Plotkowy dla dietetyczek :) V - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 14:57   #4591
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witam ;-)

Agolek - nie smutaj, wiem, ze łatwo napisać, ale moze da się coś wyczarować z tymi włosami? Moze nie jest az tak źle?

Dzisiaj mam naprawdę leniwy dzień Wstałam, ogarnęłam się i pognałam do teściowej. ugotowałysmy obiad i oto jestem TŻ dzisiaj znowu całą dobępracuje, więc cały dzien i cały wieczór mam dla siebie za 2 h jadę sobie dorobić sprzątając pokoje w hoteliku takim małym - zawsze coś Jadę z kumpelą, więc nie jest tak źle
Poza tym o dziwo, wczoraj po 22 zadzwonila do mnie moja mama Jestem zdziwiona, bo to ja zawsze muszę pierwsza dzwonić i teraz wielkie halo na mnie dlaczego sie nie odzywam... Ehh.. ta kobieta zaczyna mnie dołowac

A pracy jak dalej nie było tak nie, a szkoda, bo ja naprawde jestem chętna, a tak to czuję się trochę jak Ferdynand Kiepski Nic,. mam nadzieję, że jakos sie jeszcze ułoży... Yh yh..

Ściągnelam sobie wlasnie 1sezon Przyjaciół, lecę oglądać
3majcie się dziołszki
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 16:16   #4592
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Witam ;-)

Agolek - nie smutaj, wiem, ze łatwo napisać, ale moze da się coś wyczarować z tymi włosami? Moze nie jest az tak źle?

Ściągnelam sobie wlasnie 1sezon Przyjaciół, lecę oglądać
3majcie się dziołszki
nie da sie pomijam fakt koloru bo to zejdzie troche albo mozna przefarbowac ale mam popalone wlosy i tyle mi wylecialo ze nikt mi teraz nawet farby na to nie nalozy bo skoncze lysa. jestem wsciekla i zalamana normalnie bo mam strasznie delikatne wlosy i to co mi spieprzyla zajmie mi rok zeby doprowadzic do stanu z przed..

a Przyjaciol tez uwielbiam! teraz jestem wkrecona w Sex w wielkim miescie, dzis mi sie 3 sezon sciagnal juz chybanie sadzilam ze to takie fajne! zaczelam od drugiego ogladac i sie zakochalam

spadam do domku, szybko mi dzien zlecial. milego popoludnia zycze
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 20:52   #4593
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
nie da sie pomijam fakt koloru bo to zejdzie troche albo mozna przefarbowac ale mam popalone wlosy i tyle mi wylecialo ze nikt mi teraz nawet farby na to nie nalozy bo skoncze lysa.
również mam strasznie zniszczone.. odżywki nie pomagają, cóż, a prostownice ciężko mi rzucić.. suszarka też się przydaje, a farbowanie mi się podoba, i weź tu człowieku racjonalnie o nie dbaj ;d

zafarbowałam wyszedł mi baardzo ciemny, prawie czarny, acz dobrze jest

ogólnie dziwnie się czuję. sama ze sobą niektóre koleżanki mówią, że je denerwuje, to nawet nie dzownią czy wychodzę z nimi, a ostatnio to dzień w dzień, fajnie.. i ogólnie jakoś dziwnie się zachowuję.. nie mam ochoty kompletnie na NIC. i kompletnie nic nie mam do roboty

a tak w ogóle to dziś już dwa tygodnie jak jestem z chłopakiem

dobranoc
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 20:59   #4594
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Własnie wrocilam z pracy... zajadam sie grzankami z serem i rosłkiem własnej roboty
Ogarne sie i elce ogladac dalej Przyjaciół

Miłego wieczoru
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 09:41   #4595
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzień dobry !
Ewakuowałam się na weekend do babci, miałam nadzieję, że jak wrócę, to już będzie po malowaniu, a tu lipa Dopiero połowa.. Nie mam już do tego siły. Na dodatek przez wizytę u babci dieta leży
Co do włosów, to też muszę się wybrać do fryzjera, bo mam masakrycznie rozdwojone końcówki Miałam zamiar coś pokombinować, ale chyba tylko podetnę. No i chciałam pomalować (nigdy nie malowałam), ale wszyscy mi odradzają mówiąc, że mam naturalny kolor śliczny i żebym nie niszczyła sobie włosów No ale co poradzić na to, że on mi się po prostu nie podoba..

Miłego dnia
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:03   #4596
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Własnie wrocilam z pracy... zajadam sie grzankami z serem i rosłkiem własnej roboty
Ogarne sie i elce ogladac dalej Przyjaciół

Miłego wieczoru
podobny masz wieczor jak ja wrocila z pracy,pobiadolilam nad wlosami,wykapalam sie,wypeelingowalam,wysma rowalam kremami itp i ogladam Sex and the city

jutro jade do tego Manchesteru na wizyte z klientem,trzymajcie kciuki prosze..boje sie jak niewiem..

no to do uslyszenia
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:18   #4597
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
jutro jade do tego Manchesteru na wizyte z klientem,trzymajcie kciuki prosze..boje sie jak niewiem.. trzymam kciuki!

no to do uslyszenia
Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
Dzień dobry ! Heloł
Miałam zamiar coś pokombinować, ale chyba tylko podetnę. No i chciałam pomalować (nigdy nie malowałam), ale wszyscy mi odradzają mówiąc, że mam naturalny kolor śliczny i żebym nie niszczyła sobie włosów No ale co poradzić na to, że on mi się po prostu nie podoba.. jaki masz kolor naturalny?

