Love Island Polska - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-17, 16:11   #721
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88143002]I co Juli chodzi? Że się obrazila na Dominika?[/QUOTE]Też nie wiem,, chyba pretekstu szukała, żeby się przeparowac Taka księżna udzielna. I śmiać mi się chciało, gdy zarzucała Dominikowi małomówność, bo wcześniej tak samo była gadatliwa w stosunku do BartkaNiech się sparuje z tym "cudownym" Kamilem, tego jej życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 17:57   #722
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Też nie ogarnęłam fochów Julii
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 21:41   #723
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Też nie wiem,, chyba pretekstu szukała, żeby się przeparowac Taka księżna udzielna. I śmiać mi się chciało, gdy zarzucała Dominikowi małomówność, bo wcześniej tak samo była gadatliwa w stosunku do BartkaNiech się sparuje z tym "cudownym" Kamilem, tego jej życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja też tak myślę, że teraz chce się pozbyć Dominika, żeby zakręcić się koło Kamila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Oooo, chyba chcą przywrócić chłopaka. Oby Mundek wrócił!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Oliwka naprawdę leży ze spodenkami opuszczonymi do kolan i w pomarańczowych bawełnianych gaciach czy ja coś źle widzę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 22:03   #724
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
No ja też tak myślę, że teraz chce się pozbyć Dominika, żeby zakręcić się koło Kamila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Oooo, chyba chcą przywrócić chłopaka. Oby Mundek wrócił!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Oliwka naprawdę leży ze spodenkami opuszczonymi do kolan i w pomarańczowych bawełnianych gaciach czy ja coś źle widzę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona miała chyba na nogach ta opaske z głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Na story Mundek dodał 10 godzin temu "życie cały czas jest piękne, do zobaczenia niebawem" hmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 22:11   #725
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ona miała chyba na nogach ta opaske z głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Na story Mundek dodał 10 godzin temu "życie cały czas jest piękne, do zobaczenia niebawem" hmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej to słabo, przecież niby głosowanie dopiero się zaczęło? :/ a on już tyle czasu wie, że wraca? Znaczy no wiadomo, że mając do wyboru te dwa placki Karola i Bartka, to wybór raczej dla wszystkich był oczywisty, no ale...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 13:10   #726
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ej to słabo, przecież niby głosowanie dopiero się zaczęło? :/ a on już tyle czasu wie, że wraca? Znaczy no wiadomo, że mając do wyboru te dwa placki Karola i Bartka, to wybór raczej dla wszystkich był oczywisty, no ale...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może nie wiedział, że wraca a rano dostał taka propozycję? Nie wiem. Rano wstawił insta z maty, więc jeszcze nie poleciał, o ile w ogóle to ma się zdarzyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 13:27   #727
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Bez sensu. Zamiast wprowadzic kogos nowego daja starego uczestnika. Po co??
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-18, 21:59   #728
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Bez sensu. Zamiast wprowadzic kogos nowego daja starego uczestnika. Po co??
Zgadzam się z Tobą, Mundka lubie ale z żadną dziewczyną takiej więzi nie nawiązał(nawet chyba Natalka nie była przekonana). Lepiej wziać świeżą krew do programu.

Ja musze nadrobić chyba z 2 odcinku plus dzisiejszy.

Dziewczyny nie podobne są? Julia-Vicki Gabor tylko włosy by musiała mieć blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200918_225206.jpg (137,3 KB, 71 załadowań)
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 22:09   #729
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Ale bez sensu, że Igor ukradł Kamilowi Alicję

Czy Wy widzicie, jak Kornelka patrzy na Mikę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 22:13   #730
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

O, to się trochę podziało dzisiaj. Kurde.. nie pasuje mi Mikołaj i Oliwia razem, nie wiem, nie czuję tego jakoś wizualnie Oliwia z Igorem lepiej, ale podkreślam wizualnie, z tego co dało się zauważyć dogadywali się całkiem fajnie i jakieś uczucie się pojawiło, ale my też nie wszystko widzimy i może tam były jeszcze jakieś większe zgrzyty.

