Pull&Bear oraz Stradivarius - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 16:04   #1
jaloy
Raczkowanie
 
Avatar jaloy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: centrum miasta
Wiadomości: 71
GG do jaloy

Pull&Bear oraz Stradivarius


Podpytuję o opinię o sklepach Pull&Bear i Stradivarius... Jak jest z jakością tych ubrań, kto tam się ubiera i do kogo są skierowane...
Do niedawna nawet nie wiedziałam, że takie marki w ogóle istnieją
jaloy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:22   #2
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Właściwie to sklepy młodzieżowe, ale trochę inne niż wszelkie inne sieciówki.
Mają bardzo ciekawe kolekcje, zawsze tam coś ciekawego można znaleźć .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:44   #3
kostka307
Rozeznanie
 
Avatar kostka307
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 655
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Ja bardzo dużo ciuszków mam z tych sklepów. Tak jak napisała winyl Pull&Bear jest bardziej młodzieżowy, ubrania są w większości oldschoolowe typu kolorowe trampki, bluzy, żółte i różowe rurki itp. Osobiście wolę Stradivariusa, wydaje mi się, że ciuchy są bardziej kobiece, dziewczęce. Tuniki, kardigany itp. wzorowane na pokazach m.in. z jesiennych kolekcji Dolce (duuuużo kratki )
__________________
-So the lion fall in love with the lamb..
-What a stupid lamb.
-What a sick, masochistic lion.


XOXO
kostka307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:50   #4
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Moim zdaniem jakosc w stosunku do ceny pozostawia wiele do zyczenia, dlatego tez ja w tych sklepach robie zakupy jedynie na wyprzedazach chociaz moze "robie zakupy" to za wiele powiedziane, mam raptem 4 rzeczy z tych sklepow no i rozmiarowka jest tragiczna, zwlaszcza bluzek koszulowych i kurtek gdzie majac 90cm w biuscie czlowiekowi brakuje 5cm zeby zapiac sie w Lke
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:21   #5
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Pull&Bear jest dosc tani Stradivarius na przecenach tez, podobnie jak Bershka z tego samego klanu ogolnie zakochalam sie w nich jak bylam pierwszy raz w hiszpanii, wiec sie ciesze ze w koncu sa u nas jakosc nie jest fantastyczna, ale nie jest tez zla.. jak to w sieciwokach, chociaz na pewno lepiej niz hm czy terranova. noooo.... i wzornictwo fajne, saraja sie
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 18:01   #6
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Pull&Bear w mojej opinii do najtańszych nie należy, koszulka potraf tam kosztować 50 zł.
Ale jest świetny, mam stamtąd mnóstwo ciuchów różnej maści - żakiecik, spodnie, bluzki, sweter i jakość jest całkiem w porządku
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 18:17   #7
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Ja uwielbiam, zwłaszcza stradivariusa Ciuszki są tam bardziej oryginalne, modne, nietypowe, za to jakość taka jak wsżędzie, choć an pewno lepsza niż we wspomnianej wcześneij terarnonowie (no, ale w terra cisuzki kosztują 5-50 zł,więc czego sie spodziewać)
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 18:22   #8
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Pull&Bear-całkiem niezła jakość(co nie znaczy, że nie zdażają się buble),ciuchy bardziej młodzieżowe,do tanich nie należy ale kolekcje są dość ciekawe i niebanalne moim zdaniem.
Stradivarius- ceny niższe, gorsza jakość- mam parę rzeczy (głównie z linii basic) które po paru praniach wyglądają jak inne moje ubrania, które mam od kilku lat a najgorzej z tej "rodziny firm" wypada chyba Bershka, jak kupiłam buty to rozwaliły się po dwóch dniach (kosztowały 200 zł i nawet nie były ze skóry-całe szczęscie mogłam je wymienić na coś innego, wybrałam płaszcz, który ujdzie w tłoku- jeśli ponownie przyszyje wszystkie guziki bo wiszą na ostatniej nitce) Z resztą w innych sieciówkach jakość wygląda podobnie od pewnego czasu. Dlatego przerzuciłam się na lumpeksy ew. wyprzedaże. Nie opłaca sie kupować po 100% cenie.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 18:34   #9
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

