Kolor włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 08:30   #1
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437

Kolor włosów


Witam wszystkich
Mam "mały " problem z włosami.
1) Ufarbowałam je farbą Palet kolor XXL i nabrały okropnego żółtego odcieniu -> jak mam je teraz przefarbować ,żeby nowy kolor się nie spłukiwał??W jakim kolorze było by mi ładnie?? Z góry zaznaczam że płukanki do włosów nic nie dają
2) Mam prostą grzywkę , która już absolutnie mi się nie podoba i chciałabym ją zmienić tylko nie wiem czy jest to możliwe??Ponieważ jest dość krótka

Proszę o rady i z góry dziękuje
Malwina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (14,5 KB, 41 załadowań)
malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 08:40   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kolor włosów

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Mam "mały " problem z włosami.
1) Ufarbowałam je farbą Palet kolor XXL i nabrały okropnego żółtego odcieniu -> jak mam je teraz przefarbować ,żeby nowy kolor się nie spłukiwał??W jakim kolorze było by mi ładnie?? Z góry zaznaczam że płukanki do włosów nic nie dają
2) Mam prostą grzywkę , która już absolutnie mi się nie podoba i chciałabym ją zmienić tylko nie wiem czy jest to możliwe??Ponieważ jest dość krótka

Proszę o rady i z góry dziękuje
Malwina
pytanie bardziej pasujace do podforum Fryzjerskiego, ale pewnie zostanie tam przesuniete

1)jakich plukanek probowalas? polecam srebrna flor illum, te wszystkie delie i celie to wg mnie koszmarki

jezeli chcesz kolejny raz farbowac, to musisz uzyc jakiegos jasnego popielatego blondu, mojej siostrze wyszedl sliczny blond po Srebrnym Pyle Joanny. ale chlodne odcienie maja to do siebie, ze sie szybciej zmywaja, trzeba farbowac czesciej lub wspomagac sie plukankami
2) sprobuj ja zaczesywac na bok, z czasem bedzie coraz dluzsza, wtedy fryzjer ladnie Ci ją zetnie na bok
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 08:45   #3
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolor włosów

Dziękuje za odpowiedź,jestem tu po raz pierwszy i dopiero przed chwilą zauważyłam,że jest forum fryzjerskie
srebrna flor illum-> użyłam jej w piątek efektu nie ma bo włosy są strasznie żółte ..Jestem mało opalona więc skłaniałam się żeby przefarbować włosy na ciemny kolor -> boję się tylko że będą wychodziły jasne odrosty a to wygląda okropnie :O
malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 08:48   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kolor włosów

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź,jestem tu po raz pierwszy i dopiero przed chwilą zauważyłam,że jest forum fryzjerskie
srebrna flor illum-> użyłam jej w piątek efektu nie ma bo włosy są strasznie żółte ..Jestem mało opalona więc skłaniałam się żeby przefarbować włosy na ciemny kolor -> boję się tylko że będą wychodziły jasne odrosty a to wygląda okropnie :O
nie farbuj sie na ciemno

dobrze Ci radze

plukanka flor illum pomaga, wiem, bo mam podobny problem, super efekt jest po paru uzyciach z rzędu, mozesz zmiejszyc ilosc wody i polewac przez pare minut wlosy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 09:02   #5
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Kolor włosów

Spróbuję jeszcze z tą płukanką mam nadzieje że mi pomoże
malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.