Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-07, 18:10   #3661
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
La Mary, "jak znajdujesz?" w sensie "jak oceniasz?"

Reign, kupiłam pod koniec maja. Staram się używać raz w tygodniu ew raz na dwa tygodnie. Najpierw maska złuszczająca, potem kawitacja, następnie maska oczyszczająco ściągająca, roller z koktajlem, koktajl i maska lub krem.

La Mary, jeżeli zdecydujesz się na zakup, zerknij też na koktajle tej marki.

Sova, z Wami byłam oczywiście, jako podczytywaczka

Anyż , wiem jak to jest

Dircik, ja mam w takim razie dużo trudniej, bo ode mnie wyprowadziła się weganka i to taka, która ostatnio, od czasu do czasu, coś pichciła dla wszystkich

Miszka, właśnie przypomniało mi się, że pisałaś, iż cały czas jesteś wierna Kanebo. Ja też. Nawet już nie próbuję innych podkładów. Clinique Fit jedynie dodatkowo kupuję i mieszam z Kanebo, co by było więcej i taniej
Juka
Oceniam dobrze, lubię markę chociaż cudów oczywiście nie oczekuję po zadnych kremach. Oczywiście nie lubię w marce tego, że ładują do słoiczka zapach. Toż to nie perfumy
Krem stosuję co kilka dni z uwagi na retinol z tego co pamietam krem trzeba zużyć od otwarcia słoiczka chyba w krótkim czasie... 6 mcy muszę zerknąć...To niedługo uwzględniając, że nie korzystam codziennie.
Napakowany jest mnóstwem dobroczynnych dla skóry składników i to czuć zwłaszcza ta smocza krew działa na moją wyobraźnię

Gadam o tym kremie: https://pell.pl/product-pol-459-RODI...ujacy-HIT.html

Juka, a ten olejek ma zapach, bo jak neutralny kupuję w ciemno...
Jest tłusty czy suchy i najważniejsze czy efekty jakieś dostrzegalne są?
I czy to ten olejek?
https://pell.pl/product-pol-639-RODI...-zmii-HIT.html

......................... .....

Olejek kupię ale M U S Z Ę zobaczyć dno, dna w moich wszystkich serach... Taki postawiłam sobie warunek
Jutro powinnam otrzymać przesyłkę z kremem Samarite i serami -> tradycyjnie już serum z kwasem ferulowym i resweratrolem oraz nowość serum z super-hiper wit c

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-10-07 o 18:47
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 19:33   #3662
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

No i ja znów na chwilkę

hm...pani od brwi, co książki pisze... serio?
Ale nie idziesz do niej robić Pani R

Ja też się szykuję do mojej pani dr, ale nie wiem, co by tu robić, bo mam dni, że nic ani to nic mi już nie pomoże a potem się zbieram w sobie, że może jednak coś se wymyślę, ale tak na poważnie to myślę o tym laserze, tylko nie przerażajcie mnie, że się jakieś strupy robią rozważam za i przeciw, tym bardziej, że
wczoraj byliśmy na saunach, bo wynagrodziłam sobie sobotnie porządki i mycie okien, naharowałam się wcześniej jak wół, więc takie trochę prymitywne spa to było maskami się obłożyłam jak błotkiem, Marjolko naolejowałam włosy tak jak Ty mi zawsze mówiłaś, porządnie przez ponad trzy godziny i dzisiaj są w dobrej kondycji... żeby mi się tak chciało chociaż ze trzy razy w tygodniu dlatego skóra wydaje mi się w miarę ok, nie narzekam na kondycję, ale wiem, że sezon grzewczy zrobi swoje...

A... uroczyście oświadczam: nie przedłużyłam sobie karnetu na siłkę, mam odwyk
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 19:44   #3663
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziewczyny idźcie na Jokera, świetny jest!



Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 20:20   #3664
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zwariowalam...i to tak na maxa...
Lezalam w domu, dobrze.mi bylo...cieszylam sie wolnym.popoludniem i nagle zle we mnie wstapilo i pojechalam do rossmanna... wrocilam z 3lakierami do paznokci, podkladem z eveline ze sluzem.slimaka (ma dobre opinie w internetach) i dwoma pomadkami: jedna nowosc z eveline taki balsam-pomadka, jeden juz mam i lubie wiec kupilam deugi w innym odcieniu...i pomadke matowa z maybelline... no przeciez nie zdaze tego zuzyc... zwariowalam po calosci haha
A obiecywalam sobie ze szlaban na zakupy

Mariolka super decyzja...
Ja miewam przeblyski niejedzenia miesa, z reguly latem mi nie podchodzi....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 20:35   #3665
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Z rodial pasowała mi maseczka z tej serii, dragon blood, natomiast krem z bee venom spf 30 doprowadzał mnie do szału z racji niemiłosiernego wałkowania.
ja sobie obiecuje i obiecuje, ze zadnych kremow/masek/ser poki niż uzyje tego, co mam, a potem mnie cos skusi...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 20:51   #3666
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sova, rozgrzeszam Cię, same niezbędniki

La Mary, tak, to ten. Olejek, niestety, ma zapach. Taki sam, jak chyba wszystkie kosmetyki tej marki - rodialowy Jest tłustawy, ale gęsty, ciężkawy. Mi to akurat bardzo odpowiadało. Stosowałam na noc. Efekt fajny skóra napięta, taka jakby bardziej zwarta.

O samarite czytałam i też planuję zakup tyle, że esencji . Najpierw muszę jednak skończyć filorgę (świetna jest i baaaaardzo wydajna). Wyczytałam, że po toniku, a przed serum trzeba stosować esencję, więc stosuję.
A to widziałaś https://cosibella.pl/product-pol-122...owej-15ml.html ? W użytkowaniu kojarzy mi się z Resveratrolem .

A w temacie diety wegańskiej, to mój mąż przy okazji wyjazdu na delegację odwiedził dzisiaj córkę - studentkę i dostałam w prezencie wegański majonez

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Kama, ja też mam akcję denko, ale to takie trudne jest. Po ostatnich zakupach już na milion procent miałam nic nie kupować, a tu takie coś mi wpadło w oko https://www.najlepsze-kosmetyki.eu/p...ew-formula/174. No i teraz nie wiem......

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2019-10-07 o 20:52
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 20:57   #3667
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
Sova, rozgrzeszam Cię, same niezbędniki
A dziekuje najlepsze jest to ze ja zadko uzywam kolorowych pomadek hahahaha chociaz ostatnio czesciej niz koedys... doroslam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 21:24   #3668
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kremy w słoiczkach to zła inwestycja,a jeszcze za duże pieniążki to już w ogóle bez sensu.

Marjolka no przykre...

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2019-10-07 o 22:32
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 06:55   #3669
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Denver... był interesujący dopóki się nie odezwał. Berlin nie budzi mojej sympatii, ale ma w sobie coś atrakcyjnego, albo pociągają mnie socjopaci. On i inspektor wydają się najlepiej napisanymi postaciami.

Mam wersję Laneige do normalnej i suchej z uwagi na stosowanie kwasów. Szyja jest zadowolona, a na twarzy z genialnym, jak już nieraz podkreślałam, EL DW krem daje radę i mam mat mimo tłustej cery, ale nie jestem pewna, czy dałoby radę z pielęgnacją kilkuwarstwową. Myślisz, że można go używać na serum Tiam na noc? Taki duet się jakkolwiek klei ze sobą?
Berlin jest jak najbardziej atrakcyjny
A Profesor to taka sierota, ze przez caly serial az dziw bierze, ze on takie akcje ogarnal

