Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-28, 07:24   #1
blue_shine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 17

Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku


Cześć kobietki.
Co sądzicie o publikowaniu zdjęć i relacji na social media z drugą połówką we wczesnym etapie związku? Osobiście to nie jest w moim stylu, więc chciałabym poznać cel takiego postępowania. Kiedy zapytałam go dlaczego chce wstawić dane zdjęcie, odpowiada, że jest po prostu bardzo szczęśliwy. Czy może być jakiś ukryty haczyk u takiego faceta, który w przeciągu 2 miesięcy związku zdążył wstawić już kilka zdjęć i relacji sugerujących, że z kimś się spotyka?

To nie jest tak, że zabraniam mu publikacji, wyrażam na to zgodę, ale pojawiły się jednak ostatnio pewne wątpliwości. Kiedyś bym pomyślała, że jest to powód do zadowolenia, że facet tak się zauroczył, że wstawia zdjęcia i relacje, sugerujące , że się ze mną spotyka.

Facet jest po 30stce i nie publikuje całego swojego życia na portalach społecznościowych. Jednak ze mną, bądź zdjęcia sugerujące , że jest z kimś w dwójkę, np na rowerach, na kolacji publikuje dość często. Być może szukam dziury w całym, więc proszę o uspokojenie mnie w takim wypadku
blue_shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:27   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Ja bym pomyślała, że robi to po to, żeby jakaś inna zobaczyła skoro nie publikuje całego życia w necie, bo gdyby było inaczej to pewnie bym się nad tym nie zastanawiała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:33   #3
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Może chce się pochwalić tym, że spotyka się z taką atrakcyjną kobietą, może rzeczywiście jest tak szczęśliwy i chce wszystkim pokazać? Ja bym się tutaj nie doszukiwała jakiegoś drugiego dna, jeśli poza tym wszystko gra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:37   #4
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Cytat:
Napisane przez blue_shine Pokaż wiadomość
Cześć kobietki.
Co sądzicie o publikowaniu zdjęć i relacji na social media z drugą połówką we wczesnym etapie związku? Osobiście to nie jest w moim stylu, więc chciałabym poznać cel takiego postępowania. Kiedy zapytałam go dlaczego chce wstawić dane zdjęcie, odpowiada, że jest po prostu bardzo szczęśliwy. Czy może być jakiś ukryty haczyk u takiego faceta, który w przeciągu 2 miesięcy związku zdążył wstawić już kilka zdjęć i relacji sugerujących, że z kimś się spotyka?

To nie jest tak, że zabraniam mu publikacji, wyrażam na to zgodę, ale pojawiły się jednak ostatnio pewne wątpliwości. Kiedyś bym pomyślała, że jest to powód do zadowolenia, że facet tak się zauroczył, że wstawia zdjęcia i relacje, sugerujące , że się ze mną spotyka.

Facet jest po 30stce i nie publikuje całego swojego życia na portalach społecznościowych. Jednak ze mną, bądź zdjęcia sugerujące , że jest z kimś w dwójkę, np na rowerach, na kolacji publikuje dość często. Być może szukam dziury w całym, więc proszę o uspokojenie mnie w takim wypadku
Nie wiem. Może chce w kimś wzbudzić zazdrość, a może po prostu naprawdę się jara, że w końcu może się pochwalić, że z kimś randkuje. W ogóle nie myślę w takich kategoriach. Jeśli uważam, że zdjęcie jest naprawdę fajne i warte pokazania szerszej publiczności to je wrzucam. Oczywiście, pytając wcześniej osoby na zdjęciu, czy wyrażają zgodę.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
Może chce się pochwalić tym, że spotyka się z taką atrakcyjną kobietą, może rzeczywiście jest tak szczęśliwy i chce wszystkim pokazać? Ja bym się tutaj nie doszukiwała jakiegoś drugiego dna, jeśli poza tym wszystko gra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
No właśnie, tylko czy gra? Jak wygląda jego przeszłość związkowa? Rozstał się z kimś niedawno?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:45   #5
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Nie patrzyłabym na to przychylnie i nie zgodziłabym się na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:59   #6
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Mnie osobiście by to nie przeszkadzało, też wstawiam dużo zdjęć na social media (tylko właśnie ja ogólnie wrzucam z wypadów z koleżankami też), może naprawdę chce się tylko pochwalić Tobą i Waszym związkiem. Pytanie - czemu wzbudziło to u Ciebie wątpliwości? Coś się wydarzyło?
Btw, wczoraj rozmawiałam z przyjaciółką i ona mówiła, że wrzuciła zdjęcie ze swoim chłopakiem na insta, bo wcześniej mnóstwo dziwnych typów do niej pisało. Może Twój facet też chciał dać do zrozumienia wszystkim, że kogoś ma, by przestali do niego zarywać?

