Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-01, 17:51   #4411
ermine
Raczkowanie
 
Avatar ermine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cześć dziewczyny
Czytam Was od bardzo dawna i wiem, że macie sporą wiedzę odnośnie pielęgnacji dlatego polećcie proszę serum do twarzy, które naprawdę solidnie nawilży skórę. Może być coś z wyższej półki ale nie ukrywam, że chciałabym się zmieścić w kwocie do 150 zł.
Odkąd zmienili formułę KWC nie jestem w stanie przez nie przebrnąć
ermine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 17:51   #4412
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
nie nie nie; Tiszert, kardholder, kejs, bejzikowość & łotewa.






wybacz
doceniam kolorowanie dla mnie każdej literki
prosz
Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość

Nie wiem czy to autorski pomysł Bogusi, czy też gdzieś to juz było, ale całkiem spoko pomysł na serię

Manior ma w piątek sterylizacje (w koncu!), trzymcie kciuksy, nawet nie za sam zabieg (chociaz to tez) ale żeby to rozpieszczone stworzenie wytrzymało bez jedzenia od czwartku wieczora xD
czymam za Maniora
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 17:53   #4413
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość



Manior ma w piątek sterylizacje (w koncu!), trzymcie kciuksy, nawet nie za sam zabieg (chociaz to tez) ale żeby to rozpieszczone stworzenie wytrzymało bez jedzenia od czwartku wieczora xD
Trzymamy kciukasy, będzie dobrze
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:05   #4414
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L


Olimpia odchodzi z Epic Makers i chce do Media Ciekawe czy ją tam przyjmą z otwartymi ramionami po tym pamiętnym vlogu o zakupach Łobuzów
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:09   #4415
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez ermine Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czytam Was od bardzo dawna i wiem, że macie sporą wiedzę odnośnie pielęgnacji dlatego polećcie proszę serum do twarzy, które naprawdę solidnie nawilży skórę. Może być coś z wyższej półki ale nie ukrywam, że chciałabym się zmieścić w kwocie do 150 zł.
Odkąd zmienili formułę KWC nie jestem w stanie przez nie przebrnąć
jest naprawdę ok
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-i-dekolt.html
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:12   #4416
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość

Olimpia odchodzi z Epic Makers i chce do Media Ciekawe czy ją tam przyjmą z otwartymi ramionami po tym pamiętnym vlogu o zakupach Łobuzów
z media uciekają wszyscy jak z tonącego statku, wiec nie wiem czy to dobry pomysł
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:16   #4417
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość

Olimpia odchodzi z Epic Makers i chce do Media Ciekawe czy ją tam przyjmą z otwartymi ramionami po tym pamiętnym vlogu o zakupach Łobuzów
Po jakim vlogu?
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 18:18   #4418
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
haha, śmiesznie to brzmi z ust wizażanki z ombre zdjęciem profilowym
Broń Boże to nie jest atak czy personalna ironia, tylko zbieg okoliczności

czegoś nie łapię.
w najnowszym filmiku Łobuzy odwiedzją sklep i nie pokazują swoich produktów, "bo ich jeszcze nie ma wywieszonych"; ale tydzień temu Karolina jak najbardziej pokazywała je wyeksponowane (na instagramie)
https://www.instagram.com/p/BFoGncsj...-by=stylizacje
Vlogi u lobuzow mają duże opóźnienie, już jakiś czas temu to zauważyłam
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:19   #4419
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość


Nie wiem czy to autorski pomysł Bogusi, czy też gdzieś to juz było, ale całkiem spoko pomysł na serię

Manior ma w piątek sterylizacje (w koncu!), trzymcie kciuksy, nawet nie za sam zabieg (chociaz to tez) ale żeby to rozpieszczone stworzenie wytrzymało bez jedzenia od czwartku wieczora xD

Trzymam!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:30   #4420
Keani
Raczkowanie
 
Avatar Keani
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Vlogi u lobuzow mają duże opóźnienie, już jakiś czas temu to zauważyłam
Montaż , to wszystko przez ten profesjonalny, wielodniowy , meczący i wysysający chęć do życia montaż
Keani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:32   #4421
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Keani Pokaż wiadomość
Montaż , to wszystko przez ten profesjonalny, wielodniowy , meczący i wysysający chęć do życia montaż

I renderowanie, nie zapominaj o renderowaniu, które wymaga aktywnej pracy!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 18:40   #4422
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:40   #4423
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

