farba do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-25, 22:27   #1
kosmetyczka-szczecin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 44
GG do kosmetyczka-szczecin

FARBA DO WŁOSÓW


jaka jest najlepsza farba do wlosow ktora utrzymuje dlugo kolor i polysk i nie plowieje?wyprobowalam Feria buster i kolor szybko sie zmywa mimo iz to farba trwala i szyko kolor plowieje
kosmetyczka-szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 22:35   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: FARBA DO WŁOSÓW

Wg wizażanek (które recenzowały farby do włosów) to Loreal Excellence (zaraz po ziolowym balsamie)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...category_id=14
przeszukaj proszę te stronke.
Ja osobiście najbardziej lubię Schwarzkopf Brilliance bo pięknie błyszczy i ma sliczne kolory.
Nie wiemy jednak na jaki kolor ty farbujesz wlosy i czy sa zniszczone (moze dlatego kolor szybko u ciebie plowieje)
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 22:47   #3
kosmetyczka-szczecin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 44
GG do kosmetyczka-szczecin
Re: FARBA DO WŁOSÓW

wlosy fakt mam troche zniszczone i chce zafarbowac na jakis ciemniejszy -brąz
kosmetyczka-szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 23:01   #4
kosmetyczka-szczecin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 44
GG do kosmetyczka-szczecin
Re: FARBA DO WŁOSÓW

mozesz mi napisac gdzie byl taki temat po wertuje strony i nie moge znalesc
kosmetyczka-szczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 09:39   #5
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: FARBA DO WŁOSÓW

o jakim konkretnie tamacie mówisz? To, co wkleiłam wczesniej to katalog wszystkich farb i ich recenzji Np. tu są oceny farby Excellence:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=421

a tutaj 3ciej w kolejności najlepszej farby wg wizazanek
Loreal Casting:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1329

Natomiast w archiwum możesz poszukać nt zniszczonych włosów, wpisz: regeneracja włosów, odżywianie włosów, najlepsze maseczki do włosów. Na pewno znajdziesz wiele tematów, bo często go tu poruszamy
wklejam jeden z takich watków:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1055602552
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 01:09   #6
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
farba do włosow

Hejka
mam farbowane włosy na blond i chciałabym się zrobić na brunetkę tzn. włosy w kolorze czekoladki -ciepły brąz jaśniejszy
CZy jak kupię taki to nei wyjdzie za ciemny na blond włosach i musiałabym kupic jaśniejszy odcień??
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 09:02   #7
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: farba do włosow

lepiej kup jasniejsza farbe, wrazie jakby wyszla za jasno mozesz poprawic ciemniejsza
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 09:04   #8
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: farba do włosow

Witam
Musissz uwazac przy wyobrze farb zeby nie stac się kroczoczarną brunetka Proponuje kupić farbkę w kolorze mlecznej czekolady z wellatonu kolor jest jasny,bo juz gorzka czekolada wychodzi bardzo ciemna.
Polecam jeszcze poielaty blond on wychodzi jak brąz,bardzo ładnie wygląda na włoskach,naturalnie-L;oreal ma w swojej ofercie taki kolor,również Lonnda-ale jeszcze jej nie testowałam na sobie
Powinnas wybrac kolo jasny brąz,popielaty blond,jakis czekoladowy brązik,ale uwazaj z samym brązem,bo na pudełku jniby są jasne ale na głowce wychodzą inaczej.
Pozdrawiam
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 15:28   #9
Formika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: farba do włosow

Radziłabym kupić jaśniejszy odcień farby, przynajmniej na początku.Zwylke, na włosach wychodzi ciemniejszy brąz od tego, przedstawionego na opakowaniu;
__________________
Formika
Formika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 12:28   #10
Anna__K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 25
farba do włosów

Witajcie kobietki - mam pytanieMoje włoski są po przejściach - najpierw rozjaśniane, później chciałam wrócić do naturalnego koloru - średni blond (u fryzjera),ale się nie udałoW końcu sama kupiłam farbę ciemny blond Garnier Color Naturals z myślą, ze zostawię te moje włosy w spokoju, niech odrastają, a różnicy międy tymi farbowanymi, a naturalnymi nie będzie wyraźnie widać. Niestety Garnier zmywa mi się do obrzydliwego rudego koloru!!!!!!!!!!!Polećcie mi proszę farbę, która przy zmywaniu się nie będzie rudziała. Z góry bardzo dziękuję
Anna__K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 12:37   #11
Anna__K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 25
Dot.: farba do włosów

halo, halo, czy jest tu ktoś, kto może mi pomóc???
Anna__K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 13:23   #12
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: farba do włosów

Garnier Color naturals to faktycznie okropna farba, nigdy nie wiadomo co wyjdzie [moja mama zrobiła sobie kiedys włosy blondem z tej serii, a wyszedł jej czarny ]. Może sprobuj Wella Decore? Te farby mają pochlebne opinie. Garnier Nutrisse też jest całkiem niezła i kolor wychodzi zazwyczaj taki jak na opakowaniu lyb niewiele się od niego różni
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:51   #13
Anna__K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 25
Dot.: farba do włosów