Igor wybrał Alicję - nie ukrywam, aż parsknęłam śmiechem no i w sumie nie chciałabym być w skórze Kamila.. tak mu Igor ,,sprzątnął wybór'' sprzed nosa. Kamil też mnie zaskoczył. Byłam pewna, że wybierze Olę, a tu Ada. Czekam teraz na konsekwencje tych wyborów.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2020-09-18 o 22:14
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 22:21   #731
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

A tak w ogóle to Julka fajnie powiedziała o Dominiku, że przy nim nawet nie patrzy na innych (i w odcinkach faktycznie tak jest), może ona serio się w nim zauroczyła? Po tym odcinku jakoś poczułam do niej sympatię. Na pewno jest między nimi chemia, taka fizyczna, mają cały czas ze sobą kontakt, szukają swojego dotyku, towarzystwa, itp. Najgorsza para to wciąż Duża Olka i Rafał, już nawet między Alicja i Igorem jest większa chemia niż między nimi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-18, 22:36   #732
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ooo, naprawdę Wam się nie podoba Kornelka? Dla mnie jest bardzo ładna! Na początku, jak siedziała na tym koniu, to pomyślałam, że taka normalna, fajna dziewczyna, a później jak ją więcej pokazywali to baardzo mi się spodobała

Jak dla mnie wszystkie dziewczyny są ładne i na swój sposób atrakcyjne (z wyjątkiem Ady, sorry). Ale moje faworytki to Alicja i właśnie Kornelka, a z chłopaków wizualnie podoba mi się tylko Mika i Kamil, Igor pewnie by mi się podobał jakbym była w liceum A tak całościowo z facetów to tylko Mika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możemy przybić piątkę, mi się Kornelia bardzo podoba wizualnie, a i na sympatyczną dziewczynę wygląda

Julia i Dominik - na początku ich mało lubiłam, ale teraz z każdym odcinkiem jakoś przyjemniej mi się na nich patrzy

Ola i Rafał - no kurde, to przez pierwsze odcinki była moja ulubiona para. Ale ostatnio te gadanie Rafała strasznie mnie wkurza, rozumiem, że może dla niego to tylko zabawa, ale mógłby to jakoś delikatniej ująć w słowa... Szkoda mi trochę Oli.

Z dziewczyn najbardziej mi się podobają Kornelia i Alicja. Oliwka najmniej, wygląda jak sztuczna lalka... Już Julka lepiej przy niej się prezentuje :P Ada to na samym szarym końcu, brzydka jak nie wiem

Z chłopaków najbardziej mi się podoba Kamil, nawet jak lovelas to za te oczy pognałabym na koniec świata z nim Rafał też niczego sobie. Natomiast Mika nie w moim typie, ale podoba mi się jego podejście do życia. Na szarym końcu Mikołaj, nie wiem co on w tym programie nadal robi, zamiast niego powinien być Mundek - ten to był fajny chłopak, taki żartowniś, który samym przyjściem do Islanderów wprowadził fajną atmosferę

Moim zdaniem bardzo dobrze, że Igor nie jest z Oliwką. Ona okazała się perfidna względem niego. Zarzucała mu, ze robi dramy, po czym sama je robiła. Miała pretensje dosłownie o wszystko, nie dziwię się, ze facet w pewnym momencie miał dość. Nie pasują do siebie i tyle.
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 00:05   #733
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Ja myślę, że Oliwka będzie żałowała tego wyboru i zatęskni za Igorem. Szkoda mi go, fajny chłopak.

Ogólnie śmieszyła mnie dziś Ola. Najpierw sama wypowiedziała słowa do Rafała że za mało czasu spędzają razem, a jak ktoś jej to wypomniał z uczestników to go atakowała że przecież nie będą się izolować od innych masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 07:57   #734
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że Oliwka będzie żałowała tego wyboru i zatęskni za Igorem. Szkoda mi go, fajny chłopak.

