Żele MISTERO MILANO ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-04, 22:30   #31
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Bardzo fajne produkty. Mam ich tipsy tunelówki i na warsztatach próbowałam żeli i akryli. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Nawet skusiłam się na ich płyn do dezynfekcji, bo spodobał mi się wygląd jego - taki elegancki - jak zresztą wszystkie produkty.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 00:50   #32
moni07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 3
GG do moni07
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

ja pracuje na tych żelach cover różowy nawet fajny beżowy też ale niemoge powiedziec że kryjący w 100% żel biały intensiwo jest super!!!! śnieżna biel i bardzo wydajny ma konsystencje śmietany ale nierozlewa sie jest super!!! ogulnie żele bardzo łatwo sie piłuje ładnie sie poziomują dziwny mają zapach może to normalne :P w porównaniu do żelu MM to christrio jest raczej bardziej wytrzymały i twardy jak beton :P hehe ale jestem bardzo zadowolona a co do klorków to jak narazie mam rózowy (klasyczny kolor)

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

zapomniałam dodac że pojemniczki sa niezbyt praktyczne (żel sie rozlewa) ale przy takich cudeńkach to pestka ?P
moni07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 17:19   #33
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Hejka, mam pytanie odnosnie coverow MM-macie doswiadczenia z bezowym universale? Jest w opisie ze jest intensywny i nieprzezroczysty, mozecie okreslic jak bardzo? Jest wizualnie podobny do covera z SF? (mam od nich taki ciemny i jest katastrofa :/) Ktory generalnie nadaje naturalniejszy wyglad? Jak z konsystencja?

Dopiero chce zamawiac MM i jedynie cover spedza mi sen z powiek

Z gory dzieki za odpowiedz
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 18:37   #34
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Jeśli chodzi o MM to szczerze mogę polecić ich farbki akrylowe, w prawdzie są to pierwsze jakie mam ale myślę że są idealne, konsystencja śmietanki, ładne kolory i kryja w 100%, pojemniczki eleganckie, 5ml za 8zł
Natomiast żele.... poszukuje białej bieli, takiej śnieżnobiałej, wzięłam od przedstawiciela http://misteromilano.pl/system-zelow...intensivo.html, miał być średnio gęsty, a jest rzadki, niby się utwardza normalnie, ale jak na koniec opracowuje pazurka to ta biel od wolnego brzegu tak jakby sie kruszy, w ogóle po wyjęciu z lampy, jak przejade po nim pazurem, to sie kruszy jak hmmm.. korektor:P Dziwny jest, albo to ja mam dziwne wymagania bo cały czas używam IBD xterme white, ale on nie jest śnieżno biały...
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 22:52   #35
Alicja Ch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Emigra tutaj masz kolor beżowego covera:



Dizzzy87 żel biały INTENSIVO posiada bardzo dużo pigmentu przez co może wystąpić problem przy jego utwardzaniu. Najczęstszym powodem jest za gruba warstwa żelu, INTENSIVO należy nakładać dwoma bardzo cienkimi warstwami. Jeżeli poszukujesz bardzo białego żelu spróbuj białego BIANCO FANTASTICO, ma on śnieżną biel. Nie wiem tylko czy będzie Ci odpowiadać jego gęstość, bo jest on bardzo rzadki jak lakier.

P.S. Prawda, że farby akrylowe SPAZIO są rewelacyjne
Alicja Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 07:53   #36
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Dzieki Alicja, jestes aniolem wyglada swietnie, to Twoja fotka? Jak z wygoda nakladania?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 09:12   #37
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Alicja Ch - Nakładam cienką warstwę, grubej się chyba nawet nim by nie dało bo jest za rzadki:P Szukałam czegoś gęstszego, a opis tego żelu jest średnio gęsty z czym sie nie zgodzę, bo prawie jak lakier.

