Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-16, 19:52   #1
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 32
GG do karolincyn
Exclamation

Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!


Witam na (jak siê dowiedzia³am niezast±pionym forum, gdybym tu wesz³a tydzien temu to nie pisa³abym teraz)
Otóz na pocz±tku lipca zafundowa³am sobie baaardzo gêste pasemka blond na po³owie moich naturalnych w³osów(jasny br±z) i drugiej dolnej po³owie farbowanej ponad pó³ roku temu jak±¶ ciemn± farb± ( nie pamietam jak± ale byla juz prawie calkiem wyp³ukana). Baaardzo dobrze siê czu³am z takimi w³oskami i mia³am zamiar zapuszczaæ i farbowac odrost bo te pasemka mi wysz³y w 99% na ca³ej g³owie. I po dwóch miesi±cach z do¶æ sporym odrostem chcia³am sie wybrac do fryzjerki na farbowanie odrostów...Niestety nie puszcza³y mnie fundusze a juz wygladalam tragicznie bo moje wloski naturalne wygladaly na bardzo ciemne przy tym jasnym blondzie. wiedzac z doswiadczenia sprzed lat ze moje wloski sa baardzo podatne na rozjasnianie , zafundowalam sobie rozjasnianie w domu...I odrosty wysz³y pomaranczowe wpad³am w histerie bo wygl±da³am jak jaka¶ niedorobiona kaczka próbowalam sie pozbyc tej pomaranczy p³ukank± ale nie pomog³o z desperacji zafarbowalam wlosy na czekoladowy br±z wellatonem od tygodnia nie mogê spaæ przez te w³osy bo tak sie zakocha³am w tym blondzie i czuje sie okropnie z tymi ciemnymi mimo ze zawsze mialam ciemne. Ten br±z mi wyszed³ bardzo ciemny ale myje wlosy codziennie szamponem przeciw³upiezowym i wloski mi sie rozjasnily troszeczke i maja duzo ³adniejszy kolor ale ja chce spowrotem blondzik mozecie mi poradzic co w tej sytuacjii zrobic? odrazu mowie ze stopniowe przechodzenie pasemkami mi nie pasuje bo zle wygladam w pasemkach Ratujucie dziewczyny!!!!!!!!
__________________
-"Gdyby¶ by³a mê¿czyzn± to bym Ciê uderzy³"
-"Gdyby¶ by³ mê¿czyzn± to bym siê ba³a"
karolincyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-16, 20:20   #2
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

No to czeka Ciê dekoloryzacja. Tyle,¿e spróbuj jeszcze przechodziæ w tych w³osach, tak ze 2 tygodnie,kolor powinien bardziej pu¶ciæ, myj przeciw³upie¿owym szamponem i intensywnie od¿ywiaj w³osy,¿eby kolejne zabiegi a¿ tak bardzo ich nie uszkodzi³y.
Jest ca³y w±tek o dekoloryzacji, zajrzyj tam, poczytaj a na pewno znajdziesz rozwi±zanie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych


Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-09-16 o 20:22
MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-16, 20:27   #3
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 32
GG do karolincyn
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Dziêkujê za radê ale dekoloryzacja tez odpada rozmawialam z fryzjerk± i powiedziala ze moze byc nie ciekawie ja moge w tych wlosach przechodzic nawet miesiac i spróbowac tego mieszania proszku z rozjasniacza z odzywka do wlosów zeby troszke sie rozjasnily przed farbowaniem nastepnym mysle ze jak konkretnie ten kolor sie zmyje i je jakos odzywie to moglabym znowu zrobic te geste pasemka a skoro juz o odzywianiu zaczelas to moze doradzisz mi jakies kosmetyki do odzywiania wlosów? z góry dziekuje bo ka¿da rada jest na wage zlota
__________________
-"Gdyby¶ by³a mê¿czyzn± to bym Ciê uderzy³"
-"Gdyby¶ by³ mê¿czyzn± to bym siê ba³a"
karolincyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-16, 20:31   #4
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Cytat:
Napisane przez karolincyn Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za radê ale dekoloryzacja tez odpada rozmawialam z fryzjerk± i powiedziala ze moze byc nie ciekawie ja moge w tych wlosach przechodzic nawet miesiac i spróbowac tego mieszania proszku z rozjasniacza z odzywka do wlosów zeby troszke sie rozjasnily przed farbowaniem nastepnym mysle ze jak konkretnie ten kolor sie zmyje i je jakos odzywie to moglabym znowu zrobic te geste pasemka a skoro juz o odzywianiu zaczelas to moze doradzisz mi jakies kosmetyki do odzywiania wlosów? z góry dziekuje bo ka¿da rada jest na wage zlota
Hmm...no to pozostaje czekaæ, najlepiej najd³u¿ej jak siê da

