Ponowne starania po T. cz. II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-14, 20:55   #3631
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

MoszKa88 super pomysł! Myślę, że przydałaby się nam trochę taka ściąga czasem mimo dobrych chęci coś się jednak zapomni lub pomiesza... Czy myślicie, że warto tam wstawiać też informacje o dacie/powodzie T? Wiem, że to wesoły wątek, ale w sumie najpierw połączyły nas wspólne smutki, a teraz mamy wspólne nadzieję i radości (na ogół)

Karolaaa89 tam jest Kropek a co ma między nogami to się okaże nie mam jeszcze totalnie nic kupionego, ale też nie czuję takiej presji, zeby koniecznie wszytsko było w odcieniach różu lub błękitu - wręcz przeciwnie. Mój mąż też Jest dzisiaj w jakimś kiepskim humorze...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 21:25   #3632
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny dostałam dziś obronione zdjęcia z sesji naprawdę polecam calym sercem 😁 można poczuć kobiecość i ma się niesamowita pamiątke 😉



Karola nie umiem sobie wyobrazić, że wyjdę że szpitala i co? Co z tym dzieckiem zrobię? 😁 Po prostu tego nie ogarniam jeszcze, trochę dla mnie posiadanie dziecka jest jeszcze abstrakcja, mam nadzieję że przy porodzie dotrze 😂😂

32+5
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 22:20   #3633
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak chcecie to zrobię jakaś listę na pierwszej stronie z terminami porodu/staraczkami czy coś bo widze, że nam to ucieka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super pomysł!
Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
MoszKa88 super pomysł! Myślę, że przydałaby się nam trochę taka ściąga czasem mimo dobrych chęci coś się jednak zapomni lub pomiesza... Czy myślicie, że warto tam wstawiać też informacje o dacie/powodzie T? Wiem, że to wesoły wątek, ale w sumie najpierw połączyły nas wspólne smutki, a teraz mamy wspólne nadzieję i radości (na ogół)

Karolaaa89 tam jest Kropek a co ma między nogami to się okaże nie mam jeszcze totalnie nic kupionego, ale też nie czuję takiej presji, zeby koniecznie wszytsko było w odcieniach różu lub błękitu - wręcz przeciwnie. Mój mąż też Jest dzisiaj w jakimś kiepskim humorze...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można dodać, wtedy będzie wiadomo jak długo zajęły ponowne starania a dla staraczek to może być cenna informacja
Cytat:
Napisane przez maciejka_5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam dziś obronione zdjęcia z sesji naprawdę polecam calym sercem można poczuć kobiecość i ma się niesamowita pamiątke



Karola nie umiem sobie wyobrazić, że wyjdę że szpitala i co? Co z tym dzieckiem zrobię? Po prostu tego nie ogarniam jeszcze, trochę dla mnie posiadanie dziecka jest jeszcze abstrakcja, mam nadzieję że przy porodzie dotrze

32+5
Super! Ja dziś trochę walczyłam z mężem o sesję bo mi tu kręcił nosem że 'na co/po co/tyle jest wydatkow/on mi przecież zrobi zdjęcie jak chcę (to mój ulubiony argument haha)' ale ostatecznie go przekonałam że to fajna sprawa i myślę że pod koniec maja/na początku czerwca zrobimy taką sesję na pamiątkę akurat będzie wszystko kwitło (mi się widzi plener). A ty miałaś sesję w plenerze czy warunkach studyjnych? Ile fotek otrzymałaś?

Dzięki za kciuki jutro zdam relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 22:33   #3634
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Wynn ja też trzymam kciuki I na pewno Ci pomogą tak jak mi dzisiaj odrazu dawaj znać
20+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 22:50   #3635
czmirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 31
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja tak tylko wtrącę - cześć Kochane !
Uwielbiam czytać Wasze posty! W sumie to dają mi mega siłę!! I mam nadzieję że jeszcze troszkę I ja znów poczuje tą adrenaline bycia w dwupaku...

