Fryzjer - Częstochowa - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 08:55   #301
ankaya
Raczkowanie
 
Avatar ankaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 282
GG do ankaya
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Ja napisałam co pomyslałam po przeczytaniu kilku wypowiedzi, zaznaczyłam że to moje zdanie poza tym słyszałam kilka niepochlebnych opinii o panu Mosiołku ale to moje prywatne zdanie

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez brunetka_28 Pokaż wiadomość
agacineczka dziś własnie byłam się umówić do Pana Mosiołka,mam tylko nadzieję ze będzie tak dobry jak dziewczyny piszą,wizyte mam za tydzień w środę bo chciałam po świętach tak na spokojnie.Widac że gościu ma pojęcie bo mi doradzał fachowo,zobaczymy jak sprawdzi się w realu,co do wypowiedzi wyżej że dziewczynie to wygląda na reklamę,wiesz ja akurat nie mam potrzeby wypowiadania się na innych wątkach i nie mam zreszta na to czasu,więc jesli jest wątek w którym dziewczyny mogą sobie nazwajem doradzić wydaje mi się że bez znaczenia jest to czy się udzielają w innych wątkach czy nie,także zastanów się nad swoimi wypowiedziami.
napisz jak wrażenia po wizycie u Pana Mosiołka
__________________
MY 25 wrzesień
Kubuś 16 02 2012r.
Oliwka 05 06 2015r.
ankaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 17:19   #302
bysia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Witam
Dziś w pracy usłyszałam o fryzjerze na północy, naprzeciwko szkoły nr 2, wiem tylko tyle, że za balejaż ze ścięciem płaci się 85zł (na bardzo gęstych włosach, długość do ramion), wie ktoś może o kim mowa, bo chętnie wybrałabym się, a niestety nie jestem z Częstochowy, a nie wiem kiedy spotkam się z tą dziewczyną z pracy
Proszę o pomoc
Z góry dziękuję

Edytowane przez bysia85
Czas edycji: 2010-03-31 o 17:52
bysia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 10:19   #303
NatkaPietruszki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Hej dziewczyny, mogłybyście mi doradzić czy warto iść do Sebastiana z welli ? zalezy mi na naturalnym blond kolorze, jak oceniacie jego prace ?
NatkaPietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 16:30   #304
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez NatkaPietruszki Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogłybyście mi doradzić czy warto iść do Sebastiana z welli ? zalezy mi na naturalnym blond kolorze, jak oceniacie jego prace ?
Do Sebastiana nie chodziłam nigdy się farbować, za to strzyc, stryże hmm... fajnie, ale wg własnej wizji.
Za farbowanie słono sobie soli tak słyszałam, ale chyba nieźle farbuje, bo widziałam że jest kilka babeczek, które na to przychodzą i są chyba stałymi klientkami

Pytanie do dziewczyn: czy wiecie gdzie obecnie pracuje fryzjerka Sabrina z salonu Trendy na Placu Biegańskiego??? Niestety w Trendach nie udzielą mi takiej odpowiedzi, wiadomo ...
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 08:31   #305
brunetka_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

no ja dziś na 11 mam wizytę u Mosiołka mam tylko nadzieję ze wyjdę zadowolona,tym bardziej że z brunetki chcę się blondynką zrobićzobaczymy co z tego wyniknie trzymajcie kciuki po południu zdam relacje
brunetka_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:39   #306
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

