Sztuczne rzęsy - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-08, 18:24   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Sztuczne rzęsy - zbiorczy


witam [img]icons/icon40.gif[/img]
moża już któraś nakładała sztuczne rzęsy? jak tak to napsizcie prosze w jakiej cenie sa ? a i bym chciała kupić wydużajace i pogrubiające chyb aze ejst to i to razem [img]icons/icon27.gif[/img] prosze oi szybką odp!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 22:22   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: sztuczne rzęsy

Ja wklejam czasami klientkom sztuczne rzęsy (w kępkach) - jeśli nie przesadzi się z ilością i długością rzęs to wygląda to fajnie. W gabinecie kosztuje to 2 zł za kępkę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 21:47   #3
cherry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 34
KĘPKI RZĘS!!!

[img]icons/icon32.gif[/img]Czy ktoś może słyszał coś na temat kępek rzęs które przykleja się do prawdziwych rzęs, ponieważ chciałabym sobie coś takiego zrobić. [img]icons/icon28.gif[/img]Jednak nie wiem jakie będą efekty, dlatego proszę was o radę. Czy ktoś [img]icons/icon20.gif[/img] może coś takiego próbował i jakie były efekty? Czy to wygląda [img]icons/icon23.gif[/img] naturalnie (nie sprawia wrażenia sztucznych rzęs.
Z góry serdecznie dziękuję.[img]icons/icon40.gif[/img]
cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 22:36   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: KĘPKI RZĘS!!!

Witaj Cherry [img]icons/icon7.gif[/img]
Kepki rzes przykleja sie nie do rzes , ale tuz przy rzesach. Mozesz ten "zabieg" wykonac w gabinecie kosmetycznym albo sama. W gabinetch przyklejane sa rzeski mocnym klejem i utrzymuja sie one kilka dni. Ja nie bardzo pochwalam ten sposob, bo moim zdaniem bardzo to nadwyreza wlasne rzesy. Moja kolezanka zmywajac je wyrwala sobie duza kepke wlasnych i wygladalo to okropnie.

Osobiscie polecam Ci jednorazowe przyklejanie rzesek. nie jest to wcale klopotliwe jak juz ma sie odrobine wprawy. Wyglada to bardzo naturalnie i jest wygodne.
Rzeski przyklejamy jak juz pomalujemy tuszem wlasne rzesy. Polecam Ci do tego doskonaly klej. Nazywa sie Duo ( najlepiej bezbarwny - w tubce jest bialy). Dostepny jest w sklepie dla profesjonalistow - Makryon na Pieknej w W-wie.
I najwygodniej robic to peseta albo szczypczykami. Kepki mozesz przyklejac na calej dlugosci rzes lub tylko np.: na zew. krawedzi oka. ]
Trzymaja sie z powodzeniem caly dzien. Wieczorem mozesz je zmyc zwyklym mleczkiem [img]icons/icon7.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 16:51   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: KĘPKI RZĘS!!!

oj takie kępki trudno samemu przyczepić. ja kiedyś próbowałam [img]icons/icon9.gif[/img] za to całkiem nieźle poszło mi z 'całym urzęsieniem' i wcale nie wyglądało nienaturalnie [tylko do wieczorowego stroju i makijażu] wszystko zalezy od długości i gęstości tych sztucznych
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-07, 12:03   #6
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia
sztuczne rzęsy

Drogie Wizażanki, w przypływie fantazji zafundowałam sobie sztuczne rzęsy w kępkach, ale pojęcia nie mam jak się nimi obsługiwać tzn. czy najpierw trzeba zrobić cały makijaż, a potem przykleić rzęsy, czy najpierw kleić, potem malować czy jak???? No i instrukcji samego klejenia też nie znam [img]icons/icon9.gif[/img] Pomóżcie, pliz [img]icons/icon10.gif[/img]
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-07, 12:35   #7
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: sztuczne rzęsy

