Bitwa o dom - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-30, 18:50   #1
padam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71

Bitwa o dom


Co sądzicie o tym programie?
padam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:10   #2
bzebze
Raczkowanie
 
Avatar bzebze
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Bitwa o dom

że jest sadystyczny
bzebze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:26   #3
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Bitwa o dom

Oczekiwałam czegoś zupełnie innego, a wyszła taka typowo TVN-owska produkcja, gdzie branie na litość liczy się bardziej niż cała reszta. Koncepcja jest ogółem spoko (chociaż nie jestem przekonana, czy dla tych ludzi z różnych końców kraju przeprowadzka do W-wy to faktycznie najszczęśliwsza nagroda, ale to już ich broszka), tylko wyszedł z tego melodramat... jak to w TVN
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:29   #4
padam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Bitwa o dom

dla mnie to co oni tam robia z tymi ludzmi to nieludzkie to tak jak by dac dziecku cukierka do powachania i nie dac zjesc taki sadyzm.
padam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 19:49   #5
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Bitwa o dom

nie podoba mi się. Jak zwykle łzawe historyjki, wieje sztucznoscią, gdy jurorzy toczą ze sobą zażarte spory.
Poza tym dosć smieszne zestawienie- ocenianie stylu uczestników, gdy sponsorem jest najbardziej kiczowata firma w tym kraju.
Spójrzcie na ten ich koszmarek
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...,12720469.html
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:05   #6
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez lokilook Pokaż wiadomość
skąd oni biorą kasę na takie coś, skoro nikt tego nie chce?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:20   #7
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez lokilook Pokaż wiadomość
Jezu ;p

co się stało temu misiu?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 20:30   #8
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez padam Pokaż wiadomość
dla mnie to co oni tam robia z tymi ludzmi to nieludzkie to tak jak by dac dziecku cukierka do powachania i nie dac zjesc taki sadyzm.
ale przecież oni sami się zgłosili do tego programu i wiedzieli jak to będzie wyglądać, nikt ich nie zmuszał na siłę, więc gdzie tu niby sadyzm?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:40   #9
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Oczekiwałam czegoś zupełnie innego, a wyszła taka typowo TVN-owska produkcja, gdzie branie na litość liczy się bardziej niż cała reszta. Koncepcja jest ogółem spoko (chociaż nie jestem przekonana, czy dla tych ludzi z różnych końców kraju przeprowadzka do W-wy to faktycznie najszczęśliwsza nagroda, ale to już ich broszka), tylko wyszedł z tego melodramat... jak to w TVN
to nie Wawa, ale Ożarów.
Drażni mnie jeszcze wybór tego osiedla- swego czasu była niezła afera. Wystarczy wygooglać
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:11   #10
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez lokilook Pokaż wiadomość
to nie Wawa, ale Ożarów.
Drażni mnie jeszcze wybór tego osiedla- swego czasu była niezła afera. Wystarczy wygooglać
Oj tam, jak ktoś jest z Łodzi (jak ci co wygrali nie lubiłam ich) to nieważne, czy sama W-wa, czy tuż pod - jeden pies, chodzi o sam fakt tego, że gdzieś ma się szkołę, pracę, przyjaciół, rodzinę i całe życie, a z zupełnego przypadku ląduje się gdzie indziej. Chociaż wiadomo, każdy medal ma dwie strony, pewnie po jakimś czasie będą mogli sprzedać to mieszkanie i przy założeniu, że ktoś je zechce, będą mieli kupę hajsu za parę miesięcy pracy
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 21:39   #11
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Bitwa o dom