Ogólnie śmieszyła mnie dziś Ola. Najpierw sama wypowiedziała słowa do Rafała że za mało czasu spędzają razem, a jak ktoś jej to wypomniał z uczestników to go atakowała że przecież nie będą się izolować od innych masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo Ale co miała mówić, udawała oczywiście, że jej to pasuje i podoba się a tak naprawdę tyłek jej się trzęsie, bo pozostali uczestnicy i nawet Gilon zauważyli, że wcale nie są taką idealną parką, za jaką chcą uchodzić. Ona się przyczepiła do niego, pozamykali się na innych i chcą tak przebrnąć do finału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 08:00   #735
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Jeśli Ola i Rafał przetrwają do końca, to jakoś mi się wydaje że po programie on szybko ja rzuci

Dla mnie Kornelia ma męską twarz, tak jak i Ada. Obie najmniej atrakcyjne.

Myślę że Kamil wybrał Ade, a teraz Ada będzie wybierać i na pewno nie wybierze Mikołaja, mam przeczucie że Mikołaj odpadnie chyba że serio między nim a Oliwia coś zaiskrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 09:01   #736
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

W ogole byloby ciekawie (znaczy nie chciałabym tego w sumie) jakby odpadła Alicja z Igorem w głosowaniu, bo mają najmniejszą szansę na miłość Oliwka to taki dzieciak, że szok, a tak gadała o tych swoich starszych facetach, yhym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 09:23   #737
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ogólnie śmieszyła mnie dziś Ola. Najpierw sama wypowiedziała słowa do Rafała że za mało czasu spędzają razem, a jak ktoś jej to wypomniał z uczestników to go atakowała że przecież nie będą się izolować od innych masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie to rozbawiło

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ona się przyczepiła do niego, pozamykali się na innych i chcą tak przebrnąć do finału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może tak być niestety. W tamtym sezonie było głosowanie w aplikacji na parę, która powinna wygrać, jeśli tym razem coś takiego będzie to jak to tak dalej pójdzie, to na pewno nie zagłosuję na nich.


Mi się Kornelia średnio podoba, ale Ada jest najmniej atrakcyjna z całego towarzystwa.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 10:56   #738
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Ola sobie racjonalizowała zachowanie Rafała, żeby nie zburzyć wizerunku pary idealnej w oczach innych "ajlandersów". A te głupoty, które in wygadywał, że jest mu dobrze, więc o czym ma z nią gadać, o kosmetykach? Całe szczęście, że jakiś z mężem mamy tez inne tematy do rozmów, a jesteśmy razem 15 lat, nie dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 11:22   #739
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Ola sobie racjonalizowała zachowanie Rafała, żeby nie zburzyć wizerunku pary idealnej w oczach innych "ajlandersów". A te głupoty, które in wygadywał, że jest mu dobrze, więc o czym ma z nią gadać, o kosmetykach? Całe szczęście, że jakiś z mężem mamy tez inne tematy do rozmów, a jesteśmy razem 15 lat, nie dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja się jej bardzo dziwię że w tym tkwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-19, 16:28   #740
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Love Island Polska

Kornelia z tym Mike to w ogóle nie pasują do siebie "wyznawanymi wartosciami", a raczej podejściem do życia i związków. On chyba taki trochę tradycjonalista, wspominał.m ze związek mu się rozpadł z powodu zazdrości, ciekawe czy nie ma podejścia patriatchalnego hm...?
Mi też się nie podoba ta kobieta z twarzy i sylwetki, ale też jej emocjonalnie i "wolnoptactwo" nie bardzo... myślę, ze Mike by chetnie wrócił do Alicji, ale ona co zniechecila.

Igor dowcipnis-złośliwie, taki numer swojemu "mentorowi" wykręcić,chyba mu reżyser kazał

A te dramy Oliwii to już mnie znudziły, za dużo tego jej pitolenia pokazywali, miałam ochotę przewinąć akcję do przodu.

