Zakupy "paznokciowe" w Lublinie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-05, 16:10   #1
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769

Zakupy "paznokciowe" w Lublinie:)


Hej) wiem że tu na forum dużo jest Lublinianek;p więc mam nadzieję że się wypowiecie na ten temat. Gdzie w Lublinie kupić naprawdę okazyjnie ozdoby, brokaty itd... Wiadomo że na allegro jest najtaniej.. Ale może macie gdzieś jakieś specjalne miejsca Ja osobiście polecam sklepik Szalenie miłego starszego Pana na ul. Zamojskiej( nie mylić z Ralphem!!) Ozdoby fakt, ma drogie, ale wiadomo, zarobić na czymś każdy musi... Ale żele, kleje, pilniki, itp itd w cenach przystępnych Dodatkowo ZAWSZE chętnie służy radą i pomocą, nie traktuje klienta z góry i nie ma miny w stylu " jestem tu za karę"! Polecam gorąco ))
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 14:20   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Zakupy "paznokciowe" w Lublinie:)

Hejj Ja w Ralphie tylko kupuje bo nie wiem gdzie indziej są a gdzie dokłądniej jest ten sklep o którym Ty mówisz?
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 14:45   #3
chmmmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zakupy "paznokciowe" w Lublinie:)

bardzo polecam w chełmie w sklepie cos w stylu "wszystko po 4 zl" sa ozdoby, duzo i tanio bo po 50-90 gr za woreczek np gwiazdek takich cyrkoniowych ) a w Lbn fajne rzeczy, nie tylko ozdoby sa w "absolutnie wszystko po 2,50zl" kolo stacji pociagowej :P
chmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:38   #4
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Zakupy "paznokciowe" w Lublinie:)

Ten "mój sklep" jest też na ul Zamojskiej ale troszkę po innej stronie;p koło przystanku mpk... I w bliskim sąsiedztwie sklepu... hmmm.. dla dorosłych Mały szyldzik " Artykuły do paznokci" czy coś w ten deseń.. Ralpha znienawidziłam ostatnio;/ Kupiłam tam żel ibd... który był prawie pusty... Na moją reklamację ( zdążyłam odejść kawałek do samochodu i go otworzyć) Pani powiedziała że albo go gdzieś odlałam albo że tyle ich jest w pudełeczku... Żel 14ml a było go tam... mniej niż 5! napewno!..
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 18:43   #5
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Zakupy "paznokciowe" w Lublinie:)

A no to jakoś znajde w sklepie dla dorosłych też jest miły starszy pan hehe ja w ralphie kupuje tylko jakieś lakiery czy pilniki bo ozdoby są 2 razy droższe niż na allegro więc sie nie opłaca. Dzieki za informacje i pozdrawiam
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.