a co myslicie o trendach?? I kogo z fryzjerow tam pracujacych moglybyscie polecic? I czy wiecie moze ile kosztuje tam podciecie grzywki??
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 13:17   #307
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez gossia089 Pokaż wiadomość
a co myslicie o trendach?? I kogo z fryzjerow tam pracujacych moglybyscie polecic? I czy wiecie moze ile kosztuje tam podciecie grzywki??
W Trendach na Dąbrowskiego podcięcie grzywki kosztuje 5zł, Ja korzystam z ich usług i jestem zadowolona zdarza się, że nie zapisuje się do konkretnej osoby tylko tak jak mi się trafi chociaż wole jak zajmują się mną starsze fryzjerki stażem pracy.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 15:20   #308
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez m@rtynka Pokaż wiadomość
W Trendach na Dąbrowskiego podcięcie grzywki kosztuje 5zł, Ja korzystam z ich usług i jestem zadowolona zdarza się, że nie zapisuje się do konkretnej osoby tylko tak jak mi się trafi chociaż wole jak zajmują się mną starsze fryzjerki stażem pracy.
Dziękuje ślicznie za odp
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:38   #309
brunetka_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

wiec tak,jestem dzis po wizycie u Pana Mosiołka,siedziałam tam 5 godz-masakra.co do efektów-strzyżenie mi sie podoba sam szef obcinał a Kuba robił mi włosy ale za kierownictwem szefa i powiem Wam szczerze że mam mieszane ucucia,generalnie byłam brunetką i to w sumie dosyc ciemną a chciałam blond włosy z pasemkami ale zastrzegłam że nie maja byc żółte,ale niestety na czubku włosów takie wyszły cos mi sie wydaje że za długo mi farbę trzymali bo końcówki i z tyłu maja inny odcień który bardziej mi się podoba,ale ogólnie jestem trochę zawiedziona kolorem,mógł po prostu powiedziec że nie da się z ciemnej brunetki zrobic blondu takiego jak ja chcę,a następna sprawa to farba strasznie mnie skóra piekła normalnie myslałam że nie wytrzymam a podobno kosmetyki nie sa mocne gdybym była w ciązy to można zapomniec o uzupełnianiu tą farbą.Więc podsumowując strzyżenie ok ale farbowanie takie sobie,chyba za 3 miesiące jak włosy trochę dojda po szoku kolorystycznym wróce do swojego koloru,chyba byłabym jednak bardziej zadowolona ze swojego bądź zblizonego i obcięcia tego no chyba że byłby blond który chciałam.To jest moja opinia,aha i zmarzłam tam jak diabli mimo ze dziś w miarę ciepło powiedzmy ze było to w salonie kostnica i zreszta fryzjerzy mieli tez do szpiku kości zimne ręce co nie było zbytnio przyjemne.
brunetka_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 12:30   #310
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez brunetka_28 Pokaż wiadomość
wiec tak,jestem dzis po wizycie u Pana Mosiołka,siedziałam tam 5 godz-masakra.co do efektów-strzyżenie mi sie podoba sam szef obcinał a Kuba robił mi włosy ale za kierownictwem szefa i powiem Wam szczerze że mam mieszane ucucia,generalnie byłam brunetką i to w sumie dosyc ciemną a chciałam blond włosy z pasemkami ale zastrzegłam że nie maja byc żółte,ale niestety na czubku włosów takie wyszły cos mi sie wydaje że za długo mi farbę trzymali bo końcówki i z tyłu maja inny odcień który bardziej mi się podoba,ale ogólnie jestem trochę zawiedziona kolorem,mógł po prostu powiedziec że nie da się z ciemnej brunetki zrobic blondu takiego jak ja chcę,a następna sprawa to farba strasznie mnie skóra piekła normalnie myslałam że nie wytrzymam a podobno kosmetyki nie sa mocne gdybym była w ciązy to można zapomniec o uzupełnianiu tą farbą.Więc podsumowując strzyżenie ok ale farbowanie takie sobie,chyba za 3 miesiące jak włosy trochę dojda po szoku kolorystycznym wróce do swojego koloru,chyba byłabym jednak bardziej zadowolona ze swojego bądź zblizonego i obcięcia tego no chyba że byłby blond który chciałam.To jest moja opinia,aha i zmarzłam tam jak diabli mimo ze dziś w miarę ciepło powiedzmy ze było to w salonie kostnica i zreszta fryzjerzy mieli tez do szpiku kości zimne ręce co nie było zbytnio przyjemne.
brunetka_28 gdzie jest ten salon u Mosiołka?
i czy dużo zapłaciłas za koloryzację ze strzyżeniem?
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:13   #311
kasadii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
GG do kasadii
Angry Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez 7Niunia7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja przetestowałam 3 fryzjerów i powiem Wam tak.
Kiedy poszłam do pierwszego a była to Natura do Pani Marzeny byłam zadowolona, potem poszłam do Kameleona do Pana Mariusza i byłam bardzo zadowolona, ale dwa dni temu poszłam do Saloniku Monika do Pani o tym samym imieniu i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.

