Mamy Luty 2021 cz.III - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-26, 09:41   #1621
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Wy tak o tym katarku a ja się cały czas zastanawiam czy nie kupić elektrycznego aspiratora..
Któraś może bierze elektryczny?
Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Na la millou już są promocje ale ja chciałam tylko kurę a darmowa wysyłka od 200 zł to i tak bez sensu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Echme, wiem że każdy kupuje co mu się podoba ale pamiętam że na profilu zaufajpołożnej one nie poleciały kury do karmienia
Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja dzisiaj pospalam aż do 9 czekam aż się skończą godziny seniorskie i lecę do sklepu.

Luzia nie słyszałam w ogóle o tym przesądzie! Dziecku włosy urosną a przynajmniej Ty nie musisz się męczyć ze zgagą

Pierwszy raz od wielu lat nie kupuję nic sobie na BF bo nawet nie ma sensu. Kupiłam jedynie mężowi dwa prezenty, dla dziecka w sumie już większość mam. Dalej nie mam nic do spania, a za to wielką rozterkę czy kupić tulik czy śpiworek. Chyba kupię po prostu obydwa i zobaczę jak się sprawdza, ale nie wiem ile sztuk.

Co wam jeszcze zostało do kupienia z wyprawki?
Mi wózek, fotelik, otulacze do spania, apteka, body na krótki rękaw, prześcieradło do gondoli - nie wiem czy jest potrzebne, podobno można podłożyć pieluchę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------




No to swietnie, oby tak dalej!
Paula czytałam twoje posty o morfologii i posiewie i o ile na posiewach się nie znam, to morfologią się nie przejmuj i poczekaj na wizytę u lekarza.
Lekarze trochę to bagatelizują póki nie ma jakichś alarmujących wyników a twoje były lekko odbiegające od normy. W ciąży wiele takich odchyleń jest fizjologiczna.

Ja mam za niskie erytrocyty, gran. kwasochlonne, hematokryt, limfocyty.
Za wysokie leukocyty, MCH, MCV, neutrofile, niedojrzałe granulocyty IG.

Mam tak już chyba od 3 miesięcy i jak pierwszy raz zobaczyłam swoje wyniki to byłam załamana bo zawsze miałam dobrą morfologię. Lekarka nigdy nic nie mówiła na ten temat. Ciąża rozwija się prawidłowo i nie ma żadnych problemów. Teraz tez byłam na wizycie i mam jedynie brać żelazo bo hemoglobinę miałam około 10, podniosła się do 11.

Także nie przejmuj się i jak będziesz u lekarza to poproś zeby ci wytłumaczył dlaczego w ciąży wyniki odbiegają od normy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi zostało: łóżeczko, 2x materac do łóżeczka, wózek, fotelik, termometr, meble dla małej i apteka.🤦🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 09:43   #1622
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja dzisiaj pospalam aż do 9 czekam aż się skończą godziny seniorskie i lecę do sklepu.

Luzia nie słyszałam w ogóle o tym przesądzie! Dziecku włosy urosną a przynajmniej Ty nie musisz się męczyć ze zgagą

Pierwszy raz od wielu lat nie kupuję nic sobie na BF bo nawet nie ma sensu. Kupiłam jedynie mężowi dwa prezenty, dla dziecka w sumie już większość mam. Dalej nie mam nic do spania, a za to wielką rozterkę czy kupić tulik czy śpiworek. Chyba kupię po prostu obydwa i zobaczę jak się sprawdza, ale nie wiem ile sztuk.

Co wam jeszcze zostało do kupienia z wyprawki?
Mi wózek, fotelik, otulacze do spania, apteka, body na krótki rękaw, prześcieradło do gondoli - nie wiem czy jest potrzebne, podobno można podłożyć pieluchę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------




No to swietnie, oby tak dalej!
Paula czytałam twoje posty o morfologii i posiewie i o ile na posiewach się nie znam, to morfologią się nie przejmuj i poczekaj na wizytę u lekarza.
Lekarze trochę to bagatelizują póki nie ma jakichś alarmujących wyników a twoje były lekko odbiegające od normy. W ciąży wiele takich odchyleń jest fizjologiczna.

