Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-14, 18:08   #151
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Efenina Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi dlaczego facet, jak już nie chce się dalej spotykać tego po prostu nie napisze, czy to takie trudne, napisać 1 zdanie w smsie ,że to koniec? Nie będę tu opisywać mojej sytuacji, bo przed chwilą opisałam ją w innym wątku, więc jak ktoś ma ochotę przeczytać i dać odpowiedź to będę wdzięczna
No może zwyczajnie niektórych rzeczy nie trzeba pisać .

Miałam etap intensywnego randkowania i niektórzy serio na twarzach mają wypisaną desperację, zdarzało mi się dostać kosz kwiatów do pracy po pierwszej randce (czułam się jak ofiara stalkera), mocno przesadzone deklaracje na pierwszych spotkaniach itp, dodatkowo część ludzi bardzo źle radzi sobie z odmową. Wydaje mi się, że czasem taka milcząca nieobecność rozmywa sytuację i zwyczajnie jest łatwiej.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 18:42   #152
Efenina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 27
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Napisał mi ,że stracił do mnie zaufanie, bo uważa,że zachowywałam się nienaturalnie, czyli inaczej niż na 1 spotkaniu, to mu odpisałam , że ok rozumiem i życzę mu powodzenia a on wysłał kolejnego smsa ,że nie był pewien czy chce z nim kontynuować znajomość . Odpisałam mu,że dziękuję za tego smsa i ,że zrozumialam wiele rzeczy. On napisał ,że zaczął się zastanawiać czy nie traktuję go jak gościa , którego nie chce urazić a wiem ,że nic z tego nie będzie . No w życiu bym nie pomyślała, że tak mógł mnie odebrać , bo było odwrotnie bardzo mi się spodobał , więc nie wiem skąd mu takie coś mogło przyjść do głowy
Efenina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 19:36   #153
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

My walentynki nie obchodzimy ale postanowiliśmy zakończyć dzisiejszy piątkowy dzień od aktywowania na maxa ośrodka przyjemności
Jak już mamy lukrować ten dzień to wypadałoby na bogato. Więc zaczęliśmy od pączków a skończyliśmy na faworkach. Tłusty, przyszły czwartek wkomponował się znakomicie w dzisiejszy dzień
A teraz mościmy tyłki w fotelach (mhy... siedzenie na pewno nie przysłuży się naszej linii) i czekamy na seans. I to nie jest film 365 dni
1917...mało walentynkowy film...

Soso, coś czuję, że ten kociak ma walentynki w nosie...

Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 20:01   #154
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Efenina Pokaż wiadomość
Napisał mi ,że stracił do mnie zaufanie, bo uważa,że zachowywałam się nienaturalnie, czyli inaczej niż na 1 spotkaniu, to mu odpisałam , że ok rozumiem i życzę mu powodzenia a on wysłał kolejnego smsa ,że nie był pewien czy chce z nim kontynuować znajomość . Odpisałam mu,że dziękuję za tego smsa i ,że zrozumialam wiele rzeczy. On napisał ,że zaczął się zastanawiać czy nie traktuję go jak gościa , którego nie chce urazić a wiem ,że nic z tego nie będzie . No w życiu bym nie pomyślała, że tak mógł mnie odebrać , bo było odwrotnie bardzo mi się spodobał , więc nie wiem skąd mu takie coś mogło przyjść do głowy
Nie kupuje tego tłumaczenia

Mój mąż przyszedł z pracy z bukiecikiem róż i czekoladkami dla mnie. Ja mu zrobię gofry bo lubi i spędzimy razem czas, takie walentynki
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 22:15   #155
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Szepty_Lasu Joker jest na platformie VOD Chili.com

Soso uroczy, mój najmłodszy miał 5 dni i zamknięte oczka

La Mary Ty i zła figura? Spalasz te pączki pijąc kawę Daj znać jak film.

Ja podobnie jak Anyż jestem monotematyczna w garderobie i chodzę w bieli, beżu, czerni, szarości oraz niebieskich odcieniach jeansu. Szaleństwem są białe kropki na czarnej sukience. Lubię luźne topy i prędzej wystylizuję się na komfortowy worek niż na seksbombę, chociaż staram się grać kontrastami w kroju (jak mi się chce).

