Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-15, 12:40   #1
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Exclamation

Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?


Cześć dziewczyny mam włoski dość grube, lekko kręcone mniej więcej do linii biustu. przez wiele miesięcy po nieudanej wizycie u fryzjera(opitolił mnie babsztyl do ucha) moją jedyną fryzurą był kucyk. Zero rozpuszczania. Włosy nareszcie odrosły i pomyślałam, że czas coś zmienić. Kupiłam prostownicę(BabyLiss Pro New Tech) wyprostowałam włosy i... prościutkie, ale po prostu napuszone, ile razy przejechałam prostownicą i zero efektów. Pomyślałam, że to wina prostownicy, i będąc u przyjaciółki prostowałam Tondeo- efekt ten sam. Wtedy uznałam, że prostowanie może nie jest dla mnie, kupiłam gumę do utrwalania włosków umyłam głowę i głową w dół zaczęłam ugniatać te loki. Uzyskałam dzięki temu wygniecione loko podobne coś(dokładnie jak po wyjściu z łóżka).
Uznałam, że po prostu mam tych włosów za dużo, są za gęste...
To napewno to? Jeśli tak to co mam zrobić wycieniować? To nie pogorszy sprawy? Co mam robić?

Strasznie na Was liczę bo następnego roku w kucyku nie zniosę!
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 13:33   #2
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

kurczę, ja bym mimo wszystko polecała jakieś eksperymenty z upięciami a nie cięciem... sama mam szopę, ni to prostą ni kręconą, i ścięłam się tak, że są mocno pocieniowane, 2 warstwy, a do tego grzywka!!! Wyglądam w tym jak idiotka i liczę, że może za rok powrócę do normalnego wyglądu. No cóż, sama dobrze znasz niekompetentnych fryzjerów i pamiętasz te miesiące zapuszczania po tym, jak Cię "babsztyl opitolił". Tego typu włosy to po prostu badziewie (wybaczcie wszystkie urażone) i trzeba być bardzo ostrożnym przed każdą decyzją... może spróbuj je inaczej spinać, niż w kucyk? Jakiś zabawny, uroczy koczek nad karkiem, czy cuś... naprawdę nie wiem co innego mogę poradzić
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 13:37   #3
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Na razie radziłabym nie obcinać, tylko zastosować kosmetyki wygładzające i coś do prostowania włosów np. Hot Lissa. Ewentualnie poczytaj wątek o puszących się włosach, był taki gdzieś.
A jeśli to nie pomoże, to spróbuj wycieniować, będzie ich mniej imoze wtedy będą się lepiej układać.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 17:21   #4
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Na razie radziłabym nie obcinać, tylko zastosować kosmetyki wygładzające i coś do prostowania włosów np. Hot Lissa. Ewentualnie poczytaj wątek o puszących się włosach, był taki gdzieś.
A jeśli to nie pomoże, to spróbuj wycieniować, będzie ich mniej imoze wtedy będą się lepiej układać.
Hot Lissa mam pomógł, ale jednak nie na tyle żebym mogła sie z włoskami gdzieś pokazać

A dziewczyny, słyszałam gdzieś o przerzedzeniu?
Jak myślicie? To by się nadało?
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:45   #5
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Moze wycieniuj wlosy wtedy beda sie bardziej krecic i z tego co wiem lepiej ukladac tylko musisz poprosic o to fryzjerke (ta metoda nazywa sie chyba "ślizg"), bo wiem mozna tez wycieniowac tak zeby sie mniej kreciły ale przez to ponoc gorzej sie ukladaja. A o co chodzi dokladniej z tym prostowaniem? Nie mozesz wyprostowac do konca czy zle wygladasz w wyprostowanych? Co do tej gumy. Nie znam sie zabardzo ale mylse ze guma słuzy bardziej do prostych wlosow zeby je podtapirowac i utrwalic no chyba ze sie myle Moze wyprobuj jakies mleczko/spray do kreconych wlosow albo sprobuj je ugniesc na pianke. Moja kolezanka tak robi a ma wlosy mocno falowane ale nie krecone i u niej wychodza swietne loczki
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:16   #6
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Tzn, tak:
jeśli masz naturalnie proste włosy, to naturalnych loków z nich nie zrobisz, żeby się kręciły musisz używać lokówki.
Przerzedzania nie polecam, bo grube włosy to powód do dumy, tylko trzeba onie odpowiednio zadbać.
Na twoim miejscu wybrałabym się jeszcze do fryzjera, ale nie na cięcie, tylko zapytać, jaką on/a ma wizję poprawy twojej fryzury. Pogadaj, pożal się ze wszystkiego, potem przemyśl i jeśli ci się spodoba, wróć do tego samego fryzjerai obetnij.
Ja na twoim miejscu pokombinowałabym jeszcze z kosmetykami wygładzającymi. ;]
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:23   #7
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