Ja mam za niskie erytrocyty, gran. kwasochlonne, hematokryt, limfocyty.
Za wysokie leukocyty, MCH, MCV, neutrofile, niedojrzałe granulocyty IG.

Mam tak już chyba od 3 miesięcy i jak pierwszy raz zobaczyłam swoje wyniki to byłam załamana bo zawsze miałam dobrą morfologię. Lekarka nigdy nic nie mówiła na ten temat. Ciąża rozwija się prawidłowo i nie ma żadnych problemów. Teraz tez byłam na wizycie i mam jedynie brać żelazo bo hemoglobinę miałam około 10, podniosła się do 11.

Także nie przejmuj się i jak będziesz u lekarza to poproś zeby ci wytłumaczył dlaczego w ciąży wyniki odbiegają od normy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wozek, fotelik, przewijak, przesciaradla do wozka i łozeczka, zapas pieluch tetrowych, cała apteka i kosmetyki i pewnie duzo innych rzeczy o ktorych zapomnialam aktualnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 09:44   #1623
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Ja tak nie lubie odsylac zwrotow jeszcze jak pracowalam to korzystalam z kuriera w pracy dlatego staram sie zamawiac aby jak najlepiej trafic z rozmiarem ale niestety nie zawsze się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to! Już wolałam pojechać do sklepu i tam oddać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 09:45   #1624
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja dzisiaj pospalam aż do 9 czekam aż się skończą godziny seniorskie i lecę do sklepu.

Luzia nie słyszałam w ogóle o tym przesądzie! Dziecku włosy urosną a przynajmniej Ty nie musisz się męczyć ze zgagą

Pierwszy raz od wielu lat nie kupuję nic sobie na BF bo nawet nie ma sensu. Kupiłam jedynie mężowi dwa prezenty, dla dziecka w sumie już większość mam. Dalej nie mam nic do spania, a za to wielką rozterkę czy kupić tulik czy śpiworek. Chyba kupię po prostu obydwa i zobaczę jak się sprawdza, ale nie wiem ile sztuk.

Co wam jeszcze zostało do kupienia z wyprawki?
Mi wózek, fotelik, otulacze do spania, apteka, body na krótki rękaw, prześcieradło do gondoli - nie wiem czy jest potrzebne, podobno można podłożyć pieluchę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------




No to swietnie, oby tak dalej!
Paula czytałam twoje posty o morfologii i posiewie i o ile na posiewach się nie znam, to morfologią się nie przejmuj i poczekaj na wizytę u lekarza.
Lekarze trochę to bagatelizują póki nie ma jakichś alarmujących wyników a twoje były lekko odbiegające od normy. W ciąży wiele takich odchyleń jest fizjologiczna.

Ja mam za niskie erytrocyty, gran. kwasochlonne, hematokryt, limfocyty.
Za wysokie leukocyty, MCH, MCV, neutrofile, niedojrzałe granulocyty IG.

Mam tak już chyba od 3 miesięcy i jak pierwszy raz zobaczyłam swoje wyniki to byłam załamana bo zawsze miałam dobrą morfologię. Lekarka nigdy nic nie mówiła na ten temat. Ciąża rozwija się prawidłowo i nie ma żadnych problemów. Teraz tez byłam na wizycie i mam jedynie brać żelazo bo hemoglobinę miałam około 10, podniosła się do 11.

