olejek rycynowy i paznokcie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 10:26   #1
sharron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 190

olejek rycynowy i paznokcie:)


kupilam za waszymi wskazowkami olejek rycynowy stosowalam juz wczesniej cytryne,oliwe,kremy itp. wiec paznokcie juz są mocne,nie wyginają się,a to byl zawsze moj problem jednak nigdzie nie moge znalesc co dokladnie robi olejek rycynowy,przez ile go stosowac i ile razy dziennie nakladac? czy po olejku paznokcie stają sie mocniejsze,czy takze rosną szybciej? naprawdę szukałam,lecz nie mogłam znalesc,prosze o wyrozumiałość pozdrawiam
__________________
żyjmy chwilą.
Na youtube http://www.youtube.com/user/TheKosmetyka
sharron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:41   #2
rain88
Rozeznanie
 
Avatar rain88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 673
Dot.: olejek rycynowy i paznokcie:)

Hej, z innych wątków wyczytałam, że dziewczyny stosują go w różny sposób, niektóre wcierają go na noc i rano myją dłonie, a niektóre nawet siadając do komputera(zakładają gumowe rękawiczki, by nie poplamić sprzętu). Niektóre stosują go co dzień, niektóre raz w tygodniu, to zależy od indywidualnych upodobań. co do jego "działania", to wzmacnia on paznokcie i odżywia. Mam nadzieję, ze choć troszkę pomogłam
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.

bloguję 11.12.2013 nowy post
rain88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 17:16   #3
lucertola71
Przyczajenie
 
Avatar lucertola71
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 9
Dot.: olejek rycynowy i paznokcie:)

Można jeszcze tak. W przypadku zniszczonych i rozdwajających się paznokci podgrzej trochę olejku rycynowego w miseczce i zanurz w nim paznokcie. Ponieważ olejek rycynowy ma tendencję prawie całkowitego rozpuszczania się w wodzie, możesz go używać również do kąpieli

pozdrawiam
lucertola71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 13:12   #4
aisa0906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: olejek rycynowy i paznokcie:)

Olejek rycynowy jest bardzo dobry na paznokcie i skórki wokół nich. Smaruję nim paznokcie wraz ze skórkami wieczorem (kuracja trwa ok. miesiąc) i zauważyłam znaczną poprawę stanu paznokci i skórek. Skórki się wygładziły natomiast paznokcie są twardsze i bardziej elastyczne Przestały się łamać. Olejek przelałam do wymytej acetonem buteleczki po lakierze do paznokci i maluję paznokcie olejkiem tak jak lakierem, z tą różnicą, że nie muszę uważać, aby nie wyjechać poza płytkę paznokcia. To nawet wskazane.
aisa0906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 05:48   #5
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: olejek rycynowy i paznokcie:)

Jest caly watek o olejowaniu. Nie musimy tworzyc osobnego dla kazdego z olejkow. I to jeszcze watek odkopany z 2010 roku
Zamykam.

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-04-08 o 05:50
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 06:48:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.