emigra to jest fota z katalogu MM;]
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 09:21   #38
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Alicja Ch - Nakładam cienką warstwę, grubej się chyba nawet nim by nie dało bo jest za rzadki:P Szukałam czegoś gęstszego, a opis tego żelu jest średnio gęsty z czym sie nie zgodzę, bo prawie jak lakier.

emigra to jest fota z katalogu MM;]
Hehe, ja mam wydrukowany czarno-bialy - nie skojarzylam !
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 01:31   #39
moni07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 3
GG do moni07
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Hej ja na początku też nie byłam zadowolona z tego żelu białego dla mnie też zbyt żadki był, ale nauczyłam sie na nim pracowac najlepiej nakladac bardzo cieniutkie warstwy ja nakładam 2 ale przed każdą trzeba przetrzec pędzelek bo sie takie grudki robią a i pięknie wygląda jak nałorzy się kolejno różowy wtedy ta biel jest stonowana a co do covera beżowego to polecam , tyle że on nie jest kryjący w 100% wcześniej pracowałam na christrio , MM to strzał w 10tke teraz czaje sie na ich tipsy a co do kolerzanki która miała problem z żelem białym - za gruba warstwa
moni07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 22:09   #40
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Wyprobowalam wlasnie i jestem zachwycona
Lubie rzadsze zele i MM takie wlasnie sa, swietnie siep oziomuja, nie ma z nimi duzo pracy - dla mnie bomba


Nie przebijaja poki co mojego dotychczasowego faworyta En Vogue, ale sa chyba na drugim miejscu teraz
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 17:59   #41
karo_lisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 30
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie żeli MM ale hybrydowych. Może któraś z Was już na nich pracowała... Za pierwszym razem wszystko luz, łatwy w aplikacji, piękne kolorki, ślicznie się błyszczy i dłuuugo trzyma, ale problem zaczął się przy drugiej aplikacji a właściwie przy usuwaniu starej warstwy. Moczyłam paluszki w płynie do usuwania tego typu żeli ale i tak usunięcie było nieco kłopotliwe. Nie wiem czy ja robię coś nie tak ale niby co, bo przecież tutaj żadnej Ameryki nie wymyślę. Trzeba moczyć i delikatnie usuwać patyczkiem albo kopytkiem. Poradźcie coś jeśli możecie. Dodam, że moczyłam łapki około 3-5 min.
karo_lisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 16:51   #42
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez karo_lisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie żeli MM ale hybrydowych. Może któraś z Was już na nich pracowała... Za pierwszym razem wszystko luz, łatwy w aplikacji, piękne kolorki, ślicznie się błyszczy i dłuuugo trzyma, ale problem zaczął się przy drugiej aplikacji a właściwie przy usuwaniu starej warstwy. Moczyłam paluszki w płynie do usuwania tego typu żeli ale i tak usunięcie było nieco kłopotliwe. Nie wiem czy ja robię coś nie tak ale niby co, bo przecież tutaj żadnej Ameryki nie wymyślę. Trzeba moczyć i delikatnie usuwać patyczkiem albo kopytkiem. Poradźcie coś jeśli możecie. Dodam, że moczyłam łapki około 3-5 min.
Zaden lakier hybrydowy (jakiejkolwiek firmy) nie usuwa sie tylko i wylacznie przez moczenie acetonu. Moczenie (minimum po 10 minutach mozesz probowac kjuz podwazac) pwoduje rozmiekczenie i wtedy mozna albo probowac podwazac patyczkiem albo delikatnie spilowac. hybryda nie schodzi tak jak np. zwykly lakier - a szkoda... ulatwiloby to prace
Na innym forum byl podany taki sposb - namoczyc wacik acetonem, nalozyc na paznokcia i zawinac folia i tak trzymac jakies 10-15 minut, podobno bardzo skuteczy - jak dla mnie troche niewygodny, ale probowac warto
p.s. co do postow o coverach z MM - jak dla mnie bez jest rewelacyjny i kryje w 100 % i nie rozplywa sie gdy formujemy linie usmiechu