Także nie przejmuj się i jak będziesz u lekarza to poproś zeby ci wytłumaczył dlaczego w ciąży wyniki odbiegają od normy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wózek, materacyk, bujaczek, wanienka i apteczne rzeczy i jeszcze pewnie jakies brakujące rzeczy do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 09:47   #1625
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Ja tak nie lubie odsylac zwrotow jeszcze jak pracowalam to korzystalam z kuriera w pracy dlatego staram sie zamawiac aby jak najlepiej trafic z rozmiarem ale niestety nie zawsze się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja zbieram teraz hurtem wszystko i niech leci za jednym razem. 3x paczkomat i 1x poczta, a na poczcie od tygodnia czeka na mnie paczka z Vinted. Wzięłam wysyłkę pocztą, bo siedzimy w domu przecież i co? Akurat listonosz był wtedy, jak byliśmy na jazdach testowych autem.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 09:50   #1626
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Dlatego ja zbieram teraz hurtem wszystko i niech leci za jednym razem. 3x paczkomat i 1x poczta, a na poczcie od tygodnia czeka na mnie paczka z Vinted. Wzięłam wysyłkę pocztą, bo siedzimy w domu przecież i co? Akurat listonosz był wtedy, jak byliśmy na jazdach testowych autem.
Ja tak nie lubię wybierać poczty... Teraz akurat siedzę w domu praktycznie caly dzień, ale też czasem tak miałam, że bylam w domu a potem zaglądam do skrzynki a tam awizo Najbardziej lubię paczkomaty, bo wtedy można odebrać w dowolnym momencie paczkę. A teraz żeby odebrac z poczty to trzeba pamiętać o tych godzinach seniora, których i tak mało kto przestrzega z tych osob uprzywilejowanych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 09:58   #1627
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość

Co wam jeszcze zostało do kupienia z wyprawki?
Mi wózek, fotelik, otulacze do spania, apteka, body na krótki rękaw, prześcieradło do gondoli - nie wiem czy jest potrzebne, podobno można podłożyć pieluchę.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Łóżeczko, wózek, fotelik, szczotkę, butelkę na wszelki wypadek, rzeczy z apteki, termometr, prześcieradło jeszcze jedno, pieluchy tetrowe i bambusowe, wanienka i mata edukacyjna
Dla siebie klapki (chciałam kupić w Pepco ale same kapcie świąteczne były ) ze 2 koszule do szpitala, i inne higieniczne rzeczy.
Ubranka dostałam. Co mi się spodobało to upralam i będę segregować i zobaczę czego mi brakuje

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Czekam na kuriera. Tym razem to karma dla psów 30kg powinno im wystarczyć do lutego

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016

Edytowane przez mansikkaa
Czas edycji: 2020-11-26 o 09:55
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-26, 10:07   #1628
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Ja tak nie lubię wybierać poczty... Teraz akurat siedzę w domu praktycznie caly dzień, ale też czasem tak miałam, że bylam w domu a potem zaglądam do skrzynki a tam awizo Najbardziej lubię paczkomaty, bo wtedy można odebrać w dowolnym momencie paczkę. A teraz żeby odebrac z poczty to trzeba pamiętać o tych godzinach seniora, których i tak mało kto przestrzega z tych osob uprzywilejowanych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwielbiam paczkomaty i jak tylko jest mozliwosc to zawsze wybieram tą opcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 10:09   #1629
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ooo Ale jaja
Jestem ciekawa czy u mnie coś będzie widać na usg III trymestru W sumie powinno bo zgaga nie daje o sobie zapomnieć Ale poszalałaś

Ja chciałam ogarnąć prezenty dla wszystkich na święta podczas promocji, żeby potem już się tym nie zajmować. Zostało mi kilka drobiazgów do dokupienia i finito.

Gorzej z rzeczami dla małej. Same najdroższe rzeczy nam zostały

Wczoraj miałam wene na sprzątanie. Występowałam kuchnię a dzisiaj chciałam zabrać się za łazienkę i potem podłogi.
To wczoraj już sobie uwaliłam kuchenkę bo mi ryż wykipiał🤦🏻♀️ Trza na nowo ją szorować..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam indukcję