Mysle, ze spokojnie mozesz nakladac krem Laneige na noc na serum Tiam
Nawet przy 3 czy 4 warstwach spokojnie dalby rade. Ale ja mam straszna obsesje na punkcie wieloetapowej pielegnacji, jesli wliczamy toniki mgielki, to rano daje 4 warstwy, a wieczorem 5 Jesli kupie znowu serum Tiam, to bedzie ono dodatkowa warstwa, a nie zamiennikiem jednej z obecnych.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 08:05   #3670
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Z rodial pasowała mi maseczka z tej serii, dragon blood, natomiast krem z bee venom spf 30 doprowadzał mnie do szału z racji niemiłosiernego wałkowania.
ja sobie obiecuje i obiecuje, ze zadnych kremow/masek/ser poki niż uzyje tego, co mam, a potem mnie cos skusi...
...haha... Kama, również sobie obiecuję, powtarzam jak mantrę tudzież szepczę inne modlitwy że mam (bo mam) kosmetyków naprawdę sporo... a nie jestem konsekwentna Trzeba może awangardowo bardziej zaklinać rzeczywistość
Z Rodial lubiłam kiedyś serię złotą, chyba już nie jest dostępna bo nie widzę na stronie... z tej "czerwonej" mam pierwszy produkt i jestem zadowolona tylko zaskoczył mnie dosyć intensywny zapach. Ale daję radę

mam dzisiaj stomatologa... wizytę.
I muszę też kupić prezent dla mamy i ojca na sobotę i tu zaczynają się schody bo nie mam pojęcia co im kupić. Dla mamy zawsze może być pomadka ale dla ojca... pojęcia nie mam

Sova ja tam Ciebie też rozgrzeszam na pewno poziom endorfin wzrósł

Zastrzezona nie ma to jak dobrze zadbać o swój dobrostan

Miszka, zgadzam się z Tobą w 100% że kremy w słoiczkach to nie najlepsza opcja. Ale jak wpakować gęsty krem do tuby? Ciężko się takie ustrojstwo wtedy wyciska
Na szczęście w słoiczkach mamy coś takiego jak wieczko naciskowe, przez które przechodzi porcja kremu.
Wiesz, co dla mnie jest tak naprawdę niepraktyczne? Sera z kroplomierzem. Niby zabezpieczone w ciemnych buteleczkach chroniących produkt przez światłem a do tego ten idiotyczny kroplomierz, który trzeba wyjąć wraz z zawartością. Nie dość, że produkt od razu narażony na dopływ powietrza to jeszcze na światło. Chyba że korzystamy z kosmetyku w ciemni

Juka, ekstrat z sosny francuskiej pycnogenol stosowałam kilka lat temu jako suplement diety. Nie do końca przebadany antyoksydant, ale ma podobno potencjał
Jeśli będę zadowolona z działania tej nowej wit. c to dam szansę i wspomnianemu pyctogenalowi

A propos wit. c... dostałam rano przesyłkę. Opakowanie kremu samarite mnie rozczarowało
Koszmarne to mało powiedziane...liczę że zawartość będzie na wysokim poziomie ale mówię to bez przekonania...
Plastikowe, tandetne. Podobnie wygląda opakowanie serum, wystarczy spojrzeć na koreczek...
to się chyba przeliczyłam.... jestem jednak przyzwyczajona do lepszych opakowań, które cieszą oko...

czy pisząc o serum z Tiam mówicie o tym :
https://k-blask.pl/product/tiam-my-s...-z-wit-c-30ml/

Ten alkohol wysoko w składzie wydaje mi sie mocno kontrowersyjny... ale może się mylę

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-10-08 o 08:07
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 08:14   #3671
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Swieżynki
IMG_5901.JPG
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 08:56   #3672
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Cinde, ładna kiecka. A tej od LaMary już nie zobaczyłam...Moja wymyśliłam sama, w kremie, w stylu krynolinki a la Scarlett o Hara, kompletnie za nic majac aktualna mode. I szczerze mowiac bez oporu nałozyłabym ja na slub jeszcze raz, teraz - choć pewnie biust by mi się już nie zmieścił...
Pani R, teraz brwi o niebo lepsze
Brzmi fajnie Najważniejsze, żeby nikt i nic nie wpływało na wybór tego co chce się mieć na sobie w tym dniu.

Marjolka, przekaże mamie, że ma fanke . Tak, możesz jeść jajka i sery przy diecie wegetarianskiej.

Co do weganizmu... dla mnie to już troche ekstremum. Rodzice mojego TŻ są weganami od kilku lat. Oboje na emeryturze, jego mama to niegłupia kobieta; dużo czyta, spędza sporo czasu na przygotowywanie i obmyślanie tych posiłków, tak, żeby niczego im w organizmie przy tej diecie nie brakowało, suplementują też B12 i inne witaminy. Czują się dobrze, no, ale właśnie... pomimo wszystko ma alarmująco niski poziom białych krwinek, a to dość często spotykane u wegan. Często również zapada na przeziębienia.