Nie mogę się doczekać aż będziecie się rozpakowywać w odpowiednich kolejnościach trzymam kciuki za Brzuchatki i staraczki! Buziaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 05:19   #3636
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cześć dziewczyny,
wychodzi na to że covid czai się naprawdę wszędzie. Ja przywiozłam swojego ze szpitala. W tym momencie 10 proc. płuc zajęte. Zgłosiłam się szybko bo po cięciu łatwo o zatorowosc płucną. Mimo prawidłowej saturację nie mam żadnych sił by pielęgnować synka. To jakiś koszmar. Jesteśmy zamknieci na kwarantannie. Mojego dziecka nie zdążył obejrzeć żadnen lekarz pediatra. Bardzo dziwną aluzję miałam od sanepidu. Co będzie z dzieckiem jak mąż też zachoruje jak zameldowani jesteśmy we 2 w domu? Sugestia była że zabiorą dziecko. Na szczęście miałam jeszcze na tyle sprawne myślenie że powiedziałam że jest u nas moja mama (dojechała potem z domu swojego do nas by się zamknąć do końca kwietnia). Mialam wrażenie że po raz pierwszy to nas system może zmiażdżyć. O mały włos.
Jeśli będziecie miał covid po porodzie a mieszkacie sami we dwoje z dziećmi zawsze podajcie jeszcze trzecia osobę dorosłą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 05:41   #3637
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa, brawo za trzeźwe myślenie. I zdrowoa życzę!! Trzymam kciuki, żeby szybko cie puściło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 06:41   #3638
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Wynn dostałam 12 ujęć w wersji online i jeszcze będzie wydruk. Mogę te zdjęcia zapisywać i sama również wywoływać. Dostałam ja w prezencie od rodzinki, ale naprawdę wspaniały prezent i będę polecać każdemu 😉 mój mąż i jeszcze wujek też robią zdjęcia ale fotograf była kobieta, myślę że to też dało taki fajny efekt (no i makijaż &#128513. W domu chce porobić zdjęcia np z brzuchem i ubrankami, żeby potem zrobić takie z dzieckiem jak się urodzi, podglądam na pinterest 😉 sesja była w studio, bo było zimno ale są też możliwe plenery. Mam alergie więc u mnie odpadał i tak 😁 Wynn skąd jesteś? Jak że Śląska mogę dać Ci namiary na priw na fotografa. No i kciuki aktywne 😉✊



Teresa a czy przy przyjęciu do szpitala miałaś robiony test na covida? Podobno nie wszystkie porodówki to robią.

Niektóre zaś umieszczają w jednej sali osoby oczekujące na wyniki... Tak było u mojej znajomej. Ona pozytywna a dziewczyna z nią czekała dopiero na swój wynik 🤦🏻☠♀️

Trzymam kciuki za szybkie zdrowienie! Musisz dużo przejść, masz ciężko ale pamiętaj że jesteś silna i sobie z tym poradzicie 😉 dużo zdrówka!
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 07:29   #3639
SasankaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Podbeskidzie/śląsk
Wiadomości: 147
Ponowne starania po T. cz. II

Cytat
SasankaX przykro mi, że ta beta spadła... Czy mogłabyś przypomnieć jeśli oczywiście chcesz jaka to jest konkretnie translokacja? Dobrze, że masz bojowe podejście i się nie poddajesz. Kciuki są trzymane za Ciebie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Translokacja zrównoważona t(11;22)(q23;q11). Staram się być bojowa... a wychodzi różnie. Jedna Pani co ma tę samą wadę co ja z forum o translokacjach pisała, ze w sumie miała 21 poronień zanim doczekała się 2go dziecka... inna zaś ma trójkę zdrowych dzieci z tylko jednym poronieniem. Jak widać, to totalna loteria...

Teresa przykro mi ze chorujecie oby szybko i bez szkód się skończyło!

Edytowane przez SasankaX
Czas edycji: 2021-04-15 o 07:30
SasankaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 07:39   #3640
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Moszka lista to super pomysł

Czmirka pamiętam jak nieśmiało podczytywałam forum i tu byłaś i tak jakoś czasami myślałam o Tobie, cieszę się, że dalej tu jesteś

Teresa dużo zdrówka dla Was, covid lubi stres więc staraj się nie denerwować i na pewno będzie wszystko dobrze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 07:48   #3641
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

SasankaX a czy ta translokacja wpływa wyłącznie na poronienia czy na jakieś konkretne wady rozwojowe/genetyczne? Przepraszam jeśli moje pytania są nie na miejscu i oczywiście nie musisz pisać jeśli to trudne dla Ciebie. Niestety ciąża to loteria, ale trzeba mieć nadzieję i się nie poddawać o ile są siły na dalszą walkę. Nasze wsparcie i kciuki masz.