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Wy tak o tym katarku a ja się cały czas zastanawiam czy nie kupić elektrycznego aspiratora..
Któraś może bierze elektryczny?Echme, wiem że każdy kupuje co mu się podoba ale pamiętam że na profilu zaufajpołożnej one nie poleciały kury do karmieniaMi zostało: łóżeczko, 2x materac do łóżeczka, wózek, fotelik, termometr, meble dla małej i apteka.🤦🏻♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiem, widziałam ale tą co miałam z jukki (była polecana) to było mi z nią niewygodnie i nie mieściłam się z nią na fotelu wiec oddałam i zamawiam kurkę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 10:19   #1630
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Znów jestem nie w temacie, bo od kilku dni szukam prezentów na mikołajki. Jak dzieci były małe to było to proste A teraz zabawkami już się nie bawią, książki i ubrania ich cieszą, ale jeszcze nie tak, żeby był to prezent na który się czeka cały rok. Dostaną je oprócz "głównego" prezentu. Syn wspominał o kendamie, okazało się że wzorów, rozmiarów itd tego cuda są tysiące. No i czytałam, szukałam jaka dla niego. Córcia ma wszystko, dosłownie wszystko. Chciała przybory plastyczne, ale mnie ubiegła babcia i jej nakupowała cudów na kiju. I tak siedzę i siedzę i szukam i nawet nie mam czasu myśleć o maluszku
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 10:34   #1631
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Dzień dobry
Mi zostało jeszcze dość sporo. Ale wszystko już w koszykach naszykowane tylko zamawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-26, 10:46   #1632
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Zaczynam go razem z Tobą
I właśnie z polecenia którejś z Was, może Twojego mam w koszyku aptecznym wkładki wielorazowe za tydzień będę w końcu mogła puścić zamówienie na Gemini i nie ma teraz bephantenu (pewnie źle napisałam )

Mam poprasowane wszystkie ciuszki dla małego! �� Oczywiście jeszcze będę kupować jakieś ale najważniejsze ogarnięte. Wybrałam też ubranka do szpitala i nie wiem czy dobrze je dobieram np komplet body + pajac x2, body długie + śpioch x1 i body długie + półspioch x1 będzie okej? I nie wiem w co na wyjście, uszykowalam długie mile w dotyku body+spodenki+skarpetki i do tego bluza cieńsza na zamek zapinana i w sumie lepszego pomysłu nie mam. Na to później kombinezon i czapa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas w szpitalach dają ubranka i były to najczęściej zestawy: body+spodenki+skarpetki lub kaftanik+spodenki+skarpet ki. Potem dziecko owinięte w kocyk na oddziale jest też bardzo ciepło. A na wyjście w zależności od pogody ale wezmę na pewno body na długi rękaw+ spodenki+skarpetki+bluza/sweterek+czapka+rękawczki i w tym do fotelika i go owinę kocem merino. Nie zapomnij o kremie na mróz

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Jaki masz aspirator do nosa? Nie wiem na jaki się zdecydować. Mnóstwo osób poleca ten katarek do odkurzacza ale ja mam taki stary odkurzacz z lidla i raczej chcemy go do komórki wstawić bo mamy taki samojeżdżacy z xiaomi i tym odkurzamy a tamten służy tylko do wciągania podczas wiercenia czy coś. I sama nie wiem, te elektryczne typu Hexe nie są polecane. Zainteresował mnie nosiboo ale kosztuje ponad 400 zł


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam Katarek na odkurzacz. Miałam też elektryczny, tego pingwinka z myślą o wyjazdach ale kompletnie się nie sprawdził. Wodniste gile odciągnął ale tych gęstych nie był w stanie ruszyć

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Wielorazowe podkłady gdzie znajdę?


Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Są w aptekach spójrz na mój koszyk co wrzucałam. Z Horizon np są.

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Wy tak o tym katarku a ja się cały czas zastanawiam czy nie kupić elektrycznego aspiratora..
Któraś może bierze elektryczny?Echme, wiem że każdy kupuje co mu się podoba ale pamiętam że na profilu zaufajpołożnej one nie poleciały kury do karmieniaMi zostało: łóżeczko, 2x materac do łóżeczka, wózek, fotelik, termometr, meble dla małej i apteka.����â˜☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi zamówienie z apteki, fotelik i chyba tyle. Kilka drobiazgów zostawiam gdyby ktoś pytał co potrzebujemy. No ale sporo mam po córce

Fajne story u Ali_jacz o karmieniu. I też poleca tą magiczną buteleczkę, o której Wam pisałam.
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...

Edytowane przez marga_zg
Czas edycji: 2020-11-26 o 10:48
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 10:48   #1633
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mi zostało jeszcze dość sporo. Ale wszystko już w koszykach naszykowane tylko zamawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry i sto lat! Świętujesz?


