Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 23:20   #31
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Odświeżam watek.

Edytowane przez pinksnickers
Czas edycji: 2009-09-03 o 18:04
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 07:12   #32
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Miło, że odświeżyłaś wątek, bo ja dziś pierwszy raz weszłam na forum od półtora roku. Ten wątek mnie właśnie interesował.
Jakieś pytania?
Jestem prawie 2 lata po operacji
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 01:50   #33
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**


Edytowane przez pinksnickers
Czas edycji: 2009-09-04 o 14:40
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 06:10   #34
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Cytat:
Napisane przez pinksnickers Pokaż wiadomość
Widzę po uśmieszku że te dwa lata należą raczej do udanych i że jesteś zadowolona z operacji... to świetnie
ja będę miała całkowita korektę (łącznie z przegrodą) i przyznam że na początku chciałam tylko jakiejś drobniejszej zmiany ( tj. przed konsultacją) a teraz najchętniej chciałabym totalnie inny nosek, najlepiej żeby nic nie miał wspólnego z tym obecnym... no jak po calosci to po całosci... :P
Mam do tego bardzo pozytywny podejście, ale zauważyłam że odkąd się zdecydowałam na ten zabieg to jeszcze bardziej zawracam uwagę na nosy innych dziewczyn.. czy Ty też tak miałaś?
Podejrzewam że mi taki "noskowy fetysz' zostanie już do końca...

strasznie przeżywam odstawienie fajek... no ale cóż jak takie zalecenia to nie mam zamiaru działać na swoją szkodę..
Rzeczywiście - w miarę jedzenia apetyt rośnie Jak już wybrałam się na konsultację, to chciałam swój nos zamienić na jakiś hollywoodzki, ale doktor skutecznie mi to wybił z głowy. Otóż okazuje się, że nie z każdym nosem można zrobić wszystko (wyłączając Ś.P. MJ). Usłyszałam między innymi, że zbyt drastyczne zwężenie nosa może spowodować jego zapadanie się po bokach.
Wrtacając: ja również bacznie przyglądałam się innym nosom przed i po operacji. Teraz jestem bardzo zadowolona. Efekt nie od razu rzuca się w oczy, ale jak zobaczyłam swój profil i zdjęcie profilem sprzed operacji... Szok.

Powodzenia życzę Nic nie boli a satysfakcja gwarantowana!
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 13:55   #35
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**


Edytowane przez pinksnickers
Czas edycji: 2009-09-04 o 14:40
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 09:19   #36
beretka89
Przyczajenie
 
Avatar beretka89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

n
__________________
"Doradzając przyjacielowi, staraj się mu pomóc, a nie sprawić przyjemność"

Edytowane przez beretka89
Czas edycji: 2013-04-11 o 18:30
beretka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:22   #37
AveMuminki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

witam jestem tu strasznie nowa ale śledzę wszystkie wątki o operacjach nosa już od dawna mogłabyś mi również przesłać zdj nosków przed i po ? z góry dziekuje
AveMuminki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 15:26   #38
gosiaczek28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Witam, czy mozna polaczyc darmowy zabieg prostowania przegrody nosowej z odplatna korekta ksztaltu nosa i czy wtedy operacja byłaby tańsza niz normalnie (czyli 5-8tys)?
__________________
xgx
gosiaczek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:35   #39
madara_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Muszę przyznać, że dr. Skupin jest prawdziwym specjalistą jeśli chodzi o operację nosków. Miałem robioną poczwórną osteotomie nosa i z początku nie byłem zadowolony z rezultatu operacji, ponieważ miałem strasznie opuchniętą twarz i nosek wydawał mi się asymetryczny... jednak po dwóch miesiącach zacząłem widzieć znaczną poprawę. Za parę dni minie 3 miesiące od operacji i mój nosek jest bez zastrzeżeń. Jestem strasznie leniwą osobą, dlatego mi tak długo zeszło z napisaniem tej opinii, jednak było by to naprawdę nie fair gdybym nie pochwalił tak fachowo wykonanej pracy przez Pana doktora.
madara_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:52   #40
Opona69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Czy też mogłabym prosić Cie o zdjęcia noska po operacji?
Szukam już parę lat i nie mogę się zdecydować między P.Skupinem, Kazimierzem Kobusem a Janem Stępniewskim.. bardzo by mi to pomogło. Zgóry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź
Opona69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 11:11   #41
madara_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Chętnie bym ci pomógł jednak nie prosiłem Pana doktora o zdjęcia, dlatego ich nie posiadam.Jednak z ręką na sercu mogę ci polecić tego specjalistę.Też miałem wątpliwości którego Chirurga wybrać jednak zdecydowałem się na Pana Skupina i był to strzał w 10-tke
madara_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 18:55   #42
lgucio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Witam wszystkich.
Planuję operacje nosa i jak każdy nie mogę się zdecydować gdzie i u kogo ją zrobić. Mam na myśli Szczecin Artplastica dr Pastucha wie coś ktoś na temat tego lekarza?? Albo Poznań i dr Skupin.
lgucio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 17:50   #43
cameria 2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

