wszystko gnije mi przed oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 21:11   #1
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Thumbs down

wszystko gnije mi przed oczami


Piszę tę wiadomość... tylko dlatego, że nie mam z kim porozmawiać, nie mam jak porozmawiać, nie mam komu się wyżalić. Więc, skoro czytam wątki, które mnie w ogóle nie interesują na tym forum, pomyślałam sobie, że założe mój....
Od czego zacząć? Mój były mnie nienawidzi, a kiedy chciałam go przeprosić (kilkakrotnie) za to, co mu zrobiłam to mnie olał i nie chce ze mną gadać... Chłopak, który twierdził, że mnie kocha... nagle mu się to odwidziało. Moi znajomi mają mnie za głupią blondynkę (chociaż jestem rasową brunetką), rodzice ciągle się czegoś czepiają.... Moja przyjaciółka (a raczej osoba, która się za nią uważała) nie wiem dlaczego, ale okłamała mnie... chcąc skłócić mnie z innymi... I tak to teraz nie ma znaczenia, bo chociaż z tymi 'innymi' nie jestem skłócona, to jednak nie mam zbyt dobrego kontaktu. Są tacy, co mnie nienawidzą, ale nie ma takich, którzy mnie lubią, nie wspominając o kochaniu. Nie licząc rodziny, która uważa, że mnie kocha i jestem dla nich najważniejsza... tylko codziennie muszę być standardowo opieprzona za bzdury i powyzywana z ok. 20 - 30 razy... Jestem sama.
Do tego przytyłam.... zbrzydłam.... Nawet Wy mnie nie lubicie. Nie wiem co się ze mną dzieje... NIKT MNIE NIE LUBI, NIKT MNIE NIE KOCHA.....
wszystko jest beznadziejne, nic dla mnie nie ma znaczenia... jest mi źle.... i nikt nie musi tutaj niczego pisać... ja tylko chciałam wyrazić to co czuję....
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 21:17   #2
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Piszesz,że rodzina Cię kocha i jesteś dla nich najważniejsza - a to jest bardzo dużo.
Teraz dopadły Cię te złe chwile,ale uwierz mi - nadejdą niebawem te lepsze
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 21:17   #3
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Nie wszystkie jesteśmy nastolatkami, ale wiele z nas potrafi sobie wyobrazić, co możesz przeżywać.

Poużalajmy się nad sobą.

Zapraszam
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 21:32   #4
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Amberlinka nie zakladaj ze wszyscy tu Cie nie lubia. Ja Cie nie znam, ale sadze ze gdybym poznala to napewno bym polubila
Momo dobrze napisala. To bardzo wazne ze rodzinie na Tobie zalezy.
Kazdy z nas ma czasem gorsze chwile, tak jak ty. Jutro bedzie lepiej a przynajmniej niebawem
"Don`t worry be happy"
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 23:10   #5
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Kochana każda z nas ma złe dni, ja też często je miewam, ale zawsze myślę, że nawet po najgorszej burzy wstaje słonko.

Jeżeli chodzi o kwestię sympatii - nie ma osób, które wszyscy lubią i kochają, każdy z nas wzbudza w innych ludziach różne uczucia i emocje. Ja jestem od 4 lat nienawidzona, obgadywana, szykanowana przez siostrę mojego TŻ, która dodatkowo negatywnie nastawia przeciwko mnie moją przyszłą teściową. Było mi wiele razy przykro, ale cóż takie jest życie.
Jedni nas kochają, drudzy niecierpią.
Pamiętaj o tym, że miłość rodziny jest najważniejsza; chłopak, koleżanka, przyjaciółka dziś są, jutro odchodzą. A poza tym nie warto przyjaźnić się z bezwartościowymi ludźmi, na których nie można liczyć.

Postaraj się o dobry humor, zrób coś, co sprawia Ci przyjemność, zajmij się czymś i nie myśl negatywnie.

Trzymam kciuki za poprawienie nastroju.

I nie pisz, że Cię tu nie lubimy Poznasz dziewczyny lepiej i z pewnością znajdziesz bratnią duszę - ja taką niedawno znalazłam (Nafie ).
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 23:27   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

ja co prawda nastolatka juz dawno nie jestem, ale swego czasu nia bylam i przezywalam nawet znacznie gorsze stany niz Ty.

Na razie Twoj stan to dokladnie dolek, wyczuwam, ze ktos musial Ci calkiem niedawno zrobic duza przykrosc.

