Lwia zmarszczka!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-02, 11:28   #1
zamio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10

Lwia zmarszczka!!!!


Witam serdecznie.
Mam taki problem z którym nie mogę sobie pradzić, mam tzw.lwią zmarszczkę pomiędzy brwiami. Wynikiem tego może być to że noszę okulary i żadko kiedy nakladam okulary przeciwsloneczne. Może któras z was pomoże uporać mi się z tym problemem, może jakiś dobry kosmetyk korygujący!!!!
zamio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 11:44   #2
NIUNCIO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 708
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Mam taki sam problem skończyłam już 32 lata i jak tylko nie nałożę kremu super nawilżajacego to od razu sie pojawia i mnie okropnie wkurza dziewczyny pomóżcie
NIUNCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 11:53   #3
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

mam to samo ja tylko cera się przesuszy to od razu wyłażą takie linie nie tylko na czole, pisałam już w wątku o kremach dla 30 latek ale jakoś nikt nic konkretnego nie poradził a jak czytam recenzje kosmetyków to głupieję
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 12:40   #4
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Spójrzmy prawdzie w oczy - żaden krem nie usunie głębokich zmarszczek.
Więc albo trzeba się pogodzić z nimi albo zafundować sobie botox.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 12:48   #5
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Spójrzmy prawdzie w oczy - żaden krem nie usunie głębokich zmarszczek.
Więc albo trzeba się pogodzić z nimi albo zafundować sobie botox.
Mam 29 lat i ten sam problem .
Myślę o botoksie, już się orientowałam - koszt 400 zł. Ponieważ jestem młoda efekt powiniem się długo utrzymać a mięśnie 'odpoczną' sobie co dodatkowo poprawi sytuację. Może nie będę musiała szybko powtarzać zastrzyków . Ale to jednak botox więc się jeszcze waham .

Ja stosuję masaże i maseczkę z seri Botox Effect z Dax cosmetics - ale efekty nie są zadowalające.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 13:28   #6
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

czytałam o ostrzykiwaniu zmarszczek substancjami odżywszymi i to podobno pomaga słyszałyście coś o tym?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 19:35   #7
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
czytałam o ostrzykiwaniu zmarszczek substancjami odżywszymi i to podobno pomaga słyszałyście coś o tym?
Chodzi Ci chyba o mezoterapie - ostrzykiwanie skóry substancjami odżywczymi z malutkich igiełek. To działa na zwykłe zmarszczki, celulit czy pomaga na porost włosów. Ale zmarszczki mimiczne są głębokie sięgają aż do mięśni i moja dermatolog twierdzi ze botoks to najlepsze rozwiązanie.

Moja zmarszczka jest widoczna nawet jak jestem zrelaksowana a jak przejadę palcem po czole wyraźnie czuć rowek między mięśniami.
Eh, nigdy nie jest idealnie.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 17:07   #8
Eliza 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Na lwią zmarszczkę najlepsze jest wstrzyknięcie botoxu, koszt od 750 zł
Eliza 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 13:35   #9
zuzan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

proponuje sprobowac ReFinish L'Oreal.Jest to peeling z micro-krysztalkami
aluminium.W moim wypadku dokonal cudu.Powodzenia
zuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 16:34   #10
Margolcia69
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia69
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 145
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Heya. A ja wczoraj będąc u fryzjera i prosząc o zostawienie grzywki w związku z lwią zmarszczką dowiedziałam się, że można to usunąć laserowo. Napisałam już do jednej kliniki zapytać czy to możliwe i jaka jest cena. Jak dostanę odpwiedź, to się z Wami podzielę... Botox jest do kitu, mi już to odradziły 2 kosmetyczki. Dużo bezpieczniejszy jest kwas hiulorinowy, czy coś na ten kształt, zapomniałam
Margolcia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:15   #11
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

witam
a ja mam problem, z którym zupelnie nie wiem jak walczyc
mam na czole bruzde, ktora widac, gdy stoje w mocniejszym swietle,np sloncu,i jest wyczuwalna w dotyku
patrzylam na starsze zdjecia-i zauwazylam ja na takich gdzie mam dopiero 15-16lat(
a dodam,ze teraz mam 22;(co robic??
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 11:35   #12
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Kremy nie pomogą. Pozostaje botox.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 19:34   #13
Dotka19
Przyczajenie
 