A mi został tylko laktator do kupienia

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 10:49   #1634
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
U nas w szpitalach dają ubranka i były to najczęściej zestawy: body+spodenki+skarpetki lub kaftanik+spodenki+skarpet ki. Potem dziecko owinięte w kocyk na oddziale jest też bardzo ciepło. A na wyjście w zależności od pogody ale wezmę na pewno body na długi rękaw+ spodenki+skarpetki+bluza/sweterek+czapka+rękawczki i w tym do fotelika i go owinę kocem merino. Nie zapomnij o kremie na mróz



Mam Katarek na odkurzacz. Miałam też elektryczny, tego pingwinka z myślą o wyjazdach ale kompletnie się nie sprawdził. Wodniste gile odciągnął ale tych gęstych nie był w stanie ruszyć



Są w aptekach spójrz na mój koszyk co wrzucałam. Z Horizon np są.



Mi zamówienie z apteki, fotelik i chyba tyle. Kilka drobiazgów zostawiam gdyby ktoś pytał co potrzebujemy. No ale sporo mam po córce

Fajne story u Ali_jacz o karmieniu. I też poleca tą magiczną buteleczkę, o której Wam pisałam.
Super dzięki za odpowiedź właśnie też słyszałam że na oddziałach jest mega ciepło i nie wiedziałam co mu naszykować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 10:59   #1635
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Dobreliski mówią, że jutro rano będzie niespodzianka w związku z Black Friday.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 11:08   #1636
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Dobreliski mówią, że jutro rano będzie niespodzianka w związku z Black Friday.

Dajcie znać jaki kod będzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 11:19   #1637
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Dobreliski mówią, że jutro rano będzie niespodzianka w związku z Black Friday.
Dzięki!

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość

Fajne story u Ali_jacz o karmieniu. I też poleca tą magiczną buteleczkę, o której Wam pisałam.
Taaaa, buteleczkę wszyscy polecają chyba, jest u mnie na liście dupereli do zamówienia.

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Polecam indukcję

Wiem, widziałam ale tą co miałam z jukki (była polecana) to było mi z nią niewygodnie i nie mieściłam się z nią na fotelu wiec oddałam i zamawiam kurkę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zamówiłam kurkę mimo wszystko.

Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość

Co wam jeszcze zostało do kupienia z wyprawki?
Mi wózek, fotelik, otulacze do spania, apteka, body na krótki rękaw, prześcieradło do gondoli - nie wiem czy jest potrzebne, podobno można podłożyć pieluchę.
Mi zostało sporo:
- laktator
- wózek (zamówiony, ale jeszcze nie przyszedł i nieopłacony, więc w sumie wciąż wisi na liście "do kupienia")
- klapki do szpitala
- ze 2 kaftaniki dla malucha i skarpetki
- drobiazgi na allegro, takie jak magiczna buteleczka, podkłady i takie tam
- wanienka
- prześcieradełka
- dostawka
- babybjorn
- druga część zamówienia aptecznego
- i sfinalizowanie zamówienia w IKEA (między innymi łóżeczko), ale czekamy, aż sklepy otworzą i będziemy mogli przetestować kanapę, bo chcemy kliknąć wszystko raz, a dobrze

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2020-11-26 o 11:25
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 11:32   #1638
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Co to za magiczna buteleczką?

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 11:36   #1639
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Co to za magiczna buteleczką?

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
To się chyba "profesjonalnie" nazywa kolektor pokarmu


Faithworkswonders, wszystkiego, wszystkiego dobrego
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-26, 12:14   #1640
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Doczekałam się zamówienia z Empiku, normalnie jestem w szoku xD
Patrzę na listę do szpitala to ja chyba będę musiała wziąć mega dużą walizkę, żeby to wszystko zmieścić
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 12:23   #1641
CharlotteSK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 516
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Dziewczyny, właśnie na insta zaufajpoloznej było wspominane o uszaku z Ikei i podobno lepszy jest fotel Benarp bo nie jest tak głęboki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie na insta zaufajpoloznej było wspominane o uszaku z Ikei i podobno lepszy jest fotel Benarp bo nie jest tak głęboki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chociaż ja i tak kupuję uszaka tj Strandmon, bo tych Benarpów u mnie w mieście nie ma, a chcę to już mieć z głowy. Myślę ze gdyby Strandmon był zbyt głęboki to pod plecy podłożę sobie poduszkę ciążową i powinno być ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Doczekałam się zamówienia z Empiku, normalnie jestem w szoku xD
Patrzę na listę do szpitala to ja chyba będę musiała wziąć mega dużą walizkę, żeby to wszystko zmieścić

Ja mam zamiar spakować się do walizki kabinowej i do tego mam jeszcze skórzaną torbę weekendową. Mam nadzieje ze się zmieszczę chociaż nie dostałam jeszcze listy od położnej.

