Wszystko o różach mineralnych - swatche! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-27, 13:08   #91
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie mi, proszę. Dostałam w prezencie dwa róże Annabelle: Sunrise i Rose. Sunrise bardzo mi podpasował, choc muszę z nim uważać, bo jest mocno napigmentowany. Ale powaznie zastanawiam się, czy w ogóle otwierać Rose, bo w opakowaniu wydaje mi sie fioletowawy, a ja ostatnio unikam chłodnych róży, bo przy moim obecnym kolorycie zle wyglądają.
Jak on wypada na skórze? Jest bardzo chlodny?
Na mojej skórze jest bardzo chłodny, taki właśnie prawie że fioletowy.
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 16:01   #92
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie mi, proszę. Dostałam w prezencie dwa róże Annabelle: Sunrise i Rose. Sunrise bardzo mi podpasował, choc muszę z nim uważać, bo jest mocno napigmentowany. Ale powaznie zastanawiam się, czy w ogóle otwierać Rose, bo w opakowaniu wydaje mi sie fioletowawy, a ja ostatnio unikam chłodnych róży, bo przy moim obecnym kolorycie zle wyglądają.
Jak on wypada na skórze? Jest bardzo chlodny?
Na mojej skórze wypada dość neutralnie jeśli dobrze pamiętam, bo już dawno go nie używałam. Ale na mnie większość róży tak wygląda, tylko Bluebell z Clair wybijał mocno chłodnym, wręcz fioletowym kolorem.
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2016-11-27 o 16:02
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 17:23   #93
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Syshda sprawdziłam testery i właśnie Rose i Ronantic brakuje.Zuzylam obydwa i byłam zadowolona .Tyle że wtedy,w środku zimy byłam bardzo bladolica
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 19:21   #94
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Ehem
Nie wiem czy zauważyliście ale zrobiłam porównanie Pale Jasper i Romantic i dwóch innych jeszcze w tym secie Jak bardzo chcecie mogę zrobić porównanie koło siebie :P Tak samo Sunrise i Rose z czyms jeszcze.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 12:53   #95
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Moje pierwsze swatche.
Zestawienie Annabell i Lily Lolo
Od lewej LL doll face, LL juicy peach,LL cherry blosom,AM nude,AM coral,AM sunrise,AM honey



20161128_101525.jpg

20161128_101601.jpg

Edytowane przez Bejdi
Czas edycji: 2016-11-28 o 13:06
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 13:21   #96
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Pierwszy raz zrobiłam sobie takie porównanie Nie wiem dlaczego...do tej pory bazowałam na wiedzy,doświadczeniach i swatchach wizażanek. I jestem bardzo zaskoczona,bo okazuje się że trwałosc róży LL w stosunku do AM jest kiepska. Pigmentacje AM mają mocną,ale to akurat dla mnie minus,natomiast nie spodziewałam się że będa trzymały się tak długo.
Swatche zrobiłam o 8 rano.Po zrobieniu zdjęć ubrałam dopasowaną w rekawie bluzkę i tak co gdzine tarłam nią o kolorowe paski.Po dwóch razach nie było już sladu po LL.Anabelki zostały mimo wielu prób i roztarcia pędzlami.
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 13:22   #97
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cud! Na telefonie widać zdjęcia! Podoba mi się Cherry Blossom, który do tej pory nie zwrócił mojej uwagi, choc widzialam swatche.
No i żałuję, że dostalam w prezencie Rose, a nie Nude Annabelle.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 13:31   #98
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

U mnie zawsze widac zdjęcia na telefonie.

Cherry blossom uwielbiam.On jest taki brzoskwiniowo różowy i delikatny.W sam raz do dziennego makijazu,drobinek wogóle nie widac,zostawia taką bardzo subtelną perłową poświatę,że tak powiem.

Rose miałam,ale znudził mi się i podzieliłam się nim ze szwagierką.Natomiast wogóle nie pamiętam co zrobiłam z próbką Romantic i teraz chodzi mi po głowie ten kolor.

A żeby było śmieszniej to zamówiłam próble Pale Jasper a on ponoć do Rose podobny
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 13:33   #99
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
U mnie zawsze widac zdjęcia na telefonie.

