Zmniejszenie piersi - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-05, 12:02   #3931
Sysia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Zmniejszenie piersi

Właśnie dziewczyny podpowiedzcie jak się przygotować,co zabrać ze sobą do szpitala?jakie najważniejsze i najpotrzebniejsze rzeczy?no i co odnośnie szczepienia?ile dawek przeciw zotlaczce trzeba przyjąć?
Sysia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 12:40   #3932
260187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Lavendowaa Pokaż wiadomość
Hej Ja kupiłam w ortopedycznym bo w aptece już nie było mojego rozmiaru. Kupiłam za 160 zł model Silima Elena, sprzedam za 80 zł jakbyś była zainteresowana


ja byłabym zaintetesowana
260187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 13:15   #3933
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jastarenka spokojnie walizka zostaje na sali pod łóżkiem, po operacji można poprosić panie pielgniarki o przywiezienie stoliczka i schowajcie sobie majtki w szufladzie żeby były pod ręką po operacji 2 zł konieczne fajna książka do poczytania chusteczki nawilżane również przydatne w pierwszych dniach opatrunki podczas pobytu daje szpital potem zakupicie w aptece na dole a dla mnie kawka była najważniejsza zalewa salowa lub pielęgniarka kiedy się ma ochotę ja po wybudzeniu prawdopodobnie chciałam od razu kawy hahahha :--)
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 15:28   #3934
aniaw1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jastarenko powiedz mi jakie masz dokumenty?Mi doktor Mądry napisał że mam mieć od neurologa lub ortopedy i skierowanie do szpitala?Co dokładnie ma pisać w skierowaniu od neurologa?Jaki rozmiar sobie kupiłas stanika?Ja miałam kupić dopero w Łecznej?Ja nie zażywam żadnych lekow na nic nie choruję mam brać rutinoscorbin tylko?

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

A i jeszcze miesiączki nie można mieć w czasie operacji?

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Dziewczyny gdzie kupię staniki po operacyjne?
aniaw1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 16:23   #3935
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

bez paniki,spokojnie,wyluzowa ć,
wszystko albo prawie wszystko można nabyć na miejscu,
dól od piżamy i szerszą góre,monety 2złotowe na tv,i na kawe z automatu,mokre chusteczki,reczniki papierowe,bardzo dobrze jest rzucić palenie....ale jak sie nie uda to głowy nie urywają (ja nie rzuciłam i głowe mam)o hybrydach juz pisałam że2 palce po jednym u każdej reki muszą byc wolne od lakieru,nie można mieć okresu,trzeba sie wczesniej zaszczepić na żółtaczkę-a to trochę trwa,jak w 3 dawkach to 6miesiecy.wiecej luzu cycatki,bedzie dobrze.
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 16:38   #3936
Sysia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Zmniejszenie piersi

A czemu nie mozna hybrydy?wcale!i w ilu dawkach przyjmowalyscie szczepionke przeciw zoltaczce?chętnie odkupie biustonosz 75 D po operacyjny ktoś ma?
Sysia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-05, 17:42   #3937
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Po jednym palcu bez hybrydy bo tam ten pulsometry zakładają na te palce, i musi być widać paznokciec,a szczepionki rodzinny wypisze,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-05, 22:19   #3938
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez aniaw1986 Pokaż wiadomość
Jastarenko powiedz mi jakie masz dokumenty?Mi doktor Mądry napisał że mam mieć od neurologa lub ortopedy i skierowanie do szpitala?Co dokładnie ma pisać w skierowaniu od neurologa?Jaki rozmiar sobie kupiłas stanika?Ja miałam kupić dopero w Łecznej?Ja nie zażywam żadnych lekow na nic nie choruję mam brać rutinoscorbin tylko?

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

A i jeszcze miesiączki nie można mieć w czasie operacji?

