Panny Młode 2021 cz. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-04, 16:58   #1081
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

O kurde to dobrze ze ułatwili możliwość brania w innej parafia bez zgody.
My juz podliczyliśmy gosci i zrobiliśmy ustawienie przy stolach, wyszlo nam 35 osob i mimo ze nie mogę zaprosic rodziny jestem zdecydowana ze nie chciałbym przekladac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 17:04   #1082
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Napisala ze sa planowane urodziny któregoś z członków jej rodziny dla mnie to jest ewidentną wymówka, no ale wlansie tak jak pisałyśmy wczesniej takie sytuacje weryfikują znajomości i nic na siłę

Ale jak to powiedzial narzeczony musimy skupić się na sobie a nie na całej reszcie

Mam problem bo musze ze 2kg zrzucić w 2.5tyg bo sie suknia za bardzo opina pod biustem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie bój żaby, zdarzysz schudnąć

Co do chudnięcia to ja nie mam czasu jeść czasami nawet. W głowie mi się miesza ci jeszcze jest do ogarnięcia...

Dziś odebrałam moja suknie ślubną

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 17:09   #1083
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

No juz jestes na końcówce wiec sie wcale nie dziwie, jaki wgl plan imprezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 17:23   #1084
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
No juz jestes na końcówce wiec sie wcale nie dziwie, jaki wgl plan imprezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie jeśli chodzi o plan dnia w dniu ślubu to myślę, że mamy to dopięte i sporo zależy od nas. Jak wyjdzie to się okaże. Na 9 fryzjer, 11 odbiór kwiatów, 12 makijaż, o 14 błogosławieństwo, 16 ślub, 17.40 przyjeżdża catering... Dziś jeździliśmy po całym mieście i szukaliśmy kieliszków do szampana i szklanek do napojów. Ale udało się to załatwić. Jutro musimy kupić jeszcze alkohole jakieś (prócz wódkę, bo tej mamy tyle, że wszyscy mogą na chatę na czworaka wracać ) i napoje. Udało nam się ogarnąć też torebki takie białe zwykle na ta wódkę co chcemy pod kościołem rozdawać. I co najlepsze za darmo byliśmy w takiej hurtowni i babeczka miała torebki pakowane po 500 szt, ale zostały jej z inwentaryzacji rozpakowane jakieś i mówiła, że mamy wziąć ile potrzebujemy świadek wie co ma robić, świadkowa będzie drukować wierszyk. Chłopaki moje dziś byli u fryzjera. Młody oczywiście darł się tak jakby mu ktoś krzywdę zrobił. Do mnie za chwilę przyjeżdża kumpela paznokcie robić. Przed wyjściem do kościoła musimy chociaż ustawić stoły i krzesła i dobrze by było ustawić kieliszki do szampana. Jak to wyjdzie się okaze... Ale w sumie mi to rybka, bo chyba każdy zdaje sobie sprawę, że się nie rozdwoimy .