hej, a czy Dr Skupin dużo z profilu może skrócić nos ??? 0,5 cm to realne ???nie wiem kogo wybrać ( dr Skupin czy dr Szczyt )???
cameria 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 21:31   #44
joleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Witam Panie doktorze, proszę o informację czy w pańskiej klinice można wykonać całkowitą korektę nosa w połączeniu z refundacją przez NFZ?. Chciałabym zrobić korektę nosa ze względu na mocno skrzywioną przegrodę nosową (wypadek z dzieciństwa) i związane z tym problemy zdrowotne - na pewno będę miała skierowanie od laryngologa - a przy okazji usunąć garbek. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
joleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 07:45   #45
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Cytat:
Napisane przez cameria 2 Pokaż wiadomość
hej, a czy Dr Skupin dużo z profilu może skrócić nos ??? 0,5 cm to realne ???nie wiem kogo wybrać ( dr Skupin czy dr Szczyt )???
O to powinnaś zapytać lekarza podczas konsultacji
Cały czas będę namawiać na dr Skupina.
Pozdrawiam
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 21:26   #46
czuczi9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Cytat:
Napisane przez joleta Pokaż wiadomość
Witam Panie doktorze, proszę o informację czy w pańskiej klinice można wykonać całkowitą korektę nosa w połączeniu z refundacją przez NFZ?. Chciałabym zrobić korektę nosa ze względu na mocno skrzywioną przegrodę nosową (wypadek z dzieciństwa) i związane z tym problemy zdrowotne - na pewno będę miała skierowanie od laryngologa - a przy okazji usunąć garbek. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Znalazłam osobe, którą interesuje odpowiedz na podobną sprawę ...
joleta napisz do mnie czuczi9@interia.pl

Panie doktorze jak wyglądają koszty jeżeli część zabiegu jest refundowana (krzywa przegroda) a chce się zrobić jeszcze garba lub całkowitą korektę??
Pozdrawiam serdecznie.
czuczi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:52   #47
slawka_bs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Ja jestem dopiero co po zdjęciu gipsu z nosa u dr Skupinia. Ogólnie ok, ale mam taki dziwnie szeroki u góry, między oczami.... czy to normalne, opuchnięcie? też tak miałyście?
slawka_bs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:29   #48
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Cytat:
Napisane przez slawka_bs Pokaż wiadomość
Ja jestem dopiero co po zdjęciu gipsu z nosa u dr Skupinia. Ogólnie ok, ale mam taki dziwnie szeroki u góry, między oczami.... czy to normalne, opuchnięcie? też tak miałyście?
Witam. Tez mam miec calkowita korekte nosa u dr. Skupina. Mozesz napisac mi wszystkie odczucia odnosnie zabiegu i co bylo zmieniane w wygladzie noska? Pozdrawiam
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 13:33   #49
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Cytat:
Napisane przez madara_1990 Pokaż wiadomość
Chętnie bym ci pomógł jednak nie prosiłem Pana doktora o zdjęcia, dlatego ich nie posiadam.Jednak z ręką na sercu mogę ci polecić tego specjalistę.Też miałem wątpliwości którego Chirurga wybrać jednak zdecydowałem się na Pana Skupina i był to strzał w 10-tke
a aparacik w domu masz i stare zdjęcia przed operacją?
__________________
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 11:45   #50
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Szukam szukam i znaleźć nie mogę, dziewczyny jeśli się orientujecie to napiszcie ile może kosztować u dr. Skupina albo u któregokolwiek innego doktora zmiana czubka nosa? Chcę go skrócić i lekko podnieść, wszędzie widnieje cena pełnego zabiegu z łamaniem kości itp, a ceny skracania nosa nigdzie nie mogę znaleźć. Wiem tylko że taki zabieg przeprowadza się bez znieczulenia ogólnego i bez pobytu w klinice.
Nie opłaca mi się na razie jechać na drugi koniec Polski żeby zapytać DR Skupina o cenę takiego zabiegu.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 11:52   #51
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

To może po prostu zadzwoń do którejś z klinik i zapytaj. Na stronach internetowych są podane nr kom do chirurgów np do dr Skupina
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 12:12   #52
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Mogę się założyć że telefon jego komórki podany jest w celu rozmowó związanych już ściśle z terminem zabiegu lub konsultacji pooperacyjnej a nie po to aby wypytywać się o cene, bo tak owej nie poda. Za duzo składa się na nia różnych czynników aby odpowiedział jednoznacznie, więc tego nie zrobi. Myślałam żektóraś z was przeszła podobny zabieg i będzie mogła coś więcej napisać.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 11:37   #53
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Wlasnie jestem do niego umowiona na zabieg, wiec dlatego Ci napisalam, ze mozesz smialo do niego dzwonic i o wszystko wypytac. Sama tak robilam, nie udzielala bym sie gdybym nic na ten temat nie wiedziala. A dr. Skupin to przemily czlowiek i z pewnoscia udzieli Ci wszystkich informacji, po to wlasnie podal nr swojej kom.
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 00:35   #54
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

