Zmniejszenie piersi - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-08, 14:26   #3661
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Natalka PIĘKNE pozdrawiam
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 15:46   #3662
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja po wizycie. Przyjęła mnie dr Wasilewska bo mojej nie było. Usunęła wszystkie supełki i wystające nitki i powiedziała że goję się super a zaczerwienienie pod prawą piersia na łączeniu jesteśmy spowodowane tym że uwiera tam jeden supełek Bactigras jeszcze tylko 4-5 dni i wskakuje w sportowy stanik!
Kupiłam wczoraj triumph triaction za 79,90pln, rozmiar 75D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 17:15   #3663
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kwiatek_bratek Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Przyjęła mnie dr Wasilewska bo mojej nie było. Usunęła wszystkie supełki i wystające nitki i powiedziała że goję się super a zaczerwienienie pod prawą piersia na łączeniu jesteśmy spowodowane tym że uwiera tam jeden supełek Bactigras jeszcze tylko 4-5 dni i wskakuje w sportowy stanik!
Kupiłam wczoraj triumph triaction za 79,90pln, rozmiar 75D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magiczny rozmiar

Natalka naprawdę super biuścik
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 18:55   #3664
iffonowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

kwiatek świetnie. ja bardzo lubiłam staniki triumpha, niestety w pewnym momencie zabrakło rozmiarów....😐 teraz z pewnością do nich wrócę. również liczę na ten rozmiar po operacji. a jaki masz rozmiar pooperacyjnego?
iffonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 19:22   #3665
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iffonowa Pokaż wiadomość
kwiatek świetnie. ja bardzo lubiłam staniki triumpha, niestety w pewnym momencie zabrakło rozmiarów....😐 teraz z pewnością do nich wrócę. również liczę na ten rozmiar po operacji. a jaki masz rozmiar pooperacyjnego?
Silima cara 75B/C.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 20:53   #3666
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Laseczki fotka z dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20161108_21_18_20_Pro.jpg (46,1 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20161108_21_17_38_Pro.jpg (42,3 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez donia841
Czas edycji: 2016-11-08 o 21:02
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 09:45   #3667
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

coś wczoraj nie tak dodało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (19,2 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (19,3 KB, 322 załadowań)
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 09:49   #3668
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ooo pierwszy raz na aplikacji widzę fotki!
Donia, cycki jak ta lala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 10:58   #3669
Ferrivia
Raczkowanie
 
Avatar Ferrivia
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 94
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jakie piękne
__________________
34/52 📖

Instagram
Ferrivia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 11:21   #3670
Sawana01
Raczkowanie
 
Avatar Sawana01
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 30
Dot.: Zmniejszenie piersi

Katiab jak się czujesz?

Iffonowa teraz na Ciebie kolej Trzymam kciuki.

Natalka rewelacyjne cycochy

No dobra a teraz ja Goję się dobrze, chyba.

zmiana kopia.jpg
Tydzień temu byłam zdjąć szwy, pan chirurg nie bardzo wiedział co ma zrobić bo po raz pierwszy miał kontakt z cyckami po redukcji i nie wiedział, które nici ma usunąć. Z otoczek bez problemu ale pod spodem nici były powrastane i męczyli mnie z pielęgniarką godzinę, wyszarpywali mi nici, popękały szwy pod lewą piersią i zszywał na żywca. Mam wrażenie, że pod prawą dalej trzymają jakieś nici bo mnie boli i ciągnie a z boku i na środku wystają jakieś supły. Generalnie jeszcze bolą ale chyba mają prawo. Czy miałyście usuwane nici pod piersiami, czy tylko z otoczek?

tak wyglądają po trzech tygodniach



20161109_094005.jpg

20161109_093916.jpg

20161109_093856.jpg

20161106_083700.jpg

Edytowane przez Sawana01
Czas edycji: 2016-11-09 o 11:30
Sawana01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 11:43   #3671
Sawana01
Raczkowanie
 
Avatar Sawana01
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 30
Dot.: Zmniejszenie piersi