Hmm..z naturalnych sposobów to polecam olej kokosowy, do kupienia w zielarskim i olej rycynowy (apteka). Nak³adasz to najlepiej na noc przed myciem, ze 2 razy w tygodniu.
Mo¿esz te¿ zrobiæ maskê olej rycynowy+¿ó³tko z jajka+nafta kosmetyczna i to na g³owê na godzinê.

Z gotowych masek ¶wietne s± maski Biovax a jak masz dostêp do sklepu fryzjerskiego to mo¿esz siê zaopatrzyæ w maskê Sleek Line Stapiz z jedwabiem ( 250ml za oko³o 6z³ ).
To tak pokrótce
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-16, 21:58   #5
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

przecie¿ mo¿e sobie zdekoloryzowaæ te w³osy, ma tylko jedn± warstwê ciemnego koloru, powinno pójsæ ³atwo, matrix ma taki dekoloryzator w saszetce, nie niszczy i nie ciemniej± po nim w³osy.
jakby sama zrobi³a to by jej mo¿e do karmelowego blondu zesz³o, i na to jaka¶ jasna popielata farbka, by³o by ok
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-17, 06:26   #6
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
przecie¿ mo¿e sobie zdekoloryzowaæ te w³osy, ma tylko jedn± warstwê ciemnego koloru, powinno pójsæ ³atwo, matrix ma taki dekoloryzator w saszetce, nie niszczy i nie ciemniej± po nim w³osy.
jakby sama zrobi³a to by jej mo¿e do karmelowego blondu zesz³o, i na to jaka¶ jasna popielata farbka, by³o by ok
Wiem,te¿ nim robi³am ale autorka powiedzia³a wyra¼nie,¿e dekoloryzacja odpada no i nie powiedzia³abym,¿e po nim w³osy siê nie niszcz±, ja sobie je trochê skatowa³am i musia³am znacz±co podci±æ,na pocz±tku by³o wszystko dobrze a zniszczenia ukaza³y siê po ok. 3 tygodniach
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-17, 09:23   #7
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

EH Eksperymenty... kup sobie lepiej loreal intense repair, naloz na wlosy + cieply recznik ewentualnie folie i nagrzej i siedz z tym z pol godziny. Z czasem efekty beda zauwazalne
__________________


" . . D
zisaj uwierzy³am, ¿e do szczê¶cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by³a . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 12:20   #8
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdañsk/Ateny
Wiadomo¶ci: 1 670
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem,te¿ nim robi³am ale autorka powiedzia³a wyra¼nie,¿e dekoloryzacja odpada no i nie powiedzia³abym,¿e po nim w³osy siê nie niszcz±, ja sobie je trochê skatowa³am i musia³am znacz±co podci±æ,na pocz±tku by³o wszystko dobrze a zniszczenia ukaza³y siê po ok. 3 tygodniach
mi po renee blanche w³osy nie zniszczy³y siê nic a nic!
magda1302 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-17, 14:30   #9
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomo¶ci: 693
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

W³a¶nie po co w ogóle rusza³a¶... ajjj. Widzisz musisz to dobrze przemy¶leæ, najlepiej po prostu zrobiæ gesty baleyage i sie tego trzymaæ. Tyle co bêdzie jak sytuacja sie powtórzy i nie bêdziesz mog³a sobie pozwoliæ na wizytê z odrostami..
Na razie doprowadz je do dobrego stanu, a potem sobie spokojnie zejdziesz pasemkami
__________________
"Niektórzy uwa¿aj±, ¿e pi³ka no¿na jest kwesti± ¿ycia i ¶mierci. Jestem rozczarowany takim podej¶ciem. Zapewniam, ¿e jest czym¶ znacznie, znacznie wa¿niejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-17, 21:48   #10
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 32
GG do karolincyn
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Dziêki dziewczyny za odpowiedzi w sumie to one mi sie teraz tak bardzo nie zniszczy³y tylko koñcóweczki najd³u¿szych co¶ zauwa¿y³am ¿e szwankuj± ale tez nie wszystkie.moje w³osy wygl±daj± na jakis takie zniszczone bo farba nie chwycila we wszystkich miejscach rownomiernie i sa jasne przeswity ... kurcze duzo myslalam o tej dekoloryzacji a slyszalam i czytalam same zle opinie... moze która¶ z was mi powie jak to dokladnie wyglada, co trzeba zrobic... tylko tak zeby sie jak najmniej wloski zniszczyly....

spodobal mi sie ten pomysl z dekoloryzacja tym matrixem... pozniej ta farba... hmmm<mysli> powiecie co wiecej ( jak to zrobic, ile to kosztuje...)