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
No i ja znów na chwilkę

hm...pani od brwi, co książki pisze... serio?
Ale nie idziesz do niej robić Pani R
zastrzezona, zdjecie tych brwi, to chyba z przed 15 lat? To nie jest aktualna sytuacja.

LaMary, testuj te nowości i pisz o swoich przemyśleniach.

eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 11:09   #3673
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mam jak Dircik mięsożerców w domu .
Mnie bliżej do wege,ale nie popadam w skrajności,jak mam ochotę na mięso to je jem..
Tak La Mary -kroplomierze są wkurzające.
W takiej formie mam serum Pauli Choice.
Wierzę,że wiedziała co robi tak je pakując
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 11:32   #3674
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Tak La Mary -kroplomierze są wkurzające. W takiej formie mam serum Pauli Choice.
Wierzę,że wiedziała co robi tak je pakując
Miszka, o tym piszesz: https://www.sklepestetyka.pl/paulas-...RoCaC4QAvD_BwE

?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 14:48   #3675
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cinde no to czekam na sweter jak Twój. Już zamówiłam.
W Rossmannie za inspiracją Sovy też byłam

La Mary świetnie się zakupy prezentują. Czy wszystkie sera The Ordinary są takie rzadkie i pieniące?

Kasztanka również miałam próbkę Ceramidinu w potrójnej wersji. Tonik jak serum, serum jak krem i krem jak maść, ale na noc bym taką kołderkę przyjeła.

Dziś przetestowałam ten żel http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...zien-/P3687037
Krem BB Organique się na nim bardzo wałkował, ale nie wiem, które zawiniło. Ten krem (nieźle kryje, choć daleko mu do DW; matu nie zauważyłam). https://www.organique.pl/twarz/kremy...mieszanej.html

Chyba skończyła mi się faza na zakupy. Odebrałam zamówienie i odsyłam całą paczkę. Płaszczyk piękny, ale mocno zawyżony rozmiar i to nie jest płaszcz jesienny, tylko bardziej taki garniturowy. No chyba, że jesień w Hiszpanii, albo odzież na początek września. Satynowy top okazał się szyty w trapez, perełki ogromne przez co tandetne, a w cygaretkach mam fałdkę, o której istnieniu nie wiedziałam do dziś

Kupiłam te dwie maski:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...w-suchych.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ch-wlosow.html

Pierwsza ma kłopotliwie mocny, słodki zapach.

Widziałam na Orlenie opcję wegańskich parówek do hot dogów. Nie są sojowe, tylko ze skrobii ziemniaczanej i grochowej.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 15:47   #3676
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

dziś zaczęłam testować serum ordinary z rosveratrolem, polecane przez laMary . No i się zdziwiłam, bo konsystencja olejkowa, a właśnie wszystkie poprzednie były wodniste. Ale jakos rano dałam rade z kremem i podkładem.
Dzis tez miałam okazje zobaczyć kiepski makijaż u pacjetki. Kobieta ok 40, z wyobrażeniem, ze jej bliżej do 30, ale ładne, długie włosy, zgrabna, obcisłe skorzane portki, tylko twarz zaniedbana. No i jej tradycyjny makijaż oczu wywołuje u mnie ciarki - grubo rzesy i GRUBA czarna krecha wokół oczu - cała gorna i 3/4 dolne powieki. Ale tak z 0,5 cm... Przy bladej, zmiętej twarzy - taka obwodka oczu w dramatycznej czerni była iscie halloweenowa, szczerze mowiac, nie mogłam jej patrzeć w oczy, bo mnie wzdragało
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 18:21   #3677
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Dzis tez miałam okazje zobaczyć kiepski makijaż u pacjetki. Kobieta ok 40, z wyobrażeniem, ze jej bliżej do 30, ale ładne, długie włosy, zgrabna, obcisłe skorzane portki, tylko twarz zaniedbana. No i jej tradycyjny makijaż oczu wywołuje u mnie ciarki - grubo rzesy i GRUBA czarna krecha wokół oczu - cała gorna i 3/4 dolne powieki. Ale tak z 0,5 cm... Przy bladej, zmiętej twarzy - taka obwodka oczu w dramatycznej czerni była iscie halloweenowa, szczerze mowiac, nie mogłam jej patrzeć w oczy, bo mnie wzdragało
Brzmi to nieciekawie, ale my god, jedno co mi przyszło po przeczytaniu tego na myśl, to, że mam mocną nadzieje, że na mnie tak inne kobiety nie patrzą i tak mnie nie oceniają . Może sama robie jakieś makijażowe faux paux, z którego sobie nawet sprawy nie zdaje, masakra.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-10-08 o 18:23
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 19:33   #3678
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Taka ludzka natura, że oceniamy, choć co jednej kobiecie wyda się fajnym makijażem, drugiej może się bardzo nie podobać. Świetnym przykładem są wspominane niedawno brwi. Fanki makijażu a'la Kim pewnie nie zamieniłyby się na brwi z Jennifer Connelly ani odwrotnie.
Dlatego fajnie wiedzieć, że czyjaś ocena Ciebie jest tylko subiektywną opinią, wyrazem osobistych preferencji estetycznych, a nie prawdą absolutną.