Nie nakrecaj sie jednak. Sprobuj poprawic sobie humor robiac to co lubisz, wez na stronke z kawalami, obejrzyj dobra komedie, kabaret. Co najwazniejsze nie przenos jednostkowych zachowan na innych ludzi. To ze jedna osoba zrobila Ci jakies swinstwo nie oznacza:
1. ze zawsze to bedzie czynic
2. ze zrobila to celowo i premedytacja
3. ze nie ma wyrzutow sumienia
4. ze inni tez chca Cie tak traktowac
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 23:39   #7
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Ja Ciebie lubię. Dlaczego?
Bo odważyłaś się napisać o swoim problemie i nie wymagasz od wizażystek, aby Cię pocieszały.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 23:42   #8
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Cytat:
Napisane przez amberlinka Pokaż wiadomość
Nie wiem co się ze mną dzieje... NIKT MNIE NIE LUBI, NIKT MNIE NIE KOCHA.....
Czyżby PMS ?
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 07:19   #9
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Ech, amberlinka - to w jakie Ty się wpakowałaś towarzystwo? Weszłaś między nieodpowiednich ludzi i to jest sedno. Jakie rozwiązanie? Nowe znajomości. Zapisz się na jakiś kurs: taniec, aerobik, rysunek - cokolwiek, wkręć się w nowe towarzystwo, nie związane z tamtymi ludźmi, aby nikt nie mógł powiedzeć "a bo ona jest taka i taka, nie zadawaj się z nią ",przed nowo poznanymi ludźmi możesz wykreować nową siebie, naprawić błędy których nikt nie będzie Ci wytykał.
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 07:50   #10
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Cytat:
Napisane przez amberlinka Pokaż wiadomość
Piszę tę wiadomość... tylko dlatego, że nie mam z kim porozmawiać, nie mam jak porozmawiać, nie mam komu się wyżalić. Więc, skoro czytam wątki, które mnie w ogóle nie interesują na tym forum, pomyślałam sobie, że założe mój....
Od czego zacząć? Mój były mnie nienawidzi, a kiedy chciałam go przeprosić (kilkakrotnie) za to, co mu zrobiłam to mnie olał i nie chce ze mną gadać... Chłopak, który twierdził, że mnie kocha... nagle mu się to odwidziało. Moi znajomi mają mnie za głupią blondynkę (chociaż jestem rasową brunetką), rodzice ciągle się czegoś czepiają.... Moja przyjaciółka (a raczej osoba, która się za nią uważała) nie wiem dlaczego, ale okłamała mnie... chcąc skłócić mnie z innymi... I tak to teraz nie ma znaczenia, bo chociaż z tymi 'innymi' nie jestem skłócona, to jednak nie mam zbyt dobrego kontaktu. Są tacy, co mnie nienawidzą, ale nie ma takich, którzy mnie lubią, nie wspominając o kochaniu. Nie licząc rodziny, która uważa, że mnie kocha i jestem dla nich najważniejsza... tylko codziennie muszę być standardowo opieprzona za bzdury i powyzywana z ok. 20 - 30 razy... Jestem sama.
Do tego przytyłam.... zbrzydłam.... Nawet Wy mnie nie lubicie. Nie wiem co się ze mną dzieje... NIKT MNIE NIE LUBI, NIKT MNIE NIE KOCHA.....
wszystko jest beznadziejne, nic dla mnie nie ma znaczenia... jest mi źle.... i nikt nie musi tutaj niczego pisać... ja tylko chciałam wyrazić to co czuję....
Ja Cię lubię
NIE ZAŁAMUJ SIĘ BĘDZIE DOBRZE
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 07:57   #11
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Grunt to nie zalamywac sie,wiem ze latwo mi to mowic,bo ja czegos takiego nie przezywam,ale pamietaj ze w zyciu sa wzloty i upadki. teraz akurat zaliczasz to drugie,chociaz pewnie juz niedlugo zapomnisz o smutku. Przyjaciolka Cie oklamala? Olej ja.Chlopak nie kocha? Sprobuj o nim zapomniec i znalezc kogos bardziej wartsociowego. Rodzina Cie za wszystko wyzywa?XZacznij im odplacac pieknym za nadobne.Tyle. wiem ze nie pomoglam,ale przynajmniej napisalam to co zrobilabym na Twoim miejscu. Trzymaj sie i nie poddawaj.Juz niedlygo z pewnoscia znowu dostrzezesz piekno naszego swiata.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 09:49   #12
mara_m
Rozeznanie
 
Avatar mara_m
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 916
GG do mara_m
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

