Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-04, 17:14   #31
She is pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 491
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Airmaxy - żadne buty ich nie zastąpią!

Poza tym każde pieniądze wydane na podróże, wyjazdy, wycieczki, zwiedzanie uważam, że były właściwie spożytkowane
She is pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 17:21   #32
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Różowy plecak Adidasa, za jakieś 70 zł. To ideał, kiedy wybieram się gdzieś na jedną noc, idę na małe zakupy czy niosę książki do biblioteki. O wiele wygodniej mieć ciężar na plecach niż w torebce. W dodatku wygląda całkiem dobrze.

Z makijażu nie mogę pominąć dwóch świetnych paletek. Mowa o piątce matów z Kobo (na promocji 18 zł!) i palecie do konturowania z Lovely. Robię nimi wszystko, łącznie z brwiami. Nie wyobrażam sobie makijażu bez nich.

Zestaw plastikowych pojemników na żywność. Idealne gadżety, bardzo pomagają utrzymać porządek w lodówce.

W prezencie dostałam zestaw do hybryd. Cudowny wynalazek.

Wszystkie podręczniki i repetytoria, które kupiłam do samodzielnej nauki.

Profesjonalny fotel dla graczy. 600 zł to dużo, ale mój kręgosłup jest wdzięczny. Siedzi się idealnie, w dodatku podparcia, wszystkie regulacje... warto było.

Wszystkie podzespoły, które pozwoliły stworzyć dość konkretny komputer.

Ciepły szlafrok, nie wyobrażam sobie życia bez niego, dorwany w lumpku za kilka złoty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 17:26   #33
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Mój zakup życia- zdecydowanie rower. Nie sądziłam, że jazda może być tak fantastyczna, a tu proszę... kocham to
Druga sprawa- Kindle, którego dostałam i na początku byłam sceptycznie nastawiona. Nie wiem jak mogłam żyć bez niego.
__________________
"Z kłamstwami są same kłopoty. Trzeba smakować każde słowo, zanim je człowiek wypuści z ust... "
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 17:35   #34
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Od czego tu zacząć? ;-)
Robot kuchenny TM31 - zaraz mu stuknie 10 lat, używany intensywnie, a ja nie wymieniłam w nim jeszcze żadnej części, niezawodny, wart każdej złotówki, zresztą jego koszt już dawno się zwrócił
Blender kubkowy Nutribullet - żałuję, że tak długo zwlekałam z zakupem, używany kilka razy dziennie, codziennie
Ceramiczne noże kuchenne z Biedronki - aż chce się przygotowywać jedzenie
Buty Arcopedico - wszystkie inne poszły w odstawkę, takiej wygody nie da się przecenić
Kurtka przeciwdeszczowa/przeciwwiatrowa Gaastra - wreszcie mam wywalone na pogodę
iPad - intensywnie używany od ponad 4 lat, niezawodny
Poduszka ergonomiczna do spania - używam już parenaście lat, problemy z karkiem minęły jak ręką odjął, męczę się za każdym razem gdy przyjdzie mi spać na zwykłej poduszce
Szczoteczka elektryczna do zębów - wizyty kontrolne u stomatologa to przyjemność
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 17:57   #35
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

O i jeszcze elektryczna szczoteczka do zębów. Dużo dokładniej czyści.
Noże z Biedronki też są super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 18:15   #36
She is pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 491
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Blender kubkowy Nutribullet - żałuję, że tak długo zwlekałam z zakupem, używany kilka razy dziennie, codziennie
Dostałam Magic Bullet na gwiazdkę. Jeszcze go nie próbowałam, ale chyba za Twoją zachętą użyję jak najszybciej

Edytowane przez She is pink
Czas edycji: 2017-01-04 o 19:09
She is pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 18:25   #37
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Kindle - z powodow juz wymienionych

Wok - bo jak smaze i gotuje ogolnie to zawsze za zamaszyscie mieszam i wywalam wszystko na kuchenke. W woku robie wszystkie dania jednogarnkowe, smaze popcorn i generalnie wszystko i namietnie - nie jest to jednak oryginalny, zeliwny a teflonowy ale tez spoko.