Miłego dnia
Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
również mam strasznie zniszczone.. odżywki nie pomagają, cóż, a prostownice ciężko mi rzucić.. suszarka też się przydaje, a farbowanie mi się podoba, i weź tu człowieku racjonalnie o nie dbaj ;d
ja nie farbuję, nie prostuję i nie susze suszarką, a też mam troche zniszczone.
zafarbowałam wyszedł mi baardzo ciemny, prawie czarny, acz dobrze jest wrzuciłas fotke na nk? to zaraz Ci skomentuje,rzecz jasna. ;D

ogólnie dziwnie się czuję. sama ze sobą ja też. niektóre koleżanki mówią, że je denerwuje, to nawet nie dzownią czy wychodzę z nimi, a ostatnio to dzień w dzień, fajnie.. i ogólnie jakoś dziwnie się zachowuję.. nie mam ochoty kompletnie na NIC. i kompletnie nic nie mam do roboty

a tak w ogóle to dziś już dwa tygodnie jak jestem z chłopakiem dlaczeo ja nic o tym nie wiem, przepraszam, pewnie gdzieś pisałaś, a ja jak zwykle nie doczytałam.

dobranoc
Dzień Dobry!!
U mnie ok, tylko zęby mnie masakrycznie bolą, ale to po wczorajszej wizycie u ortodonty.
Wczoraj miałam spotkanie klasowe, było tylko kilka osób, ale za to bardzo fajnych. Miło było.
Kupiłem też sobie wczoraj szamponetke koloryzującą z palette ''czerwień granatu''
jednak dziś doszłam do wniosku, że i tak nie zafarbuje sobie tych włosów
Czytałam ''recenzje'' tego kosmetyku i mimo, że na opakowaniu jest napisane, że zmywa się po 6-8 myciach, zmywa się troche później.
Poza tym ja chyba wolę pozostać naturalną CIEMNĄ blondynką.
a i jeszcze coś: postanowiłam walczyć! już 3 dzień wychodzenia, na razie planuje wychodzić jak wtedy. dodaje do owsianki rzeczy, które na r nie są polecane, w pon. był budyń, wczoraj pierwszy raz od niepamiętnych czasów zjadłam serek homo waniliowy.
Miłego dnia
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 13:17   #4598
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
Dzień Dobry!!
U mnie ok, tylko zęby mnie masakrycznie bolą, ale to po wczorajszej wizycie u ortodonty.
Wczoraj miałam spotkanie klasowe, było tylko kilka osób, ale za to bardzo fajnych. Miło było.
Kupiłem też sobie wczoraj szamponetke koloryzującą z palette ''czerwień granatu''
jednak dziś doszłam do wniosku, że i tak nie zafarbuje sobie tych włosów
Czytałam ''recenzje'' tego kosmetyku i mimo, że na opakowaniu jest napisane, że zmywa się po 6-8 myciach, zmywa się troche później.
Poza tym ja chyba wolę pozostać naturalną CIEMNĄ blondynką.
a i jeszcze coś: postanowiłam walczyć! już 3 dzień wychodzenia, na razie planuje wychodzić jak wtedy. dodaje do owsianki rzeczy, które na r nie są polecane, w pon. był budyń, wczoraj pierwszy raz od niepamiętnych czasów zjadłam serek homo waniliowy.
Miłego dnia
Miałam tą Palette na 6-8 myć, i biorąc pod uwagę to, że myję głowę codziennie, to po jakimś tygodniu nie było po niej śladu
A włosy mam hm.. właściwie to nie wiem w każdym bądź razie- brązowe, odcienia nie potrafię sama określić.
No i życzę powodzenia w wychodzeniu, musisz się przemoć. Dasz radę !
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 15:03   #4599
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej.
Ale te wakacje są nudne ... Niech się szybko skończą . Chcę iść do szkoły . No bo inaczej się żywcem zanudzę . Do południa mi się taaak nudzi , a wieczorem wyskakuje na jakiś film do kumpli. I tyle Jak się fajnie wakacje zaczeły : najpierw Zakopane , potem Łeba to teraz jedno wielkie g****. Przepraszam , musiałam się wyżalić.
Dziś miałam jechac z kolegą na ognisko do jego znajomych , ale wiecie co stwierdziłam ? Ze za gruba jestem Wiem to nie temat do tego ,ale czuje sie coraz gorzej , za żadne skarby nie potrafie się zaakceptować. Jak nie schudne do września to nie wiem jak to będzie... Wszystkie ubrania są na mnie opiete , a nowych nie kupie bo mam jakąś fobie ze bede wygladała jak pasztet i inne takie Na prawde jest źle...
Nie chcę już marudzić tutaj Wam Chociaż u Was mam nadzieję że jest 100 razy lepiej niż u mnie .