Dziękuję za odpowiedź Chcę kupić jakąś farbę, tylko najpierw chciałam się Was poradzić, bo może któraś z Was miała (ma) podobny problem i znalazła farbę godną polecenia
Anna__K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:02   #14
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: farba do włosów

Hejka ja tez miewalam rozne akcje z farbami do wlosow jestem szatynka a doprowadzilam sie do czystego blondu (udalo misie jednak wrocic do szatynkli)i uwazam ze najlepszymi farbami sa farby loreal,czasami nie warto oszczedzac tylko wydac troszke wiecej,kolor jest mocny ladny a przede wszystkim trwaly
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:04   #15
Anna__K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 25
Dot.: farba do włosów

Cytat:
Napisane przez asienka22
Hejka ja tez miewalam rozne akcje z farbami do wlosow jestem szatynka a doprowadzilam sie do czystego blondu (udalo misie jednak wrocic do szatynkli)i uwazam ze najlepszymi farbami sa farby loreal,czasami nie warto oszczedzac tylko wydac troszke wiecej,kolor jest mocny ladny a przede wszystkim trwaly
Dzięki Asieńka właśnie mam zamiar nie oszczędzać na farbie, ale wiadomo, nawet z tych droższych zdarzają sie buble. Którą z farb Loreala polecasz szczególnie?? Mam nadzieję, że tym razem nie zmyje mi się do rudegi i będę mogła w końcu dać odpocząć tym moim biednym włosom
Anna__K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:38   #16
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: farba do włosów

Czesc ja uzywalam farbe do wlosow L'oreal Recital Preference zarowno blondy jak i ciemne i wszystkie byly poprostu super kolor sie dlugo utrzymywalwlasnie na swieta mam zamiar sie nia zafarbowac bo teraz uzylam londy color bo tania i wszystko mi sie zmylo w ciagu 2 tygodni masakrapowiodzenia w farbowaniu
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 09:51   #17
modny fryzjer
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 20
Dot.: farba do włosów

Witam Jesli chcesz mieć piekne wlosy proponuję Ci farbę loreal Majirel . Jest to profesjonalna farba niedostępna w sklepach. Efekt jest murowany.Mozesz ją kupić w hurtowniach fryzjerskich bądz na allegro.
modny fryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:01   #18
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: farba do włosów

Na allegro już niestety nie Ja robiłam kilka razy Majirel u fryzjera i na rozjaśnianych włosach kolor trzymał ok. 2 tygodni, potem zblakł. Jest lepsza od sklepowych farb na pewno, ale nie aż tak doskonała
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 11:01   #19
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: farba do włosów

A ja mam małe pytanko, bo chcialabym zafarbowac sobie włosy na ciemna czekoladą a nie wiem jakiej farby uzyc, żeby włosy nie były tak bardzo zniszczone i rozdwojone, a czy moze jest jakaś henna, w takim odcieniu, nie wiem kompletnmie bo nie chce sobie włosów poniszczyć
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 11:08   #20
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: farba do włosów

Hennę bym odradzala, bo potem nie bedziesz mogła już zafarbować się na inny kolor. Po hennie żaden kolor nie złapie i trzeba będzie czekac aż włosy odrosną.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:34   #21
misia_171717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 94
Farba do włosów

Farba jakiej firmy jest najtrwalsza??? Słyszałam ze palette ale z ciemnego blondu po 7 myciach zrobił mi sie jasny blond;/ ciemny blond to jest moj naturalny kolor, a nie chce miec odrostów po rozjasnianiu do połowy głowy wiec farbuje na naturalny... ale bez przesady zebym musiała co tydzien na nowo farbowac włosy bo farba tak szybko schodzi...próbowałam juz palette, garnier 100% ale nie sa trwałe. Co byscie mi poradziły???Cena nie gra roli gdyz chce poprostu wrócic do naturalnosci.....Pozdrawi em i serdecznie dziekuje za odpowiedzi
misia_171717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:56   #22
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Farba do włosów

ja też jestem ciekawa jaka farba będzie trwała bo postanowiłam zrezygnować z palette, która w moim przypadku jest bardzo trwała ale jednak niszczy włosy
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 17:06   #23
misia_171717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 94
Dot.: Farba do włosów

a jakiego koloru uzywasz z palette??? bo to tez ma znaczenie???
misia_171717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 17:22   #24
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: Farba do włosów

Ja też do paletty nie byłam przekonana, ale fryzjerka mi doradziła, bo wysusza włosy, wiec jak mam tłuste to bedzie ok
Faktycznie u mnie lepiej wygladają, a ostatnio robie szamponem paletty bo chce wrcic do swoich naturalnych włosów- szatynka
ostatnio kupiłam ciemna czekolade- zobacze co mi wyjdzie
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 11:45   #25
_paulina_
Przyczajenie
 
Avatar _paulina_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 24
Exclamation Farba do wlosow...;p

Hejka

Farbowaly$cie sobie wloski ta farba ? <fotka w zalaczniku>

a jak farbowalyscie to jaki kolor Wam wyszedl i wogole ?

