Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-16, 21:10   #1591
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
My to w tej ciąży to mamy przekichane czemu to faceci nie mogliby być w ciąży. Oni tylko czekają aż się urodzi. Mój TŻ to już chcialby żeby Mały był z nami i już był etap zadawania pytań, bo tak mu się dziś spodobało jak stal w kolejce w sklepie, że dziewczynka tacie zadawała milion pytań dlaczego coś tam i on też już tak chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha a potem będzie mu od tych pytań głowa pękać

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:15   #1592
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Właśnie tego się obawiam Nie przejmuj się mi też tak słowa uciekają, a jeszcze muszę czasem ludziom z pracy tłumaczyć rzeczy zawodowe czasem naprawdę głupio się czuje i wychodzi jakbym nie miała pojęcia co robię ciąża szybko minie i to zaćmienie umysłu samo przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za dobre słowo.
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
My to w tej ciąży to mamy przekichane czemu to faceci nie mogliby być w ciąży. Oni tylko czekają aż się urodzi. Mój TŻ to już chcialby żeby Mały był z nami i już był etap zadawania pytań, bo tak mu się dziś spodobało jak stal w kolejce w sklepie, że dziewczynka tacie zadawała milion pytań dlaczego coś tam i on też już tak chce 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No. Niby wiedziałam na co się piszę, ale jednak nie do końca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 22:10   #1593
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Voice nic sie nie denerwuj, to minie. Ja w ciazy zapomniałam pinu do karty , który byl taki sam od 3lat.. no i sobie nie przypomniałam... musialam w banku nowy wyrabiac.
Ciaza to dziwny stan macierzyństwo tez nie zawsze jest latwe, jest duzo szarych i ciezkich dni ale jest mimo wszystko pięknie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Ja sie w pracy obudzilam, sluchalam trochę publikacji, trochę muzyki i jakos zlecialo.
Teraz do piątku luz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 04:40   #1594
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Haha a potem będzie mu od tych pytań głowa pękać

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja to wiem męża nie uświadamiam niech się sam na własnej skórze przekona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 06:28   #1595
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzień dobry,

U mnie tragedia od wczoraj ta głowa mnie boli i nic nie przestaje od 1.30 do 3 nie spałam z bólu, wzięłam w końcu Apap ale to nie pomaga. Dzisiaj wstałam nadal boli, a nie chciałabym się tak faszerować lekami eh.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Ale mam do dupy dzień. Na obiedzie u rodziny musiałam wysłuchiwać o tym jaki to PiS jest wspaniały i ile dobrego robi dla kraju oraz jak to Morawieckiemu dobrze z oczu patrzy. A jak się śmiałam nie zgodzić to usłyszałam że mam się tak nie denerwować i że hormony w ciąży buzują ale na szczęście już niedługo wrócę do siebie. A poglądy mam takie same od 4 lat.

Plus gdzieś zapodziałam wszystkie najważniejsze dokumenty: dowód, prawko i kartę do bankomatu Wyciągnęłam żeby nie taszczyć całego portfela na ten koncert, przepakowałam do innej torebki a teraz nigdzie nie ma. Może w aucie mam, ale sobie nie przypominam żebym to w samochodzie wyciągała. Po prostu się rozpłynęły.

Mam już dość tej ciąży. Czuję się upośledzona intelektualnie. Nie umiem się składanie wypowiedzieć, w moim elokwentnym do tej pory słowniku zaczyna brakować słów. Mało tego, ja słowa nawet mylę i gadam bez składu, nie mówiąc o tym że po prostu zapominam jakbym miała początki Alzheimera. Na dowód anegdota: szykowałam się na koncert, włożyłam kolczyki. W toalecie po koncercie zauważyłam że brakuje mi jednego kolczyka. Uznałam że zgubiłam i wróciłam na halę żeby go poszukać. Właściwie rzucić okiem, bo nie miałam żadnej nadziei że znajdę. Ochroniarze nie chcieli mnie już nawet wpuścić, ale ładnie poprosiłam i w końcu się zgodzili. Kolczyka oczywiście nie znalazłam. W drodze powrotnej do domu przypomniało mi się jak było. Otóż nie zgubiłam żadnego kolczyka. Szykując się na imprezę uznałam że nie pasują i ich nie chcę. Ściągnęłam więc jeden kolczyk i schowałam do szkatułki a o drugim już zapomniałam i poszłam na koncert tylko w jednym. Boże, jakie to żałosne.