Paseczkowa: Też mam naturalne brązowe włosy i wszyscy mi mowia ze mam śliczny odcien. Zresztą ja nie będę go zmieniać jak na razie. Nie kręci mnie farbowanie xD

karlusss: Zazdroszcze Ci tego wychodzenia

agolek: za Manchester BTW. zawsze chciałam tam jechać ;P
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 15:20   #4600
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Aaa i dziewczęta mam prośbę,
czy mogłaby mi któraś z Was obliczyć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne? Bo chciałabym jeść tyle ile mi potrzeba, bo chce jeszcze urosnąc, a nie być taaaaka malutka.
Mam 16 lat, 152 cm, waże 44/43 kg.
Ruchu, aż tak za wiele nie mam, codziennie gdzieś wyjde na miasto i pochodze z półtorej godziny, ale teraz dojdzie jeszcze dwa razy w tyg. basen.
Proszę
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 17:35   #4601
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

I energia gdzies uciekla...
Paskudny nastrój, paskudne samopoczucie... Wszystko wydaje mi się bezsensu
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 19:42   #4602
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
I energia gdzies uciekla...
Paskudny nastrój, paskudne samopoczucie... Wszystko wydaje mi się bezsensu
witaj w klubie
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:08   #4603
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
witaj w klubie

Przynajmniej jest świaodmość, że nie jesteśmy same...
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:45   #4604
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Karlus- nie, nie wrzuciłam fotki
gratuluję postanowienia i nie licz tych kalorii tak, jedz tyle, ile potrzebuje Twój żołądek, to jest Twoje zapotrzebowanie

Baby- nie mów, że jesteś gruba.. bo nieładnie tak kłamać też się tak ostatnio czuję, bo chyba nawet przytyłam, ale cóóż.
a myślałam, że masz farbowane włoski bo taki ładny kolorek i tak ładnie Ci się świecą.

Nefre, Orzeszek- to minie oby jak najszybciej

wczoraj chłopak nie przyjechał, dziś też, a miał. mówi, że jutro jak zwykle coś mu się dzieje, akurat wtedy kiedy ma przyjechać. może nie jesteśmy sobie przeznaczeni, i dlatego
ogólnie pomimo tego, że czuję się gruba jest już lepiej.. lepsze samopoczucie ale te wahania nastrojów mnie dobijają już.. :/

__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:48   #4605
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

oj dziewczyny co sie stało ,ze wiekszosc z Was smutne ?
Baby wiesz chciałabym czasem sie ponudzic narazie moje wakacje spedzam w ruchu , brak mi czasu. wiec chyba najlepiej jest jak sa dni nudne jak i aktywnie spedzone
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 07:59   #4606
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej
Co za upał... W TV mówili zeby unikać dziś słońca to będę unikała ;D
Wczoraj skończyłam czytać książke ,, Moja Afryka" i teraz jeszcze bardziej chciałabym pojechać tam Orientujecie się może czy jadąc na misje trzeba mieć ukończone 18 lat? A jak tak czy mogę teraz coś zrobić kiedy jestem niepełnoletnia? Strasznie mnie to interesuje.


Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
Aaa i dziewczęta mam prośbę,
czy mogłaby mi któraś z Was obliczyć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne?
Oj dawno nie liczyłam tego całego zapotrzebowania. Wiem ze na jakiejs stronce było ,ale niestety nie pamietam już jej. Ale moim zdaniem Ewelka ma racje. Miej gdzies to całe zapotrzebowanie które wcale prawda do konca nie jest Ja bym na Twoim miejscu dodawała coś do posiłków a nie liczyła jakieś tam kalorie. Jak chcesz żyć normalnie to tak zrób Na pewno beda takie dni kiedy zjesz więcej , a drugiego kiedy mniej. Wtedy wszystko się ureguluje i będzie ok

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
I energia gdzies uciekla...
Paskudny nastrój, paskudne samopoczucie... Wszystko wydaje mi się bezsensu
Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
witaj w klubie
Heej , dziewczyny ! CO jest?

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość

a myślałam, że masz farbowane włoski bo taki ładny kolorek i tak ładnie Ci się świecą.

Nie no coś Ty ;P Mi się świecą ? Na to jeszcze nie wpadłam ,ale dzięki



wczoraj chłopak nie przyjechał, dziś też, a miał. mówi, że jutro jak zwykle coś mu się dzieje, akurat wtedy kiedy ma przyjechać. może nie jesteśmy sobie przeznaczeni, i dlatego
Może chłopak ma jakieś zajęcie czy coś Daj mu chwile odpoczynku.. Chociaż tak ,wiem trudne to jest ^^ Sama przez to przechodzę


Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Baby wiesz chciałabym czasem sie ponudzic narazie moje wakacje spedzam w ruchu , brak mi czasu. wiec chyba najlepiej jest jak sa dni nudne jak i aktywnie spedzone
Aa bo Ty w tym Macu pracujesz? No i jak Ci się podoba?


Miłego dnia
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 08:48   #4607
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Może chłopak ma jakieś zajęcie czy coś Daj mu chwile odpoczynku.. Chociaż tak ,wiem trudne to jest ^^ Sama przez to przechodzę
taak, na którymś zdj widziałam jak Ci się świecą jakby na niebiesko i na dodatek cieemny brąz to myślałam, że pofarbowane ale piękny kolorek jak naturalny
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 09:41   #4608
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

witajcie laleczki,

no jakos poszlo w tym Manchesterze... bede miala tylko takie zapier teraz ze nie wiem jak ja sie ze wszystkim powyrabiam...a kasa ta sama

co mi sie najbardziej podobalo to siedziba mojego nowego klienta... nad rzeka, z z widokiem na caly Mnachester,wielki przeszklony budynek i widoka na takie same przeszklone wielke budynki i rzeke i siedzielismy w takim naroznym pokoju, 3 sciany w oknach i tylko jedna taka ''normalna'' i czulam sie jakbym gdzies w Nowym Jorku byla w takim swiecie.. jka ja bym takie biuro chciala...

