Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-28, 20:22   #331
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klaudia121444 Pokaż wiadomość
tak wpadłam do tego wątku bo
mam takie pytanie może ktoś wie bo sie tak zastanawiam
mając 14 lat miałam okres rok regularny
potem zachowrowałam na anoreksje głodówka od razu po1 msc znikł
i z 80 spadłam do 40kg przytyłam do 54 schudłam do 37 i obecnie przytyłam do 61 kg/174 < w szpitalu leżałam na anoreksje>
to jet moja idealana niby waga < jem już od 4 msc normalnie wszystko>
moje ostatnie 4 lata to ciągłe chudnięcie i tycie i przez 4 lata nie miałam okresu
i tak się zastanawiam że jak się nie ma okresu to się w ciąze nie zajdzie ..co nie
czyli dziewczyny co nie mają to chyba się zabezpieczać nie muszą
bo jest minimalna szansa na zajście w ciąże
przecież ten okres ci kiedyś wróci...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 10:11   #332
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-02 o 20:17
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 13:13   #333
I_wonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

Hej , mam 19 lat i ma prblem . Brałam tabletki anty. CILEST . Skonczyły mi sie i nie miałam kiedy isc d apteki wykupic nastepnego opakowania , potem okazało sie ze je wycofali wiec msuaiałam jechac do lekarza po recepte gdy juz wykupiałam nowe tabletki to zeby je zaczac brac to trzeba z pierwszym dniem okresu . I problem jest w tym ze od tamtej pory nie dostałam miesiączki to juz chyba bedzie 4 miesiąc. Czy mógłby mi sie całkiem odregulowac ?? Pomóżcie!
I_wonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:33   #334
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-02 o 20:17
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 19:57   #335
DOMINIKA1457
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
brak okresu

witam proszę o radę 13 dni spóźnia mi się miesiączka robiłam test ciązowy i wyszedł negatywnie mało ptawdopodobne że jestem w ciazy , ale okresu nie mam nadal, gdy nadeszły dni kiedy miałam dosteś okres bolał mnie 3 dndziś lekko plamię czy to coś poważnego?Proszę o radę czekam na wizytę u ginekologa i się martwie
DOMINIKA1457 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 09:40   #336
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: brak okresu

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-02 o 20:16
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 19:04   #337
I_wonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: brak okresu

Nie robilam testu , bo taka mozliwośc wykluczam
I_wonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 20:16   #338
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: brak okresu

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-02 o 19:39
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 20:41   #339
I_wonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: brak okresu

A jest taka mozliwosc ze mi sie całkiem odregulował ?? Bo predzej gdy nie brałam tabletek tez miałam taki nie regularny co drugi miesiac zdażało sie albo co dwa
I_wonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 20:54   #340
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-02 o 19:39
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 21:02   #341
I_wonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

Dziekuje za pomoc, w tym wypadku czeka mnie wizyta u lekarza
I_wonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 18:07   #342
grosiek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 28
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

A ja zapytam: czy seks może opóźnić miesiączkę?
grosiek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 23:08   #343
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez grosiek22 Pokaż wiadomość
A ja zapytam: czy seks może opóźnić miesiączkę?
Moze. Nawet o całe 9 miesięcy
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 10:19   #344
grosiek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 28
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

A ja pytam poważnie - bo już raz się zdarzyło, że seks opóźnił cykl o 2-3 dni.
grosiek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 17:55   #345
Charlotte1511
Raczkowanie
 
Avatar Charlotte1511
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 44
Zmiany w miesiączkowaniu

Mam 16 lat, miesiączkuję od 3, jeszcze nieregularnie(Ok.30-32 dni cyklu). Dotychczas wszystko było ok. Dopóki w sierpniu nie zaczęło dziać się coś z moim organizmem. W po miesiączce miałam brązowe upławy, trwające 4 dni. Sądziłam, że było to spowodowane wyjazdem na wakacje, czyli zmianą klimatu. Ale było też trochę stresu. Kolejna, wrześniowa miesiączka znów zaskoczyła. Zaczęła się 4 dni wcześniej, była jaśniejsza (nawet różowa), bardziej skąpa i znów brązowe "coś". Jednak sądzę, że ogrom stresu spowodowany nową szkołą miał na to wielki wpływ. Teraz znowu coś nie tak. @ nie ma 4 dni, dwa dni temu tylko maleńkie plamienie, nic więcej. Jest się czym martwić? Czy to wszystko przez stres? Nad nerwami ostatnio nie mogę w ogóle zapanować...

