pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-02, 15:41   #1
domiii_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8

pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu


Pomocy!
Kiedyś miałam farbowane ładne blond włosy, ale zachciało mi się brązowych. Użyłam farby garnier, ale na jasnych włosach niestety wyszła czerwień. Później użyłam dekoloryzatora, aby pozbyć się tego odcienia i udało mi się uzyskać ładny brązowy kolorek farbą loreala. Ostatnio chciałam trochę ożywić kolor i użyłam miedzianej farby garniera. Nowy kolor okazał się totalną porażką i bardzo chciałam wrócić do swoich starych jasnych włosów. Udało mi się rozjaśnić te czerwone do jasnych pomarańczowych,ale nie potrafie pozbyć tej pomarańczy ;/ Zależy mi na ładnych popielatych włoskach, macie jakies pomysły? Ta pomarańcz jest naprawdę okropna
domiii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 16:14   #2
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Mocny pomarańcz trudno zneutralizować. Odczekaj trochę i je rozjaśnij/użyj farby z rozjaśniaczem. Na złote/rude przebłyski stosuje się płukanki - poczytaj, jakie są najlepsze. Na pomarańczowy kolor niebieskie, na żółty - fioletowe.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 16:18   #3
domiii_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Mocny pomarańcz trudno zneutralizować. Odczekaj trochę i je rozjaśnij/użyj farby z rozjaśniaczem. Na złote/rude przebłyski stosuje się płukanki - poczytaj, jakie są najlepsze. Na pomarańczowy kolor niebieskie, na żółty - fioletowe.
dzięki Eyna. Dobry będzie popielaty blond 111 z garniera?
domiii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 17:30   #4
prettyasacarcrash
Przyczajenie
 
Avatar prettyasacarcrash
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: hollywood
Wiadomości: 25
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

ja też niestety miałam taką sytuację po użyciu rozjaśniacza włosy były straszne wyglądałam jak kanarek, więc je pofarbowałam na brąz. Żadna z moich koleżanek które rozjaśniały włosy nie uzyskała od razu ładnego blondu, wszystkie miały właśnie pomarańczowe albo żółte. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała płukanek o których mówiła już Eyna albo je pofarbowała.
prettyasacarcrash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 17:31   #5
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

A ja bym poszla do fryzjera - dobrego dodam.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 18:10   #6
domiii_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

prettyasacarcrash- też myślałam przez chwilę o powrocie do brązowych, ale wtedy niepotrzebnie niszczyłabym włosy tym rozjaśniaczem. udało mi się już trochę zlikwidować ten pomarańczowy odcień farbą loreala i teraz mam nawet znośny kolor, coś w stylu jasnej blond miedzi odczekam trochę i poprawię jakimś rozjaśniającym garnierem. mam nadzieje, że będzie dobrze.

hecate
- szczerze mówiąc raczej nie ufam fryzjerom. gdzie się nie wybiorę to zawsze zrobią coś nie po mojej myśli. poza tym pytałam już wielu i żaden nie chciał się podjąć rozjaśniania na całych włosach.
domiii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 18:54   #7
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Domiii_ - Wynika z tego, że Twoje włosy są już zniszczone, więc zamiast męczyć je kolejnym farbowaniem może poprzestań na płukankach?Skoro jest to już jasny, znośny kolor rudości można tak zlikwidować.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 12:51   #8
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Mocny pomarańcz trudno zneutralizować. Odczekaj trochę i je rozjaśnij/użyj farby z rozjaśniaczem. Na złote/rude przebłyski stosuje się płukanki - poczytaj, jakie są najlepsze. Na pomarańczowy kolor niebieskie, na żółty - fioletowe.
sorry Eyna musze zdementowac informacje ktore podałaś

niebieska płukanka wybija lekko zólty barwnik i powoduje słoneczny odcień
fioletowa płukanka wybija mocno żółty barwnik i powoduje platynowy odcień
jesli nałożysz fioletową płukanke na pomarańcz to dojdą co najwyżej do słonecznych odcieni

czerwienie wybija sie farbami naturalnymi (zielony barwnik)
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:40   #9
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez hannie Pokaż wiadomość
sorry Eyna musze zdementowac informacje ktore podałaś

niebieska płukanka wybija lekko zólty barwnik i powoduje słoneczny odcień
fioletowa płukanka wybija mocno żółty barwnik i powoduje platynowy odcień
jesli nałożysz fioletową płukanke na pomarańcz to dojdą co najwyżej do słonecznych odcieni