W pull&bear są ostatnio raczej tanie ciuchy - spódniczki kosztuja 50 zł, a bluzki ze 20 zł. W sumie taniej niz w stardivariusie. Zresztą w stardivarisuie też jakies bardzo drogie ciuchy nie są - sweterki są za 50-60 zł, spódniczki za 60, a spodnie za 70-80.
Za to w stardivariusie polecam prawdziwe skórki Cuda, super uszyte, a można kupić za 99-249 zł

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2008-11-25 o 18:38
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:28   #10
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Jakosc srednia jak w innych sieciówkach . Ale moim zaskoczeniem bylo to jak kupiłam jeansy za 150 zł i po pierwszym praniu zafarbowaly sie na tylku na rózowo !!! Od szwów wykonanych jkas nitką farbującą i wstawką z tyłu nie wiem jak to napisac ale kazde spodnie z tylu z prawej strony na pasie maja takie przyszywki i to od tego ;/ Masakra . Takze uwazajcie dizewczyny na spodnie .
Ciuszki ogolnie są bardzo łądne choc nie warte ceny . Bluzki trzeba prac recznie bo w pralce by sie szybko zniszcyły . le i tak czesto po kilku praniach robią sie wyblakłe .

Plusy sklepów to to ze maj swietne ciuszki w moim stylu
Minusami są cena i jakość


Miśka gdzie ty mieszkasz ? U mnie w Krk ceny za sweterki to ok 80 90 zł za spodnie nawet do 190 ;/ chyba ze trafilas naj akas przecene .MUsze sie wybraci sprawdzic co tam mają .


Aha zapomnialam dodac . Kupiłam jakis czas temu w Bull&Beer szpilki i z nich jestem zadowolona wykonane bardzo dobrze i nie niszczą sie .

Edytowane przez verzara
Czas edycji: 2008-11-25 o 19:30
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:51   #11
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

P&B jest jednym z moich lubionychu sklepów. Jakość ubrań, może nie jest rewelacyjna, ale na 100% lepsza niż w tych NY i HM . Mają bardzo ciekawe i fajne kolekcje .
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 10:51   #12
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Dziewvzyny, tak wszyscy narzekaja na ta jakość, a gdzie Waszym zdaniem jest dobra jakość ciuchów? Bo jak dla mnie wszędzie jest identyczna...
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 12:43   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Dziewvzyny, tak wszyscy narzekaja na ta jakość, a gdzie Waszym zdaniem jest dobra jakość ciuchów? Bo jak dla mnie wszędzie jest identyczna...
Dla mnie najlepsza jest Vero Moda pod tym względem, ale oczywiście trzeba patrzeć co się kupuje - jak coś od razu wygląda licho, to tylko do siebie można mieć potem pretensje. I oczywiście zależy jak się potem pierze rzeczy. Orsay też OK pod tym względem. H&M - bawełniane koszulki na ramiączkach, bielizna, czy dodatki są spoko, ale ogólnie jakość taka sobie i nawet będąc ostrożnym można się naciąć. New Yorker kiedyś był w miarę spoko pod tym względem, ale jak jest teraz to nie wiem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 12:50   #14
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Popieram przedmówczynię Papiszynkę, rozmiarówke to oni tam mają "od czapy"(jak to mój brat mawia). Albo na skrajnie anorektyczne dwunastolatki - koszule, albo na wagnerowskie Brunhildy, co to cyce jak donice, a tyłek jak pół wołu - spódnice. Co mnie jednak totalnie zaniechęca do tych sklepów to panująca tam atmosfera. Może i mało być mhrocznie, ale ja tam mam zawsze ochotę zamknąć się w przymierzalni i pochlastać żyletką . Tak tam jest tru i emo .

