Czy perfumy z Hebe są oryginalne? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 08:13   #31
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Zakupowicz Pokaż wiadomość
Witam,

Kupiłam w Hebe wodę perfumowaną- pojemność, opakowanie było ok.
Niestety, woda nie była oryginalna. Jestem w 100% o tym przekonana- porównałam z oryginałem i jest spora różnica. Zawiodłam się na Hebe, wracam do renomowanych perfumerii- wtedy mam pewność, że kupuję oryginały. Mam radę dla osób, które kupują perfumy/wody w Hebe ze względu na atrakcyjne ceny /też dałam się na to nabrać/. Możecie dokonać zakupu w Hebe i sprawdzić produkt w renomowanej perfumerii. Nazwy "dobrych" perfumerii nie chciałabym podawać z wiadomych względów. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów...
Z jakich wzgledow?
Poza tym, skoro twierdzisz, ze kupilas podrobe (co moim zdaniem jest totalna bzdura) to dlaczego nie poszlas do Hebe i nie powiedzialas im tego, zadajac zwrotu kasy?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 08:23   #32
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

A jakieś zdjęcia możemy prosić?

Chociaż mam dziwne przeczucie, że Zakupowicz już na forum nie wróci i się nie odezwie...
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 08:27   #33
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A jakieś zdjęcia możemy prosić?

Chociaż mam dziwne przeczucie, że Zakupowicz już na forum nie wróci i się nie odezwie...
Tez mam takie wrazenie. Ale podziekujmy jej, ze pofatygowala sie rejestrujac na forum, tylko po to, aby nas przestrzec w swoim jedynym poscie
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 10:10   #34
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

W sklepach Douglas, Sephora od jakiegoś czasu pustki... a przynajmniej zaobserwowałam to u nas w Trójmieście... no więc co im pozostało? Albo obniżyć ceny (czego pewnie nie zrobią) albo zatrudnić ludzi do marketingu szeptanego, żeby skutecznie "straszyli" internautów na różnego rodzaju forach, opowieściami o podróbkach kupowanych w miejscach, gdzie jest taniej: Rossman, Hebe, Superpharm, perfumerie internetowe... i to pewnie jedna z takich osób. Notabene, kiedyś kupiłam Noa Perle dla siebie - w Douglasie, oraz Hugo Bossa zielonego, w tym samym Douglasie dla mojego TŻ - i oba pachniały tak słabo, że byłam wręcz załamana. Więc, nie ma reguły
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 15:42   #35
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

czy jak Biedronka obniża cenę butelki Johnnie Walker i sprzedaje ją za 29 złotych czyli nawet 10-20 złotych taniej niż konkurencja to co Biedronka sprzedaje podróbę? nie!
Hebe należy do tej samej firmy co Biedronka, a to oznacza jedno że oni nie bawią się w sprowadzanie małych ilości tylko jak biorą towar to w ilości kilku tirów na raz i do tego ostro negocjują ceny stąd te niskie ceny a nie że wyskakują z podróbkami, bo po co tak dużej firmie smród związany ze sprzedażą podrabianych wód toaletowych?

i mnie "konta widma" które pojawiają się tylko aby opluć konkurencję załamują, bo chyba nie wiedzą o tym że to widać kto tu wpadł aby kogoś opluć a kto tu siedzi jakiś czas i mniej więcej jest osobą wiarygodną.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:34   #36
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
po co tak dużej firmie smród związany ze sprzedażą podrabianych wód toaletowych?
dokładnie, szczególnie, że sprzedaż podrabianych towarów jest karalna też nie raz słyszałam, że Rossmann czy Super-Pharm sprzedają podróby. Ostatnio koleżanka mówiła mi, że nawet słyszała takie info od osób pracujących tam ręce opadają... ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak wysokie marże narzucane są na perfumy w "renomowanych" perfumeriach. W PL perfumy wciąż uchodzą za towar luksusowy, ceny są u nas zawyżane i ludzie słono przepłacają w Sephorze czy Douglasie, chociaż mogą kupić to samo online czy właśnie w którejś z tańszych drogerii.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:43   #37
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

tak, ale lepiej jest powiedzieć, "kupiłam perfumy w sephorze" niż powiedzieć "kupiłam perfumy w biedronce"
ale sprawa nie tyczy się tylko perfum, także innych towarów, a o tym, że w B. jest taniej i dlaczego już ktoś pisał wyżej
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 20:24   #38
Karokie
Raczkowanie
 