Salonik jest na ulicy Szajnowicza-Iwanowa 59 to jest w blokach koło OBI mało widoczny bo wejście jest miedzy klatkami. Sama nie wiedziałam czego chce a Pani Monika najpierw pokazała mi gazete z nowymi trędami, zapytała czego bym nie chciała (co mi się nie podoba) a potem zaproponowała fryzurkę. Wyszło rewelacyjnie!!


A do tego za bardzo niską cene 17zł za obcięcie i modelowanie, chętnym podam numer telefonu bo warto!

Pani Monika wygrała ranking!!!
Witam!
7Niunia7 chciałabym spytać czy do tego saloniku schodzi sie schodami w doł bo coś mi się tak kojarzy, tylko nie wiem czy mysle o tym samym fryzjerze???
Ja chciałabym wlosy zmienic z platynowego blondu na braz i wycieniowac wloski nie skracajac ich ( po ostatniej wizycie u przypadkowego fryzjera wyszlam z wlosami krotszymi o 20 cm )
Mam "fioła" na punkcie wlosow, moje naturalne to ciemny blond, pierw farbowalam na czarne potem byl braz, rudy, teraz blond a wlosy sa strasznie zniszczone chcialabym wrocic do brazu i dac im odpocząć dlatego zalezy mi na dobrym fryzjerze Pozdrawiam Serdecznie !!
kasadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 11:33   #312
7Niunia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez kasadii Pokaż wiadomość
Witam!
7Niunia7 chciałabym spytać czy do tego saloniku schodzi sie schodami w doł bo coś mi się tak kojarzy, tylko nie wiem czy mysle o tym samym fryzjerze???
Ja chciałabym wlosy zmienic z platynowego blondu na braz i wycieniowac wloski nie skracajac ich ( po ostatniej wizycie u przypadkowego fryzjera wyszlam z wlosami krotszymi o 20 cm )
Mam "fioła" na punkcie wlosow, moje naturalne to ciemny blond, pierw farbowalam na czarne potem byl braz, rudy, teraz blond a wlosy sa strasznie zniszczone chcialabym wrocic do brazu i dac im odpocząć dlatego zalezy mi na dobrym fryzjerze Pozdrawiam Serdecznie !!
Tak schodzi sie po schodach. Jak powiesz dziewczynie co i jak to napewno będziesz zadowolona. Ja się u niej nie farbowałam , bo robie to sama. POzdrawiam,
7Niunia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 12:34   #313
kasadii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
GG do kasadii
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Ja do tej pory też farbowalam sie sama, ale teraz postanowilam oddac sie w ręce fryzjerki i nie żaluje, wybralam salon <Natural Style> jest tam bardzo fajna fryzjerka, ktora umie doradzic i zrobi dokladnie to co chcemy
Dała mi porady jka pielęgnowac moje zniszczone włosy a i niedrogo zaplacilam za farbowanie i obciecie
kasadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 10:08   #314
piesek_preriowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez ann_iksde Pokaż wiadomość
o. to tanio jak na taka fryzurę
a jeśl mozesz to podaj mi te namiary, może skorzystam
Witam !!czy mogla bym prosic namiary na osobe, która wykonywala warkoczyki w Katowicach? Cena jest przystepna, a jesli chodzi o wykonanie ?

