Ponowne starania po T. cz.III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-11, 10:37   #2911
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

No i z moim Tadkiem niejadkiem trafiliśmy do szpitala.. bo młody niby zaczal przyrastać wagowo ale słabo, słabo je i jest apatyczny. Na razie tkwimy na IP. Trzymajcie kciuki by to była wina tylko lenistwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-11, 11:19   #2912
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kciuki! Oby się okazało, że to nic poważnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-11, 11:34   #2913
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez SmutnaOla Pokaż wiadomość
No i z moim Tadkiem niejadkiem trafiliśmy do szpitala.. bo młody niby zaczal przyrastać wagowo ale słabo, słabo je i jest apatyczny. Na razie tkwimy na IP. Trzymajcie kciuki by to była wina tylko lenistwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może to żółtaczka ? Trzymam kciuki za Was

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-11, 16:29   #2914
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla kciuki za Was


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-11, 19:42   #2915
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla daj znać co z Tadkiem mam nadzieję, że nic poważnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-12, 21:44   #2916
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dzięki za kciuki za mojego leniwego niejadka
Wszystkie wyniki ma prawidłowe- mocz, morfologi, crp, bilirubina. Nawet się rozjadł i przytył 50g przez dobę Niestety ze szpitala nie chcą nas przez tę wagę wypuścić. Teoretycznie mamy siedzieć aż wróci mu waga urodzeniowa ale jeśli przyrosty będą stabilne to może uda się wyjść wcześniej, co mam nadzieję się uda bo bez sensu trzymać w szpitalu tak naprawdę zdrowe dziecko. W ogóle szpital to nie miejsce dla dziecka.. szczególnie tak małego.. I wyobraźcie sobie że wczoraj musiałam go zostawić na noc samego bo nie było dla mnie pokoju..koszmar, autentycznie moje serce pękło i rozryczałam się wychodząc. Nie sądziłam, że tak to będę przeżywać. Dziś na szczęście mamy już pokój dla siebie więc znowu budzik nastawiam na karmienie
To co mnie zaskoczyło to to, że pani neonatolog zasugerowała, że mogłam mieć w ciąży nie zdiagnozowaną cukrzycę co by mogło wyjaśniać dużą masę urodzeniową oraz duży spadek wagi i późne jej odrabianie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 11:01   #2917
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Hej Ola! Dobrze, że wyniki prawidłowe i że jesteście już razem. A miałaś w ciąży OGTT i było ok? Mówiła coś pani neonatolog co jeszcze powinno się sprawdzić w ciąży? Wydawało mi się że OGTT to jest test który jest pewny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-13, 17:06   #2918
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla a czy po porodzie nie badali cukru Tobie i synowi? Ja nie miałam w ciąży cukrzycy, ale w związku z tym, że córka urodziła się z wagą ponad 4 kilogramy to badali poziom cukru zarówno jej jak i mi w szpitalu. Wyszły w normie, ale neonatolog mi mówiła, że bywa różnie i warto w ciąży też przy rutynowych badaniach z krwi badać glukozę dodatkowo częściej niż tylko OGTT. Kciuki za Ciebie i synka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-14, 14:23   #2919
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Pandka, oczywiście miałam w ciąży OGTT i zarówno ginekolog jak i diabetolog zgodnie uznali że wszystko jest w normie. Neonatolog uznałam, że biorąc pod uwagę obciążenie rodzinne (babcia i mama z początkami cukrzycy a ja przed ciąża miałam stwierdzony stan przedcukrzycowy zbity dietą), dużą wagę płodu miałam cukrzycę utajoną.
Platynowa nie mam pojęcia czy badali nam po porodzie poziom cukru.. jak oddadzą mi książeczkę zdrowia z wypisami to sprawdzę.
U nas jest światełko w tunelu, że jutro wyjdziemy do domu. Wszystkie badania wychodzą w normie, także usg przezciemiączkowe, a młody przyrasta po 40g na dobę. Jutro jeszcze czeka nas konsultacja z neurologopedą/CDL. Może ona odkryje przyczynę jego lenistwa jedzeniowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-15, 18:41   #2920
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Oka trzymam kciuki za diagnozę i szybkie wyjście współczuję pobytu w szpitalu, musi być straszne z takim maleństwem, mimo pewności, że jesteście pod dobrą opieką.

Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-16, 10:26   #2921
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dzięki Dziewczyny za kciuki my już od wczoraj w domu. Wszystkie wyniki wzorowe. Konsultacja z neurologopedą nic nie wykazała. CDL stwierdziła, że wszystko dobrze robię (uff) a młodego trzeba po prostu traktować przy karmieniu jak wcześniaka - dokarmianie butelką z łatwym smoczkiem i rurką jak jest przy piersi. Czeka nas kilka wizyt kontrolnych w poradnik neonatologi ale jestem dobrej myśli. Dziś w nocy w końcu Daniel sam się obudził na karmienie! No i coraz częściej sam się upomina o jedzenie Małe sukcesy a jak cieszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-16, 11:55   #2922
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez SmutnaOla Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za kciuki my już od wczoraj w domu. Wszystkie wyniki wzorowe. Konsultacja z neurologopedą nic nie wykazała. CDL stwierdziła, że wszystko dobrze robię (uff) a młodego trzeba po prostu traktować przy karmieniu jak wcześniaka - dokarmianie butelką z łatwym smoczkiem i rurką jak jest przy piersi. Czeka nas kilka wizyt kontrolnych w poradnik neonatologi ale jestem dobrej myśli. Dziś w nocy w końcu Daniel sam się obudził na karmienie! No i coraz częściej sam się upomina o jedzenie Małe sukcesy a jak cieszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo dobre wieści
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-16, 19:26   #2923
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Jestem po echo, wszystko już się prawie całkowicie domknęła, została niewielka fala zwrotna, już ledwo zauważalna. Dla pewności powtórzymy za miesiąc. Nerki też już ok.
Więc to musiało być po moim covidzie. Stąd moje pytanie czy się szczepić 3 dawką? Teraz póki czas żeby być lepiej chronioną? Jak myślicie? Że szczęścia zapomniałam spytać lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-16, 21:27   #2924
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla super że już jesteście w domu

Ritka, jeśli przechodziłaś covid niedawno to chyba najlepiej zapytać lekarza. Nadal powinnaś mieć przeciwciała po chorobie ale nie wiem dokładnie jakie są zalecenia. Może w Twoim przypadku lepiej poczekać z 3 dawką i zaszczepić się bliżej porodu tak żeby dzidziuś dostał też przeciwciała i dłużej miał je po porodzie? Ja zaszczepiłam się 3 dawką ok. 25tc ale ja nie chorowałam na covid, a 1i2 dawkę miałam jeszcze przed ciążą.

Zapytaj też o szczepienie na krztusiec bo ono też jest zalecane. Ja szczepiłam się w 30 tc.

A tak w ogóle to super że u Was dobre wyniki! Gratulacje! Wiem jaka to ulga bo u nas też był jeden parametr do obserwacji.

Mamiska, Vanessa jak tam u Was? Jak kompletowanie wyprawki? Wydaje mi się, że teraz już my jesteśmy następne do rozpakowania

32+2


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 17:14   #2925
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Hej Ritka super wieści 😃. Ola dobrze że i u was ok, mój synek też był takim leniuszkiem spał cały czas do wszytkiego go budziliśmy wszytko szło przy nim zrobić aż znajomi zazdrościli 🤣, a teraz ma 7 lat i wszędzie go pełno chodzi na dodatkowe zajecia i to jeszcze za mało 🤪.

