Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-16, 15:03   #4951
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Szczęśliwy pies
Ale śliczne zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Tez wczoraj zrobilam paznokcie i dzisiaj oczywiscie widze odpryski. Teraz mam manie na lakiery w kolorach mleczno-kremowych. Minimum 3 warstwy plus top coat, czekam 5 godzin az mi wyschna, potem jeden ruch reka i odprysniete
To pewnie te tzw. opaque? Bardzo mi się podobają, ale z nimi się bardzo ciężko pracuje. Dlatego ja już od dawna kupuje tylko te sheer.

Wrzuć kiedyś tu swoją stylówke jak już skompletujesz ją z tym szalikiem

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Pedi podologiczny, bo mam hiperkeratoze i musze robic co tydzien - tarka, pumeks, tarka papierowa. Gdybym miała pod prysznicem półkę do siedzenia, to pewnie by dało radę.

Ludzie ze zdjęć to dla mnie nie Streetstyle tylko Lack of Style. Szaro i buro jak na polskiej ulicy, do tego wszyscy na kopiuj wklej. Zero polotu. Miałam dwa poważne związki z artystami i bardzo ceniłam sobie, że byli kolorowymi ptakami w modzie. Że bez trudu wyłowię ich okiem z tłumu po ubraniu, że umieli ubraniem grać, a nie tylko zasłaniać nim goły tyłek Obserwuję New York streetstyle i tam buzia sama się uśmiecha do tego, co ludzie wymyślają i jak kolorowi są, choć jasne, nie wszystkie stylówki delikatnie mowiac rozumiem Szczerze to ciekawiej ubrane osoby widywałam na regularnych wizytach w SH w centrum.
Ja głównie robie tylko przy paznokciach. Nie mam problemu z piętami. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale od zawsze chodze w bardzo wygodnych butach.

Ja też czasami widuje fajnie ubrane osoby w SH, ale to są ludzie młodzi z reguły. Ogólnie, mam wrażenie, że młodzież jest zawsze odważniejsza i bardziej kreatywna. Wydaje mi sie, że większość trendów w historii była i jest wypuszczana przez ludzi młodych.

Mój styl był również dużo ciekawszy tak do ok. 25, może maks 28-ego roku życia. Chyba byłam właśnie troche takim kolorowym ptakiem. Później go troche wyciszyłam, ale też wewnętrznie zaszły we mnie przemiany, spokorniałam. Na pewno dużo zależy od tego co komu w duszy gra...

Rano byliśmy na zakupach, zdążyłam posprzątać, sernik się piecze, a warzywa na sałatke gotują. Wesołych Świąt, tak w ogóle, a dla tych, którzy nie obchodzą - miłego weekendu.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-04-16 o 15:05
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 15:07   #4952
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde dorzuciłam w edycji postu stylówki, w których jestem zakochana, polskiego stylisty, który wyjechał do Paryża.
Zazdroszczę ze stopami, u mnie odciski robia sie nawet na palcach. To niestety kwestia organizmu


Nadal mam niesmak po kawie
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 15:40   #4953
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde dorzuciłam w edycji postu stylówki, w których jestem zakochana, polskiego stylisty, który wyjechał do Paryża.
Zazdroszczę ze stopami, u mnie odciski robia sie nawet na palcach. To niestety kwestia organizmu

Nadal mam niesmak po kawie
W porządku są te stylówki. Na pewno pomyślałabym o kimś takim "ciekawy mężczyzna", ale mnie samą tak ubrani mężczyzni nie kręcą, albo ten model mi się po prostu nie podoba. Chyba wolę większą prostote - fajne jeansy, koszula, albo jakiś longsleeve. Lubie jednak jak mezczyzna przemyci w swoim looku cos 'extra'. Nie mam np. nic przeciwko kolczykom u mężczyzn. Pisałam wam chyba, że rok temu w Sopocie przyczepił się jakiś Hiszpan na imprezie i miał właśnie kolczyki w uszach - akurat jemu bardzo pasowały do typu urody. Nic się nawet nie odzywałam na ten temat, a on nagle zadał mi pytanie czy ja mysle, ze jego kolczyki są gay Tak mi przeszło wtedy przez głowe, że pewnie mu jakieś kobiety o to głowe suszyły, stąd to pytanie.

A widziałyście co ostatnio Bieber założył? Ja rozumiem, że overisized ma się nieźle, no ale też bez przesady.

Ja tez ostatnio nie moge kawy - nudzi mnie, brzuch ścisnięty, ucisk w gardle. Wszystko przez ostatni ciągnący się stres. No ale też jestem średnio mądra pijąc ją na pusty żołądek. Jutro rano postanowiłam, że nie będę piła.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 15:48   #4954
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Też piję na pusty
Mnie zostaje posmak w ustach i jakby uczucie piasku
Nie wiem czy to nie kwestia jakiegoś nowego suplementu.

Dla mnie ten stylista, to kunszt analizy kolorystycznej i nie wiem, czy nie rozkminial na swoja potrzebe systemów typu Kibbe, bo to co nosi po prostu bardzo, bardzo gra, a nie na każdym by grało.

Uwielbiam biżuterię i kolczyki u mężczyzn. I absolutnie nie akceptuję źle dobranych butów, a panowie z uwielbieniem noszą takie jakby halówki? Coś, co było modne wśród dziewcząt jak byłyśmy w liceum. Buciki delikatne, w których mają stópki jak chińska księżniczka, albo przy duzym rozmiarze wąskie, płaskie śledzie

Bieber niekorzystnie. Wygląda jak wyjęty z pokazu mody.

A panie od "biżuteria jest gejowska" też znałam. Prawdziwy facet musiał mieć brzuch, jeść codziennie steki, lubić rasistowskie żarciki i wódkę Urwałam te znajomości lata temu...


A o butach myślałam takich, chcę by miały kontrast jak u Diany:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot 2022-04-16 at 17.03.27.png (834,8 KB, 61 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-04-16 o 16:04
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 17:09   #4955
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Nie podoba mi sie ten outfit Biebera kompletnie. Czy to Balenciaga? Ostatnio dziwaczne rzeczy wyrabiaja z moda. Chociaz czapka jest fajna.

