*Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. XI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 14:05   #4981
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie chociaż nie wiem czy któraś będzie znała odpowiedź. Mam mleko bebilon i tym od urodzenia karmiona jest Pola niedługo chcę wprowadzać kaszki, ale kaszki sa innego producenta czyli na innym mleku czy to coś szkodzi????

Wg mnie tak jak piszą dziewczyny jesli Pola będzie je chciała jeśc to nie ma problemu Filip pił mleko bebiko, Laura jest na irlandzkim Aptamil jak się nie mylę to w pl jest pod nazwą bebilon a kaszki od poczatku wcinają bobovity zreszta do tej pory a Nestle i jakiejs tam jeszcze nie chca ruszyc

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość
za bardzo nie mam siły pisać.... w skrócie rodzinę dotknęła ogromna tragedia...brat męża w wieku 36 lat zmarł osierocająć dwoje dzieci...po czymś takim ciężko funkcjonować... jeżdżę pomagam załatwiać pogrzeb itp...
Bardzo przykra wiadomośc trzymaj się- taki młody mężczyzna
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:13   #4982
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

gdzie sie wszystki podziewacie? to ja z wywalonym jęsorem zakladalam watek bo myslałam ze wy tu tak popedzicie jak szlone że nie zdąże a wy tego watku nie umiecie dokończyć he he oj nieładnie nieładnie
no tak własnie sobie przyponiałam ze dziś piatek zbliża sie weekend i pewnie to dlatego he
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:19   #4983
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Asiulka tak sobie lukam na liste..... iiiii kilka naszych tykających bomb już się rozpakowało Mój termin porodu to 4 sierpnia 2011
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:26   #4984
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Asiulka tak sobie lukam na liste..... iiiii kilka naszych tykających bomb już się rozpakowało Mój termin porodu to 4 sierpnia 2011
kochana wiem wiem, wiesz nie zawsze jes czas zeby zmienić od razu
zreszta własnie juz troche edytowałam bo tworze tez tego pierwszego posta w nowym watku
no i czekam a,z mi laseczki podesla dane bo przeszukanie całego wątku moze mi zajac dużo czasu
muszę tez pozmieniac fotki które dołączyłam bo trzeba dorzucić nowe dzieciaczki no i zmienić imie dzieciątka motylkowego no ale ze zdjeciami musze poczekac az mąż udostepni mi stacjonarnego kompa bo tam mam zainstalowany program he he

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

dziewczyny jak sa jakies zmiany które mam nanieść na liste to bardzo proszę o wysyłanie na prv bo na watku czasem giną w nawale postów!!!!!
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:28   #4985
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Wiem wiem bo podglądam nowy wątek co chwile Pięęęęęęknie się pierwszy pościk prezentuje

cholera znowu mnie głód dopadł
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:35   #4986
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Wiem wiem bo podglądam nowy wątek co chwile Pięęęęęęknie się pierwszy pościk prezentuje

cholera znowu mnie głód dopadł

a dziękuje dziękuję nie wiem czy zdążę wszystko dziś zrobić bo za chwile muszę się szykować na imprezkę ale co zdążę to zdążę

a ty kochana jedz- na zdrowie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:37   #4987
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a dziękuje dziękuję nie wiem czy zdążę wszystko dziś zrobić bo za chwile muszę się szykować na imprezkę ale co zdążę to zdążę

a ty kochana jedz- na zdrowie

Aaaaaa no tak bo dzisiaj imprezka to szykuj sie szykuj no własnie nie wiem co wciąć na szybko
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 16:56   #4988
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Aaaaaa no tak bo dzisiaj imprezka to szykuj sie szykuj no własnie nie wiem co wciąć na szybko

no spokojnie jeszcze chwilkę posiedzieć mogę bo w knajpie się mamy stawić o 19 30 wiec myślę że niecała godzinka szykowania starczy
na szybko to nie wiem ja na szybko własnie wciagłam barsz z uszkami ale taki oszukany :uszka kupne a barszcz z torebki ale smakowało wysmienicie

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

aniaxxxx widzę Cie- jak w pracy? dawno nie zaglądałaś
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:03   #4989
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no spokojnie jeszcze chwilkę posiedzieć mogę bo w knajpie się mamy stawić o 19 30 wiec myślę że niecała godzinka szykowania starczy
na szybko to nie wiem ja na szybko własnie wciagłam barsz z uszkami ale taki oszukany :uszka kupne a barszcz z torebki ale smakowało wysmienicie

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

aniaxxxx widzę Cie- jak w pracy? dawno nie zaglądałaś
Zadowalam się bułą z szynka i malutkimi pomidorkami

Z czymś konkretnym zaczekam na mężulka jak wróci z pracy
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:10   #4990
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Zadowalam się bułą z szynka i malutkimi pomidorkami

Z czymś konkretnym zaczekam na mężulka jak wróci z pracy

smacznego
no tak jak za niedługo będziesz z mężusiem amać no to można poczekać ja ogólnie nie lubię sama jeść i często czekam aż mąż wróci z tym ze ja potrafię nie zjeść nic przez pół dnia jak będę w ciąży to będę musiała pilnować żeby jeść
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:13   #4991
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
smacznego
no tak jak za niedługo będziesz z mężusiem amać no to można poczekać ja ogólnie nie lubię sama jeść i często czekam aż mąż wróci z tym ze ja potrafię nie zjeść nic przez pół dnia jak będę w ciąży to będę musiała pilnować żeby jeść
Samo sie bedzie pilnować
Tez tak zawsze miałam... przychodziłam ze szkoły, później z pracy (16.00-17.00) i jadłam... sniadanie A teraz? lekki glód i już szukam czegos do jedzenia, żeby głodu nie poczuć bo wtedy mnie mdli.....
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 17:59   #4992
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Samo sie bedzie pilnować
Tez tak zawsze miałam... przychodziłam ze szkoły, później z pracy (16.00-17.00) i jadłam... sniadanie A teraz? lekki glód i już szukam czegos do jedzenia, żeby głodu nie poczuć bo wtedy mnie mdli.....

