Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-08, 17:00   #211
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
No właśnie. Co innego cienie pigmenty, które jak najbardziej nakładam paluchem, ale rozświetlacz palcem to słabo.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------



Kusi mnie ten turbo hajlajf , ale właśnie mając na uwadze rozświetlicę trochę mam opory przed zamówieniem.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Nowości już się pojawiły na stronie więc zamówiłam
zieloną, karmelową i rozświetlacz hajlajt.
Wstaw koniecznie zdjęcia jak dojdą ja czekam na jakiś makijaż, bo cały czas dumam nad zieloną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 17:08   #212
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Wstaw koniecznie zdjęcia jak dojdą ja czekam na jakiś makijaż, bo cały czas dumam nad zieloną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wstawię
Hania pokazywała swatche i kurde ta różowa też bardzo ładna
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 17:33   #213
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

A ma ktoś już jakaś dziewiątkę, bo gdzieś czytałam, że te ultramaty nie są takie jak te pojedyncze cienie, są cięższe w pracy i mogą robić plamy... Ja z cieniami z Glamshopu nie miałam nigdy problemu (z wyjątkiem Burego Brązu, bo on właśnie jest dość ciężki we współpracy ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 17:57   #214
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
A ma ktoś już jakaś dziewiątkę, bo gdzieś czytałam, że te ultramaty nie są takie jak te pojedyncze cienie, są cięższe w pracy i mogą robić plamy... Ja z cieniami z Glamshopu nie miałam nigdy problemu (z wyjątkiem Burego Brązu, bo on właśnie jest dość ciężki we współpracy ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam morelovą i brązowy cukier. Nie mam porównania niestety z innymi pojedynczymi matami z glam shopu. Jestem z tych 2 paletek bardzo zadowolona. Maty są mocno napigmentowane, ładnie się blendują i mieszają, plam brak, błyski samo cudo.
Nie wiem czy to co mówisz nie dotyczy konkretnie fioletowej palety
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 18:06   #215
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mam morelovą i brązowy cukier. Nie mam porównania niestety z innymi pojedynczymi matami z glam shopu. Jestem z tych 2 paletek bardzo zadowolona. Maty są mocno napigmentowane, ładnie się blendują i mieszają, plam brak, błyski samo cudo.
Nie wiem czy to co mówisz nie dotyczy konkretnie fioletowej palety
Całkiem możliwe, że to chodziło właśnie o fioletową. Ale skoro pozostałe są w porządku to nie mam się czym martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 19:12   #216
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dziewczyny, miała któraś z was taką sytuację.
Złożyłam zamówienie w glam shopie wybierając jako metodę płatności przelew tradycyjny.
No i ok , dostałam 18. 21 potw. złożenia zamówienia, a o 18.35 maila z informacją
" czas oczekiwania na wpłatę w formie "Przelew", za zamówienie numer ……., został przekroczony. Usunęliśmy niezaksięgowaną przedpłatę i nie będziemy oczekiwać na jej dotarcie "

czyli co , anulowali mi to zamówienie

Przy wyborze formy płatności można było wybrać przelew tradycyjny. Jak wchodzę w swoje konto w sklepie to wisi to zamówienie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 08:31   #217
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja nie miałam nigdy takiej sytuacji, chyba najlepiej zadzwoń do nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-09, 14:11   #218
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Anulowałam tamto zamówienie i złożyłam dzisiaj nowe.
Jednak zamiast karmelowej kliknęłam jednak różową.
To co Hania pokazywała na isnta story nie podobało mi się .
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 08:27   #219
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Jestem ciekawa, czy też macie takie ostatnio wrażenie, że Glam shop zaczyna ( w mojej ocenie) przypominać masówkę. Chciałam kupić nowe szminki i błyszczyki, ale nie zostały one w ogóle zaprezentowane na ustach, ani na zdjęciach, ani w filmie Hani, jedynie swatche na ręce, co dla mnie jest kupowaniem szminki w ciemno. Widziałam lepsze prezentacje jej nowych produktów na innych kontach instagramerek, a to przecież ona (sklep) powinna je zaprezentować tak, jak należy.