Garnek do gotowania makaronu - nie wiem jak ja spaghetti gotowalam wczesniej, uwielbiam ten garnek.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

I chyba najważniejsze - terapia u psychoterapeuty. Zostawiłam tam mnóstwo kasy chodzac prywatnie od poltora roku, natomiast trafilam na swietna terapeutke ktora sukcesywnie pozwala mi wyprostowac wszytskie po kolei aspekty swojego zycia.
Ciagle sie zastanawiam jak moglam zyc i funkcjonowac do tej pory - ale odwalilam tez ogromny kawal roboty.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 18:28   #38
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

CZYTNIK!!!
Osobie, ktora go wymyslila, wybudowalabym chetnie oltarzyk i codziennie stawiala tam swieze kwiaty
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 18:49   #39
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

szczoteczka elektryczna- zdecydowanie
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 19:21   #40
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Popieram okulary przeciwsloneczne dopasowane do wady wzroku. Swietny zakup. A z takich niedawnych zakupow to oryginalne UGGi - drogie to i niezbyt ladne (chociaz ja kupilam te z kokardkami i nawet mi sie podobaja), ale bardzo wygodne i co najwazniejsze mega cieple.
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 19:31   #41
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez She is pink Pokaż wiadomość
Dostałam Magic Bullet na gwiazdkę. Jeszcze go nie próbowałam, ale chyba za Twoją zachętą użyję jak najszybciej
Niech ci dobrze służy
Ja swojego użyłam dziś już 5 razy i to chyba nie koniec jego roboty na dziś ;-)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 19:50   #42
branchi
Raczkowanie
 
Avatar branchi
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 79
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Poza wspomnianym słusznie czytnikiem - kawiarka. Świetna kawa wychodzi.
branchi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 20:40   #43
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Dom. Zakup rudery do remontu generalnego na ogromnej dzialce, sama, zaraz po studiach. Najbardziej szalona i najlepsza decyzja mojego zycia. Jeszcze 18 lat kredytu, pewnie cos kolo tego remontow i nieustannego braku kasy, ale ta radosc jaka sprawia mi ten MOJ kawalek swiata jest nie do opisania.

Popieram okulary przeciwsłoneczne optyczne. Super do auta.

Porządna kurtka narciarska, uzywam na codzien. Cieplo, nic nie przemaka, duuuzo kieszeni.

Ogrzewanie podlogowe tam gdzie plytki. Dodatkowy koszt, no i bylo trzeba wykuwac wylewki, ale komfort jest tego wart. Koty popieraja, leza na podgrzewanych😀

Popieram ekstra gniazdka, zaluje ze nie wzielam wiecej w sypialni. Dodam ekstra wylaczniki swiatla, np obok lozka.
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 21:30   #44
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja w nich chodzę przez wszystkie pory roku, ŚWIETNE są.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nawet teraz zima nie raz by mi sie przydały takie, jak słonce jest nisko i swieci jak szalone. Latem ratuje w aucie klapka nad głową ale zimą?!

To ja może dodam moje normalne okulary, komfort oglądania filmu 100razy lepszy

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod Kindlem <3 na początku miałam classica, a później kupiłam ten z podświetleniem i to też były bardzo dobrze wydane pieniądze


Zazdroszczę mieszkań i zmywarek też czuję, że bym była zadowolona za to u mnie karnety fitness to były najbardziej zmarnowane pieniądze

Mój top hit "wydatek" (20zł bo w szmateksie ) spódnica z kieszeniami ludzkość nie wymyśliła wspanialszej rzeczy.