A ja oglądałam, tak, dałam się wciągnąć może dlatego że sama mam fiśka na punkcie urządzania mieszkań - oczywiście TVNowska produkcja jak każda inna ma za zadanie pokazać jakąś historię, nieco łzawą ale czy ktoś wątpi że Ci ludzie istnieją, mają takie a nie inne historie? Z kimś można się utożsamiać, szczególnie jeśli już ma się swoją rodzinę, komuś kibicować. Mi podobało się mieszkanie Rity. Cieszę się że ktoś wygrał, mimo że tylko jedna rodzina. Nawet jeśli oczekiwałam po programie nieco więcej to, no cóż, czego tu wymagać od telewizji.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 21:55   #12
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
A ja oglądałam, tak, dałam się wciągnąć może dlatego że sama mam fiśka na punkcie urządzania mieszkań - oczywiście TVNowska produkcja jak każda inna ma za zadanie pokazać jakąś historię, nieco łzawą ale czy ktoś wątpi że Ci ludzie istnieją, mają takie a nie inne historie? Z kimś można się utożsamiać, szczególnie jeśli już ma się swoją rodzinę, komuś kibicować. Mi podobało się mieszkanie Rity. Cieszę się że ktoś wygrał, mimo że tylko jedna rodzina. Nawet jeśli oczekiwałam po programie nieco więcej to, no cóż, czego tu wymagać od telewizji.
Eeee, ale tutaj było urządzanie fatalnych pod względem architektonicznym (okna w kuchni, na bogów!) mieszkań rzeczami z czterech sklepów na krzyż - przecież oni mieli do wyboru mniejszą ilość mebli i sprzętów niż w pierwszych Simsach...
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 01:15   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Bitwa o dom

O jezu naprawdę oni wygrali? :-///
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 03:20   #14
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Eeee, ale tutaj było urządzanie fatalnych pod względem architektonicznym (okna w kuchni, na bogów!) mieszkań rzeczami z czterech sklepów na krzyż - przecież oni mieli do wyboru mniejszą ilość mebli i sprzętów niż w pierwszych Simsach...


Oglądałam i byłam w szoku, że tak daleko doszła pani "noszę tu spodnie i wszystko obłożę wykładziną".

Moimi faworytami z finałowej trójki była para z niepełnosprawnym chłopcem i młodszą córką. Nie tylko dlatego, że moim zdaniem było im najbardziej potrzebne (yup, łzawa historia style, no ale nie oszukujmy się, fanie nie mieli) ale też dlatego, że wszystko wykonywali sami. Tak, ta druga para też ale bardziej podobało mi się to co robili ci z niepełnosprawnym dzieckiem, no i oni nie wtykali wszędzie tego okropnego inferno. Ble.

Trochę mi szkoda Rity bo przyznam, że przedpokojem i łazienką totalnie mnie kupiła ^^ Łazienką szczególnie. Taka babcina ale chciałabym się w niej budzić rano i relaksować wieczorem.
Ale z salonem dała ciała. Fajnie, że poprawiła sypialnię ale mogła też zmienić te sofy i fotele. Uh.

A sam blok... Chryste, jakiś architekt szaleniec to robił? Te sypialnie jakieś takie kiszki nieustawne, okna w kuchni ni z tyłka, balkon cały poszatkowany oknami, kształt salonu też szału nie robi.

Ale powiem szczerze, że jakbym miała szansę na mieszkanie za kilka (ile?) miesięcy wykańczania i urządzania domu i odrobiny powydurniania się w telewizji...

Edytowane przez 201604191001
Czas edycji: 2013-07-01 o 03:21
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 07:20   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez lokilook Pokaż wiadomość
(...)
Spójrzcie na ten ich koszmarek
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...,12720469.html
Aż mnie dreszcze przeszły. WTF? Ktoś to projektował grając w The Sims??
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 07:34   #16
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Eeee, ale tutaj było urządzanie fatalnych pod względem architektonicznym (okna w kuchni, na bogów!) mieszkań rzeczami z czterech sklepów na krzyż - przecież oni mieli do wyboru mniejszą ilość mebli i sprzętów niż w pierwszych Simsach...
Co w tym złego?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 07:42   #17
padam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ale przecież oni sami się zgłosili do tego programu i wiedzieli jak to będzie wyglądać, nikt ich nie zmuszał na siłę, więc gdzie tu niby sadyzm?
tez tak pomyslałam ale ten program wzbudza we mnie takie uczucia znęcania sie nad tymi uczestnikami.