Kupilam wczoraj sweter w identycznym kolorze. Chodzilam wokol tego trendu od miesiecy, w koncu w impulsie zakupowego szalenstwa skusilam sie na neonowy roz. Mam zamiar nosic pod szara marynarke. Jednak ten Bieber az taki bezgusowny nie jest

U Adama najbardziej podoba mi sie stylowka z kraciasta marynara, sama bym sie tak ubrala. Nie wiem czy chcialabym faceta, ktory bardzo duza waga przyklada do ubioru, w sensie przemyslane outfity od A do Z, analizy kolorystyczne. Pewnie czulabym sie jak dziad przy nim.

Moj ex nosil kolczyk, hejtowalam strasznie. Nie dlatego, ze gej ten look kojarzyl mi sie z wczesnymi latami '00 i chlopakami z dyskoteki, ktorzy bleachowali wlosy na Eminema. On chyba zostal w tej erze...

Pani R, wiem dokladnie o ktore buty chodzi. Na szczescie nie widzialam ich na zywo od dlugiego czasu.

Jestem z siebie bardzo dumna, udalo mi sie jako tako odgruzowac mieszkanie. Hostuje Wielkanoc u siebie, byloby milo jakby kleby kurzu nie fruwaly przy kazdym podmuchu. Swoja droga jestem zdziwiona, ze zostaly mi jeszcze jakies wlosy na glowie patrzac po ilosci klakow na podlodze, albo po prostu bardzo dawno nie odkurzalam. Nie wiem. Nawet okna umylam od zewnatrz (!), w jednym pomieszczeniu co prawda, ale sie liczy. Do strat dopisuje kolejne 2 paznokcie.

Zostalo mi tylko pochowac prezenty w ogrodzie, co by zrobic porzadny egg hunt. To juz jutro rano, inaczej lisy beda mialy zabawe.

Edytowane przez Ava_
Czas edycji: 2022-04-16 o 17:11
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 17:17   #4956
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Uwielbiam biżuterię i kolczyki u mężczyzn. I absolutnie nie akceptuję źle dobranych butów, a panowie z uwielbieniem noszą takie jakby halówki? Coś, co było modne wśród dziewcząt jak byłyśmy w liceum. Buciki delikatne, w których mają stópki jak chińska księżniczka, albo przy duzym rozmiarze wąskie, płaskie śledzie
Popłakałam się ze śmiechu Zresztą, Ty często piszesz tak błyskotliwie i z humorem. Jak czytałam o Gremlinie to tez się smiałam w głos.

Dokładnie wiem o jakie buty chodzi i widze to podobnie jak Ty.

A te adidasy ze zdjęcia fajne

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Kupilam wczoraj sweter w identycznym kolorze. Chodzilam wokol tego trendu od miesiecy, w koncu w impulsie zakupowego szalenstwa skusilam sie na neonowy roz. Mam zamiar nosic pod szara marynarke. Jednak ten Bieber az taki bezgusowny nie jest
Połączenie takiego różu z szarością - przepięknie! Mnie się również podoba dość odważne połączenie czerwieni z różem.

Gratulacje za posprzątanie mieszkania. Uwielbiam uczucie jak jest tak czysto - bardzo rzadkie dla mnie , jestem pewna, że Ty też.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 19:32   #4957
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

A mnie się podobają panowie w halówkach Ogólnie jestem naczelną stylistką swojego TŻ i śmiem twierdzić, że świetnie mi idzie. Szczególnie jak sobie przypomnę, jakie były początki. Ale to wiadomo, że nie wszystkim to samo się podoba.

Za to panów w kolczykach nie lubię, chyba wpisuję się trochę w trend tych koleżanek, bo dla mnie z męskiej biżuterii to tylko zegarek i obrączka, spinki do mankietów, ewentualnie krzyżyk na szyi. W filmach podobają mi się panowie z łańcuchami na szyi
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-16, 19:58   #4958
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Mi się podobają kolczyki, polakierowane paznokcie lub opaski na włosy u mężczyzn, ale nie dlatego, że mnie to pociąga, tylko po prostu wygląda to dla mnie ciekawie i też to podkreśla ich urodę.
Gosia, czytam o akcji z rzygającymi dziećmi przyprowadzonymi przez ex i ręce opadają. Dasz palec to rękę z łokciem upier****.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 20:35   #4959
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Gosia, ale ona juz chyba drugi raz tak robi? Podsyła, zeby chorowały u Was?
No i tak dla tych obchodzacych - zdrowych i spokojnych swiat...
Zgredek boski Co nie znaczy, ze bym chciała

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2022-04-16 o 20:37
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 21:09   #4960
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Mi się podobają kolczyki, polakierowane paznokcie lub opaski na włosy u mężczyzn, ale nie dlatego, że mnie to pociąga, tylko po prostu wygląda to dla mnie ciekawie i też to podkreśla ich urodę.
Gosia, czytam o akcji z rzygającymi dziećmi przyprowadzonymi przez ex i ręce opadają. Dasz palec to rękę z łokciem upier****.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie żadna z tych rzeczy by nie przeszła w wyglądzie faceta. Ale to pewnie kanon w głowie. Ogólnie ja mam dość specyficzny gust jeżeli chodzi o facetów, którego nikt nie rozumie. I totalnie inaczej wyglądającego męża
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 22:16   #4961
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzien dobry

Wszystkiego najlepszego z okazji swiat

Niestety, nie zaczely sie najlepiej, musielismy zainwestowac w nowa klimatyzacje, $12K w plecy ugryzl mnie tez jakis robal i jestem spuchnieta ( po antyhistiaminie lepiej) a moja mlodsza step corka ma znowu covid Na szczescie czuje sie ok, tzn. w zeszlym tyg. smarczala i kaszlala, ale testy byly ujemne, ale wczoraj stracila wech i smak, znow zrobila test i pozytywny, a jest w pelni zaszczepiona boosterem tez. no, ale jest ponoc jaks nowy hybrydowy wariant, grrr, o czym sie juz tak nie mowi, bo teraz W na tapecie...