czerwienie wybija sie farbami naturalnymi (zielony barwnik)
Nie mówię o nakładaniu fioletowej płukanki na pomarańcz - chodzi o złamanie barwy, niebieską. fioletowa sprawdza się przy żółtych odcieniach, natomiast czerwień, co napisałaś, łamie odcień zielony - choć na faktycznie czerwone włosy nakładanie zieleni może w najlepszym przypadku poskutkować otrzymaniem szarości.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:49   #10
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Nie mówię o nakładaniu fioletowej płukanki na pomarańcz - chodzi o złamanie barwy, niebieską. fioletowa sprawdza się przy żółtych odcieniach, natomiast czerwień, co napisałaś, łamie odcień zielony - choć na faktycznie czerwone włosy nakładanie zieleni może w najlepszym przypadku poskutkować otrzymaniem szarości.
ogólnie jest mowa o odcieniach. patrzac na kazda palete barw z tylu jest kolo odcieni. przeciwleglym odcieniem do czerwieni jest odcien zielony zawarty w farbach o odcieniu naturalnym czyli np
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
lub 1n,2n,3n,4n itd

wiadomym jest ze sama farba nie wytepi calkowicie czerwonego koloru a tylko moze wyeliminowac odcien czerwony

co do rozjasniania... nie na darmo powstaly fioletowe rozjasniacze do uzyskania platyny, poniewaz poprzednie niebieskie rozjasnialy tylko do zoltego
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 19:03   #11
jambose
Raczkowanie
 
Avatar jambose
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W ramionach Twych <3
Wiadomości: 358
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Mam żółte włosy z leciutko marchewkowym połyskiem (rozjaśniacz tak podziałał). Kupiłam dziś płukankę fioletową. Mam zamiar użyć jej naprawdę malutko, żeby nie przesadzić od razu i stopniowo wybijać ten kolor. Jak właściwie powinno się używać płukanki? Czy przedtem trzeba umyć włosy i spłukać szampon zwykłą wodą, a potem dopiero tą z płukanką? Proszę o odpowiedź, bo nie znam się na tych sprawach, a nie chciałabym jeszcze bardziej zmarnować swoich włosów.
__________________
http://suwaczek.pl/cache/b01c2c4ee7.png
NASZ suwaczek

Maturzystka 2010

Prawko zdane za pierwszym podejściem - 28.10.2009 r.
jambose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 09:21   #12
22minia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
do domii

Nie martw sie aż tak bardzo może potrzebujesz jeszcze jedneg rozpuszczalnika
Ja mam taki sam problem tylko że napoczaątku miałam włosy piękne blond dałam na to orzechowa farbe i wyszły mi poprostu rude potem na te włosy nalożyłam ciemny blond i miałam bardzo ładne włosy brązowe jednak gdy farba schodziła n apiekny blond to zachciało mi sie ciemniejszych i użyłam złocistego brązu miałma potym włosy ciemne rude niedawno zmyła te farby rozjaśniaczem o 4-6 tonów z pallete blond i miałam poprostu żółte włosy nałozyła na to jeszcze jedna farbe z natury 'słodkie capuccino' i chyba otrzebuje jeszcze jednej takiej fgarby ponieważ góra moich włosów jest nadal taka jakby żółta
Dziewczyny pomóżcie co ja mam zrobić?!!!
A jeżeli chodzi o te twoje pomarańczowe włosy to może poprostu idź do fryzjera lub sie go poradź co masz w tej sytuacji zrobić bo nie radzłabym kombinowania przy tych włosach ponieważ może mieć to duże konsekwencje;/
22minia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:01   #13
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez hannie Pokaż wiadomość
niebieska płukanka wybija lekko zólty barwnik i powoduje słoneczny odcień
farb czy płukanek z zabarwieniem popielatym (niebieskim) nie naklada sie na zażółcone wlosy bo wyjdzie Ci zielonkawa poswiata. proste i logiczne: żółty + niebieski = zielony. zolte odcienie likwiduje sie tylko opalizujacymi czyli fioletami.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 21:43   #14
brudnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