U nas ciągle coś się dzieje włączyliśmy się w pomoc uchodzą i tak prawie na nic czasu nie mam, załatwiam papiery, znajomym pomoc finansową z urzędów, pomoc w wyżywieniu z mopsu........ Ale muszę trochę zwolnić bo ostatnio coraz mocniejsze skurcze mie męczą a w domu, jeszcze ogarniamy gromadkę dzieci 😅👍. Ja już mam cała wyprawkę gotowa 😍, został tylko wózek bo nie umie się zdecydować 🤣. Do, szpitala wszytko kupione tylko brak czasu spakować 😅. A dziś miałam wizyte u gina mały fajnie rośnie ma już 2690 jest większy o 2 tyg. A ja już kilo z wagi spadłam, całkowita brak apetytu wszytko wmuszam w siebie 😒. A mały jest ułożony miednicowo 😩. Ma jeszcze 2 tyg żeby zmienić pozycje bo potem będzie za duży i będziemy myśleć o CC😔.

33+5
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 19:20   #2926
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Mamiska, chyba mogę polecić jogę prenatalną na odwrócenie się dziecka (oczywiście jeśli nie masz przeciwwskazań do takich ćwiczeń). Ja ćwiczyłam jakoś od połówkowych i mały już od tamtego czasu jest ustawiony główkowo. Przede wszystkim to pozycja kota ale wiem, że prowadząca daje jeszcze jakieś ćwiczenia dziewczynom których maluchy są ustawione inaczej. Mogę Ci wysłać namiary jak chcesz (to szkoła online przy jednym ze szpitali). To delikatne ćwiczenia rozciągające które przy okazji pomagają na różne bóle.

Fajnie, że zaangażowałaś się w pomoc ale przypuszczam, że faktycznie może być Ci już ciężko to wszystko ogarnąć My jeszcze kompletujemy wyprawkę - jeszcze głównie zostały mi kosmetyki i jakieś artykuły higieniczne. Zaczęłam też już prać ubranka i rzeczy do szpitala. Z myślą żeby pod koniec marca spakować walizkę Ale ten czas leci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 21:00   #2927
patzi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 311
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Wynn chyba dobrze pamiętam, że pisałaś ostatnio o tym jak mocno Ci twardniał brzuch, co brałaś na to? Ile megnezu dziennie?
U mnie zależy od dnia, ale dzisiaj wieczorem wyjątkowo mocno.odczułam to twardnienie, biore magnez 3 x dziennie.
Jutro na szczęscie wizyta u lekarza, bo troche się niepokoje.

Ritka wspaniale słyszeć że badania wyszły bardzo dobrze i nie ma powodu do zmartwień, oby tak dalej

24+2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patzi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-17, 21:19   #2928
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez patzi88 Pokaż wiadomość
Wynn chyba dobrze pamiętam, że pisałaś ostatnio o tym jak mocno Ci twardniał brzuch, co brałaś na to? Ile megnezu dziennie?
U mnie zależy od dnia, ale dzisiaj wieczorem wyjątkowo mocno.odczułam to twardnienie, biore magnez 3 x dziennie.
Jutro na szczęscie wizyta u lekarza, bo troche się niepokoje.

Ritka wspaniale słyszeć że badania wyszły bardzo dobrze i nie ma powodu do zmartwień, oby tak dalej