A co powiecie na montaż u Olfy? W ostatnim filmie tak jej się zmieniał humor z cięciami jakoś, myślicie, że nagrywa raz całość i wycina brudki, czy robi po kilka podejść ?
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:41   #4424
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
Przyznam, że szczerze podziwiam, że potraficie docenić kanał Olfy bez uprzedzeń związanych z odmiennym światopoglądem. Ja odkąd obejrzałam jej rozkminy o Korwinie i niesławny filmik o idealnym mężczyźnie, nie jestem w stanie oceniać jej treści obiektywnie. To jedna z wad, nad którymi staram się pracować, ale póki co słabo mi wychodzi.
Ja chyba mam tak skrajne opinie, że nie ma dla mnie nie ma kanału na YT, który by mnie interesował pod tym względem i często po prostu chcę nacieszyć oko czymś ładnym. Albo wyłuskać z czyjeś gadania te 10%, które może mi się w życiu przydać. Dlatego łatwiej mi słuchać Olfaktorii, niż takiej Maji Pszczółki, chociaż biorąc pod uwagę część poglądów i zainteresowań mamy zbieżnych. Tylko co z tego, skoro jej filmy ciągną się jak flaki z olejem, trzeba przebrnąć przez jej mówienie po 3 razy tego samego tylko inaczej sformułowanego i sama jej osobowość jest taka nieprzyjemna, CHOCIAŻ tak jak Olfa też przez większość czasu jest uśmiechnięta (nie licząc momentów kiedy wpada w moralizatorski, agresywny ton).
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:47   #4425
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L



Accantus nowy
Koszula, w którą jest ubrany jest absolutnie wspaniała <3
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:49   #4426
ermine
Raczkowanie
 
Avatar ermine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
Dziękuję! Na pewno uważnie się mu przyjrzę
ermine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 18:58   #4427
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Borze, Szusz to chodzący wieszak na pie.rdol.nik. Nie znam osoby - jeśli znacie przypadek taki, proszę o zdjęcia/dowody - która mając na sobie kolczyki, okulary, 7 bransoletek, zegarek, naszyjnik, wyglądałaby dobrze. Wszystko to okraszone niepasującym makijażem, zdobną torebką i infantylnym obuwiem, a przede wszystkim - słowami wywołującymi ciarki zażenowania ("Niektórzy nie lubią tej torebki, ale ja zawsze będę sobą i będę ją nosić!"), no klops.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:05   #4428
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Borze, Szusz to chodzący wieszak na pie.rdol.nik. Nie znam osoby - jeśli znacie przypadek taki, proszę o zdjęcia/dowody - która mając na sobie kolczyki, okulary, 7 bransoletek, zegarek, naszyjnik, wyglądałaby dobrze. Wszystko to okraszone niepasującym makijażem, zdobną torebką i infantylnym obuwiem, a przede wszystkim - słowami wywołującymi ciarki zażenowania ("Niektórzy nie lubią tej torebki, ale ja zawsze będę sobą i będę ją nosić!"), no klops.

Idolka szuszy
I bardzo się dziwie, że jeszcze tego nie wiesz, nie uważasz na wątku zwyczajnie
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:07   #4429
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
OffTopy:

1. zauważyłyście, że od jakiegoś czasu i wydaje mi się że to od czasu nowego KWC, Aniołek Te. dosyć często zostawia na wątku plotkowym różnego rodzaju "radosne ankiety" których wyniki będą służyły za treści artykułów na wizażu? co to jest wogóle....
2. ugotowałam obiad, idę się walnąć na kanapę i wgłębić w moje ulubione (oprócz YT rzecz jasna) wątki na wizażu - "Program Rodzina 500+" oraz "Brak szacunku dla zagranicznego wykształcenia"
taa podsyłajcie fotki, a my sobie wykorzystamy za free
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 19:08   #4430
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Borze, Szusz to chodzący wieszak na pie.rdol.nik. Nie znam osoby - jeśli znacie przypadek taki, proszę o zdjęcia/dowody - która mając na sobie kolczyki, okulary, 7 bransoletek, zegarek, naszyjnik, wyglądałaby dobrze. Wszystko to okraszone niepasującym makijażem, zdobną torebką i infantylnym obuwiem, a przede wszystkim - słowami wywołującymi ciarki zażenowania ("Niektórzy nie lubią tej torebki, ale ja zawsze będę sobą i będę ją nosić!"), no klops.
Noszę infantylne obuwie, takie same, tylko szare, ale mnie można chyba wybaczyć?