I jeszcze wąż zbożowy, kupiony dość impulsywnie (jak na mnie), pod namową TŻ. Strasznie mnie cieszy i uwielbiam go, chociaż jest nieśmiały i niezbyt interaktywny

Nie wydałam na to sama pieniędzy, ale poprosiłam o to na prezent - komplet dwóch drogich, porządnych noży do kuchni. Jeden duży, taki typu "szef kuchni" i jeden zwykły, mały. Wcześniej miałam pierdyliardy różnych noży kupowanych tu i ówdzie, w Ikei i różnych takich, albo jakieś komplety. Odkąd mam dwa porządne noże w zasadzie pozbyłam się wszystkich innych, ostały mi się jeszcze jakieś dwa dodatkowe do steków. Mam je od lat, świetnie trzymają ostrość i sprawiają, że gotowanie to czysta przyjemność.
Jakaś znana marka? Coś konkretnego? Przymierzałam się do Gerlacha i nie wiem. Drogie dosyć są.

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
Popieram okulary przeciwsloneczne dopasowane do wady wzroku. Swietny zakup. A z takich niedawnych zakupow to oryginalne UGGi - drogie to i niezbyt ladne (chociaz ja kupilam te z kokardkami i nawet mi sie podobaja), ale bardzo wygodne i co najwazniejsze mega cieple.
To oprócz porządnego żelazka to mój must have wiosny
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 21:50   #45
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Fontanna dla kotów

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 22:18   #46
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
A powiedz, jak Ci się sprawdza wokół mebli, między pokojami itp.?
musze przyznac ze swietniei polecam
mam 2 sypianie, salon z kuchnia, pomieszcenie gospodarcze i duzy przedpokoj, wystarczy zostawic otwarte drzwi i troche swiatla zeby mogl 'widziec' , ze wzgledu na progi musze go wnosic recznie na balkon i do lazienki, wszedzie indziej wlazi sam. Bez probemu wjezdza pod meble, odkurza wzdluz scian i mebli jesli sa za niskie. Po skonczeniu odkurzania wraca do bazy. W zestwie sa 2 wirtualne sciany- jedna prosta jedna polokragla. ma tez funkcje carpet boost, przestestuje u kumpeli bo na razie nie mam zadnego
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 22:22   #47
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Okna (w środku kolor, na zewnątrz białe) porządnej firmy, w dodatku ładne. Cieszą nasze oczy już któryś rok z rzędu. To była dobra inwestycja.

Zmywarka do naczyń. Kto ma i wie jak używać, to wie jakie to zbawienie.

Dripper do robienia kawy - niedroga rzecz, a cieszy i jest mega praktyczna. Zastępuje ekspres przelewowy.

Buty Ryłko właściwe zawsze się w moim przypadku sprawdzają.

Mp3 Sony. Jednak co marka, to marka. Płynne przewijanie, nic nie przycina.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 22:24   #48
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
szczoteczka elektryczna- zdecydowanie
oooo tak, od wielu lat
macie jekies doswidzenia ze szczteczka soniczna?

Cytat:
Napisane przez branchi Pokaż wiadomość
Poza wspomnianym słusznie czytnikiem - kawiarka. Świetna kawa wychodzi.
co to jest kawiarka?
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 22:25   #49
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tez się podepnę pod e-czytnik.
Kindle paperwhite był jednym z najlepszych zakupów .
(...)
Nakręciłyście mnie na tego kindla. Bo nie chcę się bardziej zagracać książkami (wolę kupować, niż wypożyczać).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 23:31   #50
czotozanick
Raczkowanie
 
Avatar czotozanick
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 97
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Wolnowar! Najlepsze mięso ever, wieczorem wrzucasz co chcesz, włączasz przed pracą, a po powrocie do domu cieszysz się ciepłym posiłkiem. U mnie chodzi praktycznie codziennie, robię w nim rwaną wołowinę/wieprzowinę, kurczaka, wszelkie gulasze/curry/chill, zupy, można wyrastać ciasta drożdzowe, przyrządzać desery, no kocham go

I wyciskarka wolnoobrotowa do soków .

