Zapalenie dziasła - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa

Notka

Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa Na Wasze pytania odpowiada Iwona Gnach-Olejniczak, lekarz stomatolog z 23-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykująca implantologię i ortodoncję, założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 18:25   #1
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251

Zapalenie dziasła


Witam serdecznie,
Trzy miesiące temu miałam usuwaną ostatnią ósemkę (dolną).
Od trzech dni w miejscu po ósemce odczuwam ból, na dziąśle oraz w około. Jest także opuchlizna.
Martwię się tym, zastanawia mnie czy może to być powikłanie ekstrakcji po tak długim czasie? (np chirurg dobrze nie oczyścił tego miejsca)
Czy może być tak, że np bakterie z gardła przeszły akurat w to miejsce po dłutowaniu zęba i mam zapalenie? (mam zapalenie gardła od dwóch tyg).
Słyszałam, że ubytek w kości uzupełnia się do pół roku, czyli teraz jest tam "dziura" i bakterie mogą się zasiedlić?

Boję się, że to może być powikłanie po ekstrakcji i że będę musiała poddać się znów zabiegowi, a nie tylko antybiotykoterapii
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 18:33   #2
dr Iwona Gnach-Olejniczak
Raczkowanie
 
Avatar dr Iwona Gnach-Olejniczak
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 109
Dot.: Zapalenie dziasła

Proszę się nie bać, tylko zrobić zdjęcie RTG. Objawy są dość nietypowe jak na powikłanie (od usunięcia zęba minęło już sporo czasu). Pozdrawiam
dr Iwona Gnach-Olejniczak jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.