Domowe sposoby na piękne, długie rzęsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

Pokaż wyniki sondy: Co jest dla Ciebie najważniejsze w wyglądzie Twoich rzęs?
grubość 0 0%
długość 2 66,67%
gęstość 1 33,33%
podkręcenie 0 0%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 01:25   #1
euforiia
Przyczajenie
 
Avatar euforiia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Utopiia
Wiadomości: 29

Domowe sposoby na piękne, długie rzęsy


Piękne oczy to wyjątkowa ozdoba każdej kobiety. Wszystkie marzymy o długich i gęstych rzęsach, oraz zdrowym promiennym spojrzeniu. Niestety nie wszystkie zostałyśmy obrażone takim atutem przez naturę, dlatego w tym wątku podzielę się z wami moimi trikami na to jak domowymi sposobami pomóc sobie i sprawić by nasze oczy biły prawdziwym blaskiem, były obiektem pożądania i zazdrości. Żeby nie być gołosłowną, jutro zamieszczę zdjęcia swoich rzęs

Kilka słów na temat moich rzęs Moje rzęsy nie są wyjątkowo długie, ale nie należą tez do krótkich, ogólnie jestem zadowolona z wyglądu i ich kondycji, ponieważ są gęste i ciemne, a po starannym wytuszowaniu wyglądają naprawdę całkiem nieźle.
Poświęcam sporo uwagi ich pielęgnacji, bo wiem, że niestety mam tendencję do gubienia rzęs, swego czasu wypadało mi także dużo włosów( przez problemy z tarczycą) Kiedyś to było moją zmorą, a teraz na całe szczęście mam to pod kontrolą.

Jak dbam o rzęsy ? Przede wszystkim zmieniłam swoje złe nawyki dotyczące demakijażu i doboru tuszy do rzęs. Oczy zmywam delikatnym olejkiem dwufazowym do demakijażu, i staram się to robić delikatnie tak by nie naciągać zbytnio powieki i nie tracić rzęs przy tarciu wacikiem. Skóra w okół oczu jest bardzo wrażliwa i nie zamierzam się nad nią dodatkowo znęcać, nie chcę też nabawić się przedwcześnie zmarszczek. Nasączam wacik olejkiem i przykładam do oka, czekam aż olejek rozpuści tusz, przecierając zawsze kieruję się w stronę nosa, do kącików, a nie odwrotnie, ponieważ w innym razie grożą nam opadające kąciki , lub powieki. To jest bardzo ważny element pielęgnacji rzęs ponieważ wykonujemy go codziennie, i jeżeli codziennie powtarzamy te same błędy, to ciężko będzie nam uzyskać wymarzone efekty stosując nawet drogie odżywki, które jeśli są nieodpowiednio dobrane lub używane, to wcale nie dają nam gwarancji na rzęsy jak z reklamy.

czego możecie spodziewać się już wkrótce w moim wątku ?
-opowiem o kosmetykach do pielęgnacji rzęs, i domowych sposobach na ich wzmocnienie
- dowiecie się jak dbać o okolice oczu i jak radzić sobie z opuchniętymi powiekami, doliną łez, workami i cieniami wokół oczu itd
- jak zając się brwiami
- jak przyciemnić w domowych warunkach rzęsy oraz brwi henną
- domowe sposoby pielęgnacji oczu

zapraszam do obserwowania mojego wątku i mam nadzieję że komuś przydadzą się informacje którymi się podzielę, komentarze się mile widziane, a na wszystkie pytania chętnie odpowiem. Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg just.jpg (15,7 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez euforiia
Czas edycji: 2013-12-11 o 20:29
euforiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:02   #2
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Domowe sposoby na piękne, długie rzęsy

Bardzo ciekawie
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:48   #3
euforiia
Przyczajenie
 
Avatar euforiia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Utopiia
Wiadomości: 29
Dot.: Domowe sposoby na piękne, długie rzęsy

Teraz podzielę się z wami moją wiedzą na temat pielęgnacji oczu

Najczęściej spotykane dolegliwości to: opuchlizna powiek, cienie i obwódki pod oczami , opuchnięcie dolnej powieki


Opuchlizna powiek- najczęściej przyczyną jest nadmiar wody w tkankach, na skutek przemęczenia lub nadmiaru soli w pożywieniu. Stale opuchnięte powieki mogą wskazywać na zaburzenia organizmu, takie jak zaburzenie krążenia , choroby nerek, wtedy potrzebna jest konsultacja lekarska.
Zalecenia doraźne: zimne okłady, kostka lodu owinięta w kilka warstw gazy lub działający łagodniej plaster ogórka bądź awokado.

Obwódki pod oczami – mogą być wynikiem nerwowości, braku snu, niewłaściwego odżywiania się, wyczerpania organizmu lub choroby, braku żelaza, witamin, mogą też być dziedziczne.
Zalecenia: Kremy zawierające w swym składzie arnikę (dzięki której krew odpływa, a prześwitujące naczynka bledną), wyciągi z kwiatów i nasion kasztanowca zwyczajnego lub z liści miłorzębu japońskiego (działają uszczelniająco na naczynia krwionośne). I oczywiście więcej snu i wypoczynku. Pomaga również picie codziennie soku z cytryny z miodem, spacery na świeżym powietrzu, kompresy z czarnej herbaty.

Opuchnięcie dolnej powieki – opuchlizny tworzą się na skutek zastojów limfy lub dziedzicznej skłonności do odkładania się pod oczami tkanki tłuszczowej, która zaczyna opadać, gdy zmniejsza się elastyczność skóry. Jeśli nie występują zaburzenia chorobowe to można zastosować preparaty zawierające wyciągi z bluszczu, skrzypu, przywrotnika (zioła te napinają, wygładzają, oczyszczają skórę, zmniejszają nadmierną ilość tłuszczu w tkance).


Okłady z ziół robią wiele dobrego naszym zmęczonym oczom, a także delikatnej skórze i oczywiście rzęsom ja sama często wykonuję je w domu, są to tanie i odprężające zabiegi , łatwe i przyjemne, bardzo zachęcam do wypróbowania.

Najlepsze na kompresy są zioła rumianku, kopru włoskiego, czarnej herbaty, mięty. Fixy dostępne w aptekach, w postaci torebek należy zalać na krótko gorącą woda i ciepłe przykładać do oczy .

Rumianek ma działanie przeciwzapalne i działa regulująco na delikatną skórę wokół oczu, a także rzęsy i brwi
Szczególnie polecam okłady z kopru włoskiego - koper ma właściwości nawilżające, odżywcze, zmiękczające, łagodzące i ochronne.
euforiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 00:19   #4
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Domowe sposoby na piękne, długie rzęsy

Okłady z czarnej herbaty są super na opuchnięte powieki, potwierdzam
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 10:28   #5
euforiia
Przyczajenie
 
Avatar euforiia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Utopiia
Wiadomości: 29
Dot.: Domowe sposoby na piękne, długie rzęsy

Nie ma jak kompresy na zmęczone oczy działają świetnie
Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w sądzie na temat wyglądu rzęs
euforiia jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.