W następnym odc. Wpuszczą jakiegoś faceta, który będzie Olę podrywal (taki ja scenariusz wymyśliłam ; ))
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 17:37   #741
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

ale chlopaki dali do pieca z tym przeparowaniem, przynajmniej nudy nie bylo chyba pierwszy raz od poczatku byly jakies emocje,i nie urwali odcinka przed punktem kulminacyjnym co bylo dosc frustrujace.

Mikolaj rozwalil caly sytem wybierajac Oliwie,a ta panna to jak choragiewka,za duzo srok za ogon probuje ciagnac.
Igor i Alicja jakos pasuja do siebie jak piesc do nosa.
Julia I Dominik,Mike i Kornelka trzymam kciuki bo super pary.
Kamil mial niezly wk....jak Igor mu sprzatnal laske ale jego tez zostala odbita wiec sorry,taka gra.
Ada chyba sie nie spodziewala,ze zostanie wybrana ale dobrze ,ze Ola odpadla,jakos nie widzialam tam dla niej jakiejs szansy na milosc. Tyle pamietam.
Ola i Rafal jakos bez szalu ,prawie o nich zapomnialam.

jak na koniec staly obok siebie najdrobniejsza dziewczyna Ola i najpotezniejsza Ada to az to smiesznie wygladalo .
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 20:35   #742
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Szkoda mi Igora. Ja go bardzo polubiłam. Mam wrażenie że wybrał Alicję właśnie dlatego że najmniej się wszystkim będą kojarzyć z parą. Bo ciągnie go do Oliwii i nie chce nawet się próbować z kimś parować. A np jakby wybrał tą nową Ole to ona by robiła do niego podchody.

Ola i Rafał to porażka. Szczególnie Rafał i jego podejście do Oli. I w ogóle do związku.

Wiecie co ja mam wrażenie że Mika i Kornelia na dłuższą metę by się nie dogadali. Ona z tym swoim luźnym podejściem do życia a on przecież taki trochę konserwatywny. Rodzina dzieci. Z tego co zauważyłam to kobieta w domu i w kuchni... Gdzie do tego pasuje Kornelia która jeździ po świecie?

Mikołaj się wpieprzył tak między Igora i Oliwie że aż żal było patrzeć. Widać było już później że oni nie chcą się rozstawać. Biedny Igor...
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 21:04   #743
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez ZofiaJoanna Pokaż wiadomość

Mikołaj się wpieprzył tak między Igora i Oliwie że aż żal było patrzeć. Widać było już później że oni nie chcą się rozstawać. Biedny Igor...
wlasnie ze Oliwia tu lubi Igora tu by chciala poznac blizej Mikolaja, od przybytku glowa nie boli
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 22:01   #744
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Jakby Mikolaj wybieral nie pierwszy tylko ostatni akcja zupelnie inaczej by sie potoczyla... Igor wkurzyl Kamila (az mu nerwy na twarzy drgaly), mam nadzieje, ze bardzo to nie popsuje ich relacji fajnie by bylo jakby sie zakumplowali, taki bromance dobrze by zrobil tej edycji :d i duzy plus, ze nie skonczyli odcinka w kulminacyjnym momencie.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 07:21   #745
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Moim zdaniem Kamil jest na tyle fałszywy, że nie ma szans ani na romance, ani na bromance. On bawi się w mentora, bo chciałby jak najbardziej kontrolować sytuację, nie widzę u niego żadnej szczerej relacji czy to względem którejś z kobiet, czy mezczyzn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 15:48   #746
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Love Island Polska

Kamil miał już za sobą nieudane doświadczenia z reality show w Stanach. Dla mnie najbardziej jego słaby wyczyn to zerwanie z dziewczyną na scenie, w programie z publicznością, sami zobaczcie:
https://www.youtube.com/watch?v=rx-FVGapyAo
tobb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 21:53   #747
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