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-10-08 o 19:34
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:23   #3679
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dokładnie to serum Cindy.
Dzisiaj kupiłam to :
https://cosibella.pl/product-pol-136...yjne-30ml.html
Chwalone na necie,świetny skład.
Sprawdzimy tę bombę antyoksydacyjną w codziennym użytkowaniu.

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2019-10-09 o 11:56
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 04:21   #3680
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc dziewczyny

Planowalam napisac z pracy, ale musialam szkolic nowa pielegniarke i tak zlecialo

Mar_Jolka ja rowniez mysle od dluzszego czasu o tym aby przejsc na wegetarianizm (mam sporo osob w rodzinie), nawet probowalam, niestety, mieso tez lubie, ale nie jem tak duzo i to glownie juz drob, czasem jaks steak, ale coraz rzadziej. Poza tym, uwielbiam ryby i owoce morza, wiec pewnie mi sie po raz koleiny nie uda... ale trzymam za Ciebie kciuki, jesli sie zdecydujesz

Cinde super Twoja Mama

Dircik bardzo lubie Age Mielczarek

LaMary a podalabys przepis na ten pasztet? rowbniez fajne zakupy poczynilas I co, zamoilas ten roller:?

Juka dziekuje za odpowiedz Tez tak zamierzam robic, co tydzien-dwa. Koktajliki sobie sama zrobilam (wg rekomendacji jednej vlogerki, ktora sie tym rowniez zajmuje zawodowo) + maske kolagenowa. Na drugi dzien byklam jeszcze troche czerwona, ale dzis juz ok, tylko troche susze sie , ale to ponoc normalne, wiec sie nawilzam.

Zastrzezona jak to odwyk od silki??

Soso widzialam fragmenty Jokera i tez bym chyba chciala isc.

Sova przyjemnosci z zakupow dostalam wczoaj ten blyszczyk i calkiem fajny, ladnie wyglada na ustach, jedyne do czego moge sie doczepic, to klei usta jak ten z MACa. ale tak to calkie przyjemny, dzieki za skuszenie mnie

Kamlisa ja ten z rosveratrolem stosuje na noc, i tez bardzo polecam juz 3 buteleczke kupilam. a moze juz 4?? chyba tak.

Nie pamietam, co jeszcze mialam napisac, jestem padnieta, na szczecie jutro mam wole no ale musze zrobic wlosy i paznokcie, wiec pol dnia zleci, no i pranie przed wakacyjne. byly swietne przeceny w Macy's wiec kupilanm kilka bluzek i na szczescie ubrania juz doszly, wuiec jutro tylko wypiore. w sobote wybieramy sie na wakacje na maly tydzien chyba sie nie doczkam