Jejku Teresa tak mi przykro, że jeszcze na domiar tego wszystkiego dopadł Cię covid. Jak rozumiem zatrzymali Cię w szpitalu na jakimś oddziale a mąż jest w domu z Szymkiem? Szpital to niestety podobno jest potencjalnie miejsce gdzie najłatwiej się zarazić i mnie to przeraża...dlatego ostatnio nawet zastanawiałam się nad prywtana klinika jeśli chodzi o poród, bo zawsze jednak mniej osób tam przebywa... z drugiej strony mam jakąś cząstkę nadziei, że w sierpniu może ten wirus trochę odpuści. Życzę zdrówka i obys szybko wróciła do domu. Oczywiście życzenia zdrowia przesyłam też mężowi i synkowi.

Odnośnie sesji zdjęciowej to ja coraz śmielej przeglądam efekty takich zdjęć u okolicznych fotografow. Też marzy mi się letni plener w pięknej, zwiewnej sukni. Niezbyt mi się podobają fotki w bieliźnie czy z odsłoniętym brzuchem, ale wiem, że dla niektórych to taka prywatna pamiątka... Ja widzę siebie w księżniczkowych stylizacjach. Mam termin na początek sierpnia i tak jak Wam pisałam wcześniej pod koniec czerwca wypadają moje 30 urodziny, więc fotograficznie chciałam połączyć te dwie okazję. Czy to już nie będzie zbyt późno na sesję? Oczywiście wiem, że dużo zależy od tego jak będę się czuła itd

23+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 08:00   #3642
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa, to zależy od tego, jaki zestaw genów otrzyma dziecko od nas a są trzy opcje: translokacja zrównoważona (wtedy nie ma żadnych konsekwencji klinicznych, jest się nosicielem jak ja czy Sasanka, problem pojawia się dopiero przy prokreacji), translokacja niezrównoważona i tutaj w zależności od miejsc pęknięć chromosomów, są różne prawdopodobieństwa poronienia lub urodzenia dziecka z wadami (z jakimi lekarze bliżej nie potrafią raczej określić) i trzecia opcja czyli dziecko zupełnie zdrowe bez żadnej translokacji (tak jak szczęśliwie udało się to mnie w obecnej ciąży), ale moja translokacja jest pomiędzy chromosomami 2 i 14.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 08:06   #3643
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny, to piszcie tutaj lub na priv w takim razie co chcecie, żeby o Was znalazło się na pierwszej stronie, a uzupełnię
Wynn, kciuki za wizytę 🤞🤞
Czmirka, cieszę się, że się jesteś tu jeszcze z nami
Teresa, to co piszesz to jakiś koszmar na pewno nie tak sobie wyobrażałaś Wasze pierwsze tygodnie mam nadzieję, że korona szybko Wam odpuści i w końcu będziesz mogła się wlasciwie cieszyć z macierzynstwa 🤞
Sasanka, nawet nie chce sobie wyobrażać co można czuć robiąc 21 raz. A może już nic człowiek nie czuje mam nadzieję, że u Ciebie do tego nie dojdzie i ta loteria będzie dla Was szczesliwa
Poczwarkah, rozumiem Twoja frustrację, bo nawet te najsilniejsze babki potrzebują czasem być zaopiekowane czy wsparte silnym ramieniem... Trzymaj się mocno. Mam nadzieję, że dziś już nastroje lepsze.
Co do sesji, to ja miałam mieć w majówkę nad morzem i miała nam robić bratowa, która robi zdjęcia. Ale, że sytuacja się zmieniła i ja jestem uziemiona na kanapie a ona jest 500 km od nas, to dopuściliśmy temat. I przyznam, że niespecjalnie mi nie żal, bo ja się taaaak strasznie nieatrakcyjne i grubo w tej ciąży czuje, że miałam z tyłu głowy, żeby się z tej sesji wyfiksowac 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 08:36   #3644
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

A więc o mnie:

Poronienie2013/synek2014/terminacjaZD30.04.20/ciąża09.20termin13.06.21
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:08   #3645
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

01.04.2019 terminacja (wada serca)
07.2019 poronienie
06.2020 poronienie
TP 26.05.2021 (dziewczynka)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:24   #3646
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Teresa przesyłam moc uścisków i oby jak najszybciej to paskudztwo odpuściło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:31   #3647
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

18.03.2020 terminacja ZD
TP 25.05.2021 (chłopiec)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:33   #3648
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