Na poprawe humoru, zamowilam sobie kolejne okulary przeciwsloneczne (lato idzie) + spodnie dla mnie i sweterek RL dla mojego siostrzenca, mojego kochanego kurczaczka bedzie slicznie wygladal, moj maly przystojniak Ma niedlugo urodziny (3 lata)

PaniR jak Gremlin? mam nadzieje, ze troche lepiej i sie szybko dotrzecie. Mnie sie on podoba, taki kochaniutki sie wydaje, wiem, to tylko pozory

Kasztanko wspolczuje problemow ze stopa, mam nadzieje, ze juz lepiej!
no i biedny Bowie z tym oczkiem, ale nadal uroczy
Maz mi w koncu zamowil ta maszyne do nespresso + zestaw kaw, bedzie w niedziele troche sie dziwie, bo swieto, no ale moze akurat... no chyba, ze pomylilam daty i bedzie w poniedzialek.
Zainspirowalas mnie i tez zamowilam sobie nowa case od Kate Spade, taka w kwiatki

Kama Ty chyba wczoraj bylas na botoxie, zadowolona? Duzo podrozalo? Pytalas Twojego doc. o ten specyfik, o ktorym pisala LaMary?
Ja tez jakos nie czuje swiat, ale mam biala kielbase i zurek z papierka musze dzis ugotowac jajka i zrobic faszerowane Tylko kiedy ja to zrobie, bo dzis nam wymieniaja ta klime...

Soso a kiedy wyjezdzasz? Szukalam tego Kemon Yo Cond beige, bo mi tez kiedys polecalas, ale u nas nie ma, tzn. znalazlam na amazonie, ale nie byl dostepny, takze, jak polecimy do Polski, to dopiero wtedy kupie sobie

Gosiu Mialam juz Ci zyczyc udanej podrozy, ale doczytalam i bardzo mi przykro, ze eksica wtrynila Wam chore dzieci, i co gorsza, Wasze sie zarazily duzo zdrowka!
Happy Bday dla kotow


Witam nowe dziewczyny

Ava pytanie nie do mnie, ale tym dermapenem sie nie robi zastrzykow, mysle, ze PaniR uzywala strzykawek, do nabierania produktu, no i latwiej potem 'polac' te miejsca juz podziurkowane przez dermapen. Ja uzywam kroplowki? zakraplacza? no jakos tak sie to nazywa, taka rureczka, ktora sie nabiera serum.
Ja tez uzywam dermapena i polecam, ja mam ten
https://drpen-usa.com/products/dr-pen-a6
i dobrze sie spisuje, teraz jest on sale. wiem, ze sa juz lepsze modele, ale ja poki co jestem zadowolona z tego ustrojstwa, jak i z resultatow, a uzywam od ponad 2 lat, prawie 3. Zaczelam robic sama, bo nie w smak mi bylo placic $350 za seans
Dlatego wole sie 'upiekszac' w Polsce, bo jednak taniej dla mnie, ale nie zawsze sie da, no jeszcze botox da sie przelknac ok $500 ( w promocji ) za czolo, lwia zmarszczke i kurze lapki, ale za wypelniacze juz wiecej, grr

Cinde slicznie Ci
kurcze, jak Ty mlodzutenko wygladasz, normalnie 18-stka

a ja poki co nadal przetrawiam moja klotnie zaczelam odsluchiwac kumpeli voice messages i znowu sie wk...

Jak bylam mlodsza, tez sie bardziej hmmm 'oryginalniej' ubieralam, miewalam rozne fazy od 'metalowy' po 'rozowa opalona Barbie' no a teraz, na stare lata stawiam na sportowa elegancje (pewnie dlatego w mojej garderobie przewaza RL ; ) )

Geeez, jak mi goraco!! niestety, ta wymiana klimy ma potrwac kilka godzin
A ja jeszcze taka madra, zrobilam sobie kakao i teraz pije naprzemian z zimna woda z lodowki

Wracajac jeszcze do logomanii ( chyba kiedys o tym juz gadalysmy ), to nadal, mnie serio to w ogole nie przeszkadza, ze ktos jest 'obwieszony' logami, grunt by to byly oryginaly, nie podrobki
Zreszta zauwazcie, ze jednak mnostwo kreatorow daje wszedzie loga (moze wrocila na nie 'moda'? ) i to nawet calkiem spore, i tu nie mowie tylko o CK znanego z wielgasnego logo, ale tez Balenciaga, czy Gucci, czy Versace tez maja duze loga, no i co? ludzie maja je odpruc bo za duze? Ktos moze po prostu lubic dana marke, no a ze sa teraz wieksze loga to co? a moze im sie nawet podobaja takie duze loga? Przeciez nikomu tym krzywdy nie robia. Jesli ktos nie lubi duzych logo, to przeciez nie musi kupowac ciuchow z, proste. a jak ktos lubi, niech kupuje, mnie nic do tego co kto nosi, grunt, ze jest szczesliwy
no i szczerze mowiac, nijak nie potrafie zrozumiec, ze komus moze to przeszkadzac, iz jakas randomna osoba obwiesza sie logami... ich sprawa.
Nawet, jesli wygladaja kiczowato, ich sprawa i grunt, ze to IM sie podoba, innym nie musi
a juz kompletnie nie jestem w stanie pojac, ze ktos moze zostac pobity za swoj stroj

kolczyki u facetow mnie rowniez nie przeszkadzaja

Pozdrawiam, wesolych swiat
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-16, 22:27   #4962
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

W sumie powiem Wam, że ja się tak zastanowiłam to mi też logo jakoś nie przeszkadza. Przeszkadzają mi takie kłujące w oczy podróbki. Bo np. podróbka torebki Hermesa mnie nie razi jakoś wyjątkowo, bo zdaję sobie sprawę, że mało kogo stać na torebkę 50K plus w używce
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-16, 22:49   #4963
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ojjjj mnie podróbki rażą mocno, tzn tak po prawdzie na ulicy pewnie bym się nawet nie zorientowala, że ktoś taką nosi, ale sama nigdy bym nie kupiła. A co do dużych logo to nie mój styl, ale w sumie jak kto lubi, nie zwracam uwagi.