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-07-08 o 16:53
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 23:36   #43
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Eee, no co wy, jakie tam 10-15 min! Też mam hybrydy z Mistero i ładnie schodzą już po jakichś 5-7min! Nie wyobrażam sobie siedzenia i moczenia ich przez kwadrans! ;-) Ale są dwa warunki - elegancko schodzi jak nie nosi się lakierożelu zbyt długo, tzn. dużo dłużej niż te ok.2 tyg. oraz jak się lekko przepiłuje powierzchnię pazurka przed namoczeniem w płynie.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 09:11   #44
karo_lisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 30
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Eee, no co wy, jakie tam 10-15 min! Też mam hybrydy z Mistero i ładnie schodzą już po jakichś 5-7min! Nie wyobrażam sobie siedzenia i moczenia ich przez kwadrans! ;-) Ale są dwa warunki - elegancko schodzi jak nie nosi się lakierożelu zbyt długo, tzn. dużo dłużej niż te ok.2 tyg. oraz jak się lekko przepiłuje powierzchnię pazurka przed namoczeniem w płynie.
Również słyszałam o delikatnym potraktowaniu powierzchni pilnikiem i już wypróbowałam - o niebo lepiej niż bez pilnika. Dzięki dziewczyny za pomoc!
karo_lisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 14:38   #45
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Eee, no co wy, jakie tam 10-15 min! Też mam hybrydy z Mistero i ładnie schodzą już po jakichś 5-7min! Nie wyobrażam sobie siedzenia i moczenia ich przez kwadrans! ;-) Ale są dwa warunki - elegancko schodzi jak nie nosi się lakierożelu zbyt długo, tzn. dużo dłużej niż te ok.2 tyg. oraz jak się lekko przepiłuje powierzchnię pazurka przed namoczeniem w płynie.
no wiec wlasnie - hybrydy polimeryzuja jeszcze przez dlugi czas po nalozeniu i utwardzeniu lampie, inaczej mowiac twardnieja, jak klientka przychodzi do ciebie po 3 -4 tygodniach to nie ma bata, minimum 10 minut musi moczyc. Ja pomalujesz hybryda i za jakies 2 godzinki bedzie chciala to sciagnac to zejdzie sam po paru minutach moczenia, im dluzej jest na paznokciach - tym dluzej zajmuje "odmoczenie".
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 18:00   #46
malgosia_84
Raczkowanie
 
Avatar malgosia_84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 35
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

tiaa ja uzywam hybrydzików z mistero milano i sa rewelacyjne moj love kolorek to profondita- morska głębina mmmm... swietne intensywne kolorki, trzymac sie tez trzymaja niezle
malgosia_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 22:13   #47
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

........
hybrydy MM są świetne ! pieknie się nakładaja i dlugo utrzymują,ja mam tą wersję z żelem podkładowym łatwiejszym do usunięcia,nie pamiętam jak się nazywa i odzielnie nabłyszczacz<zastrzeżenie mam do niego bo nieco szybko gęstnieje w buteleczce-jak lakier do paznokci>przy zdejmowaniu połysk ściągam frezarką a potem 3-4 min moczenia i schodzi pod patyczkiem bez problemu.