28.05.2020 terminacja ZP (synek)
TP 10.08.2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Platynowa91
Czas edycji: 2021-04-15 o 09:48
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:40   #3649
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Witek ur. 2014
Terminacja 02.2020
Poronienie 07.2020
Agatka tp. 3.05.2020

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 09:44   #3650
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Oliwka ur. 2009
Kacper ur. 2013
Terminacja 07.2020(wada serca, ZD)
TP 28.08.2021 Zosia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:22   #3651
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Terminacja 11.05.2020 (bezczaszkowie)

TP 15.05.2021 Pola

W poniedziałek bede miała pewność co do CC bo mam wieczorem wizytę u ordynatora. Powiem Wam, że jestem przerażona tą wizyta bo to jest lekarz, który odmówił mi T bo mały oddział, małe miasto wszyscy wszystko będą wiedzieć itd....

Platynowa91 ja mam sporo zdjęć z odkrytym brzuchem taka fajna koszulkę dostalam Z długim rękawem w moim przypadku to brzuch jest dość mały i w sukienkach ciężko bylo go znaleźć :p. Większość zdjęć była w studiu, ale kilka ujęć w plenerze tez mamy

Teresa duuużo zdrowia dla Was przykro mi, że ciągle pod górkę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:27   #3652
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Zedytowalam pierwsza stronę, jak chcecie coś zmienić dopisać, piszcie
Fajnie jakby było też co o staraczkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:45   #3653
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

MoszKa88 u mnie poronienia nie było, ale może dopisać u mnie w nawiasie przy T i TP (IVF) bo obie ciążę z in vitro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:48   #3654
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Oki, przepraszam za błąd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Poprawione Jakbym jeszcze gdzieś się rypnęłam to dajcie znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:52   #3655
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

23.01.20 T (synek, wady rozwojowe - cytomegalia) 27.08.20 poronienie zatrzymane, 3 chłopców.
Czekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:54   #3656
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

13.09.20 terminacja

TP 02.11.21

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 11:12   #3657
Jakzycpoterminacji
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 205
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

28.11.2020 terminacja dysplazja tanatoforyczna.
Jakzycpoterminacji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 11:25   #3658
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Melduje się po połówkowych, 22 tydzień, 520 g zdrowego synka, jestem taka szczęśliwa
Cytat:
Napisane przez Teresa1985 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
wychodzi na to że covid czai się naprawdę wszędzie. Ja przywiozłam swojego ze szpitala. W tym momencie 10 proc. płuc zajęte. Zgłosiłam się szybko bo po cięciu łatwo o zatorowosc płucną. Mimo prawidłowej saturację nie mam żadnych sił by pielęgnować synka. To jakiś koszmar. Jesteśmy zamknieci na kwarantannie. Mojego dziecka nie zdążył obejrzeć żadnen lekarz pediatra. Bardzo dziwną aluzję miałam od sanepidu. Co będzie z dzieckiem jak mąż też zachoruje jak zameldowani jesteśmy we 2 w domu? Sugestia była że zabiorą dziecko. Na szczęście miałam jeszcze na tyle sprawne myślenie że powiedziałam że jest u nas moja mama (dojechała potem z domu swojego do nas by się zamknąć do końca kwietnia). Mialam wrażenie że po raz pierwszy to nas system może zmiażdżyć. O mały włos.
Jeśli będziecie miał covid po porodzie a mieszkacie sami we dwoje z dziećmi zawsze podajcie jeszcze trzecia osobę dorosłą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi, że was to dopadło, oby minęło szybko!
Cytat:
Napisane przez maciejka_5 Pokaż wiadomość
Wynn dostałam 12 ujęć w wersji online i jeszcze będzie wydruk. Mogę te zdjęcia zapisywać i sama również wywoływać. Dostałam ja w prezencie od rodzinki, ale naprawdę wspaniały prezent i będę polecać każdemu mój mąż i jeszcze wujek też robią zdjęcia ale fotograf była kobieta, myślę że to też dało taki fajny efekt (no i makijaż ). W domu chce porobić zdjęcia np z brzuchem i ubrankami, żeby potem zrobić takie z dzieckiem jak się urodzi, podglądam na pinterest sesja była w studio, bo było zimno ale są też możliwe plenery. Mam alergie więc u mnie odpadał i tak Wynn skąd jesteś? Jak że Śląska mogę dać Ci namiary na priw na fotografa. No i kciuki aktywne



Teresa a czy przy przyjęciu do szpitala miałaś robiony test na covida? Podobno nie wszystkie porodówki to robią.