Mam też ostatnio bardziej negatywny obraz samej Hani. Na instagramie jest ciągle umęczona, zła na klientów którzy tak się rzucają na promocje, że szwankuje serwer. Wydaje się nerwowa. Ostatnio też zrobiła "Q&A" na instagramie, które też nie odebrałam dobrze. Już je zapowiadajac powiedziała, ze nie lubi takich serii, ale niech będzie, zrobi. Jak już zrobiła, to powiedziała, ze miała rację i że to nie dla niej i że ludzie pytają bez taktu i wychowania. Mam wrażenie, że zaczynają ją wkurzać jej obserwatorzy i klienci Glam shopu.

Może za dużo tego, za szybko? Za mało pracowników i za duży stres i zmęczenie?
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 09:23   #220
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, czy też macie takie ostatnio wrażenie, że Glam shop zaczyna ( w mojej ocenie) przypominać masówkę. Chciałam kupić nowe szminki i błyszczyki, ale nie zostały one w ogóle zaprezentowane na ustach, ani na zdjęciach, ani w filmie Hani, jedynie swatche na ręce, co dla mnie jest kupowaniem szminki w ciemno. Widziałam lepsze prezentacje jej nowych produktów na innych kontach instagramerek, a to przecież ona (sklep) powinna je zaprezentować tak, jak należy.

Mam też ostatnio bardziej negatywny obraz samej Hani. Na instagramie jest ciągle umęczona, zła na klientów którzy tak się rzucają na promocje, że szwankuje serwer. Wydaje się nerwowa. Ostatnio też zrobiła "Q&A" na instagramie, które też nie odebrałam dobrze. Już je zapowiadajac powiedziała, ze nie lubi takich serii, ale niech będzie, zrobi. Jak już zrobiła, to powiedziała, ze miała rację i że to nie dla niej i że ludzie pytają bez taktu i wychowania. Mam wrażenie, że zaczynają ją wkurzać jej obserwatorzy i klienci Glam shopu.

Może za dużo tego, za szybko? Za mało pracowników i za duży stres i zmęczenie?
Ona chyba nigdy nie była fanka tej serii, ma jakieś problemy ze zdrowiem, ale też zauważ że ciągle ma jakies problemy przy nagrywaniu że sprzętem. Nie mam insta, nie oceniam. Ogólnie chyba nie jest w najlepszej formie, ale co się dziwić.

Co do samych produktów - były używane w wielu jej filmikach, te do ust nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia i nie podobały mi się też u Hani w ostatnim odcinku na ustach (ale to moja osobista ocena).

Co do masówki - yhmmm, wolałam jak każdy produkt, każdy cień nawet był taki doceniony, dozachwycany, jak Hania pamiętała nazwy każdego cienia, pokazywała je wcześniej klientom na insta i te dawały propozycje nazw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 10:12   #221
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, czy też macie takie ostatnio wrażenie, że Glam shop zaczyna ( w mojej ocenie) przypominać masówkę. Chciałam kupić nowe szminki i błyszczyki, ale nie zostały one w ogóle zaprezentowane na ustach, ani na zdjęciach, ani w filmie Hani, jedynie swatche na ręce, co dla mnie jest kupowaniem szminki w ciemno. Widziałam lepsze prezentacje jej nowych produktów na innych kontach instagramerek, a to przecież ona (sklep) powinna je zaprezentować tak, jak należy.

Mam też ostatnio bardziej negatywny obraz samej Hani. Na instagramie jest ciągle umęczona, zła na klientów którzy tak się rzucają na promocje, że szwankuje serwer. Wydaje się nerwowa. Ostatnio też zrobiła "Q&A" na instagramie, które też nie odebrałam dobrze. Już je zapowiadajac powiedziała, ze nie lubi takich serii, ale niech będzie, zrobi. Jak już zrobiła, to powiedziała, ze miała rację i że to nie dla niej i że ludzie pytają bez taktu i wychowania. Mam wrażenie, że zaczynają ją wkurzać jej obserwatorzy i klienci Glam shopu.

