Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-18, 09:39   #91
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Mnie czysto kobiece towarzystwo zazwyczaj strasznie nudziło lub irytowało, więc mam podobne doświadczenia do autorki. Nawet jeśli z niektórymi osobami da się fajnie porozmawiać osobiście, to w tak zaaranżowanym towarzystwie większość staje się trudna do zniesienia.

Ja też nie lubię damskiego towarzystwa, zawsze jest dobrze do pewnego momentu, a później pojawiają się zgrzyty. Już mi nie zależy na znajomościach z kobietami i lepiej mi się żyje.
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 09:40   #92
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie rozumiem. Znajomości z kobietami i mężczyznami na poziomie koleżeńskim są identyczne - o tym samym można gadać, żartować, tak samo spędzać czas.
Nie wszystkich ludzi się lubi - ale nie wynika to z tego, że ktoś ma cycki a kto inny nie .
Masz w pracy ludzi, w których towarzystwie nie czujesz się komfortowo - jest szansa, że w innym miejscu trafilabyś na otoczenie, z którym byś się zgrała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i to tyle w temacie.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 09:42   #93
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Cytat:
Napisane przez malwoz88 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię damskiego towarzystwa, zawsze jest dobrze do pewnego momentu, a później pojawiają się zgrzyty. Już mi nie zależy na znajomościach z kobietami i lepiej mi się żyje.
Ja jak najbardziej mam fajne znajomości z kobietami. Unikam jedynie towarzystw, w których jest ich zbyt dużo.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 09:48   #94
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Też mam podobne odczucia.



Tak autorko, masz do tego prawo. Tak jak te kobiety mają prawo Cię nie lubić i z tobą nie rozmawiać.
Ja w ogóle nie ogarniam już wątku bo brzmi on tak: Karina i Dżesika mnie nie lubią. Gadają tylko o paznokciach i torebkach co dla mnie jest żenujące i wcale nie mam ochoty się z nimi się kumplować bo to nie mój poziom ale dlaczego do cholery one tego nie chcą skoro ja jestem taka fajna? Nie mogłyby z łaski swojej porozmawiać że mną o książkach i podróżach? Ja nie mam zamiaru się dostosowywać. To wszyscy powinni dostosować się do mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Czas edycji: 2022-03-18 o 09:50
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 09:49   #95
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89154706]Ja w ogóle nie ogarniam już wątku bo brzmi on tak: Karina i Dżesika mnie nie lubią.Gadają tylko o paznokciach i torebkach co dla mnie jest żenujące i wcale nie mam ochoty się z nimi się kumplować bo to nie mój poziom ale dlaczego do cholery one tego nie chcą skoro ja jestem taka fajna. Nie mogłyby z łaski swojej porozmawiać że mną o książkach i podróżasz? Ja nie mam zamiaru się dostosowywać. To wszyscy powinni dostosować się do mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Haha, idealne to wynika z poczucia wyższości nad innymi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 10:40   #96
Eloyolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 135
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

No dobra Autorko, rozumiem ze w pracy nie kliknelo miedzy wami, zdarza sie. To teraz tak : jak bylo ze znajomosciami zaczynac od podstawowki poprzez gimnazjum liceum studia kolezanki z podworka itp ?
Eloyolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 10:48   #97
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 472
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Każdy mi mowil że jestem pick me girl, bo też nie moglam znaleźć koleżanek.
Az w końcu trafiłam na swoje. Teraz mam więcej koleżanek niż kolegów, po prostu znalazły się takie z którymi nadaje na wspólnych falach. Poczekaj, trafisz jeszcze na fajne koleżanki. Nic na siłę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-18, 11:04   #98
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89154706]Ja w ogóle nie ogarniam już wątku bo brzmi on tak: Karina i Dżesika mnie nie lubią. Gadają tylko o paznokciach i torebkach co dla mnie jest żenujące i wcale nie mam ochoty się z nimi się kumplować bo to nie mój poziom ale dlaczego do cholery one tego nie chcą skoro ja jestem taka fajna? Nie mogłyby z łaski swojej porozmawiać że mną o książkach i podróżach? Ja nie mam zamiaru się dostosowywać. To wszyscy powinni dostosować się do mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No dokładnie.