jakis czas temu pofarbowalam wlosy castingiem loreala jasny braz, wyszedl strasznie ciemny z czarnymi pasmami, wyplukiwalo sie bardzo powoli. probowalam rozjasnic farba loreala excellence, nic nie puscilo. potem, rozjasniaczem garniera - troche zeszlo, a wlosy przy skore byly calkowicie biale, nastepnie probowalam skandynawskim blondem palette, wlosy staly sie żółto-pomaranczowe, a przy skorze wydawaly sie byc przezroczyste.
kolejnego dnia nalozylam na nie lorea recital b01 , wlosy byly juz tylko zolte, kolor byl generalnie ok i moglabym go troche zachowac.
jednak dwa dni pozniej nalozylam viking z tej samej serii i to byla rewelacja, kolor idealny jak na opakowaniu, nawet ladniejszy mi sie wydaje :d nie ma juz ani troche zolci , ani pomaranczu. kolor jest idealny.
ta farba jest idealnym ratunkiem po rozjasniaczu. jak dorwe sie do aparatu, dolacze zdjecia, tyle walczylam z wlosami, nic na nie nie dzialalo, dopiero viking pomogl.
brudnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 17:16   #15
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

brudnaa chyba troche przesadzasz z tym farbowaniem, dzien po dniu rozjasniajaca farba? Toż to masakra dla włosów O.o
debauche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:44   #16
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez brudnaa Pokaż wiadomość
jakis czas temu pofarbowalam wlosy castingiem loreala jasny braz, wyszedl strasznie ciemny z czarnymi pasmami, wyplukiwalo sie bardzo powoli. probowalam rozjasnic farba loreala excellence, nic nie puscilo. potem, rozjasniaczem garniera - troche zeszlo, a wlosy przy skore byly calkowicie biale, nastepnie probowalam skandynawskim blondem palette, wlosy staly sie żółto-pomaranczowe, a przy skorze wydawaly sie byc przezroczyste.
kolejnego dnia nalozylam na nie lorea recital b01 , wlosy byly juz tylko zolte, kolor byl generalnie ok i moglabym go troche zachowac.
jednak dwa dni pozniej nalozylam viking z tej samej serii i to byla rewelacja, kolor idealny jak na opakowaniu, nawet ladniejszy mi sie wydaje :d nie ma juz ani troche zolci , ani pomaranczu. kolor jest idealny.
ta farba jest idealnym ratunkiem po rozjasniaczu. jak dorwe sie do aparatu, dolacze zdjecia, tyle walczylam z wlosami, nic na nie nie dzialalo, dopiero viking pomogl.
koniecznie wklejzdjecia mi na zolte wlosy pomaga garnier bell color nr 11 jasny popielaty blond ale chetnie wyprobowalabym tego vikinga
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 00:49   #17
brudnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

wiem, ze to maskra dla wlosow, ale nie moglam juz na siebie patrzec, poki co , wlosy trzymaja sie dobrze, to juz moj drugi powrot z brazu to blondu, rownie gwaltownie. wtedy sie zarzekalam, ze juz nigdy nie pofarbuje ich na ciemno, ale minely niecale 2lata i zaczelam o nim marzyc, nie moglam sie doczekac nalozenia na wlosy ciemnej farby.
zdjecia dodam jak tylko dorwe sie do aparatu, ale to pewnie w przyszlym tygodniu.
jednak dzisiaj mylam wlosy i nie wiem czy mam paranoje, bo naczytalam sie o tym na forum czy wlosy faktycznie zmienily kolor na troszke bardziej zolty ale narazie kolor jest ok. jak pojawia mi sie odrosty, poloze na wlosy hollywood lub cos ciut jasniejszego jesli jest cos z loreala, bo jest najbardziej zblizony do moich naturalnych,
wiecie moze, czy najlepiej te wlosy teraz traktowac? jakie odzywki, jakie plukanki? zeby nie byly znowu zolte..
brudnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 10:03   #18
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

ja mam bardzo jasne blond wlosy,teraz ufarbowalam odrosty i jak zwykle efekt przez pare dni jest bardzo oczobijny, z doswiadczenia wiem ze sie wyrowna, rozjasnialam je rozjasniaczem CC, przygotowuje sie go samemu, to taki niebieski proszek miesza sie go z woda utleniona w kremie, ii chcialabym wiedziec czy na rozjasnicz zadziala farba o odcieniu bglond, ja chcialabym zmienic odcien wlosow na troche ciemniejszy ten mi sie juz znudzil.
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 15:53   #19
Ewela2089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Hej Dziewczyny,