Najbardziej przeraża mnie na tych listach ze trzeba pakować swoje sztućce, kubki, papier toaletowy itp ach ta nasza polska rzeczywistość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
CharlotteSK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 12:28   #1642
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Ja to się chyba muszę pożalić poszliśmy do USC zgłosić tego mojego no i dwie osoby przed nami a jak narazie siedzimy tutaj godzinę i nadal dwie osoby przed nami
A było brać ślub wcześniej

A co do wyprawki mi brakuje apteki, wózka i łóżeczka i wszystko to kupuje za tydzień. I już sobie na wymyślałam co jeszcze potrzebuje więc dokupię jeszcze sobie koszule, jakieś ubranka itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 12:45   #1643
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez CharlotteSK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie na insta zaufajpoloznej było wspominane o uszaku z Ikei i podobno lepszy jest fotel Benarp bo nie jest tak głęboki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------




Chociaż ja i tak kupuję uszaka tj Strandmon, bo tych Benarpów u mnie w mieście nie ma, a chcę to już mieć z głowy. Myślę ze gdyby Strandmon był zbyt głęboki to pod plecy podłożę sobie poduszkę ciążową i powinno być ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------




Ja mam zamiar spakować się do walizki kabinowej i do tego mam jeszcze skórzaną torbę weekendową. Mam nadzieje ze się zmieszczę chociaż nie dostałam jeszcze listy od położnej.

Najbardziej przeraża mnie na tych listach ze trzeba pakować swoje sztućce, kubki, papier toaletowy itp ach ta nasza polska rzeczywistość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to na szkole rodzenia nic nie mówiła o tym, że mamy mieć swoje kubki i sztućce. Na liście co trzeba zebrać też nic o tym nie ma mowy Jedynie, że rolkę ręczników papierowych mamy mieć m.in. ze sobą, do osuszania krocza czy też blizny po CC
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 12:52   #1644
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Ale się wkurzylam! Czekałam 3 godziny na kuriera, w końcu nie wytrzymałam i musialam pójść do osiedlowego sklepu na dół po bułki, bo głód mnie dopadł, a przez kuriera i czekanie nie poszłam wcześniej... I co się okazało? Że był w przeciągu tych 15 minut mojej nieobecności. I nawet nie zadzwonił nosz kurde, byłabym w dwie sekundy pod klatka 🤬 teraz muszę szukać paczki po punktach nie mam do niego numeru, do punktu nie mogę się dodzwonić. Jestem wściekła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 12:52   #1645
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Co to za magiczna buteleczką?

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Różne nazwy to ma ale chodzi o to:
https://www.aptekagemini.pl/mami-sil...reczny-0079241

Możesz zassać do drugiej piersi przy karmieniu/ odciąganiu laktatorem i mleko Ci samo leci albo jako laktatora ręcznego używać.

Nie wykupcie mi
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 13:03   #1646
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Ale się wkurzylam! Czekałam 3 godziny na kuriera, w końcu nie wytrzymałam i musialam pójść do osiedlowego sklepu na dół po bułki, bo głód mnie dopadł, a przez kuriera i czekanie nie poszłam wcześniej... I co się okazało? Że był w przeciągu tych 15 minut mojej nieobecności. I nawet nie zadzwonił nosz kurde, byłabym w dwie sekundy pod klatka 🤬 teraz muszę szukać paczki po punktach nie mam do niego numeru, do punktu nie mogę się dodzwonić. Jestem wściekła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany, najgorzej! Ja gdzieś czytałam, że kurierzy ponoć nie mają obowiązku dzwonić do odbiorcy, co mnie mocno dziwi, bo do mnie zazwyczaj dzwoni jak nikogo w domu nie zastanie i wtedy proszę go aby paczkę zostawił pod drzwiami mieszkania i żaden jeszcze nie robił mi z tym problemu. Przyznam szczerze, że najlepiej dogaduję się z kurierami inpostu, nie wiem, może przypadek, ale zawsze mili i bez problemu zostawiali paczkę w punkcie do odbioru, który sama wskazałam
Trzymam kciuki, abyś odnalazła paczkę A to nie jest tak, że jak dzisiaj Cię nie zastał to jutro będzie kolejna próba dostarczenia przesyłki?
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 13:06   #1647
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Też widziałam to story u Alicji i będę brała buteleczkę oraz te kompresy Multi Mam o których ona mówiła
Tak piszecie co wam jeszcze zostało i przypomniało mi się że przecież jeszcze koszule poporodowe i laktator🤦🏻☠♀️