Może za dużo tego, za szybko? Za mało pracowników i za duży stres i zmęczenie?
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ona chyba nigdy nie była fanka tej serii, ma jakieś problemy ze zdrowiem, ale też zauważ że ciągle ma jakies problemy przy nagrywaniu że sprzętem. Nie mam insta, nie oceniam. Ogólnie chyba nie jest w najlepszej formie, ale co się dziwić.

Co do samych produktów - były używane w wielu jej filmikach, te do ust nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia i nie podobały mi się też u Hani w ostatnim odcinku na ustach (ale to moja osobista ocena).

Co do masówki - yhmmm, wolałam jak każdy produkt, każdy cień nawet był taki doceniony, dozachwycany, jak Hania pamiętała nazwy każdego cienia, pokazywała je wcześniej klientom na insta i te dawały propozycje nazw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam takie same odczucia jak wasze. Rozumiem, że wprowadzając kilkanaście/kilkadziesiąt produktów ciężko zapamiętać wszystkie nazwy, ale nagrywając film można się przygotować wcześniej i napisać sobie wszystko, aby dobrze to przedstawić i zaprezentować, to nie jest przecież relacja na żywo. Jakby nie patrzeć to Hania jest wizytówką i twarzą swojej firmy i takie nieprzygotowanie i robienie na odwal mnie osobiście razi
Podobne odczucia mam co do stosunku do klienta. Przykładowo ten baner na stronie sklepu, może mam jakieś spaczenie z poprzedniej pracy, ale u mnie to by nie przeszło... Super, że jest info o tym, że realizacja jest opóźniona, ale zabrakło przede wszystkim podstawowych słów w obsłudze klienta, czyli dziękuję i przepraszam Mnie uczono, aby nawet jak klient jest w stosunku do ciebie niegrzeczny to trzeba ładnie podziękować za to, że poświęcił swój czas i przeprosić za kłopot nawet gdy nie ma racji
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-16, 10:29   #222
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cieszę się, że nie uznałyscie, że wydziwiam Nie chcę wyjść na roszczeniową klientkę, po prostu trochę mnie to rozczarowuje, że glam shop ma już taką renomę, że oczekuje kupowania "w ciemno". Zdjęcia cieni jak wiadomo nie oddają ich rzeczywistego wyglądu na powiekach, tak samo zdjęcia szminki w opakowaniu i stwache na rękach.

Rozumiem, że Hania nie jest w najlepszej formie i jako człowiek współczuję i rozumiem, ale czy właśnie nie od tego ma się pracowników? Może za dużo na siebie bierze i stąd moje wrażenia.

Kontakt na instagramie z Hanią przestał mi się podobać, bo mam wrażenie, że to jest takie "źle się czuję, nie lubię tego, męczy mnie to, ale staram się dla was"- czuję się, jakbym będąc klientką i obserwatorką d...pę jej zawracała ;P Brakuje mi tej autentycznej radości z kontaktu z klientami i z prezentacji nowych produktów.

Wciąż jednak jestem fanką glamshopowych produktów, dlatego czekam właśnie na zamówienie z cieniami złożone w niedzielę podczas promocji. Niestety z zakupu szminek zrezygnowałam, choć czekałam do północy w niedzielę (do czasu trwania promocji) na obiecany film ze szminkami. Dobrze zrobiłam składając zamówienie podczas promocji, bo w poniedziałek mimo że film wpadł ( z opoźnieniem, już było po promocji), to mnie rozczarował prezentacją produktów, więc i tak bym ich nie kupiła.

Edytowane przez lallorona
Czas edycji: 2020-04-16 o 10:31
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 10:53   #223
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie uznałyscie, że wydziwiam Nie chcę wyjść na roszczeniową klientkę, po prostu trochę mnie to rozczarowuje, że glam shop ma już taką renomę, że oczekuje kupowania "w ciemno". Zdjęcia cieni jak wiadomo nie oddają ich rzeczywistego wyglądu na powiekach, tak samo zdjęcia szminki w opakowaniu i stwache na rękach.

Rozumiem, że Hania nie jest w najlepszej formie i jako człowiek współczuję i rozumiem, ale czy właśnie nie od tego ma się pracowników? Może za dużo na siebie bierze i stąd moje wrażenia.