Edytowane przez padam
Czas edycji: 2013-07-01 o 07:44
padam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 07:53   #18
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez padam Pokaż wiadomość
tez tak pomyslałam ale ten program wzbudza we mnie takie uczucia znęcania sie nad tymi uczestnikami.

to zgłoś to do KRRiT. Więcej dystansu to jest program rozrywkowy a nie bitwa na śmierć i życie o ostatni łyk wody na tej planecie.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 07:57   #19
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Co w tym złego?
a widziałaś te okna? Takie okna to ja bym co najwyżej w toalecie zamieściła a nie w pomieszczeniu
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 08:01   #20
padam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
to zgłoś to do KRRiT. Więcej dystansu to jest program rozrywkowy a nie bitwa na śmierć i życie o ostatni łyk wody na tej planecie.
owszem masz racje ale ja mam za słabe nerwy bo jak by mi ktos powiedział masz kase na swoje meble do swoje mieszkania mozesz urzadzic swoj pokoj, kuchnie itd. a potem no niestety wypadasz to juz nie sa twoje mebelki i twoj dom to takie jednak bardzo przykre szczegolnie dla tych co mieli beznadziejna sytuacje.
padam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 08:27   #21
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Bitwa o dom

ja się zgadzam z tysiącem, mała dyskusja nt bitwy o dom toczyła się w temacie "dlaczego polska jest taka szkaradna"... też mnie kupili państwo z niepełnosprawnym dzieckiem, pokój jaki mu zrobili był niesamowity, wszystko własnoręcznie - możliwe w normalnym świecie kupili by wszystko gotowe, tutaj nawet tego nie mieli do wyboru w swoim sklepie. Inferno - aż mnie głowa bolała od tego. A kobieta która obkładała wszystko wykładziną najbardziej się cieszyłam jak odpadła ta matka co wyglądała jak Ewa Mingę z córką co miała pokój Legii i synem jakimś karatekobokserem.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 08:29   #22
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Bitwa o dom

Rzeczywiście okna w kuchni były małe - taka kuchnia dla kogoś kto wpada na szybki posiłek i wypada, ewentualnie można zjeść w salonie/balkonie.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 08:31   #23
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Eeee, ale tutaj było urządzanie fatalnych pod względem architektonicznym (okna w kuchni, na bogów!) mieszkań rzeczami z czterech sklepów na krzyż - przecież oni mieli do wyboru mniejszą ilość mebli i sprzętów niż w pierwszych Simsach...
co jest dziwnego w oknie w kuchni?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 08:36   #24
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Bitwa o dom

szarri chyba zwraca uwagę nie na sam fakt istnienia okien ale na ich wymiar
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 10:01   #25
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez lokilook Pokaż wiadomość
Poza tym dosć smieszne zestawienie- ocenianie stylu uczestników, gdy sponsorem jest najbardziej kiczowata firma w tym kraju.
Spójrzcie na ten ich koszmarek
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...,12720469.html
Firma postawiła na promocję i pewnie liczy na wielkie zainteresowanie tymi mieszkaniami, które tak cudnie zostały urządzone przez uczestników programu, więc mają wielki potencjał
Oni w sumie zasponsorowali jedno mieszkanie i udostępnili kilka do tego, by je sobie ludzie pourządzali, a potencjalnie liczą na zysk z większego zainteresowania mieszkaniami prawie w Warszawie. Parę emisji reklam w dobrym czasie antenowym kosztowałoby tyle, co to mieszkanie.

Wybór firmy, na której meble uczestnicy byli skazani to jakiś dramat - oklepane meblościanki i ciężkie witryny, z których niewiele dało się zrobić. Do tego eurofirany, które mają całe setki tych drapowanych i udziwnianych firanek i poliestrowe zasłony, taki przerost formy na treścią.
Przy tym, czym uczestnicy musieli się urządzić niektórym poszło naprawdę nieźle, bo wydobyć jakiś potencjał z mebli, które na pierwszy rzut oka go nie mają, to wymaga odrobiny talentu.

Wygrała rodzina moim zdaniem najsłabsza. Obstawiałam raczej wygraną którejś z rodzin wielodzietnych, bo zwykle głosujący solidaryzują się z takimi rodzinami.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
szarri chyba zwraca uwagę nie na sam fakt istnienia okien ale na ich wymiar
Okna w kuchni to faktycznie porażka. Nic nie doświetlają, może da się ewentualnie wywietrzyć kuchnię otwierając to wąskie okienko w rogu kuchni
Budynek jak to u JW Construction ani nie powala na kolana wyglądem, ani funkcjonalnością.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 12:51   #26
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
szarri chyba zwraca uwagę nie na sam fakt istnienia okien ale na ich wymiar
No tak, tak Chyba nie u wszystkich tak samo wyglądały, ale te okna były na jakiejś przedziwacznej wysokości i w niebywałych kształtach Projektant chyba miał jakąś wizję bryły (jaką? Co brał wcześniej? W którym więzieniu siedzi jego diler?), ale nikt nie pomyślał o tym, jak to będzie wyglądać od środka.
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 12:55   #27
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Bitwa o dom