Avatar Dotka19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Oj też mam taką zmarszczkę. Na razie stosuję różne kremy, serum i zbieram się do jakiegoś cudownego zabiegu. Na razie muszę uzbierać na ten cel.
Dotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 12:39   #14
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

czyli myslicie ze ten rowek czy jak to cholerstwo nazwac , na srodku czola to bruzda miedzy miesniami? czy jak(kiedy juz uzbieram gotowke:P) pojde do lekarza specjalisty,nie wysmieje mnie ze w moim wieku takie zabiegi??
grr wkurza mnie jak ktos mnie wypytuje np czy jestem zla a ja total relaks na twarzy..(jak widac nie do konca-miesniom sie cos poje..)
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 10:27   #15
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

a tu jeszcze fota,jak to wyglada...na zdjeciu nie mam zmarszczonych brwi ani nic podbnego, nawet sie smieje..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0017.jpg (4,2 KB, 2466 załadowań)
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 11:30   #16
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Moją lwia zmarchę w dużym stopniu wygładził Ystheal+ ale napewno nie zlikwidował! Od czasu kiedy zauważyłam rezultaty działania retinaldehydu staram sie także kontrolować bardziej mimike i nie marszczyć brwi w słońcu. Szkoda mi zaprzepaścić tego polepszenia Niestety śpie na boku i zawsze rano zmarszczka jest bardziej widoczna od wciskania buźi w poduchę
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 22:34   #17
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Moja mama tez ma ten problem.Zrobiła botox,ale niestety botox działa tak,ze usztywnia czoło i ogranicza mimikę,efektem tego były opadające powieki.Botox tak starcza tylko na pół roku i po tym czasie nalezy ponowić zabieg.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 15:02   #18
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez Martii77 Pokaż wiadomość
Opadniete powieki moga byc efektem zbyt duzej dawki wstrzyknietej w dane miejsce albo zlym rozlozeniem sie botoxu. Jednak mysle ze jesli cos takiego sie przytrafilo to twoja mama powinna zglosic sie do swojego lekarza, który robil jej ten zabieg.
Myślę,ze i jedno i drugi bo po czasie ( 3 miesiącach) w miejscach wstrzyknięcia pojawiły się bolące guzy które się powiększały.Juz krązyło nad nią"widmo nosorozca" >Lekarz w który jej robił ten botoks (notabene z dosyc znajej krakowskiej kliniki) twierdził ,ze wszystko jest w porządku ( to drań).
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 15:11   #19
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez Martii77 Pokaż wiadomość
to rzeczywiscie wina lekarza, nie powinien bagatelizowac czego takiego!!!
a teraz juz jest lepiej?
Moze kolejne wstrzykniecie bedzie tutaj pomocne i do tego wypełnienie?
Teraz jest juz ok, wszystko wróciło do stanu sprzed botoxu.Mama chyba juz nie myśli o kolejnych takich doswiadczeniach,za bardzo się "sparzyła" i myślę ,ze nie prędko sobie coś wstrzyknie
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-19, 16:47   #20
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Moze i ja kiedyś skorzystam,chociaz raczej nie prędko,bo przy moich 33 latach buzie mam jak 20 latka Jeśli chcesz mozesz mi podać nazwiska lekarzy ,których polecasz.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 08:49   #21
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Alternatywą botoksu są podobno plasterki frownies, nie próbowałam, ale przestudiowałam ich opis i sądze, że mogą działać.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 10:15   #22
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Alternatywą botoksu są podobno plasterki frownies, nie próbowałam, ale przestudiowałam ich opis i sądze, że mogą działać.
Moja mamusia tez miała plasterki Frownies,samam jej przywiozlam zapas z USA,ale niestety nic nie pomogły.Wydaje mi się ,ze są są dobre ale na młodą skórę.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 18:53   #23
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Alternatywą botoksu są podobno plasterki frownies, nie próbowałam, ale przestudiowałam ich opis i sądze, że mogą działać.
Trochę tak. Wyprobowałam (są do kupienia na allegro) i faktycznie, po nocy przespanej z przyklejonym na zmarszczke plasterkiem efakt jest niesamowity! Pięknie sie zmarchy prostują. "wyprostowanie' nie trzyma długo - do końca dnia (imprezę też powinno przetrzymać ), ale na kolejną noc nakładamy kolejny plasterek i już . Zielonego pojęcia nie mam czym są nasaczone te plasterki. Napewno nie żadnym paskudztwem, bo wynaleziono je ponoć ponad 100 lat temu. Pachną trochę eukaliptusem. Najważniejsze, że nie szkodzą a działają! No i mniej kosztują niż botox, który tak propaguje tu Martii77. Nie wspominając o skutkach ubocznych!
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 21:17   #24
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez Goosberry Pokaż wiadomość
Zielonego pojęcia nie mam czym są nasaczone te plasterki. Napewno nie żadnym paskudztwem, bo wynaleziono je ponoć ponad 100 lat temu. Pachną trochę eukaliptusem. Najważniejsze, że nie szkodzą a działają! No i mniej kosztują niż botox, który tak propaguje tu Martii77. Nie wspominając o skutkach ubocznych!
One nie są niczym nasączone, mają tylko zwykły klej roślinny, nieszkodliwy dla skóry. Ich działanie nie jest oparte na jakimś aktywnym składniku, tylko na zwykłym mechanicznym blokowaniu mięśni, które mimicznie tworzą zmarszczkę. Można sobie zrobić samemu takie plasterki, pod warunkiem, że znajdziemy podobny klej.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 00:16   #25
echo204
Przyczajenie
 
