Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-15, 10:37   #31
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja też nie. Dla mnie radio to tylko radio - ma lecieć muzyka - żadnych wiadomości reklam, audycji.

Choć jedynie przyznam, że w trasie czasem radio włączymy jak wiadomości lecą aby zobaczyć czy jakieś wypadki były.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
radia słucham tylko w drodze do pracy, nie zawsze, czasem po prostu potrzebuje ciszy.
W biurze żadnego dodatkowego wytwarzacza dźwięku nie toleruje, nope.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 10:40   #32
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja też nie. Dla mnie radio to tylko radio - ma lecieć muzyka - żadnych wiadomości reklam, audycji.

Choć jedynie przyznam, że w trasie czasem radio włączymy jak wiadomości lecą aby zobaczyć czy jakieś wypadki były.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Dla mnie wiadomości jeszcze spoko, bo w radiu zwykle szybko, ale audycje o dzwonienie do ludzi to dla mnie dramat
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 10:52   #33
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dla mnie wiadomości jeszcze spoko, bo w radiu zwykle szybko, ale audycje o dzwonienie do ludzi to dla mnie dramat
Dokładnie. Nie cierpię jak radiowiec dzwoni do Kasi czy Wacka i pyta: "a jak spędzasz tę jesienną sobotę i kogo chciałabyś pozdrowić?", no kurde kij mnie to obchodzi, zawsze to przełączam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 10:59   #34
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja w pracy słucham radia Złote Przeboje. Nie kojarzę, żeby tam były reklamy.

Mój TŻ słucha radia, Zet najczęściej. Gdy jest w domu, radio gra. Muzyka, wiadomości, jak leci. Ja sama (np. gdy jestem sama w domu) wolę np. spotify, albo puszczam którąś z moich gotowych playlist.


Telewizji także nie oglądamy od bardzo dawna.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:01   #35
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Radia słucham praktycznie tylko w samochodzie - a i tak często wolę sobie podłączyć telefon ze spotify. Na dłuższych trasach lubię też sobie włączyć jakiś podcast, nie lubię jeździć w ciszy. Za to w pracy czy w domu nie wyobrażam sobie, żeby mi coś stale grało w tle: w pracy sobie czasem słucham na słuchawkach, w domu włączam sobie muzykę albo czasami podcast do domowych niehałaśliwych czynności, ale poza tym lubię mieć ciszę. Najbardziej mnie dziwi, że ludzie mogą żyć przy włączonym tv w tle, przecież to można zwariować od nadmiaru bodźców.

Z gadania lubię czasem posłuchać skrótu wiadomości, chyba że są sportowe, one mnie tak nudzą, że już wolę wyłączyć.
Nie cierpię telefonów od/do ludzi, przeważnie jest to głupie i nudne, a tych ludzi po drugiej stronie słuchawki dodatkowo często ledwo słychać. Zawsze to przełączam. Gadanie prowadzących też, w tych różnych Eskach i RMF-ach jest bez sensu, a np. w Antyradiu niektórzy mnie irytowali.
Kiedyś na Trójce zdarzało mi się trafić na ciekawszą audycję, ale oni mieli taki sygnał, że musiałam mocno pogłośnić, żeby w ogóle rozumieć, co oni tam mówią.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:06   #36
Ifinick
Zadomowienie
 
Avatar Ifinick
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
W ogóle mam takie radio z WiFi, które łapie wszystkie stacje świata. Można sobie posłuchać czegoś z innego kraju albo puścić stacje, w których nie ma wiadomości i reklam praktycznie też nie.
Rowniez mam taki radioodbiornik i dodatkowo ma wspanialy dzwiek.
Wyszukalam sobie stacje z dzwiekami spiewu ptakow, oceanu, deszczu, itp. Przydaja sie wieczorem i pomagaja znosic moj tinnitus.
np http://www.abacusradio.com/


Tworzy sie nowe radio 3/5/7 - Kuba Strzyczkowski, Marek Niedzwiecki, Piotr Stelmach itd
https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...no-kiedy-start
https://patronite.pl/radio357

Edytowane przez Ifinick
Czas edycji: 2020-10-15 o 11:13
Ifinick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:08   #37
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez Ifinick Pokaż wiadomość
Rowniez mam taki radioodbiornik i dodatkowo ma wspanialy dzwiek.
Wyszukalam sobie stacje z dzwiekami spiewu ptakow, oceanu, deszczu, itp. Przydaja sie wieczorem i pomagaja znosic moj tinnitus.
np http://www.abacusradio.com/
Ooo to ciekawe. Tez mam taki odbiornik, czasami wlaczam sobie np. radio brazylijskie albo dowolne z jakiegos zakatka swiata, ktorego jezyk mi sie podoba Jak znacie jakies ciekawe, nietypowe stacje internetowe, to czekam na polecenia
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-15, 11:19   #38
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja rowniez Radio Nowy Swiat i Spotify Premium, zero reklam.