Kontakt na instagramie z Hanią przestał mi się podobać, bo mam wrażenie, że to jest takie "źle się czuję, nie lubię tego, męczy mnie to, ale staram się dla was"- czuję się, jakbym będąc klientką i obserwatorką d...pę jej zawracała ;P Brakuje mi tej autentycznej radości z kontaktu z klientami i z prezentacji nowych produktów.

Wciąż jednak jestem fanką glamshopowych produktów, dlatego czekam właśnie na zamówienie z cieniami złożone w niedzielę podczas promocji. Niestety z zakupu szminek zrezygnowałam, choć czekałam do północy w niedzielę (do czasu trwania promocji) na obiecany film ze szminkami. Dobrze zrobiłam składając zamówienie podczas promocji, bo w poniedziałek mimo że film wpadł ( z opoźnieniem, już było po promocji), to mnie rozczarował prezentacją produktów, więc i tak bym ich nie kupiła.
O tak! Mam dokładnie tak samo

Co do pomadek to nawet nie zwróciłam uwagi, że nie są dobrze zaprezentowane, bo dla mnie są po prostu za jasne i nie w moim guście. Ale za to mam ten problem z cieniami, bo jestem ich wielką fanką i bardzo dobrze mi się z nimi pracuje, ale zawsze podczas zakupów cienie wybieram tak naprawdę w ciemno i po otrzymaniu zamówienia jestem lekko zaskoczona odcieniem i kolorem
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 11:17   #224
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja myślę, że Hania za dużo rzeczy pilnuje sama, może ma problemy prywatne, a dodatkowo wprowadza coraz więcej produktów i nie da się ukryć, że to już nie jest mały kameralny sklepik gdzie właścicielka każdy produkt traktuje personalnie, tylko zaczyna być duża firma. Finansowo dla niej dobrze, ale jeśli się lubiło (a ja lubiłam) ten klimat, że Hania zna każdy cień na pamięć i traktuje jak własne dziecko, no to już nigdy nie będzie to.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 14:47   #225
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Wydaje mi się, że ona bardzo dużo pracuje nad tym (pewnie też ma za mało pracowników) i jest już zmęczona i przepracowana. Może przez to prezentację produktów, filmy na YT robi byle jak, i przez to psuje cały efekt, bo robi to bardzo zle wrażenie.
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 17:31   #226
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, czy też macie takie ostatnio wrażenie, że Glam shop zaczyna ( w mojej ocenie) przypominać masówkę. Chciałam kupić nowe szminki i błyszczyki, ale nie zostały one w ogóle zaprezentowane na ustach, ani na zdjęciach, ani w filmie Hani, jedynie swatche na ręce, co dla mnie jest kupowaniem szminki w ciemno. Widziałam lepsze prezentacje jej nowych produktów na innych kontach instagramerek, a to przecież ona (sklep) powinna je zaprezentować tak, jak należy.

Mam też ostatnio bardziej negatywny obraz samej Hani. Na instagramie jest ciągle umęczona, zła na klientów którzy tak się rzucają na promocje, że szwankuje serwer. Wydaje się nerwowa. Ostatnio też zrobiła "Q&A" na instagramie, które też nie odebrałam dobrze. Już je zapowiadajac powiedziała, ze nie lubi takich serii, ale niech będzie, zrobi. Jak już zrobiła, to powiedziała, ze miała rację i że to nie dla niej i że ludzie pytają bez taktu i wychowania. Mam wrażenie, że zaczynają ją wkurzać jej obserwatorzy i klienci Glam shopu.

