O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-12, 22:07   #4921
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej kobietki, zakupy udane, kupiłam nawet Heli na wyprzedaży dwa stroje kąpielowe na przyszły rok

Werkus to ja trzymam kciuki za "tą" sprawę i czekam na dobre wieści Ja mam jack russell teriera, szalony taki ze ciężko go ogarnąć ale z Helą tak się kochają ze szok. Brawo dla Emilki, silna i fajna babeczka zbieg rośnie

Lecę spać, jutro rano mam paznokcie. Swoje u rąk juz zdjęłam i scielam bo były takie długie ze aż za długie, jutro może je pomaluje. Podbno mam przyjść ochłodzenie, dzisiaj było tak obrzydliwie duszno ze nie poszłam biegać. Mam nadzieje ze jutro mi się uda wyjść bo jestem nieznośna jak nie biegam. Dobrej nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-14, 19:54   #4922
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Mlody śpi, ja wstawiłam ogórkowa a tz poszedł na piwo.
Mnie też dopadły jakieś gluty, zatoki mam mega zapchane
Jutro mamy randkę a w niedzielę jedziemy z Marcelem do teatru

Miłego wieczoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 19:43   #4923
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej!

Mlody śpi, ja wstawiłam ogórkowa a tz poszedł na piwo.
Mnie też dopadły jakieś gluty, zatoki mam mega zapchane
Jutro mamy randkę a w niedzielę jedziemy z Marcelem do teatru

Miłego wieczoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka życzę! Mam nadzieję, że randka udana/się uda (w zależności od jej pory ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Hej kobietki, zakupy udane, kupiłam nawet Heli na wyprzedaży dwa stroje kąpielowe na przyszły rok

Werkus to ja trzymam kciuki za "tą" sprawę i czekam na dobre wieści Ja mam jack russell teriera, szalony taki ze ciężko go ogarnąć ale z Helą tak się kochają ze szok. Brawo dla Emilki, silna i fajna babeczka zbieg rośnie

Lecę spać, jutro rano mam paznokcie. Swoje u rąk juz zdjęłam i scielam bo były takie długie ze aż za długie, jutro może je pomaluje. Podbno mam przyjść ochłodzenie, dzisiaj było tak obrzydliwie duszno ze nie poszłam biegać. Mam nadzieje ze jutro mi się uda wyjść bo jestem nieznośna jak nie biegam. Dobrej nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emilka silna silna, aż strach pomyśleć co to będzie jak podrośnie w tym brzuszku
Ta rasa mi się kojarzy z wiecznie skaczącymi psami w górę hop hop hop!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-15, 21:52   #4924
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej dziewczynki ja jak juz wiecie miałam dzisiaj pierwszy dzień szkoły, było całkiem spoko

Werkus no taki właśnie jest, skacze i biega jak szalony Emilka jeszcze trochę i będzie kopać poza brzuchem na kiedy masz dokładnie termin? Jak się czujesz ?

Mysia mój Kostek coraz bardziej kaszle, także zaczynamy "ten piękny czas " jak randka? My z P mamy jechać do kina jak będzie, bardzo chce zobaczyć "Zakonnice "

Dobrej nocy Panie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 20:23   #4925
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Ruda randa udana. Poszliśmy do knajpki do ktorej chodziliśmy jako przyjaciele. Wypiliśmy kawę i zjedliśmy po kawałku torcika bezowego a potem... Chodziliśmy po lesie. Jak z starych czasów
Było pieknie! Po każdym takim wyjściu, uświadamiam sobie jak bardzo brakuje mi starych czasów. Teraz jest pełnia szczęścia bo jesteśmy we troje ale wiesz jaki jest Podluch, wymaga wiecznej uwagi, ciężko znaleźć czas tylko dla siebie. Dlatego docenian takie momenty jeszcze bardziej i staram się i kombinuje żeby czasami tak wyskoczyć.
Gotuję pomidorową, idę pod prysznic i w kime bo jestem padnięta
Branoc :-|

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2018-09-16 o 21:40
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 13:59   #4926
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ja jak juz wiecie miałam dzisiaj pierwszy dzień szkoły, było całkiem spoko

Werkus no taki właśnie jest, skacze i biega jak szalony Emilka jeszcze trochę i będzie kopać poza brzuchem na kiedy masz dokładnie termin? Jak się czujesz ?

