Praca biurowa w Policji - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 22:35   #31
eflinka18
Rozeznanie
 
Avatar eflinka18
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 520
Dot.: Praca biurowa w Policji

ja miałam najpierw 2 miesiące praktyki w sekretariacie na jednym wydziale, niedawno miałam 6 miechów stażu i teraz czekam na kontynuacje,albo jakiś wakat ;D...jak dla mnie praca fajnabo lubię tzw. papiery...trochę kręgi bolą od siedzenia ale po pracy jakiś aguaareobic,wieczorami gimnastyka z mężem i jest dobrze

Edytowane przez eflinka18
Czas edycji: 2012-06-06 o 23:58
eflinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:33   #32
Kattia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 46
Dot.: Praca biurowa w Policji

Hej ;o) ja miałam staz w KWP Gorzów, później dostałam sie do pracy w sądzie rejonowym na umowę zastępstwo, a następnie byłam na stażu w Prokuraturze ;o)))) Obecnie przechodzę etapy rekrutacyjne do służby w Policji jako funkcjonariuszka.
Natomiast praca biurowa w służbie cywilnej w Policji, jest bezstresowa i dość łatwa. Niestety kiedy składam aplikację na wolne stanowiska w KWP gdzie miałam staż, nawet nikt nie oddzwania, hehe, a opinia ze stażu celująca ;o) Myslę, że tam wszsytko zależy od protekcji...
Powodzenia!
Kattia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 06:16   #33
Zuzanna88
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańska
Wiadomości: 60
Dot.: Praca biurowa w Policji

Kilka razy składałam dokumenty o pracę "za biurkiem" w Policji, niestety nikt nigdy nie zadzwonił. Raz nawet przyszła listowna odpowiedź że rekrutacje na dane stanowiko anulowani z powodu małej ilości zgłoszeń, odp przyszła w listopadzie a rekrutacja trwała w czerwcu
Znajomości to jednak podstawa.
Zuzanna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 11:16   #34
Karolcia00
Przyczajenie
 
Avatar Karolcia00
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 18
Dot.: Praca biurowa w Policji

Hej. Za tydzień mam jechać do na test z wiedzy ogólnej, jak to Pani mi powiedziała. Aplikowałam na stanowisko Starszego Referenta. Naprawdę zależy mi na tej pracy, ale mam zburzoną nadzieję czytając, że zawsze jest już ktoś na to miejsce wpuszczony, a cała szopka tylko dla procedury.
Jak test wygląda? Dzięki za info
__________________
Razem już 6 lat
Karolcia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:42   #35
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez Karolcia00 Pokaż wiadomość
Hej. Za tydzień mam jechać do na test z wiedzy ogólnej, jak to Pani mi powiedziała. Aplikowałam na stanowisko Starszego Referenta. Naprawdę zależy mi na tej pracy, ale mam zburzoną nadzieję czytając, że zawsze jest już ktoś na to miejsce wpuszczony, a cała szopka tylko dla procedury.
Jak test wygląda? Dzięki za info
Około 10 pytań - zadania testowe i otwarte. Zależy co było w wymaganiach napisane - tego będzie dotyczył test Najlepsze osoby zapraszane później są na rozmowę. Jednak zapewne Was (spełniających kryteria może być nawet od 20 do 100 osób). Życzę powodzenia!!
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 06:26   #36
Karolcia00
Przyczajenie
 
Avatar Karolcia00
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 18
Dot.: Praca biurowa w Policji

Dzięki za info
No właśnie, o tyle kiepsko, że w wymaganiach nie było napisane nic, co by dotyczyło wiedzy jaką mam posiadać.
To mówicie, że oprócz ustaw, z programów komputerowych może być?
A może jest ktoś z Wałbrzycha, kto się wybiera na ten test 11 czerwca?
__________________
Razem już 6 lat
Karolcia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 10:23   #37
mk_caf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez Karolcia00 Pokaż wiadomość
Dzięki za info
No właśnie, o tyle kiepsko, że w wymaganiach nie było napisane nic, co by dotyczyło wiedzy jaką mam posiadać.
To mówicie, że oprócz ustaw, z programów komputerowych może być?
A może jest ktoś z Wałbrzycha, kto się wybiera na ten test 11 czerwca?
hej
ja wlasnie się wybieram, na tą chwilę ale mysle o rezygnacji. dzwonilam tam i powiedzieli mi ze bedzie to test z wiedzy komputerowej, ustawy o sluzbie cywilnej , o policji i o ochronie informacji "niejawnej" czy coś takiego. Nie mam skonczonego kierunku , na ktorym zdobylam bym tą wiedze wiec nie wiem czy warto, pani mowila ze bedzie duzo osob i warto probowac, test ok 30 min.
mk_caf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 10:28   #38
mk_caf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Praca biurowa w Policji

a ty jak myslisz, dlaczego powiedzieli ci ze tylko z wiedzy komputerowej jest test???
mk_caf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 00:01   #39
eflinka18
Rozeznanie
 