Ona tylko potwierdza, że jest od rzeczywistości oderwana. Nie będzie, o nie! ubierała się na spotkanie tak, jak na spotkanie wypadałoby się ubrać, bo nie., bo gorąco, bo ona się 'lepi' (swoją drogą mogła sobie już darować szczegóły).
Równie dobrze mogła środkowym palcem pozdrowić wszystkie osoby w dresscodzie pracujące, taki sam szacunek, co za różnica.
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2016-06-01 o 19:12
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:09   #4431
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L



ńju prodakszyn
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:11   #4432
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Borze, Szusz to chodzący wieszak na pie.rdol.nik. Nie znam osoby - jeśli znacie przypadek taki, proszę o zdjęcia/dowody - która mając na sobie kolczyki, okulary, 7 bransoletek, zegarek, naszyjnik, wyglądałaby dobrze. Wszystko to okraszone niepasującym makijażem, zdobną torebką i infantylnym obuwiem, a przede wszystkim - słowami wywołującymi ciarki zażenowania ("Niektórzy nie lubią tej torebki, ale ja zawsze będę sobą i będę ją nosić!"), no klops.
mam wrażenie, ze jak sie odnosi do tej torebki to az cała chodzi ze zdenerwowania
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:15   #4433
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Wścibsko chciałam zauważyć, że w najnowszym vlogu Szanelka najchętniej wyszłaby w "tiszercie na ramiączkach". Czy tylko wg mnie tshirt ma rękawki? w końcu T
Ja mialam takiego zonka w filmie LGS. Kasia powiedziała, że kupiła sobie super t-shirty, po czym wyciągnęła topy na ramiączkach
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:18   #4434
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Noszę infantylne obuwie, takie same, tylko szare, ale mnie można chyba wybaczyć?


Ona tylko potwierdza, że jest od rzeczywistości oderwana. Nie będzie, o nie! ubierała się na spotkanie tak, jak na spotkanie wypadałoby się ubrać, bo nie., bo gorąco, bo ona się 'lepi' (swoją drogą mogła sobie już darować szczegółów).
Równie dobrze mogła środkowym palcem pozdrowić wszystkie osoby w dresscodzie pracujące, taki sam szacunek, co za różnica.

Jak szare, to można
W kontekście szusz-całokształtu, podpiętej historii (nienawidzicie mojego sukcesu biznsowego, zazdrośnicy), kontekstu zdarzeń (jadę klejąca biznesy robić, to dorzucę jeszcze gumowe myszki od lagerfelda) - tak bardzo niewybacza moje poczucie estetyki wszelkiej.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
mam wrażenie, ze jak sie odnosi do tej torebki to az cała chodzi ze zdenerwowania

Zobaczyłam dwa ostatnie filmy - ale ją nosi w tym temacie Chce się posikać ze złości, że jej zazdroszczo, nienawidzo sukcesu! Przezabawna jest.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:19   #4435
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Noszę infantylne obuwie, takie same, tylko szare, ale mnie można chyba wybaczyć?


Ona tylko potwierdza, że jest od rzeczywistości oderwana. Nie będzie, o nie! ubierała się na spotkanie tak, jak na spotkanie wypadałoby się ubrać, bo nie., bo gorąco, bo ona się 'lepi' (swoją drogą mogła sobie już darować szczegóły).
Równie dobrze mogła środkowym palcem pozdrowić wszystkie osoby w dresscodzie pracujące, taki sam szacunek, co za różnica.
Tak mi przyszło na myśl, że prowadzenie kanału yutu, to taka działalność artystyczna i od Twórcy się dress code nie wymaga, bo Twórca to awangarda jest i wytacza szlaki albo nawet wytycza
Poza tym, czy wyszła na spotkanie czy po ziemniak do biedry- nie wiesz
A tak serio jeszcze, to łamanie stylu czasem dobrze wychodzi i dodaje młodzieńczości, takie zastawienie torby (mamusiowej ) z trampkiem w piesie, może odjąć lat lub rozumu, bywa różnie
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:19   #4436
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Julka o dziecku w rodzinie niepełnej
https://www.youtube.com/watch?v=zNfoySAvtnI

W skrócie: dziecko z rodziny niepełnej nie jest gorsze, ma mieć takie samo jak inne, sytuacja gdy dziecko wychowywane jest przez jednego rodzica jest czymś normalnym (ten filmik obfituje w odmianę słowa: normalny).
Hitem bezwzględnym filmiku jest stwierdzenie:

Czasami dziecko w niepełnej rodzinie ma lepiej. Pod jakim względem? Dlatego, że ja zajmuję się tylko Aleksem, nie muszę myśleć o tym, że mąż wrócił z pracy, że trzebaby wyprasować mężowi koszule; rozumiecie takie podstawowe rzeczy, która każda kobieta robi dla swojego mężczyzny. No ja po prostu nie spędzam (...) nie spędzałam na takich czynnościach a więc ten mój wolny całkowity czas mogłam poświęcić Aleksowi. Z jednej strony dobrze, a może źle, bo może za dużo mu tego czasu poświecałam.