Mysia mój Kostek coraz bardziej kaszle, także zaczynamy "ten piękny czas " jak randka? My z P mamy jechać do kina jak będzie, bardzo chce zobaczyć "Zakonnice "

Dobrej nocy Panie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
19.12. a czuję się super. Tak jak do tej pory ciąża bezobjawowa totalnie tak teraz mi ból pleców doszedł. Mam wrazenie jakby się tam kregi sypaly kazdy w inna strone. A jak sie przeforsuje to ooo Paaani...taki bol... no ale nie liczac tego jedynego zlego symptomu to jest super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej!

Ruda randa udana. Poszliśmy do knajpki do ktorej chodziliśmy jako przyjaciele. Wypiliśmy kawę i zjedliśmy po kawałku torcika bezowego a potem... Chodziliśmy po lesie. Jak z starych czasów
Było pieknie! Po każdym takim wyjściu, uświadamiam sobie jak bardzo brakuje mi starych czasów. Teraz jest pełnia szczęścia bo jesteśmy we troje ale wiesz jaki jest Podluch, wymaga wiecznej uwagi, ciężko znaleźć czas tylko dla siebie. Dlatego docenian takie momenty jeszcze bardziej i staram się i kombinuje żeby czasami tak wyskoczyć.
Gotuję pomidorową, idę pod prysznic i w kime bo jestem padnięta
Branoc :-|

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że randka udana piękne są takie chwile
My wczoraj z mężem byliśmy w restauracji na obiedzie i nad jeziorem w lesie na spacerze. Cuuudownie
Trzeba korzystać z tego jak się znajdzie jakas chwila gdzie mzona pobyc sam na sam bo to jednak zbliza ludzi i przywodzi na mysl wiele dobrego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-18, 19:58   #4927
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej.
Troche mnie tu niebylo. Wybaczcie. Ale jak to ja-nanic nie mam czasu.
W pracy kosmos. Dzieci placza, niezdyscyplinowane kompletnie.
Moje cory ok. Tez daja czadu w domu.
Maz poszedl dzis do pracy po zwolnieniu i to taka zmiana ze w ogole sie nie widzimy.
Ja sie wzielam za swoje zdrowie i wieczne gluty. Ostatnio katar mnie trzymal 1.5 tyg! Dostalam leki. Skierowanie do laryngologa- wizyta w piatek. Dzis zrobilam przeswietlenie zatok ale opis na czwartek.
Tyle u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-18, 21:21   #4928
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Bry!

Ja siedzę z Młodym jeszcze w domu. Do czwartku. Byliśmy dzisiaj na kontroli u laryngologa. Wszystko jest w porzadku.

Tz w delegacji, będzie jutro.
Idę pod prysznic i spać. Miłego wieczoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-21, 21:55   #4929
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hejo!

Właśnie kładę się spać. Dalej umieram na plecy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-26, 19:10   #4930
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cześć!

Dalej się mecze z kręgosłupem. Co drugi dzień chodze do fizjo. Teraz mam przerwę do poniedziałku bo muszę ogarniać się do niedzielnych przenosin Tz wiecznie nie ma.. wraca z pracy i jedzie tam. Wraca tak późno że ja z reguły już śpię.. no ale coś za coś.
A jesteśmy już tak spłukani ze szkoda gadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-28, 21:33   #4931
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Boże wybaczcie ze mnie tyle czasu nie było. U nas w sumie spokój, dzieciaki zdrowe, ja też. Jutro idę do szkoły, dlatego zaraz się kładę bo ledwo dzisiaj żyję.