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Dziewczyny gdzie kupię staniki po operacyjne?
Jakie skierowanie do szpitala😦ja nic takiego nie dostałam od Korzeniowskiego tylko datę stawienia się do szpitala 😣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 08:09   #3939
260187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

ja też tylko mam datę wstawienia od Madrego nic o skierowaniu nie mam!

Edytowane przez 260187
Czas edycji: 2017-01-06 o 08:10
260187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 11:15   #3940
annahanna77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dzień dobry dziewczyny

Jestem mamą młodej dziewczyny, która za pare miesięcy skończy 18 lat. Dzięki Waszym wpisom postarałam się o skierowanie od jej lekarza rodzinnego, na 02.03.17 mam termin w Łęcznej na konsultacje. Nawet nie wiem do kogo. Moja córka ma....75 Ł...
To jest niewyobrażalne, jak ona się męczy. Ja nie wiem już skąd staniki brać. Do Gdańska jeżdżę do specjalnego sklepu, ale i tam kłopot.
Co byście mi tu napisały, o czym powinnam wiedzieć, nie ma jeszcze 18, ale rocznikowo już tak, jakieś rady??
I jeszcze pytanie 2: czy uważacie tak jak ja, że to lepsza opcja, niż w prywatnej klinice za kasę? Tzn ci lekarze, to doświadczenie itd.
pozdrawiam
annahanna77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-07, 09:20   #3941
Lavendowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez 260187 Pokaż wiadomość
ja byłabym zaintetesowana
ok napisałam Ci wiadomość prywatną, jakbyś jej nie dostała (nie mogłam sprawdzić folderu wysłane), to odezwij się do mnie na priv, pozdrawiam
Lavendowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-07, 15:48   #3942
Lavendowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez annahanna77 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny

Jestem mamą młodej dziewczyny, która za pare miesięcy skończy 18 lat. Dzięki Waszym wpisom postarałam się o skierowanie od jej lekarza rodzinnego, na 02.03.17 mam termin w Łęcznej na konsultacje. Nawet nie wiem do kogo. Moja córka ma....75 Ł...
To jest niewyobrażalne, jak ona się męczy. Ja nie wiem już skąd staniki brać. Do Gdańska jeżdżę do specjalnego sklepu, ale i tam kłopot.
Co byście mi tu napisały, o czym powinnam wiedzieć, nie ma jeszcze 18, ale rocznikowo już tak, jakieś rady??
I jeszcze pytanie 2: czy uważacie tak jak ja, że to lepsza opcja, niż w prywatnej klinice za kasę? Tzn ci lekarze, to doświadczenie itd.
pozdrawiam
Ja uważam że to Łęczna to dobry wybór, chyba sama tez bym tam córkę zapisała zamiast prywatnie, bardzo dobrzy lekarze, doświadczeni, świetne podejście do pacjenta. Myslę, ze Ważne że przy niej będziesz i będziesz ją wspierać, pozdrawiam
Lavendowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-07, 20:35   #3943
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez annahanna77 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny

Jestem mamą młodej dziewczyny, która za pare miesięcy skończy 18 lat. Dzięki Waszym wpisom postarałam się o skierowanie od jej lekarza rodzinnego, na 02.03.17 mam termin w Łęcznej na konsultacje. Nawet nie wiem do kogo. Moja córka ma....75 Ł...
To jest niewyobrażalne, jak ona się męczy. Ja nie wiem już skąd staniki brać. Do Gdańska jeżdżę do specjalnego sklepu, ale i tam kłopot.
Co byście mi tu napisały, o czym powinnam wiedzieć, nie ma jeszcze 18, ale rocznikowo już tak, jakieś rady??
I jeszcze pytanie 2: czy uważacie tak jak ja, że to lepsza opcja, niż w prywatnej klinice za kasę? Tzn ci lekarze, to doświadczenie itd.
pozdrawiam
Pewnie w Lingerii byłaś, próbowałaś w Papillonie w Sopocie? Tak czy siak przy cenach staników i cenach samolotów do Londynu fajnie obkupić się w bieliznę tam, mogę Ci rewelacyjny sklep polecić, byłam 2 miesiące temu. Tam taki rozmiar nikogo nie dziwi.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 10:54   #3944
260187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Lavendowaa Pokaż wiadomość
ok napisałam Ci wiadomość prywatną, jakbyś jej nie dostała (nie mogłam sprawdzić folderu wysłane), to odezwij się do mnie na priv, pozdrawiam



