Grube uda- mój odwieczny problem. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 20:16   #2971
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
cytrynka - no wlasnie masz racje wiec na Twoim miejscu cwiczylabym aeroby i silowo, nogi dzieki temu napewno by Ci sie wyszczuplły, ale diety bym nie wprowadzala<!>

zobacz jak zrobi Ci sie troche miesni w nogach- to waga może podskoczyc do gory i co nadal bedziesz pragnela osiagnac 42kg?
Jak bedziesz tak malo jadla i trzymala diete przy swojej wadze to ładnej figurki nie osiagniesz- co najwyzej wychudzioną, bo przyjdzie moment kiedy na cwiczenia zabraknie Ci sił...
No rzeczywiście może przeginam... hm..czyli to możliwe, ze waga mi znów podskoczyła bo ćwiczę i zaczynają mi się np. mięśnie kształtować? z tym że na razie średnio zauważyłam, jedynie na brzuchu może malutkie.
Nie no owszem wiem, że mięśnie ważą, ale ja mam np. dosyć spore wahania wagi w ciągu dnia, co mnie często dziwi.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
CytrynkaxD - a ile masz % tłuszczu? Jeśli chodzi o wagę to niestety zgadzam się z Tobą...
Wg elektronicznych obliczeń na vitali coś koło 17 %, ale ile w tym prawdy jest to nie wiem
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 11:56   #2972
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 530
Dot.: uda, uda jescze raz uda!

Jak cichooo! Wszystkie ćwiczą lub powyjeżdżały na wakacje...
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jędrne pośladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:41   #2973
peesz
Raczkowanie
 
Avatar peesz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: uda, uda jescze raz uda!

najpierw cwiczylam na motylku/ agrafce a pozniej wykonalam cwiczenia podane wyzej, rozciagajace miesnie ud, powinnam to robic w takiej kolejnosci czy odwrotnej? ;>
peesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:43   #2974
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: uda, uda jescze raz uda!

Dziewczyny czy na uda, w ogole na cale nogi daje cos stepper? Mam umiesnione lydki a otluszczone uda, jakie cwiczenia mam wykonywac?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:48   #2975
aniika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleko stąd...
Wiadomości: 20
Dot.: uda, uda jescze raz uda!

Cześc wszystkie wizażanki
Czy bieganie pomoże schudnąc??chodzi mi o to czy bedzie widac efekty po 2 miesiacach(glownie nogi,a zreszta cala jestem jakas taka do "naprawy")....probowal am wszystkiego ale jakos stoje w miejscu....

Edytowane przez aniika
Czas edycji: 2009-06-25 o 09:50
aniika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:58   #2976
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: uda, uda jescze raz uda!

Cytat:
Napisane przez aniika Pokaż wiadomość
Cześc wszystkie wizażanki
Czy bieganie pomoże schudnąc??chodzi mi o to czy bedzie widac efekty po 2 miesiacach(glownie nogi,a zreszta cala jestem jakas taka do "naprawy")....probowal am wszystkiego ale jakos stoje w miejscu....
bieganie pomoże ale trzeba to robić sukcesywnie, a nie ze raz sobie pobiegasz a potem przerwa. Najlepiej zacznij od biegania na krótkie dystanse i w miarę czasu zwiększaj no i oczywiscie przydałoby się nie objadać bo wtedy to Ci nic nie da.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy na uda, w ogole na cale nogi daje cos stepper? Mam umiesnione lydki a otluszczone uda, jakie cwiczenia mam wykonywac?
Nie mam pojęcia, bo nie robiłam tego

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez peesz Pokaż wiadomość
najpierw cwiczylam na motylku/ agrafce a pozniej wykonalam cwiczenia podane wyzej, rozciagajace miesnie ud, powinnam to robic w takiej kolejnosci czy odwrotnej? ;>
wydaje mi się, ze kolejność jest dobra ale moze któraś z bardziej doświadczonych wizażanek sie wypowie?
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:29   #2977
aniika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleko stąd...
Wiadomości: 20
Dot.: uda, uda jescze raz uda!

Oooo nie objadanie wogole wychodzi z mojego zycia,musze schudnac i to przez wakacje,tak wiec moze mi sie uda tylko ze do biegania musze przekonac swoja kolezanke bo sama biegac nie bede bo zawsze lepiej w towarzystwie
aniika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 10:37   #2978
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: uda, uda jescze raz uda!