Avatar eflinka18
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 520
Dot.: Praca biurowa w Policji

jak się ma możliwość to trzeba korzystać i iść, trzeba się pouczyć z ustaw ponieważ przepisy to podstawa w takiej instytucji
__________________
Jak się kogoś kocha to wierność nie jest żadnym wyczynem i jest się w stanie przetrwać nawet najdłuższą rozłąkę.

15.06.2013
25.09.2014
eflinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 09:52   #40
mw26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez Karolcia00 Pokaż wiadomość
Hej. Za tydzień mam jechać do na test z wiedzy ogólnej, jak to Pani mi powiedziała. Aplikowałam na stanowisko Starszego Referenta. Naprawdę zależy mi na tej pracy, ale mam zburzoną nadzieję czytając, że zawsze jest już ktoś na to miejsce wpuszczony, a cała szopka tylko dla procedury.
Jak test wygląda? Dzięki za info
Mnie tez zaprosili na te testy 11.06 jak narazie poczytalam troche ustawe o pilicji i o sluzbie cywilnej i jeszcze troche KPA a te testy sa 0 9:00 tak?
mw26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 09:59   #41
mw26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez Karolcia00 Pokaż wiadomość
Dzięki za info
No właśnie, o tyle kiepsko, że w wymaganiach nie było napisane nic, co by dotyczyło wiedzy jaką mam posiadać.
To mówicie, że oprócz ustaw, z programów komputerowych może być?
A może jest ktoś z Wałbrzycha, kto się wybiera na ten test 11 czerwca?

ja rowniez wybieram sie na ye testy 11.06 jak narazie poczytalam ustawe o policji, ustawe o sluzbie cywilnej i troche KPA a te testy sa na 9:00 tak?
mw26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 14:40   #42
Karolcia00
Przyczajenie
 
Avatar Karolcia00
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 18
Dot.: Praca biurowa w Policji

Hm... to mówisz, że dużo osób będzie... no cóż, warto spróbować.
Mam nadzieję, że nie jest to jednak ustawione, bo mogliby nam oszczędzić czasu.
__________________
Razem już 6 lat
Karolcia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 23:13   #43
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Praca biurowa w Policji

Ustawa o ochronie informacji niejawnych jest dość istotna przy pracy w Policji, bo pracownik musi dać rękojmię zachowania tajemnicy jeśli pracuje w wymaganym do tego dziale. Musisz wiedzieć co i jak, bo dotyczy to bezpośrednio Ciebie choćby np. W drodze jakiego postępowania możesz dysponować rękojmią zachowania tajemnicy itp.. ja jestem na studiach bezp. wewnetrzne i caly czas mysle czy zarzadzanie krzysowe czy policja.. (chodzi o praktyke..)
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 18:02   #44
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Praca biurowa w Policji

Hej wszystkim! Tak czytam ten wątek i się załamałam. Ja osobiście mam test 19 - go we wtorek o 10 rano w Białymstoku. Pani co do mnie dzwoniła powiedziała mi, że am tylko znać instrukcję kancelaryjną administracji rządowej. I stąd moje pytanie: czy zawsze na stanowiska biurowe trzeba znać te ustawy o służbie cywilnej i te o ochronie informacji niejawnych czy jak im tam? Powiem szczerze - czasem instrukcję trudno ogarnąć, ale jak mam jeszcze tamte ustawy kuć to chyba podziękuję. Bardzo proszę o odpowiedzi!!!! Pozdróweczki
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 15:26   #45
Kattia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 46
Dot.: Praca biurowa w Policji