Pracuję w dużej mierze z mężczyznami i ubraniowo dwa bieguny, albo stylowa total nerd/programista, czyli co mam od ręką to założę, albo naprawdę wystylizowani, częściowo podejrzewam za sprawą żon/dziewczyn i wyglada to naprawdę dobrze. Niemniej więcej jest tych pierwszych, zdecydowanie Z kolei mój Tz nosi się całkiem ok, uwielbiam go zwłaszcza w płaszczach. Ale też on wygląda trochę jak Włoch, więc ma łatwiej, bo w wielu rzeczach jest mu dobrze.

Reign wyjeżdżam we wtorek rano )

Wesołych wszystkim!

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-17, 00:40   #4964
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

My z kolei wyglądamy czasem jakbyśmy wyszli ze śmietnika, a ja dodatkowo w zimie lubię babcine ubrania (mam sweter, który oddała mi pewna emerytka i brzydką czapkę, którą sama wyszydełkowalam XD), ale w lecie odżywam stylowo i bawię się sukienkami i makijażem. Nienawidzę zimy i ubierania się na cebulkę. Niekorzystnie w tym wyglądam. Najlepiej wyglądam w zwiewnych ubraniach podkreślających talię, a takich w zimie nie noszę, bo zimno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-17, 01:13   #4965
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Mnie jeszcze głowa boli pod tę świąteczną atmosferę.
Wyszorowałam dzbanek, zmieniłam filtr, wyczyściłam ekspres, podajnik do mleka, otworzyłam nowy karton mleka... jutro kupię inną kawę, taką, którą znam, a ostatecznie wypiję jakąś na mieście i zobaczymy. Na razie bez zmian. Uczucie mąki w ustach, a kawa gorzka.

Może to jednak Covid?


Cinde miło mi, że Cię czasem rozbawię Polubiłam się ostatnio z tą naszą torbą z H&M. Musiałam jej dać szansę. Faktycznie fajnie się komponuje z lookiem "po sprawunki"

Gremlin się oswaja, dzisiaj już nie huknął na Nero jak ten na niego upadł. Może wydedukował, że przewracający się na niego, niedołężny pies to NIE JEST sytuacja, która wymaga walki o życie

U mojego dr botox 1500zl, ale kurde no robił mi te brwi fenomenalnie. Jak się tylko wykopię na powierzchnię, to lecę się odmładzać, bo mam zmarchy w kącikach oczu i rysują się na czole, a dół twarzy to w ogóle już należy przemilczeć. Najbardziej wydatny mam podbródek... drugi Chcę go zabrać na lipolizę. Jestem też bardzo ciekawa stymulatorów tkankowych.

Ja nie pamietam co to jest czysto, ale jestem coraz blizej do wystawienia klamotów, których "szkoda" na grupę śmieciarkową. Albo... włożenia w wory, zrobienia zdjec, podrzucenia pod smietnik sasiedniego budynku (nasz jest w podworku zamkniety) i dania adresu na grupie od smieci, gdzie skarby leżą. Jeśli kogoś ucieszyłyby moje nietrafione świeczniki, lampiony... tunel dla kota, którym wzgardził, pojemniczki do przechowywania różne, podkładki kamienne pod kubki... Rzeczy, które cieszyły oko przez chwilę, 4-5 lat temu, a teraz leżą w postaci wyrzutów sumienia To łatwiej było by się z nimi rozstać. Może ogarnę to teraz w święta...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-17, 08:03   #4966
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Wesołych Świat!

Pani R, daj szanse Gremlinkowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-17, 09:34   #4967
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot botox za 1500? Ale to chyba kilka okolic, co?

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-17, 10:09   #4968
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Mi się podobają kolczyki, polakierowane paznokcie lub opaski na włosy u mężczyzn, ale nie dlatego, że mnie to pociąga, tylko po prostu wygląda to dla mnie ciekawie i też to podkreśla ich urodę.
O ile nie mam żadnych negatywnych myśli jak widze tak wyrażającego się mężczyzne, o tyle jest to co coś co seksualnie mnie od niego odrzuca. Czyli: u kolegi - tak. U partnera - nie.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
U mnie żadna z tych rzeczy by nie przeszła w wyglądzie faceta. Ale to pewnie kanon w głowie. Ogólnie ja mam dość specyficzny gust jeżeli chodzi o facetów, którego nikt nie rozumie. I totalnie inaczej wyglądającego męża
Rozwiń .

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Wracajac jeszcze do logomanii ( chyba kiedys o tym juz gadalysmy ), to nadal, mnie serio to w ogole nie przeszkadza, ze ktos jest 'obwieszony' logami, grunt by to byly oryginaly, nie podrobki Zreszta zauwazcie, ze jednak mnostwo kreatorow daje wszedzie loga (moze wrocila na nie 'moda'? ) i to nawet calkiem spore, i tu nie mowie tylko o CK znanego z wielgasnego logo, ale tez Balenciaga, czy Gucci, czy Versace tez maja duze loga, no i co? ludzie maja je odpruc bo za duze? Ktos moze po prostu lubic dana marke, no a ze sa teraz wieksze loga to co? a moze im sie nawet podobaja takie duze loga? Przeciez nikomu tym krzywdy nie robia. Jesli ktos nie lubi duzych logo, to przeciez nie musi kupowac ciuchow z, proste. a jak ktos lubi, niech kupuje, mnie nic do tego co kto nosi, grunt, ze jest szczesliwy no i szczerze mowiac, nijak nie potrafie zrozumiec, ze komus moze to przeszkadzac, iz jakas randomna osoba obwiesza sie logami... ich sprawa.
Nawet, jesli wygladaja kiczowato, ich sprawa i grunt, ze to IM sie podoba, innym nie musi
a juz kompletnie nie jestem w stanie pojac, ze ktos moze zostac pobity za swoj stroj
Wiem, wiem... Faktycznie był już ten temat, excuse moi Macie racje - powinnam mieć to w nosie i nie powinno mnie obchodzić co ludzie noszą. Nie mam nic przeciwko np. jednej rzeczy z logiem - torebki, bluzy, czy butów... ale jak już widze kogos z duzym logo na t-shircie, butach, pasku, torebce, to z automatu mnie wzdryga. Popracuje nad tym