ps.aa cover bezowy Universale jest moim ulubiencem,kryje lepiej niz Indygo.
ps.2 MM nie pieką w lampie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-10-29 o 22:14
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 11:50   #48
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez karo_lisia Pokaż wiadomość
Również słyszałam o delikatnym potraktowaniu powierzchni pilnikiem i już wypróbowałam - o niebo lepiej niż bez pilnika. Dzięki dziewczyny za pomoc!
Dziewczyny
Metoda manicure'u hybrydowego została stworzona aby nie piłować paznokci ani w momencie przygotowania ani w momencie ściągania aplikacji.
Piłując aplikację w momencie jej ściagania już wiemy iż mamy do czynienia nie z lakierem hybrydowym a tylko i wyłącznie z żelem soak off o konsystencji lakieru.
Tylko produkty, które jesteśmy w stanie ściągnąć przy pomocy acetonu kosmetycznego są lakierami hybrydowymi.
Skoro MM trzeba piłować to nie jest to hybryda
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 12:27   #49
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez AsiaSzeremeta Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Metoda manicure'u hybrydowego została stworzona aby nie piłować paznokci ani w momencie przygotowania ani w momencie ściągania aplikacji.
Piłując aplikację w momencie jej ściagania już wiemy iż mamy do czynienia nie z lakierem hybrydowym a tylko i wyłącznie z żelem soak off o konsystencji lakieru.
Tylko produkty, które jesteśmy w stanie ściągnąć przy pomocy acetonu kosmetycznego są lakierami hybrydowymi.
Skoro MM trzeba piłować to nie jest to hybryda
.......
ale w drugim systemie hybrydowym MM z inną bazą nie trzeba piłować,ani matowić płytki ani przy sciąganiu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-11-19 o 12:29
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 12:29   #50
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

a co to za drugi system hybrydowy ?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 16:14   #51
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
a co to za drugi system hybrydowy ?
........
MM ma dwa rodzaje bazy:pod jedną matowimy paznokcie,i one przy ściąganiu wymagają troche pomocy pilnikiem,pod drugą baze tylko odtłuszczamy paznockcie i ściągamy je jedynie acetonem/płynem do ściągania...za to mogą byc mniej trwałe.Ja natomiast robię tak,że daje baze tą łatwiejszą do ściągania jednak matuje pod nią pazury i średnio bez żadnego uszczerbku trzymają się 3-4 tyg.Problem oczywiście stanowią słabe i drośnięte paznokcie,odspaja się koncówka hybrydy,pomimo porządnego jej zazwinięcia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 22:25   #52
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

ten drugi system ma byc alternatywa dla shellac'a ja jestem zakochana w ich produktach.. hybrydy sa boskie... szkoda tylko, ze tak malo klientek jest nimi zainteresowanych- mam na mysli swoja okolice..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 16:16   #53
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ten drugi system ma byc alternatywa dla shellac'a ja jestem zakochana w ich produktach.. hybrydy sa boskie... szkoda tylko, ze tak malo klientek jest nimi zainteresowanych- mam na mysli swoja okolice..
......
nooo fajne sa ich hybrydki,nie moge sie nachwalić tego białego do frencha,w życiu nie miałam tak plastycznej i dobrej do przecierania bieli.......tylko brakuje mi jakiegoś półtransparentnego beżo/różu do frencha.te róże które są ,są za bardzo landrynkowo-kryjące.
ps. a jak swietnie wyglądają inne zestawienia kolorów we frenchu
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-12-03 o 16:17
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 22:26   #54
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
nooo fajne sa ich hybrydki,nie moge sie nachwalić tego białego do frencha,w życiu nie miałam tak plastycznej i dobrej do przecierania bieli.......tylko brakuje mi jakiegoś półtransparentnego beżo/różu do frencha.te róże które są ,są za bardzo landrynkowo-kryjące.
ps. a jak swietnie wyglądają inne zestawienia kolorów we frenchu
mi wlasnie mi tez brakuje takiego poltransparetnego kolorku (taki Inglot 82 na przyklad) - mam naturalny roz, ale on jest taki prosiaczkowy... tez ladny, ale wolalabym cos mniej kryjacego..jakis czas temu we Wroclawiu pojawil sie dystrybutor MM i to w dodatku niedaleko mojej babci u ktorej czesto jestem, wiec na spacerki z moim dzieckiem wyskakuje i od razu wpadam tam na zakupki... Maja pelna oferte, wiec moge teraz zobaczyc "na zywo" kolory moze te nowe beże beda mniej kryjace..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 22:38   #55
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
mi wlasnie mi tez brakuje takiego poltransparetnego kolorku (taki Inglot 82 na przyklad) - mam naturalny roz, ale on jest taki prosiaczkowy... tez ladny, ale wolalabym cos mniej kryjacego..jakis czas temu we Wroclawiu pojawil sie dystrybutor MM i to w dodatku niedaleko mojej babci u ktorej czesto jestem, wiec na spacerki z moim dzieckiem wyskakuje i od razu wpadam tam na zakupki... Maja pelna oferte, wiec moge teraz zobaczyc "na zywo" kolory moze te nowe beże beda mniej kryjace..
........
na youtubie jest nowy filmik MM jak wykonac french hybrydowy i tam własnie uzywają takiego transparentnego beżu ale ja sie obawiam,ze beż zbytnio''zażółca''płytke i powoduje nieświeży wygląd..wole coś wpadającego w róż...zamówiłam właśnie 2 próbki czegos z Indigo...zobaczymy
ps.
niestety minusem dla mnie są opakowania MM do hybryd,,,chodzi mi o mega niepotęczne,wielkie nakrętki,które ciężko trzyma sie w dłoni,sa za duże poprostu..i mogli by popracowac nad zmiana pędzelków.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-12-04 o 15:01
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 11:06   #56
Alicja_Chrzanowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Joasiu skąd informacja, że te lakiery MM nie są lakierami hybrydowymi ? Osobiście nigdzie nie znalazłam definicji lakierów hybrydowych, więc nie wiem do czego je porównujesz.