jakieś półtora miesiąca temu, też rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem...w sumie nawet zadowolona jest z koloru Ale mam teraz inny problem... Chciałabym je teraz zafarbować...tzn.może nie już od razu tylko tak bliżej świąt Bożego Narodzenia,żeby je zbytnio nie obciążać...I właśnie nie wiem jakiej farby użyć,żeby było dobrze....Jestem naturalną blondynką i zawsze miałam bardzo jasny kolor włosów, ale z biegiem lat to się zaczęło zmieniać i moje włosy robiły się ciemne, dlatego byłam zmuszona je rozjaśnić....A ponieważ, gdy próbowałam je zafarbować szamponetką o bardzo jasnym kolorze wyszły mi jakieś rude;(( dlatego sięgnęłam po rozjaśniacz...Teraz dalaje chcę utrzymać ładny, jasny kolor blond, a już mam odrosty i nie chcę znowu je mordować rozjaśniaczem...Czy mogłybyście mi coś doradzić??? Bardzo proszę...


Pozdrawiam*

A jeszcze rada dla tych, które miłały po rozjaśniaczu żółte włosy....Moje też początkowo były żółte, ale nie wiem jakim cudem po jakimś czasie ten żółty zrobił się niewidoczny
Ewela2089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 08:40   #20
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez Ewela2089 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

jakieś półtora miesiąca temu, też rozjaśniłam sobie włosy rozjaśniaczem...w sumie nawet zadowolona jest z koloru Ale mam teraz inny problem... Chciałabym je teraz zafarbować...tzn.może nie już od razu tylko tak bliżej świąt Bożego Narodzenia,żeby je zbytnio nie obciążać...I właśnie nie wiem jakiej farby użyć,żeby było dobrze....Jestem naturalną blondynką i zawsze miałam bardzo jasny kolor włosów, ale z biegiem lat to się zaczęło zmieniać i moje włosy robiły się ciemne, dlatego byłam zmuszona je rozjaśnić....A ponieważ, gdy próbowałam je zafarbować szamponetką o bardzo jasnym kolorze wyszły mi jakieś rude;(( dlatego sięgnęłam po rozjaśniacz...Teraz dalaje chcę utrzymać ładny, jasny kolor blond, a już mam odrosty i nie chcę znowu je mordować rozjaśniaczem...Czy mogłybyście mi coś doradzić??? Bardzo proszę...


Pozdrawiam*

A jeszcze rada dla tych, które miłały po rozjaśniaczu żółte włosy....Moje też początkowo były żółte, ale nie wiem jakim cudem po jakimś czasie ten żółty zrobił się niewidoczny
Hej ja też miałam na początku żółty,stosowałam szampon loreala niwelujący żółty i szampon joanny z odżywką.teraz nie stosuje od dłuższego czasu,wzięłam się za porządną regenerację i włosów żółtych już nie mam.słyszałam że żólty wychodzi jak się do farby blond dodaje wodę 12%, ale czy tak jest faktycznie nie wiem.teraz odrosty mam zamiar robić farbą z wodą 9%. chciałabym z jeszcze słabszą ale może słabo rozjasnić mi odrosty, a mam ciemny blond naturalny.
i jeszcze jedno-farbę kupię w hurtowni fryzjerskiej, a nie w drogerii...

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2009-12-15 o 08:44
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 15:02   #21
Athletic
Przyczajenie
 
Avatar Athletic
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 28
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

sama miałam lekko żólty blond,

pofarbowałam kilka dni temu na Bursztynowy blond Palleta za 19.99

piękny naturalny kolorek wyszedł (choć początkowo strasznie ciemny się wydawał)
2-3 mycia i jest już w sam raz!
Athletic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 22:08   #22
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Mi ładny, chłodny odcień wychodził po rozjaśniaczu Palette A10. Czasami mieszałam go 1:1 z C9, był bardziej popielaty. Po rozjaśniaczu z Garniera moje naturalne, jasnobrązowe, takie "mysie"włosy wyszły pomarańczowe
Jeżeli rozjaśniam włosy to tylko Palette A10lub C9.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 08:24   #23
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