24+2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi brzuch nie twardniał, ale brałam magne b6 na skurcze łydek (to lek a nie suplement, chyba się bierze 3 x2 tabletki)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 11:20   #2929
patzi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 311
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Wynn to ja coś źle zrozumiałam lekarka mnie uspokoiła, jak coś to magnez, szyjka ładna i długa, nie muszę sie tym martwić.
Z nowych rzeczy to wyszła mi cukrzyca ciążowa, dostałam glukometr i mam sprawdzać poziom cukru 🤣 czyli już nadciśnienie, zastrzyki z heparyny, mocz który raz ma bakterie a raz nie i jeszcze cukrzyca, co jeszcze.
Miała któraś z Was cukrzyce ciążowa? Miałyście jakąś specjalna diete?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patzi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-18, 12:47   #2930
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Patzi, mi twardnial brzuch i brałam na to magne b6 forte 3x2 tabletki. Miałam też luteine dopochwowo i duphaston.
Cukrzycy ciążowej nie dostałam bo brałam metformine cała ciążę, ale stosowalam (o ile mi na to żołądek pozwalał, bo bywało różnie) diete z niskim ig.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 13:29   #2931
patzi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 311
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Patzi, mi twardnial brzuch i brałam na to magne b6 forte 3x2 tabletki. Miałam też luteine dopochwowo i duphaston.
Cukrzycy ciążowej nie dostałam bo brałam metformine cała ciążę, ale stosowalam (o ile mi na to żołądek pozwalał, bo bywało różnie) diete z niskim ig.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzieś pamiętałam że ktoś coś pisał o tym twardnieniu brzuchu, też mi lekarz powiedział że max 6 tabletek magnezu mogę brać. Luteine biorę od początku plus progesteron doustnie, najważniejsze że szyjka długa.
Mój synuś położony miednicowo cały czas, myślicie że jeszcze sie obróci czy może tak zostać do samego konca, któraś miała podobnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patzi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 14:54   #2932
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cześć dziewczyny. Pamiętacie mnie? Dawno nic nie pisałam, bo nie miałam co pisać.
Przypomnę się - dwie terminacje (niby przez cytomegalie - niewykształcony robak móżdżku, brak ciałka modzelowatego, jelita hyperyhogenne, a druga body stalk anomaly) plus poronienie - brak akcji serca w ciąży trojaczej. T. ponad dwa lata temu i ponad pół roku temu. Wszyscy mówili, że to były wady rozwojowe. Mimo, to zrobiliśmy badania genetyczne WES. Dziś zadzwonił telefon - po 5 miesiącach od badań! Ten telefon! (chociaż mówili, że będą za dwa miesiące, a nie pięć) i jest dobrze pod względem genetycznym! To musiały być faktycznie dwa zbiegi okoliczności! Mamy zielone światło od genetyka!
Nie mogę w to uwierzyć. Nie wiem na jakie wyniki czekałam, bałam się każdej opcji. Bo to, że niby genetycznie jest okej. To nadal jest strach.
No cóż. Trzeba wierzyć, że czwarta ewentualna ciąża będzie już nudna i bez przygód!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 15:06   #2933
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowyslonecznik pewnie , że pamiętamy Super, że się odezwałaś I megaaaa się cieszę , że wyniki dobre Jak teraz podchodzicie do starań ? Będę baaaaardzo mocno trzymać kciuki!



Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 15:25   #2934
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowysłonecznik jasne, że pamiętamy o Tobie! Trzymam kciuki za Ciebie z całych sił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 16:59   #2935
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny, jak podchodziłyście do starań? Długo nie próbowałam, bo miałam załatwić problemy ze zdrowiem, jak dostałam zielone światło to świat powoli się wali. Boję się. Że powtórzy się sytuacja jak w ciąży terminowanej. Albo coś innego. I w ogóle strach jak ja wytrzymam ciąże, poród, połóg i bezsenne noce. No i tak w kółko te myśli...
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 17:15   #2936
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Tulipanowyslonecznik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Pamiętacie mnie? Dawno nic nie pisałam, bo nie miałam co pisać.
Przypomnę się - dwie terminacje (niby przez cytomegalie - niewykształcony robak móżdżku, brak ciałka modzelowatego, jelita hyperyhogenne, a druga body stalk anomaly) plus poronienie - brak akcji serca w ciąży trojaczej. T. ponad dwa lata temu i ponad pół roku temu. Wszyscy mówili, że to były wady rozwojowe. Mimo, to zrobiliśmy badania genetyczne WES. Dziś zadzwonił telefon - po 5 miesiącach od badań! Ten telefon! (chociaż mówili, że będą za dwa miesiące, a nie pięć) i jest dobrze pod względem genetycznym! To musiały być faktycznie dwa zbiegi okoliczności! Mamy zielone światło od genetyka!
Nie mogę w to uwierzyć. Nie wiem na jakie wyniki czekałam, bałam się każdej opcji. Bo to, że niby genetycznie jest okej. To nadal jest strach.
No cóż. Trzeba wierzyć, że czwarta ewentualna ciąża będzie już nudna i bez przygód!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


trzymam kciuki



24+1
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 18:21   #2937
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Patiz mój mały co drugie usg jest ułożony miednicowo, (mam wizyte u lekarza co tydzień). Ostatnio wczoraj leżał też miednicowo, jest już spory 2690 ale ma jeszcze 2 tygodnie do zmiany pozycji, a tak naprawdę do 3 kilo może zmienić jesze pozycje, jak w 36 tyg bedzie ułożenie miednicow to lekarze decydują że będzie CC. Pamiętam cie tulipanowysłonecznik trzymam moc o kciuki ❤️