SummerGlow - teraz to ja mog³abym sobie wszystkiego odmówic zeby te w³osy zafarbowac i napewno taka sytuacja sie nie powtórzy zwlaszcza ze teraz juz mam stale zrodlo dochodu...:P

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

a powie mi która¶ z was która robila dekoloryzacje renee blanche na farbowanych brazowych wlosach jak to wyszlo lub co moge zrobic (dekoloryzacja + farba ) zeby wyszedl jasny blond?
__________________
-"Gdyby¶ by³a mê¿czyzn± to bym Ciê uderzy³"
-"Gdyby¶ by³ mê¿czyzn± to bym siê ba³a"
karolincyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-17, 22:15   #11
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Cytat:
Napisane przez karolincyn Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za odpowiedzi w sumie to one mi sie teraz tak bardzo nie zniszczy³y tylko koñcóweczki najd³u¿szych co¶ zauwa¿y³am ¿e szwankuj± ale tez nie wszystkie.moje w³osy wygl±daj± na jakis takie zniszczone bo farba nie chwycila we wszystkich miejscach rownomiernie i sa jasne przeswity ... kurcze duzo myslalam o tej dekoloryzacji a slyszalam i czytalam same zle opinie... moze która¶ z was mi powie jak to dokladnie wyglada, co trzeba zrobic... tylko tak zeby sie jak najmniej wloski zniszczyly....

spodobal mi sie ten pomysl z dekoloryzacja tym matrixem... pozniej ta farba... hmmm<mysli> powiecie co wiecej ( jak to zrobic, ile to kosztuje...)

SummerGlow - teraz to ja mog³abym sobie wszystkiego odmówic zeby te w³osy zafarbowac i napewno taka sytuacja sie nie powtórzy zwlaszcza ze teraz juz mam stale zrodlo dochodu...:P

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

a powie mi która¶ z was która robila dekoloryzacje renee blanche na farbowanych brazowych wlosach jak to wyszlo lub co moge zrobic (dekoloryzacja + farba ) zeby wyszedl jasny blond?

dekoloryzacja nie zniszczy w³osów je¶li przeprowadzisz j± odpowiednio. tzn odpowiednimi kosmetykami. Fryzjerki czêsto odradzaj± dekoloryzacjê , a ja nie wiem czy a¿ tak bardzo siê na tym nie znajd±? czy im siê to nie op³aca, nie mam pojêcia, moze dla fryzjerów dekoloryzacja oznacza rozja¶nianie, a rozja¶nianie w³osów w celu dekoloryzacji oznacza zniszczone w³osy i niechciane kolory.

Moj pomys³ na Twoje w³osy jest taki, aby¶ je zdekoloryzowa³a dekoloryzatorem matrixa, poda³bym Ci link na stronê pewnej hurtowni ale oni sobie chyba zablokowali, ¿eby nie kopjowaæ ich linków, wiêc linka nie wstawiê, powiem ze to strona pro-sprzêt, mo¿esz wyszukaæ i tam znale¶æ ten dekoloryzator. On siê nazywa MATRIX Solutionist Color Erase kosztuje 8.74 z³ na tej stronie, saszetka zawiera 30g, czyli na Twoje w³osy potrzeba by by³o ze 3 saszetki, miesza siê go z ciep³± wod± lub oxydantem matrix (3-6%)

http://estyl.pl/wlosy/kuracje/matrix...erase-30g.html

o tutaj znalaz³em go na innej stronie.

po dekoloryzacji matrixem, umyj porz±dnie w³osy i na³óz farbê, w³a¶nie, jaki kolor w³osów chcesz uzyskaæ??


ja robi³em renee blanche, te¿ mo¿esz go u¿yæ, on nie niszczy w³osów, przeze mnie by³ nak³adany 8 razy w ci±gu dnia (z mojej winy poniewaz po³ozy³em na niego kolor z za wysok± wod± i w³osy sæiemnia³y, musia³em powtórzyæ)

jednak po renee blanche w³osy bardzo szybko ciemniej±, same z siebie lub po na³ozeniu koloru, wiêc radzê po dekoloryzacji na³ozyæ jasn± farbkê na wodzie 3%, potem mo¿esz juz farbowaæ na jaki chcesz.