no ale nic,czas zejsc na ziemie i jechac do mojego brzydkiego biura, bez widoku...

fajnei ze juz weekend jutro,padnieta jestem. Pogoda do bani, wieje i leje..

to tyle ja a co wy takie smutne tutaj?! wakacje macie! slonce! na dwor i smigac i ruszac sie i ladowac akumulatorki przed jesienia!

buziaki
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 10:39   #4609
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
witajcie laleczki,

no jakos poszlo w tym Manchesterze... bede miala tylko takie zapier teraz ze nie wiem jak ja sie ze wszystkim powyrabiam...a kasa ta sama

bedzie dobrze Agolku

fajnei ze juz weekend jutro,padnieta jestem. Pogoda do bani, wieje i leje..

u mnie tez deszcz duszno i na burze sie zbiera

to tyle ja a co wy takie smutne tutaj?! wakacje macie! slonce! na dwor i smigac i ruszac sie i ladowac akumulatorki przed jesienia!

szczerze to ja chce juz jesien
Witam w niezbyt fajnym nastroju
Rano obudzilam sie z paskudnym bolem brzucha,dobrze ze przeszlo. Bylam na basenie,godzine sobie poplywalam. Dobrze mi to zrobilo,,zawsze to sie czlowiek zmeczy i ma mniej sily na myslenie o swoim piknym zyciu
Jedyne co mi poprawia nastroj w obecnym czasie to moja sunia.
Reszta jest do bani.
Dlaczego nie umiem podejmowac decyzji,dlaczego to jest takie trudne.(studia,mieszkanie )
Z TZ jakies zgrzyty,nie mamy o czym rozmawiac jak gadamy a smsy sa o niczym,dzien dobry dobranoc milego dnia co robisz..jee
Efekty r sa o d.. rozbic,wiec jeszcze jeden powod,zeby sie pochlastac
Dzis mam zamiar czytac ksiazke,spacerowac z psem, i nie myslec nad niczym zeby sie bardziej nie dolowac.
A propos ksiazek,ostatnio skonczylam swietna ksiazke Dzieci zla czy cos w ten desen,o nazistach,II wojnie swiatowej,tworzeniu rasy czystej itd,tak swietnej ksiazki dawno nie czytalam.
A ze historia interesuje sie jako hobby,wiec bardzo przyjemnie sie czytalo.
Teraz czytam jakis kryminal o kradnieciu narzadow do przeszczepow,tez fajna.
W ogole,to za malo ksiazek sobie przywiozlam tutaj,bo mi jeszcze 2zostaly tylko.i co ja wtedy bede robic

Nefre Trzymaj sie i jesli chcesz pogadac to czekam na PW

Agness, Tamonita,Mercy to juz chyba o nas w ogole zapomnialy..

Milego Dnia.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 12:02   #4610
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witam dziewczynki!

Orzeszek - jak coś to będę waliła na PW
Agolku - żadnej podwyżki? a to gnoje! :[ Daj mi troche tego deszczu proszę, bo już usycham, taki upał!


Humor troszkę lepszy, ale porobiłam zakupy i.. nie ruszam sie z domu
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:21   #4611
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cześć

U mnie już kilka tygodni po obronie Obecnie status bezrobotnego studenta
(nadal studenta, bo jakoś tak wyszło, że nie oddałam legitymacji, która ważna jest do końca października )

Jutro pierwsza rozmowa w sprawie pracy Z tym, że mam już zaplanowane dwutygodniowe wakacje, więc mogę zacząć pracę dopiero pod koniec sierpnia. W sumie nie nastawiam się, że mnie zatrudnią, ale może zostanę miło zaskoczona

Poza tym u mnie wszystko OK. Z TŻ układa się dobrze, nadal zachowujemy się jak dzieci. Na przykład wczoraj goniliśmy się po całym mieszkaniu

Życzę szybkiej poprawy nastrojów Takie ładne, słoneczne popołudnie - nastraja optymistycznie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:02   #4612
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Oj dawno nie liczyłam tego całego zapotrzebowania. Wiem ze na jakiejs stronce było ,ale niestety nie pamietam już jej. Ale moim zdaniem Ewelka ma racje. Miej gdzies to całe zapotrzebowanie które wcale prawda do konca nie jest Ja bym na Twoim miejscu dodawała coś do posiłków a nie liczyła jakieś tam kalorie. Jak chcesz żyć normalnie to tak zrób Na pewno beda takie dni kiedy zjesz więcej , a drugiego kiedy mniej. Wtedy wszystko się ureguluje i będzie ok
kalkulatorów jest mnóstwo, ale większośc podaje mi za dużo, niemożliwe, mając średnioaktywny tryb życia=2 razy w tyg, basen, codziennie zakupy, albo spacery, potrzebowała aż 1900 kalorii dziennie. Boję się jeść więcej niż 1400 szczerze mówiąc, ale chyba będę jadła 1600 .
Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
Karlus- nie, nie wrzuciłam fotki no to wrzuć.
gratuluję postanowienia i nie licz tych kalorii tak, jedz tyle, ile potrzebuje Twój żołądek, to jest Twoje zapotrzebowanie
oj chciałabym tak, ale nie potrafie.

