żele IBD - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 19:56   #511
Centrum Zaopatrzenia Timo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 3
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez gwiazdka_20 Pokaż wiadomość
ostatnio zakupiłam żele IBD. I mam kilka pytań. Otóż zaczęłam robić tipsy kosmetykami firmy IBD. Ale nie wiem dokładnie jak je stosować otóż bonder po wyjęciu ręki z lampy jest bardzo śliski i trudno się nakłada żel budujący.I nie wiem czy powinnam przemyć powstałą mase po bonderze cleanerem czy nie? I jak się dopełnia pazurki i piłuje stary żel, to wiadomo całego zelu nie spiłujemy i nie wiem czy kłaść jeszcze na ten żel bonder czy raczej zrobić dwie pozostałe warstwy żelu?? Dziekuję z góry za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam )
IBD ma specjalną metodę nakładania żeli, ma w ofercie specjalne waciki-gąbeczki, którymi należy (nie wiem jak to pisemnie przedstawić) "porwać" żel Bonder po nałożeniu cieńkiej warstwy na paznokciu, utwardzać 1 min. Wówczas żel spełnia swoją funkcję i zwiększa przyczepność następnej warswty. Nie należy przemywać żelu Bonder IBD. Uzupełnienie: należy spiłować warstwę wierzchnią, nałożyć Bonder na naturalny paznokieć i uzupełnić

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
czyli co? zepsuły się ostatnio produkty Ibd?
Ktoś jeszcze ma takie zdanie?
Taka jest często opinia naszych klientek. Z doswiadczenia powiem, że dobrą alternatywą są żele La Femme (jak dla mnie najlepsze).
Ostatnio spotkałam się, iż osoba, która kupiła żel Pink IBD na Allegro dostała przeźroczysty z poświatą różową Odkąd pamiętam żel ten jest budyniowy. Także na myśl przychodzi mi tylko jedno... podróba
Centrum Zaopatrzenia Timo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:05   #512
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: żele IBD

ostatnio kupowaliśmy do salonu z allegro dolewkę. pracuję na tym żelu od paru miesięcy i wszystko jest cacy... nie wiem o co wam tym Ibd chodzi, naprawdę, ale podróby widziałam nie raz.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 10:52   #513
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: żele IBD

Dziewczyny orientujecie się może czy opłaca się kupić taki zestaw?
http://allegro.pl/ibd-zestaw-startow...361124614.html

W sumie pracuje prawie od 3 lat na żelach sunflower ale chciałabym spróbować czegoś nowego a że dużo dobrego słyszałam o IBD postawiłam na niego.
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 15:42   #514
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może czy opłaca się kupić taki zestaw?
http://allegro.pl/ibd-zestaw-startow...361124614.html

W sumie pracuje prawie od 3 lat na żelach sunflower ale chciałabym spróbować czegoś nowego a że dużo dobrego słyszałam o IBD postawiłam na niego.
...
jak juz pracujesz to masz pewnie osprzęt kupiony to nie opłaca się ten zestaw,lepiej pojedyncze żele w większej gramaturze...a ibd jak najbardziej wielbie.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 15:55   #515
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
jak juz pracujesz to masz pewnie osprzęt kupiony to nie opłaca się ten zestaw,lepiej pojedyncze żele w większej gramaturze...a ibd jak najbardziej wielbie.
Taj, tak, kuferki, lampe, cleanery, pilniki i bloczki mam (zresztą nawet tym handluje )
Z tego co zauważyłam są to żele 3 fazowe. Można by je łączyć z SF czy lepiej kupić cały "zestaw" IBD?
A masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawce?
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 15:58   #516
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
Taj, tak, kuferki, lampe, cleanery, pilniki i bloczki mam (zresztą nawet tym handluje )
Z tego co zauważyłam są to żele 3 fazowe. Można by je łączyć z SF czy lepiej kupić cały "zestaw" IBD?
A masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawce?
..
nie kupuje na all,tylko w hurtowniach.z ibd musisz miec ich bonder jako baza reszte mozna łaczyc
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 16:15   #517
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
nie kupuje na all,tylko w hurtowniach.z ibd musisz miec ich bonder jako baza reszte mozna łaczyc
dzięki śliczne
a znasz jakąś internetową hurtownie?
Bo w tych w moich okolicach nie mają IBD
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 16:31   #518
reneta12
Raczkowanie
 
Avatar reneta12
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 197
Dot.: żele IBD

zele IBD są warte swojej ceny ,ale faktycznie nie opłaca się kupowac całego zestawu , napiszę Ci na pw ,gdzie są dostępne
reneta12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 13:03   #519
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: żele IBD