A sama dekoloryzacja polega na usuwaniu ciemnego (sztucznego) pigmentu z w³osów. Dostêpne na rynku dekoloryzatory (renee blanche, elgon, chantal, matrix) s± na bazie siarki, nie maj± amoniaku ani wody utlenionej, nie otwieraj± wiêc ³usek w³osów, przez co w³osy siê nie niszcz±.
Maj± w sobie te wady, ze nieprzyjemnie ¶mierdz±, siark± w³a¶nie, do¶æ chemicznie, oraz ze po ich zastosowaniu w³osy s± bardzo podatne na przyjmowanie koloru, wiêc polecam stosowanie wody utlenionej 3% z farbami na w³osy po deko.
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 22:19   #12
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomo¶ci: 636
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Wcze¶niej te pasemka mia³a¶ rozja¶niaczem? Ja na rozja¶nione w³osy równie¿ k³ad³am wellaton i po 2 msc po farbie prawie ¶ladu nie by³o
Wiem pewnie ¿e nie chcesz czekaæ ale tym sposobem mog³a by¶ byæ ca³kowicie bezpieczna o stan zdrowia w³osów, poza tym jest to chyba najtañsza metoda. Dla polepszenia efektu ewentualnie mog³a by¶ zafarbowaæ jak±¶ jasn± rozja¶niaj±c± farb±
malachite jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-18, 11:17   #13
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 32
GG do karolincyn
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

OOOooo widzê ¿e znale¼li siê ¿yczliwi ludzie...:P no wiêc tak chcê mieæ w³osy koloru bardzo jasnego blondu. Powiem jeszcze tak..:P teraz to juz niewiem co zrobiæ z tymi w³osami bo dzisiaj (niewytrzyma³am!) po wczorajszym przeczytaniu pewnego sposobu na rozja¶nienie w³osów zrobi³am to ( proszek z rozjasniacza rozpu¶ci³am w gor±cej wodzie i doda³am szamponu i od¿ywki i trzyma³am to na g³owie 20 minut) po sp³ukaniu w³oski s± koloru jasnego br±zu , troszke rudawe a te wczesniej wspomniane ja¶niejsze pasma s± bardzo jasne br±z...i pojedyncze pasma od spodu jasny blond.
ca³o¶æ wygl±da nawet spoko tyle za ja d±¿ê do bardzo jasnego blondu.... moje pytanie brzmi :
Czy dekoloryzacja renee blanche pozwoli mi na zaaplikowanie farby bardzo jansy blond który chwyci mi w³osy?
__________________
-"Gdyby¶ by³a mê¿czyzn± to bym Ciê uderzy³"
-"Gdyby¶ by³ mê¿czyzn± to bym siê ba³a"
karolincyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-18, 11:20   #14
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Cytat:
Napisane przez karolincyn Poka¿ wiadomo¶æ
OOOooo widzê ¿e znale¼li siê ¿yczliwi ludzie...:P no wiêc tak chcê mieæ w³osy koloru bardzo jasnego blondu. Powiem jeszcze tak..:P teraz to juz niewiem co zrobiæ z tymi w³osami bo dzisiaj (niewytrzyma³am!) po wczorajszym przeczytaniu pewnego sposobu na rozja¶nienie w³osów zrobi³am to ( proszek z rozjasniacza rozpu¶ci³am w gor±cej wodzie i doda³am szamponu i od¿ywki i trzyma³am to na g³owie 20 minut) po sp³ukaniu w³oski s± koloru jasnego br±zu , troszke rudawe a te wczesniej wspomniane ja¶niejsze pasma s± bardzo jasne br±z...i pojedyncze pasma od spodu jasny blond.
ca³o¶æ wygl±da nawet spoko tyle za ja d±¿ê do bardzo jasnego blondu.... moje pytanie brzmi :
Czy dekoloryzacja renee blanche pozwoli mi na zaaplikowanie farby bardzo jansy blond który chwyci mi w³osy?
Hmm... skoro ju¿ masz tak jasne w³osy to nie widzê sensu w uzyciu dekoloryzatora, tym bardziej,¿e po na³o¿eniu farby po dekoloryzacji mog± Ci ¶ciemnieæ bardziej ni¿ je masz teraz. Ja bym ci radzi³± pój¶æ na pasemka blond do fryzjera
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-18, 11:48   #15
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 32
GG do karolincyn
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Pasemka blond w sensie ¿e takie gêste jak mia³am ?(wstawiam zdjêcie) i czym to zrobic u fryzjera rozja¶niaczem ?
__________________
-"Gdyby¶ by³a mê¿czyzn± to bym Ciê uderzy³"
-"Gdyby¶ by³ mê¿czyzn± to bym siê ba³a"
karolincyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-18, 11:51   #16
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Cytat:
Napisane przez karolincyn Poka¿ wiadomo¶æ
Pasemka blond w sensie ¿e takie gêste jak mia³am ?(wstawiam zdjêcie) i czym to zrobic u fryzjera rozja¶niaczem ?
Tak, dok³adnie o co¶ takiego mi chodzi³o rozja¶niaczem albo farb± rozja¶niaj±c±, tak mi siê wydaje. Zreszt±, fryzjerka sama najlepiej bêdzie wiedzia³a jak je zrobiæ
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-18, 12:14   #17
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