Cherry blossom uwielbiam.On jest taki brzoskwiniowo różowy i delikatny.W sam raz do dziennego makijazu,drobinek wogóle nie widac,zostawia taką bardzo subtelną perłową poświatę,że tak powiem.

Rose miałam,ale znudził mi się i podzieliłam się nim ze szwagierką.Natomiast wogóle nie pamiętam co zrobiłam z próbką Romantic i teraz chodzi mi po głowie ten kolor.

A żeby było śmieszniej to zamówiłam próble Pale Jasper a on ponoć do Rose podobny
Oj, Romantic jest bardzo delikatny i u mnie prawie nie byl widoczny, wiec posłałam go w swiat.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 13:45   #100
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Obejrzałam kilka zdjęć i Romantic faktycznie taki nie mój.

Syshda jak chcesz to wyślę Ci trochę Cherry Blossom do spróbowania.
Bo chyba próbek nie ma na Costasy
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 13:51   #101
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Obejrzałam kilka zdjęć i Romantic faktycznie taki nie mój.

Syshda jak chcesz to wyślę Ci trochę Cherry Blossom do spróbowania.
Bo chyba próbek nie ma na Costasy
Ok, napisze ci maila, moze sobie cos u mnie wybierzesz.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 19:18   #102
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Cud! Na telefonie widać zdjęcia! Podoba mi się Cherry Blossom, który do tej pory nie zwrócił mojej uwagi, choc widzialam swatche.
No i żałuję, że dostalam w prezencie Rose, a nie Nude Annabelle.
To już jakoś od kilku dni naprawili, też się mega cieszę
Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
U mnie zawsze widac zdjęcia na telefonie.

Cherry blossom uwielbiam.On jest taki brzoskwiniowo różowy i delikatny.W sam raz do dziennego makijazu,drobinek wogóle nie widac,zostawia taką bardzo subtelną perłową poświatę,że tak powiem.

Rose miałam,ale znudził mi się i podzieliłam się nim ze szwagierką.Natomiast wogóle nie pamiętam co zrobiłam z próbką Romantic i teraz chodzi mi po głowie ten kolor.

A żeby było śmieszniej to zamówiłam próble Pale Jasper a on ponoć do Rose podobny
Uwielbiam Romantic i Rose Ale faktycznie Romantic jest bardzo delikatny, więc sprawdzi się raczej u bladych osób
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 21:42   #103
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Jasne, jak tylko wyzdrowieję to zrobię jakąś fotkę Chyba że... Skąd jesteś? To może zrobiłabym Ci jakąś niedużą odsypkę na testy i sprawdziłabyś sobie kolor i wysłałabym listem, mam go sporo (miniaturkę 1,7 g), a praktycznie w ogóle go nie używam, więc nie wiem czy kiedykolwiek samodzielnie go wyzeruję
Ooo to byłoby super, ale na spokojnie, żebyś chora na pocztę nie biegała Daj znać co Ciebie interesowałoby z minerałów
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 00:44   #104
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Ooo to byłoby super, ale na spokojnie, żebyś chora na pocztę nie biegała Daj znać co Ciebie interesowałoby z minerałów
Już ozdrowiałam Nic nie chcę kochana, już i tak mam tyle próbek, że sama ledwo się w tym odnajduję, a zapasu róży (ciągle niestety uzupełnianego...) chyba do końca życia nie zużyję, więc niech to będzie taki malutki prezencik na Mikołajki
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 09:07   #105
wafelek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