W takim razie bardzo dziękuję Ci za ten numer telefonu
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 16:20   #55
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Ja tez planuje operacje nosa . Najlepiej w Poznaniu . Naczytalam sie pozytywnych opini na temat dr.Skupina Jestem sklonna sie zdecydowac wlasnie na Niego .
Dziewczyny,a sama konsulacja cos kosztuje ? Jesli tak,to ile ?
Strasznie boje sie samego bolu,narkozy,i tego,ze cos moze sie nie udac No,ale wiem,ze chce,takze musze sie oswoic ze swoim strachem i nawet mysl o bolu o odwiedzie mnie od operacji .
Gratuluje posiadaczkom nowych pieknych noskow i mam nadzieje,ze niedlugo sama bede mogla opowiedziec o moich wrazeniach,miejmy nadzieje,ze pozytywnych
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 14:27   #56
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: **dr skupin??? kto mial u niego operacje nosa?**

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Ja tez planuje operacje nosa . Najlepiej w Poznaniu . Naczytalam sie pozytywnych opini na temat dr.Skupina Jestem sklonna sie zdecydowac wlasnie na Niego .
Dziewczyny,a sama konsulacja cos kosztuje ? Jesli tak,to ile ?
Strasznie boje sie samego bolu,narkozy,i tego,ze cos moze sie nie udac No,ale wiem,ze chce,takze musze sie oswoic ze swoim strachem i nawet mysl o bolu o odwiedzie mnie od operacji .
Gratuluje posiadaczkom nowych pieknych noskow i mam nadzieje,ze niedlugo sama bede mogla opowiedziec o moich wrazeniach,miejmy nadzieje,ze pozytywnych
Wizyta u dr Skupina kosztuje 100zł. Ja też zdecydowałam się właśnie na niego, po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Jestem coraz bliżej zabiegu i nic nie zmieni mojej decyzji.
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:05   #57
monica_wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Witam. Bardzo proszę o przesłanie mi galerii z noskami dr Skupina. Z opinii jeden z najlepszych chirurgów plastyków , niestety nigdzie nie ma pokazanych zdjęć Jego cudownych dzieł. W piątek 28 maja mam konsultację u doktora, jednak wcześniej chciałabym zobaczyć zdjęcia. Może ktoś mógłby mi przesłać zdjęcie noska "skupinowego". Będę bardzo wdzięczna.
monica_wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:25   #58
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Ja jestem po operacji u tego lekarza i powiem szczerze że z efektów do końca nie jestem zadowolona.Nie mam zdjęć na kompie sprzed operacji ale mój nosek długi był i takim został.Najbardziej zależało mi na skróceniu nosa,niestety doktor skupił sie na obniżeniu go.Efekt?-nos długi za bardzo obniżony w stosunku do czubka.Jest trochę pyrkaty czyli jak skocznia narciarska.Poza tym jest inny z każdej strony,z prawej strony sie zapada czyli zostało wycięte za dużo kości i tą stroną nie oddycham w 90%.Nie powiem że żałuje w ogóle operacji bo nos i tak jest ładniejszy,(wybrałam tego lekarza bo podobały mi sie robione przez niego czubki)ale daleki jest od ideału.Operację robiłam 5 lat temu i dok. miał wtedy opinie dobrego lekarza od nosów,potem zaliczył kilka wpadek(generalnie czasem jego nosy sie po prostu zapadają)wiec teraz nie polecam tego lekarza.Nie wiem być może będę robiła poprawkę ale z pewnością nie u niego.Jak robiłabym poprawkę to u dok. Szczyta, lub u lekarzy w Polanicy.
Wiecej opinii znajdziesz na forum beauty,tam są galerie nosów wielu lekarzy tylko żeby mieć do nich dostęp trzeba spełnić kilka warunków.
Dodaję zdjęcie z najgorszej strony, czyli z pół profilu wtedy każdy nos wygląda najgorzej.

Edytowane przez ekler1
Czas edycji: 2010-05-23 o 21:52
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:58   #59
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Dodam jeszcze nos z profilu i zaznaczone miejsce zapadania się po prawej stronie.
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 12:55   #60
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Szczerze mówiąc Twój nosek z profilu bardzo mi się podoba. Jestem zdziwiona Twoją opinią, to pierwsza nie najlepsza opinia na temat dr Skupina jaką usłyszałam, ale rozumiem, i takie się zdarzają. A jaką korektę miałaś robioną?
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-09 15:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.