Mysia rozumiem Cię w 100%, tez tak mam ze jak jesteśmy sami ciesze się każda sekunda, ale lubię wracać do domu, do dzieci, do psa . Juz w niedziele przeprowadzka patrz jak to minęło oby wam się dobrze mieszkało. To Wasze miejsce na ziemi

Werkus cieszcie się tymi ostatnimi chwilami razem, zaraz będzie was więcej i rewolucja w domu i w życiu ciesz się ze nie masz żadnych okropnych dolegliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-02, 16:06   #4932
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry dziewczyny!
Wieki mnie nie było na tym wizażu...
Plecy dalej bolą...ale jutro zobaczę swoją Żabkę na usg w końcu! Jeeej ale się cieszę
Mieszkanie sprzedaliśmy...tak mi go szkoda takie ładne i ta okolica...ehh teraz jadę załatwiać mieszkanie na wynajem...szału nie ma w ogóle...ale zgodził się facet na wynajem z psami więc bierzemy. Każde mieszkanie na wynajem to bez psów i bez dzieci najlepiej...nie rozumiem tych ludzi...to komu oni chcą to wynajmować
Najgorsze to to że to 2 piętro bez windy będzie ehh...no ale cóż...trzeba się przemeczyc kilka miesięcy.
Co do budowy to mamy na razie wielką dziurę w ziemi...i tyle. W ogóle teraz to wszystko mnie jakoś przytłacza Wam powiem tym bardziej że ciągle sama w domu siedzę i będę siedzieć bo mąż ciągle na wyjazdach...wiec coraz bardziej brakuje mi sił na to wszystko
Ok już nie smutam Wam tutaj.
Miłego dnia dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-05, 10:15   #4933
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny!
Wieki mnie nie było na tym wizażu...
Plecy dalej bolą...ale jutro zobaczę swoją Żabkę na usg w końcu! Jeeej ale się cieszę
Mieszkanie sprzedaliśmy...tak mi go szkoda takie ładne i ta okolica...ehh teraz jadę załatwiać mieszkanie na wynajem...szału nie ma w ogóle...ale zgodził się facet na wynajem z psami więc bierzemy. Każde mieszkanie na wynajem to bez psów i bez dzieci najlepiej...nie rozumiem tych ludzi...to komu oni chcą to wynajmować
Najgorsze to to że to 2 piętro bez windy będzie ehh...no ale cóż...trzeba się przemeczyc kilka miesięcy.
Co do budowy to mamy na razie wielką dziurę w ziemi...i tyle. W ogóle teraz to wszystko mnie jakoś przytłacza Wam powiem tym bardziej że ciągle sama w domu siedzę i będę siedzieć bo mąż ciągle na wyjazdach...wiec coraz bardziej brakuje mi sił na to wszystko
Ok już nie smutam Wam tutaj.
Miłego dnia dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwierz mi ze Cię bardzo dobrze rozumiem, ale nie martw się. My kobiety dajemy rade w każdej sytuacji u nas działka ogrodzona i tyle w tym roku. Jak Żabka? Duża juz? Przytulam Cię mocno

U nas póki co wszystko jest w porządku. Dzieciaki zdrowe, P wraca w środę i zostanie na weekend, tylko ze ja w sobotę i niedzielę mam szkole nudno. Jakoś musimy dać radę, nie ma innej opcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 21:00   #4934
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej !

Jestem ale w wiecznym biegu. Właśnie jem ogórkowa i zapijam winem
Powolutku uczymy się życia w nowym miejscu. Mam nadzieję że Marcel niedługo pokocha to miejsce bo jak narazie to jest średnio..jakiś zły czas ma.. generalnie chce do swojego starego domku, dużo płacze, marudzi, wieczorem ciężko mu tu zasnąć, widać że bardzo się stresuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Aaaa! I muszę sobie bana na Ikee nałożyć bo dzisiaj byłam i znowu wydałam w uj kasy a i tak kupiłam malusio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2018-10-06 o 20:59
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-08, 14:41   #4935
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Uwierz mi ze Cię bardzo dobrze rozumiem, ale nie martw się. My kobiety dajemy rade w każdej sytuacji u nas działka ogrodzona i tyle w tym roku. Jak Żabka? Duża juz? Przytulam Cię mocno

U nas póki co wszystko jest w porządku. Dzieciaki zdrowe, P wraca w środę i zostanie na weekend, tylko ze ja w sobotę i niedzielę mam szkole nudno. Jakoś musimy dać radę, nie ma innej opcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to powiedziałaś...My kobitki dajemy radę w każdej sytuacji...takze dasz radę! ja swojego męża też rzadko widzę...na szczęście w tym tygodniu nigdzie nie wyjeżdża na ćwiczenia więc posiedzimy razem. Popołudniami
A Żabka rośnie rośnie. Nie wiem jeszcze ile waży ale widzę po moim brzuchu (moja gin zaczyna ważyć maleństwa po 30tc dopiero), tydzień temu miałam wizytę w 30 tc akurat ale Mała współpracować nie chciała z gin i wypięła dupkę do usg pokazując że na pewno jest dziewczynką kolejna wizyta 24.10.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej !

Jestem ale w wiecznym biegu. Właśnie jem ogórkowa i zapijam winem
Powolutku uczymy się życia w nowym miejscu. Mam nadzieję że Marcel niedługo pokocha to miejsce bo jak narazie to jest średnio..jakiś zły czas ma.. generalnie chce do swojego starego domku, dużo płacze, marudzi, wieczorem ciężko mu tu zasnąć, widać że bardzo się stresuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Aaaa! I muszę sobie bana na Ikee nałożyć bo dzisiaj byłam i znowu wydałam w uj kasy a i tak kupiłam malusio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogórkowa i wino...yaaammi
Nie martw się, Marcel niedługo przekona się do nowego miejsca nawet starzy potrzebują czasu by się zadomowić na nowo mnie to czeka za miesiąc...też będę pewnie chodzić nadąsana jak Marcel (bo kocham te nasze mieszkanko, które sprzedaliśmy )
A co do bana na Ikea...weź mnke też tam na listę zbanowanych dopisz bo w weekend znowu byliśmy tam i troszkę wydaliśmy ten sklep uzależnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 12:09   #4936
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!!

Czas pędzie jak szalony, dzień za dniem ucieka. W ciągłym biegu jestem, cały tydzień na pełnych obrotach bo urlop. Teraz właśnie jesteśmy w drodze nad morze. Tydzień odpoczynku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

No i pogoda jest piękna! I ma taka być! Wspaniale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 12:48   #4937
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mys udanego urlopu bawcie sie dobrze

W UK leje
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 11:57   #4938
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Wieki mnie nie bylo. Wracam powokutku. Zrobilo sie nieco spokojniej. Oby na dluzej.
Jesien mamy piekna.
Dziewczyny rosna. Ja podziebiona.
Wczoraj bylismy na festynie zorfanizowanym dla dziewczyny z oponiakiem. Zasililismy puszke. Jak patrze na takie tragedie i to blisko mnie to moje perypetie sa niczym w porownaniu do takiego cierpienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 10:58   #4939
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej!!

Czas pędzie jak szalony, dzień za dniem ucieka. W ciągłym biegu jestem, cały tydzień na pełnych obrotach bo urlop. Teraz właśnie jesteśmy w drodze nad morze. Tydzień odpoczynku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

No i pogoda jest piękna! I ma taka być! Wspaniale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że urlop udany fakt. Pogoda przepiękna tej jesieni nam się trafiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Mys udanego urlopu bawcie sie dobrze

W UK leje
Ale mam nadzieję, że ten deszcz to nie uczepił się Was każdego dnia ? Chociaż zawsze się słyszało że UK to taki deszczowy kraj. No ale oby i Was słoneczko tam w dalekim świecie odwiedziło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Wieki mnie nie bylo. Wracam powokutku. Zrobilo sie nieco spokojniej. Oby na dluzej.
Jesien mamy piekna.
Dziewczyny rosna. Ja podziebiona.
Wczoraj bylismy na festynie zorfanizowanym dla dziewczyny z oponiakiem. Zasililismy puszke. Jak patrze na takie tragedie i to blisko mnie to moje perypetie sa niczym w porownaniu do takiego cierpienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję że przeziębienie poszło sobie precz i już zdrowa jesteś
Dokładnie takie sytuacje aż łamią serce. Ale dobrze, że są na tym świecie ludzie chętni do pomocy Świat staje się lepszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