Donia piękny biuścik,
Kwiatek, też piękne, mam podobnie jak Ty, piersi różnią się wielkością i szyciem ale p. doktor uprzedzała, że nie będą identyczne. Na lewej otoczce od początku mam czarną plamę bałam się, że to jakaś martwica czy cuś ale jest już coraz mniejsza. Pod spodem na łączeniu zaczęło się trochę paskudzić (myślałam, że się uda) ale leję octanisept, smaruję ozonellą i jeszcze na to bactigras i myślę, że będzie dobrze. Na pionowym szyciu pod prawą piersią wystają mi klujące igiełki, czy one wylezą same, czy znów będą mi siłą wyszarpywać? Bo tych tortur boje się najbardziej
Sawana01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 11:45   #3672
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mi usuwali jedynie supełki, a nitka jedna wystawala na otoczce i dr wyciągnęła. Wszystko trwało ok 10minut. Dlaczego nie trafiłaś do swojego chirurga?
Jak wystaje tak że można uciąć to bierz cążki do paznokci i obcinaj. Ja do takiego chirurga już bym nie poszła....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kwiatek_bratek
Czas edycji: 2016-11-09 o 14:04
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 12:00   #3673
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

[QUOTE=Kwiatek_bratek;6727 1696]Kania, ja właśnie z tych do zmiany opatrunków czyli tych "po". A wizyta kwalifikacyjna jest się w drugiej kolejności

Czytam z opóźnieniem wiadomości 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
coś wczoraj nie tak dodało
Donia w jakim programie wstawiłaś zdjęcia, bo te widzę a od reszty osób nie widzę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kania76
Czas edycji: 2016-11-09 o 12:03
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 12:24   #3674
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kania ja z tel sama niewiem jak to zrobiłam heheeheh
savanna ja te z pod spodu mam też wystające pani dr. Wasielwska kazała docinać tylko obcinaczkami do paznokci a jak byłam na 2 kontroli to ile szło to powyciągała mi z pielęgniarką fakt do najmilszych czynności to nie należało ja np na tym łączeniu miałam problem pod spodem też ale jak mi usunęła tam szwy to super odrazu się podgoiło teraz mam tylko większą bliznę w kształcie V

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

piękny biuścik i jaka różnica szok a kto był twoim operatorem nie pamiętam własnie jak dla mnie top one są identyczne super jednak Łęczna działa cuda nie da się ukryć
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 13:19   #3675
slonecznaplaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej, ja byłam na konsultacji w Bielsku Białej u dr Sirka i zakwalifikowałam sie na NFZ jupiiii
slonecznaplaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 13:53   #3676
mona556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witam.
Ja również jestem posiadaczką dużego biustu rozmiar 85 k. Mam 33 lata. Wizytę u chirurga mam w grudniu w szpitalu Orłowskim. Mieszkam pod Warszawą więc super się złożyło, że tam udało mi się zapisać. Wizytę mam u doktora Kamila Pietrasika. Mam zaświadczenie od ortopedy, ale nie ma tam wskazania do redukcji piersi. Jest raczej opis tego co dzieje się z moim kręgosłupem piersiowym ( skrzywienie kręgosłupa, zaostrzenia na przednich krawędziach trzonów, dyskretne zwężenia krążków międzykręgowych po str. wklęsłej krzywizny, kyfoza piersiowa nieco pogłębiona. Oprócz tego mam dyskopatie i lumbalizacje w kręgosłupie lędźwiowym. Czy myślicie, że to wystarczy? Mam okropne bóle pleców, skierowanie na rehabilitacje ( 7 zabiegów). Moim marzeniem jest pozbyć się tego ciężaru, całe życie byłam garbata. Mam tego dosyć, ale boje się, ze mi się nie uda. Moje piersi w staniku nie wyglądają bardzo tragicznie, natomiast jak go zdejmuje to wszyscy są w szoku(wiszą do pępka). Jak myślicie czy to wystarczy? Czy ktoś miał robiony zabieg przez doktora Pietrasika? Skierowanie z kodem N62 mam od lekarza ogólnego,mam zdjęcia kręgosłupa i opis, skierowanie na rehabilitacje, zaświadczenie od ortopedy ale wypisane na karcie informacyjnej przychodni specjalistycznej. Pozdrawiam i proszę o rady co powinnam jeszcze zrobić.
mona556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 13:58   #3677
iffonowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Zmniejszenie piersi

katjab czekamy na wieści od ciebie.