MM rzeczywiście posiada dwa rodzaje żeli bazowych, poniżej kopia informacji ze strony:

"Mistero Milano jako pierwsza firma oferuje dwa rodzaje lakierów podkładowych, które spełniają różne oczekiwania naszych klientek.

Lakier 2w1 (baza i nawierzchniowy) przeznaczony jest dla osób oczekujących od zabiegu manicure hybrydowego maksymalnej trwałości i 100% odporności na odpryskiwanie oraz matowienie płytki paznokcia. Zapewnia idealne wybłyszczenie oraz niezmienną intensywność koloru.

Oferowany oddzielnie lakier podkładowy i nawierzchniowy (EASY OFF), przeznaczone są dla osób oczekujących maksymalnie 2 tygodniowej trwałości zabiegu. Zapewniają również bezinwazyjne usunięcie lakieru hybrydowego przy pomocy preparatu DISSOLVERE. Dzięki opatentowanej formule bazy i lakieru nawierzchniowego stylistka jest w stanie w przeciągu 5 minut w pełni usunąć lakier z paznokcia bez konieczności użycia pilnika. "

Baza EASY OFF to właśnie ta wspomniana konkurencja dla Shellaca i jest to 100% lakier hybrydowy

Na filmach zamieszczonych na YT wyraźnie widać różnicę w sposobie wykonania zabiegów przy wykorzystaniu obu baz:

Baza 2w1: http://www.youtube.com/user/misterom.../2/buVgNg5_pIA

Baza EASY OFF: http://www.youtube.com/user/misterom.../1/CvrsjdtY4EA


dark01: beżowy kolor nie zażółca wcale płytki, nadaje jej bardzo naturalny i delikatny kolor. Moim zdaniem jest to najlepszy kolor do frenchu Świetny jest też ROSA INNOCENTE niewinny róż, który jest chyba najdelikatniejszym w ofercie
Alicja_Chrzanowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 18:37   #57
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez Alicja_Chrzanowska Pokaż wiadomość
Joasiu skąd informacja, że te lakiery MM nie są lakierami hybrydowymi ? Osobiście nigdzie nie znalazłam definicji lakierów hybrydowych, więc nie wiem do czego je porównujesz.

MM rzeczywiście posiada dwa rodzaje żeli bazowych, poniżej kopia informacji ze strony:

"Mistero Milano jako pierwsza firma oferuje dwa rodzaje lakierów podkładowych, które spełniają różne oczekiwania naszych klientek.

Lakier 2w1 (baza i nawierzchniowy) przeznaczony jest dla osób oczekujących od zabiegu manicure hybrydowego maksymalnej trwałości i 100% odporności na odpryskiwanie oraz matowienie płytki paznokcia. Zapewnia idealne wybłyszczenie oraz niezmienną intensywność koloru.