Baby- nie mów, że jesteś gruba.. bo nieładnie tak kłamać też się tak ostatnio czuję, bo chyba nawet przytyłam, ale cóóż.
a myślałam, że masz farbowane włoski bo taki ładny kolorek i tak ładnie Ci się świecą. RACJA!! Baby ty nie jesteś gruba!. O niee.
wczoraj chłopak nie przyjechał, dziś też, a miał. mówi, że jutro jak zwykle coś mu się dzieje, akurat wtedy kiedy ma przyjechać. może nie jesteśmy sobie przeznaczeni, i dlatego
ogólnie pomimo tego, że czuję się gruba jest już lepiej.. lepsze kiedyś przyjadę do Ciebie i Cię po prostu walne na dzień dobry JAKIM CUDEM TY MOŻESZ MIEĆ KOMPLEKSY? Śliczna z Ciebie dziewczyna jest przecież. samopoczucie ale te wahania nastrojów mnie dobijają już.. :/

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Jutro pierwsza rozmowa w sprawie pracy Jak zwykle trzymam kciukasy!! Z tym, że mam już zaplanowane dwutygodniowe wakacje, więc mogę zacząć pracę dopiero pod koniec sierpnia. W sumie nie nastawiam się, że mnie zatrudnią, ale może zostanę miło zaskoczona
A gdzie się wybierasz na wakacje?
Poza tym u mnie wszystko OK. Z TŻ układa się dobrze, nadal zachowujemy się jak dzieci. Na przykład wczoraj goniliśmy się po całym mieszkaniu hehe i dobrze

Życzę szybkiej poprawy nastrojów Takie ładne, słoneczne popołudnie - nastraja optymistycznie U mnie najpierw padało. a potem masakrycznie duszno.
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Humor troszkę lepszy, ale porobiłam zakupy i.. nie ruszam sie z domu Co żeś kupiła?
Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Witam w niezbyt fajnym nastroju
Rano obudzilam sie z paskudnym bolem brzucha,dobrze ze przeszlo. okres? ja teraz robie wszystko, by mój wrócił.Bylam na basenie,godzine sobie poplywalam. to prawda, że pływanie na basenie poprawia kondycje? I, że ładniejsza po pływaniu skóra jest?Dobrze mi to zrobilo,,zawsze to sie czlowiek zmeczy i ma mniej sily na myslenie o swoim piknym zyciu nie martw się! też mam strasznie pinkne życie. ehe .
Jedyne co mi poprawia nastroj w obecnym czasie to moja sunia.
Reszta jest do bani.piesio?
Dlaczego nie umiem podejmowac decyzji,dlaczego to jest takie trudne.(studia,mieszkanie )
Z TZ jakies zgrzyty,nie mamy o czym rozmawiac jak gadamy a smsy sa o niczym,dzien dobry dobranoc milego dnia co robisz..jee może to takie chwilowe?mam nadzieje.
Efekty r sa o d.. rozbic,wiec jeszcze jeden powod,zeby sie pochlastac
a dużo chcesz jeszcze w ogóle schudnąć? bo po co masz się redukować i sobie metabolizm niszczyć jak i tak nie chudniesz.
Dzis mam zamiar czytac ksiazke,spacerowac z psem, i nie myslec nad niczym zeby sie bardziej nie dolowac.
A propos ksiazek,ostatnio skonczylam swietna ksiazke Dzieci zla czy cos w ten desen,o nazistach,II wojnie swiatowej,tworzeniu rasy czystej itd,tak swietnej ksiazki dawno nie czytalam. może wypożyczę... jak mówisz/ piszesz, że interesująca.
A ze historia interesuje sie jako hobby,wiec bardzo przyjemnie sie czytalo.
Teraz czytam jakis kryminal o kradnieciu narzadow do przeszczepow,tez fajna.
W ogole,to za malo ksiazek sobie przywiozlam tutaj,bo mi jeszcze 2zostaly tylko.i co ja wtedy bede robic
Dzień Doberek!
byłam dzisiaj na mieście i kupiłam sobie spodnie,
ze względu na znajomości, pani obnizyła mi o 3 zł.
Jutro znów idę się przjeść, żeby zakupić trampki dł. do kostek.
Zauważyłam, że bardzo lubię chodzić na zakupy, to znaczy boją się ludzi, znaczy spojrzeć im w oczy czy coś, bo mnie obgadają, czy coś w tym stylu, ale chodzenie po sklepach sprawia mi nie lada przyjemność.
W ogóle, szczerze mówiąc, wole chodzić na zakupy sama niż z koleżankami... nie wiem czemu, ale sama czuję się lepiej, w ogóle lubię czasem pobyć samotnie w pokoju, słuchając muzyki, czytając ksiązke, albo po prostu leżąc i patrzeć się w sufit.
Ile bym dala, żeby mieć sama pokój. ech...
Te wakacje jakieś nudne są... mógł by być już wrzesień, nowa szkoła i te sprawy.
Wyjade gdzieś dopiero w następnym tyg, i to na pare dni pod namioty.
To sobie ode mnie odpoczniecie.
Chyba sobie potańczę, także papa ;***
Nefre, Orzeszku trzymajcie się dziewczyny, ja wiem, że dacie sobie radę!
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 19:54   #4613
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie umiem podejmowac decyzji,dlaczego to jest takie trudne.(studia,mieszkanie )
bo takie decyzje nigdy nie sa latwe.. mysle ze nie ty jedyna tak masz slonko...
Z TZ jakies zgrzyty,nie mamy o czym rozmawiac jak gadamy a smsy sa o niczym,dzien dobry dobranoc milego dnia co robisz..jee
to podobnie jak u mnie.. mam wrazenie ze gadamy tylko o pracy i o tym co na obiad..
Dzis mam zamiar czytac ksiazke,spacerowac z psem, i nie myslec nad niczym zeby sie bardziej nie dolowac.
A propos ksiazek,ostatnio skonczylam swietna ksiazke Dzieci zla czy cos w ten desen,o nazistach,II wojnie swiatowej,tworzeniu rasy czystej itd,tak swietnej ksiazki dawno nie czytalam.
A ze historia interesuje sie jako hobby,wiec bardzo przyjemnie sie czytalo.
Teraz czytam jakis kryminal o kradnieciu narzadow do przeszczepow,tez fajna.nie Robin Cook przypadkiem?on pisze takie wlasnie tego typu o ile pamietam
W ogole,to za malo ksiazek sobie przywiozlam tutaj,bo mi jeszcze 2zostaly tylko.i co ja wtedy bede robictzn gdzie przywiozlas bo chyba cos przeoczylam?
Agness, Tamonita,Mercy to juz chyba o nas w ogole zapomnialy..