Ja najpierw nakładam cienie, potem przyklejam rzęski (łapię je pincetą)i lekko tuszuję. Nie maluję kreski na górnej powiece (w obawie, że coś popsuję) - ale wtedy rzęski są bardziej "wyraźne"
Co do przyklejania to nie udzielę Ci żadnej dobrej rady -sama się ztym męczę, ale czasem warto [img]icons/icon12.gif[/img] - próbuj do skutku, "potem" będzie łatwiej.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-07, 13:06   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: sztuczne rzęsy

Kepki rzes przykleja sie na pomalowane powieki i wytuszowane rzesy [img]icons/icon7.gif[/img] Najlepszy do tego jest klej DUO - dla niewprawnej raczki proponuje bezbarwny. Dostepny jest na pewno w sklepie Makryon - na Pieknej w W-wie

PS. Ofeli prosze o cierpliwosc; nie zapomnielam o Tobie i twojej kreacji slubnej; caly czas szukam i jak na razie nic ciekawego nie znalazlam [img]icons/icon9.gif[/img]

Pozdrowionka
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-07, 13:12   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: sztuczne rzęsy

Dzięki za rady [img]icons/icon7.gif[/img] Wypróbuję wasze instrukcje przy najbliższej okazji.
Aga, a jeśli chodzi o ten ślub, to troszkę się zmieniło, a mianowicie: obiad jest nie w domu, a w restauracji i bardziej przypominać ma wesele dla małego grona (30-40 osób) niż rodzinny obiadek, a na dodatek świadkuję siostruni, więc to chyba troszkę zmienia postać rzeczy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 16:19   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Mam pytanko,ile kosztują sztuczne rzęsy i czy można je założyć sobie samemu
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 16:37   #11
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: rzęsy

Wprawdzie pojecia nie mam ile kosztuja i jak sie je naklada, ale wkladalem na stronki artykul Agnieszki:

http://www.wizaz.pl/kurs_eyeliner.php

Polecam lekture.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-18, 19:30   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: rzęsy

Ceny rzes sa bardzo zroznicowane, ale nie sa to wielkie kwoty. To zalezy bardzo od firmy. Jesli jeszcze nigdy tego nie robilas to raczej polecam Ci kepki. sa latwiejsze w uzyciu a efekt duzo bardziej naturalny.

Bardzo wazny jest do tegp dobry klej. Dla mnie osobiscie najlepszym jest klej Duo ( dostepny w sklepach dla charakteryzatorow, min. Makryon na Pieknej w Wawie). Kosztuje ok. 60 zl , ale jest baaardzo wydajny. I co wazniejsze, swietnie trzyma rzeski i jest latwy przy demakijazu oczu.

Kepki naklada sie na pomalowane rzesy tuszem, tuz przu nasadzie naturalnych rzes. Najlatwiej robic to cienka pesetka.

Rzesy cale, mozesz dowolnie przycinac. Smarujesz klejem ich brzeg. Przyklejasz tuz przy rzesach i drewninym patyczkiem lub cienka szpatulka naciagasz delikatnie powieke na rzesy ( na ten element gdzie jest klej). Wtedy rzesy naturalnie sie podnosza do gory i nie ma ryzyka efektu opadajacej powieki.
I na koncu dopiero tuszujemy nasze naturalne rzesy. Badz deliktnie przyklejamy je do sztucznych jesli mocno sie odznaczaja.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 20:02   #13
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: rzęsy

To ja mam jeszcze pytanie w sprawie sztucznych rzęs! Czy jest może jakiś dobry klej, ale tańszy od tego firmy Duo, do kępek?
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-19, 22:15   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rzęsy

Ślicznie dziękuje za rady i proszę podajcie mi chociaż przybliżoną cenę rzęs, bo naprawdę nie mam zielonego pojęcia ile to może kosztować.I jeszcze jedno czy nie lepiej byłoby żeby założyła je kosmetyczka.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-19, 22:45   #15
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: rzęsy

Naprawde nie orientuje sie teraz w cenach rzesek [img]icons/icon9.gif[/img] Ale raczej odradzam nakladanie ich w gabinecie kosmetycznym, poniewaz sa one przyklejane klejem, ktory ma wytrzymac co najmniej kilka dni. Co do tej trwalosci? - to do tej pory mialam rozne doswiadczenia i nie zawsze pozytywne. Ale najgorsze jest to, ze czesto podczas demakijazu i zdejmowania takich rzesek czy kepek, wyrywane sa naturalne rzesy.