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
My z kolei wyglądamy czasem jakbyśmy wyszli ze śmietnika, a ja dodatkowo w zimie lubię babcine ubrania (mam sweter, który oddała mi pewna emerytka i brzydką czapkę, którą sama wyszydełkowalam XD), ale w lecie odżywam stylowo i bawię się sukienkami i makijażem. Nienawidzę zimy i ubierania się na cebulkę. Niekorzystnie w tym wyglądam. Najlepiej wyglądam w zwiewnych ubraniach podkreślających talię, a takich w zimie nie noszę, bo zimno.
Mam podobnie. Nie umiem się bawić modą jak jest zimno. Lato to mój czas na najlepsze stylówki

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde miło mi, że Cię czasem rozbawię Polubiłam się ostatnio z tą naszą torbą z H&M. Musiałam jej dać szansę. Faktycznie fajnie się komponuje z lookiem "po sprawunki"
Ja też już ją zaczełam nosić , tylko to mało widoczne logo na niej nosze od strony ciała. No ja jestem wyjątkowo antylogowa

Przepiękny dzień dzisiaj , ale... chłodno jest. Siedziałam na balkonie w słońcu, w ciepłym kardiganie, ale podwinęłam sobie rękawy i opalałam przedramiona, chce złapać troche wit. D. Na śniadanie był sernik. Nawet nie opadł mi w tym roku.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-17, 11:26   #4969
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot, super ze Gremlin sie integruje z reszta stada

Reign, ja sie wkurzylam, bo po okolo tygodniu odpadly mi swiecidelka w jednym miejscu w tym etui Kate Spade. Musze im napisac maila, bo mi sie to strasznie rzuca w oczy Na razie nosze inne kejsy.

Bowie nadal ma strasznie podraznione to oko, chyba pojutrze znowu bedzie wizyta u weta bo nie widze za bardzo poprawy. Moze sprobujemy jakies inne leki albo cos, nie wiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6AC50A8C-B713-40F5-A26C-DCB7FBE17270.jpg (138,5 KB, 77 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-17, 12:11   #4970
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Zdrowych i spokojnych
Przyznam, że od kilku dobrych lat święta (BN też) to dla mnie po prostu kilka wolnych dni, gdyby nie to, że trzeba jechać do rodziców na obiad, to w ogóle bym się nie ruszała z domu. Tzn ruszyłabym się, żeby robić to co robię zazwyczaj - spacer, siłownia itd. Nie czuję potrzeby robienia zakupów, przygotowywania jakiegoś jedzenia, świętowania itd. 3 lata temu odpuściliśmy też chodzenie z koszykiem do kościoła - normalnie nie chodzimy do kościoła, więc w sumie po co się spinać i robić szopkę ze święconką.

Uśmiałam się przed chwilą z mojego męża. Umył włosy i jak nigdy stwierdził, że wysuszy. Słyszę, że coś tam robi w łazience, przychodzi do pokoju, włosy nadal mokre (on twierdzi, że trochę podsuszuł). Pytam czy zdjął nakładkę od dyfuzora - jaką nakładkę? To się zdejmuje? Suszył włosy, tak jak normalnie się suszy, z nakładką od dyfuzora i dziwił się, że nie schną

Pani Robot, Gremlin super Cieszę się, że robi postępy. Trzymam kciuki, oby tak dalej.

Zrobiłam sobie włosy, na razie mam jeszcze sucharki przed rozgnieceniem - wyglądam jak Meduza
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-17, 12:49   #4971
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja tam naturalnie lubie uczynić ten czas ciut innym niż pozostałe dni w roku - dla mnie to miłe, ale rozumiem, że nie każdy odczuwa taką potrzebe. Lubie też gotować. Piec pewnie też, ale nie zapuszczam się w te rejony, bo nie chce się niepotrzebnie objadać słodkim. Wielkanoc to taki wyjątek właśnie .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-04-17 o 12:52
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-17, 16:18   #4972
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89188206]O ile nie mam żadnych negatywnych myśli jak widze tak wyrażającego się mężczyzne, o tyle jest to co coś co seksualnie mnie od niego odrzuca. Czyli: u kolegi - tak. U partnera - nie.



Rozwiń .



Wiem, wiem... Faktycznie był już ten temat, excuse moi Macie racje - powinnam mieć to w nosie i nie powinno mnie obchodzić co ludzie noszą. Nie mam nic przeciwko np. jednej rzeczy z logiem - torebki, bluzy, czy butów... ale jak już widze kogos z duzym logo na t-shircie, butach, pasku, torebce, to z automatu mnie wzdryga. Popracuje nad tym



Mam podobnie. Nie umiem się bawić modą jak jest zimno. Lato to mój czas na najlepsze stylówki



Ja też już ją zaczełam nosić , tylko to mało widoczne logo na niej nosze od strony ciała. No ja jestem wyjątkowo antylogowa

Przepiękny dzień dzisiaj , ale... chłodno jest. Siedziałam na balkonie w słońcu, w ciepłym kardiganie, ale podwinęłam sobie rękawy i opalałam przedramiona, chce złapać troche wit. D. Na śniadanie był sernik. Nawet nie opadł mi w tym roku.[/QUOTE]

Nie wiem, kiedy przestaniecie się śmiać, ale ja to lubię takich łysych, z brodą, z brzuszkiem może być. Bobrowski w filmie Furioza...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-17, 23:31   #4973
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Wesolych Swiat wielkanocnych

Marigold Ty tez strasznie mlodziutko wygladasz, ja przy Was to geriatria pelna geba Ladny kolor wlosow, jakos wczesniej przegapilam

Co do cholernych podrobek, to ja jestem bardzo na nie, i nawet to, iz kogos nie stac na oryginal, w/g mnie, nie usprawiedliwia kupna podrobki. Dla mnie jest to bezczelne okradanie czyjegos talentu. Jeszcze rozumiem, iz ktos zostal oszukany i kupil podrobke od nieuczciwego sprzedawcy, dlatego lepiej kupowac na website'ach danej marki, badz w sacks off 5 ave, neiman markus, mytheresa etc., no gdzies, gdzie jest pewnosc, ze to oryginal, nie podrobka. Ebay'owi bym nie ufala, ryneczkom tez nie Jak ktos koniecznie cche i MUSI miec designerska torebke, to niech odlozy. po prostu uwazam, ze to nie fair, zeby kupowac podrobki. Ktos wsadzi wiele lat ciezkiej pracy, zeby zbudowac swoja marke, a tu pozniej jakis Chinczyk, czy Turek (bez obrazy) beda sprzedawac na ryneczku podrobki za bezcen.
Poza tym, jest przeciez tyle fajnych marek premium typu MK, czy Coach, ktore sa bardziej kieszeni przyjazne, mysle, ze jest w czym wybierac i lepsze to niz podrobka.

