Axxium / shellac pilna sprawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 20:28   #1
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213

Axxium / shellac pilna sprawa


Dziewczyny, mam pilną sprawę i liczę na ratunek.
1) Jakieś dwa tygodnie temu na targach kosmetycznych namówiono mnie na położenie hybrydowego manicure OPI teraz przychodzi sprawa usuwania... kupiłam oczywiście ten ich fioletowy zmywacz, zgodnie z zaleceniem, jednak koleżanka próbowała dziś spiłować trochę lakieru i odmoczyć... i ani drgnie... jak to cholerstwo usunąć????

2) Druga znajoma zakupiła sobie komplet Shellac i twierdzi ze bez trudu nakłada go sama w domu i tak tez bez problemu usuwa acetonem, nawet bez spiłowywania. Czy rzeczywiście między Shellakiem a OPI jest taka różnica? Myślicie że jest sens robić to samodzielnie w domu?
inecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 10:35   #2
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213
Dot.: Axxium / shellac pilna sprawa

up może ktoś jednak pomoże
inecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:32   #3
satisfaxion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: Axxium / shellac pilna sprawa

Cytat:
Napisane przez inecita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pilną sprawę i liczę na ratunek.
1) Jakieś dwa tygodnie temu na targach kosmetycznych namówiono mnie na położenie hybrydowego manicure OPI teraz przychodzi sprawa usuwania... kupiłam oczywiście ten ich fioletowy zmywacz, zgodnie z zaleceniem, jednak koleżanka próbowała dziś spiłować trochę lakieru i odmoczyć... i ani drgnie... jak to cholerstwo usunąć????

2) Druga znajoma zakupiła sobie komplet Shellac i twierdzi ze bez trudu nakłada go sama w domu i tak tez bez problemu usuwa acetonem, nawet bez spiłowywania. Czy rzeczywiście między Shellakiem a OPI jest taka różnica? Myślicie że jest sens robić to samodzielnie w domu?
Zmywacz fioletowy czy aceton? bo juz się pogubiłam To hybrydowy manicure OPI zmywa się zmywaczem nie acetonem? Znam Shellaca i jego bez problemu usuwa się acetonem. Radzę pójść do salonu w którym wykonują taką usługę i niech tam zdejmą. Teraz będą targi 12-13 marca wiec idz do nich niech ci to cholerstwo zdejmą.Powodzenia
satisfaxion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:17   #4
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213
Dot.: Axxium / shellac pilna sprawa

Podczas prezentacji zapytałam czym to usunąć, Pani poleciła mi kupić płyn fioletowy, on jest na bazie acetonu, idę na targi 12 ale chcę to usunąć wcześniej bo minęły 2 tygodnie i odrost jest już dość widoczny...
inecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 18:18   #5
Anetka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
GG do Anetka91
Dot.: Axxium / shellac pilna sprawa

Chcę kupić lakier +base + utwardzacz i spróbować sobie tego manicuru w domu ale mam problem nigdzie nie mogę znaleźć bazy UV? Może wy wiecie gdzie mogę ją dostać oprócz Allegro?
Anetka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:03   #6
monnikamm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Axxium / shellac pilna sprawa

Cytat:
Napisane przez Anetka91 Pokaż wiadomość
Chcę kupić lakier +base + utwardzacz i spróbować sobie tego manicuru w domu ale mam problem nigdzie nie mogę znaleźć bazy UV? Może wy wiecie gdzie mogę ją dostać oprócz Allegro?
własnie zastanawiam się nad shellackiem w domu, nigdy czegoś takiego nie robiłam.Nie znam się kompletnie na lampach. Cały zestaw i lampę(jakąś :| ) znalazłam na str vanitysklep.pl,ale jeszcze nie zakupiłam.Jak doświadczenia z domowym robieniem paznokci?
monnikamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 10:49   #7
marcia7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Axxium / shellac pilna sprawa

Różnica jest kolosalna Shellac jest nie inwazyjny i nie niszczy paznokci, łatwo go usunąć bez spiłowywania mimo, ze jest niezwykle trwały.
marcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.