Radia sluchac lubie, lubie posluchac kogos madrego jak gada, lubie ciekawe audycje, wywiady itp. Wlasnie o to chodzi w radiu, ze to nie tylko muzyka, ale i (moze przede wszystkim) ludzie. Ale jakbym miala caly dzien sluchac jakiejs zetki czy innego rmfu, to szybko wyladowalabym w psychiatryku.
Ja nie umiem znaleźć złotego środka.
Spotify mam, ale chciałabym co jakiś czas posłuchać wiadomości, żeby w ogóle ogarniać co się na świecie się dzieje. Na Spotify tego nie uswiadcze.

Z RMF i Zet mam problem bo muzyka powtarzalna i bardzo komercyjne radia wrzucają co 15 minut bloki reklamowe tych samych badziewi

Jedynka/trójka w ogóle dla mnie do odstrzału, w ogóle mnie dziwi popularność tego radia, zdarzało mi się godzinami słuchać z tż w podróży ( on jest fanem) i jakoś nigdy nie uświadczyłam tam tej sławnej "dobrej muzyki", prezenterzy strasznie monotonni, muza często pogrzebowa.

Jedynie chyba najbardziej neutralne jest dla mnie meloradio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:19   #39
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;88207354]Radia słucham praktycznie tylko w samochodzie - a i tak często wolę sobie podłączyć telefon ze spotify. Na dłuższych trasach lubię też sobie włączyć jakiś podcast, nie lubię jeździć w ciszy. Za to w pracy czy w domu nie wyobrażam sobie, żeby mi coś stale grało w tle: w pracy sobie czasem słucham na słuchawkach, w domu włączam sobie muzykę albo czasami podcast do domowych niehałaśliwych czynności, ale poza tym lubię mieć ciszę. Najbardziej mnie dziwi, że ludzie mogą żyć przy włączonym tv w tle, przecież to można zwariować od nadmiaru bodźców.

Z gadania lubię czasem posłuchać skrótu wiadomości, chyba że są sportowe, one mnie tak nudzą, że już wolę wyłączyć.
Nie cierpię telefonów od/do ludzi, przeważnie jest to głupie i nudne, a tych ludzi po drugiej stronie słuchawki dodatkowo często ledwo słychać. Zawsze to przełączam. Gadanie prowadzących też, w tych różnych Eskach i RMF-ach jest bez sensu, a np. w Antyradiu niektórzy mnie irytowali.
Kiedyś na Trójce zdarzało mi się trafić na ciekawszą audycję, ale oni mieli taki sygnał, że musiałam mocno pogłośnić, żeby w ogóle rozumieć, co oni tam mówią.[/QUOTE]Ja przy tv czasem żyje - włączam przyjaciół i sprzatam albo jak dłużej gotuję to na lapku odpalam poirota ale dużo rzeczy też robię w ciszy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:22   #40
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie cierpię jak radiowiec dzwoni do Kasi czy Wacka i pyta: "a jak spędzasz tę jesienną sobotę i kogo chciałabyś pozdrowić?", no kurde kij mnie to obchodzi, zawsze to przełączam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Najgorzej, że jak lecą bzdury to zwykle na każdej stacji, bo ja też przełączam


Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja przy tv czasem żyje - włączam przyjaciół i sprzatam albo jak dłużej gotuję to na lapku odpalam poirota ale dużo rzeczy też robię w ciszy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ja też lubię Przyjaciół albo coś w ten deseń jak np. sprzątam i robi mi to za tło
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:26   #41
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja nie umiem znaleźć złotego środka.
Spotify mam, ale chciałabym co jakiś czas posłuchać wiadomości, żeby w ogóle ogarniać co się na świecie się dzieje. Na Spotify tego nie uswiadcze.

Z RMF i Zet mam problem bo muzyka powtarzalna i bardzo komercyjne radia wrzucają co 15 minut bloki reklamowe tych samych badziewi

Jedynka/trójka w ogóle dla mnie do odstrzału, w ogóle mnie dziwi popularność tego radia, zdarzało mi się godzinami słuchać z tż w podróży ( on jest fanem) i jakoś nigdy nie uświadczyłam tam tej sławnej "dobrej muzyki", prezenterzy strasznie monotonni, muza często pogrzebowa.