Bo co to komu da, ze kupi podrobke? jakis pseudo prestiz? Czy to nie jest takie samooszukiwanie siebie? ( i innych ) Dorabianie na poczekaniu historyjki istnienia??
Ja rozumiem, ze ktos ma kompleksy (sama mam) i chce sobie jakos cos zrekompensowac, no ale podrobki?? nie dosc, ze to takie troche pojscie na skroty, ale co to za satysfakcja?
bo nawet, jesli ktos na ulicy nie rozpozna, ze to podrobka, to to i tak pozostanie tylko podrobka. Czy nie lepiej ustawic sie do pionu, zakasac rekawy i ciezej pracowac, aby zarobic sobie na ten wymarzony oryginal (choc osobiscie nie rozumiem, dlaczego niektorzy MUSZA miec koniecznie jakas cholernie droga torebke za 50K ) wtedy ta satysfakcja jest bardziej dla mnie zrozumiana, no ale podrobka??? WTF???

Ostatnio jak bylam w Polsce, to widzialam sporo podrobek w butikach (pisalam juz kiedys o tym) i bylam w szoku, ze sa ot tak sprzedawane, bo to powinno byc karalne. W Stanach tez sprzedaja, ale na ulicy, ukrywajac sie przed gliniarzami, widzialam, jak bylam w NYC w listopadzie, przejezdzajac przez chinska dzielnice.
Jak bede znow w Polsce(mam nadzieje, w tym roku), to musze koniecznie zrobic zdjecia tym razem
Poki co, wsadze Wam fotke, ktora zrobilam pewnej pani, ktora stala w kolejce przed nami, jak bylismy na wycieczce w Belize
serio, nie rozumiem tego i jestem w szoku, ze ktos sie tak mogl ubrac. Logomania (mam na mysli oryginaly) to przy tym pryszcz. Dodam jeszcze, ze zwrocilam tylko i wylacznie uwage, bo pani stala przede mna, ja sie tak normalnie na ludzi nie gapie, bo szanuje ich prywatnosc.

Soso oj to milej przeprowadzki super, ze Ci sie to udalo zalatwic

Ja tez uwielbaim mezczyzn w plaszczach (i garniturach), moj maz tez w nich super wyglada, mrrr no i tez wyglada jak Wloch, bo ma korzenie wloskie

PaniR mam nadzieje,z e to jednak nie covisd,i ze lepiej sie czujesz

1500zl za botox???

Cinde no matko! mam nadzieje,z e jakos zle nie zabrzmialam i Cie nie urazilam pisalam ogolnie <3
zjadlabym sernik na sniadanie

Kasztanka wspolczuje, ze odpadly swiecidelka... na tym kejsie, ktory ja wybralam, nie zauwazylam zadnych swiecidelek...
Bardzo ladnyu ten nowy kejs
Mnie z kolei wkurzyl kejs od KL, bo zamowilam na 13 max pro i taki dostalam, ale on byl za maly zeby zmiescic ta kamere od aparatu, w ten wyciety kwadracik sie nie miescila, wiec ja, pomyslowy dobromir, wycielam wieksza dziure, zeby sie zmiescilo. I sie zmiescilo, ale wyglada chamsko i tylko zniszczylam kejs i stracilam $30 A moglam go po prostu odeslac Teraz czekam na ten od Kate spade i mam nadzieje,z e sie zmiesci...
no na pewno nie bede juz wiecej nic wycinac

Finlora tez bym nie wiedziala, ze trzeba zdjac jakas nakladke zawsze schna naturalnie

a propos wlosow, jest juz olaplex #9, wlasnie zamowilam, ponoc swietne serum

Wesolych swiat i zapraszam na kawalek ciasta i kawke, bo moja maszynka do nespresso juz doszla
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paniwCHRISTALdior.jpg (208,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciacho.jpg (118,7 KB, 72 załadowań)
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-17, 23:47   #4974
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Wesolych Swiat wielkanocnych

Marigold Ty tez strasznie mlodziutko wygladasz, ja przy Was to geriatria pelna geba Ladny kolor wlosow, jakos wczesniej przegapilam

Co do cholernych podrobek, to ja jestem bardzo na nie, i nawet to, iz kogos nie stac na oryginal, w/g mnie, nie usprawiedliwia kupna podrobki. Dla mnie jest to bezczelne okradanie czyjegos talentu. Jeszcze rozumiem, iz ktos zostal oszukany i kupil podrobke od nieuczciwego sprzedawcy, dlatego lepiej kupowac na website'ach danej marki, badz w sacks off 5 ave, neiman markus, mytheresa etc., no gdzies, gdzie jest pewnosc, ze to oryginal, nie podrobka. Ebay'owi bym nie ufala, ryneczkom tez nie Jak ktos koniecznie cche i MUSI miec designerska torebke, to niech odlozy. po prostu uwazam, ze to nie fair, zeby kupowac podrobki. Ktos wsadzi wiele lat ciezkiej pracy, zeby zbudowac swoja marke, a tu pozniej jakis Chinczyk, czy Turek (bez obrazy) beda sprzedawac na ryneczku podrobki za bezcen.
Poza tym, jest przeciez tyle fajnych marek premium typu MK, czy Coach, ktore sa bardziej kieszeni przyjazne, mysle, ze jest w czym wybierac i lepsze to niz podrobka.

Bo co to komu da, ze kupi podrobke? jakis pseudo prestiz? Czy to nie jest takie samooszukiwanie siebie? ( i innych ) Dorabianie na poczekaniu historyjki istnienia??
Ja rozumiem, ze ktos ma kompleksy (sama mam) i chce sobie jakos cos zrekompensowac, no ale podrobki?? nie dosc, ze to takie troche pojscie na skroty, ale co to za satysfakcja?
bo nawet, jesli ktos na ulicy nie rozpozna, ze to podrobka, to to i tak pozostanie tylko podrobka. Czy nie lepiej ustawic sie do pionu, zakasac rekawy i ciezej pracowac, aby zarobic sobie na ten wymarzony oryginal (choc osobiscie nie rozumiem, dlaczego niektorzy MUSZA miec koniecznie jakas cholernie droga torebke za 50K ) wtedy ta satysfakcja jest bardziej dla mnie zrozumiana, no ale podrobka??? WTF???