Jakość jak dla mnie porównywalna z H&M. Z tym, że wypowiadam sie tylko w kwestii t-shirtów i spodni. Koszulki do wywałki po kilku praniach - szwy się przekrzywiają, nadruki schodzą, grafitowe jeansy sprały się do uroczego szarego koloru

Pewnie rzeczy dobrej jakości tez się tam znajdzie, jak to w każdej sieciówce, ale ja już nie mam ochoty eksperymentować.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 13:13   #15
scharlot
Raczkowanie
 
Avatar scharlot
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

mam pare ciuchów ze Stradivariusa i jestem mega zadowolona nie ma czegos takiego ze sie rozciągły zmechaciły czy straciły kolor z P&B mam chyba 2 rzeczy i tez jakosciowo bez zarzutów
__________________
Walka samej ze sobą !
wielkie odchudzanie
było 83 jest 74 bedzie ! 63
scharlot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 13:44   #16
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

A ja podłącze się pod ten wątek żeby nie zakładać nowego. Wiecie jak wyglądają reklamacje w Stradivariusie? Podarła mi się torba zakupiona 2 miesiące temu i zastanawiam się czy mogę ją reklamować?
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 14:23   #17
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Jak dla mnie jakość słaba choć wzory dość ciekawe - młodzieżowe ( ja mimo 30 na karku własnie mam taki styl). Rozmiary dziwne, raczej na chude dziewczyny, ja jestem biuściasta więc ciężko mi tam cokolwiek dopiąć. Mam mało ubrań z tych sklepów, generalnei za 100% ceny nie opłaca się kupować.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 14:35   #18
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

ja bardzo lubie te sklepy i mam z nich sporo ubran
szczegolnie ze stradivariusa rurki i koszulki z ktorymi nic mi sie nie dzieje, 2 pary balerinek a teraz przymierzam sie do zakupienia kurteczki skorzanej )
a z PB mam sporo sweterkow z ktorych tez jestem zadowolona
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 15:48   #19
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Bardzo lubie stradivariusa. Mają tam takie kobiece ciuszki, stylowe i na czasie. Mam pare rzeczy i naprawde dobrze się noszą
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 16:16   #20
VanillaGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 144
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Ajj piękne mają ciuchy w Stradivariusie i Pull&Bear tylko mam taki problem,że się w nie nie mieszcze :/ W innych sklepach nosze rozmiar M a w tych Lki są mi za małe w większości ciuchów ;/ I jestem z tego powodu zła bo mają tam super ciuchy
VanillaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:17   #21
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Chyba nasze sklepy czerpią inspirację z Włoch (albo Francji, nie pamiętam) . Słyszałam, że tam ubrania są beznadziejnej jakości i tylko na jeden sezon. Tak, żeby ubrania kupować jak najczęściej.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:25   #22
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Chyba nasze sklepy czerpią inspirację z Włoch (albo Francji, nie pamiętam) . Słyszałam, że tam ubrania są beznadziejnej jakości i tylko na jeden sezon. Tak, żeby ubrania kupować jak najczęściej.
wedlug mnie to WSZEDZIE tak jest chyba ze sie cos bardzo klasycznego kupuje (albo bardzo drogiego)