I ogólnie odnoszę wrażenie, że dyskusja z autorką nie ma sensu bo ona jedno, inni drugie, do niektórych postów się w ogóle nie odnosi a jak się odnosi to nie do końca wiadomo czego to dotyczy.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-18, 12:13   #99
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
do niektórych postów się w ogóle nie odnosi a jak się odnosi to nie do końca wiadomo czego to dotyczy.
Mam takie samo wrażenie.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 14:12   #100
Zla_i_smutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 34
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Radziłabym Tobie, żebyś nie nastawiała się z góry, że nowo poznane kobiety będą podobne do jakichś innych, co znałaś wcześniej. Przez takie nastawienie się już z góry, to możesz być przesadnie wyczulona na takie cechy zgodne z tym, co się nastawiłaś i wszędzie będziesz to wyszukiwać i skupiać sie na tym. Na przykład zobaczysz, że w nowej pracy jakaś kobieta gada o głupotach i już będziesz do niej "na nie" - a przez to ona sama się odsunie, bo wyczuje, że coś Ci nie pasi. Tymczasem ta kobieta może gadać o głupotach chwilowo i jakbyś dała jej szansę, to potem powiedziałaby coś ciekawszego.
Nie musisz też być bierna. Jeśli ktoś obgaduje w Twojej obecności, to możesz powiedzieć, że Ciebie to nie ciekawi, albo najlepiej po prostu spróbuj zmienić temat, nakierować na coś ciekawszego. Czasem ludzie tak gadają nie temu, że dla nich to jakiś wielce pasjonujący temat, tylko akurat to im przyszło do głowy i tylko chcą cokolwiek gadać, żeby nie było takiej niezręcznej ciszy.
A jakbyś trafiła na podobne towarzystwo do tego, które Ci tak bardzo nie odpowiadało, to po prostu nie angażuj się, bo i po co. Można w przerwie poczytać coś fajnego na komórce, albo powysyłać ze znajomymi SMSy, a plotki wpuszczać jednym uchem, a wypuszczać drugim.
Zla_i_smutna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 14:20   #101
AnnEllenRanon
Przyczajenie
 
Avatar AnnEllenRanon
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
To czego doszukujesz się i znajdujesz w innych ludziach jest odbiciem Ciebie. Jeśli podchodzisz z uśmiechem i otwartością to z tym samym się spotkasz ze strony innych ludzi. Nie ważne czy kobiet czy mężczyzn. Jeśli zaczniesz ciekawą rozmowę to będziesz rozmawiać z ciekawym człowiekiem. Mam przyjaciól i mam przyjaciółki. Kobiety się od mężczyzn różnią ale osobiście nie widzę wielkich różnic w utrzymywaniu przyjaźni z kobietami i mężczyznami. Rozmowa, wzajemne zainteresowanie i dbanie o relacje, wsparcie, empatia. Gdybym z Tobą porozmawiał to może bym wiedział dlaczego nie potrafisz mieć przyjaciól, po tych 5 zdaniach nie potrafię powiedzieć.

Czasami spotykałem w swoim życiu ludzi, z którymi nie chciałbym mieć nic wspólnego. Na myśl przychodzi mi taka jedna dziewczyna z tindera. Niby wykształcona, inteligentna, bardzo atrakcyjna, ale w swoim zachowaniu tak wyniosła, że nie chciało mi się z nią gadać.
A ja mam tutaj inne zdanie. Bardzo wiele ksiazek psychologicznych klepie ten pogląd, a ja przetestowałam to na sobie.
Możesz być niezmiernie miły ale i tak nie utrzymywać kontaktów. I to zależy od tego z kim masz do czynienia, bo jak trafisz na ludzi sympatycznych to i owszem ale mozesz trafić na ludzi zazdrosnych i będą korzystali z wiedzy którą im dasz, zeby Ciebie skrzywdzić. Różnie to bywa
__________________
Podróżuj. Żyj. Spełniaj marzenia!
AnnEllenRanon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-19, 14:50   #102
Eloyolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 135
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

A tak ogolnie to bardziej lubicie nie lubicie ludzi czy sa wam neutralni? Ja tak sobie mysle ze naprawde na palcach jednej reki moglabym policzyc osoby ktorych nie lubie- dla mnie trzeba sie serio postarac zeby zasluzyc sobie na to.
Eloyolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 14:55   #103
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Cytat:
Napisane przez Eloyolo Pokaż wiadomość
A tak ogolnie to bardziej lubicie nie lubicie ludzi czy sa wam neutralni? Ja tak sobie mysle ze naprawde na palcach jednej reki moglabym policzyc osoby ktorych nie lubie- dla mnie trzeba sie serio postarac zeby zasluzyc sobie na to.
Ja też większość lubię lub są mi obojętni. Nieliczni działają mi na nerwy, trzeba właśnie się postarać albo być specyficznym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 14:57   #104
AnnEllenRanon
Przyczajenie
 