Milego Dnia.
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Agolku - żadnej podwyżki? a to gnoje! :[ Daj mi troche tego deszczu proszę, bo już usycham, taki upał!
ano zadnej.. zasuwac bede jeszcze wiecej a kasa mi kolo nosa przejdzie...
Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
Dzień Doberek!
byłam dzisiaj na mieście i kupiłam sobie spodnie,
ze względu na znajomości, pani obnizyła mi o 3 zł.wow! ale lepsze 3 zl miec niz nie miec , na piwko bedzie
W ogóle, szczerze mówiąc, wole chodzić na zakupy sama niż z koleżankami... nie wiem czemu, ale sama czuję się lepiej, w ogóle lubię czasem pobyć samotnie w pokoju, słuchając muzyki, czytając ksiązke, albo po prostu leżąc i patrzeć się w sufit. ja tez lubie sama chodzic na zakupy czasem,nikt nie pogania i nie gada nad uchem..mozna pomysle spokojnie..
Ile bym dala, żeby mieć sama pokój. ech...
Te wakacje jakieś nudne są... mógł by być już wrzesień, nowa szkoła i te sprawy.szalona jestes pierwsze slysze zeby ktos do szkoly w wakacje chcail isc..
Wyjade gdzieś dopiero w następnym tyg, i to na pare dni pod namioty.
To sobie ode mnie odpoczniecie.
to fajnie,ze sie wyrwiesz gdzies, pewnie odechce ci sie tej szkoly potem

hej hej,

ja juz po pracy,obiedzie,sprzatniu, zakupach,naprawianiu laptopa.. zaleglam na sofie i popijam malego drinka i juz bym chciala weekendu..

mam taka masakre w pracy ze nie chce mi sie tam jutro isc.. weekend zapowiada sie nudny i nie wiem co bede robic..

dzis w prayc zjadlam kawalek przepysznego urodzinowego ciasta bo kumpel mial urodzinyi tak dieta moja poszla cala w cholere,jak jestem na R to wogole nie chudne.. chyba moj wiek juz robi swoje..

jakie wy macie plany?

dobranoc
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:35   #4614
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Agolku-przywiozlam tu tzn do DE bo tutaj jestem obecnie. Od wrzesnia studia..Pytanie tylko jakie. Mam cos na oku,ale nie jestem prezkonana. Jak zwykle decyzje,ktorych podejmowanie ciezko mi przychodzi.
A co do R to mi rowniez dupa zbita wychodzi,wiec nie jestes sama.

Karluss-nie zauwazylam zeby plywanie wplywalo na skore jakos Mi to poprawia humor,ale potem jestem caly dzien zmeczona,nie wiem czemu. Forma relaksu i ruchu

W ogole to wszystko mnie wnerwia,a juz po okresie,dziwne

Chcialabym sobie zrobic kolczyka w jezyku,to mama sie nie zgadza. Sama mam troche obaw,tzn boje sie o uszkodzenie jakis nerwow czy cos ale tak strasznie mnie to kreci.


Ide na spacer z sunia,moze mnie jakis monster zje i porwie,bede miala swiety spokoj
I Wy przy okazji

Dobranoc
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 16:56   #4615
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzien dobry Ale mam dzis zabiegany dzien.. praca w ogrodzie ,pieczenie ciast , sprzatanie itp. Od rana dopiero teraz siadłam na tyłku i własnie odczuwam tego negatywne skutki
Dziś jeszcze stwierdziłam że mam za duży biust i jak zarobie pierwszy milion to najpierw go zmniejsze
Znalazłam tez moj nowy wynalazek. Aczkolwiek zakochałam się w orzechach nerkowca Chyba najlepsze jakie jadłam
Jutro przyjedzie mój tata. Teraz już wiem że w tym roku Francja nie wypali A ja tak chciałam tam jechać i spotkac się z tymi ludzmi co rok temu.. Kurcze no, smutno mi trochę;/
Ale mam nadzieję że wyciągne tate do Wiednia bo jeszcze nigdy nie byłam a chętnie bym go zobaczyła. Przecież musze gdzies jeszcze jechać ^^.A tam podobno pięknie jest


Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
ale piękny kolorek jak naturalny
dziękuje

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość



Teraz czytam jakis kryminal o kradnieciu narzadow do przeszczepow,tez fajna.