ja nie wiem co wy ze swoimi ciuchami robicie ze tak sie wam niszcza... :P ja uwielbiam np. t-shirty z nadrukami, mam ich cale mnostwo, niektore po kilka lat i tylko z nielicznymi os sie dzieje (np. z t-shirtem z reportera ktory kompletnie wyplowial) wrecz bym powiedziala ze to z bershki sa jedne z lepszych o ciuszki trzeba dbac!! a i spodnie ich sa tez niesmiertelne! mam jedna pare z bershki co ma 3 lata, jedna z P&B 2 lata, no i okolo roczne 2 pary z bershki i nic sie z nimi nie dzieje, a co najbardziej w nich lubie, nawet jak sie rozejda podczas chodzenia to po praniu sa znow sciagniete i idealnie leza
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:25   #23
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Chyba nasze sklepy czerpią inspirację z Włoch (albo Francji, nie pamiętam) . Słyszałam, że tam ubrania są beznadziejnej jakości i tylko na jeden sezon. Tak, żeby ubrania kupować jak najczęściej.
To raczej ogólnoświatowe zjawisko, konsekwencja rozwiniętego kapitalizmu a czytałam ostatnio na WP, że od przyszłego roku ubrania mają być droższe i gorszej jakości, ze względu na ów kryzys gospodarczy.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:58   #24
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Co mnie jednak totalnie zaniechęca do tych sklepów to panująca tam atmosfera. Może i mało być mhrocznie, ale ja tam mam zawsze ochotę zamknąć się w przymierzalni i pochlastać żyletką . Tak tam jest tru i emo .
Nie wiem jak w innych ale w gdanskim stradivariusie atmosfera jest swietna, az sie nie chce wychodzic genialny wystroj, swiatlo, lubie tam przebywac poprostu w przeciwienstwie do innych sklepow...


DJADKJGU to nie chodzi o to ze sie niszcza, tylko wez sobie do reki kardigan z Zary a wez z Bershki czy Stradi (a co najsmieszniejsze jest to ta sama firma). Mi sie jako tako nie niszcza, bo dbam i nie nosze ciagle tego samego, ale mam ciuchy ktore po miesiacach wygladaja jak nowe, a te ze Stradi czy Bershki niestety do nich nie naleza.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 17:19   #25
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

ja jeszcze na zadnym z ciuszkow z tych sklepow sie nie zawiodlam co do jakosci, ale kupuje tam tylko na wyprzedazach, wtedy prawie ze hurtowo to moje ulubione sklepy sa razem z bershka
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 17:27   #26
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Cytat:
Napisane przez VanillaGirl Pokaż wiadomość
Ajj piękne mają ciuchy w Stradivariusie i Pull&Bear tylko mam taki problem,że się w nie nie mieszcze :/ W innych sklepach nosze rozmiar M a w tych Lki są mi za małe w większości ciuchów ;/ I jestem z tego powodu zła bo mają tam super ciuchy
Tez tak mam W orsay'u biore swtereki S, a w stradivariusie muszę mieć L, nawet zwykłe t-sirty W kompleksy tam mozna wpaść
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 17:53   #27
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Ja kupilam wczoaj piekna wlochata kamizelke z Stradivariusie za 79 zł-taniej niz w innych sieciowych sklepach. Zastanawiam sie nad slodkimi koturnami z ...pomponikami)W P&b widzialam swietne szpilkiw szkocka krate za 150 zl co tez nie jest duzo-w porownaniu do innych sieciowek. W tych sklepach raczej rzadko mi sie tak naprawde cos podoba, troche za mlodziezowo tam dla mnei,ale czasem cos naprawde oryginalnego i fajnego mozna znalezc.
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:06   #28
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

nie nosze sweterkow wiec nie wiem za to t-shirty, nadruki itp sie trzymaja, kolory tez, a jeansy sa swietne
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:31   #29
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Mam bluzę z Pull&Bear. Jakościowo jest dobra, mam ją już ok rok, nadruk jest trwały, nie spiera się, bluza nie jest zmechacona, praktycznie wygląda jak nowa. Jedynie mam zastrzeżenie do rozmiarówki w moim przypadku 38 jest jak 36 Myślałam, że nie wejdę w tą bluzę, a szła do mnie przez internet.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:24   #30
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Pull&Bear oraz Stradivarius

Stradivarius jest zdecydowanie moim ulubionym sklepem odzieżowym, wzornictwo ciekawe i w dobrym stylu a na jakość jak do tej pory w sumie nie narzekam chociaż z drugiej strony jak do tej pory nie mam za wiele ciuchów z tego sklepu, bo nie ma go u mnie w mieście. Pull & Bear też jest w porządku, ale nie przypadł mi do gustu aż tak jak tamten.
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.