Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. V - Strona 24 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2021-03-10, 16:56   #691
Glaamour
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 225
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. V

Dziewczyny!! Skusi豉m si, zaryzykowa豉m. Znalaz豉m salon, gdzie te u篡waj tych kosmetyk闚 Amazon, co o nich pisa造軼ie i uwa瘸m, 瞠 jest SUPER ZMIANA. W這s闚 faktycznie wydaje si mniej, ale jednocze郾ie s super zdrowe i dobrze si uk豉daj. Nie musze ich suszy, ani uk豉da a i tak s super!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpeg A2A4C114-0FA6-4A06-BD20-964A1B429787.jpeg (127,1 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpeg CE61E9D2-156C-41F1-AA72-B1A8D4F5CDFC.jpeg (121,2 KB, 22 za豉dowa)
Glaamour jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-10, 19:01   #692
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 557

Glamour super efekt

Wstawiam te moje po pierwszym myciu (u篡豉m tylko szamponu Vianek i kallosa mango na minutk)
IMG_20210310_195941_1.jpg

Wys豉ne z mojego ANE-LX1 przy u篡ciu Tapatalka
Stary 2021-03-11, 10:25   #693
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 238

Cytat:
Napisane przez Glaamour Poka wiadomo嗆
Dziewczyny!! Skusi豉m si, zaryzykowa豉m. Znalaz豉m salon, gdzie te u篡waj tych kosmetyk闚 Amazon, co o nich pisa造軼ie i uwa瘸m, 瞠 jest SUPER ZMIANA. W這s闚 faktycznie wydaje si mniej, ale jednocze郾ie s super zdrowe i dobrze si uk豉daj. Nie musze ich suszy, ani uk豉da a i tak s super!
Gratuluj odwagi i efektu

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Glamour super efekt

Wstawiam te moje po pierwszym myciu (u篡豉m tylko szamponu Vianek i kallosa mango na minutk)
Za陰cznik 7743515

Super efekt jak d逝go trzyma ci si ten inoar na w這sach?
yolca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-11, 11:01   #694
szmineczka1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Cytat:
Wow, jaka zmiana. Wygl康aj pi瘯nie.
szmineczka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-11, 17:30   #695
czekoladka3
Zakorzenienie

Szmineczka, inoar u mnie trzyma si dosy d逝go, 3-6 miesi璚y. P騧niej w這sy te s 豉dne ale po tym czasie musz ju u篡wa suszarko-lok闚ki 瞠by wyg豉dzi w這sy i ko鎍闚ki nie s idealnie proste ale akurat mi to nie przeszkadza. Nawet do p馧 roku po zabiegu sama suszarka wystarczy 瞠by da zadowalaj帷y efekt.

Stary 2021-03-12, 11:10   #696
szmineczka1
Raczkowanie

[QUOTE=czekoladka3;8857034 1]Szmineczka, inoar u mnie trzyma si dosy d逝go, 3-6 miesi璚y. P騧niej w這sy te s 豉dne ale po tym czasie musz ju u篡wa suszarko-lok闚ki 瞠by wyg豉dzi w這sy i ko鎍闚ki nie s idealnie proste ale akurat mi to nie przeszkadza. Nawet do p馧 roku po zabiegu sama suszarka wystarczy 瞠by da zadowalaj帷y efekt.

Dlatego wol keratynowe prostowanie w這s闚 , ni nanoplasti coraz wi璚ej negatywnych opinii o tej nanoplastii. Nawet przez chwil o niej my郵a豉m, ale wole nie ryzykowa.
Stary 2021-03-12, 12:10   #697
czekoladka3
Zakorzenienie

Co jest nie tak z nanoplasti? Tak pytam z ciekawo軼i

Stary 2021-03-12, 19:50   #698
new_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 714

Cytat:
Cytat:
Glamour super efekt

Za陰cznik 7743515

Dziewczyny super efekty

S造sza造軼ie mo瞠 o Japanese Permanent Hair Straightening? Ogl康a豉m filmik Brada Mondo i m闚i e keratynowe prostowanie si wyp逝kuje a japo雟kie nie, odrasta wraz z w這sami

new_me jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-13, 09:37   #699
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 238

Cytat:
Co jest nie tak z nanoplasti? Tak pytam z ciekawo軼i

Na nanoplasti m闚i si 瞠 to organiczna keratyna (bez chemii). W skladzie ma aminokwasy, kt鏎e maj odbudowa w這sy.
Ja to zrobi豉m- raz. I nigdy wi璚ej. Robi si dok豉dnie jak keratyn. Ale wychodzi zupe軟ie co innego. Wlosy s t瘼e, niby wyprostowane, ale w dotyku szorstkie. 妃ierdz przez dwa tygodnie i to trudno wytrzyma. Dziwny produkt i nie mam poj璚ia jakie w這sy mog po tym 豉dnie wygl康a.
Je瞠li kt鏎a z was chce spr鏏owa to ch皻nie odst徙i
yolca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-13, 10:13   #700
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez yolca Poka wiadomo嗆
Na nanoplasti m闚i si 瞠 to organiczna keratyna (bez chemii). W skladzie ma aminokwasy, kt鏎e maj odbudowa w這sy.