Ostatnio jak bylam w Polsce, to widzialam sporo podrobek w butikach (pisalam juz kiedys o tym) i bylam w szoku, ze sa ot tak sprzedawane, bo to powinno byc karalne. W Stanach tez sprzedaja, ale na ulicy, ukrywajac sie przed gliniarzami, widzialam, jak bylam w NYC w listopadzie, przejezdzajac przez chinska dzielnice.
Jak bede znow w Polsce(mam nadzieje, w tym roku), to musze koniecznie zrobic zdjecia tym razem
Poki co, wsadze Wam fotke, ktora zrobilam pewnej pani, ktora stala w kolejce przed nami, jak bylismy na wycieczce w Belize
serio, nie rozumiem tego i jestem w szoku, ze ktos sie tak mogl ubrac. Logomania (mam na mysli oryginaly) to przy tym pryszcz. Dodam jeszcze, ze zwrocilam tylko i wylacznie uwage, bo pani stala przede mna, ja sie tak normalnie na ludzi nie gapie, bo szanuje ich prywatnosc.

Soso oj to milej przeprowadzki super, ze Ci sie to udalo zalatwic

Ja tez uwielbaim mezczyzn w plaszczach (i garniturach), moj maz tez w nich super wyglada, mrrr no i tez wyglada jak Wloch, bo ma korzenie wloskie

PaniR mam nadzieje,z e to jednak nie covisd,i ze lepiej sie czujesz

1500zl za botox???

Cinde no matko! mam nadzieje,z e jakos zle nie zabrzmialam i Cie nie urazilam pisalam ogolnie <3
zjadlabym sernik na sniadanie

Kasztanka wspolczuje, ze odpadly swiecidelka... na tym kejsie, ktory ja wybralam, nie zauwazylam zadnych swiecidelek...
Bardzo ladnyu ten nowy kejs
Mnie z kolei wkurzyl kejs od KL, bo zamowilam na 13 max pro i taki dostalam, ale on byl za maly zeby zmiescic ta kamere od aparatu, w ten wyciety kwadracik sie nie miescila, wiec ja, pomyslowy dobromir, wycielam wieksza dziure, zeby sie zmiescilo. I sie zmiescilo, ale wyglada chamsko i tylko zniszczylam kejs i stracilam $30 A moglam go po prostu odeslac Teraz czekam na ten od Kate spade i mam nadzieje,z e sie zmiesci...
no na pewno nie bede juz wiecej nic wycinac

Finlora tez bym nie wiedziala, ze trzeba zdjac jakas nakladke zawsze schna naturalnie

a propos wlosow, jest juz olaplex #9, wlasnie zamowilam, ponoc swietne serum

Wesolych swiat i zapraszam na kawalek ciasta i kawke, bo moja maszynka do nespresso juz doszla
Dziękuję Ci bardzo, ale ja już siwa jestem więc z tą młodością to żeś ładnie palnęła Dzisiaj, w innym wątku, chwaliłam swoją tłustą cerę i brak zmarszczek, ale teraz zmywam makijaż i pory i niespodzianki doprowadzają mnie do szału. Siwa i z trądzikiem- to się chyba nigdy nie skończy
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-18, 09:34   #4975
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, deser wygląda pysznie! Jak ja już chcę wiosny i dużej ilości świeżych, sezonowych owoców i warzyw.

Marigold, zastanawiam się czy dawniej dorosłe kobiety też miały na twarzy różne wypryski, czy to przez to, że obecnie większość kobiet ma jakąś nierównowagę hormonalną. Może po prostu żyjemy w jakimś micie, że krosty na twarzy to domena nastolatków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-18, 09:52   #4976
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzien dobry i Wesolych Swiat!

Jeszcze mi wlosy schna po porannym smigusowym ataku. U Was tez bylo mokro?

Zawsze udaje mi sie rozsmieszyc znajomych obcokrajcowow, kiedy probuje im wytlumaczyc to nasze swieto. Anglicy maja tradycje gonienia za serem ze stromego wzgorza, wiec z nami jeszcze nie jest tak zle

My do swiat podchodzimy na luzie. Owszem sa potrawy z jajek i mazurek, ale w gruncie rzeczy to tylko pretekst do spedzenia czasu w gronie najblizszej rodziny. Ostatnio hitem sa interaktywne gry, wczoraj gralismy w kalambury - rysujesz palcem na telefonie haslo, reszta widzi to dzielo na ekranie telewizora i musi zgadnac. Najsmieszniejsze odpowiedzi tez dostaja punkty, a hasla potrafia byc bardzo glupie, typu "Hitler bez wasow" albo "liczba milion bez przecinkow". Wez to narysuj a potem zgadnij.

Reign, zgadzam sie z tym co napisalas. Na sredniej polce cenowej mozna znalezc super marki. Chyba najlepiej sie czuje w tej kategorii, jak cos jest za drogie to potem sie trzese, zeby nie poplamic, boje sie pierwszej rysy. Tez pamietam te podrobki z butikow w Polsce, chociaz to nic w porownaniu ze sklepami w Chinach. Wielkie centra handlowe pelne podrobek i namolne ekspedientki, probujace wcisnac Birkin z "aligatora" kazdemu, kto na nie przypadkiem spojrzy.

Cinde, bardzo apetycznie prezentuje sie Twoj sernik.

Mari, lacze sie w bolu - tez mam tlusta cere, wystarczy ze odpuszcze sobie pielegnacyjna rutyne i zaraz wyskakuje niespodzianka.