Hej nic nie mam tu mój meil mona2601@wp.pl tam podamy swoje nr komórki i się dogadamy
260187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 16:37   #3945
aniaw1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny Proszę podpowiedzcie mi traz mam miseczkę 75H w lutym mam operację na szczypule jaki staniczek mam kupić D?
aniaw1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 21:40   #3946
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej,
Zakotwiczylam się na kafeterii, ale widzę że tu większą aktywność. Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro jadę do szpitala, a we wtorek planowany zabieg. W Orlowskim.
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-08, 22:17   #3947
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witajcie

Pozwolicie, że dołącze w ciągu 2 dni ogarnęłam wątek od 50 strony jestem zachwycona waszymi efektami
Od lat myślę o zmniejszeniu piersi. Najpierw parę lat temu nie myślałam o tym aż tak poważnie, bo nawet nie wiedziałam za bardzo o takich możliwościach. Potem jak zaszłam w 1 ciążę (2012) to prawie w depresję wpadłam i wtedy pierwszy raz znalazłam info o Łęcznej. No, ale chciałam karmić piersią, potem trzeba było odczekać parę miesięcy po karmieniu, piersi troszkę zmalały a w sumie to sflaczały więc dało się je upchnąć w mniejszą miskę no i jakoś temat ucichł.
Teraz jestem w kolejnej ciąży no i problem powrócił aktulanie 65 J
Widzę, że terminy operacji już są na 2019 rok więc myślę sobie, że jak tyko urodzę to pozałatwiam wszystko co potrzeba, umówię się na konsultację, mam nadzieję, że załapię termin i wtedy zdążę wykarmić 2 dzieciątko i zacznę żyć pełnią życia jak i wy )
Mam nadzieję, że mój optymizm nie uleci z czasem )
Wrócę chyba jeszcze do tych pierwszych 50 stron, bo widziałam, że pisałyście, że któraś z Was zaszła w ciążę jeszcze po operacji. Ciekawa jestem jak to u niej wtedy było.
Wybaczcie za te wypociny, ale jestem tak naładowana pozytywną energią po przeczytaniu tego wątku, że i tak starałam się ograniczyć słownictwo

Ps. Aligatorku bywasz tu jeszcze czasem? Po mailu widzę, że możemy być z jednej miejscowości, a widziałam, że znalazłaś ortopedę który poważnie podszedł do Twojego problemu. Mogłabyś napisać u kogo byłaś?
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 08:15   #3948
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Jakie skierowanie do szpitala��ja nic takiego nie dostałam od Korzeniowskiego tylko datę stawienia się do szpitala ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez 260187 Pokaż wiadomość
ja też tylko mam datę wstawienia od Madrego nic o skierowaniu nie mam!
Przepraszam, wprowadziłam Was skrótem myślowym w błąd. Chodziło mi o tę karteczkę z datą, pieczątką i podpisem lekarza co do terminu stawienia się na Izbie Przyjęć (tudzież SOR-ze). Powinnam napisać potwierdzenie, a nie skierowanie!

Znajoma, która dokonywała zabiegu w prywatnej klinice poleciła mi do smarowania Ozonellę (oliwka z ozonem), która w jej przypadku bardzo się sprawdziła.
Poza tym wykonałam sobie badania prywatne i w życiu nie miałam takich dobrych.
Klapki już kupione, bo takowe zawsze przenoszą się w inny wymiar- na ogół ogrodowy. Jeszcze kupno piżamy rozpinanej mi zostało.
Teraz czas umówić się do fryzjera i kosmetyczki przed operacją, aby potem wygadać chociaż jak pół ludzia .

