Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-25, 15:13   #811
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Coś na przyśpieszenie miesiączki???

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Spóźnia mi sie okres 13 dni. Nie jestem w ciąży. Brak możliwość udania się do lekarza w ciągu następnych dwóch tygodni. Ostatnio pomogła mi czarna malwa ale dostać jej teraz nigdzie nie mogę . Pani w sklepie poleciła mi herbatke ekologiczną dla pań (pisze ze na uregulowanie miesiaczki) ale dalej nic :'(. Znacie jakieś sposoby dobre?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lekarz, lekarz i jeszcze raz lekarz. Jak masz tak nieregularne miesiączki to zbadaj hormony zamiast się faszerować herbatkami.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 16:47   #812
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Witam . Z góry proszę o szczerą odpowiedź . Dokladnie w tym miesiacu zdazylo nam sie z partnerem kochac ... wctaki sposob ze nie zakladalismy od poczatku prezrrwatywy tylko po jakiejs chwili kochania sie bez zadnego zabezpieczenia . Mimo tego wytrysk zawsze byl w prezerwatywie ale wiem ze jednak wydobywa sie ejakulat no ryzykowne sytuacje byly kilka razy . W miedzy czasie dosc solidnie zachorowalam na zapalenie dolnych drog moczowych do tego walnely mnie korzonki 2 tygodnie chodzilam powyginana dostalam antybiotyk Nolicin niby wszystko ok ale miesiaczki brak . Najdluzszy cykl mam 29dni dzisiaj jest 32 dziec cyklu wykonalam 4 testy zwykle plytkowe i wyszly negaywnie . Wczoraj mialam podwyzszona temperature i wzuelam dwie aspiryny i to byl blad bo 2 godziny pozniej poszlam na badanie krwi beta hcg wynik <0,100 . Mam calkowity zanik sluzu a sladowe ilosci takiego zoltego ale mam bardzo sucho czy mozecie mi podpowiedziec co moge jezcze zrobic ? Czy ciaza jest wykluczona w 100% ? Prosze o odpowiedz . Teraz mam schize ze moze przez ta spiryne wynik tej bety byl jaki byl . I nie wiem co mam myslec . Nawet brzuch mnie nie boli☠. Czy moze to jakis blad laboratoryjny albo wyszedl blednie przez te moja aspiryne . Moze Wy Kochsnecos madrego poradzicie
__________________
Kiedy masz zły humor polecam na mnie działa http://www.youtube.com/watch?v=RMT-oiiY7DE
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 16:54   #813
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez veri1986 Pokaż wiadomość
Witam . Z góry proszę o szczerą odpowiedź . Dokladnie w tym miesiacu zdazylo nam sie z partnerem kochac ... wctaki sposob ze nie zakladalismy od poczatku prezrrwatywy tylko po jakiejs chwili kochania sie bez zadnego zabezpieczenia . Mimo tego wytrysk zawsze byl w prezerwatywie ale wiem ze jednak wydobywa sie ejakulat no ryzykowne sytuacje byly kilka razy . W miedzy czasie dosc solidnie zachorowalam na zapalenie dolnych drog moczowych do tego walnely mnie korzonki 2 tygodnie chodzilam powyginana dostalam antybiotyk Nolicin niby wszystko ok ale miesiaczki brak . Najdluzszy cykl mam 29dni dzisiaj jest 32 dziec cyklu wykonalam 4 testy zwykle plytkowe i wyszly negaywnie . Wczoraj mialam podwyzszona temperature i wzuelam dwie aspiryny i to byl blad bo 2 godziny pozniej poszlam na badanie krwi beta hcg wynik <0,100 . Mam calkowity zanik sluzu a sladowe ilosci takiego zoltego ale mam bardzo sucho czy mozecie mi podpowiedziec co moge jezcze zrobic ? Czy ciaza jest wykluczona w 100% ? Prosze o odpowiedz . Teraz mam schize ze moze przez ta spiryne wynik tej bety byl jaki byl . I nie wiem co mam myslec . Nawet brzuch mnie nie boli☠. Czy moze to jakis blad laboratoryjny albo wyszedl blednie przez te moja aspiryne . Moze Wy Kochsnecos madrego poradzicie
Beta pokazywala prawidlowy wynik, a wiec nie jestes w ciazy zazywanie aspiryny, picie alkoholu itd nie ma wplywu na jej wynik.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 17:27   #814
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Bardzo dziekuje za odpowiedz . Tylko skad ten brak miesiaczki . Juz nigdy wiecej tak nie zaryzykujemy . Teraz tylko zmartwienia same ... najgorsze jest to ze kilka razy tak zrobilismy ...nie moge stwierdzic kiedy byla owulacja . A fdyby stosunek byl 18dnia cyklu a badanie beta hcg bylo wykonane w dniu spodziewanej miesiaczki to mimo wszystko jest wiarygodny? Nie wiem co sie dzieje przeprowadzilismy sie do innego miasta ...nie znam tu zadnego ginekologa a martwie sie mimo wszystko ze to jednak ciaza ...uroilam sobie cos . Niestety 3 lata temu baaaaaardzo zle przechodzilam ciaze cala przelezalam dla dobra dzidzi caaaaly czas szpital . Mam tak ogromny uraz ze strasznie sie martwie. Czy byly moze tutaj podobne sytuacje do mojej ? Pobolewa mnie od czasu do czasu brzuch ale to jednak nie jest bol przed miesiaczka. I taki zoltawy sluz w baaaardzo malej ilosci . Juz teraz sobie wkrecam ze moze byl blad laboratoryjny nie znam tego tutejszego laboratorium . Nie wiem co moze byc przyczyna tego opoznienia ..czy antybiotyk nolicin czy te korzonki czy ciaza ? Ehhh...
__________________
Kiedy masz zły humor polecam na mnie działa http://www.youtube.com/watch?v=RMT-oiiY7DE
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 17:32   #815
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Coś na przyśpieszenie miesiączki???