Po obejrzeniu The Stranger nie mogę doczekać się powrotu do czapki z daszkiem.

Skończyłam żel na wodzie różanej z Rosadii, to wezmę teraz tę emulsję Cera Ve. Lubię ich krem do ciała i balsam. Myślałam nad mydłem, żeby ograniczyć plastik, ale nie mam rozeznania. Odebrałam zestaw do laminacji - było wiele radości, rzęsy naturalnie wyprofilowane, zabieg dziecinnie prosty, w zasadzie trzeba by się bardzo postarać, żeby wyszedł źle. I teraz myślę, pod te walentynki, farbować siwki, czy włączyć film?

Skurcze żołądka nadal mają się świetnie - wczoraj stawiały opór po potrójnej dawce Tribuxu, a to jedyny lek, który na mnie działa, bo on robi dobrze receptorom opioidowym Niestety jestem po nim Panią_Gąbką. Za to cały czas chudnę (chwilo trwaj), już 49kg, jednak to figura mojego psa, a nie moja zbiera zachwyty, bo dziadek przytył i nabrał mięśni, plus wiadomo, zimowe okrycie też trochę dodaje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ultralight-Adjustments.jpg (105,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ultralight-IMG-5353.jpg (73,7 KB, 45 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 23:26   #156
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

The Stranger właśnie oglądam. Ona w tej czapce urocza. Piękne ma oczy

Pije drinka, sama, w domu. Mam takie boleści przy jajeczkowaniu, że od tabletek wybrałam % . Wmówiła sobie, że zdrowiej

Wróciłam do domu jakieś 30 min temu, przejeżdżałam przez miasto i sporo ludzi świętuje. Ulice pełne młodzieży a knajpy pełne. Dziś wszystko droższe - kwiaty jakieś 80-100% droższe, wykwintne menu walentynkowe w knajpach również. Ceny biletów w kinach także.

Jestem bardzo ciekawa cerave. Podobno płyn micel mają doskonały.


Laminowałam rzęsy u koleżanki. Jeszcze w sumie mam powykręcane końcówki tak nienaturalnie. Nie jest to kłopotliwe a efekt laminacji fajny.
PaniRobot gdzie kupowałas zestaw ?

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2020-02-14 o 23:29
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 02:37   #157
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jestem zdania, że każda okazja do świętowania jest dobra, zatem obchodzę co tylko się da. Załącznik 7707968

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ps. To najmniejszy tymczas, jakiego kiedykolwiek miałam, kociątko musiałam karmić z butelki )
Cudo

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
The Stranger właśnie oglądam. Ona w tej czapce urocza. Piękne ma oczy

Pije drinka, sama, w domu. Mam takie boleści przy jajeczkowaniu, że od tabletek wybrałam % . Wmówiła sobie, że zdrowiej

Wróciłam do domu jakieś 30 min temu, przejeżdżałam przez miasto i sporo ludzi świętuje. Ulice pełne młodzieży a knajpy pełne. Dziś wszystko droższe - kwiaty jakieś 80-100% droższe, wykwintne menu walentynkowe w knajpach również. Ceny biletów w kinach także.

Jestem bardzo ciekawa cerave. Podobno płyn micel mają doskonały.


Laminowałam rzęsy u koleżanki. Jeszcze w sumie mam powykręcane końcówki tak nienaturalnie. Nie jest to kłopotliwe a efekt laminacji fajny.
PaniRobot gdzie kupowałas zestaw ?
Sliczna aktorka

Odkad zrobilam rezerwacje w japonskiej restauracji grillowej (na walentynkowa kolacje w niewalentynkowy dzien omijajac walentynkowe tlumy - niedziela 16/02), to sie nie moge doczekac jutra, objem sie sashimi za wszystkie czasy Idziemy do tej samej restauracji, w ktorej bylismy 27 grudnia z okazji rocznicy slubu, jedzenie niesamowicie mi smakowalo, bedziemy tam wracac przy kazdej okazji krzyczacej o jedzenie bardziej wykwintne niz pizza pepperoni albo sushi z lokalnej knajpy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-15, 03:35   #158
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Milych Walentynek!!