Ooo , jaki tytuł ksiązki bo bym chętnie przeczytała taką
W ogole,to za malo ksiazek sobie przywiozlam tutaj,bo mi jeszcze 2zostaly tylko.i co ja wtedy bede robic

A nie ma gdzieś wypożyczalni ?


Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość


W ogóle, szczerze mówiąc, wole chodzić na zakupy sama niż z koleżankami..

Ja mam tak samo Nie wiem czemu ,ale jak mam zamiar coś kupowac to wole isc sama a nie z kolezankami.
Nie lubie jak ktos patrzy mi "na ręce"


Te wakacje jakieś nudne są... mógł by być już wrzesień, nowa szkoła i te sprawy.

No też tak twierdzę... ale to już niedługo
Wyjade gdzieś dopiero w następnym tyg, i to na pare dni pod namioty.
Też jadę pod namioty.Ja w Bieszczady , a Ty ?
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość


i tak dieta moja poszla cala w cholere,jak jestem na R to wogole nie chudne.. chyba moj wiek juz robi swoje.

Chyba nie wiek bo ja też nie chudne



Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość




Chcialabym sobie zrobic kolczyka w jezyku,to mama sie nie zgadza. Sama mam troche obaw,tzn boje sie o uszkodzenie jakis nerwow czy cos ale tak strasznie mnie to kreci.

Jak widziałam kiedyś jak to się robi to mnie obrzydzenie wzieło Okropnosc.Szczerze powiedziawszy nie podobają mi sie dziewczyny z kolczykiem w jezyku , no ale wiesz to tylko moje zdanie . Jak Ci na nim zależy to śmialo rob Wkoncu dorosła jestes , nie
?

Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 17:15   #4616
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Dzien dobry Ale mam dzis zabiegany dzien.. praca w ogrodzie ,pieczenie ciast , sprzatanie itp. Od rana dopiero teraz siadłam na tyłku i własnie odczuwam tego negatywne skutki takie dni sa najlepsze,jak ciagle jest cos do roboty

Dziś jeszcze stwierdziłam że mam za duży biust i jak zarobie pierwszy milion to najpierw go zmniejsze Mi sie ostatnio zmniejszyl sasasa Z 96cm zrobilo sie 92 nie chce mniej

Znalazłam tez moj nowy wynalazek. Aczkolwiek zakochałam się w orzechach nerkowca Chyba najlepsze jakie jadłam zgadzam sie nerkowce sa najlepsze,no i zrodlo nnkt wiec juz w ogole lubie tez pestki dyni

Jutro przyjedzie mój tata. Teraz już wiem że w tym roku Francja nie wypali A ja tak chciałam tam jechać i spotkac się z tymi ludzmi co rok temu.. Kurcze no, smutno mi trochę;/ Pojedziesz za rok,nie martw sie
Ale mam nadzieję że wyciągne tate do Wiednia bo jeszcze nigdy nie byłam a chętnie bym go zobaczyła. Przecież musze gdzies jeszcze jechać ^^.A tam podobno pięknie jest
W Wiedniu jest pieknie , ja bylam w Salzburgu dwa lata temu u cioci. Austria jest piekna
Tytul tej ksiazki o kradnieciu narzadow to Piata fiolka Michaela Palmera. Fajna.
A ja dzis rano bylam na basenie,sporo poplywalam,fajnie bylo.
Moj pies to odkurzacz-non stop by cos jadl Ostatnio pogryzl nawet moj zasilacz od laptopa i taki kabel co sie zdjecia przeklada z telefonu na kompa,dlatego tez na nk bedzie teraz dluuga cisza,heheDlatego musze z mamy kompa korzystac.
W ogole to mama mnie straszy swinska grypa,ze trzeba unikac miejsc gdzie jest duzo ludzi np i mam stracha teraz bo przeciez na basenie nie jestem sama.
Pozniej pojde na zakupy ,pocwicze brzuch,poczytam,ugotuje sobie jajka na kolacje i pojde z sunia na spacer. Taki mam plan na reszte dnia,bardo ambitny wiem

http://www.youtube.com/watch?v=jSm-pDxEVSg ostatnio tego slucham non stop,fajne
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 17:20   #4617
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Ale mam nadzieję że wyciągne tate do Wiednia bo jeszcze nigdy nie byłam a chętnie bym go zobaczyła. Przecież musze gdzies jeszcze jechać ^^.A tam podobno pięknie jest
w samym Wiedniu co prawda nie byłam, ale w Austrii ogólnie tak i byłam naprawdę zadwolona, ładny kraj Chociaż.. ja gdzie nie pojadę to mi się podoba, wszędzie znajdzie się coś fajnego Ostatnio mam straszną ochotę pojechać do Pragi, byłam parę lat temu i mam straszną ochotę pojechać jeszcze raz. No, ale w te wakacje mam możliwość wyjazdu jedynie do Niemiec, gdzie bywam co roku i za bardzo mi się nie chce.
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 14:18   #4618
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