I kupiłam sukienkę w Lidlu. Oczywiście jest za mała. Chce mi się płakać, dawno się tak źle ze sobą nie czułam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oj doskonale rozumiem, u moich teściów zawsze jest temat polityki, oni zagorzale za PiS teraz na topie było, że jest cudowny i podniesie minimalną.

Z tym zapominaniem to ja sądziłam, że nie jest u mnie tak źle, ale mąż mnie uświadomił też brakuje mi słów lub je przekręcam. Ostatnio kazałam mężowi kupić dezodorant Roxana, to się ze mnie śmieje teraz cały czas.
Mam nadzieję, że nam szybko to przejdzie, ale doskonale rozumiem nastrój. Chociaż nie powiem z tym kolczykiem to się trochę uśmiałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
My to w tej ciąży to mamy przekichane czemu to faceci nie mogliby być w ciąży. Oni tylko czekają aż się urodzi. Mój TŻ to już chcialby żeby Mały był z nami i już był etap zadawania pytań, bo tak mu się dziś spodobało jak stal w kolejce w sklepie, że dziewczynka tacie zadawała milion pytań dlaczego coś tam i on też już tak chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Haha już widzę jak będzie fajnie jak mu syn będzie tak trajkotać ileś godzin w kolejce też mam zawsze ubaw, ale to trwa kilka minut


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 06:44   #1596
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Na listopadowych pierwsza dziewczyna już się rozpakowała...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie martwcie się listopadówki nie chcą się ruszać do października, Babeczki to wyjątek.

Babeczki się rozpakowała bo jej się bardzo szyjka skróciła (z 38 na 15mm), miała prawie miesiąc remontu w domu i musiała się przeciążyć. Leżała ponad tydzień w szpitalu, dostawała leki przeciwskurczowe i magnez w kroplówkach. Ostatnia kroplówka nie zleciała jej cała, zatrzymała się w połowie, nikt tego nie zauważył. Rano lekarze stwierdzili, że przy tych skurczach i rozwarciu (2.5cm) lepiej jak się przygotuje na cc. Zrobili jej usg, cc i mamy Majkę

Niestety ale teraz wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, niczego się nie przewidzi więc rada na przyszłość: oszczedzajcie się! To, że czujecie się super nie znaczy, że na dole jest super ja przez 2 tygodnie "urlopu" (góry, basen, jaskinie) skróciłam szyjkę o połowę, także ten...

Majeczka wczoraj miała się dobrze, oddychała samodzielnie, leżała w otwartym inkubatorku.
Wiadomo- z wczesniakiem nigdy nic nie wiadomo, ale wszystkie trzymamy za nie kciuki. I za Majkę i za mamę. Bardzo się im przydadzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 06:53   #1597
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

U mnie tragedia od wczoraj ta głowa mnie boli i nic nie przestaje od 1.30 do 3 nie spałam z bólu, wzięłam w końcu Apap ale to nie pomaga. Dzisiaj wstałam nadal boli, a nie chciałabym się tak faszerować lekami eh.





Oj doskonale rozumiem, u moich teściów zawsze jest temat polityki, oni zagorzale za PiS teraz na topie było, że jest cudowny i podniesie minimalną.