Ja to zrobi豉m- raz. I nigdy wi璚ej. Robi si dok豉dnie jak keratyn. Ale wychodzi zupe軟ie co innego. Wlosy s t瘼e, niby wyprostowane, ale w dotyku szorstkie. 妃ierdz przez dwa tygodnie i to trudno wytrzyma. Dziwny produkt i nie mam poj璚ia jakie w這sy mog po tym 豉dnie wygl康a.

Faktycznie kiepski efekt

Stary 2021-03-13, 13:40   #701
new_me
Zadomowienie

O kurcze, myslalam ze to japonskie prostowanie to jeszcze co innego:p

Stary 2021-03-14, 09:50   #702
PannaBennet
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Poka wiadomo嗆
JA teraz zrobi豉m keratynk - tak bez mocnego prostowania, tak delikatniejsz bubble gum Amazona - mega zapach. Zaraz b璠 my豉 po raz pierwszy, dosta豉m te szmapoon i odzywk satin oraz serum z olejkiem arganowym na ujarzmienie ko鎍闚ek.
I jak o tym pierwszym myciu? Zastosowa豉 od razu te serum, czy to do nak豉dania przy ka盥ym myciu czy w miar potrzeb? Jesli to nie tajemnica to jak to mniej wi璚ej wynios這 cenowo?
PannaBennet jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-16, 09:59   #703
dark_rose
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

Wczoraj wykona豉m sama zabieg keratynowego prostowania w這s闚 zestawem firmy Kativa. By這 trudno, efekt nie jest do ko鎍a zadowalaj帷y, dlatego chcia豉bym go powt鏎zy dzisiaj. Ponadto, moje w這sy ca趾owicie straci造 kolor - z ciemnego br您u sta造 si rdzawo-rude. Okropnie wygl康am w takim wyp逝kanym, wyp這wia造m kolorze. Chc powt鏎zy prostowanie i od razu zafarbowa w這sy na sw鎩 ciemny br您. Uwa瘸cie, 瞠 to mo瞠 si sprawdzi?
dark_rose jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-16, 11:05   #704
new_me
Zadomowienie

ja bym chyba na drugi dzie nie powtarza豉 zabiegu... a czy stosowa豉 si do zalece? wiesz co mog這 p鎩軼 nie tak? I czy to Twoje pierwsze prostowanie?

Stary 2021-03-16, 12:37   #705
dark_rose
Raczkowanie

Wiem, co posz這 nie tak - zawini m鎩 brak cierpliwo軼i... Nie dosuszy豉m w這s闚, prostownic i powtarzanie prostowania pasmo po pasmie potraktowa豉m bardzo po macoszemu... Efekt jest nieudany z mojej winy i mam tego 鈍iadomo嗆 Natomiast wyparowanie koloru z w這s闚 by這 dla mnie totalnym szokiem i tutaj nie widz w og鏊e swojej winy
Na pewno musz w這sy zafarbowa i tutaj nie mog czeka, poniewa wygl康am fatalnie, ta rudo嗆 na w這sach nawet nie jest r闚nomierna, tylko tworzy nieestetyczne plamy... Natomiast zastanawiam si nad powt鏎zeniem zabiegu przed farbowaniem. Tam, gdzie w這sy by造 dosuszone i przejecha豉m prostownic te kilkana軼ie razy, faktycznie jest super efekt, jak z salonu
To moje pierwsze prostowanie, dlatego takie nieumiej皻ne

Edytowane przez dark_rose
Czas edycji: 2021-03-16 o 12:39
Stary 2021-03-16, 12:49   #706
czekoladka3
Zakorzenienie

Mo瞠 zr鏏 przerw chocia dwa tygodnie zanim powt鏎zysz zabieg. Dobrze by by這 瞠by w這sy cho troch si zregenerowa造. Kilkakrotne je盥瞠nie prostownic po w這sach dzie po dniu nie jest najlepszym pomys貫m.

Stary 2021-03-17, 19:51   #707
Tola101
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
OMG! Fantastyczny efekt! Gratulacje No to kolejny zdj璚ie "po" amazon keratin, kt鏎e zachwyca.
Tola101 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-17, 22:37   #708
Bezmleczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 025