My w tym roku nie do konca swietowalismy, tzn, byl szampan , czekoladki, czerwone roze i walentynkowe kartki, ale nie poszlismy do naszej resto, bo ja po pracy bylam juz zbyt padnieta, a tu jeszcze pracuje w sobote i niedziele (jestem weekendowy supervisor), wiec mowy nie bylo o resto. Moze w tygodniu, ale musze odbebnic jeszcze w mojej starej pracy (wypowiedzenie 2 tyg.)

Soso o matko! jaki cudny!!! zostaw go sobie. Serio, ja bym tak nie umiala byc foster rodzicem dla kotow, bym je chciala zatrzymac zawsze.

Pani R a to Twoje cudo, strasznie mi przypomina kociatko, ktore uratowal moj ex maz, mialo chyba z tydzien, rowniez karmilismy ze strzykawki i potem kociatko wyroslo na wielka gruba bunczuczna Furbie, ktora wszystkie koty ustawiala do kata

Kasztanka super ubrania

Uklika to super plan

witam nowe dziewczyny

sorry, ze nie odpisalam wszystkim, ale jestem padnieta i zaraz ide spac

slodkich snow
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 05:05   #159
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Milych Walentynek!!

My w tym roku nie do konca swietowalismy, tzn, byl szampan , czekoladki, czerwone roze i walentynkowe kartki, ale nie poszlismy do naszej resto, bo ja po pracy bylam juz zbyt padnieta, a tu jeszcze pracuje w sobote i niedziele (jestem weekendowy supervisor), wiec mowy nie bylo o resto. Moze w tygodniu, ale musze odbebnic jeszcze w mojej starej pracy (wypowiedzenie 2 tyg.)

Soso o matko! jaki cudny!!! zostaw go sobie. Serio, ja bym tak nie umiala byc foster rodzicem dla kotow, bym je chciala zatrzymac zawsze.

Pani R a to Twoje cudo, strasznie mi przypomina kociatko, ktore uratowal moj ex maz, mialo chyba z tydzien, rowniez karmilismy ze strzykawki i potem kociatko wyroslo na wielka gruba bunczuczna Furbie, ktora wszystkie koty ustawiala do kata

Kasztanka super ubrania

Uklika to super plan

witam nowe dziewczyny

sorry, ze nie odpisalam wszystkim, ale jestem padnieta i zaraz ide spac

slodkich snow
Hej

Tez bym nie umiala tymczasowac kotow, bo predzej by mi serce peklo, niz bym je oddala

Moj maz mial wczoraj w szkole swimming carnival zamiast lekcji, basen na swiezym powietrzu, a on zapomnial kremu z filtrem i teraz cala twarz, kark i ramiona ma poparzone, az bordowe
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 08:40   #160
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Pani Robot, pamietam, ze jakis czas temu kusily Cie ubrania w stylu pin up.
Sprawdz sobie Hell Bunny - to brytyjski sklep, wysylaja do Australii, wiec do Polski tym bardziej powinni i maja wlasnie wyprzedaz, chyba bede skladac zamowienie, bo sukienki maja przecudnej urody
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 09:04   #161
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Aussi tam chyba właśnie kończy się pora sucha a zaczyna padać.
Także sezon za rok można planować

Szepty Lasu nic nie planuje specjalnego. Koleżanki chcą poszaleć na mieście a mi się nie chce.
Na randkę nie idę.
Oczywiście nie mam ciśnienia, nie jest mi przykro, nic mnie nie omija.

Piękny dzień się szykuje. Powoli wychodzi słońce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie tak. Planujemy na styczeń 2021

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-15, 14:07   #162
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Też się zachwycam urodą tej aktorki

Kasztanka dziękuję za cynk, ale jestem teraz zbyt pod kreską, żeby kupować sukienki, choć jedna wygląda absolutnie idealnie.