O, ciekawe!
wafelek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 15:39   #106
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Ech to już choroba xD nabyło mi się dwa róże na promocji Lily Lolo, są cudowne <3 wypadałoby je obfocić, a i jeszcze ostrze zeby na Dolly Mist z Ecolore. Gdzieś na starym telefonie mam chyba kolorki z Clare Blanc także też można by je tu wrzucić, bo z ich różami to tragedia by znaleźć jakieś sensowne słocze. Także no, pisze to jako może zapowiedź by nie zapomnieć też, w ogóle zaczyna miec wrażenie, że chyb amam najwięcej róży z tutaj zebranych xD (to choroba xd) chyba zacznę się wystawiać w wątku wymiankowym bo kiedy ja sama mam to zużyć wszystko xD i tez odświeżam wątek może ktoś tu uaktualni swoje swatche po walentynkowych promocjach
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 17:36   #107
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Pełnowymiarowych opakowań róży mam mam dwa.
Dla mnie aż dwa,dla niektórych tylko
Nie wiem kiedy ja to zużyje ( a aplikuje codziennie ) bo i próbek sporo.
Ale chętnie obejrze nowe swatche
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 12:17   #108
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ech to już choroba xD nabyło mi się dwa róże na promocji Lily Lolo, są cudowne <3 wypadałoby je obfocić, a i jeszcze ostrze zeby na Dolly Mist z Ecolore. Gdzieś na starym telefonie mam chyba kolorki z Clare Blanc także też można by je tu wrzucić, bo z ich różami to tragedia by znaleźć jakieś sensowne słocze. Także no, pisze to jako może zapowiedź by nie zapomnieć też, w ogóle zaczyna miec wrażenie, że chyb amam najwięcej róży z tutaj zebranych xD (to choroba xd) chyba zacznę się wystawiać w wątku wymiankowym bo kiedy ja sama mam to zużyć wszystko xD i tez odświeżam wątek może ktoś tu uaktualni swoje swatche po walentynkowych promocjach
Chetnie zobaczę twoje nowe nabytki. Jakie LL kupiłaś?
Moja kolekcja róży sie trochę odchudziła w związku z wprowadzanym mimimalizmem 😐. Nawet jak nie używałam jakiegoś koloru, to ciężko było się pozbyć 😣.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 15:19   #109
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Ja bym nie mogła się całkowicie pozbyć moich nabytkow bardzo chętnie odsypie /podzielę się ale na pewno nie odchudze, tym bardziej że korci mnie jeszcze parę a problem jest z próbkami.
Z Lily lolo to oh lala i Beach babe, jako że przysługiwały mi próbki to wzięłam surfer girl który jest śliczny i sunset który by sie Tobie spodobał

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2017-02-21 o 15:20
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 15:52   #110
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Sunset mam, pelnowymiarowe opakowanie. Fajny, ale muszę być opalona, zeby go używać.
Z LL mam jeszcze Clementine. Ogolnie mam jednak wrazenie, ze u mnie roze LL nie maja rewelacyjnej trwalosci np. Amilie trzyma sie lepiej.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2017-02-21 o 21:07
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 15:34   #111
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

U mnie róże LL,w porównaniu do AM,Pixie i Amilie,wypadają najgorzej pod względem trwałości.
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 21:46   #112
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
U mnie róże LL,w porównaniu do AM,Pixie i Amilie,wypadają najgorzej pod względem trwałości.
Zapomniałam o rożach Annabelle! Są bardzo trwałe.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-14, 19:34   #113
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

róże kuszą mnie piekielnie - mam coral z pixie i mimo iż wydawało mi się, że bedzie bardziej wyrazisty - to jakiś taki ucieka mi na twarzy.

teoretycznie sugerowany był mi właśnie taki lekko brzoskwiniowy, a nie róż róż - żeby nie podkreślać zaczerwień które mam i do żółtawej cery. ale kurcze no średnio to widzę, w głowie mi szumią tylko różowiutkie róże ;p

jakich odcieni używacie przy cerze w odcieniu Gold?
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 08:46   #114
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez dzieckokwiat Pokaż wiadomość
róże kuszą mnie piekielnie - mam coral z pixie i mimo iż wydawało mi się, że bedzie bardziej wyrazisty - to jakiś taki ucieka mi na twarzy.