mam takie same włosy jak Ty, długośc do stanikawycieniowałam je bardzo, niektóre nawet do szyi, teraz zaczynja sie falować i kręcić, w suche wgniatam krem na loki i fale ikręcą się ładnie, polecam, będzie lżej na głowie, jednak do takich włosow trzba znaleźć odpowiedniego fyzjera, bo większoć i tak nie umie ich ścinać...
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 10:55   #8
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Moze wycieniuj wlosy wtedy beda sie bardziej krecic i z tego co wiem lepiej ukladac tylko musisz poprosic o to fryzjerke (ta metoda nazywa sie chyba "ślizg"), bo wiem mozna tez wycieniowac tak zeby sie mniej kreciły ale przez to ponoc gorzej sie ukladaja. A o co chodzi dokladniej z tym prostowaniem? Nie mozesz wyprostowac do konca czy zle wygladasz w wyprostowanych? Co do tej gumy. Nie znam sie zabardzo ale mylse ze guma słuzy bardziej do prostych wlosow zeby je podtapirowac i utrwalic no chyba ze sie myle Moze wyprobuj jakies mleczko/spray do kreconych wlosow albo sprobuj je ugniesc na pianke. Moja kolezanka tak robi a ma wlosy mocno falowane ale nie krecone i u niej wychodza swietne loczki
Z prostowaniem chodzi o to, że mogę wyprostować, ale włosy sie są gładkie tzn. puszą się(choć są prościutkie) A jeśli chodzi o gumę to moja koleżanka ma tą gumę i dzięki niej loczki są utrwalone i mają ładny kształt.

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Tzn, tak:
jeśli masz naturalnie proste włosy, to naturalnych loków z nich nie zrobisz, żeby się kręciły musisz używać lokówki.
Przerzedzania nie polecam, bo grube włosy to powód do dumy, tylko trzeba onie odpowiednio zadbać.
Na twoim miejscu wybrałabym się jeszcze do fryzjera, ale nie na cięcie, tylko zapytać, jaką on/a ma wizję poprawy twojej fryzury. Pogadaj, pożal się ze wszystkiego, potem przemyśl i jeśli ci się spodoba, wróć do tego samego fryzjerai obetnij.
Ja na twoim miejscu pokombinowałabym jeszcze z kosmetykami wygładzającymi. ;]
Ja mam naturalnie tak9ie prosto- kręcone Ale raczej wolałabym ich nie przydzielać do jednej grupy. Chodzi mi o to żeby, np. raz wyprostować następnym razem zakręcić. Mam raczej podatne włoski, dlatego nie rozumiem czemu ani jedno ani drugie nie wychodzi...

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
mam takie same włosy jak Ty, długośc do stanikawycieniowałam je bardzo, niektóre nawet do szyi, teraz zaczynja sie falować i kręcić, w suche wgniatam krem na loki i fale ikręcą się ładnie, polecam, będzie lżej na głowie, jednak do takich włosow trzba znaleźć odpowiedniego fyzjera, bo większoć i tak nie umie ich ścinać...
Dzięki Phdwao


Może rzeczywiście pójdę do fryzjerki i zapytam co ma do powiedzenia...
ZAleży mi tylko, żeby straciły na objętości...
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:34   #9
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Kręcono - proste to ja też mam,co prawda cienkie i do ramion, ale wiem, jak bardzo są upierdliwe.
Enyłej, daj znać, co wymyśliłaś. ;]
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 11:58   #10
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

A dziewczyny znacie jakieś nie drogie odżywki bez spłukiwania(żeby je troszkę obciążyć)??
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 13:07   #11
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

ja stosuję sunsilk,obciążają,nakłada m na suche włosy 2 kulki średnicy 3-4 cm
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 13:25   #12
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Akurat do sunsilka jest uprzedzona ma ktoś inne środki? I ma ktoś jeszcze jakąś propozycję dotyczącą moich włosków??
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''