Anyż kupiłam na Allegro za 120zł, bo nie chciałam czekać na dostawę z Ali i później żałowałam, bo była dostawa z UK i zestaw kosztował z wysyłką 80zł, ale teraz nie mogę znaleźć sprzedawcy. Znalazłam taki za 100zl z dostawą w tydzień https://pl.aliexpress.com/item/32920...archweb201603_

A jak chce Ci się czekać, to są o połowę tańsze takie: https://pl.aliexpress.com/item/40000...archweb201603_
Widziałam test na YT. Są jeszcze zestawy po kilka dolarów, ale o nich nic nie wiem.
Co do zwichrowanych końcówek - zrobiłam ten błąd przy pierwszym oku - wałeczek był dobrego rozmiaru, ale nie powinno się nakładać preparatu na całe rzęsy, tylko tak do połowy, bo końcówki są zbyt delikatne i włosek się pali, stąd to zwichrowanie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 14:08   #163
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kasztanka dziękuję za cynk, ale jestem teraz zbyt pod kreską, żeby kupować sukienki, choć jedna wygląda absolutnie idealnie.
Ktora?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 14:09   #164
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

https://hellbunny.com/4083-a-hell-bu...day-dress.html

Bardzo lubię taki krój.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 14:17   #165
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Bardzo ladna, zwlaszcza kolory i nadruk
Tobie byloby ladnie w takich zywych kolorach, fajny zakup na lato.

Mnie halter neck niestety nie pasuje, strasznie ciezko moj biust w takich sukienkach wyglada.
Mierzylam w podobnym kroju te sukienke:
https://shop.dangerfield.com.au/anana-s-dress.html
I niestety jej nie kupilam, bo wygladala na mnie fatalnie.
Za to ta, juz z normalnymi ramiaczkami wygladala dobrze:
https://shop.dangerfield.com.au/beach-map-dress.html
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 14:30   #166
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Przez Was mam ochotę kupić sukienkę jakaś tylko po co mi jak nie będę nosić
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 14:49   #167
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

PaniRobot dzięki.
Muszę poczytać co i jak.

SzeptyLasu to nie kupuj.
Wyleczyłam się z zakupów typu podoba mi się i gdzieś pewnie kiedyś założę.

Kupiłam żele do mycia i krem na dzień cerave. Mam nadzieje, że będę zadowolona.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 17:17   #168
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Hej, witam z lampką bordeaux...
chwila przerwy na forum i już nie nadążam

Walentynki... hmmm...czy tylko my świętowaliśmy tak hmmm...bardzo tradycyjnie? W biblijnym tego słowa znaczeniu? Jak Adam i Ewa?

Anyż, do mycia kup koniecznie coś koreańskiego, oni jednak są kosmetycznymi mistrzami

Uklika, NEC super, podoba mi się bardzo. Ten żółty kolor mnie rozśmiesza niezmiennie. Problem polega jedynie na tym, że nie lubię smarować szyi... lubię zapominać i muszę się zmuszać
Już widzę że nawilżenie się poprawiło - niemalże od razu, naskórek był suchy od zimowych golfów.

Kasztanka!!! Ponad 100 sukienek? Jej, ale kolekcja! Bardzo mi się podoba ta granatowa i czerwona w kropki. Mój ulubiony krój - bez marszczeń w talii
Kwiecisty print na różowej (i na bluzce ten sam) jest słodki, aż sobie siebie wyobraziłam na letnim spacerze...

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87578151]Zagłówek z lnu? Brzmi bardzo fajnie Co do naszej lampy, to ciągle w pudle jest, ale wrzuce fotke jak ją założymy. Na razie załączam zdjęcie bardzo podobnej do tej, którą kupiliśmy.


[/QUOTE]

Piękna, lubię takie klimaty... naturalne materiały i ciepłe kolory

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Reign, jak idzie w nowej pracy?
Pytałaś czy planuje wylot do Polski - oczywiście, nawet kilka razy
Miałam też lecieć w lutym, ale mnie chińska histeria zniechęciła

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Szepty Lasu, witaj
Zostaniesz na dłużej?
...napisz coś więcej o sobie, to takie wpisowe

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2020-02-15 o 17:15
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 20:15   #169
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Caffe polec coś dobrego do mycia twarzy koreanskiego ?
Jak dotąd miałam kilka żeli, kremów myjących i było to dla mnie za ostre.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-15, 21:20   #170
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Coffeine, taki jest plan! co o mnie... mam te trzydziestke, na razie dziwnie się z tym czuje. Zamężna, dzieciata i bezrobotna lubię kupować kosmetyki na potęgę, a jeszcze bardziej pachnące świeczki.