teraz juz dekoloryzacja nie ma sensu. zrob za jakis tydzieñ znowu t± k±piel rozjasniaj±c±, i potem id¼ moze na te pasemka do fryzjera
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-18, 12:25   #18
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 32
GG do karolincyn
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

hmmm no teraz to powiem Ci wywo³a³a¶ usmiech na mojej twarzy a od tego felernego farbowania to sie to nie zdarzy³o:p
wstawie jeszcze zdjecie tych w³osów jak wygl±daj± teraz ¿eby by³a jasno¶æ

malachite- no tak ale ja z natury niecierpliwa kobita jestem :p a wrazliwa i nerowa... 7 ¶wiatów:P
__________________
-"Gdyby¶ by³a mê¿czyzn± to bym Ciê uderzy³"
-"Gdyby¶ by³ mê¿czyzn± to bym siê ba³a"
karolincyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-18, 14:26   #19
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 32
GG do karolincyn
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Chcia³abym jeszcze zapytaæ po jakim czasie moge zafarbowaæ te w³osy ? aha i wiem ze one niewygladaja na zbyt zdrowe ale to chyba dlatego ze k±piel rozjasniaj±c± robi³am 3 godzinki temu i niedawalam zadnej odzywki:P

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Narazie mi nikt nie odpisuje ale jak juz odpisze to zapytam jeszcze o jedno:p gdy juz zrobie ten blond to pewnie moje wloski bed± w nienajlepszym stanie... czego lepiej uzywac? wax threatment do wlosow rozjasnianych czy linie regenaruj±c± Dove? zalezy mi zeby wygl±da³y zdrowo jak najszybciej.
__________________
-"Gdyby¶ by³a mê¿czyzn± to bym Ciê uderzy³"
-"Gdyby¶ by³ mê¿czyzn± to bym siê ba³a"
karolincyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 14:57   #20
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

o. do¶æ jasne, jak mówi³em, ja bym zrobi³ jeszcze raz k±piel rozja¶niaj±c± i na to pasemka, i bêdzie dobrze
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-18, 15:05   #21
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomo¶ci: 693
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Kolor jest ¶wietny), Spokojnie mo¿esz ju¿ nak³adaæ pasemka u fryzjera .
__________________
"Niektórzy uwa¿aj±, ¿e pi³ka no¿na jest kwesti± ¿ycia i ¶mierci. Jestem rozczarowany takim podej¶ciem. Zapewniam, ¿e jest czym¶ znacznie, znacznie wa¿niejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-18, 15:58   #22
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 32
GG do karolincyn
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

w³asnie na takie odpowiedzi czeka³am jednak poczekam jeszcze z tym farbowaniem ( chociarz niewiem ile wytrzymam:P) bo kasa jest, fajnie jest tylko boje sie o ich kondycje.. chyba kupie jeszcze ta odzywke waxa i cos tam pomajstruje tymi jajcami, olejami:p ale dziekuje wszystkim za pomoc
__________________
-"Gdyby¶ by³a mê¿czyzn± to bym Ciê uderzy³"
-"Gdyby¶ by³ mê¿czyzn± to bym siê ba³a"
karolincyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-19, 21:55   #23
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 207
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