Cytat:
Napisane przez aniika Pokaż wiadomość
Oooo nie objadanie wogole wychodzi z mojego zycia,musze schudnac i to przez wakacje,tak wiec moze mi sie uda tylko ze do biegania musze przekonac swoja kolezanke bo sama biegac nie bede bo zawsze lepiej w towarzystwie
Hehe wiadomo, ze w towarzystwie lepiej moja przyjaciółka biegać nie lubi to też dlatego i ja nie biegam xD praktycznie żadna moja koleżanka biegac nie chce no szok hehe

ale znalazłam sposób, roznosze ulotki i to daje tyle samo co bieganie bo roznoszenie to co najmniej 5h dziennie, no a biegania tyle bym nie zrobiła bo by mi się zwyczajnie nie chciało, a poza tym nawet ze sportem przesadzać nie wolno
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:54   #2979
aniika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleko stąd...
Wiadomości: 20
Dot.: uda, uda jescze raz uda!

Cytat:
Napisane przez olcik_07 Pokaż wiadomość
Hehe wiadomo, ze w towarzystwie lepiej moja przyjaciółka biegać nie lubi to też dlatego i ja nie biegam xD praktycznie żadna moja koleżanka biegac nie chce no szok hehe

ale znalazłam sposób, roznosze ulotki i to daje tyle samo co bieganie bo roznoszenie to co najmniej 5h dziennie, no a biegania tyle bym nie zrobiła bo by mi się zwyczajnie nie chciało, a poza tym nawet ze sportem przesadzać nie wolno
moja kolezanka wyjezdza na poczatku lipca tak wiec musze moja przyjaciolke namowic chociaz ona jest szczupla i troche z niej leniuszek ze tak powiem i przygotowywuje sie na to ze bede biegac sama po polach he he he :P:P ale moze jednak da sie namowic
aniika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 08:49   #2980
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Wkleję zdjęcie moich nóżek ;P, bo zastanawiam się czy nosić krótkie spodenki itp. czy jednak poczekać i ćwiczyć i ćwiczyć, aż może zeszczupleją troszkę bardziej, mimo, że mam taki typ figury po prostu?
Najśmieszniejsze jest to, że rok temu wcale nie były one szczuplejsze, teraz chyba nawet trochę lepiej wyglądają a nosiłam spódniczki i spodenki bez skrępowania, a teraz nie mogę się za nic przekonać.
A wy tak szczerze, co byście zrobiły? ;P
Przynajmniej się możecie pocieszyć, bo pewnie większość z was ma ładniejsze nóżki a tylko sobie wmawia, że jest inaczej

Jedno zdjęcie rozjaśnione, bo nic nie widać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4396.jpg (12,0 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4395.jpg (39,6 KB, 186 załadowań)
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:15   #2981
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytrynka - czego Ty chcesz???? masz fajne nogi i Ty się jeszcze zastanawiasz czy spodenki założyć!???!!! No to raz dwa zakładaj jakieś kruciutkie!!!
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 12:18   #2982
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

to co ja mam powiedzieć o swoich udach ;| one są wręcz koszmarne, w najgrubszym miejscu mam 55, 5 cm ;/ przy wzroście 166 i wadze 55 kg ja się zaraz załamię dziewczyny ;/ przed okresem ważyłam 54,5 kg a teraz jestem już po okresie i waga mi nie spadła mimo że zawsze tak było i znowu ważę te ohydne 55 kg...

a wracając do moich ud to ćwiczę od marca! i straciłam tylko 3 cm.. żal dosłownie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00587.jpg (152,6 KB, 187 załadowań)

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2009-06-26 o 12:19
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:57   #2983
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Ja to bym chciała mieć takie nogi jak Wy :P. Swojego zdjęcia w życiu nie wkleję. Moje ogromniaste uda mają 57cm, a ja jestem nizutka i wygląda to koszmarnie!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 13:14   #2984
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

moje ogromniaste uda jeszcze miesiac temu mialy 58 cm, teraz jest prawie 55 cm, wiec jest juz lepiej jeszcze troche
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 13:19   #2985
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

to co robisz plameczko że tak chudną Ci nóżki?
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 13:46   #2986
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

No właśnie, pochwal się .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 13:49   #2987
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

jem ok. 1400-1500 kcal dziennie, spaceruje, cwicze 10 min. rowerku i brzuszki co dzien i w sumie to wszytsko ale mialam co gubic, wiec mysle, ze dlatego tak dosc szybko poszlo
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 16:15   #2988
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

to Ci zazdroszczę ja jadę na diecie jakieś 1200 kcal, ćwiczę 8 min legs, buns i abs.. spaceruję no i ogólnie staram się ruszać jak najwięcej i ledwo co mi spadają cm a ma mi co spaść co widać na zdjęciu które dodałam powyżej
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 16:43   #2989
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