Anyzkowa, pozwolę sobie się wtrącić i polecić purito defence barrier cleanser, mam nadzieję że dobrze napisałam nazwę. Takie biało niebieskie opakowanie.

A używacie The ordinary?
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 21:24   #171
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Pani R, Twój najmłodszy sliczny, figury gratuluje, oczy tez bardzo ładne Soso, rozkoszniak, a zdjęcie artystyczne.
Nie czuje walentynek ( to w sumie od całkiem pogańskich rzymskich Luperkaliów się wywodzi, nie od sw Walentego) jako must have, po prostu kupiłam kartke i pojechaliśmy na obiad do naszej ulubionej knajpki, a miłości mam full codziennie
Kasztanka, myślałam, ze mam mnóstwo kiecek ale mnie przebiłas. Latem sukienki nosze chętnie, to ciuchy zimowe u mnie zalegaja, a ja chodze w spodniach i tylko bluzki zmieniam...Ostatnio temam ciuchow wywołuje u mnie przemozna ochote posprzątania garderoby i sprawdzenia, ilu to rzeczy od lat NIE NOSZE...
I sukienka pani R I Kasztanki bardzo ładna, uwielbiam takie błękity - i w obu krojach jest mi dobrze. Własnie takie wiązane na szyi ładnie wygladaja przy moich szerokich ramionach i wiekszym biuście - mam takich pare...Oczywiście - wymagają odpowiedniego stanika. Natomiast odpadają u mnie takie na cieniutkich ramiączkach - mało które ramiona, poza bardzo szczupłymi i jednocześnie umięśnionymi wygladaja wtedy dobrze.
Ogladam Igrzyska śmierci, miałam je od dłuższego czasu, ale skończyło się na książkach. I zaczęłam katastroficzna Piata fale, ale nie polecam - odpadłąm przed połową, bo brak logiki zwyciężył ciekawość, co będzie dalej. Oboz wojskowy, gdzie siedmiolatki trenują jako żołnierze , akurat...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2020-02-15 o 21:33
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 01:29   #172
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III gczęść

Anyż, nie powiem nic nowego - dobre jest to co dobre ...dla twojej skóry. Czyli pozostają testy.

Aż się boję polecać to co sama używam, bo oczyszczanie traktuję na poważnie, mam cerę skłonną do różnych wrażliwości i przewrażliwień na cleansery wydaję nieprzyzwoicie dużo. Uwielbiam takie na bogato, do masażu - olejek Whamisy do mycia (no tak ...niespodzianka, Whamisa) i Sulwhasoo z żeń-szeniem.
Z tańszych fajny jest Heimish All clean balm.
Z bardziej oczyszczających - COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser i COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser (to kupiłam dla Tżta)

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Anyż - jeszcze dopiszę - na co dzień używam płynu micelarnego z Biodermy + olejku/balsamu do mycia, raz na jakiś czas czegoś mocniej oczyszczającego pory. Dodatkowo - regularnie glinki, bo jednak one najlepiej czyszczą.
Może taki system też będzie dla ciebie odpowiedni?

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Szepty Lasu - pochwal się zakupami jakie są twoje hity kosmetyczne?

Ja chyba jestem jedyna na forum - jeszcze z The Ordinary nic nie kupiłam
Jak to możliwe?
Chyba za bardzo lubię Koreańskie zakupy na ebay...

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

Kama, ha ha - ja też mam ciągle przemożną ochotę przewietrzenia szafy ...ale to gorsze niż puszka pandory

Jeszcze á propos twojej napastliwej pacjentki - w zeszłym tygodniu ukazał się artykuł o problematycznych pacjentach, gdzie opisano różne typowe hmmm... przypadki - szeroko dyskutowany, bo konkluzją było, że lekarze stali się jedyną odpowiedzią dla społeczeństwa sfrustrowanych, samotnych jednostek - bez wsparcia w rodzinie, bez prawdziwych więzi z przyjaciółmi, jednocześnie coraz bardziej roszczeniowych - bo wszystko ma wyglądać jak na instagramie.
Teraz po pomoc nie dzwoni się do matki/ojca/babci/najlepszej przyjaciółki - ale do lekarza właśnie. Albo wręcz na pogotowie. Liczba histerycznych przypadków wzrasta, najwięcej jest ich - niestety - wśród rodziców.