Minus taki, że nie udało się ogarnąć ciast i torta - pani cukiernik niestety jest w szpitalu do końca maja. Nie mamy czasu już teraz szukać "na wczoraj" cukierni, która nam to ogarnie więc moja mama upiecze ciasta i zrobi tort. Próbujemy iść ze wszystkim po najmniejszej linii oporu i bez spiny.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 17:38   #1085
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Oo super to wygląda i jestem pelna podziwu ze tak macie to wszystko zaplanowane bedzie dobrze najwazniejsze to sie nie stresować a duzo was bedzie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 17:43   #1086
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U mnie dzisiaj przełomowe dni. Po pierwsze - makijaż próbny, zdjecia na grupie. Po drugie - spotkanie z menadżerką sali i chyba jednak będzie przyjęcie. Wprawdzie bez zespołu, ale jednak coś tam będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 18:29   #1087
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj przełomowe dni. Po pierwsze - makijaż próbny, zdjecia na grupie. Po drugie - spotkanie z menadżerką sali i chyba jednak będzie przyjęcie. Wprawdzie bez zespołu, ale jednak coś tam będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super to jest świetna wiadomość! A czasu co raz mniej ! Trzymam kciuki żeby wszystko się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-04, 20:34   #1088
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ale się u was dzieje dziewczyny ja wczoraj wróciłam z majówki byliśmy pod Warszawą i jakoś nie mogę się ogarnąć 🤣 do ślubu 4 miesiące, zaproszenia w lesie, namawiam TŻ żebyśmy pochodzili po obrączki ale w sumie nie ma kiedy 🤦☠♀️ jakoś tak się tyle spraw nakłada na siebie, ale bacznie was czytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 06:45   #1089
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas czas zdecydowanie przyspieszył, dzis mamy rozmowę na video z dj, mamy ustalic wszystkie szczegóły imprezy...mam dylemat z łapaniem welonu i muchy ta zabawa chyba jest bez sensu bo beda tylko 3 kobiety i 3 mezczyzn do lapania i to osoby w długich związkach, którzy wcale moze nie wezmą udziału hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 07:37   #1090
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mi pozytywne emocje trochę opadły jak usłyszałam dzisiaj w wiadomościach, że czwartą fale z odmianą indyjska 'planuja' na przełomie czerwca i lipca.

Odkładamy kupowanie czegokolwiek na czerwiec. Zrobimy to na ostatnią chwilę i będzie jak będzie.
Kryzys mnie złapał.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 07:41   #1091
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Koleżanka ostatnio podpowiedziała mi ciekawe oczepiny, jeśli chodzi o mężczyzn - młody chowa muchę do skrzyneczki na kod, a kawalerowie losują karteczki z kodami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 07:48   #1092
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Koleżanka ostatnio podpowiedziała mi ciekawe oczepiny, jeśli chodzi o mężczyzn - młody chowa muchę do skrzyneczki na kod, a kawalerowie losują karteczki z kodami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, całkiem fajny pomysł. Coś innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 08:38   #1093
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Nasz dj nie robi wgl rzucania welonu tylko obcinanie wstazek a u facetów zamiast bukietu jest butelka wodki hehe ja nawet o tym nie słyszałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 09:35   #1094
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pytanie do tych, które nie mają zabawy weselnej. Czy zespół /dj zwracał wam zadatek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 09:39   #1095
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My zrezygnowaliśmy z naszego wymarzonego dj bo nie chciał zejść z ceny przy mniejszej liczbie ludzi, zwrócił nam caly zadatek od razu, a na jego miejsce znaleźliśmy innego, który na last minute spuścił nam cene praktycznie o połowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 09:57   #1096
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My chyba im zostawimy. Widać, że są bardzo w porządku. Chcieliby zagrać, no ale cóż... A nam się restauracja nie zgadza na zabawę weselną i my sami też mamy takie zdanie. Mówili też, że dwie pary całkowicie się rozstały w tym czasie pandemii...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 10:02   #1097
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Szczerze to sie wcale nie dziwie bo dla obu stron jest to ciężkie..
A nie chcecie szykac na ostatnią chwilę innej sali z ogrodem bądź przestrzenią na dworze, która jednak wam cos zorganizuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 10:10   #1098
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Szczerze to sie wcale nie dziwie bo dla obu stron jest to ciężkie..
A nie chcecie szykac na ostatnią chwilę innej sali z ogrodem bądź przestrzenią na dworze, która jednak wam cos zorganizuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieee, ten temat już był. Narzeczony nie chciał angażować innej restauracji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 11:49   #1099
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Generalnie nasz kościół jest piękny i bardzo minimalistyczny, dużo mu nie potrzeba więc też nie chcę jakoś specjalnie szaleć z tymi dekoracjami
Piękny kościół
Ja biorę cywilny, kwiaty w sali mają być, ja stroje stoły liśćmi z ali i pomarańczami