sawana ja stawiam się w poniedziałek ☺ niefajnie że Cię tak męczył. byłam przekonana że zdejmowanie szwów nie boli..... bardziej obawiam się drenow. niestety nie widzę twoich zdjęć 😕

donia super biuscik.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

witaj mona. według mnie masz wszystkie potrzebne dokumenty. a rozmiar k na pewno się kwalifikuje. mi również ortopeda zapisał zmiany w kregoslupie a nie wskazanie do zabiegu. powodzenia.
iffonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 14:12   #3678
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez mona556 Pokaż wiadomość
Witam.
Ja również jestem posiadaczką dużego biustu rozmiar 85 k. Mam 33 lata. Wizytę u chirurga mam w grudniu w szpitalu Orłowskim. Mieszkam pod Warszawą więc super się złożyło, że tam udało mi się zapisać. Wizytę mam u doktora Kamila Pietrasika. Mam zaświadczenie od ortopedy, ale nie ma tam wskazania do redukcji piersi. Jest raczej opis tego co dzieje się z moim kręgosłupem piersiowym ( skrzywienie kręgosłupa, zaostrzenia na przednich krawędziach trzonów, dyskretne zwężenia krążków międzykręgowych po str. wklęsłej krzywizny, kyfoza piersiowa nieco pogłębiona. Oprócz tego mam dyskopatie i lumbalizacje w kręgosłupie lędźwiowym. Czy myślicie, że to wystarczy? Mam okropne bóle pleców, skierowanie na rehabilitacje ( 7 zabiegów). Moim marzeniem jest pozbyć się tego ciężaru, całe życie byłam garbata. Mam tego dosyć, ale boje się, ze mi się nie uda. Moje piersi w staniku nie wyglądają bardzo tragicznie, natomiast jak go zdejmuje to wszyscy są w szoku(wiszą do pępka). Jak myślicie czy to wystarczy? Czy ktoś miał robiony zabieg przez doktora Pietrasika? Skierowanie z kodem N62 mam od lekarza ogólnego,mam zdjęcia kręgosłupa i opis, skierowanie na rehabilitacje, zaświadczenie od ortopedy ale wypisane na karcie informacyjnej przychodni specjalistycznej. Pozdrawiam i proszę o rady co powinnam jeszcze zrobić.
Wydaje mi się że to wystarczy. Ja miałam konsultację w Orłowskim i nie miałam żadnych RTG czy opisów o problemach z plecami. Jedynie zaświadczenie od ortopedy o bólach pleców (jedno zdanie . Co prawda jednak zdecydowałam się na Łęczną, ale w Warszawie mnie zakwalifikowali. Jak coś będzie im brakowało to dostarczysz przy przyjęciu do szpitala.
Wiem że u nich trzeba przed przyjęciem do szpitala umówić się na konsultację z anestezjologiem.
Powodzenia!
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 19:05   #3679
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez slonecznaplaza Pokaż wiadomość
Hej, ja byłam na konsultacji w Bielsku Białej u dr Sirka i zakwalifikowałam sie na NFZ jupiiii
Jak tam terminy w Bielsku?

Mona w Łecznej by wystarczyło to co masz więc w Orłowskim pewnie też.

Sawana mega zmiana! Szkoda że tak Cię wymęczył ten chirurg. Na zdjęcie szwów nie w Łęcznej trzeba mieć skierowanie?
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 19:48   #3680
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

O.. Ja też widzę na telefonie ale tylko doni foty, jak to uczyniłaś kobieto?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 03:37   #3681
katjab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej dziewczyny, żyję operacja się mam nadzieję udała. No na pewno jest plasciej - o ile plasciej to się dopiero jutro okaże, bo mam pierwszą zmianę opatrunku, której się okrutnie boję. Ogólnie czuję się dobrze, ale kręgosłup.. Oj kręgosłup mnie nie boli. On mnie napiernicza jak nerka Siare w Killerze. Spać się nie da w nocy przez to, a leki przeciwbólowe mam wrażenie, że nie do końca zdają przy nim egzamin. Dreny ciągną, ale mam mały wysiek z piersi więc pewnie jutro będę się ich pozbywać. Sawana! OMG Jaka zmiana! Czujesz się dobrze? Przy okazji, czy jechałas do Łęcznej na ściągnięcie szwów to po tych dwóch tygodniach? Wiem, że miałaś mega daleko i ciekawa jestem czy jednak tego nie olalas. Ja mam prawie 500 km i 5 godzin drogi w jedną stronę i tez mi się nie uśmiecha. Może ktoś może polecić chirurga do wyciągnięcia szwów że Śląska lub Małopolski? Iffonowa czekam na Ciebie tutaj, ja będę najprawdopodobniej w poniedziałek wychodzić, ale się pewnie miniemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katjab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 07:25   #3682
katjab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Operowal Dr Mądry i dr Jarosz. Dzisiaj wyciągają dreny, więc czekam na szok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katjab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 07:30   #3683
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

katjab będzie dobrze nie ma się czego bać zobaczysz swoje nowe cycki huraaaaaa
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 08:34   #3684
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Sawana01 Pokaż wiadomość
Katiab jak się czujesz?