O, znowu drama u rodzeństwa
A Oliwka poczuła wiatr w tyłku i atakuje Kamila Igor chyba serio coś do niej czuje, skoro nie widzi jak dziecinnie i zwyczajnie nie fair się zachowuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Rafał to jest tak mało inteligentny, żeby nie powiedzieć zwyczajnie głupi, że nie mogę go słuchać. On nie potrafi nawet poprawnie złożyć zdania, jestem w szoku, naprawdę. A rozmowy jego i Olki są tylko o tym, że nie gadają ze sobą i Olka wiecznie się spina, żeby wreszcie zaczęli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 21:53   #748
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Ale ten Rafał pitoli, nieporadny filozof
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 16:29   #749
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
O, znowu drama u rodzeństwa
A Oliwka poczuła wiatr w tyłku i atakuje Kamila Igor chyba serio coś do niej czuje, skoro nie widzi jak dziecinnie i zwyczajnie nie fair się zachowuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Rafał to jest tak mało inteligentny, żeby nie powiedzieć zwyczajnie głupi, że nie mogę go słuchać. On nie potrafi nawet poprawnie złożyć zdania, jestem w szoku, naprawdę. A rozmowy jego i Olki są tylko o tym, że nie gadają ze sobą i Olka wiecznie się spina, żeby wreszcie zaczęli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oliwia w sumie dobrze zagrala - Igor ja rzucił, to dała mu nauczkę zamiast się lasic i podawać na tacy. Tak chyba najlepiej "w przyrodzie" jak facet trochę powalczy o kobietę.
I możecie dlatego "atakuje Kamila" czyli szuka agencji.

Te dramy i Rafała i Oli to są takie sztuczne i na siłę, że najpierw się Ola czepia, potem Rafał jej,że ja nie wierzę że oni tak na serio, wg mnie to albo reżyser im kazał,albo gdzieś się w wc umówil na to,żeby widzów zainteresować.

Mikołaj litości! Jak on niewyraznie mowi! I jaki nudne te jego gadki. taki ładny, miły chłopak,a tak mu Bozia jakiejś iskry IQ poskapila.

Ja Igora po dzisiejszym odc. Polubiłam, przekombinowal z tym wyborem Alicji -tak egoistycznie myslac o tym, zeby jakaś wybraną nie zaczęła go podrywac,ale potrafi przeprosić (!). A Alicji to może na dobrexwyjsc z Kamilem się będzie mogła poznać prawie-że-normalnie tzn. Najpierw rozmawiając, a nie po kilku dniach już wspólne spanie i macanie
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 17:24   #750
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Love Island Polska

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88151868]Oliwia w sumie dobrze zagrala - Igor ja rzucił, to dała mu nauczkę zamiast się lasic i podawać na tacy. Tak chyba najlepiej "w przyrodzie" jak facet trochę powalczy o kobietę.
I możecie dlatego "atakuje Kamila" czyli szuka agencji.

Te dramy i Rafała i Oli to są takie sztuczne i na siłę, że najpierw się Ola czepia, potem Rafał jej,że ja nie wierzę że oni tak na serio, wg mnie to albo reżyser im kazał,albo gdzieś się w wc umówil na to,żeby widzów zainteresować.

Mikołaj litości! Jak on niewyraznie mowi! I jaki nudne te jego gadki. taki ładny, miły chłopak,a tak mu Bozia jakiejś iskry IQ poskapila.

Ja Igora po dzisiejszym odc. Polubiłam, przekombinowal z tym wyborem Alicji -tak egoistycznie myslac o tym, zeby jakaś wybraną nie zaczęła go podrywac,ale potrafi przeprosić (!). A Alicji to może na dobrexwyjsc z Kamilem się będzie mogła poznać prawie-że-normalnie tzn. Najpierw rozmawiając, a nie po kilku dniach już wspólne spanie i macanie [/QUOTE]

Oliwia to Kamilem zainteresowała się akurat wtedy, kiedy Kamil wszedł do programu. Wtedy też zaczęła czepiać się Igora o wszystko.
Moim zdaniem Rafał wcale nie jest Olką zainteresowany, a nawet zaczynają denerwować go te jej dramy. Ale musi z nią być bo liczy na wygranie programu, nie opłaca mu się teraz zmieniać pary, bo wiadomo, że wtedy nie ma szans. A on ją tak bajeruje, że ona pokrzyczy chwilę a za chwilę i tak się całują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.