Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-27, 05:04   #661
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Cytat:
Napisane przez memories80 Pokaż wiadomość
Taka zaczepka niedzielna co by nudno nie było...

A tak serio - obserwuję coraz częściej zjawisko wybielania się na forach
To nieźle musi Ci się nudzić.
Zjawisko wybielania się na forach? Że co
Ach, no i widzę brak odpowiedzi na moje pytania... W sumie ocierasz się trochę o trolling.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 08:35   #662
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Cytat:
Napisane przez memories80 Pokaż wiadomość
Byłam ciekawa ile dziewczyn odpisze co by wątek nie umarł :P
Taka zaczepka niedzielna co by nudno nie było...

A tak serio - obserwuję coraz częściej zjawisko wybielania się na forach
Ale jakie wybielanie?

Na poczatku zwiazku powiedzialam partnerowi: zycie roznie sie moze potoczyc, ale prosze, jesli kiedykolwiek dojdzie do zdrady, miejmy tyle szacunku, zeby sobie o tym powiedziec.
Szacunku nie tylko takiego uczuciowego ale tez ze wzgledu na mozliwosc przenoszenia chorob. Wlasnie dlatego moim zdaniem zdrada jest taka okropna - bo ryzykuje sie zdrowie swojego partnera, jesli potem nadal sie z nim sypia. Mozna mu zniszczyc zycie .
Niektorym sie wydaje, ze jak np. kochanka ladnie, czysto wyglada i mowi, ze jest zdrowa, to jest zdrowa. A ona mogla 5 lat temu miec przygode o ktorej zapomniala i zarazac kazdego partnera.
No ale o takich rzeczach sie nie mysli...
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 17:45   #663
oljaa
Zakorzenienie
 
Avatar oljaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 745
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Hej! Mój Tż jakiś czas temu wrócił z kursu, teraz wybiera się na służby adaptacyjne i gdybym czytała forum na bieżąco to chyba osiwiałabym. Rozumiem, że martwicie się, ale zdrady to nie kwestia kursu tylko człowieka. Być może jest więcej pokus, ale to nie znaczy, że trzeba z nich korzystać. Więcej luzu, bo wykończycie siebie i Tża. W naszym przypadku kurs wydłużył się o prawie rok z powodu poważnej kontuzji, więc jak już był tam drugi raz to bardziej martwiłam się o jego zdrowie niż o ewentualną zdradę (nawet takie coś nie przeszło mi przez myśl). A i nawet poznałam parę koleżanek z plutonu, fajne dziewczyny!

Ps. Ograniczyłabym pisanie miejsc szkół czy o piciu piwka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oljaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 22:36   #664
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Cytat:
Napisane przez backspace12 Pokaż wiadomość
Jakby to powiedzieć teraz spotkać normalnego ( wizualnie) faceta, tzn w luznej koszulce i zwyklych dzinsach to zadkośc. Wiekszośc to <złe słowo> z obcisłych legginach , ze ledwo stawiaja krok, bluzka krótka do paska, włosy wystylizowane, długie upięte w dziwne "cos", buty jakies mokasyny czy jak to sie nazywa, nie posiadający muskulatury z piskliwym głosem, wydepilnowanym torsem, pomalowanymi brwiami i tapeta na twarzy. A zapomniałam o pomarańczowej opaleniznie z solarium. W dodatku nie potrafią w domu zrobic nic.

Sory ale chyba to nie jest ideał mężczyzny.


Mój jest calkowitym przeciwieństwem.
Normalny, dobrze zbudowany ( nie , nie po siłowni ani jakims swiństwie), mięśnie (wyrobione pracą) w naturalnym rozmiarze.
Silny, męski, głos typowy dla mężczyzn, uśmiech, oczy jak milion dolarów. Mądry, inteligentny, błyskotliwy i z poczuciem humoru, stanowczy z zasadami. Ubiera się normalnie, koszula, eleganckie spodnie, obowiązkowo zegarek.

Laski sie lapią na to, i niejednokrotnie widziałam jak łażą za nim, albo zdobywaja jego nr i zasypuja go telefonami... Niestety, ale baby są podłe.

Dbać o swoje małżeństwo, nie myśłałam o sprawdzaniu, czy bieganiu wciąż za meżem. Ale o zwykle codzienne sytuacje, które budują zwiążek, a w sytuacji kiedy w związku się układa i ludzie sie dogadują raczej zdrady nie wsytepują. Bo po co ktoś ma szukać czegoś co może dostać w domu ?
Bogowie, w życiu nie sądziłam, że będę się wypowiadać w wątku mundurowym, ale ta wypowiedź mnie normalnie zdenerwowała. Rozumiem, że komuś może się podobać dany typ meskiej urody a nie podobać inny ale to, co Ty napisałaś to zwyczajne hejtowanie. Nie mam pojęcia, jakim cudem za to nie załapałaś punktów ale to, co napisałaś jest najzwyczajniej w świecie prymitywne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 03:18   #665
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Bogowie, w życiu nie sądziłam, że będę się wypowiadać w wątku mundurowym, ale ta wypowiedź mnie normalnie zdenerwowała. Rozumiem, że komuś może się podobać dany typ meskiej urody a nie podobać inny ale to, co Ty napisałaś to zwyczajne hejtowanie. Nie mam pojęcia, jakim cudem za to nie załapałaś punktów ale to, co napisałaś jest najzwyczajniej w świecie prymitywne.
Ja i kilka innych wizażanek tez się zastanawiałyśmy, jakim cudem przeszło bez punktów, ale nikt obecny wtedy nie potrafił nam odpowiedzieć
No przykra sprawa. Smutne życie muszą mieć ludzie piszący takie rzeczy. Jakbym się tyle stresowała upodobaniami innych, to chyba by mi brakło czasu na myślenie o ważniejszych rzeczach.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 11:39   #666
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Bogowie, w życiu nie sądziłam, że będę się wypowiadać w wątku mundurowym, ale ta wypowiedź mnie normalnie zdenerwowała. Rozumiem, że komuś może się podobać dany typ meskiej urody a nie podobać inny ale to, co Ty napisałaś to zwyczajne hejtowanie. Nie mam pojęcia, jakim cudem za to nie załapałaś punktów ale to, co napisałaś jest najzwyczajniej w świecie prymitywne.