Pytam bo możliwość wizyty u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:58   #816
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Nadal nic w tej chwili to nawet juz brzuch mnie nie boli .
__________________
Kiedy masz zły humor polecam na mnie działa http://www.youtube.com/watch?v=RMT-oiiY7DE
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 19:03   #817
Nadrian90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

a może masz nie daj Boże problemy z jajnikami?

warszawawypozyczalniasamo chodow.pl

Edytowane przez Nadrian90
Czas edycji: 2015-03-04 o 17:30
Nadrian90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 19:11   #818
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez veri1986 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za odpowiedz . Tylko skad ten brak miesiaczki . Juz nigdy wiecej tak nie zaryzykujemy . Teraz tylko zmartwienia same ... najgorsze jest to ze kilka razy tak zrobilismy ...nie moge stwierdzic kiedy byla owulacja . A fdyby stosunek byl 18dnia cyklu a badanie beta hcg bylo wykonane w dniu spodziewanej miesiaczki to mimo wszystko jest wiarygodny? Nie wiem co sie dzieje przeprowadzilismy sie do innego miasta ...nie znam tu zadnego ginekologa a martwie sie mimo wszystko ze to jednak ciaza ...uroilam sobie cos . Niestety 3 lata temu baaaaaardzo zle przechodzilam ciaze cala przelezalam dla dobra dzidzi caaaaly czas szpital . Mam tak ogromny uraz ze strasznie sie martwie. Czy byly moze tutaj podobne sytuacje do mojej ? Pobolewa mnie od czasu do czasu brzuch ale to jednak nie jest bol przed miesiaczka. I taki zoltawy sluz w baaaardzo malej ilosci . Juz teraz sobie wkrecam ze moze byl blad laboratoryjny nie znam tego tutejszego laboratorium . Nie wiem co moze byc przyczyna tego opoznienia ..czy antybiotyk nolicin czy te korzonki czy ciaza ? Ehhh...
To nie ciaza, nie wkrecaj sobie. Beta zostala zrobiona prawidlowo i nie ma mowy o pomylce.Bylas chora,bralas antybiotyki, to moze opozniac miesiaczke


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 19:59   #819
veri1986
Raczkowanie
 
Avatar veri1986
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 114
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Nigdy nie mialam problemow z jajnikami . Ale za to mam duzy problem z psychika wzgledem ciazy . Wiec nie ma sensu abym powrarzala ta bete hcg ? Pierwszy raz tak "dlugo " spoznia mi sie miesiaczka . Naprawde jestem przerazona . I zero jakis symptomow aby zapowiadlo sie na miesiaczke . O jedyne co boli mnie glowa ale to na sie nijak do miesiaczki . Wedlug Ciebie mam spokojnie czekac tak ?
__________________
Kiedy masz zły humor polecam na mnie działa http://www.youtube.com/watch?v=RMT-oiiY7DE
veri1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 20:48   #820
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez veri1986 Pokaż wiadomość
Nigdy nie mialam problemow z jajnikami . Ale za to mam duzy problem z psychika wzgledem ciazy . Wiec nie ma sensu abym powrarzala ta bete hcg ? Pierwszy raz tak "dlugo " spoznia mi sie miesiaczka . Naprawde jestem przerazona . I zero jakis symptomow aby zapowiadlo sie na miesiaczke . O jedyne co boli mnie glowa ale to na sie nijak do miesiaczki . Wedlug Ciebie mam spokojnie czekac tak ?
Naprawde nie masz czym sie martwic bo okres przyjdzie, wierz mi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 16:28   #821
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