A u nas leci powolutku. Dzisiaj mamy równe 2 miesiące do terminu! ale ten czas zapierdziela
Właśnie wyszła od nas położna. Mała dalej dzielnie główką w dół nurkuje. Serducho jak dzwon tak głośno biło a w środę w końcu wizyta u gin i USG 3 trymestru. Ciekawe czy Żabka nasza pokaże swoją buzię, a nie dupkę jak ostatnio no i w końcu dowiem się jak duża jest ta nasza Mała Wariatka (bo jeszcze nie wiem).
W najbliższym czasie czeka nas w końcu pakowanie...trzeba się zabrać w końcu za te klamoty, bo mąż zaraz wyjeżdża i zostaję sama. A jak wróci w listopadzie to będziemy się już przenosić do tymczasowego mieszkanka. Jejuuuu tak mi się nie chce
Miłego dnia !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-20, 22:41   #4940
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór ja się witam i spadam bo musze po 3ej wstać (jest 23.40) siedzę jutro w komisji wyborczej, musze wstać wcześnie bo zaczynam o 4.30 wszystkie przygotowania masakra. Czas pędzi jak szalony.

Mysia z tego co czytałam na fb jesteście już w domu, cieszcie się sobą, kiedy do pracy wracasz?
Werkus 2mce? Niedawno pisałaś ze jesteś w ciąży, kiedy to zleciało? Trzymam kciuki żeby Żabka współpracowała na wizycie, jak się czujesz? Wszystko w porządku?

Madzia u nas już po pięknej jesieni, padało i zimno. Ale to mnie nie zatrzymało i poszłam dzisiaj biegać

Arletka człowiek czasem sobie nie zdaje sprawy jakie dramaty obok się dzieją. Przykro ze ludzie muszą tak cierpieć, serce pęka

Obiecuje poprawę bo ostatnio bardzo zaniedbałam forum , a przecież ciągle j3 reanimujemy co nie Mysia? dobrej nocy kochane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 16:48   #4941
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór ja się witam i spadam bo musze po 3ej wstać (jest 23.40) siedzę jutro w komisji wyborczej, musze wstać wcześnie bo zaczynam o 4.30 wszystkie przygotowania masakra. Czas pędzi jak szalony.

Mysia z tego co czytałam na fb jesteście już w domu, cieszcie się sobą, kiedy do pracy wracasz?
Werkus 2mce? Niedawno pisałaś ze jesteś w ciąży, kiedy to zleciało? Trzymam kciuki żeby Żabka współpracowała na wizycie, jak się czujesz? Wszystko w porządku?

Madzia u nas już po pięknej jesieni, padało i zimno. Ale to mnie nie zatrzymało i poszłam dzisiaj biegać

Arletka człowiek czasem sobie nie zdaje sprawy jakie dramaty obok się dzieją. Przykro ze ludzie muszą tak cierpieć, serce pęka

Obiecuje poprawę bo ostatnio bardzo zaniedbałam forum , a przecież ciągle j3 reanimujemy co nie Mysia? dobrej nocy kochane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak tam wyspałaś się ? masakra o tej porze wstawać...no ale ja i tak codzień wstaję m.in. o tej porze na siusiu
A noo już mniej niż 2 mce leci czas jak szalony...a niedawno co test robiłam a czuję się b.dobrze. nie zapeszając to cała ta ciąża bezobjawowa totalnie. Teraz tylko mi plecy doszły - kręgi mi się sypią, a o wstaniu z pozycji leżącej...to oooo jacie tak to jest ok ale jak się te klocki tam przestawiają jakiegoś dnia to nie wyrabiam z tym paraliżem.
Też mam taką nadzieję, że będzie współgrać Młoda na wizycie i się uśmiechnie do "obiektywu". ona już za 3 dni! Jeeej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 06:56   #4942
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Ruda no ja też bywam ostatnio sporadycznie wpadam zerkam ale jak nic się nie dzieje to czasami mi się odechciewa pisać..
Wróciliśmy w sobotę a do pracy poszłam już w poniedziałek, ta końcówka roku zawsze taka na wariackich papierach jest u mnie w robocie.
Generalnie w domu ok, chociaż wkurza mnie już ten brak mebli. A co chwilę jakieś rzeczy dodatkowe wychodzą i nie mam hajsu żeby kupić coś konkretnego. Dlatego chodzę poirytowana i się wyrzywam na kim popadnie. Ja lubię mieć na tip top wszystko a tu się nie da i nie umiem sobie a tym poradzić

Wekus, no czas to parszywiec jest.. biegnie okropnie szybko, nie patrzy na nic.. i chodź czasami mam ochotę wyjść z siebie przy tym moim Podluchu to potem uświadamiam sobie że kurde, on ma zaraz 2.5roku a dopiero co się urodził