1.Pytanie moje- czy miałyście jeszcze jakieś potwierdzenie stanu zdrowia od lekarza rodzinnego?
2. Przyznam, że nie przepadam za piżamami rozpinanymi, stąd też mam pytanie, ile kompletów Wy miałyście (zapewne po operacji więcej jej nie założę)?

Edytowane przez Jastarenka
Czas edycji: 2017-01-09 o 08:35
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 09:14   #3949
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ja już obrysowana

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Jutro rano cięcie. Strach jest ale po rozmowie z przemiłą panią doktor trochę puścił. Ja miałam wszystkie zlecone na wizycie kwalifikujacej badania łącznie z opinią lekarza poz. Narazie wszystko ok
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 10:07   #3950
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Zmniejszenie piersi

Zazdroszcze jutro zaczynasz nowe zycie

Ja dzis stanelam przed lustrem zanim zalozylam biustonosz i..... zalamka. Ale to mnie tylko utwierdza w przekonaniu ze tez kiedys to zrobie 2019 albo 2020 to bedzie moj rok i tego sie trzymam ))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 11:41   #3951
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jastarenka żadnego potwierdzenia nie miałam tylko świeże usg które pokazałam na sorze jak doktor schodzi po Ciebie ogląda Ciebie twoje wyniki jak się ma patrzy czy nie ma opryszczy i wtedy podpisuje karte i z pielęgniarką smiga sie na oddział tam pobierają kre podają nr pokoju tzn sali w której się leży co do piżamek to w dzien operacji ma sie bandaże mocno ściągnietym się jest oddychać nie idzie i tak 2 dni na drugi lub trzeci zmiana opatrunku i wtedy zakładają stanik więc najlepiej juz go mieć na wizycie można podpytać lekarza jaki kupić a aptece lub sklepie medycznym więc ja nie miałam rozpinanych po opatrunku już miałam zwykłą koszulke ubrana normalnie mogłam spokojnie ręce podniesc i założyć a potem z każdym dniem lepiej a jak sie idzie na zmianę opatrunku to pielęgniarka pomaga takze spoko dacie radę również bez kupna specjalnych rozpinanych
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 15:58   #3952
kulka230488
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi

Foca75 a kto jest twoim lekarzem?
Ja jestem zapisana do Orłowskiego i termin operacji mam na 05.06.
Trzymam za ciebie kciuki i jestem ciekawa efektów mam nadzieję że się pochwalisz
kulka230488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 16:51   #3953
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

lekarze w Łęcznej są super,ale ten wiek??? a karmienie piersią???jeżeli przeszczep całkowity,to juz sie nie da.czas oczekiwania około 2 lata,prywatnie szybciej ale nie znaczy że lepiej,a tu szkoda dziewczyny.
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 17:30   #3954
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agusia1974 Pokaż wiadomość
lekarze w Łęcznej są super,ale ten wiek??? a karmienie piersią???jeżeli przeszczep całkowity,to juz sie nie da.czas oczekiwania około 2 lata,prywatnie szybciej ale nie znaczy że lepiej,a tu szkoda dziewczyny.
tzn? zanim będzie miała termin to będzie miała 18, więc co za problem? zresztą skoro matka szuka pomocy to logiczne, że zgadza się na zabieg, w końcu nieletni też mają operacje plastyczne z różnych względów

a karmienie piersią??? no to się nie da najwyżej, ile lat ma się dziewczyna męczyć dla hipotetycznych dzieci, które nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie miała??? a nawet jak by miała, to może wcale by nie chciała karmić

z takim podejściem to powinni operować najwcześniej po menopauzie
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 17:37   #3955
agusia1974
Raczkowanie
 
Avatar agusia1974
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Klembów k/Wołomina
Wiadomości: 381
Dot.: Zmniejszenie piersi

Nie ,no ja właśnie jestem za, męczyć się nie warto,to karmienie jest minusem,ale dzieci można karmić butelką 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agusia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 17:41   #3956
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ech, tyle się napisałam i poszło w kosmos.