Z tym zapominaniem to ja sądziłam, że nie jest u mnie tak źle, ale mąż mnie uświadomił też brakuje mi słów lub je przekręcam. Ostatnio kazałam mężowi kupić dezodorant Roxana, to się ze mnie śmieje teraz cały czas.
Mam nadzieję, że nam szybko to przejdzie, ale doskonale rozumiem nastrój. Chociaż nie powiem z tym kolczykiem to się trochę uśmiałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------





Haha już widzę jak będzie fajnie jak mu syn będzie tak trajkotać ileś godzin w kolejce też mam zawsze ubaw, ale to trwa kilka minut


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A może zrób sobie zimne okłady? Może to pomoże

Wiesz u męża w rodzinie to będzie pierwsze takie małe dziecko więc on nie wie czego ma się spodziewać

U mnie jest inaczej bo jest pełno małych dzieci, częścią z nich ja się często zajmowałam więc wiem jakie te pytania potrafią być męczące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 07:11   #1598
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Hejka, ja wczoraj miałam chyba najgorszy dzień w całej ciąży
W nocy nie mogłam spac, potem w pracy mnie tak wszystko bolało, ze musiałam iść wcześniej do domu. Pękała mi głowa, zawsze mnie boli zatoka jakby przy lewym oku, miałam ochotę je sobie wydłubać. Wróciłam do domu z płaczem

Wzięłam paralen, leżałam od 16 w łóżku, koło 18 chłopak mi zrobił pstrąga na kolacje. Myślałam na początki, ze zwymiotuje na talerz, ale w końcu zjadłam i zrobiło mi się lepiej. No ale o 9 poszłam spać. Mam nadzieje, ze dzisiaj nie będzie tak okropnie, chociaż znowu jest ciemno i brzydko

Myślałam, ze będę pracować do końca października, potem mówiłam o 18, ale stwierdziłam, ze chyba jeszcze to skrócę, bo już nie daje rady. Odebrałam wczoraj pasek wypłaty, mam jeszcze 5,5 dnia urlopu. 3.10 idę do lekarza i będę tam płakać, ze już chyba czas zakończyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:27   #1599
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja też mam taki problem z zapominaniem słów i przekręcaniem wszystkiego, dodatkowo totalne odmóżdżenie. Ostatnio zamiast dezodorantu użyłam płyn do demakijażu, a zamiast płynu do demakijażu płyn do płukania jamy ustnej. Dobrze, że w ostatnim momencie się zorientowałam jaki że mnie głupek i uratowałam sytuację. Bo TŻ to by się chyba posikał jakbym mu powiedziała, że polałam sobie pachy plynem do demakijażu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:29   #1600
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Hejka, ja wczoraj miałam chyba najgorszy dzień w całej ciąży
W nocy nie mogłam spac, potem w pracy mnie tak wszystko bolało, ze musiałam iść wcześniej do domu. Pękała mi głowa, zawsze mnie boli zatoka jakby przy lewym oku, miałam ochotę je sobie wydłubać. Wróciłam do domu z płaczem

Wzięłam paralen, leżałam od 16 w łóżku, koło 18 chłopak mi zrobił pstrąga na kolacje. Myślałam na początki, ze zwymiotuje na talerz, ale w końcu zjadłam i zrobiło mi się lepiej. No ale o 9 poszłam spać. Mam nadzieje, ze dzisiaj nie będzie tak okropnie, chociaż znowu jest ciemno i brzydko

Myślałam, ze będę pracować do końca października, potem mówiłam o 18, ale stwierdziłam, ze chyba jeszcze to skrócę, bo już nie daje rady. Odebrałam wczoraj pasek wypłaty, mam jeszcze 5,5 dnia urlopu. 3.10 idę do lekarza i będę tam płakać, ze już chyba czas zakończyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pewnie. Jak masz się męczyć to lepiej już iść na zwolnienie ja też mówiłam że do końca października będę pracować, a teraz już że do 18 także ciąża weryfikuje nasze plany

Pocieszmy się tym że zostało nam wszystkim poniżej 100 dni a jeszcze kawałek czasu temu dopiero zaczynalysmy bycie w ciąży

Purple może jakieś ciacho poprawi Ci nastrój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:36   #1601
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Hej,

Troszkę się uśmiałam z Waszych histori Mi chyba nie zdążają się aż takie spektakularne wpadki, ale musiałabym potwierdzić u TZ. Tyle, że ja i przed ciążą potrafiłam powiedzieć coś głupiego, mając na myśli coś innego. Teraz tylko mówię, na 'usprawiedliwienie' że przecież mam kalafior zamiast mózgu, więc o co cho
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Nie martwcie się listopadówki nie chcą się ruszać do października, Babeczki to wyjątek.