Edytowane przez Martulka10000
Czas edycji: 2007-08-16 o 17:16
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 14:10   #13
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

to dove?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 14:12   #14
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

ja ci proponuje obciac slizgiem, bedziesz miala wlosy tak jakby krecone, tak fajnie beda sie ukladac, a sunsilk efekt zelazka fajnie te loki podkresla slowo na moich wlosach sie tak wlasnie sprawdzil, bylam zadowolona, chociarz moje wlosy mają tendencje wlasnie do puszenia i falowania we wszyskie strony, a ten rodzaj strzyzenia i ten sunsilk do obciazenia daly swietne rezultaty, chociarz moim zdaniem prawie kazda odzywka bez splukiwania bedzie dobra zeby obciazyc wlosy, polecam np z ziaji
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 17:15   #15
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
to dove?
Z Dave miałam odżywkę i była genialna Chyba spróbuję

Cytat:
Napisane przez Mimi1985 Pokaż wiadomość
ja ci proponuje obciac slizgiem, bedziesz miala wlosy tak jakby krecone, tak fajnie beda sie ukladac, a sunsilk efekt zelazka fajnie te loki podkresla slowo na moich wlosach sie tak wlasnie sprawdzil, bylam zadowolona, chociarz moje wlosy mają tendencje wlasnie do puszenia i falowania we wszyskie strony, a ten rodzaj strzyzenia i ten sunsilk do obciazenia daly swietne rezultaty, chociarz moim zdaniem prawie kazda odzywka bez splukiwania bedzie dobra zeby obciazyc wlosy, polecam np z ziaji
ciekawie sie zapowiada... a wiesz jak włosy będą wyglądały w tym obcięciu jako proste? Bo jak już pisałam zależy mi żebym mogla je i kręcić i prostować
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 08:18   #16
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

z wyprostowaniem takich wloskow bedzie raczej ciezko, z tego co pamietam to te loki trzymaly sie i ukladaly jakos tak mocniej, oczywiscie , moglabys wyprostowac, ale niezle bys musiala sie namachac, ale w sumie po co? loki takie sliczne acha i po wyprostowaniu bedzie mniej tych wlosow, stracą troche na objetosci - wiadomo cieniowanie zrobi swoje.
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 09:53   #17
spirala19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

A co to jest ten,,slizg,,jesli mogłabym wiedzieć bo jakoś nie bardzo sie orietuje
spirala19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 10:16   #18
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Cytat:
Napisane przez Mimi1985 Pokaż wiadomość
z wyprostowaniem takich wloskow bedzie raczej ciezko, z tego co pamietam to te loki trzymaly sie i ukladaly jakos tak mocniej, oczywiscie , moglabys wyprostowac, ale niezle bys musiala sie namachac, ale w sumie po co? loki takie sliczne acha i po wyprostowaniu bedzie mniej tych wlosow, stracą troche na objetosci - wiadomo cieniowanie zrobi swoje.
oto mi mniej więcej chodziło - żeby straciły na objętości Mam dobrą prostownicę więc myślę, że sobie poradzę Dzięki bardzo, o to mi chodziło

Cytat:
Napisane przez spirala19 Pokaż wiadomość
A co to jest ten,,slizg,,jesli mogłabym wiedzieć bo jakoś nie bardzo sie orietuje
No właśnie Bo została mi ta jedna wątpliwość Nie wiem czy fryzjerka załapie o co chodzi jak jej tak powiem, żeby mi wycieniowała tym ślizgiem
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 10:27   #19
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

wątek "cieniowanie a ukladanie sie wlosow-prosze o pomoc" post 13
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203552
tu jest wyjasnione co to slizg
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 10:36   #20
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Super dzięki bardzo A używał ktos z Was odżywki bez spłukiwania Pantene proste i gładkie? prawie sie na niego zdecydowalam, ale przeczytalam, że on jest taki lekki i zastanawiam czy madaje sie do takiego obciązenia...
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:23   #21
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Ja od wczorajszej wizyty nienawidzę fryzjerek. Też po wyprostowaniu włosy mi się puszą, z tyłu wyglądam jakbym z włosów miała trójkąt :/. No i jednak przez takie a nie inne włosy mojej mamy (Boże, czemu nie mam prostych po tacie!!!)mam też tendencję do kręcenia... Więc wczoraj odwiedziłam salon Lovely Look w Radomiu, w Realu, i fryzjerka mi powiedziała, ze jeśli mi "wypiórkuje" to włosy się będą jeszcze bardziej puszyć, a skręt będzie mocniejszy. Więc skoro Twoje włosy są własnie takie, odradzam. Teraz mam na oku inny salon, ale skoro tamta fryzjerka mi tak powiedziała, to mama mnie już nie chce nigdzie wozić:/
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 13:46   #22
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