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Reign - twoja historia z mlekiem i mrówkami ...śmiałam się, ale potem ten śmiech mi uwiązł w gardle - jednak złośliwość ludzka nie zna granic. Dobrze że szefowa zachowała się ok.

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

...a kocie niemowlaki - przesłodkie
Soso, wpadaj częściej!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 01:33   #173
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

...i jeszcze - prezent dla mnie ode mnie
Masło do ciała Whamisa. Mam wrażenie jakbym smarowała się dobrym kremem do twarzy... I ten zapach!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C9D8D44C-BF70-423D-AEF8-406B97F27F0E.jpg (149,1 KB, 37 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 02:10   #174
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
PaniRobot dzięki.
Muszę poczytać co i jak.

SzeptyLasu to nie kupuj.
Wyleczyłam się z zakupów typu podoba mi się i gdzieś pewnie kiedyś założę.

Kupiłam żele do mycia i krem na dzień cerave. Mam nadzieje, że będę zadowolona.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mysle, ze bedziesz zadowolona, ja jestem z mojego zelu CeraVe bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Hej, witam z lampką bordeaux...
chwila przerwy na forum i już nie nadążam

Walentynki... hmmm...czy tylko my świętowaliśmy tak hmmm...bardzo tradycyjnie? W biblijnym tego słowa znaczeniu? Jak Adam i Ewa?

Anyż, do mycia kup koniecznie coś koreańskiego, oni jednak są kosmetycznymi mistrzami

Uklika, NEC super, podoba mi się bardzo. Ten żółty kolor mnie rozśmiesza niezmiennie. Problem polega jedynie na tym, że nie lubię smarować szyi... lubię zapominać i muszę się zmuszać
Już widzę że nawilżenie się poprawiło - niemalże od razu, naskórek był suchy od zimowych golfów.

Kasztanka!!! Ponad 100 sukienek? Jej, ale kolekcja! Bardzo mi się podoba ta granatowa i czerwona w kropki. Mój ulubiony krój - bez marszczeń w talii
Kwiecisty print na różowej (i na bluzce ten sam) jest słodki, aż sobie siebie wyobraziłam na letnim spacerze...

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------



Piękna, lubię takie klimaty... naturalne materiały i ciepłe kolory

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Reign, jak idzie w nowej pracy?
Pytałaś czy planuje wylot do Polski - oczywiście, nawet kilka razy
Miałam też lecieć w lutym, ale mnie chińska histeria zniechęciła

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Szepty Lasu, witaj
Zostaniesz na dłużej?
...napisz coś więcej o sobie, to takie wpisowe
Bedzie 115-120 sukienek i ok. 60 spodnic
I nadal mam dluga wishliste rzeczy, ktore tez bym chciala, bardzo mi sie ostatnio spodobaly retro dzinsy Princess Highway, kupie sobie na zime. Dla mnie to cos nowego, bo nie mam nawet jednej pary dzinsow.



Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Caffe polec coś dobrego do mycia twarzy koreanskiego ?
Jak dotąd miałam kilka żeli, kremów myjących i było to dla mnie za ostre.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co prawda nie jestem Caffe, ale polecam cala serie Moistfull Collagen od Etude House.
Maja tam lagodny zel myjacy, emulsja i krem tez sa super.

Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
Coffeine, taki jest plan! co o mnie... mam te trzydziestke, na razie dziwnie się z tym czuje. Zamężna, dzieciata i bezrobotna lubię kupować kosmetyki na potęgę, a jeszcze bardziej pachnące świeczki.

Anyzkowa, pozwolę sobie się wtrącić i polecić purito defence barrier cleanser, mam nadzieję że dobrze napisałam nazwę. Takie biało niebieskie opakowanie.