Właśnie dotarłam do pracy i idę na kawę . U Was też tak szaro i buro?
Miłego dnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 10:29   #4943
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej

Ruda no ja też bywam ostatnio sporadycznie wpadam zerkam ale jak nic się nie dzieje to czasami mi się odechciewa pisać..
Wróciliśmy w sobotę a do pracy poszłam już w poniedziałek, ta końcówka roku zawsze taka na wariackich papierach jest u mnie w robocie.
Generalnie w domu ok, chociaż wkurza mnie już ten brak mebli. A co chwilę jakieś rzeczy dodatkowe wychodzą i nie mam hajsu żeby kupić coś konkretnego. Dlatego chodzę poirytowana i się wyrzywam na kim popadnie. Ja lubię mieć na tip top wszystko a tu się nie da i nie umiem sobie a tym poradzić

Wekus, no czas to parszywiec jest.. biegnie okropnie szybko, nie patrzy na nic.. i chodź czasami mam ochotę wyjść z siebie przy tym moim Podluchu to potem uświadamiam sobie że kurde, on ma zaraz 2.5roku a dopiero co się urodził

Właśnie dotarłam do pracy i idę na kawę . U Was też tak szaro i buro?
Miłego dnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hejoo
U nas też szaro buro i pada. A ja musiałam w tym wszystkim z psami na spacer iść. W takich chwilach żałuję że mam psy ...wiem okrutnie to brzmi ale tak mi się nie chce w taką pogodę z nimi wychodzić...masakra
Dasz radę, potrzeba trochę tego parszywca i będziesz miała w końcu wszystko na tiptop ja nie wspomne o tym jak u mnie piętro wygląda...w niedzielę razem z mężem zaczęliśmy pakować ciuchy na tą przeprowadzkę. On się spakował a mi jeszcze zostało trochę. Wczoraj wyjechał na 3tyg więc wątpię że do tego czasu się zbiorę w sobie i ogarnę te wory trudno...beda sobie tak leżeć do samego końca. Mi wystarczy tylko miejsce na łóżku by się wyspać xD ha
Odliczam już godziny do jutrzejszej wizyty aa dzisiaj śniło mi się znowu, że Malutka tak nóżki wypchnęła mocno aż widziałam jej małą stopkę i paluszki na brzuszku tak wyraźnie - no zakochałam się.
Miłego dnia dziewczyny - pomimo tej pogody, która aktywuje jesienna depresję. Będzie dobrze - przetrwamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 11:58   #4944
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry, witam się z drugą kawą bo w taką pogodę nie mam mocy nie idę biegać bo wieje okrutnie , siedzę w domu jak ten kołek. Ogarnąłam trochę i zrobiłam makaron ze szpinakiem. Bez kurczaka bo nie idę do sklepu

Werkus a niech sobie leży wszystko, olej i Ty też lez. Ja nie mogłam z Hela zajść w ciążę wiec mąż kupił mi psa ( to byk wrzesien) pies to jack russel terier. Zadymiarz pierwsza klasa, w październiku okazało się ze jestem w ciąży. Czasem jak miałam zły dzień żałowalam ze go mam bo brudno, bo łapy trzeba wycierać itd. Urodziła się Hela, nie widziałam w życiu takiej więzi dziecka i psa, jedynie na YouTube na filmikach. Moja Hela i jej Pies to lepszy widok niż telewizor. Kocha ją jak szalony a ona jego. Dzisiaj nie żałuję i nawet już się tyle nie wkurzam

Mysiaku rozumiem Cię, ja na swoim metrażu mam wszystko poupychane i mam takie nerwy czasem ze szok. Nie mam tu na nic miejsca i aż płakać mi się chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 09:25   #4945
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Ewa ja pierdzielca dostaje bo miejsce niby jest ale co z tego.. ubrania stoją w katonach i workach dzisiaj przyjdzie szafka na buty to chociaż przy wejściu nie będą buciory leżały tylko się je elegancko schowa do szafki. No i jestem umówioną dzisiaj z panią na obejrzenie i pomiary w garderobie i jeszcze ja poproszę o wycenę szafy na dół. Ale to nie wiem kiedy na to będzie hajs.. liczę na tz premie roczną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-30, 16:22   #4946
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej.
Z racji jutrzejszej wizyty Lenki u okulisty mam do poniedzialku wolne.