Pozdrawiam, slodkich snow
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 08:27   #3681
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign ciesze sie ze ci podszedl blyszczyk... no wlasnie ja tez widze ze sie klei skubany, dior tak nie robi...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 09:01   #3682
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzezona cieszę się że olejowanie dało dobre skutki. Rob to przed kazdym myciem. Z olejem mozna sie pokazac i na ulicy. Wlosy ciasno w koczek ijest ok. Tak że olejowanie nie skazuje na odosobnienie
U nas dzis sie zachmurzylo lecz nadal cieplo. W niedzielę juz wracam. Ale już mi teskno do domu psów i kota...
Jak na razie korzystajac ze stołówki hotelowej nie biore nic mięsnego. Jak do tej pory nie jest to problemem. Z tym ze ja tez zbyt dużo mięsa nie jadalam. Za to jogurty i sery tak
Dzięki dziewczyny za wsparcie w decyzji. Teraz muszę do tego zabrać się naukowo. Właśnie żeby nie nabawic się jakiś niedoborów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 11:27   #3683
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzień dobry z kawą

Nie bardzo mam pomysł na Water Sleeping Mask Laneige bo się jednak w moim odczuciu klei. I nie robi wow. Wow robił ten tłuścioch z Ecooking. Za to jestem zadowolona z niebieskiego kremu Laneige.

Reign sama robisz, czy szykuje się dzień w salonie pieknosci?

Kama fajnie, że piszesz o tym serum, bo faktycznie byłam przygotowana raczej na coś wodnistego na dzień. I mój poprzedni post był do Cinde, nie krytykowałam Ciebie, żebyś sobie tak czasem nie pomyślała. Sama też oceniam jak ktoś ma coś nie tak na twarzy, albo ubranie o dwa rozmiary za ciasne

Marjolka u mnie pies wegetarianin od kilku miesięcy. Biedactwo nie trawi mięsa.

Sąsiadom niedawno odeszła 17letnia sunia i widzę dzisiaj, że na balkonie pojawił się stelaż z siatką. Chyba maja nowego domownika

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-10-09 o 12:43
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 13:30   #3684
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Rowniez zdarza mi sie ocenic. Niestety. Od kilku msc-y duzo o tym mysle i staram sie z tym walczyc, bo sama boje sie oceniania mojej osoby przez innych, a skoro sama oceniam, to to takie bledne kolo, bo jednak czesto mierzymy ludzi wlasna miara...

Wedle zasady: “Badz zmiana, ktora sama chcesz zobaczyc na swiecie”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 14:17   #3685
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cinde, siada przede mna codziennie iles kobiet, iles makijaży, wiec ten musiał być naprawdę bijący po oczach, by mnie poruszyć. Mocny makijaż jako całość to jedno, a teraz zobacz wymieta, bez innego makijażu twarz, zmarszczki pod oczami i dramatyczna, gruba krecha dookoła oka, nie liner chyba, tylko gruba kredke. To nie było podkreślenie oczu, raczej wyglądało przerazajaco, bo biło po oczach. Ale to oczywiście moje prywatne zdanie, pewnie ona podkreslałą tak oczy od 20 lat i nie przyszło jej do głowy, ze z czasem warto cos złagodzić.
To chyba normalne, ze oceniamy innych, według własnych kryteriow w dodatku Nienormalne byłoby podejść do kogos i go o tym poinformować czy go hejtowac w necie, korzystając z anonimowości. W moim odczuciu zgrabna babka z ładnymi, rozpuszczonymi włosami lepiej by wyglądała w delikatnym makijażu, bo wtedy widziałoby się całość...Poza tym, patrząc na innych i widzac, co nam w nich nie pasuje - sami możemy się ustrzec od podobnych błedow, jeśli nagle mamy je przed sobą. Na wakacjach widziałam babke bardziej rubensowskich kształtow w za małym bikini. Rzadko się zdarza, by majtki z przodu kryły tylko strategiczne rejony, pozostawiając odkryty niemal cały wzgórek łonowy. Od razu sobie zanotowałam w myślach, by sprawdzać przed lustrem własne bikini, czy aby się nie skurczyło
Oczywiście, biore pod uwagę, ze ludzie widza moja fryzure i uwazaja, ze jest nietwarzowa albo spodnie zle na mnie leza, albo za duzu rozu...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2019-10-09 o 14:30
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 14:21   #3686
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cinde możesz próbować np rozszerzyć sobie perspektywę, tego się da nauczyć. Kobieta z nadwagą może mieć Hashimoto, albo brać leki przeciwdrgawkowe (na padaczkę), które powodują tycie czasem i 20kg. Osoba, która wygląda w markecie jak po tygodniu libacji i jest zaniedbana może akurat być w żałobie po współmałżonku i może faktycznie tydzień piła. A może ma depresję? Wtedy dbanie o wygląd i higienę mocno szwankują. Jeśli jakaś kobieta nakłada szpachelką makijaż to zawsze gdzieś tam pod skórą empatyzuję z nią, że może jest niepewna siebie i źle się ze sobą czuje, a mocny mejkap jej pomaga.
Np ponad 70% osób stosujących przemoc w rodzinie było jej ofiarami w dzieciństwie. To ich nie usprawiedliwia, ale daje pewien dystans oceniającemu.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 15:07   #3687
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jesli chodzi o ocenianie innych ludzi, to wyznaje zasade, ze kazda osoba na swiecie przechodzi przez cos, o czym nie wiemy, ocenianie nie jest w porzadku i staram sie tego nie robic.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 15:59   #3688
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miałam dzisiaj tyle spraw do załatwienia, że padłam przed chwilą ze zmęczenia w każdym razie nogi odmawiają mi już posłuszeństwa ale mózg mi chyba działa, nie jestem pewna
Żeby tak w urzędach mozna było załatwić wszystko od ręki, o! to życie byłoby prostsze. O wiele prostsze.
Siadłam i spijam piankę z kawy... na więcej w tej chwili nie mam siły
No siorbię se...