"Nikt nie powiedział że w życiu będzie łatwo". Ostatnio wychodze z takiego założenia i może dzieki temu łatwiej jest przeciwstawić temu co złe w rzeczywistości i skorzystać z tego co jest fajne. Nie powiem niedawno byłam na wszystko i wszystkich wściekła przyjaciólka wyjechała, faceta brak, znajomi tez jakoś sie oddalili. Wzięlam sie za siebie to ja zaczełam wychodzić do ludzi i to powolutku skutkuje. A to że masz kochającą rodzine to bardzo dużo bo zawsze ma sie w kimś oparcie. I podsumowujac nie moge Cie nie lubić bo Cie poprostu nie znam
__________________
Gdyby została Ci tylko jedna godzina życia, i mógłbyś zadzwonić tylko do jednej osoby, lub tylko z jedna osoba mógłbyś spędzić tą godzinę, do kogo byś zadzwonił? z kim byś spędził ten czas?
I dlaczego jeszcze zwlekasz?
mara_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:44   #13
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Arrow Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Dzięki za wszystkie wypowiedzi Wczoraj spędziłam z 3 h siedząc na skrzynce pocztowej i czekając, aż 'ktoś' mi odpisze... Nie odpisał. Zawsze miałam takie podejście do życia "Mam w d... wszystkich, co mnie drażnią lub dają negatywne opinie, po mimo tego, że mnie nie znają"... ale czasem o tym zapominam, bo jednak coś w serduszku zostaje i kłuje Staram się być silna i dawać sobie radę bez "chłopaka, który by po za mną świata nie widział". Mam wrażenie, że chyba nawet zostałam zbyt rozpuszczona... A teraz się to przeciwko mnie buntuje. Kiedyś miałam kogoś, kto mnie kochał i wkurzał się kiedy nie był ze mną... teraz ten ktoś mnie nienawidzi i zaczynam sobie zdawać sprawę z tego, że to już nie wróci... że już nie będziemy razem... Ale dalej nie mogę się z tym pogodzić i to mnie najbardziej boli Minęło 8 miesięcy, a ja nie zapomniałam... Kiedy zapomnę?
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 14:11   #14
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Cytat:
Napisane przez giganciara Pokaż wiadomość
Ech, amberlinka - to w jakie Ty się wpakowałaś towarzystwo? Weszłaś między nieodpowiednich ludzi i to jest sedno. Jakie rozwiązanie? Nowe znajomości. Zapisz się na jakiś kurs: taniec, aerobik, rysunek - cokolwiek, wkręć się w nowe towarzystwo, nie związane z tamtymi ludźmi, aby nikt nie mógł powiedzeć "a bo ona jest taka i taka, nie zadawaj się z nią ",przed nowo poznanymi ludźmi możesz wykreować nową siebie, naprawić błędy których nikt nie będzie Ci wytykał.
Święte słowa
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 14:29   #15
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

a ja cie lubię
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 14:48   #16
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

napwno znasz kogos kto Cie lubi, a jeli nie lubi Cie nikt ze wszyskich Twoich znajomych to pomysl z jakiego powodu, moze cos z Toba czy tam Twoim zachowaniem jest nie tak skoro wszyscy ale to wszyscy Cie nie lubia! no bo przeciez jak to mozliwe. ot tak? po prostu? caly swiat sie uwzial na Ciebie? proponuje dokladnie pomyslec i napewno znajdzie sie wsrod Twoich znajomych jakas osoba ktora Cie bardzo lubi a jesli nie to moze pomysl nad soba

ps. to tylko moje skromne zdanie nie rzucajcie sie od razu na mnie z pazurami
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 19:08   #17
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Eh... no nie jest tak, że NIKT a NIKT mnie nie lubi... Właściwie mam b. dużo znajomych, którzy mnie b. lubią, ale nie mam przyjaciół... takich od serca i to jest smutne Są po prostu tacy , co mnie olewają, co mają mnie za blondynkę i wtedy już nic nie ma znaczenia, nawet to, że jest wiele osób, które uważa mnie za przesympatyczną dziewczynę. Ale chyba... sama wnioskuję, że po prostu nigdy nie będzie tak, że wszyscy mnie będą lubili i poświęcali mi najwięcej uwagi... Yh.... chyba po prostu tutaj mój charakterek jest największym problemem... Hyh
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 20:27   #18
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