mi w 2 tygodnie spadło 1,5 cm z uda.
co robie? trening siłowy , aeroby, dieta 1800 kcal
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 17:04   #2990
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
to Ci zazdroszczę ja jadę na diecie jakieś 1200 kcal, ćwiczę 8 min legs, buns i abs.. spaceruję no i ogólnie staram się ruszać jak najwięcej i ledwo co mi spadają cm a ma mi co spaść co widać na zdjęciu które dodałam powyżej
Nie masz sie co martwic, ja zaczelam miesiac temu, to szlo szybko, bo to poczatek, teraz nie bedzie juz tak latwo a widze u Ciebie, ze calkowicie zmienilas sie od wrzesnia! Jestem pod wrazeniem! Dlatego teraz idzie wolniej, ale idzie i to wazne! Malo jesz, ale moze spowolnila Ci sie przemiana materii i dlatego wolniej chudniesz. Pozdrawiam
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 17:45   #2991
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

ale i tak najbardziej zazdroszczę Ci że z nóżek tak leci bo mi 3 cm to spadły dopiero w ciągu 3 miesięcy ;( nic, muszę ćwiczyć dalej a od jutro zaczynam biegać.. myślę że coś to da bo do końca wakacji chcę mieć zgrabniejsze nóżki

anniaa wow! 1800 kcal?! nieźle co ogólnie jadasz? możesz napisać jak wygląda Twój przykładowy dzień?

pozdrawiam Was
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 17:51   #2992
kierokierowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

wątek strasznie długi, aż nie mam siły przeglądać całości. ale również marudzę na masywność moich nóg, aktualnie dużo pływam, ale nie zawsze jest czas na to by iść na basen:/ w związku z tym intensywnie zastanawiam się nad zamówieniem steppera...ale dość sporo tego http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/cat-pol-1...s-Stepery.html macie jakieś doświadczenia z tego typu sprzętem?
kierokierowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:21   #2993
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Grube uda... Też mam z nimi problem. Nie przeszkadzałoby mi to tak bardzo gdyby nie to, że moje łydki są chude i to wręcz komicznie wygląda. Czasem sama na siebie mówię kurczak. Najbardziej zależałoby mi żeby zrzucić z ud na łydki z 5 cm, o ile w ogóle tak się da. Bardziej wyraziście chyba będzie liczbowo: uda w najszerszym miejscu - 60cm (szerokie biodra), łydka w najszerszym miejscu - 31cm. Uda mam prawie dwa razy takie jak łydki. Co ja mam z tymi nogami począć.
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:32   #2994
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
to co ja mam powiedzieć o swoich udach ;| one są wręcz koszmarne, w najgrubszym miejscu mam 55, 5 cm ;/ przy wzroście 166 i wadze 55 kg ja się zaraz załamię dziewczyny ;/ przed okresem ważyłam 54,5 kg a teraz jestem już po okresie i waga mi nie spadła mimo że zawsze tak było i znowu ważę te ohydne 55 kg...

a wracając do moich ud to ćwiczę od marca! i straciłam tylko 3 cm.. żal dosłownie
Ja ćwiczyłam i nie widziałam efektów, a teraz trochę pobuszowałam w ćwiczonkach :P i robię kilka różnych i jak się niedawno mierzyłam, to chyba masz już 48 cm a miałam więcej :P

Cytat:
Napisane przez malinkowo88 Pokaż wiadomość
Cytrynka - czego Ty chcesz???? masz fajne nogi i Ty się jeszcze zastanawiasz czy spodenki założyć!???!!! No to raz dwa zakładaj jakieś kruciutkie!!!
Heh, teraz już jest dość gorąco, więc nie będę miała wyboru, a będę ćwiczyć, to niedługo może pozbędę się tego wałeczka tłuszczu w wewnętrznej stronie ud, blisko pachwin :P

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Grube uda... Też mam z nimi problem. Nie przeszkadzałoby mi to tak bardzo gdyby nie to, że moje łydki są chude i to wręcz komicznie wygląda. Czasem sama na siebie mówię kurczak. Najbardziej zależałoby mi żeby zrzucić z ud na łydki z 5 cm, o ile w ogóle tak się da. Bardziej wyraziście chyba będzie liczbowo: uda w najszerszym miejscu - 60cm (szerokie biodra), łydka w najszerszym miejscu - 31cm. Uda mam prawie dwa razy takie jak łydki. Co ja mam z tymi nogami począć.
No rzeczywiście spora różnica, ja teraz też mam w łydce chyba 31 z tym że u mnie one nie są jak patyki, bo po prostu mam drobną budowę i w biodrach mam chyba mniej niż w udach
Mnie trochę martwi, że mam kostki nie za szczupłe, zaczęłam robić krążenia stóp itp. może coś pomoże

A z ćwiczeń to wykonuję: podnoszenie tyłeczka na leżąco, rowerek, chwilę nożyce(tego nie potrafię wytrzymać, ale wiem, że przy tym pracują i nóżki i brzuszek), przysiad w rozkroku=>wspięcie na palce, i uginanie nóg na przemian(nie pamiętam bardziej fachowej nazwy ) plus czasem jeszcze inne. A i 20 damskich pompek i jak pamiętam 50 brzuszków
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:52   #2995
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Pokaż wiadomość
Ja ćwiczyłam i nie widziałam efektów, a teraz trochę pobuszowałam w ćwiczonkach :P i robię kilka różnych i jak się niedawno mierzyłam, to chyba masz już 48 cm a miałam więcej :P