Jedynie chyba najbardziej neutralne jest dla mnie meloradio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie w reklamach w radiu wkurza to, że są często takie głośne i ten ton wypowiedzi jest taki agresywny - zapewne przez to, abyś ją wyłapała, ale mnie to zniechęca. Szczególnie reklamy sklepów z elektroniką się strasznie drą z tym wymienianiem cen i promocji. A z drugiej strony są reklamy leków na wszystko, co mnie też wkurza, bo mamy społeczeństwo już wystarczająco nadużywające leków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-15, 11:26   #42
Ifinick
Zadomowienie
 
Avatar Ifinick
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ooo to ciekawe. Tez mam taki odbiornik, czasami wlaczam sobie np. radio brazylijskie albo dowolne z jakiegos zakatka swiata, ktorego jezyk mi sie podoba Jak znacie jakies ciekawe, nietypowe stacje internetowe, to czekam na polecenia
moze to sie przyda https://radio-locator.com/
lub gdzies tu na pewno mozna wyszukac jakies linki https://www.refdesk.com/
Ja ciagle nie moge sie odzwyczaic od LBC https://www.lbc.co.uk/
Ifinick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:28   #43
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
O nie, to ja nie cierpię tego dzwonienia do ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie cierpię jak radiowiec dzwoni do Kasi czy Wacka i pyta: "a jak spędzasz tę jesienną sobotę i kogo chciałabyś pozdrowić?", no kurde kij mnie to obchodzi, zawsze to przełączam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chodzi mi o telefony z radia do ludzi, bo zazwyczaj to kiepsko wypada. Ale od ludzi do radia. Na TOK FM były czasem takie gadane audycje, dawno temu też w jedynce, ale przestałam jej słychać ze względu na zmiany na antenie i politykę. Było tak, że ludzie dzwonili, by wypowiedzieć się w różnych sprawach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:29   #44
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o telefony z radia do ludzi, bo zazwyczaj to kiepsko wypada. Ale od ludzi do radia. Na TOK FM były czasem takie gadane audycje, dawno temu też w jedynce, ale przestałam jej słychać ze względu na zmiany na antenie i politykę. Było tak, że ludzie dzwonili, by wypowiedzieć się w różnych sprawach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakiekolwiek rozmowy radiowca z kimkolwiek poza ekspertami w danej dziedzinie mnie irytują. Jak słucham radia, to chcę posłuchać wiadomości albo muzyki, a nie opinii Zosi i Franka na jakiś temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:32   #45
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jakiekolwiek rozmowy radiowca z kimkolwiek poza ekspertami w danej dziedzinie mnie irytują. Jak słucham radia, to chcę posłuchać wiadomości albo muzyki, a nie opinii Zosi i Franka na jakiś temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mnie czasem irytują eksperci. Taka Zosia i Franek mają czasem coś ciekawego do powiedzenia. Albo śmiesznie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:41   #46
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja nie umiem znaleźć złotego środka.
Spotify mam, ale chciałabym co jakiś czas posłuchać wiadomości, żeby w ogóle ogarniać co się na świecie się dzieje. Na Spotify tego nie uswiadcze.

Z RMF i Zet mam problem bo muzyka powtarzalna i bardzo komercyjne radia wrzucają co 15 minut bloki reklamowe tych samych badziewi

Jedynka/trójka w ogóle dla mnie do odstrzału, w ogóle mnie dziwi popularność tego radia, zdarzało mi się godzinami słuchać z tż w podróży ( on jest fanem) i jakoś nigdy nie uświadczyłam tam tej sławnej "dobrej muzyki", prezenterzy strasznie monotonni, muza często pogrzebowa.

Jedynie chyba najbardziej neutralne jest dla mnie meloradio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słuchaj Spotify a o pełnej godzinie włączaj radio i masz wiadomości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2020-10-15 o 11:54
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:49   #47
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jedynie chyba najbardziej neutralne jest dla mnie meloradio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś jak słuchałam Meloradia to była audycja wróża Macieja. Kobieta dzwoniła spytać czy uda się jej w końcu wybudować dom. Na to wróż Maciej westchnął ciężko i wywróżył, że owszem, dom uda się jej wybudować, ale on będzie dla niej źródłem wielu nieszczęść. I że jak już go wybuduje to będzie żałować, że to zrobiła i że to najgorsza decyzja w jej życiu.
Ale chyba miał zły dzień, bo wszystkim jakoś smętnie wróżył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:56   #48
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Kiedyś jak słuchałam Meloradia to była audycja wróża Macieja. Kobieta dzwoniła spytać czy uda się jej w końcu wybudować dom. Na to wróż Maciej westchnął ciężko i wywróżył, że owszem, dom uda się jej wybudować, ale on będzie dla niej źródłem wielu nieszczęść. I że jak już go wybuduje to będzie żałować, że to zrobiła i że to najgorsza decyzja w jej życiu.
Ale chyba miał zły dzień, bo wszystkim jakoś smętnie wróżył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xD