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ogólnie jeśli chodzi o plan dnia w dniu ślubu to myślę, że mamy to dopięte i sporo zależy od nas. Jak wyjdzie to się okaże. Na 9 fryzjer, 11 odbiór kwiatów, 12 makijaż, o 14 błogosławieństwo, 16 ślub, 17.40 przyjeżdża catering... Dziś jeździliśmy po całym mieście i szukaliśmy kieliszków do szampana i szklanek do napojów. Ale udało się to załatwić. Jutro musimy kupić jeszcze alkohole jakieś (prócz wódkę, bo tej mamy tyle, że wszyscy mogą na chatę na czworaka wracać ) i napoje. Udało nam się ogarnąć też torebki takie białe zwykle na ta wódkę co chcemy pod kościołem rozdawać. I co najlepsze za darmo byliśmy w takiej hurtowni i babeczka miała torebki pakowane po 500 szt, ale zostały jej z inwentaryzacji rozpakowane jakieś i mówiła, że mamy wziąć ile potrzebujemy świadek wie co ma robić, świadkowa będzie drukować wierszyk. Chłopaki moje dziś byli u fryzjera. Młody oczywiście darł się tak jakby mu ktoś krzywdę zrobił. Do mnie za chwilę przyjeżdża kumpela paznokcie robić. Przed wyjściem do kościoła musimy chociaż ustawić stoły i krzesła i dobrze by było ustawić kieliszki do szampana. Jak to wyjdzie się okaze... Ale w sumie mi to rybka, bo chyba każdy zdaje sobie sprawę, że się nie rozdwoimy .

Minus taki, że nie udało się ogarnąć ciast i torta - pani cukiernik niestety jest w szpitalu do końca maja. Nie mamy czasu już teraz szukać "na wczoraj" cukierni, która nam to ogarnie więc moja mama upiecze ciasta i zrobi tort. Próbujemy iść ze wszystkim po najmniejszej linii oporu i bez spiny.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Super zaplanowane- szacun Oby wszystko poszło po waszej myśli

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj przełomowe dni. Po pierwsze - makijaż próbny, zdjecia na grupie. Po drugie - spotkanie z menadżerką sali i chyba jednak będzie przyjęcie. Wprawdzie bez zespołu, ale jednak coś tam będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super!

U mnie czas gwałtownie przyspieszył, byłam wczoraj na próbnej fryzurze i bardzo mi się podoba
Idziemy kupić ciuchy dla mojego w następnym tygodniu, musze zmniejszyć obrączke, spotkanie w sali za tydzień, kupić pokrowiec na kiecke i zanieść ją do pralni, żeby uprasowali, przygotować muzykę dla dja, zamówić prezenty na panieński.... A w pracy nawal obowiązków....
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 12:21   #1100
patrysia34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

też mam taką opcję Tylko problem jest ze stołem dla młodych, tu już musimy przystroić sami, bo są tylko sztuczne kwiaty i nie wiem jak to wygląda :/
patrysia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 14:57   #1101
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Prawdopodobnie osoby zaszczepione nie będą liczone do limitu osób.

Jedyne co mnie niepokoi w tym, to... jak oni będą to sprawdzać. Bo o ile na oko widać, że osób jest zdecydowanie ponad limit, o tyle poziom wyszczepienia imprezy to raczej tylko po wylegitymowaniu, czyli de facto zepsuciu komuś imprezy jednak, zwłaszcza jeśli to ślub. 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 15:03   #1102
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie osoby zaszczepione nie będą liczone do limitu osób.