Avatar Karokie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 139
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

W Sephorze korzystam tylko z "promocji" do 50% Ostatnio kupiłam taką wodę toaletową przecenioną 50% i była w dokładnie takiej samej cenie co w internecie i Hebe. Doszłam do wniosku, że te dodatkowe 50% (a pewnie i więcej) to marża.
Karokie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 21:06   #39
Zakupowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Witam,

Oczywiście, że poszłam do Hebe i produkt zareklamowałam. Czekam na rozpatrzenie reklamacji. Jeżeli ktoś chce dowodów, to proszę o podanie nr telefonu lub adresu mailowego, to się skontaktuję. Nie twierdzę, że wszystkie wody w Hebe to podróbki. Kupiłam dwie i jedna z nich wzbudziła moje wątpliwości. I zapewniam, że nie jestem "na usługach" Sephory, ani Douglasa. W stolicy w obu tych perfumeriach jest sporo klientów. Pozdrawiam
Zakupowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 18:57   #40
Zakupowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Wink Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Wrócę na forum, choć wcale nie mam na to ochoty. Chcecie, to kupujcie w Hebe. Ja też tam robię zakupy, ale już nie kupię żadnego zapachu. Rozumiem, że szkoda Wam kasy na zakupy oryginałów, ale nie róbcie proszę ludziom wody z mózgu, twierdząc, że oryginał można kupić za połowę ceny. Jeżeli macie możliwość, to porównajcie sobie ceny na lotnisku, na strefie bezcłowej. W hebe woda którą kupiłam to podróbka- nawet personel /kasjerka/ zauważyła, że coś jest nie tak. Powodzenia życzę i zakupów na chłodno

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Zakupowicz Pokaż wiadomość
Wrócę na forum, choć wcale nie mam na to ochoty. Chcecie, to kupujcie w Hebe. Ja też tam robię zakupy, ale już nie kupię żadnego zapachu. Rozumiem, że szkoda Wam kasy na zakupy oryginałów, ale nie róbcie proszę ludziom wody z mózgu, twierdząc, że oryginał można kupić za połowę ceny. Jeżeli macie możliwość, to porównajcie sobie ceny na lotnisku, na strefie bezcłowej. W hebe woda którą kupiłam to podróbka- nawet personel /kasjerka/ zauważyła, że coś jest nie tak. Powodzenia życzę i zakupów na chłodno
Zakupowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 21:09   #41
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

A gdzie te zdjęcia, o które dziewczyny prosiły?

Cytat:
Napisane przez Zakupowicz Pokaż wiadomość
Wrócę na forum, choć wcale nie mam na to ochoty. Chcecie, to kupujcie w Hebe. Ja też tam robię zakupy, ale już nie kupię żadnego zapachu. Rozumiem, że szkoda Wam kasy na zakupy oryginałów, ale nie róbcie proszę ludziom wody z mózgu, twierdząc, że oryginał można kupić za połowę ceny. Jeżeli macie możliwość, to porównajcie sobie ceny na lotnisku, na strefie bezcłowej. W hebe woda którą kupiłam to podróbka- nawet personel /kasjerka/ zauważyła, że coś jest nie tak. Powodzenia życzę i zakupów na chłodno

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 07:08   #42
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Zakupowicz Pokaż wiadomość
Rozumiem, że szkoda Wam kasy na zakupy oryginałów
Noooo, bo tylko podrób używamy
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 07:34   #43
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Zakupowicz Pokaż wiadomość
Wrócę na forum, choć wcale nie mam na to ochoty. Chcecie, to kupujcie w Hebe. Ja też tam robię zakupy, ale już nie kupię żadnego zapachu. Rozumiem, że szkoda Wam kasy na zakupy oryginałów, ale nie róbcie proszę ludziom wody z mózgu, twierdząc, że oryginał można kupić za połowę ceny. Jeżeli macie możliwość, to porównajcie sobie ceny na lotnisku, na strefie bezcłowej. W hebe woda którą kupiłam to podróbka- nawet personel /kasjerka/ zauważyła, że coś jest nie tak. Powodzenia życzę i zakupów na chłodno