Tez sie ogladam za Olaplex 9. Nazbieralo mi sie pare rzeczy na kosmetykowej chciej liscie, chyba jakies wieksze zamowienie sie szykuje. Bardzo poluje na wisniowy baking powder od Hudy Beauty, nawet sie pofatygowalam do sklepu osobiscie, ale niestety wszedzie wyprzedany.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-18, 10:06   #4977
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Nie znosiłam lanego poniedziałku, nawet kiedy byłam dzieckiem/nastolatką, a temperatura była powyżej 20 stopni. Cieszę sie, że u nas ten zwyczaj umarł (pewnie dlatego, że od kilku dobrych lat jest zimno). Pamiętam czasy, kiedy albo siedziałam tego dnia w domu, albo przemykałam kanałami, żeby tylko nikt mnie nie oblał. Teraz, gdyby ktoś mnie polał wodą, to chyba był utłukła

Reign, Cinderella - desery pyszne, jadłabym Ja się obżarłam sernika wczoraj, ale potem całkiem przypadkowo zrobiłam 12 km na nogach, więc chyba spaliłam

Wiesz, on kiedyś suszył włosy, więc chyba powinien wiedzieć, że zazwyczaj suszarka nie ma na końcu czegoś takiego z kolcami Poza tym ja się bawię w wydobycie skrętu dopiero od kilku miesięcy, więc dawniej w łazience leżała normalna suszarka bez dyfuzora
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-18, 11:54   #4978
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Reign, deser wygląda pysznie! Jak ja już chcę wiosny i dużej ilości świeżych, sezonowych owoców i warzyw.

Marigold, zastanawiam się czy dawniej dorosłe kobiety też miały na twarzy różne wypryski, czy to przez to, że obecnie większość kobiet ma jakąś nierównowagę hormonalną. Może po prostu żyjemy w jakimś micie, że krosty na twarzy to domena nastolatków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Dzien dobry i Wesolych Swiat!

Jeszcze mi wlosy schna po porannym smigusowym ataku. U Was tez bylo mokro?

Zawsze udaje mi sie rozsmieszyc znajomych obcokrajcowow, kiedy probuje im wytlumaczyc to nasze swieto. Anglicy maja tradycje gonienia za serem ze stromego wzgorza, wiec z nami jeszcze nie jest tak zle

My do swiat podchodzimy na luzie. Owszem sa potrawy z jajek i mazurek, ale w gruncie rzeczy to tylko pretekst do spedzenia czasu w gronie najblizszej rodziny. Ostatnio hitem sa interaktywne gry, wczoraj gralismy w kalambury - rysujesz palcem na telefonie haslo, reszta widzi to dzielo na ekranie telewizora i musi zgadnac. Najsmieszniejsze odpowiedzi tez dostaja punkty, a hasla potrafia byc bardzo glupie, typu "Hitler bez wasow" albo "liczba milion bez przecinkow". Wez to narysuj a potem zgadnij.

Reign, zgadzam sie z tym co napisalas. Na sredniej polce cenowej mozna znalezc super marki. Chyba najlepiej sie czuje w tej kategorii, jak cos jest za drogie to potem sie trzese, zeby nie poplamic, boje sie pierwszej rysy. Tez pamietam te podrobki z butikow w Polsce, chociaz to nic w porownaniu ze sklepami w Chinach. Wielkie centra handlowe pelne podrobek i namolne ekspedientki, probujace wcisnac Birkin z "aligatora" kazdemu, kto na nie przypadkiem spojrzy.

Cinde, bardzo apetycznie prezentuje sie Twoj sernik.

Mari, lacze sie w bolu - tez mam tlusta cere, wystarczy ze odpuszcze sobie pielegnacyjna rutyne i zaraz wyskakuje niespodzianka.

Tez sie ogladam za Olaplex 9. Nazbieralo mi sie pare rzeczy na kosmetykowej chciej liscie, chyba jakies wieksze zamowienie sie szykuje. Bardzo poluje na wisniowy baking powder od Hudy Beauty, nawet sie pofatygowalam do sklepu osobiscie, ale niestety wszedzie wyprzedany.

To zapewne jakieś hormonalne rozchwiania, ale zanim dojdę co i jak to będę mieć truskawkę i blizny

Zastanawiam się, czy nie lepiej by było gdybym więcej złuszczała twarz, bodaj peelingami enzymatycznymi (żeby szoku nie było, bo tego nie lubię).
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-18, 12:17   #4979
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry ☕️
Reign, przytulam, nieszczęścia tak zwykle chodzą stadami

Wracamy do domu, już zdrowi, szkoda tylko, że tyle fajnych planów było, wykupionych atrakcji i nie wykorzystanych. No nic, my tam jeszcze wrócimy. Pożegnaliśmy się z rana z morzem IMG_1713.jpg
IMG_1714.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-18, 14:42   #4980
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Reign, wspolczuje sytuacji z kejsem, faktycznie szkoda ze nie odeslalas.
Deser prezentuje sie bardzo apetycznie, sernik Cinde tez, kocham sernik

Spodnica "Dior" mnie rozwalila. U mnie na wielkim bazarze w Chinatown normalnie ludzie na co dzien sprzedaja podrobki i wydaje mi sie, ze nikt tego za bardzo nie kontroluje. Te rzeczy wygladaja jednak bardzo tanio i nikt w zyciu nie wzialby ich za oryginaly. Mam wrazenie, ze ten bazar istnieje glownie dla uciechy turystow, bo obok podrobek ubran/akcesoriow mnostwo tam podrobek dekoracji czy pamiatek wzorowanych na produktach rekodzielniczych Aborygenow i Maorysow. Do tego wszystko od bluz przez czapki, koszulki, torby az po breloczki z wielkimi napisami w stylu "I love Australia".

Ava, ten wisniowy puder prezentuje sie uroczo. Nawet nie wiedzialam o jego istnieniu bo tutejsza Sephora nie ma go chyba w ofercie, a oni maja kosmetyki Hudy w sprzedazy na wylacznosc.

W temacie kosmetykow, poszlam dzisiaj zwrocic spodnie i "przy okazji" z tej radosci z odzyskanej kasy poszlam do drogerii i kupilam kosmetyki za prawie 2 razy tyle kasy Logiczne, nie?

Efka, ja mam w wieku 30+ zdecydowanie gorsza cere niz mialam jako nastolatka. Moje problemy z wypryskami zaczely sie po dwudziestym roku zycia. Obecnie to pewnie szalona kombinacja hormonow, diety, noszenia maski i testowania ciagle nowych produktow do pielegnacji i do makijazu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.