[quote=Martulka10000;50182 39]oto mi mniej więcej chodziło - żeby straciły na objętości Mam dobrą prostownicę więc myślę, że sobie poradzę Dzięki bardzo, o to mi chodziło

Cytat:
Napisane przez Martulka10000 Pokaż wiadomość
Super dzięki bardzo A używał ktos z Was odżywki bez spłukiwania Pantene proste i gładkie? prawie sie na niego zdecydowalam, ale przeczytalam, że on jest taki lekki i zastanawiam czy madaje sie do takiego obciązenia...
A jak wyprostujesz to nie masz opolowe mniej wlosow? Jak chcesz jeszcze cieniowac i obciazac to bedziesz miała pare wlosow na krzyz a wlasciwie to tak to bedzie wygladac O wiele lepiej jest miec bujna czupryne niz takie ulizane jak ja mam Moze wyprostuj je i zobacz czy po prostowaniu jest ich nadal za duzo.

Cytat:
Napisane przez aYnOa Pokaż wiadomość
Ja od wczorajszej wizyty nienawidzę fryzjerek. Też po wyprostowaniu włosy mi się puszą, z tyłu wyglądam jakbym z włosów miała trójkąt :/. No i jednak przez takie a nie inne włosy mojej mamy (Boże, czemu nie mam prostych po tacie!!!)mam też tendencję do kręcenia... Więc wczoraj odwiedziłam salon Lovely Look w Radomiu, w Realu, i fryzjerka mi powiedziała, ze jeśli mi "wypiórkuje" to włosy się będą jeszcze bardziej puszyć, a skręt będzie mocniejszy. Więc skoro Twoje włosy są własnie takie, odradzam. Teraz mam na oku inny salon, ale skoro tamta fryzjerka mi tak powiedziała, to mama mnie już nie chce nigdzie wozić:/
"Wypiorkowac"-wycieniowac? Włosy po cieniowaniu kreca sie jeszcze bardziej ale ponoc jest taka metoda cieniowania zeby ten skret ograniczyc tylko nie wiem czy na kazdych wlosach to zadziała i nie wiem tez czy jest to taka popularna metoda skoro fryzjerka nic o tym nie wspomniała Poczytaj sobie te 2 watki. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203552 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=204060
Ja dzieki nim postanowilam ze nie bede eksperymentowac z cieniowaniem bo nie wiadomo co bede miala potem na glowie (teraz mam w miare proste wlosy)

A uzywasz do albo po prostowaniu jakis kosmetykow wspomagajacych prostowanie/utrwalajacych? Puszenie wynika tez z tego ze wlosy sa za malo nawilzone. Przynajmniej mi sie tak wydaje i u mnie sie to sprawdza Wiec moze cieniowanie nie konicznie załatwi sprawe
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:45   #23
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Exclamation Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Ja mam baaardzo grube krecone włoski mniej wiecej tej samej długości Mocno wycieniowane. Po umyciu nie rozczesuję włosów dlatego zostają mi loki . Nie uważam że mam loko-coś Co do gumy - ja jej nie używam. Poszukaj w moich wątkach to przeczytasz jak ja postępuję z moim siankiem Pozdrawiam
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:14   #24
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Cytat:
Napisane przez aYnOa Pokaż wiadomość
Ja od wczorajszej wizyty nienawidzę fryzjerek. Też po wyprostowaniu włosy mi się puszą, z tyłu wyglądam jakbym z włosów miała trójkąt :/. No i jednak przez takie a nie inne włosy mojej mamy (Boże, czemu nie mam prostych po tacie!!!)mam też tendencję do kręcenia... Więc wczoraj odwiedziłam salon Lovely Look w Radomiu, w Realu, i fryzjerka mi powiedziała, ze jeśli mi "wypiórkuje" to włosy się będą jeszcze bardziej puszyć, a skręt będzie mocniejszy. Więc skoro Twoje włosy są własnie takie, odradzam. Teraz mam na oku inny salon, ale skoro tamta fryzjerka mi tak powiedziała, to mama mnie już nie chce nigdzie wozić:/
A wypórkować to znaczy wycieniować? bo nie do końca rozumiem...