Proszę, nie gańcie mnie, że wydziwiam, że nie potrafię wpisać w google. Potrafię, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Mam nadzieję, że któraś z Was wesprze pomocną radą.
Charlotte1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 21:13   #346
_Agata_ca
Przyczajenie
 
Avatar _Agata_ca
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Ca
Wiadomości: 17
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

cykl 30- 32 dnowy jest jak najbardziej regularny ! o regularnych cyklach mowimy kiedy roznica miedzy najkrotszym a najdluzszym cyklem wynosi nie wiecej niz 5 dni.
Mysle ze stres jak najbardziej moze miec na to wplyw, mimo wszystko dla spokojnego sumienia I pewnych informacji najlepiej udac sie do ginekologa ktory rozwieje twoje watpliwosci.
Moim zdaniem nic zlego sie nie dzieje
_Agata_ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 22:01   #347
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

mam pytanie, otóż okresy miałam regularne w miarę (24-29 dni max), 5 września dostałam okres, nie wiem czy można nazwać to okresem, bo zaczęło się od plamień i trwało 10 dni, z czego 2 przypominały moją normalną miesiączkę. Do tego przyszedł wcześniej, bo w 22 dniu już miałam te plamienia. No ale po 10 dniach się skończyły, a teraz w ogóle okresu brak. Nie wiem czy mam panikować, po 5 kochaliśmy się raz, w prezerwatywie, nie zsunęła się ani nic. Test robiłam wczoraj i wyszedł negatywny. Także w ciąży raczej nie jestem. Myślicie, że stres, przeprowadzka do innego miasta mogą mieć wpływ na mój brak okresu? Wybiorę się do ginekologa pewnie, bo zawsze wszystko było ok, a tu najpierw 10-dniowe plamienie, a teraz brak miesiączki choć czuję się, jak zawsze przed, czyli bolą mnie piersi, mam dużo wyprysków, wszystko mnie denerwuje i płakać mi się chce co chwile. Do tego boli mnie coś, nie wiem czy to jajnik mnie kuje? Pierwszy raz mam coś takiego...
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 11:52   #348
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

Ja mam teraz to samo. Okres spóźnia mi się już tydzień. Objawy są od dłuższego czasu (ból piersi i brzucha) a miesiączki jak nie było tak nie ma. Wieki nie miałam takiego opóźnienia. Chodzi mi po głowie ciąża, ale jak się okaże, że to tylko opóźnienie np przez stres to będę zawiedziona... Jeśli do week okresu nie dostanę, zrobię test!
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 13:58   #349
mayonez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zeroooo
Wiadomości: 23
brak okresu a ketony w moczu