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Opętał mnie histeryczny śmiech, jak przeczytałam ten tekst. Ty naprawdę tak myślisz?....
Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
A gdzie te zdjęcia, o które dziewczyny prosiły?
Klisza pękła od wagi dowodów, znaczy się karta pamięci się stopiła, czy jakoś tak
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Noooo, bo tylko podrób używamy
No baaaa, dyć my som na usługach perfumeryjnej mafiji i swojom działkiem dostajem od biznesa

Edytowane przez liliza
Czas edycji: 2013-09-23 o 07:36
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 08:37   #44
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Zakupowicz Pokaż wiadomość
Wrócę na forum, choć wcale nie mam na to ochoty. Chcecie, to kupujcie w Hebe. Ja też tam robię zakupy, ale już nie kupię żadnego zapachu. Rozumiem, że szkoda Wam kasy na zakupy oryginałów, ale nie róbcie proszę ludziom wody z mózgu, twierdząc, że oryginał można kupić za połowę ceny. Jeżeli macie możliwość, to porównajcie sobie ceny na lotnisku, na strefie bezcłowej. W hebe woda którą kupiłam to podróbka- nawet personel /kasjerka/ zauważyła, że coś jest nie tak. Powodzenia życzę i zakupów na chłodno

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Jeśli kupiłaś bubla, to reklamuj, a nam pokaż foty, zrelacjonuj procedurę reklamacji. Jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy, to warto wiedzieć.

ale...

trzeba się najpierw rozejrzeć po forum, poczytać , rozeznać trochę zanim zarzuci się komuś coś takiego Dziewczyny i chłopcy z forum poświęcili mnóstwo czasu aby nauczyć się rozpoznawać oryginały, zapoznały sie z najdrobniejszymi detalami, zweryfikowały wielu sprzedawców, wiele perfumerii. Jeżeli zdarzała się którejś wtopa w postaci podróbki to taka butelka była fotografowana i oglądana z każdej strony a cała sprawa związana z miejscem zakupu, dalszym losem takiej butelki i wszystkim innym relacjonowana była na tym forum.

Gdybyś sie rozejrzała po forum to wiedziałabyś również że tutaj nikt podrób nie kupuje i nie z oszczędności - o czym mogłabyś się przekonać jeślibyś jeszcze trochę poczytała.
Znamy perfumy z sieciówek, mniejszych drogerii, stref bezcłowych, sklepów internetowych polskich, zagranicznych , zagranicznych stacjonarnych, butików firmowych. Niejednokrotnie ściągamy z drugiego końca świata coś czego nie możemy kupić u nas, co nas zachwyciło i opętało nasze myśli. Niejednokrotnie pomagamy jedna drugiej w zdobyciu perfum.
Dziewczyny mają pokaźne zbiory wspaniałych zapachów, często z trudem zdobytych, często kosztem wyrzeczeń . To jest pasja. Nie mogę ręczyć za wszystkich ale w zasadzie użytkownicy tego forum gardzą podróbkami, więc nie pisz , że komuś tu żal kasy na oryginały bo mnie po prostu wkurzasz
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 08:43   #45
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Nie ma co sobie języka strzępić bo od razu widać, że to zadeklarowana wyznawczyni teorii "tylko w Sephorze są oryginały a wy się nie znacie"
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 22:55   #46
Zakupowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Jeżeli KOGOŚ uraziłam, to bardzo przepraszam. Zostałam posądzona o marketing szemrany, o to że jestem na liście płac S i D, więc mnie trochę poniosło. Nie zrobiłam fotki butelki, ale dam znać jak zostanie rozpatrzona moja reklamacja. Opakowanie i butelka były nie do odróżnienia /przynajmniej dla mnie/. Kolor był bardziej jaskrawy, inny po prostu. Nie mam pewności czy w S i D są same oryginały, ale głównie tam kupuję i zapachy są ok. Czasem skusi mnie cena w Super Pharm i też nie miałam zastrzeżeń. Skąd taka pewność, że w Hebe są oryginały?
Zakupowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 06:53   #47
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Zakupowicz Pokaż wiadomość
Jeżeli KOGOŚ uraziłam, to bardzo przepraszam. Zostałam posądzona o marketing szemrany, o to że jestem na liście płac S i D, więc mnie trochę poniosło. Nie zrobiłam fotki butelki, ale dam znać jak zostanie rozpatrzona moja reklamacja. Opakowanie i butelka były nie do odróżnienia /przynajmniej dla mnie/. Kolor był bardziej jaskrawy, inny po prostu. Nie mam pewności czy w S i D są same oryginały, ale głównie tam kupuję i zapachy są ok. Czasem skusi mnie cena w Super Pharm i też nie miałam zastrzeżeń. Skąd taka pewność, że w Hebe są oryginały?
A skąd w ogóle pewność, że w S i D są oryginały? Bo jest drogo?
Za to przekonanie, że w Hebe sa podróby opiera się na tym, że jest tanio. Bo ja na przykład kupowałam w Hebe perfumy i były ok.