33+6
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 19:04   #2938
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny a macie już na oku jakaś spacerówkę? Ta z wózka jest spoko ale jednak sporo miejsca zajmuje w bagażniku fotelik już zamówiony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 19:04   #2939
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Tulipanowyslonecznik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Pamiętacie mnie? Dawno nic nie pisałam, bo nie miałam co pisać.
Przypomnę się - dwie terminacje (niby przez cytomegalie - niewykształcony robak móżdżku, brak ciałka modzelowatego, jelita hyperyhogenne, a druga body stalk anomaly) plus poronienie - brak akcji serca w ciąży trojaczej. T. ponad dwa lata temu i ponad pół roku temu. Wszyscy mówili, że to były wady rozwojowe. Mimo, to zrobiliśmy badania genetyczne WES. Dziś zadzwonił telefon - po 5 miesiącach od badań! Ten telefon! (chociaż mówili, że będą za dwa miesiące, a nie pięć) i jest dobrze pod względem genetycznym! To musiały być faktycznie dwa zbiegi okoliczności! Mamy zielone światło od genetyka!
Nie mogę w to uwierzyć. Nie wiem na jakie wyniki czekałam, bałam się każdej opcji. Bo to, że niby genetycznie jest okej. To nadal jest strach.
No cóż. Trzeba wierzyć, że czwarta ewentualna ciąża będzie już nudna i bez przygód!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, że pamiętamy! To dobra wiadomość, oby teraz wszystko poukładało się po twojej myśli, będzie dobrze, trzymam kciuki! [1=1b9959bfe12940dd3f60b10 95d45edd9b03f9ab0_65540a1 f29edd;89155399]Dziewczyny, jak podchodziłyście do starań? Długo nie próbowałam, bo miałam załatwić problemy ze zdrowiem, jak dostałam zielone światło to świat powoli się wali. Boję się. Że powtórzy się sytuacja jak w ciąży terminowanej. Albo coś innego. I w ogóle strach jak ja wytrzymam ciąże, poród, połóg i bezsenne noce. No i tak w kółko te myśli...[/QUOTE]Zawsze pojawia się jakiś lęk przed nowym. Jeśli jest on paraliżujący to poszukaj psychologa z którym mogłabyś przepracować temat. A jeśli czujesz, że jest w granicach normy to staraj się odsuwać czarne scenariusze, po prostu gdy coś się wydarzy będziesz miała chwilę czasu by na to zareagować. Ja wierzę, w moc dobrych myśli, dlatego sama starałam się zaklinać i przekierowywac moje myśli na lepsze tory i same dobre myśli kieruję też w Waszą stronę, bo już dość tych smutków. Teraz czas na coś dobrego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 20:27   #2940
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Zawsze pojawia się jakiś lęk przed nowym. Jeśli jest on paraliżujący to poszukaj psychologa z którym mogłabyś przepracować temat. A jeśli czujesz, że jest w granicach normy to staraj się odsuwać czarne scenariusze, po prostu gdy coś się wydarzy będziesz miała chwilę czasu by na to zareagować. Ja wierzę, w moc dobrych myśli, dlatego sama starałam się zaklinać i przekierowywac moje myśli na lepsze tory i same dobre myśli kieruję też w Waszą stronę, bo już dość tych smutków. Teraz czas na coś dobrego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję bardzo za dobre słowa psycholog niestety nie pomógł... jakoś tak podsumował, że skoro tak wiele strachów masz, to znaczy że może po prostu nie chcesz zostać matką, może lepiej odrzuć ten pomysł i tyle...
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-18 19:30:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.