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

wykonałam bardzo powazny krok mianowice umówiłam sie do Pani Marzenki z Natury. Mam zółty odcien blondu zniszczone wypadajace wlosy, chce je troszke podciac i zafarbowac na blond nie na zołty zobaczymy w srode. Dam znac jak wyszlo
piesek_preriowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:02   #315
an5104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Witam,ja polecam Studio Urody na ul.Kilińskiego 39 pracuje tam Róża pracowała kiedyś w Kameleonie a teraz przeszła do nowego zakładu,chodze do niej bardzo długo,dziewczyna umie doradzić i kolor i strzyżenie ja jestem bardzo zadowolona i tutaj ceny sa niższe.Polecam i pozdrawiam
an5104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:04   #316
kalista0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Witajcie,

Ja od lat chodzę tylko do p. Małgosi na Faradaya i jestem bardzo zadowolona. Ma stronkę i tam znajdziecie adres i kontakt.

http://malgorzatapatrzyk.com.pl/

Pozdrawiam!
kalista0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:21   #317
Mashaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez kasadii Pokaż wiadomość
Ja do tej pory też farbowalam sie sama, ale teraz postanowilam oddac sie w ręce fryzjerki i nie żaluje, wybralam salon <Natural Style> jest tam bardzo fajna fryzjerka, ktora umie doradzic i zrobi dokladnie to co chcemy
Dała mi porady jka pielęgnowac moje zniszczone włosy a i niedrogo zaplacilam za farbowanie i obciecie
No właśnie słyszałam, że jest to dosyć dobry salon.. Mogłabyś mi podać namiary.? :P
Aaa.. i ile zapłaciłaś za farbowanie.. ? Bo mi tak ostatnio koleżanka włosy spieprzyła, że masakra. I muszę coś z nimi zrobić, bo teraz to wygląda jakbym łaty miała na głowie , na dodatek czarno brązowe ;(
Mashaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 10:39   #318
krulicek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Witam

Poszukuję dobrej fryzjerki na ślub. Nie wiem co chcę mieć na głowie, ale znam swoje włosy i póki co żadna z robionych fryzur nie wytrzymała nawet połowy tego co miała wytrzymać. Wiadomo, że na ślub misi być mocna fryzura, a za tym idą też kosmetyki jak kiepskie to poniszczone włosy. Czy mogłabym prosić o pomoc bo szukam i szukam z miernym skutkiem.
Za wszelkie informacje będę niezmiernie wdzięczna.
krulicek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 08:12   #319
Anula1315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny !!! Odradzam Wam "fryzjerkę" Ilonę Nalewajkę ( ul.Piekna 3) !!!! Jest ona osobą, która nie zna się na zawodzie który wykonuje. Byłam tam ostatnio i jestem bardzo niezadowolona. Mam bardzo zniszczone włosy, tracę je w przerażającej ilości każdego dnia. Nie wiem jakich kosmetyków używa, ale wiem jedno, muszę iść szybko do dermatologa.
Anula1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 09:19   #320
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez krulicek Pokaż wiadomość
Witam

Poszukuję dobrej fryzjerki na ślub. Nie wiem co chcę mieć na głowie, ale znam swoje włosy i póki co żadna z robionych fryzur nie wytrzymała nawet połowy tego co miała wytrzymać. Wiadomo, że na ślub misi być mocna fryzura, a za tym idą też kosmetyki jak kiepskie to poniszczone włosy. Czy mogłabym prosić o pomoc bo szukam i szukam z miernym skutkiem.
Za wszelkie informacje będę niezmiernie wdzięczna.
Ja jestem zapisana na czesanie na ślub do Łukasza z Bamboo, ale dopiero w czerwcu będę mogła się wypowiedzieć jak fryzura spisywała się przez całą noc.
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 11:09   #321
krulicek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Nisia4 Dziękuję za odpowiedź.
Anula1315 skoro bidulko tracisz włosy to jak najszybciej do dermatologa faktycznie bo wyłysiejesz.
Ja póki co jeszcze szukam i się załamuję z tym fryzjerem, ale zapewne coś wymyślę. Może faktycznie się wybiorę do Bamboo
krulicek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 12:30   #322
Anula1315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Nie wiem czy ta fryzjerka potrafi dobrze na ślub uczesać, ale jeżeli chodzi o obcięcie to ja jestem zadowolona z mowie o salonie Pretty na ul. Wierzbowej Teraz żałuję bo z pofarbowaniem też mogłam tam iść.
Anula1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:59   #323
7Niunia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny może mi coś doradzicie. Chodzi o fryzure na ślub ale no własnie jest pewne "ale" mam krótkie włosy tyle o ile do ramion i mam odstajace uszy, co ja mam uczesać za fryzurę, wogóle czy mi się welon utrzyma?
Ja nie szukam tu fryzjera bo slub bedzie o wiele dalej i nie ma takiej opcji ale moze mi doradzicie jakąś fryzurkę.