a co ja mam zrobic z takim kolorem? to jest niewypal sredniego blandu, od glowy mialam 3 albo wiecej cm odrostow a swoje mam bardzo ciemny blond. czy teraz farbowanie na blond cos da? skorood glowy sa juz troszke odbarwione?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 20:59   #24
justxbe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 791
GG do justxbe
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Witam . Mój naturalny odcień włosów to orzech laskowy, przez rok farbowałam włosy na ciemny brąz. Miesiąc temu miałam odrost 4-5 cm i odcień spray brąz. Zachciało mi się czegoś jaśniejszego i głupia użyłam szamponetki najjaśniejszy blond - odrost był ciemny blond wpadający w pomarańcz reszta jak wcześniej z refleksami pomarańczowymi. Nie ruszałam nic przez parę tygodni i wczoraj po namowach użyłam rozjaśniacza z joanny. Widząc moje iwłosy przestraszyłam się i po 30 minutach zmyłam to. U góry odcienie od jasnego blondu po kurczaczkowy, a reszta jasny brąz z rudawym połyskiem. Dzisiaj poszłam do sklepu nie znalazłam rozjaśniacza więc kupiłam farbę joanna nutri ( zachęcona dobrymi opiniami na kwc) nałożyłam z nadzieją że coś się stanie , niestety zmiany są minimalne. Potem użyłam jeszcze srebrną płukankę delii , ale zrobiłam za małe stężenie więc również efekt nikły. Co teraz powinnam zrobić? Po oczywistym odczekaniu ponownie rozjaśniać ?
Dodaję , że włosy mam mocne, grube, silne, jak na razie, przy oczywistej pielęgnacji odżywka do włosów zniszczonych i maska plus mgielka do wysokich temparetur, włosy nie są zniszczone ( prócz końcówek które rozdwajają się przez prostowanie ) miękkie w dotyku i mają ładny blask. Liczę na odpowiedź i pomoc pozdrawiam
justxbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:21   #25
Tleniona
Przyczajenie
 
Avatar Tleniona
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Hej Dziewczyny
Wczoraj byłam u stylistki która miała mnie zrobić blondynka (miałam czarne włoski) a zrobiła mi je rudo-czarno-brązowawe. Stylistka najpierw nakładała rozjaśniać a potem jakąś farbę - nie wiem co mam teraz zrobić włosy maja bardzo brzydki odcień.

Edytowane przez Tleniona
Czas edycji: 2011-03-31 o 23:15
Tleniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:21   #26
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

To się dziś załatwiłam wyszedł mi na głowie pomarańczowo żółty kolor włosów już to kiedyś przerabiałam i zaraz potem zafarbowałam na ciemny blond, ale teraz nie poddam się i dojdę w końcu do swojego chłodnego blondu, tylko jeszcze został mi jeden krok, zniwelować ten żółty odcień więc mam pytanie czy jak nałożę na moje pomarańczowe włosy farbę garniera jasny popielaty blond to czy z włosów zten odcień pomarańczu
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:39   #27
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
To się dziś załatwiłam wyszedł mi na głowie pomarańczowo żółty kolor włosów już to kiedyś przerabiałam i zaraz potem zafarbowałam na ciemny blond, ale teraz nie poddam się i dojdę w końcu do swojego chłodnego blondu, tylko jeszcze został mi jeden krok, zniwelować ten żółty odcień więc mam pytanie czy jak nałożę na moje pomarańczowe włosy farbę garniera jasny popielaty blond to czy z włosów zten odcień pomarańczu
Wprawdzie już na pewno farbnełaś włosy ale odpowiem innym ciekawym. Nie farba Garnier nie zniweluje rudego koloru tudzież pomarańczowego sama się męczę już prawie pół roku
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:03   #28
foreverpink
Przyczajenie
 
Avatar foreverpink
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

witam dziewczyny ja rozjaśniałam włosy z ciemno brązowych i też uzyskałam kolor zółto - pomarańczowy szczerze mówiąc wyglądałam jakbym miała jajecznice na głowie pomogła mi fioletowa płukanka z joanny wlewa sie to to do 1 litra wody ( na opakowaniu pisze ze 2 nakretki ale ja wlalam 4) i pluka wlosy . po dwoch plukaniach kolor zolty zniknal i jest delikatna platyna pozdrawiam
__________________

_________________________ _________
1. zapuszczam włosy
2.zbieram pieniążki na tatuaż


_________________________ _________


I can fly
. But I want his wings .
foreverpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:36   #29
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

u mnie zawsze są cholera zbyt "chłodne",prawie fioletowe, a chciałabym szarawe
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:04   #30
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
u mnie zawsze są cholera zbyt "chłodne",prawie fioletowe, a chciałabym szarawe
spróbuj NIEBIESKIEJ płukanki mi pomogła koleżanka ostatnio mi powiedziała że mam popielaty blond a robie tak fioletowym szamponem myje włosy a potem niebieska płukanka
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 20:31:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.