karolincyn, a ten wyjsciowy-docelowy ;-) platynowy blond (pasemka) robilas u fryzjera rozjasniaczem? ¶liczny taki bym chciala miec, tylko nie chce, zeby fryzjer robil rozjasniaczem, bo wtedy odrosty sa ciemniejsze niz po farbie...
patisonowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-03, 18:31   #24
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 32
GG do karolincyn
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Witam ponownie znowu potzrebuje porady jako¶ tak w pa¿dzierniku ostatnio pisa³am i pos³ucha³am waszych porad i wybra³am sie do fryzjera na pasemka...Co prawda nie chcia³ zabardzo sioe tego podejmowac ale jakos posz³o na moj± odpowiedzialno¶æ;P i có¿ , po³o¿y³ rozja¶niacz na pasemka, gêste ale nie tak gêste jak chcia³am ( ta czesc nie rozjasnionych jest koloru jasnego br±zu i strasznie mnie to wkurza) i przez pewnien czas mia³am blondo-pomaranczowe z 1/4 koncówek br±zowych ale jakos przezy³am:P przy rozjasnianiu odrostów k³ad³ tylko toner na reszte i calosc wygl±da³a spoko ale na miesi±c. Do³±czam zdjêcia mojego aktualnego koloru i tu wlasnie zrodzilo sie moje kolejne pytanie Czy po nastepnym farbowaniu 2cm odrostu u fryzjera móg³by mi na ca³o¶æ po³o¿yc jak±¶ super jasn± farbkê ? i je¶li tak to robiæ zeby w³osy nie ¿ó³k³y?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00165.jpg (109,0 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00170.jpg (114,7 KB, 59 za³adowañ)
__________________
-"Gdyby¶ by³a mê¿czyzn± to bym Ciê uderzy³"
-"Gdyby¶ by³ mê¿czyzn± to bym siê ba³a"

Edytowane przez karolincyn
Czas edycji: 2011-04-03 o 18:35 Powód: zapomnia³am dodac zdjêc
karolincyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 14:45   #25
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1 458
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

Cytat:
Napisane przez karolincyn Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie znowu potzrebuje porady jako¶ tak w pa¿dzierniku ostatnio pisa³am i pos³ucha³am waszych porad i wybra³am sie do fryzjera na pasemka...Co prawda nie chcia³ zabardzo sioe tego podejmowac ale jakos posz³o na moj± odpowiedzialno¶æ;P i có¿ , po³o¿y³ rozja¶niacz na pasemka, gêste ale nie tak gêste jak chcia³am ( ta czesc nie rozjasnionych jest koloru jasnego br±zu i strasznie mnie to wkurza) i przez pewnien czas mia³am blondo-pomaranczowe z 1/4 koncówek br±zowych ale jakos przezy³am:P przy rozjasnianiu odrostów k³ad³ tylko toner na reszte i calosc wygl±da³a spoko ale na miesi±c. Do³±czam zdjêcia mojego aktualnego koloru i tu wlasnie zrodzilo sie moje kolejne pytanie Czy po nastepnym farbowaniu 2cm odrostu u fryzjera móg³by mi na ca³o¶æ po³o¿yc jak±¶ super jasn± farbkê ? i je¶li tak to robiæ zeby w³osy nie ¿ó³k³y?
ale Ci ladnie w blondzie ja Ci moge poradzic uzywanie szamponu wysrebrzajacego badz niwelujacego zolty odcien, sa tez maski, plukanki, tonery .
playboykaa77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 22:20   #26
xglamorous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Ratujcie! Moje w³osy przesz³y koszmar:( blond!!!

By³am w podobnej sytuacji jaka by³a opisywana na pocz±tku z tym, ¿e ja mia³am blond w³osy do po³owy pleców, farbowa³am je od paru lat u fryjzera co 2 miesi±ce mia³am taki s³oneczny baleja¿. W kwietniu zachcia³o mi siê br±zu i pomalowa³am u fryzjera na ciemny br±z. Jestem w trakcie powracania do s³onecznego blondu poprzez baleja¿ robiony rozja¶nieczem. Odczeka³am ko³o 2 tyg po koloryzacji na br±z i zrobi³am 1. baleja¿. Mam jasniejszy bra¿ z licznymi jansieszymi pasmami. Umówi³am siê ju¿ na dwie kolejne wizyty co 4 tyg. Mam nadzieje, ¿e trzy porz±dne baleja¿e przywróc± mi mój poprzedni kolor, bo w ciemnych czujê sie nijak. Je¿eli chodzi o kondycje w³osów musia³am podci±c z 3-4 cm, w³osy przy koñcach maj± odstaj±ce ³uski, ale jest ok. To lepsze rozwi±zanie ni¿ dekoloryzacja
xglamorous jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.