Reign, zupełnie zapomniałam o tym rollerze... to chyba powinien byc dla mnie sygnał, że nie potrzebuję. Na razie
Przepis na pasztet z soczewicą...robię na oko...
Ale mi czasu zajęło szukanie przepisu ale znalazłam w internecie
Sugeruję dodawać na początku po pół łyżeczki każdej z przypraw, posmakuj i dosmacz. Na początek nie więcej niż łyżeczka każdej przyprawy. Smak pasztetu zależy od tego, jaką przyprawę najbardziej lubisz. Carry jest chyba podstawą, na imbir uważaj, bo jest intensywny i mozna zepsuć <- zacznij od pół łyżeczki i może tyle wystarczy...
https://www.zajadam.pl/przepisy-wege...et-z-soczewicy
Smacznego

Oj tam, oj tam z tym ocenianiem człowieka
Nie znam osoby, która by nie oceniała... poznając człowieka, widząc go pierwszy raz wyrabiamy sobie o nim zdanie w ciągu zaledwie kilku sekund. Oczywiście zazwyczaj mylne ale tak działa nasz mózg

Wczoraj zastanawiałam się, czy otworzyć krem czy serum. Krem ma wysokow składzie wid b3 a ona nie lubi się z wit. c. Tylko nie wiem, czy akurat nie lubi się z tą ethylated... może jest jej obojętna? musze poczytać, żeby szkód nie zafundować cerze...

Padło na krem. O słoiczku już pisałam, że jest koszmarne. taniość widzę Cienki plastik, nawet nie udaje szkła. Przyklejona nalepka z logo i voila. No dobrze, nie oceniajmy książki po okładce
Formuła kremu jest dosyć treściwa ( dosyć bo sporo kremu w słoiczku przelało się w transporcie na folię zabezpieczającą).
Krem ma działanie wielowymiarowe Problem: brak nawilżenia, zmarszczki, niedoskonałości, brak ukojenia, podrażnienia, nadmiar sebum, widoczność porów, zaczerwień, bladość, obrzęki, nierówności... i czego dusza zapragnie albo dostrzeżesz na swym licu pamiętaj że jest krem który działa na wszystko...i gwarantuje natychmiastowy efekt...
No mnie to bawi
Nie rozumiem przekazu marki, że krem jest na wszystkie bolączki KAŻDEJ cery. Mamy zatem produkt uniwersalny
Eeee... czy ja muszę zawsze się czepiać