Iffonowa teraz na Ciebie kolej Trzymam kciuki.

Natalka rewelacyjne cycochy

No dobra a teraz ja Goję się dobrze, chyba.

Załącznik 6735441
Tydzień temu byłam zdjąć szwy, pan chirurg nie bardzo wiedział co ma zrobić bo po raz pierwszy miał kontakt z cyckami po redukcji i nie wiedział, które nici ma usunąć. Z otoczek bez problemu ale pod spodem nici były powrastane i męczyli mnie z pielęgniarką godzinę, wyszarpywali mi nici, popękały szwy pod lewą piersią i zszywał na żywca. Mam wrażenie, że pod prawą dalej trzymają jakieś nici bo mnie boli i ciągnie a z boku i na środku wystają jakieś supły. Generalnie jeszcze bolą ale chyba mają prawo. Czy miałyście usuwane nici pod piersiami, czy tylko z otoczek?

tak wyglądają po trzech tygodniach



Załącznik 6735446

Załącznik 6735451

Załącznik 6735456

Załącznik 6735461
super.gratulacje
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 08:56   #3685
Kwiatek_bratek
Raczkowanie
 
Avatar Kwiatek_bratek
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 128
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja nie czułam wyciągania drenów. Będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwiatek_bratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 09:37   #3686
katjab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

No to kochane jestem dumna posiadaczka biustu C c jak cudownie małe! Trochę się bałam tej zmiany opatrunku, bo w sumie nie wiem-głowie miałam strach, ale jest ok i już dzisiaj chcą mnie wypuścić jeżeli mi się uda załatwić transport. Jak nie to dopiero jutro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katjab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 09:43   #3687
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez katjab Pokaż wiadomość
No to kochane jestem dumna posiadaczka biustu C c jak cudownie małe! Trochę się bałam tej zmiany opatrunku, bo w sumie nie wiem-głowie miałam strach, ale jest ok i już dzisiaj chcą mnie wypuścić jeżeli mi się uda załatwić transport. Jak nie to dopiero jutro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu tak szybko chcą Ciebie wypuścić mieszkasz gdzieś blisko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 09:58   #3688
katjab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Chyba się dobrze goje i dlatego no i pewnie tym bardziej że długi weekend idzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katjab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 10:52   #3689
Dancyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez slonecznaplaza Pokaż wiadomość
Hej, ja byłam na konsultacji w Bielsku Białej u dr Sirka i zakwalifikowałam sie na NFZ jupiiii
Witam,
Mam pytanie czy mogę prosić namiary na tego lekarza z Bielska Białej ? Ja jestem z Ślaska więc do Bielska mam blisko trochę przeraża mnie ta odległość szpitala w Łęcznej.I jeszcze jakieś info jak dostać się na wizytę ( procedury takie same jak w Łęcznej ?) i jaki jest czas oczekiwania na zabieg.Z góry dziękuje i pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez slonecznaplaza Pokaż wiadomość
Hej, ja byłam na konsultacji w Bielsku Białej u dr Sirka i zakwalifikowałam sie na NFZ jupiiii
Witam,Mam prośbę o namiary na lekarza w Bielsku, jestem z Śląska i mam dużo bliżej niż do Łęcznej.I jeszcze pytanie czy procedury są takie same jak w Łęcznej i jaki jest czas oczekiwania na operację.Z góry dziękuje i pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
Jak tam terminy w Bielsku?

Mona w Łecznej by wystarczyło to co masz więc w Orłowskim pewnie też.

Sawana mega zmiana! Szkoda że tak Cię wymęczył ten chirurg. Na zdjęcie szwów nie w Łęcznej trzeba mieć skierowanie?
Witam,Mam prośbę o namiary na lekarza w Bielsku, jestem z Śląska i mam dużo bliżej niż do Łęcznej.I jeszcze pytanie czy procedury są takie same jak w Łęcznej i jaki jest czas oczekiwania na operację.Z góry dziękuje i pozdrawiam
Dancyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 12:03   #3690
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

katjab to superowo teraz będziemy czekały na Twoje fotki))zdrówka i ładnego oraz szybkiego gojenia
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.