Avatar echo204
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Wiadomości: 20
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Witam! MAm rowniez problem z 'lwia zmarszczka'. Mam 25 lat....zafundowalam sobie botox.....i NIC. "Usztywnienie' miesni nastopilo, zauwazalne zmiany byly od 2 tygodnia po zabiegu i trwalo ok miesiaca. Po tym czasie czolko znowu pracowalo jak dawniej,a zmarszka nie zniknela ani nie splycila sie ani przez chwile..... Po takim doswiadczeniu z botoksem, ja napewno juz go sobie nie zafunduje - nie mialam zadnych skutkow ubocznych, bol byl niwielki ale efekt zaden. Nie wystopilo chocby 'porazenie' tych miesni odpowiedzialnych za marszczenie czola w ten sposob. Nie polecam.
echo204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 08:16   #26
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Na lwia zmarsczke dobrze dziala kwas haliuronowy, wiem ze takie zabiegi stosuje doktor Widerkiewicz, ktory przyjmuje w Esmediqua, tam chyba jest porada gratis, efekty fajne bo zmarszczka znika jakby jej nie bylo
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:42   #27
luna_miluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 2
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Witam
To i ja sie przylaczam do walki z lwia zmarszka.Mam ja dosc widoczna pomimo,ze dbam o skore.Probowalam kremy,olejki,masaze,robil am raz botox rowniez z marnym skutkiem,lwia zostala splycona moze w 20%,ale i tak byla bardzo widoczna,mnie botox kosztowal 900 zl(3 lata temu),rownie dobrze moglam wyrzucic lub podarowac komus te pieniadze,nie polecam botoxu nie tylko z mojego doswiadczenia ale i moich kolezanek,a jezeli juz ktos sie decyduje to niech zbierze porzadny wywiad o osobie ktora go wykonuje.
Na zmarszczki pod oczy polecam okulary sloneczne(ja jestem ich fanka od zawsze),na wlasnym przykladzie;-mam lwia zmarszke i mniej widoczne zmarszki poziome na czole,za to pod oczami skora super tylko przy usmiechu minimalnie sie marszczy,a lat mam 36 i mieszkam od lat w kraju w ktorym nie brakuje slonca,wiec okulary naprawde chronia.
Wracajac do "lwiej"zaciekawil mnie juz jakis czas temu kwas hal.ktos moze robil i podzieli sie wrazeniami?
luna_miluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 19:12   #28
Ola22P
Przyczajenie
 
Avatar Ola22P
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 17
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cześć dziewczyny, ja za 2 tyg umówiłam się na botox,(mam 27 lat, cera zadbana zmarszki lekkie ale nie umiem sie z nimi pogodzić i wiem ze zaden krem tego nie zmieni bo próbowalam juz najlepszych, obecnie dr brandt, jest najlepszy) na lwią zmarszczke i jedna poprzeczna na czole. Przymierzam sie do tego juz od roku i podjelam decyzje choc i tak mam obawy..a chodzi mi głownie o ten efekt opadajacej powieki bo nie wiem zbytnio o co chodzi...kiedy ona sie robi tzn przy ostrzykiwaniu jakich miejsc..?? lwiej zmarszki czy czoła?? a może okolic oczu, próbuje jakos to sobie na twarzy wyobrazic i nie wiem co ja powoduje. bede wdzięczna za odp
__________________
Ola22P
Ola22P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 12:14   #29
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Cytat:
Napisane przez luna_miluna Pokaż wiadomość
Wracajac do "lwiej"zaciekawil mnie juz jakis czas temu kwas hal.ktos moze robil i podzieli sie wrazeniami?
Kwas hialuronowy to składnik skóry właściwej, który gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Jedna cząsteczka kwasu wiąże 1000 cząsteczek wody.
Za pomocą kwasu można wygładzić zmarszcki, poprawić kształt ust i zlikwidowac wlasnie bruzdy nosowo-wargowe.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:09   #30
gruaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Lwia zmarszczka!!!!

Czy stosowałaś już botoks?
gruaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-08 21:02:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.