Edytowane przez czotozanick
Czas edycji: 2017-01-04 o 23:41
czotozanick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 23:57   #51
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;69289141]oooo tak, od wielu lat
macie jekies doswidzenia ze szczteczka soniczna?


co to jest kawiarka? [/QUOT

to jest taki metalowy dzbanek do parzenia kawy
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 00:15   #52
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

- dom - komfort życia "na swoim" jest bezcenny i dodatkowo ma kilka wspaniałych "funkcji" takich jak dwa garaże dostępne bezpośrednio z domu (bajka po latach trzymania aut na zewnątrz i skrobania zimą szyb ) i ogrzewanie olejowe z automatycznym sterowaniem w domu przy którym nie trzeba robić praktycznie nic poza ustawieniem godzin grzania i docelowej temperatury (wcześniej mieliśmy piec węglowy bez podajnika więc trzeba było non stop do niego zaglądać i dosypywać)

- klawiatura do SmarTV - miałam ochotę mordować jak próbowałam coś wpisać w przeglądarkę z użyciem pilota

- irygator do zębów - od kiedy używam to moja dentystka nie może się nachwalić jak bardzo mam zadbane zęby, są dużo lepiej oczyszczone niż przy używaniu samych nici

- przeciwsłoneczne okulary korekcyjne - wymieniane tu nie raz, zbawienie

- porządny piekarnik (mój poprzedni wszystko palił - coś było nie tak z regulacją temperatury i czy się ustawiło 100 czy 200 stopni to i tak w najlepszym wypadku trzeba było np. ciasto skrobać z przypalonej warstwy)

- metalowe miski dla psa na stojaku - dużo bardziej przyjazne w myciu niż plastikowe, które strasznie "obłaziły" psią karmą a dodatkowo jak pies ma wodę na stojaku to jakoś tak podłoga nie jest nią ciągle zalana

- kojec/poduszka do spania dla kobiet w ciąży - zabawienie dla kręgosłupa

- "dwukołdrowy" system spania z TZ - nie nadajemy się do spania pod jedną kołdrą jaka by nie była duża, w opcji z dwoma kołdrami każdy sobie śpi wygodnie zawinięty jak buritto

- psie pasy samochodowe - bezpieczne i komfortowe

- kapsułki do prania - lubię ich używać o wiele bardziej niż proszków czy płynów do prania (zawsze miałam problemy z dozowaniem, rozsypywanie itd. a tu chociaż nie muszę się głowić)

a w przyszłości planuję nabyć suszarkę do ubrań i robota do sprzątania - mam nadzieję, że to będą produkty, które zasłużą na miejsce w takim wątku
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-01-05 o 00:23
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 03:24   #53
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

-iPhone (mam 7, tania nie jest ale nie żałuje bo się sprawdza świetnie, wszystko płynnie No i 128gb pamięci ) koszt 3850zl
-iPad, do czytania książek, przeglądania internetu super sprawa( mam mini 4)koszt 1700zl
- piłka KONG dla mojego psa z naturalnej gumy, kosztowała coś koło 60-70 zł jak na półeczkę to nie mało ale jest niezniszczalna !!

-wszelkie dobrze dobrane, dobrych firm STANIKI, nie żałuje złotówki!! Sama przyjemność noszenia i nic nie uwiera, wszystko na swoim miejscu, koszt jednego Ok 180zl

-z kosmetyków paletka The Balm Tude, cena 160zl

- jeszcze serum Mezo Bielendy (jako jedyne pomogło mi z krostkami i teraz cerę mam idealna) koszt koło 30zl a tyle co na inne droższe dużo kremy wydawałam..