ja mam kolor ciemny braz i sie boje jaki by mi wyszedl eeh (chce sobie zrobic pasemka ta farba)

Proszę o odpowiedzi ;]

z gory dziekuje za wszystkie ;**
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_%20ME%204.4%20DWUKOL.PASEMKA.jpg (32,2 KB, 18 załadowań)
_paulina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 11:50   #26
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Farba do wlosow...;p

po 1 to odradzam farby pallete- robi siano z wlosow, zawiera duzo (chyba najwiecej ze wszystkich farb) metali ciezkich... i dosc szybko sie wyplukuje.. jesli chodzi konkretnie o ta farbe to nie wiem bo nie uzywalam..ale z inna pallete mialam do czynienia i raczej nie sprobuje ponownie
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 13:49   #27
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Farba do wlosow...;p

u mnie było na odwrót pallette sie wcale nie wypłukiwała i za to kiedyś ją lubiłam
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:55   #28
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Farba do wlosow...;p

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
po 1 to odradzam farby pallete- robi siano z wlosow, zawiera duzo (chyba najwiecej ze wszystkich farb) metali ciezkich... i dosc szybko sie wyplukuje.. jesli chodzi konkretnie o ta farbe to nie wiem bo nie uzywalam..ale z inna pallete mialam do czynienia i raczej nie sprobuje ponownie
Ta " farba " się na bank nie wypłucze, bo przeciez niemozliwe jest , żeby wypłukało się cos co rozjasnia włosy , czyli pozbawia je pigmentu A to własciwie nie farba a juz rozjasniacz.Choc z tym, ze to produkty ogólnie nie najwyzszych lotów się zgadzam .

a co do pytania autorki wątku : ta farba rozjaśniająca ( własciwie de facto rozjasniacz skoro ma moc do 6 tonów) napewno rozjasni pasemka, ale efekt końcowy zalezy od tego : czy te brązowe włosy sa Twoimi naturalnymi (jesli tak to lepiej) , w jakiej sa kondycji ( jesli nie zbyt dobrej , może to wyjsc nierównomiernie a naewet popalic włosy) i jakiego koloru chcesz pasemka osiągnąc ( najlepiej miec doswiadczenie, bo bywa tak , że nalezy preparat przetrzymac jesli wyjda za ciemne tzn rudawe, bo po kilku minutach moga byc już białawe, z kolei nalezy wiedziec ile przetrzymac , zeby włosów nie popalic itd).
samego produktu nie uzywałam , ale z tej dwukolorowości wnioskuję, że są tam dwa markery jeden 4 tonowo rozjasniający ma dac karmel, a 6 tonowy blond. Ogólnie założenie moze wypalić, bo 6 tonów to duża moc, najlepiej jakby ktos Ci pomagał i sprawdzał natęzenie rozjasnienia i kondycji włosów. natomiast jeśli masz włosy farbowane licz się z tym, że zamiast karmelu i blondu może wyjść ryzy i czerwony.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 16:26   #29
kajusiia_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: k. Kraków
Wiadomości: 175
farba do włosów

Kieruje to pytanie do wszystkich wizażystek i Pani specjalistki Z początkiem lipca pofarbowałam się szamponetką, ale po jednym wyjściu na basen szamponetka sie zmyła. Farbowałam sie na zwykły brąz, ponieważ Pani w kosmetycznym mi tak doradziła, a nie chciałam, aby mi nie wyszedł rudy. I mam takie pytanie czy jeżeli chce sie pofarbować np na kolor kasztanowy farbą trwałą to może mi również wyjść niepożądany kolor czy wyjdzie juz taki jaki jest na opakowaniu? I z jakiej firmy polecacie mi farbę, oraz na jaki kolor moge sie przefarbować. Oraz również mam takie pytanie, gdy farbowałam sie tą szamponetką nie pokryło mi końcówek i to nie estetycznie wyglądało, a nałożyłam 2 saszetki, a i tak mam zamiar sie obciąć i kiedy mam to zrobić lepiej przed czy po farbowaniu? I ostanie pytanie jak moge sie obciąć? Dodam, że mam bardzo cienkie włosy i gdy je umyje to za jakieś 2 godiznki są takie oklapnięte i chciałabym, aby wygladały na bardziej puszyste. )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiza.JPG (29,7 KB, 8 załadowań)
kajusiia_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:23   #30
ja1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 4
GG do ja1984
Dot.: farba do włosów

ja chiałam rozjaśnić kolor (mam ciemny blond) użyłam Garnier Nutrisse nr 80 jasny naturalny blond - i kolor wyszedł mi taki jak miałam przed farbowaniem tylko w rudym odcieniu.
więc postanowiłam użyć jeszcze jaśniejszego nr 90 bardzo jasny naturalny blond i wyszedł mi jeszcze bardziej rudy...
dałam sobie spokój z farbowaniem i z tą farbą...
może ktoś mi poleci blondy, które po zmyciu farby okazują się blondami?
ale farba ta ma duży plus, może do dzięki dodanej odżywce, włosy są bardzo zdrowe.
pozdrawiam!
ja1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.