Witam, jezeli byl juz taki temat to z gory przepraszam. Glownie okres dostawalam 20-23max kazdego miesiaca. Podkreslam ze jestem mloda osoba i nie mam regularnych cykli. Od jakis 2 lat mam problemy z nerkami, poczatkowo byly to podwyzszone leukocyty, nastepnie bialko w moczu a w tym miesiacu wyszly mi ciala ketonowe ktore zaliczaja sie do 'sredniej' ilosci. Miesiaczki powinnam dostac jak pisalam wyzej, dzisiaj mamy 10 pazdziernika a jej niestety brak. Nie mam zadnych nudnosci, nie wymiotuje, nie oddaje czesto moczu. Nie wspolzylam od ponad 7 miesiecy, ale strasznie stresuje sie w sytuacjach gdzie spoznia mi sie miesiaczka. Po miesiaczce w sierpniu a przed miesiaczka we wrzesniu doszlo do zblizenia, moim zdaniem nic wielkiego, poniewaz dotykal czlonkiem moich warg sromowych. Wariuje czytajac inne dyskusje, gdzie jedni mowia ze w sluzie mezczyzny znajduja sie plemniki i nawet w taki sposob sa zdolne do zaplodnienia. Podsumowujac, zaszly takie dwie sytuacje gdy bylismy blisko, nie uprawialismy seksu, od 2 tygodni nie mam miesiaczki a dodatkowo wyszly mi ciala ketonowe w moczu. Czy to moze miec wplyw na opoznienie miesiaczki? Dodam jeszcze ze na poczatku wrzesnia wyladowalam w szpitalu z powodu zatrucia i z silnym odwodnieniem, od tamtej pory nie robilam badan moczu, pierwsze robilam tydzien temu a dzis nastepne gdzie wyszly ciala ketonowe w takiej samej ilosci (1,5 nie pamietam jednostki). Odchodze od zmyslow, poniewaz panikuje gdy miesiaczka spozni mi sie 3 dni a co dopiero 2 tygodnie. Nigdy nie mialam objaw wypowo zapowiadajacych okres, teraz pobolewaja mnie jajniki i nic wiecej. Wykonywalam test ciazowy, niestety po poludniu, wykonywany byl 7 dni po spodziewanej miesiaczce - wyszedl negatywny. Bardzo prosze o odpowiedz...
__________________
On me dit que nos vies ne valent pas grand chose.
Wisienka <3
mayonez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 19:26   #350
never_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 345
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

.

Edytowane przez never_
Czas edycji: 2023-12-20 o 22:30 Powód: zamknięcie forum
never_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 19:11   #351
culesowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 14
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

Moje cykle są nieregularne.. Zawsze przed miesiączką miałam delikatne plamienia,a potem umiarkowanie obfite krwawienie.Wrzesień był dla mnie miesiącem pełnym stresów i boje się,że nabawiłam się jakiegoś choróbska(np.:zespół jelita nadwrażliwego) Na początku wrzesnia miałam takie brunatne plamienie i bardzo skąpe krwawienie,potem pod koniec września znów krwawienie,bardziej obfite. Teraz znów sytuacja się powtarza.Wcześniej uroiłam sb,że to ciąża i teraz czuje ciągły ból brzucha,który się nasila przy stresie..Uczucie ciężkości podbrzusza,nie wiem co o tym myśleć.
culesowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 14:34   #352
askkka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

Witam, mam podobny problem od lipca stosuję tabletki Vibin mini. Do tej pory wszystko było w porządku, okres występował w czasie 7 dniowej przerwy, ale w tym miesiącu zaobserwowałam coś dziwnego. Dzisiaj powinnam wziąć pierwszą białą tabletkę (placebo) tymczasem od dwóch dni, od soboty zauważyłam dziwną brunatną wydzielinę. Do tego bolą mnie jajniki, nie jest to bardzo ostry ból, tylko taki normalny jak w trakcie miesiączki. Wydzieliny nie jest dużo, jedynie kilka kropelek, zdarza się, że w trakcie podcierania się na papierze obserwuję czerwone gęste "niteczki". Ne mam pojęcia czy powinnam biec do lekarza czy spokojnie przeczekać tydzień placebo, zy jest to normalne? Dodam, że prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zeru, bo żadnej tabletki nie pominęłam przyjmuje je bardzo regularnie, nie brałam antybiotyków, a dodatkowo często stosujemy prezerwatywy. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.
askkka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 17:37   #353
agusia327
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: from sky.
Wiadomości: 177
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

Hej Dziewczyny! Zażywam Midianę (tabletki antykoncepcyjne) od ponad pół roku. Tabletki biorę zawsze o stałej porze wieczorem, nie miałam żadnych dolegliwości związanych z biegunkami czy wymiotami. Ostatnie krwawienie dostałam 4 dnia trwania przerwy, dzisiaj mam własnie 4 dzień i ani widu ani słychu okresu. Z czego to może wynikać? Miała któraś z Was podobnie?
__________________
bo szczęście ma zapach cynamonu.
agusia327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 13:20   #354
paulinka2571
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