Dziewczyny w służbie cywilnej jak i w administracji samorządowej muszą robić III (czasem więcej) etapy postępowania na wolne stanowiska. Obojętnie czy mają już "nagraną" osóbkę... czy jej na prawdę szukają. Generalnie II etap - to TEST i muszą przeprowadzić ten etap, ponieważ jest dużo chętnych. Gdyby podanie złożyło 10 osób - to pewnie byłaby tylko rozmowa kwalifikacyjna. Z doświadczenia wiem, że najuczciwsze konkursy są w Sądach;o)))))) A na pracę biurową w policji - mogą liczyć żony policjantów itp.... (z obserwacji gdy byłam na stażu;o)
Kattia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 15:44   #46
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez Kattia87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w służbie cywilnej jak i w administracji samorządowej muszą robić III (czasem więcej) etapy postępowania na wolne stanowiska. Obojętnie czy mają już "nagraną" osóbkę... czy jej na prawdę szukają. Generalnie II etap - to TEST i muszą przeprowadzić ten etap, ponieważ jest dużo chętnych. Gdyby podanie złożyło 10 osób - to pewnie byłaby tylko rozmowa kwalifikacyjna. Z doświadczenia wiem, że najuczciwsze konkursy są w Sądach;o)))))) A na pracę biurową w policji - mogą liczyć żony policjantów itp.... (z obserwacji gdy byłam na stażu;o)

OOOOOOOOOOOO Nie ma co, super! Uczciwy człowiek będzie się uczył starał a taka paniusia wejdzie na gotowe, ale szajs!!! Zniechęciłam się totalnie....
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 17:02   #47
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez Kattia87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w służbie cywilnej jak i w administracji samorządowej muszą robić III (czasem więcej) etapy postępowania na wolne stanowiska. Obojętnie czy mają już "nagraną" osóbkę... czy jej na prawdę szukają. Generalnie II etap - to TEST i muszą przeprowadzić ten etap, ponieważ jest dużo chętnych. Gdyby podanie złożyło 10 osób - to pewnie byłaby tylko rozmowa kwalifikacyjna. Z doświadczenia wiem, że najuczciwsze konkursy są w Sądach;o)))))) A na pracę biurową w policji - mogą liczyć żony policjantów itp.... (z obserwacji gdy byłam na stażu;o)
Kattia ma rację

Sprawa wygląda tak też, że jest np X podań i zapraszają 5 osób na rozmowę z czego jest ta "jedna" albo jest to już pracownik policji (cywil), ale na stanowisku normatywnym (bez uposażeń tj mają cywile) i tylko przenosi się na stnowisko na KSC, żeby mieć lepszą kasę, ale konkurs musi być. Często są też to osoby z rodziny albo z protekcji.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Tak czytam ten wątek i się załamałam. Ja osobiście mam test 19 - go we wtorek o 10 rano w Białymstoku. Pani co do mnie dzwoniła powiedziała mi, że am tylko znać instrukcję kancelaryjną administracji rządowej. I stąd moje pytanie: czy zawsze na stanowiska biurowe trzeba znać te ustawy o służbie cywilnej i te o ochronie informacji niejawnych czy jak im tam? Powiem szczerze - czasem instrukcję trudno ogarnąć, ale jak mam jeszcze tamte ustawy kuć to chyba podziękuję. Bardzo proszę o odpowiedzi!!!! Pozdróweczki
A co do pytań zapewne będzie ich do około 15 i mieszane będą (otwarte + zamknięte) - czas od 10 do 20 minut to maksymalnie. Znając życie na każde 15 minut wejdzie po 12 osób lub więcej.

Wiem, że w Bstoku bardzo dużo ludzi rekrutuje na takie stanowiska nawet powyżej 100 osób
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 07:44   #48
Karolcia00
Przyczajenie
 
Avatar Karolcia00
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 18
Dot.: Praca biurowa w Policji

Hej Wszystkim.
A więc tak, pojechałam i niestety, przekonałam się, że jedna wielka prowizorka...
W mojej "grupie" na teście było 50 osób, druga tura miała być na 11:00, a plotki chodziły, że było zainteresowanych na to stanowisko prawie 200 osób.
Usiedliśmy, rozdali nam test składający się z 25 pytań zamkniętych, najwięcej z ustawy o służbie cywilnej, troszkę z kancelaryjnej, kilka pytań z obsługi komputera i programów, niewiele o ustawie o ochronie informacji. Maksymalnie 30 min nam dali.
Nikt nie chodził, żeby sprawdzić czy np. ściągamy.
Mogłam równie dobrze mieć rozłożone kartki i zrzynać lub z neta ściągać, a nikt by nawet się tym nie zainteresował.
Każdy do siebie szeptał i sobie podpowiadał.
Powiedzieli, że będą się kontaktować z osobami z największą ilością pkt. i jeśli się nie odezwą do piątku, to już na tym etapie kończy się nasza ścieżka rekrutacji.
Oczywiście nie zadzwonili, a jestem pewna, że test poszedł mi bardzo dobrze.
No nic, byłam, spróbowałam, ale tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że trzeba mieć plecy, bo inaczej o fajnej pracy w porządnej instytucji możesz pomarzyć.
Trzymajcie się
__________________
Razem już 6 lat
Karolcia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:10   #49
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
A co do pytań zapewne będzie ich do około 15 i mieszane będą (otwarte + zamknięte) - czas od 10 do 20 minut to maksymalnie. Znając życie na każde 15 minut wejdzie po 12 osób lub więcej.