ehh mam ten sam problem mam kupe znajomych ale tak naprawde zadnych zyczliwych przyjaciol, no coz zycie jest brutalne...
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 20:29   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Cytat:
Napisane przez amberlinka Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie wypowiedzi Wczoraj spędziłam z 3 h siedząc na skrzynce pocztowej i czekając, aż 'ktoś' mi odpisze... Nie odpisał. Zawsze miałam takie podejście do życia "Mam w d... wszystkich, co mnie drażnią lub dają negatywne opinie, po mimo tego, że mnie nie znają"... ale czasem o tym zapominam, bo jednak coś w serduszku zostaje i kłuje Staram się być silna i dawać sobie radę bez "chłopaka, który by po za mną świata nie widział". Mam wrażenie, że chyba nawet zostałam zbyt rozpuszczona... A teraz się to przeciwko mnie buntuje. Kiedyś miałam kogoś, kto mnie kochał i wkurzał się kiedy nie był ze mną... teraz ten ktoś mnie nienawidzi i zaczynam sobie zdawać sprawę z tego, że to już nie wróci... że już nie będziemy razem... Ale dalej nie mogę się z tym pogodzić i to mnie najbardziej boli Minęło 8 miesięcy, a ja nie zapomniałam... Kiedy zapomnę?
e no to sprawa jest w miare prosta i logiczna - masz duzego dola spowodu faceta. pytasz kiedy Ci przejdzie? wtedy gdy poznasz innego.
Nie zamykaj sie w sobie, nie patrz na tel i nie sprawdzaj maili co chwile - wyjdz do ludzi i ciesz sie zyciem, nawet sie nie obrocisz jak sie okaze ze nie jestes sama
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 20:53   #20
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Faceci nie są warci płaczu. Ja zrozumiałam to po 20 roku życia. Więc już niebawem do wszystkiego nabierzesz dystansu. Trzeba cieszyć się życiem takim jakie jest.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 20:58   #21
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Amberlinka ja mam bardzo trudny charakter. Sama sie przyznaje bez bicia Moj TŻ wprost czasem by mi pewnie krzywde zrobil gdyby mogl. Hehe.. Na prawdziwa przyjazn trzeba czekac... nie szukac na sile. U mnie jedyna osoba ktorej moge powiedziec wszystko jest TŻ. Chodze z nim tez na zakupy itp.
Ludzi trzeba traktowac tak, jak sie samemu chce byc traktowanym. Jest w tym cos. Ja olewam innych, jesli im cos nie pasuje w moim zachowaniu. Nie bede sie dla kogos zmieniac procz TŻta.
Mialam taka sytuacje niemila. Kolezanka(nazwe ja A.) mi zarzucala ze naszej wspolnej znajomej( nazwe ja N.) nie zlozylam zyczen tzn. nie zadzwonilam. Wyslalam jej smsa, bo i tak dodzwonic bym sie nie mogla za te grosze na koncie. A. mowila, ze jak ja moglam nie zadzwonic, nie przyjsc na miasto gdzie oni sie spotkali. Tylko ze obiecalam tacie pomoc przy pracy. W koncu nadeszly moje urodziny, N. nawet zyczen mi nie zlozyla. Powiedzialam to A. i mnie przeprosila za to co wczesniej mowila. A teraz juz sie nawet do N. nie odzywam. I jestem z siebie wielce dumna, ze ja splawilam chamsko gdy napisala na gg(oczywiscie ciekawosc odnosnie statusu ja sklonila do napisania do mnie). Nie pisala od matur i nagle jej sie przypomnialo o mnie, pomimo tego ze kilka razy do niej pisalam i nie dostawalam odp. To nawet teraz kolezanka dla mne nie jest.

Sorki ze sie tak roztkliwiam ale musialam sie wygadac
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 21:01   #22
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Zobaczysz jak szybko przyjdzie taki dzien ze powiesz sama sobie - "jaka ja bylam głupia, przeciez zycie jest takie piekne" . Ten moment przyjdzie na pewno.

Ja wiele razy bylam podobnie zrezygnowana, ale jednak pozniej sama z siebie sie smialam. Nie przejmuj sie niczym. Walcz teraz o odzyskanie swego spokoju. I nie mysl czy ktos cie lubi czy tez nie. Ja przestalam o tym myslec i zajelam sie soba i zycie stalo sie piękniejsze przestalam przejmowac sie niektorymi toksycznymi ludzmi i ich wypowiedziami i tym co mysla. Zawsze myslalam przez nich ze jestem do kitu. Ale stalam sie na swój sposób "egoistką" i przestalam użalac sie nad innymi. Zajelam sie soba i doprowadzilam sie do porządku. tego tez Ci zyczę

A o facecie zapomnisz. To trudne-wiem ale zobaczysz ze czasem twoje nastawienie do rzeczywistosci sie zmieni. Warto czasem pocierpiec by pozniej zrozumiec jak super jest jednak bez tej osoby (tak bylo u mnie) . Trzymaj sie cieplutko
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:57   #23
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: wszystko gnije mi przed oczami

Sabrinka dobry pomysł Właśnie od jutra przechodzę na dietę SB i mam zamiar się skupić na sobie Buuuźka, doooBranoc Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.