Babeczki się rozpakowała bo jej się bardzo szyjka skróciła (z 38 na 15mm), miała prawie miesiąc remontu w domu i musiała się przeciążyć. Leżała ponad tydzień w szpitalu, dostawała leki przeciwskurczowe i magnez w kroplówkach. Ostatnia kroplówka nie zleciała jej cała, zatrzymała się w połowie, nikt tego nie zauważył. Rano lekarze stwierdzili, że przy tych skurczach i rozwarciu (2.5cm) lepiej jak się przygotuje na cc. Zrobili jej usg, cc i mamy Majkę

Niestety ale teraz wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, niczego się nie przewidzi więc rada na przyszłość: oszczedzajcie się! To, że czujecie się super nie znaczy, że na dole jest super ja przez 2 tygodnie "urlopu" (góry, basen, jaskinie) skróciłam szyjkę o połowę, także ten...

Majeczka wczoraj miała się dobrze, oddychała samodzielnie, leżała w otwartym inkubatorku.
Wiadomo- z wczesniakiem nigdy nic nie wiadomo, ale wszystkie trzymamy za nie kciuki. I za Majkę i za mamę. Bardzo się im przydadzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy kciuki za Majeczke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 07:43   #1602
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dzień dobry we wtorek. Jeeeeej ale ja bym pospala jeszcze wczoraj skonczylismy "Uwiezione" po północy. Nie mam mocy pojade z L na małe zakupy, mam gulasz od wczoraj więc zrobię chleb i odpoczywam na dywanie
Maz mi zniesie dzis materac zebym w bawialni mogla lezec sobie hahaha.

Współczuję wam zlego samopoczucia. Pogoda jest winna. Jakas sibusoida.... caly tydzien 15 a w niedziele 26 🤯 nie zalujcie sobie paracetamolu na ból, tylko nie przekraczajcie dozwolonej dawki. Lepiej wziac niz sie meczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:43   #1603
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Pewnie. Jak masz się męczyć to lepiej już iść na zwolnienie ja też mówiłam że do końca października będę pracować, a teraz już że do 18 także ciąża weryfikuje nasze plany

Pocieszmy się tym że zostało nam wszystkim poniżej 100 dni a jeszcze kawałek czasu temu dopiero zaczynalysmy bycie w ciąży

Purple może jakieś ciacho poprawi Ci nastrój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie zjadłam już brownie co piekłam w niedziele :p
A na obiadek dzisiaj pho zamawiamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:46   #1604
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Moja siostra w ciazy zamiast plynu do demakijazu uzyla acetonu do paznokci w sensie tego do zmywania plynu (kalafior nie pamiętam:p )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:46   #1605
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Właśnie zjadłam już brownie co piekłam w niedziele
A na obiadek dzisiaj pho zamawiamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No i prawidłowo

Ja w sumie też bym zjadła jakieś dobre ciacho ale nie wiem jakie w sobotę jedziemy na 1 urodziny synka znajomych to zjem tort

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:49   #1606
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

O nie purple! Przez Ciebie mam ochotę na miasto czkoladowe.
.. ale kto ma to jesc, moj maz nie lubi kupie cos w piekarni

Mozemy kulke rumowa? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:51   #1607
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dzień dobry we wtorek. Jeeeeej ale ja bym pospala jeszcze wczoraj skonczylismy "Uwiezione" po północy. Nie mam mocy pojade z L na małe zakupy, mam gulasz od wczoraj więc zrobię chleb i odpoczywam na dywanie
Maz mi zniesie dzis materac zebym w bawialni mogla lezec sobie hahaha.