Kochane słuchajcie mam mega problem;/ pracuje na zelach ibd kilka lat w sumie od poczatku swoich podrygow-czyli zaraz po szkolenaich pierwsze zele to byly ibd i tak zostalo ostatnio zamowialm na allegro od sprzedajacego leobert wszystkie kleintki jakei przyszły na dolewke maja mega zapowietrzenia!! tak ze same zebami odłupywały..;/ do tego przy pilowaniu zawsze czulam taki delikatny zapch migdalkow a tutaj nie dosc ze czuje lekko chemie zel szczypie w lampie to bonder tez ma inny zapach niz moj poprzedni;/ Macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce??
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 13:13   #520
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez Blejsia Pokaż wiadomość
Kochane słuchajcie mam mega problem;/ pracuje na zelach ibd kilka lat w sumie od poczatku swoich podrygow-czyli zaraz po szkolenaich pierwsze zele to byly ibd i tak zostalo ostatnio zamowialm na allegro od sprzedajacego leobert wszystkie kleintki jakei przyszły na dolewke maja mega zapowietrzenia!! tak ze same zebami odłupywały..;/ do tego przy pilowaniu zawsze czulam taki delikatny zapch migdalkow a tutaj nie dosc ze czuje lekko chemie zel szczypie w lampie to bonder tez ma inny zapach niz moj poprzedni;/ Macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce??
...
hurtownia i centrum szkoleniowe SilverMoon
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 17:23   #521
violaviolett
Przyczajenie
 
Avatar violaviolett
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dublin Ie
Wiadomości: 1
Dot.: żele IBD

Witam. Szukam i szukam i nic nie znalazlam na temat Ibd Gel Bonder (Power Bond). Czy któraś z Was go używala? Rozni sie od "starego" bondera tym, ze nie utwardza sie go w lampie i uzywa sie go praktycznie jak primer. Pracuje od 4 lat na zelach the edge ale zepsuly sie ostatnio i zmienilam na Ibd. Nie wiem czy nie zrobilam bledu kupujac power bonda zamiast zwyklego bondera.
Z gory dziekuje za odp.
violaviolett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 10:56   #522
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: żele IBD

Hej dziewczyny, prosze o pomoc czy dysponujeciem zdjeciami paznokci wykonanych zeli xtreme builder blush lub builder natural, najlepiej stylizacja french?
Pozdrowienia
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 20:46   #523
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: żele IBD

Sprawdzony sklep to Mar-Kos jeżeli chodzi o żele Ibd na alegro. Ja ostatnio zamówiłam w farmona sklep i dostałą za stówę podróbę, na szczęście po dość burzliwej dyskusji w celu wyjaśnienia czy jest oby na pewno oryginalny, pan powiedział żebym odesłała z powrotem i zwrócił mi całą kasę. nie warto kupować u byle kogo.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 09:09   #524
kasiag12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: IBD na allegro?

Kochane macie sprawdzonego sprzedawcę na allegro od IBD?
kasiag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 19:20   #525
kasiag12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: żele IBD

Znacie jakiś jeszcze sprawdzonych sprzedawców na allegro?
kasiag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 19:29   #526
dodzinka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: IBD na allegro?

Polecam leoberta

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
dodzinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 19:33   #527
dodzinka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: ibd-czy sa zele 1-fazowe

Tak jak pisze przedmowczyni mar-kos badz leobert. Polecam

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
dodzinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 14:40   #528
ewelinaa2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zel ibd

Cytat:
Napisane przez aneta1986 Pokaż wiadomość
Witam,
nie wiem czy to dobre miejsce na moj post, ale mam pewien problem..

rowniez pracuje na produktach ibd, tzn dopiero zaczynam wiem, ze to dobra firma, wszyscy ja zachwalaja, ale nie do konca mi wszytsko pasuje.
Otoz uczono mnie, ze nakladajac kolejne warstwy zelu, powinno sie isc coraz blizej skorek, tzn kazda nastepna warsta powinna pokrywac te poprzednia, no i tak tez robie, oczywiscie skorek nie zalewam

Na koniec daje intense seal i wszystko ladnie pieknie wyglada ale do czasu, po paru dniach/tygodniu w okolicach skorek cos niedobrego dzieje sie z zelem, gdzieniegdzie podchodzi troche powietrza, nie wiem czy to wina bondera, ktorego nakladam naprawde malo i jeszcze odsaczam, a po drugie seal zaczyna lekko odchodzic, mniej wiecej wyglada to tak jakby "lakier" zaczynal odpryskiwac, mozna powiedziec ze sie lekko kruszy, kiedy odrost jest juz wiekszy wyglada to troche nieestetycznie, nie jest to cos strasznego, ale wyglada nieprofesjonalnie

Stad pytanie czy musi tak byc, czy robie cos nie tak? Przegladam te forum i widzialam juz sporo odrostow i niektore z nich wygladaly naprawde dobrze, wrecz idealnie, bez zadnych podpowietrzen i odchodzenia zelu, a nie jak jakies obdrapane paznokcie

Czy ktos cos poradzi?
podbijam pytanie mam ten sam problem
ewelinaa2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 09:16   #529
Monikkk85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: żele IBD

Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie żelu IBD builder pink II led/uv...Od niedawna na nim pracuje i mam wrażenie że jest z nim coś nie tak, a mianowicie przy nałożeniu grubszej warstwy nierównomiernie się rozprowadza, ciężko jest nim wymodelować "krzywą C". Po utwardzeniu w lampie led 48W widoczne są zgrubienia i do tego jest nierówny pigment nawet po wypiłowaniu widać ten defekt. Wspomnę jeszcze, że żel ma bardzo gęstą konsystencję...Czy któraś z was pracuję na tych żelach i ma ten sam problem? Pozdrawiam
Monikkk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 22:09   #530
MatiAhmed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: żele IBD

Dziewczyny, jakie macie opinie na temat tych nowych żeli IBD led/uv? Pracuję od kilku lat na żelach IBD, ale te led/uv chyba są słabsze od standardowych uv. Mam wrażenie, że są jakby luźniejsze po utwardzeniu, nie wiem jak to wytłumaczyć... Jakie macie opinie na temat tych żeli? A i jeszcze jedno, mam lampę led 48W, utwardzam 60 s, tak jak producent radzi i po przemyciu cleanerem żel się nie błyszczy, czyli jakby nie dostatecznie utwardzony, czy co???
MatiAhmed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 15:13   #531
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: żele IBD

MatiAhmed
Mam takie same wrażenie..
Uwielbiałam ibd pink a te led w kolorze pink juz nie mają takiego pięknego koloru a po drugie są z nim problemy.
Uzywam primera i ich bonder led,ale u niektórych to nic nie daje i jest powietrze.Loteria:confuse d:
Dodatkowo tworzy sie mnóstwo małych pęcherzyków,które przy piłowaniu nie tworza nic innego jak malutkie dziurki.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 23:51   #532
Ruda909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: żele IBD

Chciałabym zacząć pracować na ibd, do tej pory pracowałam na new nails na zelach all in one, ale chciałabym zmienić na ibd. Ponieważ sa one trójfazowe to podpowiedzcie mi które z nich powinnam kupic? Czy jesli kupie bonder, zel budujący clear lub pink i intense seal to będzie ok? Do czego sa zele xtreme?
Ruda909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 16:14   #533
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez Ruda909 Pokaż wiadomość
Chciałabym zacząć pracować na ibd, do tej pory pracowałam na new nails na zelach all in one, ale chciałabym zmienić na ibd. Ponieważ sa one trójfazowe to podpowiedzcie mi które z nich powinnam kupic? Czy jesli kupie bonder, zel budujący clear lub pink i intense seal to będzie ok? Do czego sa zele xtreme?
ibd spokojnie można traktować jak jednofazówki. Clear (nie builder clear) właśnie do tego służy - można wzmacniać naturalną płytkę lub przedłużać na tipsie lub formie. Od lat tak pracuję, po utwardzeniu ładnie błyszczy (choć ja stosuję intense seal). Wystarczy primer kwasowy / bezkwasowy / bonder ibd i można działać
Bulider cleara też używam na primera (nie stosuję bondera bo mi zawsze zapowietrzenia wychodzą, nie ogarniam go) Tutaj niestety po utwardzeniu musi być intense seal (builder jest matowy po przemyciu)
Pink też stosowałam od razu na primer - wszystko super

Na xtreme nie pracowałam. Mam tylko biały ale jest baaardzo gęsty, źle mi się nim pracuje.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 22:40   #534
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: żele IBD

Dziewczyny możecie mi polecić jakieś sklepy online gdzie bym mogła zaopatrzyć się w żele IBD?
I allegro raczej nie wchodzi w grę. Chyba że z opcją dostawy za granicę.
Idealnie byłoby gdyby któraś z Was mieszkała w UK i miała tutaj sprawdzonego sprzedawcę
Z góry dzięki
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 13:17   #535
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Gwiazdko, TO TY!!! Nie masz pojęcia o stylizacji paznokci!!! posiadam z IBD dyplom Advence i znam sie na pracy na nich baaaaardzooo dobrze, ale niestety, z zasady nie udzielam pomocy osobom, które NIC NIE WIEDZA O STYLIZACJI PAZNOKCI I CHCA DOWIEDZIEC SIE TEGO Z INTERKU. Kapiszci?
Wredne babsko. Wyżej srasz niż dupe Masz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 11:28   #536
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: żele IBD

Po co komentować post sprzed kilku lat w dodatku osoby, która od ponad 6 lat nie korzysta z forum?
Mimo że jesteśmy w necie jakieś zasady kultury obowiązują.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 17:52   #537
Dana636
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11
Dot.: żele IBD

Dokładnie, jest to dość powszechny problem, ja kupuję u lokalnego dystrybutora IBD w Szczecinie, M.K. Cosmetics. Trafiają się podróbki na rynku, tutaj jak kupię wiem że dostanę produkt oryginalny.
Dana636 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-05 18:52:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.