a ja jeszcze NIGDY w życiu nie bałam się tak jak przedwczoraj. akurat siedziałam z chłopakiem i kolegą koło parku. zerwał się wiatr, zrobiło się ciemno, to zaczęliśmy iść przez park. na przystanek. w połowie parku oglądamy się, a za nami lecą gałęzie, drzewa.. i pioruny walą 3 m od nas. na dodatek byliśmy koło rzeki, słyszymy jak to wszystko 'goni nas'.. chłopak szybko złapał mnie za rękę i zaczęliśmy uciekac. wyszliśmy, starsza pani trzyma się mostu, na lewo już drzewa nie ma, samochody zwiewa na pobocze, zrobił się lekki korek bo nie mogły wykręcic. z tyłu jeszcze koledzy biegną za nami. z budynków lecą cegłówki, blachy, specjalnie się zatrzymywaliśmy żeby żadną nie dostać. piach w oczy, nic nie widac, deszcz pada, wiatr wieje z taką szybkością, że 30 paro letni mężczyzna przewrócił się koło przystanku, wszystko dosłownie lata, my biegniemy, blacha leci mi na nogi, nie mogę biec, to z kopa ją i dalej alarmy się włączają, dobiegliśmy na przystanek, patrzymy, a nagle trach, i nie ma prądu.
krajobraz nędzy i rozpaczy, drzewa powyrywane, latarnie, słupy na wioskach, szyby w samochodach powybijane, pełno cegłówek i wszystkiego na ulicy, dachy ludzie sobie łatają, mi na szczeście tylko jabłonke wyrwało z korzeniami.. ale jestem taka szczęśliwa, że mieliśmy tyle szczęścia, bo gdybyśmy dosłownie kilka sekund póżniej wyszli z tych schodków drzewa leciałyby i za nami i przed nami. kwestia kilku sekund.
nigdy takiego czegoś tu nie było, a ponoc ma się powtórzyc.. już się boję nawet wychodzic z domu ;P
wczoraj ok 15 miałam już prąd i wodę jakoś od 10 rano ;P a niektóre wioski po bokach nadal nie mają prądu.
2 lata temu było coś podobnego, ale to było o wiele słabsze!
cóóóóóż


akurat szykuję się do wyjścia na sesję zdjęciową z koleżankami mam zdj w 'nowych włosach' niedługo wstawię na nk, Karluś
miłego popołudnia
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "






Edytowane przez EwelkaaS
Czas edycji: 2009-07-25 o 14:23
EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 18:58   #4619
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej
Ale dziś nic się nie działo... wogóle nie wiem jakim cudem jest juz prawie 8 ;O
Normalnie żywcem nic nie robiłam bo pogoda beznadziejna. Pada i pada. No może tylko grałam w Simsy i spaliłam 700 kcal na rowerku ^^. Porozmawiałam też z moim przyjacielem który wrocił z Berlina na chwilkę i musimy się jutro spotkać bo strasznie sie za nim stęskniłam
I tyle by chyba na dziś było. Mam nadzieję ze jutro nie bedzie nud.

Ewelka : ło matko :O Jak Cię podziwam ! Ja na Twoim miejscu to umarłabym na zawał serca. Zawsze jak jest burza to mam jakieś schizy ,a le jakby sie za mna drzewa łamały to już całkowicie.. Pamiętam jak jechałam teraz nad morze pociągiem i była burza i pootwierane okna to cały czas byłam pewna że wleci piorun kulisty i nas pozabija. A co dopiero być na zewnątrz jak Ty ;O Dobrze ,że nie byłaś sama chociaż A to co opisujesz co się teraz wydarzyło w Twojej miejscowości do brzmi strasznie... Oby do mnie takie coś nie przyszło.
Wrzuciłaś fotki na nk ? Chętnie zobacze jak mi net pozwoli.

Paseczkowa : No muszę namówic rodzinke na tą Austrię . Do Niemiec jezdzisz bo masz blisko czy jakaś rodzina tam mieszka? Prage widziałam przejazdem rok temu nocą , kiedy mieliśmy tam postój.Pięknie się prezentowała Chciałabym ja jeszcze zobaczyc za dnia

orzeszk
u : Muzyczki chętnie posłucham ,ale już ja bedzie lepszy net bo teraz to normalnie... brak mi sił;/ I ksiazke pozycze.
Ale masz fajnie z tym biustem... Ja to bym chciała tak z 88/89 mieć
Mojej suni apetyt nie dopisuje . Ale moze to lepiej bo jakby mi miała jakieś kable zgryzc ^^


P.S
Zapomniałabym... Tata dał mi dzis pieniadze na Barcelone . Normalnie myślałam ze oszaleje z radosci Tak więc Hiszpania jest za rok moja , a bilet rezerwuje juz w lutym ^^ Ah nie moge sie doczekac
Miłego wieczorku ;*
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 20:30   #4620
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

czesc.
zły nastrój dopadł i mnie...
przepraszam, ale musze się wyżalić...
byłam dziś u psychiatry( u mnie w mieście jest takie coś, że aby iśc do psychologa, trzeba mieć skierowanie od psychiatry)
przez 3/4 wizyty płakałam. powiedziałam mu dlaczego chce iśc do psychologa itd. podałam inne przykłady niż odżywianie.z którymi nie moge sobie poradzić, no ale...
przeszliśmy na temat odżywiania ( po tym jak powiedziałam mu, że uwielbiam mode, modelki itd.)
Zadawał mi mnóstwo pytań i w ogóle.
Na koniec dał mi skierowanie do psychologa.
''rozpoznanie (wg klasyfikacji ICD 10) f50.0''
chyba niektóre z Was wiedzą, co to oznacza?
w pon. mam zadzwonić i zarejestrować si do tego psychologa i zaczne leczenie.
pa.
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.