Może za dużo tego, za szybko? Za mało pracowników i za duży stres i zmęczenie?
Mam identyczne wrażenie. I jest to w sumie smutne, mam wrażenie, że jak oglądam Hanie to sama jestem mega zmęczona i wczuwam się w klimat
Moim zdaniem jest tego zdecydowanie za dużo, za dużo nowości przez co nie ma czasu na porządne dopilnowanie tego co do sklepu wchodzi. Chyba przy palecie Marty Hania nie miała czasu żeby nagrać filmik z kolekcją (jeśli się nie mylę).
I też to wczorajsze q&a mnie trochę zdziwiło, zniesmaczyło. Trochę atakujący był to ton na całkiem normalne pytania.
Ogólnie moim zdaniem fajnie jest jak się na jakiś produkt czeka i premiera jest szczególna np. kiedyś było tak z ABH, jak wychodziła paleta to było wydarzenie, a później palety zaczęły wychodzić co chwilę albo jak wychodziły nowości MUR to też było spoko, dopóki nie zaczęli wprowadzać nowości co tydzień
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 18:41   #227
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Mam identyczne wrażenie. I jest to w sumie smutne, mam wrażenie, że jak oglądam Hanie to sama jestem mega zmęczona i wczuwam się w klimat
Moim zdaniem jest tego zdecydowanie za dużo, za dużo nowości przez co nie ma czasu na porządne dopilnowanie tego co do sklepu wchodzi. Chyba przy palecie Marty Hania nie miała czasu żeby nagrać filmik z kolekcją (jeśli się nie mylę).
I też to wczorajsze q&a mnie trochę zdziwiło, zniesmaczyło. Trochę atakujący był to ton na całkiem normalne pytania.
Ogólnie moim zdaniem fajnie jest jak się na jakiś produkt czeka i premiera jest szczególna np. kiedyś było tak z ABH, jak wychodziła paleta to było wydarzenie, a później palety zaczęły wychodzić co chwilę albo jak wychodziły nowości MUR to też było spoko, dopóki nie zaczęli wprowadzać nowości co tydzień
Tak, zdecydowanie. Np. pytanie o to, czy ma podwojne nazwisko czy zostawiła swoje panieńskie- moim zdaniem neutralne pytanie- odpowiedziała, ze łatwo to sobie sprawdzić. Może i tak, ale po co takie komentarze?

Skoro poza tym czuła się urażona prywatnymi pytaniami, mogła zastrzec że pytania maja dotyczyć tylko jej działalności zawodowej i Glam shopu, a tego nie zrobiła. A na instagramie i na youtubie dzieli się częścią prywatnego życia. Dlatego później wzdychanie i "jestem już na to za stara" to takie... ech. Czułam z jej strony łaskę, że w ogóle zrobiła to Q&A, a przecież nie o to chodzi

Oczywiście nie mogę jej zarzucić jakiejś wielkiej nieuprzejmości, po prostu to tak jakbym poszła do koleżanki na kawę, a ona ciągle wzdychała, że jest zmęczona, że nie ma czasu na kawę, ze w sumie to ona za stara jest na spotkania... No nie czułabym się miło widziana, nawet jakby to tylko przebąkiwała.
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 20:31   #228
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Mi się wydaje , że ona jest po prostu bardzo przepracowana.
Sporo nowości ostatnio weszło, kilka palet, produkty do ust, a jeszcze zapowiadała kolejne 4 nowe paletki. Temu wszystkiemu przecież trzeba poświęcić sporo czasu. Do tego jeszcze dom, i z tego co zrozumiałam miedzy wierszami, ma jakieś problemy ze zdrowiem.
To wszystko skumulowane może powodować spore zmęczenie, nerwowość, drażliwość itd.
Też bardzo czekałam na zapowiadany przez nią filmik ze swatchami produktów do ust. Nie doczekałam się, ale rozumiałam że są święta i ona chce jak każdy odpocząć.

Premiera nowości faktycznie bardzo słaba, niezachęcająca bynajmniej do kupna. Paletka zielona to aż się prosiła o jakieś szaleństwo
Nie mniej jednak ponieważ to glam shop to kliknęłam 2 szminki i konturówkę. Błyszczyki sobie darowałam.
To są wszystko nudziaki, jak ktoś lubi taką stylistykę, to myślę, że się jednak nie zawiedzie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 20:48   #229
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
Tak, zdecydowanie. Np. pytanie o to, czy ma podwojne nazwisko czy zostawiła swoje panieńskie- moim zdaniem neutralne pytanie- odpowiedziała, ze łatwo to sobie sprawdzić. Może i tak, ale po co takie komentarze?

