawet potem ten nieświadomy uśmiech przez sen, gdzie pojawiają się dołeczki wszystko wynagradza albo fakt, że uspokaja się tylko u Ciebie przytulony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 16:25   #105
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 19:16   #106
fifi88osw
Raczkowanie
 
Avatar fifi88osw
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 321
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Moje chłopaki
Mamy w domu etap wielkiego love story że strony Frana IMG_20190620_124902.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
28.11.2008
28.10.2011

1cs
fifi88osw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 19:43   #107
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez fifi88osw Pokaż wiadomość
Moje chłopaki
Mamy w domu etap wielkiego love story że strony Frana Załącznik 7680116

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Super
Ile twój starszak ma lat?

U nas widoki codziennie podobne mój młody ciągle podchodzi i mówi do małej że kocha ją najbardziej na świecie i że będzie jej bronił przed wszystkimi

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 19:55   #108
Niezapominajka 89
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka 89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 245
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Ja po wczorajszej wizycie mały 3300 g, u mnie już 3 cm rozwarcia i dziś mam się wstawić na oddział bo mój lekarz ma dyżur. Chce mieć mnie pod swoją opieką i ma przypilnowac znieczulenia. Mam mieć podaną kroplowke z oksytocyny i rodzimy Kubusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez fifi88osw Pokaż wiadomość
Moje chłopaki
Mamy w domu etap wielkiego love story że strony Frana Załącznik 7680116

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Jejku widok rodzeństwa razem jest cudowny

A jak wasza waga po porodzie? Ja jestem swojej ciekawa, może jest tu gdzieś waga na szpitalu, a jak nie to w niedzielę sprawdzę w domu. Ale jak patrzę po brzuchu to ładnie spadł tylko taka śmieszna galareta z niego
Niezapominajka 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 21:36   #109
fifi88osw
Raczkowanie
 
Avatar fifi88osw
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 321
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Super
Ile twój starszak ma lat?

U nas widoki codziennie podobne mój młody ciągle podchodzi i mówi do małej że kocha ją najbardziej na świecie i że będzie jej bronił przed wszystkimi

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
W sierpniu skończy 5 lat
Franek chciał ukarać Panią która pepowinę uciela Leośkowi

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
28.11.2008
28.10.2011

1cs
fifi88osw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 23:26   #110
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Super trzymam kciuki



Jejku widok rodzeństwa razem jest cudowny

A jak wasza waga po porodzie? Ja jestem swojej ciekawa, może jest tu gdzieś waga na szpitalu, a jak nie to w niedzielę sprawdzę w domu. Ale jak patrzę po brzuchu to ładnie spadł tylko taka śmieszna galareta z niego
U mnie po ponad 3 tygodniach, 12kg mniej. Zostały jeszcze 2. Gorzej z obwodami, bo tyłek mam większy niż miałam i mi stare spodnie nie przechodzą na razie ale brzuch już nie jest taki sflaczały tylko się wchłania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 07:21   #111
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Super trzymam kciuki



Jejku widok rodzeństwa razem jest cudowny

A jak wasza waga po porodzie? Ja jestem swojej ciekawa, może jest tu gdzieś waga na szpitalu, a jak nie to w niedzielę sprawdzę w domu. Ale jak patrzę po brzuchu to ładnie spadł tylko taka śmieszna galareta z niego
U mnie póki co 4kg zostały, z tym że ja mam jeszcze jakieś 15 nadprogramowych sprzed ciąży i daje sobie rok na zrzucenie ich
A co do brzucha to u mnie coraz mniej, na zdjęciu 3 dni przed porodem i chyba 5 doba po
Cytat:
Napisane przez fifi88osw Pokaż wiadomość
W sierpniu skończy 5 lat
Franek chciał ukarać Panią która pepowinę uciela Leośkowi

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Ooo no to podobnie jak u nas bo mój w maju 5lat skończył

Najbardziej śmiać mi się chce jak sobie przypomnę jak młody z tz przyjechali po nas na wyjście i czekaliśmy na wypis i po korytarzu jeździli tym wózkiem z obiadem i tak halasowali ze młody wyszedł tam i się drze "ciichooo bo my tu dzidziusia mamy i śpi" CollageMaker_20190621_081851282.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 07:23   #112
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Właśnie zadzwoniłam do szpitala zapytać o termin na usg bioderek i tak jak myslam trzeba będzie robić prywatnie bo termin najwcześniej na wrzesień... Dobrze ze jest tu poradnia gdzie robią prywatnie to zaraz dzwonię ja umówić.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 09:26   #113
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

U mnie jest dziwnie z waGa. Stoi w miejscu. +10kg dalej. Ale obwody mi trochę spadły. Nie wiem czemu tak dziwnie.