Juz lepiej w takim razie uzyc kleju, ktory czasami jest dolaczany do rzesek. Nie jest on niestety najlepszej jakosci, ale jesli chcesz na razie jednorazowo poeksperymentowac, to jak najbardziej wystarczy do przyklejenia kepek.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-26, 21:33   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rzęsy

Chodzi mi o jednorazowe użycie. Idę na wesele i chciałabym trochę poeksperymentować ale nie wiem czy wygląda to naprawde tak ładnie i dlatego jeśli można prosić o jakieś zdjęcie gdzie były one użyte, byłabym wdzięczna. Wesele jest już tuż tuż 28.12.2002. I może jakieś makijaż z użyciem ciemnych cieni sprawiający wrażenie kociego oka. Z góry ślicznie dziękuje.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-30, 19:01   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: rzęsy

kępki + klej kosztują 8 zł, nakładane całe (już z klejem - czły rząd rzęs) - 14 zł.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-09, 14:21   #18
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis
co ze sztucznymi rzesami?

tak sie zastanawiam czy warto sie w to bawic. czy niszcza sie po nich wlasne rzesy? chcialabym przykleic sobie tylko kepki i sie zastanawiam czy sie nie odkleja, czy to w miare naturalnie wyglada?
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-09, 22:03   #19
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: co ze sztucznymi rzesami?

Nie sądzę żeby sztuczne rzęsy niszczyly te naturalne - nie chodzi sie w nich przecież codziennie Kępki wyglądaja zdecydowanie bardziej naturalnie - jak sa dobrze przyklejone i w odpowiednich miejscach to nawet jak się przyjrzysz to nie widać że sa sztuczne... Ja używam dość często i nie zauwazylam pogorszenia się stanu rzęs naturalnych.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-19, 12:56   #20
2Pac_Girlfriend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 12
Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Hej Miski
Chcialabym sie dowiedziec, ile mogą sie trzymać przyklejone sztuczne rzęsy, czy jest mozliwe,żeby nie wyglądały jakoś strasznie komicznie,tylko w miarę naturalnie, ile kosztują takie rzęski, gdzie je kupować i czy jest mozliwosć przyklejenia ich u profesjonalnej kosmetyczki?A moze u niej w ogole mozna coś takiego dostać??
Jeśli jakaś Wizażanka się orientuje,to proszę o odpowiedz!!!
2Pac_Girlfriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 12:57   #21
2Pac_Girlfriend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 12
SZTUCZNE RZĘSY!!!!

Hej Miski
Chcialabym sie dowiedziec, ile mogą sie trzymać przyklejone sztuczne rzęsy, czy jest mozliwe,żeby nie wyglądały jakoś strasznie komicznie,tylko w miarę naturalnie, ile kosztują takie rzęski, gdzie je kupować i czy jest mozliwosć przyklejenia ich u profesjonalnej kosmetyczki?A moze u niej w ogole mozna coś takiego dostać??
Jeśli jakaś Wizażanka się orientuje,to proszę o odpowiedz!!!
2Pac_Girlfriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 13:02   #22
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: SZTUCZNE RZĘSY!!!!

hej
ja juz zadawalam ostatnio podobne pytanie kochane wizaznki byle mi tak uprzejme i odpowiedzialy dosc szczegolowo szukaj w poscie o temacie "kepki" czy kępki..ok?
buzi
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 14:11   #23
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: SZTUCZNE RZĘSY!!!!