Za to punkty zupełnie z odwłoka załapała Norine. Tak że tak, milusio.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 07:22   #667
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Punktów dla Norine nie będę komentować (bezpośrednio zainteresowane osoby znają moje stanowisko w tej sprawie).

Zastanawia mnie tylko, jak w miarę ogarnięty człowiek może pisać takie rzeczy o innych ludziach i to z takim jadem i zjadliwością, bez krzty szacunku i oceniać kogoś na podstawie wyglądu lub płci (vide: faceci w rurkach to [autocenzura] a kobiety w większości to [autocenzura], które tylko czyhają na cudzych mężów/facetów).

Powiem tak: Backspace12, swoim postem wystawiłaś jak najgorsze świadectwo sobie a nie panom w rurkach i innym kobietom. Ja nie jestem modem tego podforum, ale chcę żebyś wiedziała, że gdyby to zależało ode mnie to za wzmiankowany post miałabyś bana, jak stąd do Krakowa (przysłowiowo). Zwłaszcza, że innym kobietom policjantów zaszczytu nie przynosisz. Samym policjantom także nie a są to ludzie, których bardzo szanuję za ich ciężką i niebezpieczną pracę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-25, 11:37   #668
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Backspace 12 to obraz typowej patologii, niestety nie dziwią mnie jej poglądy. Są dość częste wśród takich osób. Przykre, że za coś takie nie leci ban o obrywa ktoś kto nie zrobił nic złego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 13:28   #669
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Swoja droga - jaka wiekszosc? To raczej nieliczne przypadki - gdzie nie spojrze widze zazwyczaj zwyklych chlopakow - tshirt, bluza, dzinsy, plecak.
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 13:24   #670
kasandra93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Cześć dziewczyny, czy którejś z was facet wyjechał 3 października do Szkółki w Pile? dajcie znać!
kasandra93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 15:41   #671
jwoow
Raczkowanie
 
Avatar jwoow
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

hej !
Są tu może dziewczyny, żony których ukochani wyjechali na szkołę ?

Trochę tutaj pusto przez ostatni czas ...
jwoow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 14:07   #672
Lolus24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Hejka, moj wlasnie moj maz wlasnie wyjeżdża jutro na zakwaterowanie do Piły. Jest tu jakas kobietka ktorej partner tez wyjeżdża ?
Lolus24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 14:31   #673
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was brała ślub kościelny z całym ceremoniałem policyjnym czyli mąż w mundurze w kościele? Jeśli tak to proszę o kontakt wiadomość priv bo chciałabym wiedzieć jak było dziękuję z góry
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 15:52   #674
martynawu92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 167
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was brała ślub kościelny z całym ceremoniałem policyjnym czyli mąż w mundurze w kościele? Jeśli tak to proszę o kontakt wiadomość priv bo chciałabym wiedzieć jak było dziękuję z góry
Czy mamy już składać życzenia "wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martynawu92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 12:05   #675
Zuza456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Dziewczyny piszcie co u Was. Ja jestem jednym kłębkiem nerwów. Mój jest na szkoleniu w Pile. Bardzo mało dzwoni, wiecznie nie ma czasu. Boję się czy mnie nie zdradzi. Jest taki inny, nie wiem czy to stres czy pochłonęło go życie towarzyskie. Napiszcie jak to wygląda u Waszych.
Zuza456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 07:29   #676
jwoow
Raczkowanie
 
Avatar jwoow
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Nie zamartwiaj się na zapas. MOJ jeż jest na szkole lecz w innym mieście dzwoni praktycznie na wieczór, czasem jak skończy zajęcia po 15. Nie dziw się że nie dzwoni bo się uczy. Ogrom materiału jaki muszą pochlonac jest niesamowicie duży. Też się zamartwialam na początku że nie pisze ale rano na dzień dobry zawsze odpisze bądź napiszę w południe jak mu dzień mija również. Przyzwyczaj się że nie będzie pisał cały czas. Komórek też nie mogą mieć w salach tak jest u mojego
jwoow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 09:35   #677
patrycja1994rycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Hej, mój jest teraz w Legionowie i bardzo się martwię... a Wy jak dajecie radę?

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-04-17 o 19:50 Powód: przywrocenie tresci
patrycja1994rycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 19:21   #678
Infernallullaby
Wtajemniczenie
 
Avatar Infernallullaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 334
GG do Infernallullaby
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Cześć Jest tu jeszcze jakaś aktywna TŻtka policjanta ?
__________________
Sądowa Pani biurwa

77 kg->70 kg->59 kg

Dziewucha Policjanta
Infernallullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-14, 23:46   #679
supersong
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 35
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Cześć, zgłaszam się! Od kwietnia tego roku

Jak długo Twój TŻ jest w służbie?
supersong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-01, 06:21   #680
Kitula33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Cześć. Czy któraś z dziewczyn jest teraz w csp legionowo?
Kitula33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-01 07:21:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.