[quote=karla_92;5020074]A jak wyprostujesz to nie masz opolowe mniej wlosow? Jak chcesz jeszcze cieniowac i obciazac to bedziesz miała pare wlosow na krzyz a wlasciwie to tak to bedzie wygladac O wiele lepiej jest miec bujna czupryne niz takie ulizane jak ja mam Moze wyprostuj je i zobacz czy po prostowaniu jest ich nadal za duzo.

Jak prostuję to nie mam o polową mniej włosów, po zatym to przecież nie o to chodzi. Jak pisałam w pierwszym poście mam je proste, ale ich objętość przeszkadza mi ogólnie w egzystencji Niestety po wyprostowaniu jest ich dużo, i to naprawdę nie wygląda fajnie

Włosy po cieniowaniu kreca sie jeszcze bardziej ale ponoc jest taka metoda cieniowania zeby ten skret ograniczyc tylko nie wiem czy na kazdych wlosach to zadziała i nie wiem tez czy jest to taka popularna metoda skoro fryzjerka nic o tym nie wspomniała Poczytaj sobie te 2 watki. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203552 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=204060
Ja dzieki nim postanowilam ze nie bede eksperymentowac z cieniowaniem bo nie wiadomo co bede miala potem na glowie (teraz mam w miare proste wlosy)

Karla! Ale mi właśnie zależy na tym żeby mieć ładne loki(dlatego cieniowanie zwiększające skręt jest jak najbardziej ok), a po wyprostowaniu były w miarę gładkie( co przy cieniowaniu jest do uzyskania)


A uzywasz do albo po prostowaniu jakis kosmetykow wspomagajacych prostowanie/utrwalajacych?

Używam Hot lissa i bardzo sobie chwalę

Puszenie wynika tez z tego ze wlosy sa za malo nawilzone. Przynajmniej mi sie tak wydaje i u mnie sie to sprawdza Wiec moze cieniowanie nie konicznie załatwi sprawe

Tylko, że one nie są napuszone, są po prostu mega gęste... nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć...



[quote=..::LoLi::..;502114 3]Ja mam baaardzo grube krecone włoski mniej wiecej tej samej długości Mocno wycieniowane. Po umyciu nie rozczesuję włosów dlatego zostają mi loki . Nie uważam że mam loko-coś Co do gumy - ja jej nie używam. Poszukaj w moich wątkach to przeczytasz jak ja postępuję z moim siankiem Pozdrawiam

Dzięki, na pewno zajrzę, ale probowałaś kiedyś prostować włoski? Bo mnie zależy na tym i na tym
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:16   #25
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Cytat:
Napisane przez aYnOa Pokaż wiadomość
Ja od wczorajszej wizyty nienawidzę fryzjerek. Też po wyprostowaniu włosy mi się puszą, z tyłu wyglądam jakbym z włosów miała trójkąt :/. No i jednak przez takie a nie inne włosy mojej mamy (Boże, czemu nie mam prostych po tacie!!!)mam też tendencję do kręcenia... Więc wczoraj odwiedziłam salon Lovely Look w Radomiu, w Realu, i fryzjerka mi powiedziała, ze jeśli mi "wypiórkuje" to włosy się będą jeszcze bardziej puszyć, a skręt będzie mocniejszy. Więc skoro Twoje włosy są własnie takie, odradzam. Teraz mam na oku inny salon, ale skoro tamta fryzjerka mi tak powiedziała, to mama mnie już nie chce nigdzie wozić:/
A wypórkować to znaczy wycieniować? bo nie do końca rozumiem...

[quote=karla_92;5020074]A jak wyprostujesz to nie masz opolowe mniej wlosow? Jak chcesz jeszcze cieniowac i obciazac to bedziesz miała pare wlosow na krzyz a wlasciwie to tak to bedzie wygladac O wiele lepiej jest miec bujna czupryne niz takie ulizane jak ja mam Moze wyprostuj je i zobacz czy po prostowaniu jest ich nadal za duzo.