Współczuję wam zlego samopoczucia. Pogoda jest winna. Jakas sibusoida.... caly tydzien 15 a w niedziele 26 nie zalujcie sobie paracetamolu na ból, tylko nie przekraczajcie dozwolonej dawki. Lepiej wziac niz sie meczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja wczoraj wzięłam połówkę 500, ale pomogło tyle, ze mi ten bol przemigrowal z zatoki za ucho. Wiec wzięłam druga połówkę. No i jednak nic nie pomaga tak jak leżenie w ciszy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:52   #1608
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
A może zrób sobie zimne okłady? Może to pomoże

Wiesz u męża w rodzinie to będzie pierwsze takie małe dziecko więc on nie wie czego ma się spodziewać

U mnie jest inaczej bo jest pełno małych dzieci, częścią z nich ja się często zajmowałam więc wiem jakie te pytania potrafią być męczące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robię, kupiłam ostatnio na zaś też plastry chłodzące, ale nie pomaga. Najchętniej bym dziś gniła cały dzień w piżamie w łóżku, ale muszę jechać do okulisty, a wieczorem szkoła rodzenia

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja też mam taki problem z zapominaniem słów i przekręcaniem wszystkiego, dodatkowo totalne odmóżdżenie. Ostatnio zamiast dezodorantu użyłam płyn do demakijażu, a zamiast płynu do demakijażu płyn do płukania jamy ustnej. Dobrze, że w ostatnim momencie się zorientowałam jaki że mnie głupek i uratowałam sytuację. Bo TŻ to by się chyba posikał jakbym mu powiedziała, że polałam sobie pachy plynem do demakijażu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobre, sorki ciekawie by musiało wyglądać polewanie pach płynem

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Moja siostra w ciazy zamiast plynu do demakijazu uzyla acetonu do paznokci w sensie tego do zmywania plynu (kalafior nie pamiętam:p )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odtłuszczaczem zwanym celanerem?
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:52   #1609
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Ale mam do dupy dzień. Na obiedzie u rodziny musiałam wysłuchiwać o tym jaki to PiS jest wspaniały i ile dobrego robi dla kraju oraz jak to Morawieckiemu dobrze z oczu patrzy. A jak się śmiałam nie zgodzić to usłyszałam że mam się tak nie denerwować i że hormony w ciąży buzują ale na szczęście już niedługo wrócę do siebie. A poglądy mam takie same od 4 lat.

Plus gdzieś zapodziałam wszystkie najważniejsze dokumenty: dowód, prawko i kartę do bankomatu Wyciągnęłam żeby nie taszczyć całego portfela na ten koncert, przepakowałam do innej torebki a teraz nigdzie nie ma. Może w aucie mam, ale sobie nie przypominam żebym to w samochodzie wyciągała. Po prostu się rozpłynęły.

Mam już dość tej ciąży. Czuję się upośledzona intelektualnie. Nie umiem się składanie wypowiedzieć, w moim elokwentnym do tej pory słowniku zaczyna brakować słów. Mało tego, ja słowa nawet mylę i gadam bez składu, nie mówiąc o tym że po prostu zapominam jakbym miała początki Alzheimera. Na dowód anegdota: szykowałam się na koncert, włożyłam kolczyki. W toalecie po koncercie zauważyłam że brakuje mi jednego kolczyka. Uznałam że zgubiłam i wróciłam na halę żeby go poszukać. Właściwie rzucić okiem, bo nie miałam żadnej nadziei że znajdę. Ochroniarze nie chcieli mnie już nawet wpuścić, ale ładnie poprosiłam i w końcu się zgodzili. Kolczyka oczywiście nie znalazłam. W drodze powrotnej do domu przypomniało mi się jak było. Otóż nie zgubiłam żadnego kolczyka. Szykując się na imprezę uznałam że nie pasują i ich nie chcę. Ściągnęłam więc jeden kolczyk i schowałam do szkatułki a o drugim już zapomniałam i poszłam na koncert tylko w jednym. Boże, jakie to żałosne.