Otworzyłam to szkaradne pudełko bez entuzjazmu... przygotowałam wczesniej cerę czyli wykonałam peeling enzymatyczny cell fusion, stonizowałam cerę sensum mare i nałożyłam sam krem. W ilości śladowej wg zaleceń i pod oczy wg zaleceń Pod oczy przyznaję się że jednak wg moich zaleceń, czyli dałam więcej, hojnie... żeby się skóra wyprasowała pod oczętami a co... im więcej tym lepiej
Rano cera wyglądała dobrze.
No to nałożymy krem pod podkład. Nic się nie dzieje, nie wałkuje, nie migruje do oczu. Spoko...
Beatyblender równomiernie rozprowadza rozświetlacz pod oczy, mam wrażenie jakbym użyła wcześniej pod krem trochę olejku... bowiem krem tworzy na skórze taką warstwę nabłyszczającą... Powiedzmy, że ta niewyczuwalna warstwa ma dawać pozory wygładzenia. czy to silikony za to odpowiadają? Chyba w składzie ich nie ma... Podobne odczucia daje pielęgnacja Shiseido czy Sensai...
I teraz odszczekam to co wcześniej powiedziałam... dla mojej cery ten krem jest świetny. Wygładzić i tak mi niczego nie wygładzi bo o to dba Ha i baby botoksik
mam watpliwości, czy skóra tłusta, problematyczna będzie zadowolona. Często cery problematyczne są wysuszone niewłaściwymi kosmetykami więc może krem ukoi i nasyci wilgocią
W moim odczuciu to bardzo dobry krem. pachnie subtelnie...cynamonem
odniosę się jeszcze do wyboru... dlaczego padło na ten krem a nie serum czy krem w czerwonym pudełku.
Serum przeraziło mnie pojemnością 150 ml. I tym, że to eliksir, serum, tonik i krem czyli 4 w 1
Rozumiem, że zycie ma być prostsze z tym kosmetykiem...
Natomiast krem balsam do twarzy i .... ciała jest natomiast w małej pojemności 90 ml. Mhy... do twarzy i ciała mnie w ogóle nie przekonało. Mówi się, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego... Koncepcja tej pielęgnacji jest prosta, ale przesada czasami źle wpływa na zdrowie...na cerę chciałam rzec

Kama wspominałam, że serum z resweratrolem nie jest wodniste tylko lekko olejowe. Nakładamy oszczędnie to mamy efekt suchego olejku.

Wodniste jest serum z argireline...woda... Matrixyl natomiast jest lekko żelowe. Podobnie jak Buffet z peptydem miedzi.
Serum z ethylated ascorbic acid (wit c) jest identyczne jak serum z reswratrolem. Na razie serum tym potraktowałam szyję. wykonałam próbę uczuleniową żadna reakcja nie wystąpiła

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Ja to piszę głupoty haha...
Ale przynajmniej nudno nie jest

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-10-09 o 15:55
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 17:16   #3689
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

oszczędne nakładanie kremu czy serum to nie moja specjalność, zwłaszcza, ze leci na twarz, szyje, dekolt za jednym zamachem, a jak starczy - to i kark się odmładza
Fajnie opisałaś LaMary ten krem, ale nie, nie i jeszcze raz nie, dopiero dotarł ten zestaw z germaine cappuccino czy jak mu tam...W ogole musze sobie znowu poukładać kosmetyki w szafce, czas wystawić z przodu retinole różnorakie...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 18:47   #3690
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Byłam na chwilę w Manufakturze. Spotkałam dwie znajome, każda wyglądała, jakby wyszła od stylisty i widziałam dużo świetnie ubranych kobiet (i drugie tyle ubranych równie bez sensu, co ja). A później zobaczyłam swoje odbicie w jakimś lustrze. Na tym zakończyłam zakupy. Poczucia stylu mi zarzucić nie można, niestety. Z drugiej strony co do tych ocen, to jestem bezpieczna - nikt nie ocenia mnie bardziej surowo niż ja sama.

La Mary lubię Twoje recenzje

Nie mogę ustalić, czy mi się wydawało, czy pytałam. Korzystałyście kiedyś z personal shoppera/przeglądu szafy u profesjonalisty?
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.