czy ktorejs z Was luteina przywrocila/wyregulowala okres?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 08:52   #822
MalaPau
Raczkowanie
 
Avatar MalaPau
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 261
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Mam jedno pytanie, może wy coś poradzicie. Ze względu na długie cykle (35-40 dni) gin przepisała mi Orgametril a wyregulowanie okresów. Miałam zażywać od 16 dc. przez 10 dni po dwie tabletki. Okres nadszedł 25kw. t 29 dc. I dzisiaj już go nie ma. Wszystko wskazywało na okres (krwawienie, tradzik) jednak :

- brak bólu brzucha, piersi
- trwał 3 dni i był skąpy, zazwyczaj miałam 5-6 dni i przez dwa pierwsze to była powódź.

Wkluczam ciąze, wspolzylam z chlopakiem uzywalismy gumek i dodatkowo nie konczyl we mnie.
NIe wiem kompletnie co sadzic o tym okresie.. dodam ze to była pierwsza dawka lekow, kolejną mam brac w tym cyklu.

EDIT: 4 dnia krawienie ustąpilo nawe minimalne za to piatego powróciło... juz nie wiem co myslec. jak pisałam wyzej ciaze wykluczam. pozostało chyba czekac na wizyte u gina na poczatku maja.

Edytowane przez MalaPau
Czas edycji: 2014-04-30 o 09:26
MalaPau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 22:57   #823
HelloKejt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 30
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Hej Dziewczyny. Odtsawialam tabbletki anty po polrocznym stosowaniu 26marca i tego tez dia dostalam okresu z odstawienia. 24 kwietnia dostalam okresu trwal on 3dni a do dziś mam tylko brazowy śluz. Czy to normalne po odstawieniu anty?
HelloKejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 23:01   #824
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-02 o 02:07
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 23:27   #825
kaarolaa0
Przyczajenie
 
Avatar kaarolaa0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 27
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez HelloKejt Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Odtsawialam tabbletki anty po polrocznym stosowaniu 26marca i tego tez dia dostalam okresu z odstawienia. 24 kwietnia dostalam okresu trwal on 3dni a do dziś mam tylko brazowy śluz. Czy to normalne po odstawieniu anty?
Organizmowi były dostarczane hormony, przyzwyczaił się, teraz ich nie ma to musi się przyzwyczaić do aktualnej sytuacji. Niczym się nie przejmuj. Temat hormonów to temat rzeka i może się tak naprawdę dużo rzeczy dziać. Ja przykładowo po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych nie miałam problemów z miesiączką, ale za to miałam ogromny problem z jelitami.
__________________
Karola
kaarolaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 08:29   #826
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Prosze o pomoc,

Nie uprawiałam seksu,ale miałam bardzo bliski kontakt z chlopakiem. Dotykał mnie tam itp. Nie mial wytrysku,ale czytalam o preejakulacie.
Wdl moich obliczen miałam wtedy dni niepłodne,ale nie biore tabletek i okres mam co 24-26 dni. Dzis jest 28 i nic.
Stresow nie mialam no moze troche...,nie podrozowalam, 0 infekcji.

Ile wam sie max spoźnial okres? Niektore z was tu pisza ze nawet z tydzien?To mozliwe? od kąd pamietam mam nieregularnie,ale nigdy nie mialam dłuzej niz co 29 dni...
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 09:11   #827
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc,

Nie uprawiałam seksu,ale miałam bardzo bliski kontakt z chlopakiem. Dotykał mnie tam itp. Nie mial wytrysku,ale czytalam o preejakulacie.
Wdl moich obliczen miałam wtedy dni niepłodne,ale nie biore tabletek i okres mam co 24-26 dni. Dzis jest 28 i nic.
Stresow nie mialam no moze troche...,nie podrozowalam, 0 infekcji.