Adhoc - wcale się nie dziwię że jesteś zła! Jak można nie zadzwonić!? Nie masz do niego numeru bo to pewnie UPS? Nie lubię tej firmy kurierskiej, bo nie da się szybciej skontaktować z kurierem.

Jestem ciekawa jaka promka będzie na Liskach.

Faith - wszystko najlepszego

Paulina - życzę cierpliwości! My weszliśmy od razu bo ludzi nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 13:10   #1648
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

A ostatnio też czekałam na paczkę i miło się zaskoczyłam. Bo to był akurat GLS, pracując w sklepie internetowym swego czasu widziałam jak kurierzy akurat z tej firmy traktują przesyłki i ogólnie jak pracują, więc mam mieszane uczucia. A tu tak z rana przyszedł smsa z GLS, że tego dnia będzie próba dostarczenia przesyłki plus nr do kuriera. Po czym po 30 minutach sam kurier mi przysłał smsa, że do godziny 10 dostarczy mi paczkę. I był przed 10!
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 13:14   #1649
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
O rany, najgorzej! Ja gdzieś czytałam, że kurierzy ponoć nie mają obowiązku dzwonić do odbiorcy, co mnie mocno dziwi, bo do mnie zazwyczaj dzwoni jak nikogo w domu nie zastanie i wtedy proszę go aby paczkę zostawił pod drzwiami mieszkania i żaden jeszcze nie robił mi z tym problemu. Przyznam szczerze, że najlepiej dogaduję się z kurierami inpostu, nie wiem, może przypadek, ale zawsze mili i bez problemu zostawiali paczkę w punkcie do odbioru, który sama wskazałam
Trzymam kciuki, abyś odnalazła paczkę A to nie jest tak, że jak dzisiaj Cię nie zastał to jutro będzie kolejna próba dostarczenia przesyłki?
Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Też widziałam to story u Alicji i będę brała buteleczkę oraz te kompresy Multi Mam o których ona mówiła
Tak piszecie co wam jeszcze zostało i przypomniało mi się że przecież jeszcze koszule poporodowe i laktator🤦🏻♀️

Adhoc - wcale się nie dziwię że jesteś zła! Jak można nie zadzwonić!? Nie masz do niego numeru bo to pewnie UPS? Nie lubię tej firmy kurierskiej, bo nie da się szybciej skontaktować z kurierem.

Jestem ciekawa jaka promka będzie na Liskach.

Faith - wszystko najlepszego

Paulina - życzę cierpliwości! My weszliśmy od razu bo ludzi nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To DHL, tacy są niemili, że dramat z GLS jak mnie nie zastał to dzwonił chyba z 15 razy, mówię, że już jadę, bo miałam wizytę, to podjechał do mnie drugi raz i nie robił problemu... Ehhh, ale to wszystko od człowieka zależy, niestety. Ostatni raz płacę za przesyłkę, teraz wszystko będzie leciało za pobraniem. Będą przynajmniej dzwonić i drugi raz podjezdzac...
Dostałam wiadomość, że paczka będzie w punkcie do odbioru. W jakiejś Żabce. Teraz kwestia odnalezienia tej żabki na osiedlu 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️

Faith sto lat, szybkiego i spokojnego porodu 🥳🥂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 13:25   #1650
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Dziwne, że nie podejmują się dostarczenia przesyłki jutro po raz drugi...
Ważne, że wiesz, gdzie paczka czeka do odbioru

Faith - Spełnienia marzeń, tych małych i dużych
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-04 23:52:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.