Jak prostuję to nie mam o polową mniej włosów, po zatym to przecież nie o to chodzi. Jak pisałam w pierwszym poście mam je proste, ale ich objętość przeszkadza mi ogólnie w egzystencji Niestety po wyprostowaniu jest ich dużo, i to naprawdę nie wygląda fajnie

Włosy po cieniowaniu kreca sie jeszcze bardziej ale ponoc jest taka metoda cieniowania zeby ten skret ograniczyc tylko nie wiem czy na kazdych wlosach to zadziała i nie wiem tez czy jest to taka popularna metoda skoro fryzjerka nic o tym nie wspomniała Poczytaj sobie te 2 watki. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203552 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=204060
Ja dzieki nim postanowilam ze nie bede eksperymentowac z cieniowaniem bo nie wiadomo co bede miala potem na glowie (teraz mam w miare proste wlosy)

Karla! Ale mi właśnie zależy na tym żeby mieć ładne loki(dlatego cieniowanie zwiększające skręt jest jak najbardziej ok), a po wyprostowaniu były w miarę gładkie( co przy cieniowaniu jest do uzyskania)


A uzywasz do albo po prostowaniu jakis kosmetykow wspomagajacych prostowanie/utrwalajacych?

Używam Hot lissa i bardzo sobie chwalę

Puszenie wynika tez z tego ze wlosy sa za malo nawilzone. Przynajmniej mi sie tak wydaje i u mnie sie to sprawdza Wiec moze cieniowanie nie konicznie załatwi sprawe

Tylko, że one nie są napuszone, są po prostu mega gęste... nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć...



Cytat:
Napisane przez ..::LoLi::.. Pokaż wiadomość
Ja mam baaardzo grube krecone włoski mniej wiecej tej samej długości Mocno wycieniowane. Po umyciu nie rozczesuję włosów dlatego zostają mi loki . Nie uważam że mam loko-coś Co do gumy - ja jej nie używam. Poszukaj w moich wątkach to przeczytasz jak ja postępuję z moim siankiem Pozdrawiam
Dzięki, na pewno zajrzę, ale probowałaś kiedyś prostować włoski? Bo mnie zależy na tym i na tym
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 09:34   #26
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

up
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 16:55   #27
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Ja po prostowaniu mam o polowe mniej wlosow wiec myslalam ze u kazdego tak jest
Przy cieniowaniu musisz wziasc tez to pod uwage ze jak bedziesz miala bardziej krecone wlosy to moze byc trudniej utrzyac je proste po wyprostowaniu Ale jesli masz zaufanie do swojej prostownicy i wesz ze sobie poradzi z bardziej kreconymi wlosami to koniecznie cieniuj PS. O tej metodzie ograniczenia krecenia pisałam do innej wizazanki tak jak o tym puszeniu
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 10:37   #28
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja po prostowaniu mam o polowe mniej wlosow wiec myslalam ze u kazdego tak jest
Przy cieniowaniu musisz wziasc tez to pod uwage ze jak bedziesz miala bardziej krecone wlosy to moze byc trudniej utrzyac je proste po wyprostowaniu Ale jesli masz zaufanie do swojej prostownicy i wesz ze sobie poradzi z bardziej kreconymi wlosami to koniecznie cieniuj PS. O tej metodzie ograniczenia krecenia pisałam do innej wizazanki tak jak o tym puszeniu
Zaufanie do prostownicy nawet mam Czyli wychodzi na to, że cieniuje dzięki dziewczyny jestem umówiona w poniedziałek na 11.00 trzymajcie kciuki
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 12:33   #29
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

o martulka dobry wybor mi od jakiegos czasu tez sie zachcialo wycieniowania tak, by sie krecily, musze niedlugo tez sie tak obciac (hehe tylko ciekawe kiedy z moją dzidzią spędzam duuuzo czasu ) bo w chwili obecnej mam jakies siano - loki na glowie
martulka jak bedziesz miala nową fryzurke to wklej fotke
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 14:23   #30
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Ani zakręcić, ani wyprostować:( / Jak ciąć?

Cytat:
Napisane przez Mimi1985 Pokaż wiadomość
o martulka dobry wybor mi od jakiegos czasu tez sie zachcialo wycieniowania tak, by sie krecily, musze niedlugo tez sie tak obciac (hehe tylko ciekawe kiedy z moją dzidzią spędzam duuuzo czasu ) bo w chwili obecnej mam jakies siano - loki na glowie
martulka jak bedziesz miala nową fryzurke to wklej fotke
Nie no pomyślałam, że będę miała ładne loki, a jak będę chciała wyprostować no to w końcu od czegoś ta prostownicę mam Oczywiście postaram sie wkleić zdjęcia, pozdrawiam
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.