A używacie The ordinary?
Swiece zapachowe
Tesknie za tym, jaki w Polsce jest ich olbrzymi wybor

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Pani R, Twój najmłodszy sliczny, figury gratuluje, oczy tez bardzo ładne Soso, rozkoszniak, a zdjęcie artystyczne.
Nie czuje walentynek ( to w sumie od całkiem pogańskich rzymskich Luperkaliów się wywodzi, nie od sw Walentego) jako must have, po prostu kupiłam kartke i pojechaliśmy na obiad do naszej ulubionej knajpki, a miłości mam full codziennie
Kasztanka, myślałam, ze mam mnóstwo kiecek ale mnie przebiłas. Latem sukienki nosze chętnie, to ciuchy zimowe u mnie zalegaja, a ja chodze w spodniach i tylko bluzki zmieniam...Ostatnio temam ciuchow wywołuje u mnie przemozna ochote posprzątania garderoby i sprawdzenia, ilu to rzeczy od lat NIE NOSZE...
I sukienka pani R I Kasztanki bardzo ładna, uwielbiam takie błękity - i w obu krojach jest mi dobrze. Własnie takie wiązane na szyi ładnie wygladaja przy moich szerokich ramionach i wiekszym biuście - mam takich pare...Oczywiście - wymagają odpowiedniego stanika. Natomiast odpadają u mnie takie na cieniutkich ramiączkach - mało które ramiona, poza bardzo szczupłymi i jednocześnie umięśnionymi wygladaja wtedy dobrze.
Ogladam Igrzyska śmierci, miałam je od dłuższego czasu, ale skończyło się na książkach. I zaczęłam katastroficzna Piata fale, ale nie polecam - odpadłąm przed połową, bo brak logiki zwyciężył ciekawość, co będzie dalej. Oboz wojskowy, gdzie siedmiolatki trenują jako żołnierze , akurat...
Uwielbiam zima nosic krotsze spodnice, np welniane do sweterkow.
Taki preppy look, bardzo moj styl



Mam wszystkie te ubrania akurat u siebie w szafie

Znalazlam wygodne buty na obcasie i oczywiscie kupilam je we wszystkich dostepnych kolorach
https://www.mimco.com.au/Product/602...579/ARBOR-PUMP

Z rana dostalam maila, ze japonska restauracja do ktorej mielismy dzisiaj isc zostala na stale zamknieta z uwagi na epidemie koronawirusa wiec teraz walczymy o zwrot $98 ktore zaplacilismy z gory za dzisiejsza kolacje i szukamy innego miejsca, do ktorego mozemy isc. A taka mialam ochote na sashimi

Wklejam tez zdjecia mojego towarzysza wizazowania.
Bowie rosnie jak na drozdzach, wczoraj minelo 5 tygodni odkad go mamy, z poczatku wazyl ok. 1.5kg, wczoraj osiagnal wage 3.3kg, a to jeszcze male dziecko jest, jeszcze sporo urosnie, obstawiam jako minimalna wage w doroslosci 6kg, a pewnie bedzie wiecej, biorac pod uwage to, ze on ma dopiero z 4 miesiace.
Jak widac, lubi trzymanie za lapke. Zalozylam mu kilka dni temu konto na insta - bowie_the_ginger_kitty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3328.jpg (96,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3330.jpg (135,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3338.jpg (129,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3339.jpg (133,4 KB, 37 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.

Edytowane przez kasztanka3
Czas edycji: 2020-02-16 o 02:13
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 02:15   #175
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
...i jeszcze - prezent dla mnie ode mnie
Masło do ciała Whamisa. Mam wrażenie jakbym smarowała się dobrym kremem do twarzy... I ten zapach!
Takie prezenty sa najlepsze
Ja ostatnio do ciala bardzo czesto uzywam olejku w sprayu Nuxe (na noc) i balsamu Love Beuaty and Planet (rano i jesli biore dodatkowy prysznic w ciagu dnia). Kocham zapach tego olejku
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 08:51   #176
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Caffe polec coś dobrego do mycia twarzy koreanskiego ?
Jak dotąd miałam kilka żeli, kremów myjących i było to dla mnie za ostre.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja bardzo lubię pianki do mycia - najbardziej Benton i The Saem - baaardzo wydajne i lagodne i fajnie domywają, bo wiele żeli które łagodnie działają zwyczajnie nie domywają makijażu - muszę używać 2 razy

chciałam się pożalić - byłam w Tk Maxx i wypatrzyłam olejek arganowy Timeless - wiem, ze ich prodykty kosztują ok 100 zł, więc jak zobaczyłam cene 39 zł i to wzięłam bez sprawdzania i dopiero w domu patrze cena na Cosibella 39 zł grunt, ze nie przepłaciłam, ale sprawdzajcie ceny dziewczyny
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2020-02-16 o 08:53
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 09:25   #177
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
...i jeszcze - prezent dla mnie ode mnie

Masło do ciała Whamisa. Mam wrażenie jakbym smarowała się dobrym kremem do twarzy... I ten zapach!
Jak pachnie to cudo?