no, zdecydowanie największym dramatem był wybór dostępnych dla nich rzeczy żadne pomieszczenie nie było na tyle niesamowite że chciałabym je mieć u siebie w domu. mogliby zrobić jedną wersję gdzie mają wolną rękę co do wyboru sklepów i mebli...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 13:08   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
no, zdecydowanie największym dramatem był wybór dostępnych dla nich rzeczy żadne pomieszczenie nie było na tyle niesamowite że chciałabym je mieć u siebie w domu. mogliby zrobić jedną wersję gdzie mają wolną rękę co do wyboru sklepów i mebli...
Albo przynajmniej dorzucić 2-3 sklepy, które mają bardziej oryginalne, designerskie meble i dodatki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 13:33   #29
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Bitwa o dom

bardzo się cieszę, że wygrali Piotr i Roksana, kibicowałam im
też zastanawialam się nad wyborem sklepu meblowego, tzn w tym sklepie to chyba wielkiego wyboru nie było... Rzeczywiście zasady programu były trochę sadystyczne, najpierw można sobie urządzić dom (jak w Simsach, tylko w realu), ale potem wszystkie rodziny oprócz jednej się musza wynieść.
Nie rozumiem, o co chodziło prezesowi tej firmy budowlanej, że "zasponsorują" reszcie rodzin mieszkania- to co, zaoferują im wynajem?
Czekam na następną serię, ale chciałabym, żeby większy nacisk był kładziony na czyjeś pomysły, a nie na to, kto ma jak łzawą historię...
Drabineczka, widzę, że nie tylko mi ta babka przypominała Ewę Minge
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living

Edytowane przez esfira
Czas edycji: 2013-07-01 o 13:35
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 14:03   #30
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Bitwa o dom

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
ja się zgadzam z tysiącem, mała dyskusja nt bitwy o dom toczyła się w temacie "dlaczego polska jest taka szkaradna"... też mnie kupili państwo z niepełnosprawnym dzieckiem, pokój jaki mu zrobili był niesamowity, wszystko własnoręcznie - możliwe w normalnym świecie kupili by wszystko gotowe, tutaj nawet tego nie mieli do wyboru w swoim sklepie. Inferno - aż mnie głowa bolała od tego. A kobieta która obkładała wszystko wykładziną najbardziej się cieszyłam jak odpadła ta matka co wyglądała jak Ewa Mingę z córką co miała pokój Legii i synem jakimś karatekobokserem.
A ja cały czas wysilałam musk "do kogo ona jest podobna, no do kogo?!". No przecież... Wygląda jak jej zaginiona i biedniejsza siostra
(biedniejsza zostało użyte pozytywnie, mówię o operacjach)

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
bardzo się cieszę, że wygrali Piotr i Roksana, kibicowałam im
też zastanawialam się nad wyborem sklepu meblowego, tzn w tym sklepie to chyba wielkiego wyboru nie było... Rzeczywiście zasady programu były trochę sadystyczne, najpierw można sobie urządzić dom (jak w Simsach, tylko w realu), ale potem wszystkie rodziny oprócz jednej się musza wynieść.
Nie rozumiem, o co chodziło prezesowi tej firmy budowlanej, że "zasponsorują" reszcie rodzin mieszkania- to co, zaoferują im wynajem?
Czekam na następną serię, ale chciałabym, żeby większy nacisk był kładziony na czyjeś pomysły, a nie na to, kto ma jak łzawą historię...
Drabineczka, widzę, że nie tylko mi ta babka przypominała Ewę Minge
Myślę, że raczej dadzą im spory kredyt deweloperski albo załatwią w jakimś banku i jeszcze bank będzie miał reklamę.


Elfia, będę szukać prostych, ładnych zasłon, czegoś typu płótno czy len (faktura) - mam omijać eurofirany? Nie znajdę tam niczego takiego tylko same wydumki?

Edytowane przez 201604191001
Czas edycji: 2013-07-01 o 14:07
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-18 18:46:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.