obrona a koronawirus - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-08, 13:06   #1
sopathethic
Przyczajenie
 
Avatar sopathethic
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6

obrona a koronawirus


Cześć!

W czerwcu miałam się bronić. Część teoretyczna pracy magisterskiej jest już napisana, a z promotorem umówiłam się, że w kwietniu przeprowadzam badania. Badania miałam zrobić w szkole podstawowej na uczniach klas 7 i 8. Ankieta praktycznie zrobiona, metodologia napisana i tutaj pies pogrzebany, bo czekam szkoły zamknięte.
Mam możliwość zmodyfikowania mojej pracy mgr i przeprowadzenia badań na nauczycielach, jednak będzie kosztowało mnie to dużo pracy i cierpliwości, dlatego wolałabym tego uniknąć. Boję się, że nie będę miała innego wyjścia, a i tak nie zdążę obronić się w terminie.

Jak wygląda to u Was? Macie jakieś problemy z pracą magisterską/licencjacką/inżynierską przez wirusa? Będziecie bronić się online?
Jestem strasznie zestresowana i liczę na jakieś słowa wsparcia, że nie jestem w tym sama.
sopathethic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 14:34   #2
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: obrona a koronawirus

A nie mozesz od razu ustalic, ze chcesz sie bronic we wrzesniu? To ci kupuje mnostwo czasu i przypada na okres, kiedy byc moze na szczescie bedzie juz po epidemii.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 18:40   #3
sopathethic
Przyczajenie
 
Avatar sopathethic
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 6
Dot.: obrona a koronawirus

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
A nie mozesz od razu ustalic, ze chcesz sie bronic we wrzesniu? To ci kupuje mnostwo czasu i przypada na okres, kiedy byc moze na szczescie bedzie juz po epidemii.
Wciąż się łudzę, że będę mogła bronić się wcześniej, zwłaszcza, że dwa lata pracowałam na to, aby obronić się w pierwszym dostępnym terminie, a nie czekać do września. Mam nadzieję, że będę mieć taką możliwość, a jeśli nie - ostatecznie liczy się to, aby w ogóle się obronić.

Edytowane przez sopathethic
Czas edycji: 2020-04-09 o 13:12
sopathethic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 19:40:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.