I kupiłam sukienkę w Lidlu. Oczywiście jest za mała. Chce mi się płakać, dawno się tak źle ze sobą nie czułam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Voice znam te spadki nastroju i ogólne ogłupienie. Na dobicie tylko ci powiem, ze to zaraz po ciąży wcale nie mój . Mądrzy ludzi wypadało, ze mózg do swojej sprawności po ciąży wraca przez 2 lata, choć mój TZ stwierdził, ze ja w 2 lata się nie wyrobiłam
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 07:54   #1610
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Właśnie zjadłam już brownie co piekłam w niedziele :p
A na obiadek dzisiaj pho zamawiamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mniam robiłam raz brownie z czerwonej fasoli, też było pycha i w ogóle nie było czuć, że to nie czekolada
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:54   #1611
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Robię, kupiłam ostatnio na zaś też plastry chłodzące, ale nie pomaga. Najchętniej bym dziś gniła cały dzień w piżamie w łóżku, ale muszę jechać do okulisty, a wieczorem szkoła rodzenia



dobre, sorki ciekawie by musiało wyglądać polewanie pach płynem


Odtłuszczaczem zwanym celanerem?
Zmywacza z taka pompką bez acetonu w skladzie. Masakra 🤣 wiec mnie juz nic nie zdziwi.
To bylo ponad 7lat temu wiec hybrydy nie byly na topie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:56   #1612
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Zmywacza z taka pompką bez acetonu w skladzie. Masakra 🤣 wiec mnie juz nic nie zdziwi.
To bylo ponad 7lat temu wiec hybrydy nie byly na topie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa ok
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:56   #1613
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
O nie purple! Przez Ciebie mam ochotę na miasto czkoladowe.
.. ale kto ma to jesc, moj maz nie lubi kupie cos w piekarni

Mozemy kulke rumowa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja robiłam brownie z cukinia, taka mała porcje, ze piekłam na patelni takiej 24 cm bo nie miałam małej blachy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:06   #1614
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Ja robiłam brownie z cukinia, taka mała porcje, ze piekłam na patelni takiej 24 cm bo nie miałam małej blachy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja robię i takie i takie

Narobilyscie mi smaka chyba muszę w weekend zrobić.

Wasze Maluszki też tak nisko są? Bo mnie mój ostatnio nisko kopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:07   #1615
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Arya serce łączę się w bólu... ja sobie nie daję rady z migrenami, apap czasem pomoże, czasem nie.. dostałam w teorii pozwolenie od gin i neurologa na podwójną dawkę w przypadku napadu, ale trochę się stresuję i nie brałam jeszcze aż tyle. Zmiana diety, wiecej ruchu na swiezym powietrzu, wiecej wody guzik pomagają. Moja mama też męczyła się kilka lat z migrenami i ostatecznie samo przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:08   #1616
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Acha i powiem wam ze dodałam się na fb do grupy błękitny poród, żeby poczytać jak poród wyglada i się jakoś się przygotować, ale efekt jest taki, ze raczej się zaczęłam bać chłop mnie opieprzyl, ze mam tego nie czytać i on mi wczoraj opowiadał, jak poród wyglada :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:09   #1617
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Arya serce łączę się w bólu... ja sobie nie daję rady z migrenami, apap czasem pomoże, czasem nie.. dostałam w teorii pozwolenie od gin i neurologa na podwójną dawkę w przypadku napadu, ale trochę się stresuję i nie brałam jeszcze aż tyle. Zmiana diety, wiecej ruchu na swiezym powietrzu, wiecej wody guzik pomagają. Moja mama też męczyła się kilka lat z migrenami i ostatecznie samo przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie u mnie to też jest migrenowe dziadostwo jutro mam wizytę to też podpytam gina.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:11   #1618
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

U nas od pol godziny karetka pod domem, sasiadka jest wysoko w ciazy, jakos niedługo powinna rodzic. Mam nadzieje ze tam wszystko okey

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:12   #1619
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Acha i powiem wam ze dodałam się na fb do grupy błękitny poród, żeby poczytać jak poród wyglada i się jakoś się przygotować, ale efekt jest taki, ze raczej się zaczęłam bać chłop mnie opieprzyl, ze mam tego nie czytać i on mi wczoraj opowiadał, jak poród wyglada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurde a mnie te historie jakos uspokajaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:12   #1620
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja robię i takie i takie

Narobilyscie mi smaka chyba muszę w weekend zrobić.

Wasze Maluszki też tak nisko są? Bo mnie mój ostatnio nisko kopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój od dwóch dni wyżej. Kopie po żebrach ale jego ulubiona pozycja to taka "fasolka" pod pępkiem z nóżkami po prawej stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.