Dziękuję z góry.
7Niunia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 13:40   #324
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny a co mi powiecie na temat salonu Gawrońskich?
I do kogo najlepiej tam iść, jak kształtują się ceny itd.

rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 08:44   #325
kika775
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

ja poszukuje dobrego,taniego fryzjera na polnocy, znacie moze kogoś?który ewentualnie doradzi jaka fryzura,jakie obciecie pasuje do mnie.
kika775 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 08:05   #326
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co mi powiecie na temat salonu Gawrońskich?
I do kogo najlepiej tam iść, jak kształtują się ceny itd.

Z tego co słyszałam bo sama nie byłam to Gawrońscy sobie trochę liczą.Robią dobrze bez szału, ale tam przede wszystkim cena rządzi. Nie wiem czy cennika nie ma na ich stronie.

Dziewczyny poszukuje dobrego fryziera, który uczesze mnie na wesele? Znacie kogoś dobrego??
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 11:43   #327
malenka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: święte miasto i nietylko:)
Wiadomości: 90
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Czy ktoś jeszcze był u Pani Moniki na Szajnowicza Iwanowa 59? Bo kusi mnie żeby się tam wybrać, ale chciałabym najpierw poznać jeszcze jakieś opinie na temat tej fryzjerki?
malenka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:12   #328
anow
Przyczajenie
 
Avatar anow
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez NatkaPietruszki Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogłybyście mi doradzić czy warto iść do Sebastiana z welli ? zalezy mi na naturalnym blond kolorze, jak oceniacie jego prace ?
Farbowałam się u niego 3 razy, za każdym razem brał coraz więcej za farbowanie, ostatnio zrobił mi okropnie żółte włosy (mojej znajomej również). Naturalnego blond raczej ci nie zrobi... poza tym te farby u niego bardzo szybko się zmywały... Już tam więcej nie pójdę... teraz szukam innego fryzjera... tylko sama nie wiem do kogo się udać, żeby nie brał zbyt drogo za farbowanie... Kogo polecacie?
__________________
=> Jak pokochać własne życie <=
anow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:43   #329
meg3245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny!!! przeczytałam wszystkie posty i zdecydowałam się na salon "Natura" w bramie za "Trolem"
Właśnie zadzwoniłam i umówiłam się na piątek, mam mega stracha bo mam tą samą fryzurę od 12 lat (tz długie proste włosy-blond) i chce je obciąć max krótko - liczę na wspaniałą doradę słynnej pani Marzenki
Zaraz po wizycie opisze wszystko - trzymajcie kciuki
meg3245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:00   #330
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez meg3245 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!! przeczytałam wszystkie posty i zdecydowałam się na salon "Natura" w bramie za "Trolem"
Właśnie zadzwoniłam i umówiłam się na piątek, mam mega stracha bo mam tą samą fryzurę od 12 lat (tz długie proste włosy-blond) i chce je obciąć max krótko - liczę na wspaniałą doradę słynnej pani Marzenki
Zaraz po wizycie opisze wszystko - trzymajcie kciuki
Czekamy na info i trzymam kciuki
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-26 18:48:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.