Wiem, że w Bstoku bardzo dużo ludzi rekrutuje na takie stanowiska nawet powyżej 100 osób

OOOOOOO liczyłam na to, że będzie trochę więcej czasu na ten test. Wychodzi średnio 1 minuta na pytanie, ale ciężko się wyrobić w minucie jeżeli trzeba pisać, no chyba że jakieś dwa słowa to ok.
Nie wiem ile i jak to wygląda czy 15 minut czy więcej, ale mój przyjaciel nieraz już próbował to mówił, że test to około 40 - 50 pytań i na to się ma godzinę. Może po prostu zależy od jednostki albo na jakie stanowisko się stara o pracę. Ostatnio jak zdawał chętnych było 175 osób i test był rozdzielony na dwie czy trzy tury. I teraz też ja idę na 10 a on ma na 12.30 więc jak tu jest to grom ich wie
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 19:39   #50
ann88
Przyczajenie
 
Avatar ann88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 11
Dot.: Praca biurowa w Policji

Hej dziewczyny, pozwolę się wtrącić.
Miałam rok stażu w Policji, w sekcji, w której praca bardzo mi się podobała i szczerze mówiąc bardzo za tą moją pracą tęsknię.
Co do rekrutacji, to nie ma na to reguły. W każdej jednostce wygląda to inaczej - zależnie od upodobań Kadr.
W jednych jednostkach są testy z wiedzy lub np trzeba napisać jakieś pismo urzędowe, a dopiero później zapraszanym się jest na rozmowę kwalifikacyjną, w innych od razu jest rozmowa kwalifikacyjna, na której najczęściej (choć czytając Wasze wypowiedzi nie zawsze) zadawane są pytania o znajomość procedur związanych z ewentualną przyszłą pracą (o sobie też się coś mówi, jak to wszędzie).
Mam nadzieję, że chociaż troszeczkę pomogłam.
Pozdrawiam.
__________________
Nasz "Ankowy" blog: http://bloganeek.blogspot.com/
ann88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:31   #51
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez Karolcia00 Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim.
A więc tak, pojechałam i niestety, przekonałam się, że jedna wielka prowizorka...
W mojej "grupie" na teście było 50 osób, druga tura miała być na 11:00, a plotki chodziły, że było zainteresowanych na to stanowisko prawie 200 osób.
Usiedliśmy, rozdali nam test składający się z 25 pytań zamkniętych, najwięcej z ustawy o służbie cywilnej, troszkę z kancelaryjnej, kilka pytań z obsługi komputera i programów, niewiele o ustawie o ochronie informacji. Maksymalnie 30 min nam dali.
Nikt nie chodził, żeby sprawdzić czy np. ściągamy.
Mogłam równie dobrze mieć rozłożone kartki i zrzynać lub z neta ściągać, a nikt by nawet się tym nie zainteresował.
Każdy do siebie szeptał i sobie podpowiadał.
Powiedzieli, że będą się kontaktować z osobami z największą ilością pkt. i jeśli się nie odezwą do piątku, to już na tym etapie kończy się nasza ścieżka rekrutacji.
Oczywiście nie zadzwonili, a jestem pewna, że test poszedł mi bardzo dobrze.
No nic, byłam, spróbowałam, ale tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że trzeba mieć plecy, bo inaczej o fajnej pracy w porządnej instytucji możesz pomarzyć.
Trzymajcie się
Na stronie BIP Komendy w ktorej ubiegalas sie o prace (nie wiem czy KWP, czy KMP) sa wyniki ile kto mial pkt z tesu
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 09:09   #52
Kattia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 46
Dot.: Praca biurowa w Policji

Hmm... na stronie BIP KWP KMP Gorzów Wlkp... nigdy nie ma wyników z poszczególnych etapów... jest tylko wynik końcowy ;o))) Ale to może tylko tak u nas w Komendzie.
Kattia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 21:47   #53
marzka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Praca biurowa w Policji