Zostały 3 tygodnie. Czas odliczanie zacząć.
Kupiłam jednak 2 piżamy, staniki, jest octanisept, kilka opatrunków.
Muszę dokupić jeszcze plaster i opatrunki.

W kwestii badań.
Jadąc do Łęcznej miałam skierowanie od rodzinnego, opinię ortopedy, usg piersi.
Czy muszę uaktualniać te badania?
Mam zaświadczenie o szczepieniu przeciw żółtaczce- 3 dawki.
Gdzieś czytałam - dementujcie proszę- co z zaświadczeniem od rodzinnego o braku przeciwwskazań? Co z ekg?

Foca75- mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Wszelkie Twoje uwagi mega pożądane, bo aktualne.

annahanna77- osobiście nie umiem jednoznacznie się wypowiedzieć, co byłoby najlepsze dla Twojej córki. Niby mowa o karmieniu piersią... Ja, chociaż chciałam, z racji wrodzonej mojego dziecka nie mogłam. Dziś okaz zdrowia, mimo sztucznego karmienia. Ciąża to jednak czas, że u wielu kobiet rozmiar biustu ulega zmianie. Może to zniweczyć w jakimś stopniu dzieło lekarzy. Sugerowałabym rozmowę z dobrym lekarzem i jak najbardziej świadome podjęcie decyzji. Kciuczę za tę najlepszą dla Twojej córki!
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 19:18   #3957
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej dziewczyny. Oczywiście na bieżąco będę się z wami dzieliła wrażeniami. Narazie to przeczytałam pół książki, obejrzałam 4 odcinki przyjaciółek i się wynudzilam. Kulka, ogólnie od początku w Orłowskim pozytywnie. Musisz mieć ze sobą biustonosz bo tu inaczej niż w lecznej zakładają odrazu po operacji. Dostałam koszulkę w którą mam się rano przebrać i rano mam dostać jakąś tabletkę uspokajającą. Operować ma mnie Dr.Kaniewska i Eberhardt. Jak wcześniej pisałam jestem pomalowana markerami i miejsce przesunięcia sutka mam tak wysoko ze aż w to nie wierzę jak bardzo duże zwisy mam. Miej wszystko co powiedział ci lekarz na konsultacji. Ja miałam wszystko przygotowane i nie było zbędnych pytań. Jutro jak dojdę do siebie zdam dalsze relacje.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Aha, pamiętajcie o szczepieniu wzb dla własnego dobra.
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 19:26   #3958
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czekam na relacje i efekty choc to wiadomo bedzie super patrzac na wszystkie poprzednie fotki dziewczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 21:05   #3959
lawenda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi

Foca75
ależ ten czas leci, niecałe 4 miesiące temu siedziałam w orłowskim i czekałam na swój dzień.
Trzymam kciuki!
lawenda15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-09, 22:33   #3960
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny a mam pytanie jeszcze do tych które operowane były w Gdańsku albo w Orłowskim w Warszawie: czy tam na konsultacje i operacje długo czekałyście? Czy w trakcie karmienia myślicie, że można się pojawić na konsultacji? Bo z tego co widziałam w Łęcznej nie ma z tym problemu.
Formalności wszędzie takie same tzn skierowanie od rodzinnego do poradni chirurgii plastycznej z kodem N62, zaświadczenie od ortopedy/ neurologa i usg piersi? No i czy ciężko się było zakwalifikować? Jak podejście lekarzy w tych szpitalach. Wybaczcie za pytania bo zapewne pisałyście, ale w tym nadmiarze stron mogło mi to umknąć.
Na początku nastawiałam się całkiem na Łęczną, ale Gdańsk i Warszawa widziałam również śliczne cycuszki robią a te miasta byłyby mi bardziej dostępne, że tak powiem
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.