Sztuki Walki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-21, 10:20   #1
Lucja_411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 1

Sztuki Walki


Jestem osobą nieśmiałą i chciałabym zacząć trenować sztuki walki aby nabrać pewności siebie co proponujecie bo ja sie na tym nie znam.
Lucja_411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 10:43   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Sztuki Walki

Cytat:
Napisane przez Lucja_411 Pokaż wiadomość
Jestem osobą nieśmiałą i chciałabym zacząć trenować sztuki walki aby nabrać pewności siebie co proponujecie bo ja sie na tym nie znam.



Poogladaj sobie jakies w necie, zapisz się na taka która Ci się najbardziej podoba.
No ktoś za Ciebie nie zdecyduje.


Ale ogólnie, polecam bardzo, bardzo dobry kierunek i IMO może Ci to bardzo pomóc i "oswoić" z ludzmi i naturalnym z nimi kontaktem, takze fizycznym.


Ja chodziłam na tai chi z rozszerzeniem kung fu. Swietnie było.
Ale oczywiście jak wszędzie, trzeba tez trafić na prowadzącego i grupe która nam pasuje. czasem trzeba poszukać i pozmieniać.
Kolezanki chodziły na karate, boks, szermierkę, krav magę , no różne- wszędzie fajnie byle lubić co się robi i właśnie trafic na fajną grupę i prowadzacego.


Teraz tylko pandemię przeczekać i zapisuj się.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 11:00   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Sztuki Walki

Jak Cava pisala, co kto lubi i co komu pasuje

Moje preferencje sa raczej w strone nieco bardziej praktycznych sportow walki, niz bardziej choreograficznych sztuk walki, ale to naprawde do wyboru do koloru.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 13:32   #4
AngelsWings
Przyczajenie
 
Avatar AngelsWings
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 24
Dot.: Sztuki Walki

A co myślicie o zaczynaniu trenowania sportów walki, w okolicach 30stki? Chciałabym, ale wiem, że będę odstawać wiekowo, co za tym idzie wyglądowo itd. od grupy. Wiem, że nie powinno się tym przejmować, no ale w praktyce jest jak jest..
AngelsWings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 14:06   #5
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Sztuki Walki

Cytat:
Napisane przez AngelsWings Pokaż wiadomość
A co myślicie o zaczynaniu trenowania sportów walki, w okolicach 30stki? Chciałabym, ale wiem, że będę odstawać wiekowo, co za tym idzie wyglądowo itd. od grupy. Wiem, że nie powinno się tym przejmować, no ale w praktyce jest jak jest..
Są różne grupy wiekowe dla takich zajęć, a jeśli nawet i nie to przedział wiekowy jest naprawdę różny. A z dziećmi to już na pewno byś nie ćwiczyła, bo one na pewno miałyby osobne zajęcia. Zresztą - wszystko zależeć będzie od tego, kto akurat zapisze sie na te zajęcia. A nie dowiesz się, jeśli nie sprawdzisz...
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 16:10   #6
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Sztuki Walki

Cytat:
Napisane przez AngelsWings Pokaż wiadomość
A co myślicie o zaczynaniu trenowania sportów walki, w okolicach 30stki? Chciałabym, ale wiem, że będę odstawać wiekowo, co za tym idzie wyglądowo itd. od grupy. Wiem, że nie powinno się tym przejmować, no ale w praktyce jest jak jest..
niekoniecznie. są zajęcia dla początkujących dla osób w każdym wieku. odstawałabyś może od dzieci i nastolatków. w grupach z osobami 20+ to nie będzie miało najmniejszego znaczenia.

mój mąż trenuje judo (tyle że nie poczatkująco, a już dużo dużo lat) w grupie gdzie mają cały przedział wiekowy. od 16-latków po 60-letnich judoków.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 09:14   #7
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Sztuki Walki

Cytat:
Napisane przez Lucja_411 Pokaż wiadomość
Jestem osobą nieśmiałą i chciałabym zacząć trenować sztuki walki aby nabrać pewności siebie co proponujecie bo ja sie na tym nie znam.
Ja polecam Krav magę, jeśli masz gdzieś blisko. Byłam kiedyś na krótki kursie i uważam, że jest super. Jakbym miała możliwość to zapisałabym się na stałe zajęcia.



Wiek akurat nie ma nic do rzeczy, każdy może zacząć. Wybierz tylko grupę dla dorosłych początkującą i zaczynasz Dzieci mają osobne dedykowane zajęcia, trochę inaczej wyglądają, wiem, bo córka ćwiczy karate. Mają w planie więcej zabaw "ogólnorozwojowych" poza samym treningiem, bo muszą się też wybiegać .
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 10:27   #8
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Sztuki Walki

Cytat:
Napisane przez AngelsWings Pokaż wiadomość
A co myślicie o zaczynaniu trenowania sportów walki, w okolicach 30stki? Chciałabym, ale wiem, że będę odstawać wiekowo, co za tym idzie wyglądowo itd. od grupy. Wiem, że nie powinno się tym przejmować, no ale w praktyce jest jak jest..
Chyba ludzie zaczynają w różnym wieku? W życiu bym nie pomyślała, że to może być problem.
Też myślę o zapisaniu się na jakieś sztuki walki, ale po pandemii i jak mi wygaśnie karnet na siłownię. Także też pewnie będę w starczym wieku 27 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 20:59   #9
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Sztuki Walki

Cytat:
Napisane przez Lucja_411 Pokaż wiadomość
Jestem osobą nieśmiałą i chciałabym zacząć trenować sztuki walki aby nabrać pewności siebie co proponujecie bo ja sie na tym nie znam.
Brazylijskie ju-jitsu. https://www.youtube.com/watch?v=K0Zd...annel=TheArena

Nie byłam nigdy na lekcjach sztuki walki, ale jakbym miała wybrać jakąś dyscyplinę, to taką, która na dzień dobry uczy jak się bronić, co robić itd. Jakby ktoś by mnie obszedł z tyłu i zaczął dusić, chciał porwać, to ju-jitsu to jedyne, co mi przychodzi do głowy.

https://www.youtube.com/watch?v=-V4v...hannel=AjaDang
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-27 21:59:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.