Witam , jestem zaproszona na test na stanowisko Inspektora ,test ma być z wiedzy o służbie cywilnej ,może ktoś był i coś podpowie czy trudne są pytania , czego można się spodziewać , zastanawiam się czy dać spokój sobie i nie jechać bo pewnie i tak nic z tego nie będzie ..
marzka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 21:09   #54
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez marzka34 Pokaż wiadomość
Witam , jestem zaproszona na test na stanowisko Inspektora ,test ma być z wiedzy o służbie cywilnej ,może ktoś był i coś podpowie czy trudne są pytania , czego można się spodziewać , zastanawiam się czy dać spokój sobie i nie jechać bo pewnie i tak nic z tego nie będzie ..
Nie wiem z jakiego jesteś woj. Zazwyczaj jest to 10 pytań ABCD, ale tez może się trafić około 15stu pytań z czego kilka będzie otwartych.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:18   #55
Kattia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 46
Dot.: Praca biurowa w Policji

Ja już byłam dawno temu na postępowaniu, ale miałam: 1) napisać zakres obowiązków na danym stanowisku; 2) wymienić wydziały Komendy... ;o) 3) opisać strukturę garnizonu Lubuskiego... - zależy jakie woj. 4) oznaczenia akt archiwalnych; 5) zasady obiegu dokumentów 6) wymienić dzienniki ewidencyjne 7) wymienić zasady etyki służby cywilnej 8) zredagować pismo od KWP do Urzędu Pracy. Tylko niestety takie otwarte pamiętam. Z pytań zamkniętych (a były 4) pamiętam tylko pytanie... Komendant Woj. wykonuje swoje obowiązki w imieniu...a, b, c ,d ;o) aaa i jeszcze organem wyższego stopnia w stosunku do Komendanta KWP jest... Ogólnie było ponad 100 osób! Z tego co pisałaś, to na stanowisko Inspektora mogą być bardziej szczegółowe pytania, bardziej specjalistyczne. Ja wtedy byłam na stanowisku st. referenta - to były pytania podstawowe. Powodzonkaa! Aaa w SC najważniejsza jest Ustawa o SC ;o)

Edytowane przez Kattia87
Czas edycji: 2012-09-11 o 16:20
Kattia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 17:00   #56
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Praca biurowa w Policji

Hej

Chciałam zapytać, czy żeby pracować w policji to trzeba iść do tej szkółki policyjnej? mój TŻ się właśnie zastanawia nad pracą w policji...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 10:59   #57
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: Praca biurowa w Policji

Praca w policji bez szkółki,
praca jako policjant wysyłają na szkółkę na 6 miesięcy
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:08   #58
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez dziefczynka1987 Pokaż wiadomość
Praca w policji bez szkółki,
praca jako policjant wysyłają na szkółkę na 6 miesięcy
Już rozumiem tę różnicę dzięki
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:20   #59
MarKa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Praca biurowa w Policji - pomóżcie!!!

Witajcie!
Proszę napiszcie czego mam się spodziewać po teście w służbie cywilnej Policji?
Zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną za parę dni...aplikowałam na stanowisko:
- inspektor w Zespole Obsługi Kancelaryjnej Wydziału Kadr i Szkolenia
Powiedziano mi, że mam się przygotować z
- pracy administracyjnej
- obsługi komputera
- systemu faksowo mailowego

Proszę napiszcie jakie mogą być pytania?!
Proszę i dziękuje za pomoc
Pozdrawiam!!!
MarKa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 19:50   #60
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca biurowa w Policji - pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez MarKa89 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Proszę napiszcie czego mam się spodziewać po teście w służbie cywilnej Policji?
Zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną za parę dni...aplikowałam na stanowisko:
- inspektor w Zespole Obsługi Kancelaryjnej Wydziału Kadr i Szkolenia
Powiedziano mi, że mam się przygotować z
- pracy administracyjnej
- obsługi komputera
- systemu faksowo mailowego

Proszę napiszcie jakie mogą być pytania?!
Proszę i dziękuje za pomoc
Pozdrawiam!!!
Co jednostka to inne pytania, inna forma testu. Zazwyczaj pytania zamknięte ABCD i otwarte sama udzielasz odpowiedzi. Nie będzie pewnie więcej niż do 15stu pytań. Ustawa o Policji i coś co dotyczy danego wydziału czyli tutaj kadr Wiesz, na tym etapie jest dużo zapewne osób, a na rozmowę zaproszą tylko tych co mają max lub max - 1 pkt, więc życzę powodzenia

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Myślę, że tutaj Kattia87 więcej wie i Ci by mogła pomóc.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-11 14:43:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.