Skoro opakowanie i butelka były nie do odróżnienia tylko płyn był "dziwny" to może perfumy były stare albo źle przechowywane? Pomyślałaś o tym?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 08:32   #48
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

A czy to, że perfumy stoją na półkach nagrzanych od lamp nie ma wpływu na ich jakość? Zawsze staram się brać te z tyłu
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 08:44   #49
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Zakupowicz Pokaż wiadomość
Jeżeli KOGOŚ uraziłam, to bardzo przepraszam. Zostałam posądzona o marketing szemrany, o to że jestem na liście płac S i D, więc mnie trochę poniosło. Nie zrobiłam fotki butelki, ale dam znać jak zostanie rozpatrzona moja reklamacja. Opakowanie i butelka były nie do odróżnienia /przynajmniej dla mnie/. Kolor był bardziej jaskrawy, inny po prostu. Nie mam pewności czy w S i D są same oryginały, ale głównie tam kupuję i zapachy są ok. Czasem skusi mnie cena w Super Pharm i też nie miałam zastrzeżeń. Skąd taka pewność, że w Hebe są oryginały?
Zakupowiczko, to tak samo jakby zapytać, skąd pewność że w Sephorze czy Douglasie dostaniemy oryginały. W UK też w Bootsie, Superdrug i innych tego typu drogeriach i drogerio-aptekach są bardzo niskie, promocyjne ceny perfum. I co? Jakoś Brytyjki nie krzyczą o podróbkach np. z Bootsa Tylko my niestety jesteśmy przyzwyczajeni, że jak coś jest tanie, to od razu musi być "podejrzane"...
Notabene, już wcześniej pisałam - kiedyś kupiłam w Douglasie 2 butle perfum, męskiego zielonego Hugo Bossa i Noa Perle, i byłam załamana ich krótkotrwałością, ulotnością, miałam wrażenie że coś jest z nimi nie tak. A więc nie ma reguły! Zwietrzały zapach możesz kupić wszędzie.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 09:22   #50
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
A czy to, że perfumy stoją na półkach nagrzanych od lamp nie ma wpływu na ich jakość? Zawsze staram się brać te z tyłu
Ma
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 11:16   #51
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Tak właśnie trafiłam raz w D. na nagrzany pod lampą cieplutki tester Elie Saab - zepsuty był i roztaczał zapach jakichś chemikaliów. Dlatego boję się kupować perfumy z tych nagrzanych półek.
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 13:38   #52
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Tak właśnie trafiłam raz w D. na nagrzany pod lampą cieplutki tester Elie Saab - zepsuty był i roztaczał zapach jakichś chemikaliów. Dlatego boję się kupować perfumy z tych nagrzanych półek.
ja prawie zawsze trafiam w perfumeriach na nagrzane testery, a te starsze, niepopularne bardzo często wydzielają zapach co najmniej podejrzany - między innymi dlatego nie kupuję nigdy perfum w sklepie z podświetlanymi półkami
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 19:17   #53
Zakupowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Zakupowiczko, to tak samo jakby zapytać, skąd pewność że w Sephorze czy Douglasie dostaniemy oryginały. W UK też w Bootsie, Superdrug i innych tego typu drogeriach i drogerio-aptekach są bardzo niskie, promocyjne ceny perfum. I co? Jakoś Brytyjki nie krzyczą o podróbkach np. z Bootsa Tylko my niestety jesteśmy przyzwyczajeni, że jak coś jest tanie, to od razu musi być "podejrzane"...
Notabene, już wcześniej pisałam - kiedyś kupiłam w Douglasie 2 butle perfum, męskiego zielonego Hugo Bossa i Noa Perle, i byłam załamana ich krótkotrwałością, ulotnością, miałam wrażenie że coś jest z nimi nie tak. A więc nie ma reguły! Zwietrzały zapach możesz kupić wszędzie.
Akurat zapach był najmniej podejrzany. Największe wątpliwości wzbudził kolor- bardziej jaskrawy i korek- nie miał zapachu, co świadczy o tym, że zapach nie jest oryginalny. Nie mam nic przeciw niskim cenom, a wręcz przeciwnie, ale zależy mi na tym, żeby nie kupować podróbek. Zapachy nieoryginalne można kupić przez internet o wiele taniej niż oferuje np. Hebe...
Zakupowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 19:25   #54
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Zakupowicz Pokaż wiadomość
Akurat zapach był najmniej podejrzany. Największe wątpliwości wzbudził kolor- bardziej jaskrawy i korek- nie miał zapachu, co świadczy o tym, że zapach nie jest oryginalny. Nie mam nic przeciw niskim cenom, a wręcz przeciwnie, ale zależy mi na tym, żeby nie kupować podróbek. Zapachy nieoryginalne można kupić przez internet o wiele taniej niż oferuje np. Hebe...