Nie wierzę...


Dzięki za wczorajsze streszczenia Lioness, zaczęłam oglądać i po usłyszeniu, że była wegetarianką, ale jadła parówki, kiełbasy i sosy mięsne, odpuściłam.
Ostro ją tu skrytykowałyście za ten film i ogólną ignorancję, więc wkleję wam, co ona sama pisze w komentarzach, bo chyba nie było tu:
"Lioness5147 20 godzin temu
Ja nigdy nikogo nie udaję. Nigdy w żadnym filmie nie powiedziałam, ze jestem najlepsza, najpiękniejsza, najmądrzejsza i że wiem wszystko... człowiek przez całe życie się rozwija i rozumiem jeżeli ktoś ma odmienne zdanie. Jeżeli coś robię chcę to robić na 100% a nawet 1000% dlatego jak chcę o czymś opowiedzieć to staram się o tym dowiedzieć wszystkiego lub jak najwięcej jestem bardzo ambitna i może nawet za bardzo ale to determinuje mnie do działania. To co mówiłam nie były cytaty tylko wszystko opowiedziane moimi słowami aby każdy mógł to zrozumieć chciałam to przekazać jak najprościej ale owszem można wszystko obrócić kota ogonem i widzieć tylko złe czegoś strony....więc ty może się naucz nieco zrozumienia i tego, że nikt nie jest idealny tylko Bóg. Pozdrawiam."

Nie wiem, raz mam beczkę, raz mi ręce opadają, bo plecie i robi takie rzeczy i jeszcze to puszcza w sieci, a za chwilę mi jej szkoda, bo wydaje się strasznie zagubiona.
__________________
Kto się kłania Moskwie, kto podnóżkiem Ameryki jest
Kto ma berło, kto koronę - wielce nie obchodzi mnie.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:22   #4437
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Borze, Szusz to chodzący wieszak na pie.rdol.nik. Nie znam osoby - jeśli znacie przypadek taki, proszę o zdjęcia/dowody - która mając na sobie kolczyki, okulary, 7 bransoletek, zegarek, naszyjnik, wyglądałaby dobrze. Wszystko to okraszone niepasującym makijażem, zdobną torebką i infantylnym obuwiem, a przede wszystkim - słowami wywołującymi ciarki zażenowania ("Niektórzy nie lubią tej torebki, ale ja zawsze będę sobą i będę ją nosić!"), no klops.
Całe drogie dobro musi na siebie założyć przecież! Wszyscy muszą wiedzieć, że ją stać!
Mnie wkurza najbardziej machanie rękami i pobrzękiwanie tymi bransoletkami.
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:30   #4438
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Jak dla mnie oglądanie filmików Olfaktorii jest przyjemnością- o ile absolutnie wymijam się z nią w poglądach, to zawsze jest merytorycznie przygotowana do swoich filmików, mówi konkretnie, z sensem, nie powtarza w kółko tego samego, jej wypowiedzi są logiczne. Do tego zawsze jest uśmiechnięta i pewna siebie. Szkoda, że nie ma więcej takich osób na polskim YT działającej w innej tematyce, niekoniecznie luksusowego lifestyl`u.
No przepraszam, a Radzka. Ona też jest zawsze przygotowana i widać, że się do filmów przykłada i nie biadoli nigdy ile to czasu pochłania.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:32   #4439
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
szkoda tylko, że ich nie widać w całości
no właśnie :/ ale i tak zmiana na +
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 19:34   #4440
graszka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

[QUOTE=Yoooko;61196036]No przepraszam, a Radzka. Ona też jest zawsze przygotowana i widać, że się do filmów przykłada i nie biadoli nigdy ile to czasu pochłania.

RLM też jest dobrze przygotowana, zawsze wszystko porządnie nakręcone i przebadane; ale wkurza mnie ta jej ekscytacja nad wszystkim
graszka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.