Edytowane przez IronWidow
Czas edycji: 2021-02-28 o 10:10
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 10:06   #7
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Też wydaje mi się, że nie ma w tym drugiego dna. Na samym początku związku wrzuciłam jedno wspólne zdjęcie z podróży, do tej pory po latach jest to jedyne zdjęcie, które mój partner posiada na fejsie Zrobiłam to żeby po prostu jasna była sytuacja, że jesteśmy razem, bo pracowaliśmy wcześniej razem i mieliśmy sporo wspólnych znajomych.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 10:09   #8
blue_shine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 17
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88544320]Nie wiem. Może chce w kimś wzbudzić zazdrość, a może po prostu naprawdę się jara, że w końcu może się pochwalić, że z kimś randkuje. W ogóle nie myślę w takich kategoriach. Jeśli uważam, że zdjęcie jest naprawdę fajne i warte pokazania szerszej publiczności to je wrzucam. Oczywiście, pytając wcześniej osoby na zdjęciu, czy wyrażają zgodę.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------



No właśnie, tylko czy gra? Jak wygląda jego przeszłość związkowa? Rozstał się z kimś niedawno?[/QUOTE]




To są nasze początki, więc wiadomo są motyle i fajerwerki Wydaje mi się, że wszystko gra póki co. Rozstał się z kimś kilka miesięcy temu, za wiele nie mówił, ale ja jestem zdania aby nie rozgrzebywać starych związków z nowym partnerem. Powiedział tylko, że tamten rozdział jest zakończony. Może dlatego jakoś wzbudziło to jakieś wątpliwości, ponieważ jest to tak bardzo obce zachowanie jeśli chodzi o mnie, a wręcz wydaje mi się nieco dziwne. Nigdy nie rozumiałam osób pokazujących życie osobiste a tym bardziej uczuciowe znajomym na Facebooku i Instagramie. Jestem inna po prostu. Ale dziękuję za uspokojenie, po prostu widocznie ,,ten typ tak ma''
blue_shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 10:42   #9
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
Może chce się pochwalić tym, że spotyka się z taką atrakcyjną kobietą, może rzeczywiście jest tak szczęśliwy i chce wszystkim pokazać? Ja bym się tutaj nie doszukiwała jakiegoś drugiego dna, jeśli poza tym wszystko gra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dokładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 12:45   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Bycie z kimś i węszenie, że może w działaniach tej osoby jest jakieś "drugue dno" jest dziwne. Cieszy Cię w ogóle ten związek, czy szukasz problemów?

Stosunek ludzi do social mediów i publikowanych w nich treści jest przeróżny - od bezrefleksyjnego entuzjazmu po gromkie "nie, tam mnie nie zobaczycie". Temat do rozmowy, dyskusji i ustalenia między sobą co jest okej a co nie. Pewnie jego znajomi chwalą się życiem towarzystkim i uczuciowym, więc i on chce. Nie musisz się na to godzić, ale podejrzewanie go o złe intencje jest niefajne.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 13:24   #11
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Ciezko powiedziec mozliwe ze chce w kims wzbudzic zazdrosc, jak dawno temu sie z kims rozstal? Dla mnie jako dla osoby ktora jest malo-stednio aktywna w sieci to racZej dziwne zachowanie, w zyciu nie wrzucalabym fotek z chlopakiem poznanym dwa miesiace temu.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 14:41   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Cytat:
Napisane przez blue_shine Pokaż wiadomość
Cześć kobietki.
Co sądzicie o publikowaniu zdjęć i relacji na social media z drugą połówką we wczesnym etapie związku? Osobiście to nie jest w moim stylu, więc chciałabym poznać cel takiego postępowania. Kiedy zapytałam go dlaczego chce wstawić dane zdjęcie, odpowiada, że jest po prostu bardzo szczęśliwy. Czy może być jakiś ukryty haczyk u takiego faceta, który w przeciągu 2 miesięcy związku zdążył wstawić już kilka zdjęć i relacji sugerujących, że z kimś się spotyka?

To nie jest tak, że zabraniam mu publikacji, wyrażam na to zgodę
, ale pojawiły się jednak ostatnio pewne wątpliwości. Kiedyś bym pomyślała, że jest to powód do zadowolenia, że facet tak się zauroczył, że wstawia zdjęcia i relacje, sugerujące , że się ze mną spotyka.

Facet jest po 30stce i nie publikuje całego swojego życia na portalach społecznościowych. Jednak ze mną, bądź zdjęcia sugerujące , że jest z kimś w dwójkę, np na rowerach, na kolacji publikuje dość często. Być może szukam dziury w całym, więc proszę o uspokojenie mnie w takim wypadku
Czemu zgadzasz się na coś, co budzi twoje wątpliwości?
Dziwna jesteś.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 22:13   #13
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Publikowanie zdjęć we wczesnym etapie związku

Ale co to ma za znaczenie tak naprawdę? Kwestia preferencji, niektórzy chcą publikować całe swoje życie w social mediach, inni się dystansują, on widocznie czuje potrzebę, jeżeli Ty nie masz z tym problemu i się na to zgadzasz to nie rozumiem o co chodzi

Piszesz, że chłopak często wrzuca relacje jak gdzieś z kimś idzie itd., to czemu miałby nie wrzucić zdjęć z Tobą

Jak jednak masz z tym problem, to po prostu mu o tym powiedz, ja np. używam social mediów głównie do komunikowania się z ludźmi i nie wrzucam zdjęć od lat, mało co komentuję i jakby mój nowy chłopak nagle chciał ciągle robić sobie ze mną zdjęcia (czego też po prostu nie lubię) i je wrzucać, to bym powiedziała nie, bo mi to nie pasuje. Ty też możesz
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-28 23:13:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.