Parę dmi temu widziałam sztuczne rzęsy w zwykłej drogerii, kosztowały 15 zł.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 14:34   #24
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: SZTUCZNE RZĘSY!!!!

W tej chwili rzeczywiście istnieja salony kosmetyczne w którym przykleja się sztuczne rzęsy - chyba w większości salonów . I lepiej radzę Ci zrobić to po raz pierwszy właśnie w salonie . Ja kiedyś kupiłam sobie takie piekne rzęski ale - wbrew pozorom trudno było je ładnie i równiutko przykleić i efekt był taki że jedna kępka rzęs była wyżej a jedna kilka milimetrów niżej . Trzeba mieć wprawę . I najlepiej nakładać pęsetą a nie palcami . Aha - raczej nie są trwałe mój rekord to dwa dni . W tym że w nocy kilka zgubiłam . W sumie nie nadają się do codziennego noszenia . Za duzo pracy .
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-19, 15:04   #25
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: SZTUCZNE RZĘSY!!!!

ostatnio pytalam w GC o sztuczne rzesy,pani mowila,ze sa z art deco,ale do nich nie dolaczaja kleju((
jakiej firmy najlepiej kupic??
pozdrawiam!
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-27, 16:37   #26
An
Raczkowanie
 
Avatar An
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 373
przyklejanie sztucznych rzęs

Witam dziewczyny,chciałabym prosić Was i Panią Samantę o fachowe porady odnośnie przyklejania sztucznych rzęs, a dokładnie chodzi mi o kępki rzęs. Jeśli macie instrukcję z fotkami lub rysunkami własnej roboty, to również poproszę. I ostatnie pytanko: czy macie jakiś naprawdę dobry i SPRAWDZONY klej, który wytrzyma chociaż jeden wieczór? Te, które są sprzedawane w opakowaniach razem z rzęsami, nie sprawdziły się,
pozdrawiam,
Ania
(ani_mar@poczta.onet.pl)
__________________
pozdr.
Ania



An jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 09:08   #27
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: przyklejanie sztucznych rzęs

dzien dobry

podsyłam Ci wątek o przyklejaniu sztucznych rzęs: http://www.wizaz.pl/kurs_eyeliner.html

i

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ast=1068635943

pozdrawiam
Samanta
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 15:40   #28
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32
proszę o krótki wykład o wyborze i użytkowaniu sztucznych rzęs:)

Witam
widziałam w sobotnim dodatku do GW "Wysokie obcasy" świetny makijaż w dziale "Moda-kokardy".
Niestety zdjęcia nie są jeszcze dostępne na stronie GW, więc postaram się to opisać, ale bądźcie wyrozumiałe

Modelka ma doklejone do rzęs (na powiece w zewnętrznym kąciku... cieżko to opisać kępkę(i?) rzęs, takie fajne, długie. Razem z czarnym eyelinerem wygląda to wyjątkowo uwodzicielsko.
Bardzo chciałabym coś takiego na sobie wypróbować, ale nigdy nie używałam sztucznych rzęs.
Nie mam pojęcia, ani jakie kupić, ani jak je dokleić i w jakiej kolejności malować pózniej oko.

Ogólnie rzecz biorąc nie mam pojęcia o używaniu sztucznych rzęs, a zbliża się Sylwester!
Czy któraś z miłych wizażanek byłaby tak uprzejma i udzieliła mi krótkiej lekcji?
pozdrawiam ciepło, jeszcze listopadowo
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 16:53   #29
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: proszę o krótki wykład o wyborze i użytkowaniu sztucznych rzęs:)

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1033985026
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1062367988
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1041481094

Pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 21:07   #30
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32
Re: proszę o krótki wykład o wyborze i użytkowaniu sztucznych rzęs:)

Dziękuję ślicznie
W szale zachwytu nie pomyślałam, że należy poszukać w archiwum, tym bardziej Ci dziękuję, Estello, że pomogłaś taki niezorientowanej osobie jak ja
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 14:50:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.