Ile wam sie max spoźnial okres? Niektore z was tu pisza ze nawet z tydzien?To mozliwe? od kąd pamietam mam nieregularnie,ale nigdy nie mialam dłuzej niz co 29 dni...
nie panikuj, nie ma powodów. a okres może Ci się w jednym miesiącu nawet wcale nie pojawić jak masz nieregularne i wypadałoby coś z tym zrobić, pójść do ginekologa. W ciąży na pewno nie jesteś, może to od stresu Ci się spóźnia, może dlatego, że masz nieregularne a tego powodów już może być mnóstwo.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 09:17   #828
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

ostatnio, od kilku miesiecy mam w miare regularnie, no.. jesli mozna powiedziec ze tak 25-26 dni to reg.
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 11:51   #829
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Coś na przyśpieszenie miesiączki???

Mi najdłużej 2 tygodnie
Jeszcze raz spóźniał się 1,5 miesiąca ale to był chyba mój trzeci okres w życiu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-02, 13:27   #830
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Powaznie? 14 dni? Przeciez to jest wlasciwie połowa jedneog cyklu..
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 16:41   #831
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
Powaznie? 14 dni? Przeciez to jest wlasciwie połowa jedneog cyklu..
Tak,tyle jest w normie jakby ale gdy to często się zdarza to do ginekologa trzeba.
Moje cykle były zwykle 28+ 4 do 10 dni.Teraz biorę tabletki i jest ok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 18:58   #832
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
Powaznie? 14 dni? Przeciez to jest wlasciwie połowa jedneog cyklu..
a na początku miesiączkowania można mieć i co 3 miesiące miesiączkę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:36   #833
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

no na poczatku bywa roznie. Ja to mam zawsze shiz mimo ze mam juz 24 lata. Niech ktos jeszcze mi powie ze nie mam sie czym martwic :P bo sama juz nie wiem co myslec..
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:57   #834
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
no na poczatku bywa roznie. Ja to mam zawsze shiz mimo ze mam juz 24 lata. Niech ktos jeszcze mi powie ze nie mam sie czym martwic :P bo sama juz nie wiem co myslec..
spokojnie ale wizyta u ginekologa wskazana spoko, ciesz się weekendem!
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:01   #835
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

dlaczefo wskazana? jakies 5 dni spoźnienia w sumie..
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:17   #836
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
dlaczefo wskazana? jakies 5 dni spoźnienia w sumie..
chociażby żeby się przebadać czy wszystko jest ok? wiesz 1-2 dni spóźnienia to żadne spóźnienie a masz już okres czy lecisz dalej niż te 5 dni?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:32   #837
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

no przebadac racja..
nie mam,generalnie nigdy nie miewałam poźniej niz co 28 dni.Jutro jest ten 28 dzien..
pisze teraz magisterke i cholernei mnie ona stresuje bo musze uzerac z promotorem. Moze dlatego przez ten stres mi sie przesuwa?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 21:07   #838
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
no przebadac racja..
nie mam,generalnie nigdy nie miewałam poźniej niz co 28 dni.Jutro jest ten 28 dzien..
pisze teraz magisterke i cholernei mnie ona stresuje bo musze uzerac z promotorem. Moze dlatego przez ten stres mi sie przesuwa?
możliwe. Mi raz się spóźniła ponad 2 tygodnie przy okresach jak w zegarku i to była wina stresu tak silnego, że dopiero po sprawie, jak wyluzowałam bo było po wszystkim, okres przyszedł niemal od razu.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 23:43   #839
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez highhope Pokaż wiadomość
Ile wam sie max spoźnial okres? Niektore z was tu pisza ze nawet z tydzien?To mozliwe?
Oczywiście, ja potrafiłam nie mieć okresu kilka miesięcy mając te 19-20 lat a nawet więcej. Mimo, że okres powinnam już mieć dawno regularny. Naprawdę niewielki procent opóźnienia okresu to objaw ciąży!!! Przyczyn różnych jest 38467555 miliardów. a Ty nie masz szans na ciążę w tym cyklu z tego co czytam, więc stresujesz się nie tym co powinnaś.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 09:54   #840
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Dziekuje wam za odpowiedzi wiadomo jak to czasme czlowiek potrafi sobie wmówić.. dzis mnie troche pobolewa brzuch a mimo to mam gdzies z tylu glowy mysl ze przeciez nie bylo seksu,wytrysk, ale byl ten kontakt fizyczny i cos moglo sie przedostac..
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-19 08:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.