Oferowany oddzielnie lakier podkładowy i nawierzchniowy (EASY OFF), przeznaczone są dla osób oczekujących maksymalnie 2 tygodniowej trwałości zabiegu. Zapewniają również bezinwazyjne usunięcie lakieru hybrydowego przy pomocy preparatu DISSOLVERE. Dzięki opatentowanej formule bazy i lakieru nawierzchniowego stylistka jest w stanie w przeciągu 5 minut w pełni usunąć lakier z paznokcia bez konieczności użycia pilnika. "

Baza EASY OFF to właśnie ta wspomniana konkurencja dla Shellaca i jest to 100% lakier hybrydowy

Na filmach zamieszczonych na YT wyraźnie widać różnicę w sposobie wykonania zabiegów przy wykorzystaniu obu baz:

Baza 2w1: http://www.youtube.com/user/misterom.../2/buVgNg5_pIA

Baza EASY OFF: http://www.youtube.com/user/misterom.../1/CvrsjdtY4EA


dark01: beżowy kolor nie zażółca wcale płytki, nadaje jej bardzo naturalny i delikatny kolor. Moim zdaniem jest to najlepszy kolor do frenchu Świetny jest też ROSA INNOCENTE niewinny róż, który jest chyba najdelikatniejszym w ofercie
.............
rossa jest zbyt jasny
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 23:08   #58
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

darko co do opakowan, to ja tez mam pewne zastrzezenia,. ale nie do zakretem tylko do farbki, ktora schodzi mi przy sloiczku(mysle o tym dziubku, na ktorym zakreca sie zakretke) z ta baza 2w1, za kazdym razem kiedy wycieram nadmiar produktu z pedzelka, sciera sie ta farbka i zostaje na pedzelku, a pozniej jest na paznokciu.. Musze sie niezle naprocesowac, zeby ja usunac. Wycieram za kazdym razem wacikiem ten sloiczek, ale to nic nie daje.. Dzieje sie tak tylko przy tym jednym. przy kolorach jest ok
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:22   #59
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
darko co do opakowan, to ja tez mam pewne zastrzezenia,. ale nie do zakretem tylko do farbki, ktora schodzi mi przy sloiczku(mysle o tym dziubku, na ktorym zakreca sie zakretke) z ta baza 2w1, za kazdym razem kiedy wycieram nadmiar produktu z pedzelka, sciera sie ta farbka i zostaje na pedzelku, a pozniej jest na paznokciu.. Musze sie niezle naprocesowac, zeby ja usunac. Wycieram za kazdym razem wacikiem ten sloiczek, ale to nic nie daje.. Dzieje sie tak tylko przy tym jednym. przy kolorach jest ok
.......
chyba trafiłaś jakąś felerną sztuke,bo ja nie mam takich problemów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 09:28   #60
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Żele MISTERO MILANO ?

Cytat:
Napisane przez Alicja_Chrzanowska Pokaż wiadomość
Joasiu skąd informacja, że te lakiery MM nie są lakierami hybrydowymi ? Osobiście nigdzie nie znalazłam definicji lakierów hybrydowych, więc nie wiem do czego je porównujesz.
Droga Alicjo
porównuję je oczywiście do oryginału, produktu, który jako lakier hybrydowy pojawił się jako pierwszy na świecie, czyli SHELLAC-a.
Produkt hybrydowy, jego rewolucyjność i innowacyjność jest wynikiem odpowiedniego składu: rozpuszczalników (zapewniają łatwość aplikacji jak w przypadku lakieru), monomerów (zapewniają długotrwały efekt podobny do żelu), polimerów (ułatwiają proces usuwania).
LAKIER HYBRYDOWY powinien dać się usunąć w kilka chwil czystym kosmetycznym acetonem, niekoniecznie trzeba używać do tego zabiegu specjalnych płynów.
Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.