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2017-01-05 o 03:29
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 06:03   #54
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Fontanna dla kotów


U mnie fontanna siedzi w kategorii "najgorszy zakup ever" . Ofutrzone Belzebuby sie tego bały jakby święcona woda tryskała

Jeszcze dorzucę:

- ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem, czyli: mieli każdą porcję kawy przed zaparzeniem (prosty model KRUPS). KOCHAMY

- Komplet solidnych noży.
To fakt, jeden z najlepszych zakupów. Mam komplet nozy GERLACHa, bardzo polecam.
Dodam tylko, ze najstarszy Gerlach mamy odziedziczony po ojcu, ma w tej chwili jakieś ze 25 lat i nadal jest w doskonałej formie.

Jeszcze dorzucę spódnice z SOLARa. Jak już jakąś dobrałam sobie, to były doskonałe.


__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2017-01-05 o 06:07
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 06:37   #55
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6927002 6]Noszę się z zamiarem kupna tego cuda.
Mogłabyś pokazać, którego modelu używasz ? Bo ja już mam kwadratową głowę od tego dumania i czytania o każdym.

[/QUOTE]


Ja mam York x202 - polecam z czystym sumieniem Teraz widzę, że są dosyć tanie więc tym bardziej. Swojego mam z 4 lata i ciągle jak nowy
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 07:37   #56
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Czytnik e-booków, dobry sprzęt grający, gramofon, automatyczny ekspres do kawy z młynkiem, blender z "tysiącem" przystawek, zegarek z GPS do biegania...
A tak w zasadzie to nie żałuję pieniędzy wydanych na wszystko, co mi służy. Łatwiej byłoby mi wymienić rzeczy, na których zakupu żałuję, bo jest ich mało.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 08:04   #57
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość


U mnie fontanna siedzi w kategorii "najgorszy zakup ever" . Ofutrzone Belzebuby sie tego bały jakby święcona woda tryskała
A długo testowałas? Pierwszy kot napił się z niej gdzieś po 2 dniach, potem następny, po tygodniu piły wszystkie 4. Moja jest bardzo fajna i cicha. Taka mamy:
p-96567-88824K_002_main.jpg
Jeszcze dorzucę:

- ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem, czyli: mieli każdą porcję kawy przed zaparzeniem (prosty model KRUPS). KOCHAMY
Jaki model? Szukam czegoś z młynkiem...

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 08:36   #58
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Jaki model? Szukam czegoś z młynkiem...

Mam teraz KRUPS EA8010.

Już nie pamiętam ile stała fontanna.
Kot i tak najchętniej pije z kubka na mojej szafce nocnej. Po prostu ma tam swój kubek i już.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2017-01-05 o 08:38
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 08:39   #59
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mam teraz KRUPS EA8010.

Już nie pamiętam ile stała fontanna.
Kot i tak najchętniej pije z kubka na mojej szafce nocnej. Po prostu ma tam swój kubek i już.
Dzięki

Na szaro: też sposób

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:27   #60
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

1. Kupno mieszkania w dużym mieście - moje, wypieszczone, takie do którego chce wracać zawsze i wszędzie . Trafiłam z lokalizacja genialnie, mam las niedaleko domu itp.

2. Zmywarka - chyba nie muszę tłumaczyć :P

3. Nowe częsci do komputera - śmigamy na zmianę z mężem w Wiedzmina, Fifę itp. - chodzi jak ta lala, warto było odkładać.

4. Czytnik Kobo Glow - mogę czytać zawsze i wszędzie, podświetlany czytnik to super sprawa

5. Czajnik z regulowana temperaturą wody- mogę sobie podgrzać wode do 40stu stopni i wypić np. z cytryna. Nie marnuje czasu na ostudzenie wody

6.Okulary przeciwsłoneczne Polaroid z polaryzacja i innymi jakimiś fitrami :P kupione za smieszne pieniądze w Vision Express dla mnie i męża. Nie wiem jak mogłam nosić okulary z sieciówek. Komfort dla oka to niebo a ziemia
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.