no pewnie tak bedziie że mnie zaatakuje głód i do lodówki polecę he he
ide sie powoli szykować ale bede zaglądać dopóki nie wyjde

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

no dobra ja juz spadam bo zaraz wychodzimy jakby sie ktos pokazał to zyczę udanego wieczoru, jak przyjade do domu a nie bede jakos mega zmęczona to jeszcze zajrzę mam nadzieje ze ten wateczek dokończycie i spotkamy sie juz na nowym w razie czego wklejam jeszcze raz linka jakby nie każdy zauwazył


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=498284
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 18:45   #4993
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość
za bardzo nie mam siły pisać.... w skrócie rodzinę dotknęła ogromna tragedia...brat męża w wieku 36 lat zmarł osierocająć dwoje dzieci...po czymś takim ciężko funkcjonować... jeżdżę pomagam załatwiać pogrzeb itp...
bardzo mi przykro .... az mam lzy w oczach .... byl w wieku mojego meza..... [*]

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

asiu, udanego wieczoru ...

ja czekam na obiadek, maz sushi robi .... przybila mnie wiadomosc marlenki ....

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Dziewczynki, moge Was prosic o mocne, bardzo mocne kciuki i fliudki od fasoleczek????? plsss!! - na dniach Wam wyjasnie tylko licze na Wasze fluidki- sa komus bardzo potrzebne!!!!!!!!
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 18:59   #4994
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

hej laseczki przepraszam ze sie nieodzywalam ale wczoraj bylismy w szpitalu kika godzin,a dzis jak weszlam i napisalam to mnie z neta wywalilo,wiec tak
iwo nadal ma ten dodatkowy nieregularny skurcz serca,niewiedza z jakiej przyczyny kolejne ekg i wizyte u kardiologa ma za dwa miesiace jak troche podrosnie,ogolnie sie tego boje,je troche lepjej z cyca znaczy wolno ale je,ale musze go budzic na jedzenie bo sam sie niebudzi.
basimko a ty mozesz kupowac kaszki np ryzowe one sa o roznych smakach z nestle i z bobowita mysle ze na poczatek tak bedzie najlepjej niz odrazu przeskoczyc na kaszki mleczno ryzowe lub pszenno ryzowe i robic je na mleku ktorym karmisz pole na poczatek,poczytam co napisalyscie bo do tylu jestem jak niewiem
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 18:59   #4995
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Emigra proszę bardzo...

Marlenka wiem,że Ci trudno, nie dość,że młody mężczyzna to ojciec dwojga dzieci... [']
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 19:15   #4996
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

marlenko bardzo wspolczuje calej twojej rodzinie,takiej tragedi
pamelko oliwka slicznosci ivo tez ma taka czuprynke jak oliwka

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

czekajaca mozesz wprowadzac wszystkie produkty do swojej diety tylko nienajadac sie jednym a jadac malo ale roznorodnie,ja banany jem od porodu co drugi dzien jednego malego,jablko co dzien pomarancza polowke co drugi dzien,juz nawet kawalek grejfruta jadlam,tu ogolnie niezabraniaja niczego jesc kaza jesc to co w ciazy,ale jesli zauwazy sie ze dziecko ma kolki to nalezy ta rzecz wykuczyc z jadlospisu,smazonego miesa co prawda jeszcze niejadlam ale w wekend juz troszke sprubuje kawaleczek schabika,a i jedyne co to z przyprawami cebula i czosnkiem musisz uwazac w jak najmniejszych ilosciach,
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:09   #4997
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

dziekuje, beda mi potrzebne
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:35   #4998
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

to ja mówię już tu papapapapapaapappapapapap paap klaski::roz a::confused : :c mok:
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:55   #4999
Karolcja05
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 722
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

papapapapapa
Karolcja05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 22:06   #5000
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

No i jest 5000
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:30   #5001
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

jest tu kto?
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:36   #5002
Black_Angel86
Zadomowienie
 
Avatar Black_Angel86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 810
GG do Black_Angel86 Send a message via Skype™ to Black_Angel86
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
jest tu kto?
ja (ależ się szybko odezwałam dziś!)
__________________

blog

fotografia

Black_Angel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 09:57   #5003
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: *Dziewczyny jak maliny* Wypieścimy, wystaramy,a następnie się wspieramy -cz. X

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
No szkoda,że cygara od tygodnia nie mam w buzi, ale zmęczone cygaro i moje usta rehabilitacja Polki. Wiecie co jak ktoś z jakiejś organizacji by to czytał to pozabierałby nam dzieci a tym co nie mają zaszyli by dziurkę ,żeby nie mogły robić dzieci toż to my już wstępna degeneracja

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

czekająca zobaczysz będzie musiała jeść z butli to dzień dwa popłacze i zacznie jeść. A co za chorobe miała mała bo ja chyba nie w temacie?
kochana mała miała cos na oskrzelach ( to ne było wprawdze zapalnie oskrzeli) takie jakby przed! no ale nie obyło sie bez antybiotyku i nebulicazji- inhalacji, na szczescie maa juz jest zdrowa!
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.