Co to za jakaś bzdura?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 19:32   #55
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

O. A zawsze myślałam, że korek, który nie ma zapachu świadczy o tym, że:
1. Atomizer jest szczelny
2. Perfumy nie były jeszcze użyte
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 19:34   #56
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
O. A zawsze myślałam, że korek, który nie ma zapachu świadczy o tym, że:
1. Atomizer jest szczelny
2. Perfumy nie były jeszcze użyte
Jeśli zapach jest bardzo mocny to i tak bywa, że pachnie

Niemniej nie powinien a o braku użycia świadczy to, że kilka pierwszych psików jest pustych bo w rurce jest powietrze.

Ale o tym, że świadczy o oryginalności to nie słyszałam jeszcze
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 20:16   #57
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Jeśli zapach jest bardzo mocny to i tak bywa, że pachnie

Niemniej nie powinien a o braku użycia świadczy to, że kilka pierwszych psików jest pustych bo w rurce jest powietrze.

Ale o tym, że świadczy o oryginalności to nie słyszałam jeszcze
No widzisz , bo orginalny perfum pachnie od razu cały łącznie z butelką i korkiem a jak dobrze pójdzie to i z pudełkiem i folią
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 21:09   #58
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Tak czytam, czytam i czuję się osłabiona.

Jak wy się dziewczyny w ogóle nie znacie i wciskacie jakieś gupoty ludziom. Nie wstyd wam? Przecież, jak korek nie pachnie, to na 100% podróba. A oryginały, to tylko i jedynie w S i D, a jak ktoś twierdzi inaczej, to lubi przepłacać za podróbki.A tu takie zbiorowisko ignorantek podróbkowiczek się zrobiło. I pewnie te na rozbiórkach, to tez same podróbki. No bo ani jedna sztuka nie z S/D.



Lece swoje wąchać, ale pewnie też podróby, bo żadna z S/D nie jest. Niby niektóre z firmowych perfumerii, ale to też nie takie pewne źródło, co?

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2013-09-25 o 21:11
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 22:41   #59
Zakupowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Jeśli zapach jest bardzo mocny to i tak bywa, że pachnie

Niemniej nie powinien a o braku użycia świadczy to, że kilka pierwszych psików jest pustych bo w rurce jest powietrze.

Ale o tym, że świadczy o oryginalności to nie słyszałam jeszcze
Dziewczyny! Jasne, że nie wszystkie korki mają zapach. Jeżeli któraś z Was używa GA ACQUA di GIOIA, to wie, że w oryginale korek pachnie i tyle

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
No widzisz , bo orginalny perfum pachnie od razu cały łącznie z butelką i korkiem a jak dobrze pójdzie to i z pudełkiem i folią
Chyba coś w tym jest
Zakupowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 23:06   #60
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Zakupowicz Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------


Chyba coś w tym jest
Przepraszam Ciebie, ale tekst do którego zamieściłaś powyższy komentarz, był, jakby Ci to napisać..., drobnym żartem koleżanki Będąc na forum dłużej zauważyłabyś, że znana jest ze swojego błyskotliwego poczucia humoru, które chyba my wszyscy tutaj uwielbiamy
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 18:36:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.