Skoro poza tym czuła się urażona prywatnymi pytaniami, mogła zastrzec że pytania maja dotyczyć tylko jej działalności zawodowej i Glam shopu, a tego nie zrobiła. A na instagramie i na youtubie dzieli się częścią prywatnego życia. Dlatego później wzdychanie i "jestem już na to za stara" to takie... ech. Czułam z jej strony łaskę, że w ogóle zrobiła to Q&A, a przecież nie o to chodzi

Oczywiście nie mogę jej zarzucić jakiejś wielkiej nieuprzejmości, po prostu to tak jakbym poszła do koleżanki na kawę, a ona ciągle wzdychała, że jest zmęczona, że nie ma czasu na kawę, ze w sumie to ona za stara jest na spotkania... No nie czułabym się miło widziana, nawet jakby to tylko przebąkiwała.
Dokładnie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-17, 08:21   #230
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Ogólnie moim zdaniem fajnie jest jak się na jakiś produkt czeka i premiera jest szczególna np. kiedyś było tak z ABH, jak wychodziła paleta to było wydarzenie, a później palety zaczęły wychodzić co chwilę albo jak wychodziły nowości MUR to też było spoko, dopóki nie zaczęli wprowadzać nowości co tydzień
Oj tak, wszystkiego jest teraz za dużo: firm kosmetycznych, produktów, które one wypuszczają, przestaje to cieszyć, a zaczyna przytłaczać.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 10:32   #231
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Wczoraj byłam w Rossmanie i rzuciło mi się w oczy, że WIBO ma bardzo podobne opakowanie swoich szminek jak Glamshop.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 10:58   #232
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Rossmanie i rzuciło mi się w oczy, że WIBO ma bardzo podobne opakowanie swoich szminek jak Glamshop.
Hania tłumaczyła, ze jest mały wybór opakowań i nie było to celowe, a opakowanie jest inne, bo ma złote elementy, a wibo srebrne. W sumie nie obchodzi mnie to za bardzo, tak czy owak opakowania glam shopowe prawie nigdy mi się nie podobają xd i to też mi się nie podoba.
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 11:29   #233
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
Tak, zdecydowanie. Np. pytanie o to, czy ma podwojne nazwisko czy zostawiła swoje panieńskie- moim zdaniem neutralne pytanie- odpowiedziała, ze łatwo to sobie sprawdzić. Może i tak, ale po co takie komentarze?



Skoro poza tym czuła się urażona prywatnymi pytaniami, mogła zastrzec że pytania maja dotyczyć tylko jej działalności zawodowej i Glam shopu, a tego nie zrobiła. A na instagramie i na youtubie dzieli się częścią prywatnego życia. Dlatego później wzdychanie i "jestem już na to za stara" to takie... ech. Czułam z jej strony łaskę, że w ogóle zrobiła to Q&A, a przecież nie o to chodzi



Oczywiście nie mogę jej zarzucić jakiejś wielkiej nieuprzejmości, po prostu to tak jakbym poszła do koleżanki na kawę, a ona ciągle wzdychała, że jest zmęczona, że nie ma czasu na kawę, ze w sumie to ona za stara jest na spotkania... No nie czułabym się miło widziana, nawet jakby to tylko przebąkiwała.
Nie wiem, dla mnie zupełnie chorym pomysłem są q&a dotyczące prywatnego życia danej osoby, totalnie mnie to nie obchodzi, nie oglądam takich gniotków.
No bo ej, serio, co mnie obchodzi czy ma podwójne nazwisko (a jak obchodzi, to wchodzę w neta), albo np. Czy ma dzieci. Co to ma wspólnego z jej kosmetykami? Błagam was.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 12:15   #234
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie wiem, dla mnie zupełnie chorym pomysłem są q&a dotyczące prywatnego życia danej osoby, totalnie mnie to nie obchodzi, nie oglądam takich gniotków.
No bo ej, serio, co mnie obchodzi czy ma podwójne nazwisko (a jak obchodzi, to wchodzę w neta), albo np. Czy ma dzieci. Co to ma wspólnego z jej kosmetykami? Błagam was.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
No nic, mnie też to nie interesuje, chciałabym posłuchać o tym, jak robione są kosmetyki, o jakichs ciekawostkach z produkcji, asortymencie itp.
No ale zrobiła, więc chyba chciała? A skoro chciała, to dziwna była ta niechęć okazywana w trakcie trwania Q&A i po nim
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 12:21   #235
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
No nic, mnie też to nie interesuje, chciałabym posłuchać o tym, jak robione są kosmetyki, o jakichs ciekawostkach z produkcji, asortymencie itp.