Avatar AnnEllenRanon
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Cytat:
Napisane przez Eloyolo Pokaż wiadomość
A tak ogolnie to bardziej lubicie nie lubicie ludzi czy sa wam neutralni? Ja tak sobie mysle ze naprawde na palcach jednej reki moglabym policzyc osoby ktorych nie lubie- dla mnie trzeba sie serio postarac zeby zasluzyc sobie na to.
A ja z kolei mam odwrotnie, sporo ludzi mnie denerwuje.
Ja np lubię ludzi miłych , którzy pasjonują się tym co robią, da się wyczuć w nich chęć żeby cokolwiek zrobić.. a obecnie większości się niewiele chce a już nie mówię o zrobieniu czegokolwiek " od siebie". Ja z kolei mam ciągle nowe pomysły, plany marzenia i nie przepadam za ludzmi, ktorzy jeszcze wtrącają się w moje życie. Więc to chyba zależy kim jesteś, czego chcesz i jakie masz towarzystwo..
ale fakt,że mam osoby z którymi nawet nie chcę rozmawiać więc pewnie to są Ci z Twojej listy
__________________
Podróżuj. Żyj. Spełniaj marzenia!

Edytowane przez AnnEllenRanon
Czas edycji: 2022-03-19 o 14:59
AnnEllenRanon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 15:00   #105
Eloyolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 135
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

A tak ogolnie to bardziej lubicie nie lubicie ludzi czy sa wam neutralni? Ja tak sobie mysle ze naprawde na palcach jednej reki moglabym policzyc osoby ktorych nie lubie- dla mnie trzeba sie serio postarac zeby zasluzyc sobie na to.
Eloyolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 15:03   #106
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89156166]Ja też większość lubię lub są mi obojętni. Nieliczni działają mi na nerwy, trzeba właśnie się postarać albo być specyficznym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja tak samo, nie lubię może jednej, lub dwóch osób, ale to z mega dalszych znajomych. A mam bardzo duże grono znajomych. Lubię też takich całkiem przypadkowych ludzi, jak sprzedawcy w sklepach, w których robię często zakupy.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Eloyolo Pokaż wiadomość
A tak ogolnie to bardziej lubicie nie lubicie ludzi czy sa wam neutralni? Ja tak sobie mysle ze naprawde na palcach jednej reki moglabym policzyc osoby ktorych nie lubie- dla mnie trzeba sie serio postarac zeby zasluzyc sobie na to.
Dokładnie, nawet jak ktoś mnie zaczepia, to daje jedna, druga i trzecia szansę, zanim 'znielubie' kogoś.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 15:47   #107
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 13:16
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 16:36   #108
anastaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 34
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

oj u mnie w pracy tez gadaja o pogodzie, obgaduja innych, przekazują sobie przepisy, obgaduja sie tez nawzajem - ale tez potrafia i pogadac o polityce, wymienic sie informacjami o ktorych ja np. nie mam zielonego pojecia. ja akurat jestem wycofana osoba i tez trudno mi zawierac znajomoci, szczegolnie ze ''czasem po prsu nie wiem o czym pogadac'', ale mysle ze innym tez moze byc z czyms trudno. obgadywanie i plotkowanie pewnie jest najlatwiejsze. ja sie do tego przyzwyczailam ze nikotrzy tak lubia i tak maja, takie rezczy puszczam mimo uszu a t nie znaczy ze od takich osob nie mozna si czasem czegos fajnego dowiedziec czy nauczyc, od kazdego czlowsieka cos tam sie bierze i samemu trzeba dawac tez i nie ma co szufladkowac.
anastaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 18:16   #109
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Nastawiłaś się negatywnie po pozorach, które ludzie przedstawiają w pracy. Ja osobiście w pracy jestem dużo bardziej zachowawcza, nie wyrażam praktycznie opinii, więc pewnie sporo osób myśli, że ich nie mam, ale po prostu mocno rozdzielam życie prywatne i pracę.
Dla mnie relacje między z mężczyznami i z kobietami są takie same. Miałam okresy w życiu, gdzie miałam dużo więcej męskich przyjaciół, a teraz mam raczej więcej przyjaciółek. Nasze rozmowy się nie różnią. Ze wszystkimi jestem w stanie rozmawiać na przeróżne tematy od kurateli Britney Spears czy życiowych dramatów naszych znajomych (tak, plotkujemy) przez aktualne tematy polityczne prawne czy społeczne po dyskusje na temat Derridy, Žižka albo pamięci społecznej.
Jeśli od razu wpuszczasz ludzi w szufladkę "a pusta baba, bo plotkuje o znajomych" to nawet nie dajesz sobie szansy na poznanie tej osoby, jej wartości czy poglądów. A jak ani one ani ty nie wykazują chęci na zakolegowanie się to po prostu będziesz traktowana jak generyczna koleżanka z pracy, z którą nie mają nic wspólnego i poza jakimś grzecznościowym "cześć, jak minął weekend?" moim zdaniem nie ma na co liczyć.
Musiałabyś trochę mniej osądzać z góry i trochę bardziej otworzyć umysł na inne osoby. I nie mówię tu o byciu miłym. Można się zachowywać super miło, a wciąż być zamkniętym i wewnętrznie osądzać inne osoby. Ludzie to wyczuwają, że ktoś jest fałszywie uprzejmy, a w naszej polskiej kulturze nie jest to nic pozytywnego. Pytanie czy ty w ogóle chcesz się otwierać na inne osoby, bo jak obecny stan ci nie przeszkadza i nie chcesz nic zmieniać to ja bym sobie darowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-19, 22:37   #110
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 008
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89156166]Ja też większość lubię lub są mi obojętni. Nieliczni działają mi na nerwy, trzeba właśnie się postarać albo być specyficznym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mam tak samo, zdecydowaną większość lubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 09:44   #111
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Mi się wydaje, że największym problem autorki jest takie... Bawienie się w naukowca? W sensie - z kilku błahych doświadczeń tworzy rozbudowaną teorię o skali globalnej. Za dużo generalizowania. Jakby wszystkich chciała wsadzić do określonej szufladki. A tak się nie da. No i ludzie nie lubią siedzieć w szufladkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 14:49   #112
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Moim zdaniem:

1. Raczej nie szukać wielkich przyjaźni w pracy, wiele osób nie szukam tam sobie przyjaciół. Może się zdarzyć, że poznamy kogoś fajnego, ale to nie reguła.
2. Znaleźć koleżanki, które interesują się książkami poza pracą.
3. Jeśli kobiece towarzystwo w pracy tak bardzo jest męczące, to może zmiana branży na taką, gdzie kobiety nie stanowią większości? Chociaż moim zdaniem to nie rozwiązuje problemu, bo faceci potrafią mieć swoje problemy i nieciekawe akcje.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 18:50   #113
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Cytat:
Napisane przez black_elderflower Pokaż wiadomość
Każdy mi mowil że jestem pick me girl, bo też nie moglam znaleźć koleżanek.
Az w końcu trafiłam na swoje. Teraz mam więcej koleżanek niż kolegów, po prostu znalazły się takie z którymi nadaje na wspólnych falach. Poczekaj, trafisz jeszcze na fajne koleżanki. Nic na siłę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też kiedyś nie miałam zbyt wielu koleżanek. W gimnazjum i liceum jakoś nie trafiłam na swoje towarzystwo, czułam się odmieńcem. Mam z tego okresu jedną przyjaciółkę - z resztą brak kontaktu. Na studia poszłam na polibudę, więc miałam 3 dziewczyny na roku - żadna mi nie przypasowała na tyle by się zakumplować na dłużej

Dopiero w pierwszej pracy zapoznałam więcej fajnych dziewczyn, z którymi nadal się przyjaźnię Teraz w pracy też mam fajne babki, z którymi można pogadać na każdy temat

Wniosek? Nie zrażać się, ludzie są różni. W końcu trafisz na swoich

Cytat:
Napisane przez Eloyolo Pokaż wiadomość
A tak ogolnie to bardziej lubicie nie lubicie ludzi czy sa wam neutralni? Ja tak sobie mysle ze naprawde na palcach jednej reki moglabym policzyc osoby ktorych nie lubie- dla mnie trzeba sie serio postarac zeby zasluzyc sobie na to.
Większość ludzi jest dla mnie spoko lub neutralna. Czasami ktoś mnie wkurza, nie trzeba się jakoś starać - niektórzy mają irytujący głos lub styl bycia i to wystarczy a, że jestem raczej bezkonfliktową i spokojną osobą, więc unikam takich osobników lub ucinam kontakt
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 21:47   #114
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Dlaczego inne kobiety mnie nie lubią?

Nie wiem, czemu akurat ty jesteś nielubiana ale wiem, jak ja zdobyłam odpowiedź na podobne pytanie.

Po prostu popytałam znajomych, którzy mnie jednak lubią, co sądzili na początku, czy wydawałam się x/y/z, czy o co chodzi.

Tutaj w Internecie nikt ci przecież nie wywróży, bo cię nie znamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-20 21:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.