Wróżka prawdę ci powie
Czasem jednak lepiej nie wiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 11:57   #49
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Kiedyś jak słuchałam Meloradia to była audycja wróża Macieja. Kobieta dzwoniła spytać czy uda się jej w końcu wybudować dom. Na to wróż Maciej westchnął ciężko i wywróżył, że owszem, dom uda się jej wybudować, ale on będzie dla niej źródłem wielu nieszczęść. I że jak już go wybuduje to będzie żałować, że to zrobiła i że to najgorsza decyzja w jej życiu.
Ale chyba miał zły dzień, bo wszystkim jakoś smętnie wróżył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe czy wybudowała ten dom czy poddała się jego sugestiom.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-15, 12:42   #50
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

A o której godzinie maja ogłosić te nowe czerwone powiaty i jakieś obostrzenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 12:44   #51
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

W radiu mówili, że czerwone mają być wszystkie miasta wojewódzkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 12:45   #52
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
W radiu mówili, że czerwone mają być wszystkie miasta wojewódzkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu? To jakieś wyróżnienie czy co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 12:47   #53
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A czemu? To jakieś wyróżnienie czy co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz zauważyłam, że to nie wątek wirusowy, sorki za off top. No właśnie nie wiem, co to za wyróżnienie - do miast wojewódzkich dojeżdża mnóstwo osób do pracy, są w nim codziennie i oni będą mogli sobie zorganizować wesele, ale ktoś z miasta wojewódzkiego już nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 12:51   #54
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A czemu? To jakieś wyróżnienie czy co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie dlatego, że w dużym mieście w powiedzmy knajpie siądzie 40 osób a w małym miasteczku 10. No jest jednak różnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 12:52   #55
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Teraz zauważyłam, że to nie wątek wirusowy, sorki za off top. No właśnie nie wiem, co to za wyróżnienie - do miast wojewódzkich dojeżdża mnóstwo osób do pracy, są w nim codziennie i oni będą mogli sobie zorganizować wesele, ale ktoś z miasta wojewódzkiego już nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko, teraz prawie na każdym wątku jest coś o koronawirusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88207775]Pewnie dlatego, że w dużym mieście w powiedzmy knajpie siądzie 40 osób a w małym miasteczku 10. No jest jednak różnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]I co w związku z tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 12:53   #56
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Spoko, teraz prawie na każdym wątku jest coś o koronawirusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

I co w związku z tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to w związku z tym, że jak 10 osób się zarazi to 10 osób będzie roznosić wirusa dalej a jak 40 osób się zarazi to 40 osób bedzie roznosić wirusa dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 12:55   #57
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88207783]No to w związku z tym, że jak 10 osób się zarazi to 10 osób będzie roznosić wirusa dalej a jak 40 osób się zarazi to 40 osób bedzie roznosić wirusa dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No tylko że te 10 osób może pracować w jednej firmie z tymi 40 osobami i tak samo się od nich zarazić w pracy czy sklepie co w knajpie. Przecież mnóstwo osób dojeżdża do miast wojewódzkich do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 12:56   #58
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88207775]Pewnie dlatego, że w dużym mieście w powiedzmy knajpie siądzie 40 osób a w małym miasteczku 10. No jest jednak różnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tylko ze w dużym mieście tych knajp też masz o wiele wiecej niz w małym. To się rozkłada.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 12:57   #59
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88207783]No to w związku z tym, że jak 10 osób się zarazi to 10 osób będzie roznosić wirusa dalej a jak 40 osób się zarazi to 40 osób bedzie roznosić wirusa dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Aha. A jak się nie zaraza to co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-15, 13:03   #60
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 63.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No tylko że te 10 osób może pracować w jednej firmie z tymi 40 osobami i tak samo się od nich zarazić w pracy czy sklepie co w knajpie. Przecież mnóstwo osób dojeżdża do miast wojewódzkich do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jasne, ja podałam tylko przykład, że większe prawdopodobieństwo jest jednak w zarażeniu się w większym skupisku ludzi niż w mniejszym a co za tym idzie jak te 40 osób osób się zarazi to później idzie już lawinowo. Bo 40 osób odwiedzi 10 innych miejsc i jest to razem powiedzmy 400 miejsc potencjalnie zagrożonych. A jak 10 osób odwiedzi 10 miejsc to 100 miejsc jest potencjalnie zagrożonych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Tylko ze w dużym mieście tych knajp też masz o wiele wiecej niz w małym. To się rozkłada.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
W moim mieście pizzeria ma szalone 4 stoliki. W Lublinie są pizzerie po kilkanaście stolików. No według mnie jest różnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-29 16:18:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.