Niektóre zaś umieszczają w jednej sali osoby oczekujące na wyniki... Tak było u mojej znajomej. Ona pozytywna a dziewczyna z nią czekała dopiero na swój wynik 🤦🏻♀️

Trzymam kciuki za szybkie zdrowienie! Musisz dużo przejść, masz ciężko ale pamiętaj że jesteś silna i sobie z tym poradzicie dużo zdrówka!
Oj ja to z zachodniopomorskiego, ale już mam na oku panią fotograf
Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
SasankaX a czy ta translokacja wpływa wyłącznie na poronienia czy na jakieś konkretne wady rozwojowe/genetyczne? Przepraszam jeśli moje pytania są nie na miejscu i oczywiście nie musisz pisać jeśli to trudne dla Ciebie. Niestety ciąża to loteria, ale trzeba mieć nadzieję i się nie poddawać o ile są siły na dalszą walkę. Nasze wsparcie i kciuki masz.

Jejku Teresa tak mi przykro, że jeszcze na domiar tego wszystkiego dopadł Cię covid. Jak rozumiem zatrzymali Cię w szpitalu na jakimś oddziale a mąż jest w domu z Szymkiem? Szpital to niestety podobno jest potencjalnie miejsce gdzie najłatwiej się zarazić i mnie to przeraża...dlatego ostatnio nawet zastanawiałam się nad prywtana klinika jeśli chodzi o poród, bo zawsze jednak mniej osób tam przebywa... z drugiej strony mam jakąś cząstkę nadziei, że w sierpniu może ten wirus trochę odpuści. Życzę zdrówka i obys szybko wróciła do domu. Oczywiście życzenia zdrowia przesyłam też mężowi i synkowi.

Odnośnie sesji zdjęciowej to ja coraz śmielej przeglądam efekty takich zdjęć u okolicznych fotografow. Też marzy mi się letni plener w pięknej, zwiewnej sukni. Niezbyt mi się podobają fotki w bieliźnie czy z odsłoniętym brzuchem, ale wiem, że dla niektórych to taka prywatna pamiątka... Ja widzę siebie w księżniczkowych stylizacjach. Mam termin na początek sierpnia i tak jak Wam pisałam wcześniej pod koniec czerwca wypadają moje 30 urodziny, więc fotograficznie chciałam połączyć te dwie okazję. Czy to już nie będzie zbyt późno na sesję? Oczywiście wiem, że dużo zależy od tego jak będę się czuła itd

23+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa najlepiej pogadać z fotografem kiedy kobieta wygląda najkorzystniej, ja mam termin porodu na 19 sierpnia i mi pani fotograf powiedziała że najlepiej koniec maja początek czerwca żeby ten brzuch był taki zgrabniutki
Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to piszcie tutaj lub na priv w takim razie co chcecie, żeby o Was znalazło się na pierwszej stronie, a uzupełnię
Wynn, kciuki za wizytę 🤞🤞
Czmirka, cieszę się, że się jesteś tu jeszcze z nami
Teresa, to co piszesz to jakiś koszmar na pewno nie tak sobie wyobrażałaś Wasze pierwsze tygodnie mam nadzieję, że korona szybko Wam odpuści i w końcu będziesz mogła się wlasciwie cieszyć z macierzynstwa 🤞
Sasanka, nawet nie chce sobie wyobrażać co można czuć robiąc 21 raz. A może już nic człowiek nie czuje mam nadzieję, że u Ciebie do tego nie dojdzie i ta loteria będzie dla Was szczesliwa
Poczwarkah, rozumiem Twoja frustrację, bo nawet te najsilniejsze babki potrzebują czasem być zaopiekowane czy wsparte silnym ramieniem... Trzymaj się mocno. Mam nadzieję, że dziś już nastroje lepsze.
Co do sesji, to ja miałam mieć w majówkę nad morzem i miała nam robić bratowa, która robi zdjęcia. Ale, że sytuacja się zmieniła i ja jestem uziemiona na kanapie a ona jest 500 km od nas, to dopuściliśmy temat. I przyznam, że niespecjalnie mi nie żal, bo ja się taaaak strasznie nieatrakcyjne i grubo w tej ciąży czuje, że miałam z tyłu głowy, żeby się z tej sesji wyfiksowac 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Terminacja 29.09.2017 (bezczaszkowie)
Termin porodu 19.08.2021, synek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 11:38   #3659
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Wynn cudowne informacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 12:00   #3660
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Wynn fantastyczne wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.