Moje hity... krem nawilżający z The ordinary, ich peeling kwasowy (czerwony), serum peptydowe buffet. Krem z filtrem od A'pieu. Wszystko z Lush <3 maska całonocna propolisową iUnik. W ogóle mam taki problem że moja skóra jest minimalista im mniej używam tym lepiej, inaczej mnie wysypuje
Uwielbiam też palety cieni ale przystopowalam z kupowaniem.

Kasztanka taaak! Ja też nie mieszkam w Polsce i nie mam już takiego wyboru. Tak samo tęsknię za wyborem kosmetyków, ale za to mam Lush pod nosem swiece i perfumy - na to ostatnio wydaje głównie

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Caffeine A powiedz, od kogo kupujesz najczęściej na Ebay?
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 09:34   #178
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Ja rano myję twarz nakładajac na sucha skórę odrobinę cerave, masuję i spłukuję.

Wieczorem najpierw płyn miceralny do zmycia makijażu oczu, następnie olejek do mycia whamisa, masuję, spłukuję, na koniec cerave, masuję, spłukuję.

Wierzę w wieczorny tak zwany double cleansing, gdy mam makijaż i używam sunscreen. Nie używam do mycia twarzy pianek. O wadach pianek pisała Caroline Hirons np tutaj (choć zaznaczyła, że dobre pianki też istnieja):

https://www.carolinehirons.com/2011/...eat-sheet.html


Caffe, miałaś ten krem Whamisa Organic Flowers Nourishing Cream? Polecasz?



Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2020-02-16 o 17:46
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 09:40   #179
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Mnie jakos Lush ostatnio az tak nie powala, mam w lodowce Oatifix i BB seaweed i uzywam raczej tak od niechcenia. Czesciej w uzyciu sa glinki - Purity made simple od Philosohpy i rozowa z Revolution. Do tego maski na noc Laneige (water sleeping mask i time freeze sleeping mask) i czasem tez nawilzajaca Origins.
Dawno nie uzywalam, ale jestem wielka fanka glikolowej maski rozswietlajacej Andalou. Musze zaczac znowu jej regularnie uzywac, nie pasuje mi to, ze najlepiej uzywac jej rano (daje cudny efekt inner glow) i trzymac ok. 30 min. Jesli pracuje, to nie mam na to czasu, chociaz teraz z nowa praca bedzie lepiej, wstanie o 6:45 zamiast o 7:15 jest duuuzo bardziej realne niz wstanie o 5 zamiast o 5:30

Jesli chodzi o koreanskie kosmetyki na ebay, to mam takie szczescie, ze jest sporo australijskich sklepow, z ktorych dostawa dociera w 2-3 dni, jest o ok. 20% drozej, niz bezposrednio z Korei, ale nadal duuuzo taniej, niz stacjonarnie np. w sklepach Innisfree (moj krem Jeju cherry blossom kosztowal mnie chyba $26, a stacjonarnie kosztuje $37). Sprzedawcy wysylajacy bezposrednio z Korei sa z reguly godni zaufania.

Wrzucam zdjecie mojego bento lunchu, slodkosci z azjatyckiego marketu i oczywiscie koci spam.
Mialam dzisiaj na sobie te rozowa sukienke w kwiatki i wazki i przymierzylam do niej rozowe baleriny KLIK i pytam meza, czy to nie za duzo rozu, a on na to, ze przeciez "za duzo rozu nie istnieje", dobrze go wyszkolilam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3360.jpg (215,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A1DD038E-3B62-4574-83DB-4E618F169D3D.jpg (136,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D41DC17D-30BD-4166-99F9-9AD073AA9F28.jpg (101,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3371.jpg (161,2 KB, 34 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 09:43   #180
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kasztanka w życiu bym nie wstała o 5 po to żeby robić maski chcieć bym chciała ale to niewykonalne
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 07:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.