Jedyne co mnie niepokoi w tym, to... jak oni będą to sprawdzać. Bo o ile na oko widać, że osób jest zdecydowanie ponad limit, o tyle poziom wyszczepienia imprezy to raczej tylko po wylegitymowaniu, czyli de facto zepsuciu komuś imprezy jednak, zwłaszcza jeśli to ślub. 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
podobno będzie trzeba podać listę do sanepidu i wyszczególnić kto jest szczepiony
a w zeszłym roku kontrole ponoć wyglądały tak, że zaraz przed weselem wpadali i liczyli ilość nakryć
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 15:19   #1103
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wiem, że liczyli nakrycia, rezerwowaliśmy salę we wrześniu jakoś i mówiliśmy o tym jak wyglądają kontrole z właścicielami.

Oby lista do sanepidu wystarczyła zatem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 15:41   #1104
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas sala nie mowila, ze trzeba jakakolwiek liste wprowadzać wiec skad te info ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 15:58   #1105
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Łukasz Bok, KiKŚ. Rozporządzenia jeszcze nie ma, więc sale mogą nawet nie wiedzieć, plus nie wiem na ile to dotyczyć będzie wesel już od 15.05, a na ile tych od 29.05.
Mówię o info, że zaszczepieni nie będą prawdopodobnie liczyć się do limitów. Skąd info, że lista do sanepidu - nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski

Edytowane przez kapsw
Czas edycji: 2021-05-05 o 15:59
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 16:01   #1106
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mam nadzieję, że od 15 maja to już wejdzie. Byłoby fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 16:08   #1107
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

https://www.money.pl/gospodarka/wese...40046816a.html
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 16:14   #1108
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

To ze osoby zaszczepione sie nie wliczaja to dawno bylo mowione..ale z takim działaniem naszego rządu mam nadzieje ze do mojej daty nic nowego nie wymysla

I ide za radą dziewczyn które już są po i nie czytam tych newsowych wiadomości


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 16:16   #1109
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Łukasz Bok, KiKŚ. Rozporządzenia jeszcze nie ma, więc sale mogą nawet nie wiedzieć, plus nie wiem na ile to dotyczyć będzie wesel już od 15.05, a na ile tych od 29.05.
Mówię o info, że zaszczepieni nie będą prawdopodobnie liczyć się do limitów. Skąd info, że lista do sanepidu - nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W zeszłym roku było tak, że sanepid wymagał listę gości z numerami telefonów więc może tym się ludzie sugerują.

Tak swoją drogą planowałam początkowo przełożyć wesele na 15 ale widzę, że dalej zylabym w stresie, bo teoretycznie wesela można, a praktycznie i tak nie wiadomo co i jak. Ja mam wrażenie, że ten rząd kpi sobie ze wszystkich...

No z drugiej strony obawiam się, że 10 września wcale lepiej nie będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
To ze osoby zaszczepione sie nie wliczaja to dawno bylo mowione..ale z takim działaniem naszego rządu mam nadzieje ze do mojej daty nic nowego nie wymysla

I ide za radą dziewczyn które już są po i nie czytam tych newsowych wiadomości


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nawet wiadomości już nie włączam bo bez sensu... Narazie wiem co i jak i nie mam zamiaru słuchać w kółko o swirusie. Oglądanie przedtem w sumie też niewiele dało, a czytanie dawało tylko nadzieję, z której niewiele wynikło w moim przypadku

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 16:45   #1110
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Pytanie do tych, które nie mają zabawy weselnej. Czy zespół /dj zwracał wam zadatek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My prowadzimy dyskusję z zespołem w sprawie zaliczki... Niby chcą oddać, ale tylko połowę, bo uważają, że są stratni bo trzymali nasz termin do samego końca rozumiem, że ich branża jest stratna, ale z drugiej strony nie wykonali nam żadnej usługi i 250 zł chcą za nic... I sala i fotograf dogadali się z nami w sprawie cen za usługi, i ostatecznie wyszło bardzo na naszą korzyść. A sami zaproponowali inne stawki. Za to zespół, który tak czy tak by nie zagrał na innym weselu że względu na obostrzenia robi problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.