Dzien Dobry, dolacze sie do wątku prawie 2 miesiace temu kochalam sie z chlopakiem, podejrzewalam ciaze, bardzo sie balam lecz okres jednak pojawil sie natomiast teraz tydzien temu powinnam dostac okresu, ale nie widac nie slychac :/ bol od jakichs 2 dni boli tak jakbym miala juz okres. Nie wiem co sie dzieje. Dodam, ze od ostatniego stosunku nie kochalam sie z chlopakiem, czy to moze byc ciąża? Lub cokolwiek innego? Z gory dziekuje
paulinka2571 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 11:15   #355
Natalie006
Przyczajenie
 
Avatar Natalie006
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

Witam, piszę tutaj by zaczerpnąć rady i opinii, gdyż nie wiem co się dzieje.
Mam z reguły miesiączki regularne, cykl 28-31 dniowy, każdy okres trwa od 4 do 6 dni. Otóż od tygodnia mam objawy okresu, ale krwawienia jak nie było, tak nie ma. Bałam się, że może to ciążą, zwłaszcza że dwa i trzy tygodnie temu uprawiałam seks z moim chłopakiem, w tym że te trzy tygodnie temu miałam owulację, jednak zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Zrobiłam test, wyszedł negatywny. Miesiąc temu okres spóźnił mi się 5 dni, ktoś zaproponował że może coś się "rozregulowało" tam w środku. W czerwcu też miałam przypadek gdzie okres spóźniał mi się dwa tygodnie, ale jeszcze wtedy nie współżyłam + miałam radykalną dietę. Zwalam to na stres, zwłaszcza że ostatnio miałam go dosyć sporo, ale męczy mnie już to wszystko. PMS, bolące piersi, śluz z szyjki macicy, skurcze w podbrzuszu co jakiś czas i trądzik na twarzy. IRYTUJĄCE. Któraś z was też tak miała? Pewnie jak jeszcze długo tak będzie, to wybiorę się do ginekologa, zwłaszcza że już zdarzały mi się problemy z hormonami, ale wolę wpierw zaczerpnąć waszej rady.
Natalie006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:08   #356
Madzialenka195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: problem z miesiączką

hej dziewczyny, mam problem, a ginekolog dopiero 31.10, wiec może któraś z Was tak miała.
od trzech miesięcy mam problem z okresem..mam 18 lat sypiam z moim facetem bez zabezpieczenia od 5 msc w pierwszym miesiacu, w którym zaczęły się problemy było tak:
okres spóźnił się 6 dni, po czym trwał około 4
drugi miesiąc było tak:
1 dzień okresu, 2 dni przerwy, po czym kolejne 2 dni okresu
a w tym msc najpierw poranny brązowy śluz ( około 2-3 dni) pare dni nic i plamienie ( krew i brazowy śluz ) koło 3 dni, ale to trwa około 2h i tylko z rana
co to może być..
Madzialenka195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:56   #357
Magdalena_92
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena_92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 478
Dot.: problem z miesiączką

Madzialenka195 31.10to za dwa dni.
__________________


Edytowane przez Magdalena_92
Czas edycji: 2013-10-28 o 17:59
Magdalena_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 18:24   #358
Madzialenka195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: problem z miesiączką

wiem, ale to mi się dłuży.. wiecie co to może byc?
Madzialenka195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 18:41   #359
Magdalena_92
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena_92
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 478
Dot.: problem z miesiączką

Nie mam pojęcia co to może być, bo to dziwne trochę. A tak na marginesie, to gratuluję Ci, że kochacie się bez zabezpieczenia. No chyba, że chcesz szybko zostać mamusią
__________________

Magdalena_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 18:47   #360
Madzialenka195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: problem z miesiączką

nie piszę tu, by poznać opinię na temat innych, czy mam się zabezpieczać
Madzialenka195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-19 08:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.