Myska rozumiem cie bo i ja lubie miec wszystko poukladane. Mecze meza zeby przemalowac komode i szafki nocne. Tylko on nosem kreci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-30, 19:53   #4947
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!.

Arletko koniecznie daj znać po wizycie co i jak. My zaczynamy za 3tygodnie psując atropinę. Nie wiem jak przy jego aktualnym buncie damy radę to zrobić i to przez tydzień czasu.. potem badanie i dowiemy się co dalej z oczami.

Poza tym u Nas po staremu. Wczoraj zostawiłam mlodego w domu bo miał w niedzielę jakiś stan podogoraczkowy glut się pojawił. Ale było ok i dzisiaj już poszedł do żłobka. Dzisiaj mieli zdjęcia , już świąteczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-31, 11:47   #4948
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry!
RudaEwcia też mam takie dni. Tak mnie denerwują te psy aż płakać mi się chce. Syfu pełno w domu (owczarek niemiecki alergik i się sypie strasznie sierść z niej) dwa razy dziennie odkurzam czy zamiatam. Mały kundel stary drze gębe przy byle dźwięku. Na spacery jak idę to ciągną mnie aż mnie brzuch czasamk boli... Czasami mam ochotę je puścić z tych smyczy i niech sobie lecą w piz**du. Później oczywiście mam wyrzuty sumienia aż mi się płakać chce. Ale nie mam siły na nie w ogóle...ciagle sama w domu jestem wiec musze z nimi wychodzić ja. Maz jak o dziwo nigdzie nie wyjezdza to z nimi wychodzi i jest ok. Wczoraj mialam już taki kryzys ze się poplakalam i napisalam do meza ze czasami nie mam juz sil i nie radze sobie sama co nie zmienia faktu że kocham te psy calym sercem ale ciezko mi samej
Witamy się z Emilką w 34tc
Mysia u mnie tak wygląda piętro. Pelno kartonów worow itd. Czekają na przeprowadzkę a i tak nawet polowa nie jest spakowana jeszcze...od ponad tygodnia już nawet nie wchodzę na górę gdzie sypialnie mamy bo śpię na dole. Na dole mamy lazienke a ze wstaje w nocy co chwile na siusiu to wygodniej mi tutaj skoro i tak mąż na wyjeździe. Już zdjęcia świąteczne ? Jejuu to zaraz święta ciekawe gdzie je spędzę...hm czy w domu już z Emilką czy jeszcze w szpitalu hm...
Arletka daj znać po wizycie. Trzymamy kciuki oby wszystko było super
Miłego dnia dziewczyny (bo piękny już jest - cudowna pogoda )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-31, 14:04   #4949
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej babeczki

U Nas kilka dni pieknej jesieni oczywiscie Ja Jak zwykle w pracy wq.. mnie niemilosiernie tu z N. super.. czekam az mi przysla prawko na nowy adres. Mielismy goscia od kredytu hipotecznego.. wszystko ok, kredyt na kolejne 18lat. Teraz mamy na 5 lat i po 5 latach, sie zobaczy w kazdym badz razie nie mamy zamiaru sie przenosic bardzo lubie ten dom

Mys jak Marcelo ?

Ewcia.. Ty to masz pogode do biegania teraz

Werkus fajne imie dla corki.. a co do psow to Rozumiem Bol, mialam amstaff a plus 3 futra wychodzenie na spacer to byla masakra.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-04, 13:55   #4950
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej
Ooo jeszcze zdążyłam się przywitać w starej części wątku

Madzia o proszę to u Was już taki etap, że wzieliscie kredyt na mieszkanie

Werkus przypomnij na kiedy masz termin porodu? I to juz 34tc? Zaraz będziesz tulić córcię

Mysia mam nadzieję, że Podluszek do tego czasu będzie już grzecznym Marcysiem i będzie dał przy sobie wszystko zrobić.

Arletka koniecznie pokaż jak wyszły meble po zmianie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."




Edytowane przez 89migotka
Czas edycji: 2018-11-04 o 13:57
89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.