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Poka wiadomo嗆
I jak o tym pierwszym myciu? Zastosowa豉 od razu te serum, czy to do nak豉dania przy ka盥ym myciu czy w miar potrzeb? Jesli to nie tajemnica to jak to mniej wi璚ej wynios這 cenowo?
z kosmetykami 5 st闚ek z haczykiem. Ale r騜nica jest ogromna... Serum stosuje na cz窷 w這s闚 rozja郾ion - mam takie naturalne ombre - do po這wy d逝go軼i odros造 moje :P Du穎 mniej roboty takiej codziennej rzy uk豉daniu, swietnie si rozczesuj, szampon podsun窸am nawet mojej c鏎ce z g瘰tymi wlosami do pasa i znazcnie lepiej si si roczesuj, mimo, ze og鏮ie w這sy zdrowe , mocne, m這de
Cytat:
musz w這sy zafarbowa i tutaj nie mog czeka, poniewa wygl康am fatalnie, ta rudo嗆 na w這sach nawet nie jest r闚nomierna, tylko tworzy nieestetyczne plamy... Natomiast zastanawiam si nad powt鏎zeniem zabiegu przed farbowaniem. Tam, gdzie w這sy by造 dosuszone i przejecha豉m prostownic te kilkana軼ie razy, faktycznie jest super efekt, jak z salonu
To moje pierwsze prostowanie, dlatego takie nieumiej皻ne
a nie szkoda ci jednak w這s闚 i czasu?
zap豉cisz moze 3 razy wi璚ej, ale czas to te pieni康z, a wyglad to nasze dobre sampopoczucie, wiec wr璚z zaryzykowa豉bym stwierdzenie 瞠 zdrowie psychiczne poniek康, a to bezcenne... No i takie wyj軼ie do salonu, to fajny relaks mi璠zy prac, dzie熤y, gotowaniem
Bezmleczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-03-18, 08:42   #709
dark_rose
Raczkowanie

Zaryzykowa豉m i prostowa豉m samodzielnie w這sy kolejnego dnia przy u篡ciu Kerativy. Troch mia豉m obawy, ale okaza這 si, 瞠 z w這sami absolutnie nic si nie wydarzy這, a wr璚z przeciwnie. S idealnie proste, mi瘯kie, l郾i帷e, same si uk豉daj. Po zabiegu, wysuszy豉m w這sy i na這篡豉m farb i tutaj radz uwa瘸 i odczeka chocia jedno-dwa mycia Niestety, farba nie z豉pa豉 r闚nomiernie ca造ch w這s闚, bardziej pasmami. Mam w這sy w r騜nych odcieniach br您u, od ciemnego (farbowa豉m ciemnym br您em) po kasztan. Wygl康a to ciekawie, ale na pewno nie 幢e. Sprawdza豉m z ka盥ej strony i w這sy 豉pa造 kolor ca造mi pasmami. Nie wiem, od czego to zale篡. Wiem ju, jakie b喚dy pope軟i豉m i na przysz這嗆 na pewno ich nie powt鏎z
Wiem ju, 瞠 nie ma sensu farbowanie przed prostowaniem, bo zejdzie ca造 kolor, dlatego najpierw keratyna i prostowanie, a po myciu - dw鏂h farba.
Je瞠li chodzi o prostowanie u profesjonalisty - siedzenie u fryzjera mnie m璚zy Zdecydowanie wol wykonywa wszystkie zabiegi, kt鏎e mog - sama. Nie lubi siedzie bezczynnie, gdy kto wok馧 mnie biega i ogarnia w這sy, twarz itp Dla mnie chodzenie do fryzjera czy kosmetyczki jest jak za kar, dlatego ograniczam do minimum St康 pomys prostowania keratynowego w domu. Nie oby這 si bez strat, ale g堯wnie czasowych. Na szcz窷cie w這sy da造 rady moim eksperymentom
Stary 2021-04-06, 12:07   #710
szmineczka1
Raczkowanie

ostro zaryzykowalas... raczej nie odzywilas w這sow , ale efekt prostowania masz... pewnie nie utrzyma sie d逝go...
Stary 2021-04-06, 16:13   #711
Tola101
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

Cytat:
Napisane przez yolca Poka wiadomo嗆
Nie no, nanoplastia na pewno nie. Niszczy w這sy i cuchnie niestety. Kole瘸nka robi豉 i strasznie si naci窸a dlatego wiem, 瞠 never
Tola101 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-04-07, 07:04   #712
getmygun
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Tez by豉m miesi帷 temu na keratynowym prostowaniu i fajny efekt wyszed. Do dzi s mega mi瘯kie w這sy i l郾i帷e.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 32340986-45D5-422E-BC1A-206C5DDBC785.jpg (166,8 KB, 13 za豉dowa)
getmygun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2021-04-07, 17:36   #713
czekoladka3
Zakorzenienie

Getmygun fajnie ze jeste zadowolona wiesz jakimi kosmetykami mia豉 robiony zabieg?

Stary 2021-04-08, 12:12   #714
szmineczka1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez getmygun Poka wiadomo嗆
Tez by豉m miesi帷 temu na keratynowym prostowaniu i fajny efekt wyszed. Do dzi s mega mi瘯kie w這sy i l郾i帷e.
pi瘯nie wygladajauzywasz teraz jakiegos specjalnego szamponu?
Odpowiedz

Tagi
blond, keratyna, keratynowe prostowanie, piel璕nacja, p逝kanka, prostowanie, prostowanie keratynowe, ratunek, spalone, t逝ste w這sy, tonowanie, w這sy, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2021-04-08 13:12:57

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.