Wczoraj robiliśmy grilla. Do 22 napilam się w końcu wina. Było super.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Młody dalej nie.może się załatwić. Woda. Rumianek i koperek nie pomagają.
Kupię mu chyba biogaje i myślałam o syropie laktozowym, ale nie wiem czy takie małe dziecko może. Poczekam na wizytę u pediatry.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 09:33   #114
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie jest dziwnie z waGa. Stoi w miejscu. +10kg dalej. Ale obwody mi trochę spadły. Nie wiem czemu tak dziwnie.


Wczoraj robiliśmy grilla. Do 22 napilam się w końcu wina. Było super.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Młody dalej nie.może się załatwić. Woda. Rumianek i koperek nie pomagają.
Kupię mu chyba biogaje i myślałam o syropie laktozowym, ale nie wiem czy takie małe dziecko może. Poczekam na wizytę u pediatry.
Zazdraszczam, też bym jakiegoś drinka pochłonęła teraz za to mam mega tasiemca i jak trzymałam się cała ciążę tak teraz 4 kg dowalilam :/ dobrze że już bliżej jak dalej...
A płacze młody? Boli go coś czy po prostu nie robi kupy? Może na razie tak ma po mm...ale lekarz na pewno najlepiej coś doradzi.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 10:39   #115
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

A ja właśnie mało jem. Waga stoi :/

Kwęka bardziej. Co jakiś czas placze. Ale nakłada się to na karmienie. Wiec w sumie nie do końca jestem w stanie ustalić konkretny powód. Ale podnosi nóżki wiec brzuszek tez pewnie boli.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 11:27   #116
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie jest dziwnie z waGa. Stoi w miejscu. +10kg dalej. Ale obwody mi trochę spadły. Nie wiem czemu tak dziwnie.


Wczoraj robiliśmy grilla. Do 22 napilam się w końcu wina. Było super.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Młody dalej nie.może się załatwić. Woda. Rumianek i koperek nie pomagają.
Kupię mu chyba biogaje i myślałam o syropie laktozowym, ale nie wiem czy takie małe dziecko może. Poczekam na wizytę u pediatry.
U mnie zostało 4 kg z 11 ale jem jak opętana

Naszą też gazy i kupki bardzo męczyły. Jęki, stęki, popłakiwanie. Daję jej espumisan. I jest o niebo lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 11:48   #117
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Urodzony 20.06.2019 o godz. 22.25 Jakub 3400g 56 cm bez znieczulenia. Punkty 9/10 jeden odiety za skórę. Szedł z ręką koło głowy, mam lekkie naciecie. Bylo cholernie ciężko ale mamy go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 12:33   #118
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
U mnie zostało 4 kg z 11 ale jem jak opętana

Naszą też gazy i kupki bardzo męczyły. Jęki, stęki, popłakiwanie. Daję jej espumisan. I jest o niebo lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tez o nim myślałam

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Urodzony 20.06.2019 o godz. 22.25 Jakub 3400g 56 cm bez znieczulenia. Punkty 9/10 jeden odiety za skórę. Szedł z ręką koło głowy, mam lekkie naciecie. Bylo cholernie ciężko ale mamy go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje gratulacje. Za co dokładnie odjeli wam punkt?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 13:06   #119
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Urodzony 20.06.2019 o godz. 22.25 Jakub 3400g 56 cm bez znieczulenia. Punkty 9/10 jeden odiety za skórę. Szedł z ręką koło głowy, mam lekkie naciecie. Bylo cholernie ciężko ale mamy go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 18:34   #120
Niezapominajka 89
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka 89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 245
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
U mnie póki co 4kg zostały, z tym że ja mam jeszcze jakieś 15 nadprogramowych sprzed ciąży i daje sobie rok na zrzucenie ich
A co do brzucha to u mnie coraz mniej, na zdjęciu 3 dni przed porodem i chyba 5 doba po Ooo no to podobnie jak u nas bo mój w maju 5lat skończył

Najbardziej śmiać mi się chce jak sobie przypomnę jak młody z tz przyjechali po nas na wyjście i czekaliśmy na wypis i po korytarzu jeździli tym wózkiem z obiadem i tak halasowali ze młody wyszedł tam i się drze "ciichooo bo my tu dzidziusia mamy i śpi" Załącznik 7680166

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Super Ci brzuch spadł

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Urodzony 20.06.2019 o godz. 22.25 Jakub 3400g 56 cm bez znieczulenia. Punkty 9/10 jeden odiety za skórę. Szedł z ręką koło głowy, mam lekkie naciecie. Bylo cholernie ciężko ale mamy go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię bo ja Pestkę non stop nosiłam. Borys więcej jest w łóżeczku. Czasami go sama biorę zeby pogłaskać. Itd.

Kolczyki i charmsa do bransoletki
Super prezent. Ja pewnie nic nie dostanę jak za pierwszym razem.


Jutro mamy powtórkę badań i jeśli wszystko będzie dobrze odstawiamy antybiotyk i w niedzielę nareszcie do domu. Trzymajcie za nas kciuki.

Edytowane przez Niezapominajka 89
Czas edycji: 2019-06-21 o 18:36
Niezapominajka 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-12 20:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.