teoretycznie sugerowany był mi właśnie taki lekko brzoskwiniowy, a nie róż róż - żeby nie podkreślać zaczerwień które mam i do żółtawej cery. ale kurcze no średnio to widzę, w głowie mi szumią tylko różowiutkie róże ;p

jakich odcieni używacie przy cerze w odcieniu Gold?
Ja może typowo goldenowa nie jestem, używam raczej podkładów neutralnych z dodatkiem złota (np. Creamy Natural od Pixie), ale zdecydowanie wolę różowe róże. Od ciepło-neutralnych aż po lekko chłodne, bardzo chłodnych ani bardzo ciepłych moja skóra zdecydowanie nie akceptuje - wszelkie fiolety, pomarańcze odpadają w przedbiegach.
Kolory jakich używam (a przynajmniej mam i lubię, bo wszystkiego używać się nie da ) to Magnolia Bud/Rhubarb Wine/Peony Petal od Neauty, Foxglove od Clair (już niedostępny), Primrose od EDM (na swatchach wygląda jak pomarańczowy, ale w mojej próbce był idealnym, ciepłym różowym różem), At First też z EDM i w sumie cała kolekcja sześciu ich kwiatowych róży, piękna jest
, Audrey/Dusty Pink od Amilie, Romantic/Rose/Nude od Annabelle, Dusty Pink/Innocence od Pixie. Najcieplejszym różem, w którym jeszcze jakoś wyglądam jest Peach Nectar od Ecolore i już więcej pigmentów w tej tonacji nie dałabym rady nosić.

Moja znajoma, która ma trochę ciemniejszą i znacznie bardziej żółtą karnację ode mnie bardzo lubi Kiss And Tell Pixie i świetnie w nim wygląda.
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2019-01-15 o 08:48
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 16:17   #115
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja może typowo goldenowa nie jestem, używam raczej podkładów neutralnych z dodatkiem złota (np. Creamy Natural od Pixie), ale zdecydowanie wolę różowe róże. Od ciepło-neutralnych aż po lekko chłodne, bardzo chłodnych ani bardzo ciepłych moja skóra zdecydowanie nie akceptuje - wszelkie fiolety, pomarańcze odpadają w przedbiegach.
Kolory jakich używam (a przynajmniej mam i lubię, bo wszystkiego używać się nie da ) to Magnolia Bud/Rhubarb Wine/Peony Petal od Neauty, Foxglove od Clair (już niedostępny), Primrose od EDM (na swatchach wygląda jak pomarańczowy, ale w mojej próbce był idealnym, ciepłym różowym różem), At First też z EDM i w sumie cała kolekcja sześciu ich kwiatowych róży, piękna jest
, Audrey/Dusty Pink od Amilie, Romantic/Rose/Nude od Annabelle, Dusty Pink/Innocence od Pixie. Najcieplejszym różem, w którym jeszcze jakoś wyglądam jest Peach Nectar od Ecolore i już więcej pigmentów w tej tonacji nie dałabym rady nosić.

Moja znajoma, która ma trochę ciemniejszą i znacznie bardziej żółtą karnację ode mnie bardzo lubi Kiss And Tell Pixie i świetnie w nim wygląda.
Wymieniłaś 8 odcieni, które mam i lubię, a 2, które ogólnie kojarzę i podobają mi się Piąteczka!
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 16:53   #116
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

przyszedł mi Wild Orchid z Neauty i omatko <3 chociaż trzeba nieco uważać z ilością bo moc. ale mam wrażenie że znika mi z twarzy w ciągu hmm godziny.
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 15:57   #117
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;86373185]Wymieniłaś 8 odcieni, które mam i lubię, a 2, które ogólnie kojarzę i podobają mi się Piąteczka![/QUOTE]

Czyli już wiem, że zdecydowanie mogę sugerować się Twoim gustem w razie niezdecydowania Choć czy to nastąpi... Zrobiłam sobie bana na róże do odwołania, jak ostatnio siostra zobaczyła ile tego wszystkiego mam, stwierdziła, że jestem chora Ale wiecie jak to jest, próbeczki tu, próbeczki tam, nie mogłam sobie odmówić testowania nowych, próbki przesypałam do mini słoiczków, a to się tak szybko nie zużywa
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 08:36   #118
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez dzieckokwiat Pokaż wiadomość
przyszedł mi Wild Orchid z Neauty i omatko <3 chociaż trzeba nieco uważać z ilością bo moc. ale mam wrażenie że znika mi z twarzy w ciągu hmm godziny.
Mega jest a na jaki podkład go używasz? Może się z nim nie lubi?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 08:43   #119
dzieckokwiat
Raczkowanie
 
Avatar dzieckokwiat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Na neauty też kryjący. Nie wiem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzieckokwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-17 09:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.