No ale zrobiła, więc chyba chciała? A skoro chciała, to dziwna była ta niechęć okazywana w trakcie trwania Q&A i po nim
No ja też bym była zniesmaczona i też bym okazywała niechęć jakby ktoś zamiast pytać mnie o kosmetyki, ciekawostki z produkcji pytał mnie czy mam nazwisko męża
Może się nie spodziewała takich pytań, tylko właśnie typowo o kosmetykach, a tu bum, czy zostawiłaś swoje nazwisko?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 12:51   #236
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No ja też bym była zniesmaczona i też bym okazywała niechęć jakby ktoś zamiast pytać mnie o kosmetyki, ciekawostki z produkcji pytał mnie czy mam nazwisko męża
Może się nie spodziewała takich pytań, tylko właśnie typowo o kosmetykach, a tu bum, czy zostawiłaś swoje nazwisko?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
no to chyba nie mamy podobnego poglądu na sprawę, bo ja to odebrałam jako niegrzeczność. Zaprasza do zadawania pytań, wiadomo że zawsze się znajdzie taka Halinka co zapyta, co to za rasa psa czy jakie nosi nazwisko, ale przecież nie musi ich udostępniać czy na nie odpowiadać. Zapowiedziała, ze odpowie tylko na pytania, które uzna za ciekawe, a potem takie wzdychanie. Ale nie wiem, czy skoro q&a nie widziałaś, to czy w ogóle rozumiesz co mam na myśli
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 12:51   #237
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
no to chyba nie mamy podobnego poglądu na sprawę, bo ja to odebrałam jako niegrzeczność. Zaprasza do zadawania pytań, wiadomo że zawsze się znajdzie taka Halinka co zapyta, co to za rasa psa czy jakie nosi nazwisko, ale przecież nie musi ich udostępniać czy na nie odpowiadać. Zapowiedziała, ze odpowie tylko na pytania, które uzna za ciekawe, a potem takie wzdychanie. Ale nie wiem, czy skoro q&a nie widziałaś, to czy w ogóle rozumiesz co mam na myśli
Kiedyś oglądałam, jak rlm była na topie

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 12:55   #238
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Kiedyś oglądałam, jak rlm była na topie

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
mam na myśli to nieszczęsne Q&A Hani i skąd moje takie, a nie inne wrażenia
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 12:59   #239
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
no to chyba nie mamy podobnego poglądu na sprawę, bo ja to odebrałam jako niegrzeczność. Zaprasza do zadawania pytań, wiadomo że zawsze się znajdzie taka Halinka co zapyta, co to za rasa psa czy jakie nosi nazwisko, ale przecież nie musi ich udostępniać czy na nie odpowiadać. Zapowiedziała, ze odpowie tylko na pytania, które uzna za ciekawe, a potem takie wzdychanie. Ale nie wiem, czy skoro q&a nie widziałaś, to czy w ogóle rozumiesz co mam na myśli
Całkiem bez sensu robienie q&a w takiej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 13:56   #240
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie wiem, dla mnie zupełnie chorym pomysłem są q&a dotyczące prywatnego życia danej osoby, totalnie mnie to nie obchodzi, nie oglądam takich gniotków.
No bo ej, serio, co mnie obchodzi czy ma podwójne nazwisko (a jak obchodzi, to wchodzę w neta), albo np. Czy ma dzieci. Co to ma wspólnego z jej kosmetykami? Błagam was.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Błagam was? A czy to my zadawalysmy głupie pytania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.