Heh, teraz już jest dość gorąco, więc nie będę miała wyboru, a będę ćwiczyć, to niedługo może pozbędę się tego wałeczka tłuszczu w wewnętrznej stronie ud, blisko pachwin :P



No rzeczywiście spora różnica, ja teraz też mam w łydce chyba 31 z tym że u mnie one nie są jak patyki, bo po prostu mam drobną budowę i w biodrach mam chyba mniej niż w udach
Mnie trochę martwi, że mam kostki nie za szczupłe, zaczęłam robić krążenia stóp itp. może coś pomoże

A z ćwiczeń to wykonuję: podnoszenie tyłeczka na leżąco, rowerek, chwilę nożyce(tego nie potrafię wytrzymać, ale wiem, że przy tym pracują i nóżki i brzuszek), przysiad w rozkroku=>wspięcie na palce, i uginanie nóg na przemian(nie pamiętam bardziej fachowej nazwy ) plus czasem jeszcze inne. A i 20 damskich pompek i jak pamiętam 50 brzuszków
Właśnie zobaczyłam zdjęcie Twoich nóżek. Myślę, że są trochę podobne do moich, tylko, że u mnie różnica jest większa. Dziękuję za ćwiczenia.
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:00   #2996
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

a codziennie ćwiczysz cytrynko? może i ja do swoich legsów dorzucę jeszcze te co Ty napisałaś
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:03   #2997
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

cytrynka to mnie podlamalas !!

ja mam grubsze i chodze w szortach
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 07:26   #2998
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
a codziennie ćwiczysz cytrynko? może i ja do swoich legsów dorzucę jeszcze te co Ty napisałaś
Staram się codziennie chociaż właśnie tych kilka ćwiczeń. Oprócz tego chodziłam na fitness, ale już tylko 3 zajęcia mi zostały a potem jedynie w domu będę ćwiczyć.
A oprócz tego się rozciągam.
I jeszcze stosuję ten krem(choć z kilkudniową przerwą) z eveline 3d, a teraz zaczęłam serum wyszczuplające. Wg producenta 3cm mniej w udach w 4 tyg... taaa jasne zobaczymy czy coś pomoże.
Wg opinii na cellulit jest akurat dobre.
Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
cytrynka to mnie podlamalas !!

ja mam grubsze i chodze w szortach
No ja też już będę, nie będę się przejmować, bo zawsze chodziłam :P i wszyscy jakoś uważali, że mam zgrabne nogi
No i dobrze że się nie przejmujesz !
jakoś pomimo wielu dziewczyn z nogami jak patyki na ulicach są też takie które nie mają bardzo chudziutkich a noszą krótkie spodenki itd i wyglądają bardzo dobrze.

Pozdrawiam i życzę sukcesów w dążeniu do ładnych nóżek
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:49   #2999
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

heheh będę musiała się porządnie porozciągać bo to chyba faktycznie musi dawać spore efekty skoro wiele dziewczyn to robi :P
ja stosuję też z eveline 3d ten taki chłodzący balsam, skóra jest fajnie wygładzona, ujędrnił mi się tyłek, cellulitu jest mniej i mam o wiele mniejsze rozstępy :P i to być może dzięki niemu i ćwiczeniom spadło 0,5 cm w udach... bo przed stosowaniem i legsami miałam 56cm a teraz mam 55,5 cm dobre i to ale chcę zbić jeszcze z 5cm, chociaż nawet 3-4 by mnie zadowoliły.
Pozdrawiam
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:51   #3000
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grube uda- mój odwieczny problem.

W przyszłym tygodniu jak uda mi się dorwać aparat to pokażę swoje uda. Przynajmniej będę miała porównanie jak za jakiś czas będą wyglądać. Teraz i tak mam wrażenie, że się poprawiły, bo byłam przez tydzień na rajdzie w górach i jak dziennie się robiło te ponad 20km (pod górę, z góry, pod górę, z góry i to takie szlaki nieużywane) to nóżki zaraz ładniejsze.
https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/20765.jpg + trochę mięsni = nogi idealne według mnie, ale marzenie nie do spełnienia, bo nie ten kształt, nie ta długość i zapewne nie te kolana...
EDIT: właśnie się mierzyłam, bo wcześniej podane wymiary były przed rajdem
udo - 60cm - teraz 56cm - jak to możliwe? nie wiem...
łydka - 31cm - teraz 33cm - idę w dobrym kierunku

Edytowane przez TakaSamaInna
Czas edycji: 2009-06-27 o 10:17 Powód: aktualizacja:)
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.